Új privát üzeneted érkezett!

írtam az anya-banya-tanyára, beenged valaki? és azt hogyan tudom meg?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


éljenéljen! :)

szerintem kapsz e-mailt, és ha legközelebb rálépsz a topikra, már látod is a hozzászólásokat

Kép
mocorgó
 
 


Juuuuuuujjjjjjjj! Ugy latom nagyon felporgott a tesoproject mindenkinel. :lol:
Meg a vegen en is kedvet kapok megint. :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 

 
 

Anna: :D :D :D :D :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Hűha, ez nagyon izgi.
Nekem is nagy kedvem volna. :cry: :cry: :cry:
Madaran, nagyon drukkolok!

Kép
bikmakk
 
 


Anna,gratulálok!!!! :wink: Éljen-éljen! :wink:

Bea,érezzétek jól magatokat a hétvégén.És bizony így igaz,hogy a másodiknál hamarbb látszódik,de szurkolok,hogy még ne lepleződjetek le,ha nem szeretnétek még elmodnani :wink:

Eni,én is sajnálom :? :cry:

Orew,értelmesen írtad le :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


ne szomorkodj, bikmakk!

itt van Dani, gyönyörűen, egészségesen
lesz nektek még picikétek! :wink:

Kép
mocorgó
 
 


Madaran, gratula!
Azt hiszem így őrölnek meg a nők, és vállalják be a harmadik gyereket. Tiszta irígy vagyok.:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, de szerintem nekem ez nem fog jobban menni, míg haza nem megyünk. Délelőtt óta próbálok visszaolvasni tegnap esti hsz-etől, de csak mostanra végeztem. Elolvasok egy-két hsz-t, majd fel kell állnom, csinálok vm-t, manóval játszom. Na meg a mobilnet "gyorsasága"... Megőszülök, mire bejön egy oldal.

Anna: nagy-nagy gratula.

Velünk minden rendben. Niki egy nagy csibész.

Az, hogy válaszoljak mindenre itt lehetetlen ezzel a nettel. Bocsánat e miatt, de örülök, hogy legalább olvasni tudok, így annyira nem maradok el.

Megyek, felébredt a pici lánykám.

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Sziasztok!

MADARAN HAJRÁ, szerintem ismét ott lesz a két csíkocska :!: :!: :!:
Drukkolok ezerrel :!:

És ki van még aki kistesót szeretne?
Vendég
 


Bikmakk,fel a fejjel,megoldódik majd a kistesó kérdés :wink: Ha meg vmiért mégsem oldódna meg(de megfog!!!!)akkor ott van nektek Dani,aki gyönyörű,okos,egészséges kisfú!!!! :wink:

Boszi,már ez is jó,hogy hírt adsz magatokról! :wink: Aztán majd otthonról a többit pótolod. :D

Pirsoka,sztem lassan meglesz a kistesós csapat,nem? :wink: Majd mindjárt visszaolvasok..az előző oldalon sztem rajta van :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Piroska,ezt találtam kistesó ügyben:/351.oldal/ Adri,Bori,Lina,Bea,Anna és Te.Remélem nem hagytam ki senkit.. :roll: Ha igen bocsika..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Anna, én is gratulálok :)! Milyen jó, hogy ahol ráhajtottak a tesó-projectre, ott nem váratnak magukra sokat a babócák :)!
Bevallom őszintén, én most nagyon nem tudnám elképzelni, hogy Emma mellé szülessen még egy picike, én nagyon élvezem, hogy egyre értelmesebb és már nemsokára (remélhetőleg) beszélni is fog :), de pl. én nagyon szerettem pocakos lenni, így ahogy írjátok, hogy jön az új baba, olyan jóleső érzés nosztalgiázni! Mert az vitathatatlanul maga a csoda, hogy az emberben fejlődik egy új élet, egy kis emberke :)!

Piroska, lesz a filmnek 4. része is? Ezek szerint nem zárták le a sztorit? Én úgy tudtam, hogy ez egy trilógia.

Kenderike, örülök, hogy jól telt a csajos kiruccanás :)! Hol szálltatok meg, elárulod?
Képzeld, cékla van már a Tescóban is, így ma is beszereztem egy adagot a jövő hétre :)!

Tündi, GP Ágiról nem tudsz semmit, skype-on sincs fenn?

Nyers zöldséget én még nem adtam Emmának, ő pékárut magában kap, de nálunk sem eszik belőle igazi mennyiséget, csak pár falatkát.
Igazából nálunk nem az van, hogy mindenképpen az kell neki, amit mi is eszünk, csak ha eszünk, akkor neki is kell adni vmit, nem lehet kihagyni a buliból :).

Mi ma a szüleimnél vagyunk és a hétvégén is nagyis programokat szervezünk.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Bea, feltennéd a következő tablóképet? Már lassan -ill. nem is olyan lassan- jönnek az augusztus eleji babák :).

Kép
angelita
 
 


Angelita,jó mamázást nektek!!! :D Sajnos Ági nincs fent skypon sem..tel száma meg nincs meg nekem,pedig írnék neki!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Gratulálok Anna én is.

Angelita de jó ezek szerint lassan lesz mindenhol. Szerencsés vagy hogy újra egyre több helyen van/lesz cékla. Nálunk az a jellemző ha kedvelünk valamit, akkor azt kivonják a forgalomból beszüntetik gyártását stb...

Emelem azért kalapom mindenki előtt, aki ilyen pici baba mellé be mer és tud vállalni egy következőt. Nekem ennyi erőm sose volt. Mondjuk 5-6 hónap fekvés esélytelen is lenne egy 1 éves picurral.

Nyaralóknak jó nyaralást és szép időt

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Sziasztok! (már aki itt marad:).
Olyan rossz ez a kétlakiság, így már hogy látom az anyatanyás dolgokat is, a voksomat egyértelműen a babaneten maradás mellett tenném le:). Számomra teljesen átláthatatlan az a felület, és a színes betűket alig tudom elolvasni.

Nagyiéknál vagyunk, azért van időm most írni.
Aki csak naponta 2x szoptat az hogy csinálta? Mirus szopizik este, éjszaka1x, hajnalban 1x, és napközben is minimum 1x. Nem fogadja el a szilárd ennivalót/vizet ha egyszer a fejébe vette, hogy szopizni szeretne. Ti tudatosan leszoktattátok a napközbeni szopizásról?

Mirus még nem jár, de mindenhova mászik mint a torpedó (a dévényesek azt mondták, ezzel semmi gond, ráér a járással), de minden ruhája egyből koszos lesz, mert azonnal a földre kéredzkedik, hogy teperjen, persze én meg nem szeretnék a lakásban aszalódni egész nap, úgyhogy rengeteget mosok:).

Azonnal veszi a lapot, mindenre mosolyog, sajnos átvette a hangos boldogság-nyilvánítást Zorától, így sikítozik, ha nagyon örül, persze ez általában akkor történik meg, ha a testvére figyelemre méltatja.

Evés. Mirus kapott már szinte mindent, nyers zöldséget is a paradicsomot és az uborkát szereti ropogtatni-szopogatni, de utána úgy néz ki a környék, mintha a zöldségszeletelő felrobbant volna a nappaliban.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Angelita: igen lesz a filmnek 4. része is az az esküvővel kezdődik! Nekem megvan könyvben a gépen, de sosem lenne annyi erőm hogy kiolvassam innen, de ha ki lenne nyomtatva bizti kiolvastam volna már.

Tudja valaki hogy hogy lehet táblázatot feltenni? Elkezdtem csinálni egy táblázatot a 2011. áprilisi babavárók topicnak és nem tudom ogy kell feltenni.

Lina, te a tablót hogy teszed fel?
Vendég
 


Piroska,
símán képként teszem fel a tablót. A netről elmentem a gépemre, és úgy feltöltöm. Az excelt is úgy tudod, hogy kijelölöd, ctrl+c, aztán mondjuk Paint-be bemásolod, ott elmented .jpg kiterjesztéssel, ha kell, lekicsinyíted, mint a síma képet, és már mehet is a feltöltés. Mondjuk a tabló eleve kép, de így megy a táblázat, másik fórumon már próbáltam. Kicsit macerás, de megy.

Na indulunk vissza Leviért a Balcsira.

Madaran,
de jó, hátha... én is szeretnék. Ebben a hónapban legalább esély van rá!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszi Lina!
De a kis képeket nem másolja át :twisted: paint-be
Vendég
 


Sziasztok!
El árulná valaki,hogy az anya tanyán mit hol keressek,hol kopogtassak bebocsájtásért?:roll:
Vagy nincs még ott topik?
AMúgy én sem igazán szeretem az anyatanyát,ha már így szóba jött.De nem csak az anyatanyát nem szeretem.....

Én anno kezdtem a mamaneten(megjegyzem ott is van zárt lehetőség,és páran innen írnak is oda)
Vagyok itt a babaneten,vagyok az anyatanyán,a mamami fórumon.
Ahhoz,hogy mindenhol naprakész legyek,a családot félre kéne tolni/tenni és csak a fórumokat olvasni...

mimi12
 
 


Mimi,regisztrálni kell az anyatanyára,ha azt megtetted,akkor kersd a 2009 augusztusi babavárókat,ott lesz az első oldalon a csoportoknál,és utána van ott olyan,hogy jelentkezés,én meg beengedlek vagy az aki előbb elolvassa.és utána már automatice oda is enged be,elsőre kicsit furi,de bele lehet jönni.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
kb 2éve van oda regem.No akkor megyek keresgélni.Noi néven jelentkezem :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Mindjart jovok, csak igyekszem visszaolvasni.

Udv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Hat... :( Nem sok visszaolvasni valom volt sajnos... Gondolom mindenki a masik forumon volt aktiv. Ott meg biztos oldalakat kell majd visszaolvasnom... :?

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok!

Visszaértünk a nyaralásból... Betti nagyon élvezte, mi kevésbé. Neki nagy élmény volt az apartmanban fel-alá mászkálni, amíg kint zuhogott az eső - nekünk kevésbé volt jó érzés bezárva lenni... Így még mindig nem tudjuk, hogy is viszonyul a nagy vízhez a mi kis rákocskánk... :roll:

Elküldtem már én is a szavazatom - még nem néztem be az új helyre, egyelőre bepótoltam az egy heti hsz-termést.

Gratula Piroskának is és Annának is az icipici halvány csíkocskákhoz!!! :D:D:D

Sok boldogságot a szülinapos gyerekeknek és anyukáknak és a névnaposoknak is! (Tündi, Zora, Anna, Dani, Bikmakk (!), Krisi, Szabi, Dorcsi, és bocs, ha valakit név szerint kihagytam... :( )

Lina, szupi a tabló!!! Már alig várom, hogy beteljen és gyönyörködhessünk egyszerre a sok kis egyévesben!!!

Jó éjt mindenkinek, megyek megnézem azt az AT-t is...

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok lányok!

Bori,
sajnálom, hogy nem úgy sikerült a nyaralás, ahogy terveztétek, legalábbis idő szempontjából! Hol is voltatok? (Biztosan írtad anno :oops: .) Képeket hozol :)?

Piroska, én sem tudnék gépen könyvet olvasni, nekem is csak papírformátumban megy.

Tegnap a férjem szüleinél voltunk, ma az enyémekhez megyünk, indulok is készülődni.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


szegasztok!
tegnap esküvőn voltunk, azért nem tudtam jönni. Zsigi egész jól bírta, bár a szertartás egy részét templomon kívül egy füves részen töltöttük (gondolhatjátok, hgoy nézett ki 10 perc múlva), de a vacsit bevágta, aztán együtt salakozott :shock: a többi gyerkőccel. Aztán egy kis tánci és 10-re itthon is voltunk. A kocsiban aludt egyet(Bp-Tbánya), aztán itthon megébredt, szépen le tudtam fürdetni, szopi és alvás reggelig..............Húúú, ha máskor is ilyen flottul menne minden... :roll:

Oui :lol: szopi nálunk is ezerrel megy, egyelőre én sem látom, hogyan lesz a vége, mert a nap közbeni altatásoknál is arra nyugszik le. Igaz, hogy azt vettem észre, hgoy a már nem kér olyan sokat, csak éppen iszizik, de azon alszik el. Úgyzhogy nálunk ált. napi 4 szopi még van... :roll: mégis pozitívnak látszik a tesztem, ez érdekes, nem?

tanya: meg lehet szokni, de a babanet formáját én is sokkal jobban csípem.

kaja: Zsigi m most már szinte mindent eszik, már nem is főzök külön Neki. paradicsomot imádja, most néhány korty tejcit is adtam már neki, és nem üti ki... :wink: Nagyon csusszan neki az uborka (savanyú, kovászos!!) meg a trappista sajt minden mennyiségben...

Bori :lol: köszi a köszöntést!!!!!

Bikmakk :lol: A béranyaságon nem gondolkodtatok????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Tényleg, Goldplast hooooooooool van??????????????????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Piroska :lol: , lehet, hgoy megyek én is az áprilisiba???? Holnap újra tesztelek, remélem, még erősebb lesz a második csíkocska!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Angelita: felteszem a tablót második részét:
Kép

Kép


Kép
dbea
 
 


Matyinak és Csillának boldog szülinapot kívánok!!
Kép

Kép


Kép
dbea
 
 


Anna gratulálok neked is nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most mi az eredmény? Hova írjak?

Köszönöm szépen Zora köszöntését :lol:

Mindjárt kicsinyítek képeket és felteszem.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Közben én is itt vagyok ám, csak annyira lassú itt a Balatonnál ez a mobilinternet, hogy tegnap inkább ki is kapcsoltam.

Izgatottan várom a szavazás eredményét :lol: :lol:
és közben reménykedem, hogy maradunk itt...


Mi itt egészen jól elvagyunk. Hoztunk magunkkal bicikliket, tegnap átkerekeztünk Badacsonyba :shock: Hát rettentően elfáradtam, mondtam a páromnak, hogy ez már azért nem nekem való, nehéz terep volt. Viszont Marci nagyon élvezte a dolgot, végig sikongatott a gyerekülésben, ütögette az apja hátát, dumált és integetett :D

Ma talán a strandra is lejutunk, eddig nem volt az idő olyan sajnos... Aztán ma még gyorsan hazaugrunk, szerdán meg jövünk vissza. Jó lesz ennyit csomagolni...

Egy körkérdés: kinek mit iszik napközben a gyerkőc? Én annyira akartam erőltetni ezt a víz témát, de nagyon nem megy. Most már ott tartunk, hogy szinte egyáltalán nem iszik, ha vízről van szó. Csak gyümölcslevet. Mondjuk azt mi hipp-et veszünk, tehát hozzáadott cukor nincs benne, de szerintetek ez normális? Gyümölcsléből viszont sokat iszik... Legyen okos az ember...

Oui: neked akartam még írni Marci szopizásáról. Hát igen, én tudatosan szoktattam le a napközbeniekről... Biztos emlékeztek, hogy év elején két hónapig kínlódtam a mellgyulladásommal, és akkor megfogadtam, hogy amint lehet én kiváltom a szoptatásokat rendes étkezéssel. Mert annyira aggasztó volt, hogy csak én vagyok az egyetlen táplálékforrás Marcinak, és ha valami van velem, akkor neki nincs mit ennie (mert a cumisüveg, csőrös pohár és társai nálunk sose váltak be). Úgyhogy amikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor szépen lassan egyesével elkezdtük kiváltogatni őket amikor már egész adagokat evett a főzelékekből (kb olyan 180-200 grammot). Így nekem megnyugvás volt, hogy bármi is van, Marci nem hal éhen, de mellette még megvan az esti és az éjjeli szopizás is.
(amikkel - halkan megjegyzem - most, hogy jön a második baba, fogalmam sincs mi legyen...)

Kép


Kép
dbea
 
 


:) 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára irdab 2011.01.31 11:43-kor.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Oui figyi ez a diéta elég durvának tünik, szopi mellett ez múködik?

Zora reggel-este és éjjel 1x vagy 2x szopizik még, de asszem jövő héten megkinálom tejcsivel, mert a reggeli szopi után bevág másfél virslit is kb 20 percre ebből gondolom, h nem sok tejem lehet már.

Dbea: Zora a Balcsin kezdte el nálunk is, hogy nem iszik vízet, na akkor rááltunk mi is a gyümölcs lére, úgy csinálom, hogy felesbe adom neki (víz+gyümilé).
Most vannak napjai, h csak a víz kell, és van h csak a gyümilé, de több a gyümölcslés nap. Nem tudok mit tenni, mert legalább iszik így, ha meg nem ezt kapna nem inna semmit.

Mi is a hippeset adtuk neki, de most beújítottam (ebben sincs hozzá adott cukor) pacific-nek van kis dobozosa, és azt adom. (olcsóbbra jön ki)

Mi meg amióta ráálltunk a bb projektre folyamatos hányingerem van, én meg lehet állterhes vagyok.

Dbea hova mentek helyileg Balatonra?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Névnaposoknak, szülinaposoknak nagyon boldogságos napot :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ja ha esetleg terhes lennék én abba bíznék, h magától levállna a gyerek (de ez lehet csak egy naív elképzelés)

Mocorgó, tényleg nem bántásból, de ez a túlzott féltés az ételekkel szemben kicsit mosolyt csalt az arcomra, én is paramami vagyok, de az ízek miatt lassan muszály lesz megkostólni a kajákat.
És hát nem utolsó sorban kizárni a külvilágot nem tudod (pl a böliben oviban biztos kap majd bolti kenyeret meg párizsit).

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Adri,nagyon jók a képek! :) Tündériek a csajok :D Tetszik az ágyikó is,Lucáé is hasonló,mi nagyon szeretjük,csak jó lenne ha éjszaka is benne aludna. :wink:
Drukkolok,hogy ne csak állterheses legyél,tesztet csináltál már?+++++

Kép
Kép
tundi24
 
 


Adri: Révfülöp mellé megyünk, Pálkövére. Most is ott (vagy itt?) vagyunk :lol:

Evés: nálunk kezd érdekes lenni a helyzet, Marcinak nem nagyon kell a neki készített étel. Valószínűleg az a baj, hogy már kóstolgatja a miénket, és jobban ízlik neki az, így jövőhéttől kicsit már változtatok a menün. Remélem sikerrel...

Ja, igen és Adri: Marcit nem érdekli a kistesó, még mindig szopizik! Mondták, hogy ha terhes leszek, akkor tuti abbahagyja a szopizást, mert megváltozik a tej íze. Most a következő mérföldkövet várom: majd ha négy hónapos terhes leszek, akkor megint átalakul az anyatej íze, mert már a pici babának készülődik... Kíváncsi vagyok... (De inkább hiszem, ha látom...)

Kép


Kép
dbea
 
 


Ivás: a víz nálunk sem megy, a gyümölcslé annál inkább! Én is hígítom, de bevallom, a "cukrot nem" nézetemet alábbadtam és most már kap Kecskemétit is. Ízben szinte minden jöhet, őszibarack és alma, amit a leggyakrabban veszek. A napi 1 deci ital tutira megvan, de a nagy melegben annak akár a duplája is.

Bea, köszi, hogy feltetted a tabló 2. részét is!


Csillának és Matyinak Boldog Szülinapot, Isten éltesse őket sokáig :)!


Adri, nagyon helyes a kis 1 évesed és az ágy is nagyon tetszik! Hol vettétek, leírnád? (Meg árat is, ha nem vagyok nagyon indiszkrét :).) Már aludt benne Zora?

A szavazás végeredményére én is kíváncsi vagyok, én részeredményt se néztem, így sokkal izgibb.

A hét elején szabin lesz a férjem, ezt ma délelőtt mondta el, meglepetésnek szánta (szerintem meg csak elfelejtett róla eddig szólni :)). Igazából magát lepte meg szülinapjára, holnap ünnepel. Tortát sütök majd neki, első próbálkozásom lesz egy csokitorta, így legalább nyugiban alkothatok, ő majd vigyáz Emmusra :).

További kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Bea, múltkor írtad a Liberót: én is beruháztam egy mega csomagra (giga nálunk már nem volt), szintén nagy kuponos vagyok, pelust szinte mindig a 25% kedvezményes kuponnal veszünk :).

Kép
angelita
 
 


Sziasztok csajok!

Nam tudom mi a szavazás eredménye??De majdnem mindenki átvonult az anyatanyára.Ha nem vagyok szemfüles akkor csak pislogok,hogy hová tűnt innen mindenki :roll:

Szóval akkor itt nyíltan jelzem..Én is átvándoroltam oda (is).Végül is már vagy 2éve regelve vagyok oda.

De csajok,jó lett volna egy kör privit küldeni mindenkinek,hogy oda bútoroztunk,és ott található mindenki. :wink:

No akkor írom én is a Regi kaja pia hozzá állását :lol:
Nekem még nagyon sok tejem van.8hála égnek,és össze teszem a kezeimet)
Szóval a Regi nem iszik sem vizes sem gyümölcsléket.Ha szomjas csak szopizik.
Próbáltam neki adni ezt azt de nem igazán kell neki,beéri az anyatejjel szomj oltónak.
Okés azért 1-1 kortyokat iszogat de ez nem mennyiség,inkább ismerkedés az ízekkel.
Kaja...Kb 2-3 napja egész jól eszik a Regi.Én nem válogatok neki.Azt eszi ami van,vagyis zömében amit mi is eszünk.
De alapjában eddig a kajája 95% az anyatej tette ki.Van olyan nap,hogy egyel talán nem is eszik semmi mást csak szopizik
Viszont én nem csinálok nagy ügyet a kajájából.
Vagyis...Nem tudom neki elmagyarázni,hogy nem ehet abból a chipsből amit a Szabi eszik.Így mára már szinte mindent megkóstolt.
Kenyeret eszik rendszeresen,ha nem is mennyiséget de elrágcsálja legalább a héját,keksz is megy,ribizlit is evett már,halat dinnyét és tojásos kajákat is.

Amúgy mi az igény szerinti hosszá táplálást próbáljuk.A Regi zömében egyedül eszik.Egyedül tolja a cukkinit a tésztát és mindent a szájába.Elé teszem a kaját és eszik.
Mostanra kezd beérni a dolog.És már rakosgatja a kanalat villát a szájába.Igaz segíteni kell neki de menni fog.
Hogy koszos lesz???No és akkor mi van???Napi kb 2-3x pucolom ki az egész gyereket.Már hozzá szoktam.De szerintem 2-3 hónap és szebben fog már enni egyedül.Most még ismerkedik az ízekkel és az ételek állagával.De számomra ez így most tök jó :wink:

mimi12
 
 


Az evéssel kapcsolatban akartam már én is írni, hogy nálunk azért még én etetem a gyereket, mert igaz, hogy a kanállal beletalál a szájába, de azért még nem tudja jól fordítani, meg kanalazni sem tud a tálkából, de erre még nagyon ráér.
Olyan nálunk is van, hogy kis falatkákat teszek ki elé a tálcára, azt szépen felcsipegeti. Szerintem egy 1 éves gyerektől többet nem is lehet elvárni.
Az etetőszéket én is minden étkezés után lemosom, meg a partedli is koszos lesz, de azért azt nem akarom, hogy a kaja javarészt a padlóra kerüljön és ne a gyerek szájába :).
Most megyek, felébredt a leányzó :).

Kép
angelita
 
 


Agelita!
Azért nem engem kell alapul venni.A Regi 3. gyermekem,és vele kipróbálok olyanokat amiket eddig nem.
Pl hordozó kendőzünk,együtt alszunk a Regivel ,igény szerint eszünk,mosható pelenkázunk...
No ennyi elég is,hogy csodabogárnak nézzenek :lol:
De tényleg ezek nálam olyan dolgok,hogy most van energiám olyanra amit eddig nem mertem,m vagy még akkoriban túl friss volt.

mimi12
 
 


Mimi én is igény szerint etettem/etetem Zorát (sajnos nincs már annyi tejem mint Neked/vagy nem kell neki annyi :cry: )
Én is vele alszom :? , és Én is hordozom :lol:
(igaz a mosható pelust hanyagolom, de akkor Én is csodabogár vagyok? :lol: egy kicsit :lol: )

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Adri!
Naná,hogy te is az vagy :lol:
Nekem anno a Fanni ennyi idősen hagyta abba a szopit,pedig vele még adta is tejet.De nem egyformák a kölkök sem.
Lehet Zorának nem kell már annyi.Pl a húgomnak 3lánya van,kettő sokáig szopott,a középső 8hósan magától hagyta abba.Jobban érdekelte a többi kaja :wink:

mimi12
 
 


na, mi van a szavazással??? tud valaki eredményt?

Adri :lol: naggyon jók a szülinapos képek! Az ágyat használja már Zora? Nem esik le?? a torta receptjét elküldhetnéd nekem, én is túrótortára gondoltam... Bejött, evett Zora? Mennyi cukrot mertél beletenni?

kajálás: nálunk Zsigi már majdnem mindent eszik. De zsírosat, fűszereset, cukrosan nem adok neki.
Húú, Bea :lol: ügyi vagy, hogy legalább a nap közbeni szopikat ki tudtad már váltani. Ilyenkor hogyan altatod Marcust? Csak simized a hátát és be az ágyba? Sajna nekem Zsigi egyből felül, sőt feláll, és reklamál, még ha hullafáradt is....

Mimianyucsodabogár... :wink: hogy bírod még mindig hordozóban??? Jesszus!!!

Járókát használ valaki rajtam kívül? én nap közben többször is beteszem Zsigit, és amennyire mondták, hogy hülyeség, meg nem fogja szeretni, tök jól elvan benne, ha olyan dolgom van, amikor nem lehet a talpam alatt -főzés, kaja előkészítés, tesz-vesz a konyhában-

na, holnap újra tesztelek... drukkokat kérünk , hogy erősebb legyen a második csíkocska, mint két napja....

Adri, teszt?????

jó éjt, anyukák!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna,mennek a drukkok,de tuti erősebb lesz a két csík!!!!!+++++++++
én figyelek ide+a tanyára is,hogy mikor lesz már eredmény,de semmit sem tudok.Jöhetne Eni vmi végeredménnyel!
Lassan én is elteszem magam holnapra.

Jó éjt!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bocs lányok, nem voltam gépközelben. Gondoltam bevárjuk Sissit is, de az az igazság, hogy az ő véleménye már nem tudna fordítani az eredményen. Úgyhogy tadáááám: pár perc és töltöm az eredményt.

Előljáróban annyit, hogy 25 szavazat érkezett, ebből 9 embernek mindegy, hogy hol csevegünk tovább. Ez a 9 az eredmény szempontjából nem releváns, a többi 16 lesz az érdekes.

Kép
mocorgó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: