Új privát üzeneted érkezett!

Ja és a bikácsi kiruccanás amúgy azért (is) nagyon jól jött, mert apa a kólika miatt elkönyvelte, hogy "Andor mindig sír" és ez nem nagyon változott idáig, hiába nem is sír már, és nem igazán kerültek emiatt közel egymáshoz. De most Bikácson végre nem csak én szajkóztam, hogy Andor húdejó baba, hanem tőletek is hallhatta, sőt, láthatta is, hogy az égvilágon semmi gond ezzel a bébivel, igazi kisangyal.
Úgyhogy azóta tök sokat foglalkozik vele, és mindig mondja, hogy milyen jó baba, meg másoknak is mindig ezt mondja, pedig nem változott semmi. :lol: Tök érdekes, hogy a hozzáállás mennyire sokat számít. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


VV :arrow: basszus, tudtam hogy a hisztis idegbeteget küldik vissza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:01-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 

 
 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ilyet még én sem láttam...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo! Èn sem lâttam mèg ilyet,de nem is akarok,ahogy most leírtad... A lènyeg,hogy ez normâlis ès nincs semmi baj.

Dodi! Ez nagyon durva... a kôrhâzban mit mondtak,miutân megtudtâk hogy mi történt azok utân hogy hazaküldtèk őt? Ez rémes!!!

Lois!!! Képek csudajôk,mindenki nagyok szép rajta,a gyerekek neg nagyon.édik!!! Nagyon sajnàlom,hogy nem lehettünk ott :cry:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Boo: Bogié is kifakadt, bár neki csak egy csomó genny jött ki belőle, nekünk is azt mondták normális, fürdésnél ne érje víz, pár nap és beszárad. Nekünk már be is száradt, lehet, hogy nektek tovább tart majd, mert ilyen mély lett a helye, de nyugi helyrejön :wink:

MA viszem a kisasszonyt orvoshoz,mert szombat óta be van rekedve :roll: Látszólag semmi baja, nem köhög, nem folyik az orra, nem lázas, kicsit ugyan nyűgösebb, viszont olyan hangja van mint egy repedt fazéknak, estére meg majdnem semmi :twisted: Mostanában fürdés után olyan ordítást rendez, mikor kivesszük a vízből, hogy apa szerint akkor nem ordított ennyire mikor kihozták a műtőből, lehet ghogy attól van?

Nekem meg a tököm ki van magammal és a nőiességemmel :twisted: Lelkesen elkezdtem szedni a dokim által felírt azaliát, hogy a még meglévő vérezgetésemet rendbeszedi, 6 nap után, miután a vérzés erősödött és a tejemen is jócskán meglátszott, abbahagytam, tejem 2 nap alatt helyreállni látszik, de a vérzés nem nagyon akar múlni, sőt gyengülni sem és ráadásul görcsölgetek is.Még várok pár napot és ha nem változik kénytelen leszek visszamenni, pedig a lelkére kötöttem a dokinak, hogy mostanában nem szeretném újra látni :twisted: :twisted: :twisted:

Dodi:Ilyeneket hallva, közelről tapasztalva mindig úgy érzem, hogy a születés tényleg egy csoda és mekkora szerencse, hogy mi egészségben megúsztuk

Mifelénk is vannak szörnyű és pozitív történetek is. A tanácsadóban találkoztram eg yfalubeli anyukával, már ülni tudó gyönyörű kislányát hozta 4 hónapos oltásra. Elmesélte, hogy kislánya picit korábban, majdnem 2 kilóval született, viszont hiányzott a nyelőcsövéből egy darab. 4 hónapig kórházban voltak, ebből 1-et volt a pici mélyaltatásban, gyomorszondán táplálták, mire annyira megnőtt, hogy a nyelőcsövét összetudták huzatni és most 2 hónappal később egy teljesen egészséges kislány lett belőle :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2012.01.23 23:21-kor.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2012.01.23 23:20-kor.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay: :shock: hajad nagyooooooooooooon jó!!!! Én is én is........ :roll:

:lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:02-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

Te hol láttad Dodi arcát? :roll:
Valaki fészelt?! :lol:
Amúgy sokkal jobban érzem magam így, és sosenem szeretnék már dagi lenni. :roll:

Én sem láttam még ilyet, brrrrrr...... :? Én már attól kivagyok, hogy Andornak még mindig piros, meg puklis. Én jól bírom az ilyemit, de nem a saját gyerekeimen. :oops: :lol:

Tike!

Én anyu munkája miatt sok-sok pozitív sztorit hallok, mondjuk negatívakat is, de sokkal több a jó. :wink: Azért ezeket a törpöket még nagyon tenyerén hordozza az Isten. :P

Ronmay!

Hajad tényleg tök jó, sztem illik hozzád. :wink:
Én eddig sose csináltattam volna rövidet, mert dundi volt a fejem. :oops: De azért nekem továbbra is a hosszú haj a nőies, és sztem neked is jobban állt, mikor ki volt engedve, de ha meg mindig össze volt fogva, akkor jobb ez. :wink:

Megint megcsináltam a gél-lakkot, franciát de most körömágy-hosszabítással. Hát, most is nagyon sokáig tartott, de kihoztam belőle a maxot. 8)

Körkérdés:
Most, hogy gyereke(i)tek van(nak), mit gondoltok az örökbefogadásról?
Mi apával ma beszélgettünk erről. Ő már Botond előtt azt mondta, hogy simán fogadna örökbe, de én akkor még úgy éreztem,h nyilván nem tudnám sajátomként szeretni. Most viszont, h tudom milyen anyának lenni, azt mondom, simán. :shock: :D Tudjátok, nekem sem a terhesség, sem a szoptatás (a szülés meg pláne nem) váltotta be a hozzáfűzött reményeket, szóval erről én még önként és dalolva is mondok le. :twisted: :lol:
Szóval most azt beszéltük, hogy ha a 3. babánk is kisfiú lesz, talán később örökbefogadnánk egy kislányt... :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi!
Utólagos engedelmetekkel Boo-t és Nyuszit is meghívtam a gmail-es fotónézegetőbe...hadd egye őket a fene, hogy nem lehettek ott 8) :lol: :wink:

Boo!
Basszus ez nagyon durva :shock: :shock: :shock:
Zéténynek szinte semmise volt, piros kicsi pattanás szerű izé, észre sem vettem mikor fakadt ki.
De ha elnézem a saját karomon lévő nagy sebhelyet nálam se lehet valami szép a dolog, különben nem lenne ekkora kráter a helyén :?

Ronmay!
Ez nekem sem a "hajam", én sem vagyok rövid hajas típus, (ettől függetlenül nekem már volt :roll: ), de neked szerintem tökre passzol, trendi tinis :wink:

Tike!
Basszus ez már tényleg túlzás, lehet én is megnézetném még valakivel, azért majd 2 hónapja szívni ezzel az nem vicces :?

Dodi!
örökbefogadás :arrow: Én/mi nem gyerektelenül sem, most gyerekkel meg pláne nem.
Nem azért mert túlmisztifikálom a saját testemben növesztést, (bár azért szerintem azért az igen szoros kapocs) de önző ösztönlény módon én a saját génállományomat akarom továbbörökíteni és utódomban azt párás szemmel csodálni :roll:
Mi anno érthető okokból sokat témáztunk az örökbefogadásról, de már anno is elvetettük, akkor is ha nem lett volna gyerekünk (már persze csak nekem nem lett volna)
HA meg van már vér szerinti gyerekem, akkor meg sose éreznék ugyanúgy. Biztos tudnám szeretni, de nem ugyanúgy. Ettől meg folyton lelkiismeret furdalásom lenne meg frusztrálna, úgy érezném, hogy jobbat érdemelne. Egy igazi anyát. Nekem sok kaális időkből szerzett barátom van, akik sorban állnak örökkbebabáért, vagy már van is nekik és látom hogy tök gömbölyű ez is, de nem az én utam volt az biztos :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Igen ez a haj fiatalít!Nekem két éve volt rövid, kb két évente vágatom le, addig megunom a hosszút. Szép az is kiengedve meg kivasalva, na de mikor van erre időm?Meg otthonra?ááá igazából ez közelebb áll hozzám ez a tinis kor.
Dodi
Te mikor láttál kiengedett hajjal??

Örökbefogadás: Így hogy van gyerekem Soha. Kitudja miből van... :roll: nem minthogyha én tökéletes lennék, de akkor tudom hogy vazz én is ilyen vagyok. Én bevállalnám a negyediket is :lol: Van ismerősöm akinek három fiú után a negyedik iker fiú lett.Megagiga szopás :lol: Persze ő azt mondja neeem baj, de tuti kamuzik, csak neki is könnyebb így.
PE előtt kell kekszelni, nálunk bejött :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Tike,

Bogi remélem nem beteg :wink: :wink: :wink:

Szerintem is nézesd meg magad másik dokival is :arrow: ez tényleg nagyon nem vicces :twisted: :twisted:



Dodi,

tenyerén hordozás :arrow: pont aznap, mikor ezt olvastam a kolleganőmről, egy barátnőm kérdezte facebook-on, hogy aznap ki miért volt hálás, mikor reggel felkelt... na, én azóta minden reggel ezért, hogy két egészséges kis pukkancsom rikoltozik itthon.

Örökbefogadás :arrow: én nem... és nem azért, mert nem érezném a kapocs dolgot, egyszerűen nem gondolom, hogy kettőnél több gyerek felnevelésére képes vagyok :arrow: nem gondolom úgy, hogy képes lennék mindegyikre annyit figyelni amennyit kell, minden szempontból.



Ronmay,

Szerintem győzd meg Apát :arrow: Ha te tényleg vágysz rá, a manók is élveznék a pancsit, ő is tutira jól érezné magát. Ha meg nem jön be, akkor többet nem mentek, de legalább nem vágyódsz feleslegesen :wink: :wink: Ez is kikapcs, csak máshogy, mint a mászás :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy keressetek olyan helyet, ahol van wellness is és mászni is lehet 8) 8) 8)

Hajad cool, nekem nagyon tetszik, és magamon is el tudom képzelni, volt kb 4 éve ilyesmi rövidem nekem is :lol: :lol: :lol:



Boo,

játszószőnyeg :arrow: azt hittem van nektek... nekem volt kettő is, most adogatom el őket...

Miron-baba :arrow: hát, akkor titeket is elért... Nimród ma nagyrészt kúszva közlekedett itthon ugyanezen okból kifolyólag. A séta előtti öltöztetést már ecseteltem és a tejpépetkérekvacsira dolgot is, de "sír" is mikor Bori sír, melléül és ugyanúgy "játszik" a dolgokkal, néha direkt nyálat is csorgat, és sorolhatnám... :? :?

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


3 plusz 2 fiúúúúúúúúúúúúú?????????????????? ÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az nagyon kemény! Durva, de ugyanakkor biztosan vicces is! (én ugyebár fiút terveztem másodikra is, nem vágytam csajszira, de már jó így)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok

Képzeld nálunk már megszűnt a baba vagyok állapot!Úgyhogy kitartás! :lol:

Dodi

Ezek a képek nagyon jók!CSinik vagytok!

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Örökbefogadás:
Persze, ez biztosan alkat kérdése. :wink: Lehet, hogy engem ez a génállomány-átörökítés azért sem izgat annyira, mert mindkét fiam Ricsi-klón, így ebben most sincs részem. :? :lol: :lol: Korábban én is azt hittem, hogy sosenem, de most mégis benne lennék. Na nem most, meg ez nagyon elvi síkon marad csak (egyelőre), csak magam is furcsállom, hogy így megváltozott a véleményem. :wink:
(Mondjuk nekem anyu révén lennének kapcsolataim, hogy olyan babánk legyen, amilyen. :roll: :wink: )
Az mondjuk lehet visszatartana, hogy milyen sokan vágynak arra a babára, én meg "elhappolom". :oops: :lol:

Ronmay!

Én már nem nagyon vállalhatok 4.-et. :( Mondjuk vlsz. a hátam közepére nem fogok kívánni egy újabb gyereket. :twisted: :lol: A cukrommal együtt azért ez nem olyan nagy buli, na meg ugye 4 császár... Már így is érzem a terhességek nyomait a látásomon, meg a fogaimon pl. :(
Ja, megpróbálunk lányra gyúrni, aztán meglátjuk. :wink: A fiúknál nem variáltunk, mindegy volt, de mindketten az ovuláció napján fogantak, szóval náluk ez bejött. :wink:
Ma vettem hüvelyöblítő kütyüt, hogy majd savassá tudjam tenni a ph-mat szex előtt. :lol: Czeizel bácsi szerint ez (is) a tuti tipp. Ennél többet nem tudok, majd max. sűrűn imádkozom. :P
Ha fiú lesz, én azt sem bánom, csak rossz lenne, hogy sosem lesz lányom. :roll: Amúgy fiúra készülök, már eléggé elfiúsodtam. :oops: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:04-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo,

szerdán viszem Borkát 4-re ortopédia kontrollra, elvileg hazaérünk, mikorra zárnak. De berakom a szajrét a kocsiba és ha a Kisasszony alszik, akkor arra kanyarodunk mi, ha hiszti van akkor jövünk haza, és várjuk Teapát ceretettel :lol:
Jó ez így?

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


rakjálmárlécciVencelrőlújfotóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóót! Olyan régen láttam...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo! Èn sem lâttam mèg ilyet,de nem is akarok,ahogy most leírtad... A lènyeg,hogy ez normâlis ès nincs semmi baj.

Dodi! Ez nagyon durva... a kôrhâzban mit mondtak,miutân megtudtâk hogy mi történt azok utân hogy hazaküldtèk őt? Ez rémes!!!

Lois!!! Képek csudajôk,mindenki nagyok szép rajta,a gyerekek neg nagyon.édik!!! Nagyon sajnàlom,hogy nem lehettünk ott :cry:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Boo! Èn sem lâttam mèg ilyet,de nem is akarok,ahogy most leírtad... A lènyeg,hogy ez normâlis ès nincs semmi baj.

Dodi! Ez nagyon durva... a kôrhâzban mit mondtak,miutân megtudtâk hogy mi történt azok utân hogy hazaküldtèk őt? Ez rémes!!!

Lois!!! Képek csudajôk,mindenki nagyok szép rajta,a gyerekek neg nagyon.édik!!! Nagyon sajnàlom,hogy nem lehettünk ott :cry:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Köszi csajok, de egyenlőre nem áll szándékomban másik dokit keresni. Bízom a sajátomban, az hogy most ilyen hülyén feltorlódtak a gondok nem az ő érdeme. Eddig szívtam ugye a varratokkal, de nem hiszem, hogy ő tehet arról, hogy a szervezetem nem fogadta be és nem szívódott fel - egyébként azóta ez tök szépen begyógyult :lol: Most, hogy már ilyen hamar megjött, vagy a gyógyszer nem válik be az pár napon belül ki fog derülni, egyébként csökken a vérzés kopp-kopp-kopp :roll: :wink:

Bogit átvizsgálta a doki és szerinte egészséges, mint a makk. Szerintem meg oka van a rekedtségnek :twisted: Most nagynéni tanácsára kalciumot kap, napi 1/4 pezsgőtabi ( egyébként, mintha tényleg javulna tőle) és ha nem javul szerdáig, akkor elviszem ahhoz a kedves orr-fül-gégészhez, akinél Hédi volt az ünnepek között. Szerdán nálunk rendel, így még utaznom sem nagyon kell.

"Hédi baba" nálunk is időnként babát játszik :twisted: Vasárnap óta belemeri dugni a fejét a vízbe :lol: :lol: :lol: Hála istennek, minden este száríthatunk hajat :twisted: :twisted: :twisted: Meg kipróbáltuk a diavetítőzést és nagyon imádja

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Esik a hó! :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo!

Hát, azért még nem vagyunk rajta, 2013-as bébit szeretnénk. Szóval még idén terhes lehetek, de szülni csak jövőre szeretnék. :wink:
A császár miatt kell várni. Amúgy mi anno kisebb korkülönbséget szerettünk volna, de így jött össze. Utólag nem bántuk, mert így Botond már jól beszélt, elég "önálló" volt, bárkivel elvolt, nem csak velem... Viszont ahogy betöltötte a 2-t, elszállt az agya dackorszak címen, és az én áldott jó gyerekemből egy kis akarnok lett, akivel nem olyan egyszerű az élet. :twisted: :lol: Bár úgy látom most, hogy Andor nyugisabb természetű, de nincsenek azok az illúzióim, hogy őt elkerülné a dackorszak. :twisted: Úgyhogy jó lenne még az előtt szülni, ill. terhesnek lenni, mielőtt ő is befeszül (bár ziher, hogy nála az első hisztire utaló jeleket is azonnnnnal szankcionálni fogom. :twisted: ). 3 évet nem akarok köztük, mert nem szeretnék kiesni a babázásból. Botond úgyis ovis lesz, nagyrészt ugyanúgy kettővel leszek, ahogy most, ráadásul azt hiszem, hogy egy 3 hónapig síró kólikás bébivel eléggé ki lettünk próbálva. :twisted:

Neked mennyi a "versenysúlyod"? Én most 53,5 vagyok, még szívem szerint lemennék 50-ig, aztán meg torna, meg futás, mert azért lötyi vagyok eléggé. :oops: (Azért akarok lemenni 50-ig, hogy legyen hová híznom, mert a szopi után tuti megint fog visszajönni. :twisted: )
Tökre azt érzem, amit írsz. :wink: Eddig azt vettem fel, amiben tűrhetően néztem ki, nem kövérített, és nem lógott ki itt-ott egy hurka. :twisted: Most azt veszem fel, ami tetszik. 8) :D
Amúgy sokan víjjognak, hogy jajdesovány vagyok, pedig baromira nem, csak hát kamasz korom óta azt szokta meg mindenki, hogy "Dórikán van mit fogni". :twisted: :lol: Ahhoz képest tényleg soványnak tűnhetek. De 160 centihez az 53 ök normális, sőt a BMI szerint 48-ig oké. :wink: Anyukám is annyi volt évtizedekig, mégse víjjogott senki. :lol:

Nyuszi!

Nem tudunk részleteket, a srác nem találja most a világát sem. :cry: El is utazott, hogy ne legyen otthon a berendezett lakásban... :(

Itt kb. 8-10 centi hó van, megyünk hóembert "épííítni". :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:05-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

Mi már építettünk. 8)
Kint voltunk majd' 3 órát. :D
És még a havat is ellapátoltam, hogy meglepjem apát, mire hazajön. Hogy én mennyire jó fej vagyok. 8) :lol: :lol: :lol: :wink:

Ma megyek zumbára. Juhuuuu. :lol:
Amikor én elkezdtem, még csak Pesten volt kb. :? Most meg már itt is van 5 percnyire, az általános iskolában. :D Ráadásul egy táncos csaj tartja, nem aerobik oktató eredendően, a kicsiknek hip-hop-ot tart a felnőtteknek zumbát. Ez nekem azért fontos, mert régen táncoltam, és nekem nagyon nem jön be, mikor vki "leaerobikozza" a zumbát. :? Vagyis nem baj, csak az ne oktassa. :roll: :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:07-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!
létszi hozd el nekem is,m Joci este 8ra jár haza és már nem is jár arra,hanem
pomáz fele meg néha óbudán,de majd megpróbálok elmenni érte vmelyik nap...
köszi

Kép
Kép
csibe83
 
 


Tike,

remélem, hamar rendbejössz mostmár!

Hédi vízbefeje :arrow: tök jóóóóó! Hogy vettétek rá????? :shock: :shock: :shock: :shock: nálunk minden hajmosás kínszenvedés, mert sikítófrászt kap, ha vizes lesz az arca-szeme :arrow: mint én :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Boo,

kényelmesebb a csütörtök, pont azidőtájt indulunk sétálni :lol: :lol: :lol: :lol: nem jöttök el velünk? - Bár elvileg fél12-re kellene vinnem Borkát Dévényezni, de akkor Nimródot nem tudom sétáltatni-ebédeltetni-fektetni, úgyhogy le fogom mondani. ( Még ide jártok oltásra? Nem jelentkeztetek át? )

Én az előző telefonomat ejtettem bele a budiba :? :? :? :? :? :?

5o kg... én utoljára a szalagavatóm környékén voltam :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Fotókat láttam, nagyon szép baba Vencel! Nem is pufiiiiiiiiii.... és úúúúúúúúúgy megnőtt!



Dodi,

hóemberetek király lett! Itt is megállt kb 1cm-nél a hómennyiség, pedig délután szánkózni akartunk...

Zumba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (nekem ma estére Bodyart van a naptáramban 8) 8) 8) )

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:07-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!

Én ugyan nem, de Botond már csinált ilyet. :twisted:
Én telefont egy jóó nagy tál muffintésztába ejtettem. :oops: :lol:

Pocok!

Én szalagavató tájékán 70 körül mozogtam. :oops: És én akkor sem voltam 170. :twisted: :lol: Te hány cm vagy? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ha valakinek lenne kedve esetleg csatlakozni:
Holnap délelőtt (úgy 10-től 1-ig/2-ig) az elevenparkban leszünk :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjött a Heim Pálos eredmény(nov28.-án vettek vért, nem kapkodták el), és negatív. Nem allergiás semmire! Ettől függetlenül még mindig vannak ilyen olyan foltjaink...

Az esküvőn volt egy baba 3 hós kisfiú. Tök cuki volt meg minden, de arra gondoltam milyen jó hogy nem az enyém :oops: ennyit a következő gyerek gondolatáról. Borsódzik a hátam, pedig aztán én összetehetem a két kezem.

Lois

De jó!Kár hogy Roló "oviban" van. De gondolom úgyse rám gondoltál volna :lol:

Boo

Húú de az Osvart tök szép csaj, neki a hosszú is jól áll!Na majd lesek egy két frizkót tőle :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Pocok: Egy ideje már csak öblítésnél van visítás, ő sem bírja ha a szemébe folyik a víz :oops: :twisted: Úgy kezdtük, hogy miután apa finoman bevizezte a haját, kapott sampont a kezébe,hogy ő moshassa magának ( ja nem bocs eleinte ő mosta apáét, apa az övét). Így egyre kevésbé volt visítás, kispohárral öblítünk. Aztán 1x megnézhette a nagynéném hajmosását, náluk zuhanyzó van és látta, hogy hátrahajtja a fejét. Ezután már az öblítésnél is csak akkor ordított, ha véletlenül az arcára folyt. Most apa mondta neki, hogy feküdjön hanyatt, tartja a fejét. NAgyon félt, látszott rajta.Az áttörést az hozta, hogy mondtuk, hogy Bogi is úgy fekszik a kádban, apa neki is tartja a fejét, hiszen látod minden este.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Húúúdejóóó volt a zumba. :D :D :D :D
Bár nem klasszikus zumba volt, mert azok mind latin-amerikai táncok, de itt voltak balett elemek, meg sok hipp-hopp, sőt még írstep is. :shock: :lol: És a végén hasaztunk, meg popsiztunk is földön. :wink: De összeségében nagyon jó kis egyveleg volt. :wink: Nem fulladtam ki undin, de nagyon jól átmozgatott, nagyon jót buliztunk, és tök jó volt kicsit kizökkenni. :D
Utána beszélgettünk kicsit az oktató csajjal, és baszki 5 gyreke van!!! :shock: És mindet ő szülte!!! És lapos, kockás hasa van, kb. 50 kiló, és 4x annyi energiája van, mint nekem valaha, pedig 40 közeli lehet!
De nagyon belopta magát a szívembe, mert beszéltük, hogy milyen órái vannak, és hol, és mondta nekem, hogy ha tudok, járjak hozzá délelőttőnként zsírégetőre, az biztos tetszene nekem, mert az is táncolós, ráadásul ott mind ilyen nyurgák vannak, mint én. Lenyurgázott! Engem!!! :shock: :lol: :lol: :lol: 8) Hát csajok, én olyan büszke vagyok magamra, mintha legalábbis azt mondta volt, hogy enyém a világ. :lol: PEdig csak lenyurgázott. :oops: :lol: :lol: :lol:
(De értsetek meg, eddig rám keresték a szavakat, hogy hogy mondják szépen, hogy dagi vagyok, és mondta mindig úgy ért véget, hogy "de neked jól áll". :oops: )

:arrow: szundi (szar éjszakáim voltak, mert Andor a szuri óta nem alszik, se éjjel, se nappal, remélem ma már visszaáll. :? )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Boo,

jaaaaaaaaaa, értem, azt hittem, hogy esetleg Miron is veletek lesz, de így jogos :oops: :oops: :oops: :oops:

Pufi :arrow: na jó, így már látszik hogy nem sovánka :lol: :lol: :lol: :lol:

Telefon nekem is a farzsebemből landolt a klotyóban... azóta nem rakom oda... bár szerencsém volt, miután kiszáradt a telefon, semmi baja nem volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dodi,

7o kg, jó, tudom... én 173 vagyok, és 6o kg.


Tike,

köszi :lol: ezeket mi is próbáltuk... ő mossa magának a haját, tetszik hogy habzik, stb, de az öblítés a para. De a tesóval példálózás jó ötlet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Ronmay!
Ja igen így akartam írni, hogy mindenkinek szól, kivéve Neked nem...csak véletlenül lemaradt :lol: :lol: :lol: :lol: Dehülyevagy :wink:
Tök jó babás rész van amúgy (ha még nem voltatok), mászó babáknak is élmény :) Mármint vízszintesen, nem függőlegesen :lol: :lol:

Dodikám!
Cuki ahogy repdesel :) Demáneharaguggyá' de az hogy nyurga meg Dodi így egyben nem jutott még sose eszembe :lol: Mer' a nyurga az nem 160 centis vékonyka csaj, értve? Az a magas nyúlánk 8)
Amúgy szerintem nem vagy húdesokatfogytálsovány, hanem tök csinos, arányos. És én tökre objektív vagyok, ráadásul még csekkoltalak fürdőruciban is :wink:

Boo!
Anyám, micsoda combik :shock: :shock: :) :)
Annyira nagy lett, alig ismerek rá a pici minimanóra, aki még itt volt :roll: Lejöhetnétek valamikor, mert Zétény Bikácson is egyfolytában a Bencebabát reklamálta, újra össze akarunk pajtizni vele. Na jó meg hozhatod a másikat is :lol:

Tike!
Vízbe behajolás nagy kunszt, Zétény is csinálja, kivéve ha hajmosásról van szó :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dodi,

nyurga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zumba királyság lehetett!
(Bodyart is jó volt, bár nekem kicsit senemezsenemazegyveleg, de fogok járni, mert csak le kell szaladni szembe, és fektetés után van, ergo nem maradok ki a gyerekekből, és lelkifurdi nélkül tudok lemenni. Szóval heti 2 bikram meg ez, és talán kicsit fittebb leszek én is :lol: :lol: )


Lois,

most konkrétan röhögtem a Mármint vízszintesen, nem függőlegesen kommenteden :lol: :lol:

Boribaba meg Andorbaba nem is volt jó Zéténynek? Megsértődtünk, kéremszépen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!
Dehogynem :)
De valahogy ilyen kis sorrendet állított, pajtiknál először mindig a Botondot sorolja, babák közül meg a Bencebabát. Gondolom ábécésorrendben kell haladni, mert úgy szép szabatos a névsorolvasás :) Na jó Andornál bukik az elméletem. Lövésem sincs Vencel miért hagyott ilyen mély nyomokat benne, talán ő volt az első baba, akivel tartósabban (2 napot) együtt volt, és nagyon tetszett neki.
De azóta is egyfolytában emleget mindenkit a múlt hétvégéről, és mindig le kell vezetni a családi kapcsolatokat is. Nimód anyukája Ósi, tezsvée Boibaba :)
Bótond anyujája Dóa (nem Dói hanem Dóa, sztem mert két napja nézzünk reggelente a Dórát a Nickelodeonon 8)) tezsvée Andóbaba, apukája Icsi :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


jaj, ez nagyon édes, hogy a származtatást is mellé kell mondani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szembepajtiéknál Anyóka vagyok... "Minnyó Anyókája"

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Csajok, nem akarunk átmenni zárt topikba itt? Engem kezd frusztrálni, hogy mindenki fia-borja elolvassa, hogy milyen bugyit vettem... :roll: :lol:
Én a zugolvasókat is szívesen beengedem, mert megértem, hogy jó vkikkel azonosulni, szóval nem ellenük van kifogásom, hanem olyanok ellen, akikkel amúgy nem osztanék meg ilyesmiket, vagy visszaélnek itteni infókkal. :roll:
Számunkra ez csak annyi különbség, hogy -1 klikk belépéskor. :wink: Vélemény?

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Egyetértek. Már felhoztam párszor, de le lettem szavazva :-(

Amúgy mi történt??????

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


felőlem lehet zárt, de csak akkor ha nem hagytok ki :twisted: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Na?? Játszóházba senkise?? :)

Zárt :arrow: ha többség óhaja ez meghajlok előtte. De ha a zugolókat (értsd akikről nem tudjuk hogy kifiaborja) beengeded, akkor oly mindegy nem?? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tike!

Aaaaj, pont téged akartalak kiiktatni. :twisted: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pocok!

Eddig itt nem volt zárt topik, és már úúúúgy megszoktuk itt. Nem lehetünk hűtlenek. :wink: De egy ideje itt is van zárt. :D

Lois!

Hát, majd telefonon elmondom kik miatt húzódozok... Zugolvasóként a kismamatársakra gondoltam, akik már esetleg évek óta olvasgatnak, csak nincs idejük/kedvük írni. Annak idején ti is csak olvastatok, és jól esett, nem? :wink: De ha nem akarjátok, őket is kirekeszthetjük, nekem ez a része mindegy.

Igazából nem történt semmi extra csak elég volt. :roll: Olyan jó kis közösség alakult ki ezzel a pár fővel, akik közül néhányatokra már barátként gondolok. :wink: Jobban megnyílhatunk, ha tudjuk, hogy csak magunk vagyunk. (+ akiket mi beengedünk)
Én a másik topikban láttam, hogy a felszínes maszatolás után, tök komoly témák jöttek elő, mikor zárttá váltunk. Ugyan oda gyakorlatilag már nem járok (nincs időm), de jót tett neki. :wink:

Meg olyan emberektől hallom, hogy olvasnak, hogy agyam eldobom. (Pl jóédesapám). :shock: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lois!

Én akartam menni játszóházba, de apa kérdezte, hogy akkor mi lesz a spórolással? :shock: Merthogy megbeszéltük, hogy januártól spórolunk, hogy mindig legyen egy kis félretett pénzünk. Kicsit mókásnak érzem, hogy ilyen tételen akar spórolni (bár a benzinárakat tekintve nem is elhanyagolható), de mivel egy rakat dolgom van (pl. leszedni a fát :oops: ) mondtam, hogy peeeersze, igaza van, túl van tárgyalva. Így legalább lesz mire hivatkoznom, ha újabb felesleges alkatrészt akar venni a versenyautójára csiliárdért. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lois

Köszi, megnyugodtam :lol: Voltunk egyszer kétszer, csak ha kettővel megyek egyedül, nehéz szétszakadni. Ergo Rolónak már csúszda kell, Natit meg ott elviszik. Tőled meg nem várnám el, hogy koordináld a fiamat is, míg én uncsizom a Natival a babarészlegen. Vagy Apával megyek, vagy megvárom míg a lányom jár. Már tett két lépést,de utána mindig úgy elbizonytalanodik, hogy lemegy mászásba. De köszi! :wink:

Zárt topik, simán ha maradhatok :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zárt:
Aki rendszeresen ír, az nyílván maradna, sőt gondolom az is, aki csak ritkán, de be-bejelentkezik. :wink: Még megvárom a többiek véleményét, aztán megnézem, mi a teesndő, ha mind bennevagyunk. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:08-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: