Új privát üzeneted érkezett!

Hogy a fenébe tűnt el Lili cici függése? Egyik napról a másikra? Maci volt így anno. Ő is egy évesen elválasztotta saját magát!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


hát nemköllött neki, lehet büdös vagyok :wink: csak pöcögette meg huzogatta 2 mp-re bekapta, amikor meg ömlött a tejcsi akkor meg elment...már csak reggel félálomban hajlandó...annyi más fontos dolga van!

Mindenki jól van és készülődik a szülinapi bulikra...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Az jó! Biztosan a sok fontos dolog miatt nem ér rá cicizni! Sokan vannak ezzel így az ő korukban!
A két pocakos után nem csatlakozott még senki a babavárókhoz?
Gyöngyiékkel Szofiékkal, Barbiékkal mi a helyzet? Azt tudom, hogy Tinuék májusban mennek...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

ugye van kutyafüle, füles, és annus, panndi...ők a pocosak...

Kép
Kép
mniki84
 
 


No míg Petya alszik, ledőlök én is kicsinyt! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Huuu Annusról nem tudtam! Kutyafüléről, és Panndiról igen. Fülesről is!
Annusnak GRATULÁLOK!!!!!! Akkor mégsem volt hiába való a gyógyszerezése! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nálad véletlenül nem a gólya szólt bele a szoptatásba?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


MIndenkinek, aki ide téved, utólag is nagyon boldog anyák napját kívánok sok szeretettel!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi Dóri!
Természetesen sok boldogságot Neked is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jópár édesanya nem jött velünk tovább, így itt is sok szeretettel köszöntünk minden babát és a családját! Nagyon boldog első szülinapot, Isten éltessen benneteket, kics lányok és fiúk! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

Lányok,segítenétek rajtam?
Elveszett a szüléstörténetem, mert azóta hogy innen sajnos eltűntem, már milliószor tönkrement a számítógép, így jelenleg úgy tűnik,az egyetlen hely ahol megvan, az a blog.
Ti vagytok a szüléstörténetem egyetlen birtokosai... :lol:

Annak viszont nincsen meg a címe. Mármint a blognak.
Lehet,hogy néha tudnék már jelentkezni is, bár tudom hogy nagyon lemaradtam, és azóta annyi minden történt már...
2 hét múlva költözünk (immáron másodszorra),és azután úgy hiszem nyugalom lesz végre az életünkben. És próbálom felvenni a fonalat az élet minden területén

Akik ismerőseim az iwiwen, legalább róluk látok képeket, aminek örülök!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, kikerestem, és elküldtem priviben a szüléstörténeted. Sosem késő felvenni a fonalat, ha van kedved, keress meg minket az anyatanyán, 2009 májusi babák a babanetről, vagy valami hasonló vagyunk... ;) Remélem jól vagytok, írj egy pár sort!
Üdv,

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kedves Mindenki!

SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS!!!!

A helyzet a következő: ma este 6kor koncertje lesz a kórusunknak egy norvég vendégkórussal együtt. Úgy tudtuk, hogy lesz közönségszervezés, úgyhogy mi nem aggódtunk emiatt. ÁMDE: kiderült, hogy NINCS közönség egy 800 fő befogadására alkalmas templomban. ISZONYÚ ciki lesz, ha nem lesz ott senki, úgyhogy most nekünk kell közönséget szervezni. Minimum 400 embert... Ebben kérem a segítségeteket. Ha lehetséges, ha bárki ráér ma este, gyertek el!!! Léééééégysziiiii! Bárki jöhet, és bárkinek, akiről még gondoljátok, hogy érdekelheti, szóljatok! És arról is szóljatok, kérlek, hogy tudtok-e jönni. Akárki-bárki-valaki. Hogy tudjuk, lesz-e valaki...

Köszönöm, hogy elolvastátok, és köszönöm, ha segítetek! Remélhetőleg azért nem lesz nagyon rossz a program, a norvégok NAGYON szépen énekelnek. És a kórusban az egyik pár a koncert keretében fogja eljegyezni magát, ezenkívül a kórus azért jött Magyarországra, hogy itt ünnepelje fennállásának 10. évfordulóját. Szóval tényleg vérciki, ha nem lesz közönségük...

Időpont, helyszín: 2010. 05. 15., Fasori Református Templom, Budapest, VII. kerület, Városligeti Fasor 7. FIGYELEM: a REFORMÁTUS templom (a Lövölde térhez közel, patinás ZÖLD toronysisakkal), NEM a másik (az utcában van egy másik templom, NE oda menjetek)!!!

Kép a templomról: Kép

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Dóri, remélem, hogy összejön az a 400 ember!
Nekem sajnos esélytelen, egyedül vagyok itthon a lányokkal.
puszi
Vendég
 


Azért voltak végülis emberek... :) Meg elég jó is volt. :)

Pussz, köszi, hogy írtál! :)

Hogy s mint?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt. Szerintem nagyon jó kezdeményezés, érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
eperke21
 
 


eperke :lol: na nemmondok semmit :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, ez jó tényleg :D

Beugrottam, h itt is ünnepeljem a kicsi egyévesemet- elvégre "itt" született. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, itt is boldog szülinapot Blankának! :)

Niki, ez tényleg naggyon jó! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hali... Nem megy a tanya... :(

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


na látom amott adatbázis hiba van,akkor ide írom! :lol:

Voltunk dokinál,pont 8tól rendelt,senki se volt.Megvizsgálta,semmi baja hála az égnek.Több mint valószínű a felső lapátok lesznek a bűnösök,esetleg egy vírus....hát mivel inkább fogzási tünetei voltak egész héten,inkább a fog a ludas.Reggel kapott nurofent mert 38,5 volt,aztán doki után hűtőfürdő volt,most 37,9,de megy lefelé!Lázkúpot irattam,mert a másiknak lejárt a felhasználási ideje :roll: Hiába,nem szokott lázas lenni :wink:

annus11
 
 


:) Látom, megint volt egy kis tanyagond... :) Ha még évekig levelezgetünk a tanyán, és, amikor hiba van, ide is írunk, akkor talán meglesz az 1000 oldal... :) De minimum a 900. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!

Mivel at-n már nem tudok üzenni, így itt adok némi életjelet.
Jól vagyunk, csajon nőnek, nekem pedig minden szabad és nem szabad percemet leköti a kertrendezés. Hol kűműves, hol villanyszerelő, hol vizes, hol kertész munkáját felügyelem. :-) Még jó, hogy nem építkeztünk,attól kikészültem volna, néha még ez is sok.
Dobok egy képet a kertről, láthatjátok, az idei nyár még nem a kertipartiké, de talán két hét múlva kész leszünk.....

A lányokról, I még nem jár, de annál többet beszél, Gyv szobatiszta lett, ősztől megy oviba. Nagy flanc mind a kettő! :-) A lányokról csak azért nem, mert minden közösségi fórumon ott vannak! :-)

Puszi nektek!





[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1280910091.3393.jpg[/img] Kép Kép [/img]
Vendég
 


Szia Böbi!

Szép lesz a kertetek ha kész lesz. :) Majd akkor is rakj képet!
Írd meg azt is Gyv hogy fogadja az ovit szeptemberben. Amina már nagyon menne megint. Minden nap megkérdezi, hogy mikor lesz már vége a szünetnek. :D

Jó, hogy írtál. :) Tanyáról te törölted magad?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Akkor már én is jelentkezem :)

Böbi, jó kis csajbirodalom lesz itt :wink:

Reni, Amina is unatkozik otthon? Zsófi egy hónapig volt itthon, hétfőn már ment csanába, mikor meglátta az épületet, felsóhajtott, és azt mondta: "Na, végre játszhatok!" :lol:

Mi is megvagyunk, lányok nőnek, nagyok, okosodnak :)
Fruzsi jár, most kezdett el szavakat használni, de még inkább csak mutogat, viszont egyre többször pisil és kakil a WC-be. Néha felkéretőzik oda, és belepisil/belekakil, ezt látja Zsófitól :)

Amúgy meg egyre jobban elvannak együtt, már sokat játszanak közösen :)
Vendég
 


Helló!!!

De jó, hogy jöttetek!!! Örülök, hogy a csajok nőnek, okosodnak, meg ilyen szép és jó lesz nekik! :) Gyertek, Böbi, Panndi, ha jártok erre, én tuti benézek. :)

Különben Tanya is nyitva, ha szeretnétek.

Nálunk fiúk nagyon jól vannak, Dani egy veszélyes üzem... :) Samu pedig egy intellektuális férfi. :) Mi nem mehetünk oviba, bár mennénk, de nem fértünk a keretbe... Túl sok a jelentkező...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szia Panndi!
Amina is unatkozik. Minden nap oviba akar menni. :) Ma is úgy ébredt reggel, hogy na, megyünk? Sajnos várnia kell szeptemberig. Én is várom, mert örülök, hogy szeret járni. Viszont a sok betegség miatt nem nagyon várom. :?
Azt a mindenit Fruzsi de ügyes! Mira is látja Aminától, hogy a wc-re jár, de nem érdekli. Annál jobban a macskaalom, ami szintén a wc-ben van. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi!
Szupi lesz az udvar!Jövő nyáron meg igaz paradicsom lesz a csajoknak!


Panndi!
Örülök h te is bejelentkeztél!Fruzsi biztos kis ügyes,na de van kitől tanulnia :wink:

És gyertek a tanyára tényleg!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Reny, nem én töröltem magam, törölve lettem, de mivel úgyis ritkán tudnék menni, ezért nem kértem újbóli belépést.
Gyöngyvirág október végén kezdi az ovit, szerintem eleinte nem lesz baj vele, nagyon szeret gyerekekkel lenni.

Iringó végre jár!!!!! Most nagyon kiütéses a mellkasa meg a háta, be lettünk utalva a Heim Pálba a bőrgyógyászatra, de ha van maszek gyerek-bőrgyógyász ismerősötök, annak elérhetőségét megköszönném!!!
Egyébként egyre többet beszél és mindenben utánozza a nővérkéjét, nem tudom, hogy mi lesz vele novembertől....

Kész lett a kertünk, de mire végre elkészült beköszöntött a "jóidő".... Most jöttünk haza nyaralásból, nagyon jó volt, facebook-ra majd teszek képeket.

Dóri, sajnálom, hogy nem sikerült az ovi, nálunk is hatalmas a túljelentkezés, nem volt egyszerű megoldani, de végül sikerült. Így mikor mehet, csak szeptembertől?

Annus, hogy van a Pocaklakó?

Névtelen!!! :))) Pusziljuk a csajokat!


Kép
Vendég
 


Helló, Böbi! Szuper az udvarotok! :) Örülök, hogy a lányok jól vannak, remélem, Iringónak semmi baja... Nekünk nincs bőrgyógyász ismerősünk, de talán a lányok közt van vki, akinek van...
Puszilunk benneteket, remélem, fogunk élőben egyszer találkozni...???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, fogunk! :))))
Vendég
 


Böbi!
Nagyon jó lett a kert!Megnéztem a képeket is,csajok gyönyörűek és hatalmasat nőtt mindkettő!
Tesó baba jól van,ficánkol ezerrel! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok! Ha jártok err, akikkel nem szoktunk "találkozni", sokszor puszilunk benneteket! Hiányoztok nagyon.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, belekotyognék a társalgásotokba egy ajánlattal. :)
Ha van köztetek olyan kismama, aki úgy érzi, jólesne már egy kis agytorna, és szeretne nyelvet (egész pontosan olaszt) tanulni, ráadásul mindezt úgy, hogy ne kelljen felesleges utazással töltenie az idejét, hiszen a babák csak kevés szabadidőt hagynak nekünk :), annak örömmel ajánlom figyelmébe online olasztanfolyamaimat. Mindössze 30 perc egy alkalommal, és otthon, a számítógép előtt tanulhattok! Ha úgy érzitek, napközben akad egy-egy nyugodt félórátok, nézzétek meg a részleteket a honlapomon! Három jelentkező esetén már indul is a tanfolyam (500 Ft / fő / alkalom)! :)

Üdv, Ildi

http://ildolcesi.webs.com/aktulistanfolyamok.htm

italoman
 
 


Mindig igyekszem, hogy vki a mi csapatunkból legyen, akié az utolsó hsz, hogyha vki err tévedne, akit rég nem "láttunk", akkor ismerősre bukkanjon. :) Gyertek, lányok, meséljetek, mi van veletek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Ha valakit érdekel kötetlen időbeosztású munkalehetőség, az írjon nekem privit.
Én magam is kipróbáltam és a kicsi mellett napi 2-3 órában tudom is csinálni.
Böbi
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon rég nem jelentkeztem már, ezért bocsi. Lehet nem is emlékeztek már rám. Zdori te talán igen, mert ugyanazt a nevet adtuk a kisfiainknak. Dani igazi csajozós szépfiú lett. Imádja a lányokat ölelgetni, puszilgatni. Aztán meg sajnos jöhet a szemkilökősdi, a lefejelősdi meg a hasonló kedves megmozdulások. Egy igazi energiabomba, le is fogytam mellette rendesen. Plusz még az is rátesz egy lapáttal, hogy cici függő és születése óta nem volt egy átaludt éjszakám sem. Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz vele, minden előre eltervezett elvem kudarcba fulladt. :? Igazi csintalan kisfiú! Ámulva olvasom, hogy néhányatok már a második babáját várja. Hát az én Danim mellett még a gondolata sem siklott át a fejemen.
Na azért nem panaszkodni jöttem fel a netre, mert közben meg nagyon büszke vagyok a kisfiamra. Barátkozós, kommunikatív kis legény és nagyon nagyon tud szeretni. :D
Teszek fel rólunk egy képet, mert ti még nem is láttátok őt!
Kép

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Egyébként beköltöztünk vidékről pestre, egyelőre csak ideiglenesen, de itt végre tudok netezni. Ha erre járna valamelyikőtök, örülnék az anyatanyára egy meghívónak, mert talán lesz időm és lehetőségem csatlakozni hozzátok.

Addig is nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Üdv: Csadra

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Csadra!
Szerintem örömmel látunk a tanyán!Nagyon édes a fiacskád!Merre költöztetek Pesten?
Ja a tanyán a 2009májusi babákat keresd és akkor tudsz jelentkezni! :wink:

annus11
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretnem ujra ajanlani webaruhazamban talalhato baba-termekeimet, a hideg tel bekoszontevel elsosorban az egyedi kulseju es kivitelezesu babakocsi-zsakot.

Kép

A leghidegebb idoben is melegen tartja a gyermeket a babakocsiban, vedi a szeltol. Extra hosszu, akar 4 eves korig hasznalhato, koszos cipo eseteben az alja nyitva hagyhato.

Most pihe-puha baranygyapju-utanzat belsovel is keszul, az extra hideg idokre.

Kép

ez a zsak a kovetkezo anyag-kombinacioval is kerheto:

Kép Kép

Ezen kivul megprobalunk egyedi kereseket is kielegiteni, ha mas mintat, vagy nevet szeretnel a zsakra varratni, batran irj privit!

Mas jellegu termekeket is talalsz boltomban:
www.babymarket.webs.com

Nagyon Boldog Karacsonyt kivanok mindenkinek!
Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


Szia Annus!

Köszi szépen, hamarosan jelentkezem az anyatanyán. Zuglóba költöztünk be a télre. Nagyon nem szeretnénk visszaköltözni Piliscsévre, mert rájöttünk nem nekünk való a vidéki élet. Itt élvezzük a szabadságot, a társaságot és hogy közel a család. :)

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől elnézést, akinek nem válaszoltam a pirivjére, de nem kaptam értesítőt, hogy jött. Most bepótoltam!

MI jól vagyunk, csajok nőnek, mint a bolondgomba. sok puszi mindenkinek!

Böbi, Gyv, I.
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!

2010. novemberi kismamás topikból vagyok!
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)
Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!
Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na, csak eljutottunk a 900. oldalig. :)

Böbi, örülök, hogy jól vannak a lányok. Hogy tetszik az új otthon? Teljesen belaktátok?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Minden kedves 2009-es májusi anyukának nagyon Boldog Anyák napját kívánok! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


:) Így van, mindenkinek :) Hogy vagytok?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom az előttem szólokhoz, nagyon BOLDOG ANYÁK NAPJÁT kívánok így két nap késéssel! Én mindenről lemaradok! :)

Puszi Nektek!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Böbi vagyok, csak más néven :)

Szofi, bocsánat, de csak most láttam a kérdésedet, igen, igen, teljesen belaktuk, nyáron összehozhatjuk a beígért babatalit!

Minden 2. életévét töltő gyönyörűségnek nagyon boldog születésnapot kívánok!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


900 laptető, hujjé! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: