Új privát üzeneted érkezett!

Boo,

Én ezt "ugróbékázásnak" hívtam :-)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo!

Vonalzód: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lekértem Diától a zárt topik alapítás mikéntjét :-)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Óóó,de kár,hogy "elmentek" :( :( :( Lelkes zugolvasótok vagyok :) :oops:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Énisénis........................ :oops: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Amúgy szerintem ezt a topicot rengetegen olvassák.........úgyhogy várható a zugolvasók nagyszámú előbukkanása :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Lois!

Én is. :lol: :lol: :lol:
Leszel te a moderátor vagy legyek én?
Név marad, vagy szeretnénk vmi nagyon murisat magunknak? :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


JA, és a zárt topik elvileg csak azoknak jelenik meg, akik tagok, szóval tényleg lehet egyedi nevünk, mások még azt se látják. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Szotyo, Mokibuci!

Nekem az ilyen zugolvasókkal, mint ti, nincs bajom, mert rólatok azért mind tudjuk, hogy vagytok. A csak minket érintő témákat úgyis lebeszéltük telefonon, vagy körmailen... De majd a többiek eldöntik, nekem tényleg mindegy. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodikám!
Írtam mailt még pár órája :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


:oops: nézem :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Lehet én is meghívva, ha úgy dönt a topic zug-olvasó és író is? :shock:

Kép

Kép
leo50
 
 


Leokám!
Mondanám, hogy vágom miről értekezel itt tarzanul, de nem lenne igaz, szóval hmmm??? :shock: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Közérdekű:

Újabb visítvaröhögős Lustanyu post :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!
Jaja, én is pont most olvastam :lol: :lol: :lol:
Marci egy übergizda kis terrorista :lol: :lol: :lol:
Amúgy én is ezt csinálom, de eddig elég volt a liebling autókat megmarkolnom hogy vetem terrormutterként a kukába, és már pattan is a kölyköm, hogy "Pakolok Anya pakolok" :roll: Nem tudom nem észrevenni a férjem szemében a mélységes tiszteletet és csillogást ahogy feltaláltam a spanyolviaszt 8) (mármint Nálunk :wink: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Boo,

akkor gyertek holnap, pakk összekészítve a garázsban :lol:

Nem tudom merre leszünk, lehet hogy még hajkurászom a kölköket öltöztetés címén, de az is lehet hogy már lennt leszünk, szóval csörgess meg majd :lol: :lol: :lol:



Ma összeszerelte Apa és egy barátunk Borka ágyát (este 1o-re lettek kész, szegény Nimród már hulla volt, mondjuk nagy mák hogy a barátunk csajába szerelmes, így teljesen el volt varázsolva, úgy pillogott rá, hogy csak na :lol: :lol: :lol: nagyon királyságos, teljesen beleszerelmesedtem, sajnálom, hogy anno nem tudtam róla hogy ilyen létezik :arrow: kombi ágy, és a kiságy benne nemcsak hogy kivehető és külön használható (az alja addig meg gyerekágyként funkcionál, plusz szét lehet szedni komód+íróasztal+ágy kombóra), de ha egyben van, ringatható a rácsos ágy része 8) 8) 8) 8)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!
Pedig anno is voltak ilyenek, én láttam sokfelé :)
Én értekeztem tegnap a tengerparti bungalós ágykészítőkkel, de elvetettük, mert azért csúnyán drága lenne a vége :?
Most viszont tökre rákattantam az Ikeás átfordítós ágy ötletre :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nálunk a "háromigszámolok"-ra az "anyaneszámolj" a válasz, és megszeppent tekintet :lol: (Apa részéről pedig csodálkozó, mikor látja a fiát általam megszeppentve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Mi nem kidobjuk az adott játékot (megelőzendő a Bakugan-effektust), hanem fel az egyik polc tetejére, és ha tud vele szépenjól játszani, visszakapja.

De Marci beszólásán rázkódva röhögtem, szegény Bori épp szopizott, és nem értette a dolgot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


biztos, csak velem nem jöttek szembe :twisted: :twisted: azért elég lúzerség csak most bevetni egy ilyet, mikor már nem is kell ringatni :twisted: :twisted: :twisted: de amikor olyan jóóóóóóóó!

milyenazazátfordítóóóóóóóóóóóóós?

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A feleség elküldi a férjét vásárolni: "Hozzál margarint és ha van tojás, hozzál tízet!" Hazajön a férj, letesz tíz margarint az asztalra és azt mondja: " Volt tojás."

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Pocok!
Mármint ezt is kuckósítva képzelem el, függönyökkel, vagy egyéb szeparációval. Fenn meg a kupolával.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaaaaaaaaaaa, tudom már!
Ez kúl, nekem is nagyon bejön, csak nekünk nincs hozzá helyünk... az egész szoba egy kuckó.... és ugye ott két mazsolát kell altatni, ez meg egynek elég csak.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Jaja, nagy, de nálunk még épp elfér. Most átrendeztem a szobáját, tök sok hely lett :shock: :) Igazából nem látom értelmét hogy miért vegyek neki gyerekméretűt, ez jobban kihasználhatóbb, pl. én is mellé tudom bújni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:05-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Lois - én is most olvastam tarzanságomat :-)))))) azt próbáltam leírni, hogy szeretnék én is meghívást kapni a zárt topicba, ha lesz és ha a többiek is egyetértenek.....de úgy látszik hozzászólás helyett inkább aludnom kellett volna:D

Leusnak is felnőtt ágya van, a gyerekágyat kihagytuk.....

Pocok - tojás-margan :D :D :D :D

Kép

Kép
leo50
 
 


2012.01.19-én 12:02 -kor kb. 8 fővel MEGSZÜLETETT A SAJÁT, PRIVÁT TOPIKUNK! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Én érzékeny búcsút veszek, és örülök, ha vkinek vidám perceket tudtunk okozni a saját nyomorunkkal ill. humorunkkal. :lol: :lol: :lol:
Minden zugolvasót/félzugolvasót ismer valamelyikünk, de a többiek meg semennyire, így ugyanott vagyunk :arrow: idegenek előtt nem akarjuk kiadni magunkat ill. nehéz is megnyílnunk. Ugyhogy kedves zugolók, remélem megértitek, de közösen úgy döntöttünk, h senkit nem veszünk be, aki eleddig nem volt aktív.

Ágyő, sziasztok, puszipacsi, csóközön..... :wink: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


basszus...................... :cry: sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Dodi: és elárulnád, hogy hol-hogyan stb? vagy nem voltam elég aktív? :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Tike!
Igen téged kiszavaztunk :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Nem ám, lüke, keresgélj :wink: Valahol vár egy meghívó :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


lois: már keresgéltem, de hiába :oops: Í( kiskoromban szőke voltam :twisted: :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Tike!

Meghívóm nekem sem nem van. :roll:
Belépsz a társalgóba, és nem jössz be a várandósság részbe, hanem ott az első oldalon vagyunk alul. Ha tag vagy, elvileg látni fogod. :wink: És a címről sztem meg is ismersz minket. :lol: :wink:

Amúgy azt beszéltük, hogy ha vki a korábban aktívak közül jönni szeretne, az jelentkezzen Loisnál, senkit sem vettünk be jelentkezés nélkül, ha vki jönne szóljon. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Mokibuci!

Sajnálom, h sajnálod. :roll: De sztem érthető, mert én is keveset tudok rólad, a többiek meg semmit sem...
De ez a topik továbbra is élhet, mert nem zárolják, vagy ilyesmi, szóval lehet táncolni a hamvainkon. :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


:D Megértem a döntést mi is így tettünk régebben........csak már tényleg annyira a napjaim részévé váltatok,hogy ejjjjjjderosszmost :?

Ez topik úgy volt jó ahogy volt, a Ti keserédes humorotokkal,mindennapjaitokkal......Veletek.......!!!!!!!!!!!!!!!!

távol álljon tőlem a hamvakontáncolás :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


én is jönnék :(:(

Kép
Kép
csibe83
 
 


....................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára missbg 2012.06.11 14:55-kor.
missbg
 
 


missbg: szívemből szóltál :cry:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


NEm értem, akkor miért nem írtatok??

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Én is nagyon sajnálom, mivel már azt hittem az aktívak közé tartozom :( :( :( :( :( :(

Kép

Kép
leo50
 
 


Kép [/img]
matafaka
Zsurk
 
 


Matafaka!

Na igen, mindenki másképp éli meg a "gyászt". :lol: :lol: :lol:
Ha a felhasználóneved arra utal, amire gondolok, akkor ez a két dolog arra enged következtetni, hogy végtelenül kifinomult humorod van. :twisted: :lol: :lol: :wink:

Mondjuk az, hogy (gondolom) csak azért regeltél, h ezt feltedd, szinte meghat. :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kép
matafaka
Zsurk
 
 


8) :lol:
kár,h nem jöttél előbb, szórakoztató lett volna ha minent így kommentalsz.:)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


8) :lol:
kár,h nem jöttél előbb, szórakoztató lett volna ha minent így kommentalsz.:)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
missbg
 
 


Sziasztok !

Nagyon sajnálom, hogy elmentetek. Persze természetes, hisz már olyan kevesen írtatok rendszeresen, hogy így kialakult egy igazán jó csapat. De hiányzik, hogy olvashassalak Titeket. Már több mint 3 éve a mindennapjaim részét képezte ez a kis csapat .Sajnálom, hogy nem tudtam többször jönni, úgy, hogy írjak is, de gyerek, család és munka, sőt tanulás ( angol tanfolyamra járok ) mellett még a háztartás is javarészt rám vár, bár Párom nagyon cukibogár, bármit megcsinál, csak szólni kell érte.
Szóval részemről brühühüüüü és puszi Nektek !!!

Kép
ikoka7
 
 


Kép
matafaka
Zsurk
 
 


Részemről már jó ideje nem vagyok aktív tagja a topiknak, de az új infok tükrében nem is bánom.
Ha vki nem bólogat és van a többségtől eltérő véleménye vagy nincs elég ideje írogatni, az már nem elég lelkes, ugye??? De végülis nagyon jó kis csapat ez: Jól ki tudják beszélni az egy emelettel lejjebb tartózkodó ex topiktársat. Remek.
Szégyelhetik magukat itt egy páran!!! Kétszínűek!

Szóval nem kell annyira sajnálni, hogy priváttá alakult a banda.
Ha pedig a régiek közül olvassa vki, tudja jól, hogy miről beszélek. Legalább lesz témátok!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

Nekem ez ilyen "savanyú a szőlő" típusú bejegyzés. :roll: Nem azért mentünk privibe, hogy téged nyugodt szívvel kibeszélhessünk, és - lehet, hogy ez most fájni fog - talikon/vacsikon sem voltál téma soha! Azért mentünk el, hogy olyan emberektől elzárkózzunk, akik árthatnak nekünk, ill. olyan magánéleti/párkapcsolati témákat is megbeszélhessünk, amit nyíltan nem tennénk. Egymással már vagyunk ilyen viszonyban, másokkal nem!

Én a magam részéről köszönöm a jelzőt, igen, jó kis csapat ez, és igazi barátokra leltem bennük. Őszintén remélem ez egyszer neked is megadatik. :wink: A másik topikra nem írsz? Hátha ott találnál barátokat... :)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ez most komoly?? :shock: :shock: :shock:
Értem én hogy van aki kimaradt és ez rosszul esik, de hogy valaki, akire a kutya sem emlékszik itt vagdalkozik, és az egész költözésünket személye elleni támadásként magyaráz az több mint röhej :lol: :lol: :lol: :lol: Részemről csak álmélkodom ....

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: