Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet minden 2009 auguszti babavárónak !

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért! Én a 2008 ősziektől vagyok.
Ha valakit érdekel kismamaruha olcsón, készítői áron, akkor nézzétek meg a weboldalunkat!
www.kismamaruci.hu

Köszi: Móni

gwini
 
 


Ha van kedvetek nézzetek be a legújabb Kismamis oldalra:
http://kismamaknak.hu

További kellemes babavárást! :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

 
 

Sziasztok,

Nagyon úgy tűnik augusztusban babánk lesz : ))) vasárnap pozitívat teszteltem !!

Remélem jó sokan leszünk a topikban !!

Drukk a napokban tesztelőknek.

Andi

Kép
danidaniel
 
 


sziasztok!

Július 29.-vel lehet csatlakozni?Olyan sok hozzászólás van már a júliusiaknál.Magamról annyit,hogy 31 éves vagyok és van egy 13 hónapos kislányunk,Luca.
kévi77
 
 


Szia Kévi77,

miért ne lehetne ??? ne viccelj, amúgy lehet hogy én pedig nem húzom ki augusztus 1-3 ig, lányom, Zsófi is korábban született. Igen, én is olvasgattam a júliusiakat, már jó sokan vannak : ) mikor mész orvoshoz, meddig vársz vele?

Andi

Kép
danidaniel
 
 


szia!

2 hét múlva akarok elmenni.A kislányommal is 7 hetesen mentem.Te?
kévi77
 
 


Sziasztok,
Én is átjöhetnék júliusból ide? Nem bírom őket követni, már nagyon a végén estem be hozzájuk :lol:
November 21-én este teszteltem, és elvileg július 28-a a várható időpont. Persze ebben a dokinak majd még meg kell erősítenie. :lol:
2. éve már volt egy angyalkánk, de most nem lehet gond :lol:
Én csütörtökön megyek dokihoz.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


jah amúgy első baba, és én is 31 éves vagyok :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


szia Irdab!

Üdv,most biztos rendben lesz minden!
kévi77
 
 


sziasztok!

Meg tudnátok mondani,hogy a vonalzót hogyan teszitek be az aláírásba?
köszi
kévi77
 
 


Üdv Mamik,

Hú, én kezdtem a topicot, mert először azt számoltam ki naptárból, hogy augusztusi babó lesz, aztán a kalkulátor július 26-ot írt és mivel a júliusiban már voltak, hát elkezdtem oda írogatni.

Most jutott eszembe, hogy én csináltam egy augusztust, amit meg sem néztem, hogy jó-e...még nem nyitottam sosem topicot.
És lám, hogy megörültem, itt vagytok ti, szóval sikerült.
:)
Holnap megyek dokihoz kíváncsi leszek, hogy milyen dátumot mond. :)

Vonalzókészítés:
Amelyikünké tetszik arra ráklikkelsz, ott szépen leírják, hogy hogyan kell csinálni, megcsinálod, kapsz egy url-t, pl. az enyém valami ilyesmi: http://bab................................mg
Ezt bemásolod a profilodnál az aláírás kalickájába és alul az Elküld-el elmented.
Remélem érthetően írtam.
Írj, ha valami nem ok.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok! Csatlakozni szeretnek hozzatok, eppen most talaltam erre az oldalra es nagyon megtetszett.

Udvozletem kuldom:
Betti


Kép
betti*
 
 


csak kipróbálom

Kép
kévi77
 
 


és sikerült!
ezer köszönet Anettoo!
Üdv Betti!
Meséljetek,hogy vagytok?
Gondolom egyre többen leszünk,mert augusztusiak még csak mostanában kezdenek kiderülni.

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok!

A 2008. augusztusiaktól vagyok, és csak itt örvendezek magamban, hogy megalakult a 2009-es augusztusi topic is :lol:
Nagy gratula mindannyiótoknak akik pozitívat teszteltetek, akik meg még nem, azoknak hajrá!
Én néha lehet, hogy bekukkantok nosztalgiázni, persze csak ha nem zavar titeket.
Ha gondoljátok, nézzétek meg a mi topicunkat is, jövő ilyenkor nektek is ilyen kis csodaszép babócáitok lesznek, mint nekünk :wink: :lol:
Problémamentes és szép babavárást Nektek!
Üvd: Panna

panna1
 
 


Én ma megyek dokihoz. Volt már valaki közületek? Vagy vártok még?
Én tegnap nagyon rosszul voltam reggel. A fürdőszobában töltöttem a felkelés utáni egy órámat, de egyébként csak néha van cicifeszülés és fájdogál a hasam. Émelygés és szédülés meg még ritkábban. Pont szerencsére annyi, hogy érezzem, hogy várandós vagyok, de még nem elviselhetetlen.
Ja, és az álmosság. :)
Nálam ezek vannak.
Ti hogy vagytok? Eddig öten vagyunk ! :)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Elofordult mar valakivel hogy egy pozitiv teszt utan negativat tesztelt? Nekem tegnap delutan meg pozitiv volt, ma reggel ujra teszteltem az pedig negativ lett.... erdekes. Voltam orvosnal, de csak annyit mondtak menjek vissza jovo heten mert meg nagyon korai a dolog. Most kivancsian varom a reggelt es talan ujra megprobalom.

Betti
betti*
 
 


Anetto,
Mi újság, mi volt a dokinál? Remélem minden rendben
Látom, 6 hónapos a kisfiad, woww, kicsi lesz a korkülönbség a két baba között, nem semmi : )
Rosszullétek
hát velem semmi különös, eddig, picit néha "érzem, hogy van hasam", de semmi egyéb, semmi émelygés meg ilyesmi...
kis szerencsével pár hét múlva elmúlnak a tünetek, kitartás

Kévi77,
én dec 18-án megyek :evil: csak 3 hét múlvára kaptam időpontot, szóval az már a 8. hét lesz, ha jól számolok.... szerintem elmegyek egy szimpla rendelésre valahová, csak hogy megtudjam jó helyen van-e a kicsi, hogy minden rendben van-e, nem bírnám ki még három hétig...

Irdab,
Minden rendben lesz !!!

Üdv Betti !

Rólam röviden annyit, hogy 28 vagyok és lányom pár nap múlva lesz 10 hónapos (ahogy a vonalzón is látszik: )), egy kisangyal, imádjuk : )

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Andi,

Zsofia nagyon aranyos picibaba! En is 28 vagyok. Most elbizonytalanodtam mert ma is negativ lett a teszt, de meg mindig nem jott meg, azonkivul ket napja meg pozitiv volt. Azota semmi kulonbseget nem erzek. Igaz fajdogal a derekam mar ket hete. Azt hiszem varnom kell legalabb hetvegeig egy ujabb teszttel. Most sajnos masra sem tudok koncentralni egesz nap... borzaszto ez a varakozas.

Betti
betti*
 
 


Szia bett, csak pár szót mert melóból írók, és eléggé be vagyok havazva.
Szóval ugyan olyan típusú tesztel teszteltél? Mert az előfordulhat, ha az egyik érzékenyebb, mint a másik, és az érzékenyebb kimutattja már, a másik meg még nem, pl egy korai terhesség esetében. Azért ha piri nem jött meg akkor azért az bíztató.
És érdemes az első vízeletből csinálni a tesztet, még akkor is, ha az van ráírva h. a nap bármely szakaszában lehet.
Próbálj megnyugodni, nagyon szorítok. :lol:

Anetto, voltál dokinál? mi volt? Én ma megyek, nagyon izgulok!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Szia Irdab,

En is csak gyorsan irok most a munkahelyrol. Koszonom szepen a valaszod. Szoval ket nappal ezelott delutan lett egy eros pozitiv eredmenyem, majd masnap reggel nem is tudom miert csak a magam megnyugtatasara csinaltam egy ujabbat ugyanabbol a fajtabol. Ez negativ lett, bar eleg halvany negativ. Ma reggel egy ujabb, de erzekenyebb teszt megint negativat mutatott. Van egy kis gyomoregesem is, szinte allandoan ehes vagyok... talan ez jo jel. Amugy 4 hetes es 5 napos lennek...

En is nagyon szoritok Neked, biztos minden rendben lesz a dokinal! :)
betti*
 
 


sziasztok!

Én csak sima rendelésre megyek,nem magánra.Az az igazság Lucával se volt fogadott dokim és mindennel elégedett voltam.Nem bp-i vagyok és azért itt minden dokit megismer az ember egy idő után.

Betti szorítok,hogy minden rendben legyen.
Anettoo,tényleg kicsi lesz a különbség.Bár mi is már jó ideje nem védekezünk,de nekem a szoptatás jó fogamzásgátló volt.Először októberben jött meg(1 éves volt Luca) és úgy néz ki,össze is jött a kistesó.
Nekem émelygés és puffadás van,kicsi has szúrkálgatás.Szinte ugyanaz,mint Lucánál.
Irdab,sok sikert a dokinál!
Mindeninek szép napot.

Kép
kévi77
 
 


Tényleg,második babások!A szoptatást nem zavarta meg nálatok?(persze,ha még szopiznak )Azt mondják elválaszthatja magát,mert megváltozik a tej íze,de van aki később tandem szoptat.Nálunk az elválasztás se lenne gond,mert Luca lassan 14 hónapos.

Kép
kévi77
 
 


Betti, hát nem tudok okosabb lenni, de nagyon szurkolok Neked. Remélem piri nem talál meg, és ha visszamész a dokihoz ott lesz a kis petezsák.

Magamról: ma voltam dokinál, és minden rendben volt. Pont jó helyen van a baba, 8,4 mm a petezsák, és már látszott benne a szikhólyag. Az látható, hogy egy baba van :lol:
December 11-én megyek újra, akkor leszek 7 hetes, akkor már a dobogó szivecskéjét is látnom kell.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!
Név szerint üdvözöllek anettoo, danidaneil, kévi77, irdab, betti és panna1!
Én még nem tudom, hogy júli végi, vagy augusztus eleji lesz a babám - szerdán reggel csináltam meg a tesztet, és még aznap sikerült is UH-ra mennem: 4-5 hetes terhes lehetek.
Nagyon izgulok: 28 éves vagyok és az első babám lesz.
Két múlva kontroll.
Ti már megkaptátok a kiskönyvecskét?
(Mindig úgy irígyeltem a nőgyógyásznál azokat, akik már lobogtatták előre a könyvecskét - végre nekem is lesz ilyen! Legalább is remélem! :) )
hmbori
 
 


Kedves irdab, koszonom a szurkolast. Alig varom a vasarnapot es addig is probalok nem idegeskedni. Nagyon orulok, hogy Nalad minden rendben volt!

kevi77, koszonom a kedves szavakat, remelem hamarosan elmulik az emelyges es puffadas... a derekad nem szokott fajni neha? Nekem korulbelul ket hete fajdogal.

Szia hmbori, szerencses vagy hogy meg aznap eljutottal UH-ra. Mi Angliaban elunk jelenleg es itt nem olyan egyszeru mint otthon... eloszor is a haziorvoshoz kell menni vernyomasmeres es hasonlo kivizsgalasra, majd ok levelet irnak az illetekes korhaznak ahonnan a vedono felveszi veled a kapcsolatot. Meg egy terhessegi tesztet sem vegeztek el nekem ket napja. Ebben a varosban nincs nogyogyasz, pedig kb. feleakkora mint Szeged :( Vagyis a korhazban van rendelese de csak haziorvosi beutaloval lehet hozza eljutni.

Szep estet mindenkinek!
Betti
betti*
 
 


(Elvileg én is beállítottam aláírást...)

Betti: ne aggódj, hogy nem tudsz olyan gyorsan dokihoz jutni. Minden rendben lesz! Nekem nem fáj a derekam, viszont a melleim már több hete érzékenyek - ebből gondoltam, hogy érdemes egy tesztet csinálnom... ;) Szerencsére émelygés, rosszullét, éhezés nincs - remélem, hogy nem is lesz!

Irdab: de jó Neked, hogy már ennyi mindent tudsz a Babócádról! :) Én is azon a héten fogok menni kontrollra! Nagyon türelmetlen vagyok!

Akinek már van tapasztalata: a védőnőhöz mikor kell bejelentkezni? És ő is választható, vagy szigorúan a lakhely szerintinek kell lennie?

Ti fogtok járni terhes tornára vagy kismamajógára? És intim tornára? Vagy ilyen dolgokkal még túl korai foglalkozni?
Persze, tudom, a második babánál már mindent lazábban lehet venni - de nekem az első lesz... :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


sziasztok!
most találtam rátok, csatlakozhatok?
még orvos nem állapitotta meg de én már csináltam tesztet pozitiv lett. jövöhét csütörtökön megyek a dokihoz. sajnos nekem feküdni kell, mert kicsit vérezgetek ha felkelek, és már volt 3 vetélésem. van egy 7 éves fiam. nagyon várjuk már a kistesot, reméljük most nem lesz semmi baj.

rabbe1
 
 


és minden kismaminak: gratulálok :-)

rabbe1
 
 


Sziasztok!

remélem ebben a topikban is olyan sokan lesznek, mint a 2008 augusztusi topikban! és én is néha bekukkantok majd nosztalgiázni! csodaszép babavárást Nektek!
Vendég
 


sziasztok!

Irdab,gratulálok!
Hmbori,üdv!Könyvem még,nincs még nem voltam dokinál.
Betti,az angol rendszer nem lehet egyszerű.Mindenhol azt hallani,hogy a magyar terhesgondozás fényévekkel van mindegyik előtt.
A védőnőt nem lehet választani,a körzetihez kell menni azzal az igazolással,amit a doki ad a terhesség tényéről.Ő állítja ki a kiskönyvet.
Nem jártam tornára,mert végig dolgoztam,most meg időm nem lesz.De itthon tornáztam a rubint Réka kismama tornájára.
szép napot mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

Kép
kévi77
 
 


b]Táblicskut[/b] csináljunk? Én szerkeszthetek egyet, de ha valaki profi ebben átvállalhatja. Ha gondoljátok, küldjétek priviben az adatokat, mint pl.: Életkor, tesók száma, neve, kórház, ahol szülünk, kiírás időpontja, város (ahol élünk), stb....
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:34-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok,

Anetto,
szuper lenne ha csinálnál táblát : )) én nagyon örülnék neki
Emelgetés ügyben én is hasonlóan vagyok, nem kéne-nem kéne, de hát nem lehet megúszni. próbálom nem megerőltetni magam amúgy, de Zsófit cipelészem, nincs mese. Viszont a babakocsizást szerintem korlátozni fogom, ahol mi lakunk ott elég sok a lépcső, az már tényleg nem frankó.

Betti,
Drukk!!!!! (és nagyon Köszi a bókot)

Kévi77,
Zsófival úgy volt hogy elválasztotta magát, egyik napról a másikra nem kellett a cici, de már amúgy sem volt sok tej. Próbáltam még pár napig, de nem kell. Ez van.

Irdab
Gratula a babóhoz: )

Üdv Hmbori!
Én jártam az előző terhességem végén terhestornára és előadásra, szuper volt, mindent elmondtak mi mit követ szüléskor, hogyan tud segíteni apuka, meg csomó érdekes légzéstechnikát tanítottak, nagyon hasznos volt

Rabbe1,
Üdv, nem lesz gond és pihenj, amennyit csak tudsz

Kép
danidaniel
 
 


Mindenkinek szép estét!!

Zsófi
Kép

Kép
danidaniel
 
 


Danidaniel! Nagyon aranyos Zsófiról ez a kép! Csak nem mintának küldted? :) Mindenesetre köszi és gratula hozzá - hasonlót kívánok Neked! Tényleg: megint leányzónak örülnétek jobban, vagy most már a változatosság miatt jöhetne fiúcska is?

És kévi77, nálatok mi a helyzet? Még egy kislány vagy inkább kisfiú?

(Most sorban kikérdezek mindenkit...)
Anetto? Rabbe1? :) A kérdés ugyanaz.

Irdab, Betti* - első babások, kívánság lenne?

Szerintetek lehet az, hogy megérzi a kismama, hogy mije van? :) Mert nekem van egy megérzésem, hogy fiam lesz - annak ellenére, hogy mindig is kislányra vágytam, sőt, a férjem is! Vagy ez hülyeség, 4 hetesen még nem lehet megérzésről beszélni? :oops:

Még egy közös kérdés: szedtek-e, és ha igen, milyen magzatvédő vitamint? Én gyanútlanul bementem egy patikába, hogy milyen vitaminokat lehet kapni, erre perceken keresztül sorolta a választékot... A bőség zavarában voltam, de aztán azt választottam, amire azt mondta a patikus, hogy a legújabb, és mostanában ezt veszik a legtöbben: Femibion 800-at. Valakinek van már tapasztalata erről? És Ti már a terhesség előtt is szedtetek, vagy csak miután megtudtátok?
(Ezelőtt csak az Elevitről hallottam, mert még a vízcsapból is a hirdetésük folyik, de pont emiatt ellenérzésem van vele szemben, mindenképp mást akartam választani.)

Anetto: jó lenne a táblázat - kiderülhet belőle, hogy akár találkozhatnak is valakik szülésnél a kórházban :) Tervez valaki otthonszülést? Gondolom a második babások gondolkoznak inkább ilyenen, az elsőnél szerintem mindenkinek biztonságot jelent, ha kórházban szül. (Legalábbis én így gondolom.)

Kép

Kép
hmbori
 
 


én kislányt érzek, de csak nagyon halkan :-)
nekem is a dokim a femibiont ajánlotta ás a patikus ismerösünk is azt mondta ez a legjobb. és emellé nem szabad plusszba mást szedni. /folsav és egyebek/ ebben van a legtöbb. nekem ez nem okoz mellékhatást. anno a fiammal a gravidát szedtem attól sem volt semmi bajom-illetve lehet attól volt hányingerem, de ezt már nem tudom. az biztos hogy a másik két terhességemnél az elevitet kezdtem de attól nagyon rosszul éreztem magam. hányinger szédülés gyomorfájás stb. amikor abbahagytam elmúlt. nekem tuti hogy az okozta a mellékhatásokat. mostmár jó ideje a femibiont szedtem-mondjuk eddig 2-3 naponta egyet de amiota terhes vagyok mindennap 1 szem. nekem kell még a vérzés miatt plussz magnéziumot szednem, meg duphastont a sok vetélésemre. ja és a prolaktinom is magas arra megbromocriptint szedek. szóval én a gyógyszerekkel jóllakok. sajnos.de remélem most ezek segitenek nekem. én pozitivan állok a dolgokhoz. ja az elevittel meg senkit nem akartam elrisztani van akinek semmit nem okoz

rabbe1
 
 


Zsófi gyönyörű! :D
nekem meg van egy gyönyörű szép nagyyfiam......
;-)

rabbe1
 
 


sziasztok!

Luca sem "nehéz",nincs 9 kiló.1 évesen volt 8,6kg.Mondjuk csak 2,9 kg-al született.Nálunk is a babakocsi cipelgetés lesz érdekes.De én Lucával is éreztem,amikor pihennem kellett,jeleznek ők,hogy állj anyu!

Luca még reggel és este szopik,meg persze éjszaka,ha felkel.Emiatt aggódok,ha valamiért hirtelen el kell választani,mi lesz.Ő még nem aludt át egy éjszakát sem.

Nekem mindegy,hogy fiú vagy lány.Gondolom párom titkon fiút akar.Az én ágamon túlsúlyban vannak a lányok.A mamámék 6-an voltak testvérek,1 fiú.Anyukámék 3-an lányok.Nekem húgom van,és eddig egy kislány nálunk.

Zsófi annyira édes!

Lucával én egy Rossmanban kapható vitamint szedtem.Most a dm-ben kapható folsavat.

Rabbe neked külön is szorítok!

Jó ötlet a táblázat!

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok!

Rossz hirrel kell kezdenem... nekem sajnos nem lesz kisbabam augusztusban. Nem tudom mi lehetett a problema de talan jobb hogy meg az elejen megszakadt. Nem adom fel azert es januarban elmegyek otthon egy nogyogyaszhoz, alaposan kivizsgaltatom magam. Addig meg szedem a folsavat. Van egy szivbetegsegem is ami par honappal ezelott derult ki, a kardiologus szerint jobb lenne minel hamarabb babat vallalni mert kesobb mutet lehet belole, szoval nem adom fel es talan legkozelebb sikerul. A forumotokat azert olvasni fogom mert nagyon kedves kis tarsasag gyult ossze :)

Zsofi nagyon-nagyon cuki!! :)

hmbori: mi mindketten kisfiut szeretnenk majd, de mostmar ugy vagyok vele hogy teljesen mindegy, csak osszejonne mar.

Rabbe: en is nagyon szoritok Neked!

Anettoo: igazabol ereztem, hogy terhes vagyok es most megjott, de meg mindig olyan erzesem van neha mintha meg mindig az lennek. Lehet, hogy csak azert mert annyira szeretnem. Januar elejen elmegyek azert otthon egy nogyogyaszhoz.

Nagyon kellemes babavarast mindenkinek, vigyazzatok magatokra!

Betti
betti*
 
 


betti: a hormonok tudnak tréfálni... én eddig minden hónapban azt éreztem, hogy most terhes vagyok és nem voltam :-( pedig még hányingert is produkáltam. most meg semmi terhestünetem nincs csak a 2 csik 1 hete...
én is drukkolok neked hogy minél elöbb babásodj! de azt nem értem miért volt poz teszted ha utána meg negatív, de ezen már kár rágodni. élj egészségeen és akkor hamarosan lesz pocaklakód. Üdv:rabbe

rabbe1
 
 


Küldjétek privibe az adatokat: életkor, szülés várható napja, kórház, város, baba neve (ötletek, nálunk pl. még nincs), testvérek neve és majd lesz olyan, hogy baba neme (de ezt még nem tudhatjuk J. Ha van még ötletetek, írjátok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:36-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy én is szeretnék csatlakozni hozzátok!
Azért csak lehet, mert tesztet még ugyan nem csináltam(hétfőn akarok csinálni), de már négy napot késik! A szüléskalkulátor szerint júli 29 a szülés várható időpontja! Két évig szedtem fogamzásgátlót. A múlt hónapban hagytam abba. Szerintetek lehetséges, hogy emiatt késik? Kicsit bezavarodhatott? Válaszotokat előre is köszönöm :D
Brigi
bringóó
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is :lol:
Már napok óta sejtem, hogy kismami vagyok, az LH-tesztemen folyamatosan erősödött a csík, és ma már a terhességi tesztem is pozitív lett :lol: :lol: :lol: :lol:
Ahogy számoltam, aug. 5 körül érkezik a babánk
:lol:


Én Elevitet szedek már néhány hónapja. (tudatosan készültünk a babára)
Otthonszüléshez gyáva vagyok :oops:
Vendég
 


Na most...
Vendég
 


Anettoo, Danidaniel, Kévi77,
Nem nagy korkülönbség lesz nálatok
:roll:

Hmbori
Én szeretnék majd kismama-tornára járni.

Rabbe
Vérezgetés :cry:

Betti
:cry:
Vendég
 


Rabbe1: Na, akkor az első "közös élményünk" megvan: a Femibion! :) Nekem sincs vele semmi bajom, remélem tényleg jó hatással van a kisbaba feljődésére!!! Örülök, hogy Neked sincsenek olyan panaszaid, mint az előzővel voltak! Csak továbbra is vigyázz magatokra!
Rakhatnál fel egy képet a gyönyörű szép nagyfiadról! :wink:

Kévi77: Te is megmutathatnád Luca-babát nekünk! Én kiváncsi vagyok rá. Elég picinek született és most sem túl nagy - egyik ismerősünk kislánya 8 hónaposan volt 8 kg... Azért az meg a másik véglet! Gondolom a szülésnél jól jött, hogy csak 2,9 kg volt, nem? Könnyen ment?

Betti: sajnálom, hogy nem sikerült a baba! De én is azt mondom, amit Anettoo, hogy minden úgy történik, ahogy lennie kell - a babának ezek szerint nem most van itt az ideje. Ne keseredj el, próbálkozzatok tovább, legközelebb hátha sikerül. Akkor csak egy hónapos elcsúszásban leszel!

Anettoo: mindenkinek jól jönnek a tapasztaltabb anyukák - ilyen szempontból én vagyok itt a "legkisebb": első babám és első terhességem ez. Szóval mindenkitől csak tanulni tudok - előre is köszi mindenkinek a hasznos infókat! :wink:
Értettem, amit az eséllyel és megérzéssel kapcsolatban írtál - van benne valami!
Szóval Ti három babát terveztek! Ezek szerint nagyon bejött az első! Mi sem állunk meg majd egynél, de még nem tudjuk, mennyi lesz - majd meglátjuk az elsőt, aztán úgy már könnyebb lesz dönteni is. Meg hát az életünk alakulásától is függ, milyen körülményeink lesznek...
Az otthonszüléssel kapcsolatban teljesen egyetértek veled. Érdekes, hogy a doki szerint sima ügy volt a szülésed, Neked mégsem tűnt annak. Bár gondolom egy nőnek élete első szülése sosem lehet sima ügy... Max. később viszatekintve rá, ha több szülésen is túlvan és össze tudja már hasonlítani őket.
Küldöm a privit.

Szia Bringóó, üdv nálunk! Drukkolok a hétfői teszthez. Előfordulhat az is, hogy csak a gyógyszer abbahagyása miatt borult fel a ritmusod, majd kiderül.
(Nekem anno a dokim 3 hónap szünetet ajánlott az abbahagyás és a teherbe esés között, hogy legyen ideje kitisztulni a szervezetemnek. Jóval több lett, mert kiderült, hogy PCOS-em van...)

Hello Kitty86! Gratula a teszthez, ügyesek vagytok! :wink: Vannak már jelek is (pl. rosszullét, derékfájás, mellfeszülés), vagy csak a tesztből tudod?

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmbori
Tünetem még nincsen. A tesztekből tudom, hogy van Borsó :wink:
Már nagyon készültünk rá, ez volt a 4. ciklusom, hogy LH-teszteztem is.
Nekünk is első babánk lesz. Én is örülök, hogy tapasztalt anyukák megosztják a tapasztalataikat (na, ezt jól megfogalmaztam :oops: )
Vendég
 


sziasztok!

Betti,nagyon sajnálom!
Üdv Kitty és Bringó!
Nekem is júl. 29-et hoz a kalkulátor.

Az otthonszülés távol áll tőlem,de nem ítélem el,aki úgy akar szülni.

Lehet,hogy kicsi volt Luca,de a vége vákum lett,mert a feje nem lendült át.Így kicsit ijesztő volt.A magzatvíz elfolyásához képest 8 óra volt a szülés,de a fájásoktól kezdve "csak" 3 óra.

Próbálok képet csatolni.Hogy tudok csökkenteni a méretet?Mert túl nagynak találja,és nem tölti fel.
Ha bármi kérdésetek van,tőlem is csak bátran.

Kép
kévi77
 
 


talán most Kép a nagy tortafaló

Kép
kévi77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: