Új privát üzeneted érkezett!

Íme az eredmény számokban:


Kép Eredmény


És a szöveges értékelések:

1.

Kép Ha nyíltak maradunk


2.

Kép Ha zárttá válunk

Dbea, Orew,
hamarosan küldöm priviben a belépőkódot az admin-felületre, légyszi csekkoljátok majd!

köszi, és szép álmokat!

Kép
mocorgó
 
 


Légyszi mondjátok, hogy olvasható, és nem kell begépelnem.... :shock:

Kép
mocorgó
 
 


Köszi Eni,akkor ha jól látom a mindegy,csak zártan lett a befutó.Ugye?Mert nehezen tudtam felnagyítani..a szöveges részt nem tudtam elolvasni!De nagyon szépen köszi,hogy megcsináltad!

Na lépek,jó éjt még1x!

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 

Sziasztok!

bocsi,de csak most tudtam jönni és kb 30 percembe került a végig olvasás.űEni én nem nagyon tudom elolvasni az eredményt,de ha Tünde jól látta a zárt nyert.

Anna:mennek holnapra a drukkok a pozitiv teszt
hez!!!

MINDEN SZÜLINAPOSNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!

Adri:nagyon jók a képek!!!

Telken jó volt,mivel a bnőm sokat segitett. Én örültem neki,hogy nincs 40 fok.
Éjszakák ugyanolyan jól teltek csak az elős éjszaka aludt el nehezen Ati.


Szoptatás-terhesség: amikor Ati bekerült a pociuba én Márkot igény szerint szoptattam kb 4 hónaposan állt le a szopival igaz akkor már csak éjszakára kellett neki.
Vendég
 


Azért a lényeget szövegesen is beírom:

mindegy 36.0% 9
nyíltan a babaneten 12.0% 3
zártan a babaneten 8.0% 2
zártan az anyatanyán 20.0% 5
mindegy, csak zártan 24.0% 6

Azaz nyílt szeretne maradni 3 ember, zártba menne 13, 9 fórumozónak mindegy. A zártságra vágyók közül 6 embernek mindegy, hogy hol csevegünk, öten anyatanya-szavazók, ketten a babanetet szeretnék.

Ez alapján az anyatanya zárt konfiguráció nyert.

Kép
mocorgó
 
 


Megkönyörülök a rövidlátókon, aztán én is húzok aludni. :D

Hogy befolyásolna, ha nyíltak maradnánk?

1. Eddig is nyílt volt és nem zavart - ezután sem zavarna.
2. én csak olyasmit írok, amit bárki elolvashat, azaz eddig is azért írtam, mert nekem mindegy!
3. -nem írok
4. úgyan igy írnék mint most úgy hiszem
5. nem befolyásol..
6. Nem nagyon írtam, inkább csak olvastam eddig is. Ha leírtam valamit, azt bármikor felvállalom...Olyan, amit bárkivel megbeszélek...
7. Nem befolyásol, nekem eddig nem volt gondom ebből. Így is, úgy is kb ugyanannyit tudnék írni.
8. Ahogy eddig, minden mondatomat átgondolva írom, hátha anyósom vagy akármelyik ismerősöm megtalál....(mint eddig jópáran).
9. én ezért is nem voltam olyan aktív, mert a nyílt topikból voltak problémáim...
10. Ritkábban írok.Magunkról elvétve.
11. Engem nem zavar!Nekem jó így is, úgyis!:)
A többség dönt!
12. nem zavar
13. Nem írok többet!
14. az eddig megszokott intenzitással jövök, de képeket továbbra sem fogok ide feltenni
15. Sehogy, soha nem volt problémám a hozzászólásaimból úgy értem soha nem hallottam vissza őket. De nem tudunk csak olyan dolgokat írni amit nem bánnánk ha más is látná.
16. sehogy
17. Maradok :)
18. Nekem eddig is jó volt a nyílt,de azért mennék zártba,hogy írjanak a többiek is akik nem szeretnének nyíltak maradni!!!!
19. Engem szemely szerint nem befolyasol egyaltalan, viszont szeretnem tiszteletben tartani a tobbiek kereset/problemajat a nyiltsaggal kapcsolatban.

Kép
mocorgó
 
 


Hogy befolyásol, ha zárttá válunk?

1. Hűséges vagyok, a megszokott csapatot nem hagynám el - nem zavarna a zártság sem. :)
2. nem befolyásol, csak tényleg kimaradhatnak közülünk, azt sajnálnám..... :(((
3. -rendszeresen írok
4. nem tudom , lehet nyiltabb lenék
5. sok "barátot"vesztettem el a zárttá válás miatt :-(
Viszont ide egyre kevesebbszer nézek be,úgyhogy felőlem mehetünk:-)
6. Sajnálnám
7. Lásd 2. válasz, de nem zavarna az sem, ha zárttá válnánk.
8. Többször jönnék, képeket is raknék fel, nyíltabban leírnám a dolgokat.
9. Sűrűbben írok.Mindennapokat is leírhatom.
10. Engem nem zavar!Nekem jó így is, úgyis!:)
A többség dönt!
11. nem zavar
12. Rendszeresen fogok jelentkezni!
13. teszek fel képet
14. Szerintem jó dolog mert így mindenki megmaradna. És aki akart idáig úgyis csatlakozott, szerintem vagyunk már épp elegen. Már eltelt 1 év a gyerekek születése óta, nem hinném hogy évek múlva fog még valaki csatlakozni.
15. nekem nem tetszik az anyatanya, és pl nem bővül a csapat olyan jó fej emberekkel mint pl TE, mert TE is utólag csatlakoztál:) (Khmmm. köszi! :) - a szerk. megj.)
16. Megyek veletek :)
17. Erre gyakorlatilag ugyanazt tudom valaszolni mint a masik kerdesre. :)

Kép
mocorgó
 
 


Anna teszt?

Most akkor ebből az eredményből mi is derül ki? :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


mocorgó írta:Azért a lényeget szövegesen is beírom:

mindegy 36.0% 9
nyíltan a babaneten 12.0% 3
zártan a babaneten 8.0% 2
zártan az anyatanyán 20.0% 5
mindegy, csak zártan 24.0% 6

Azaz nyílt szeretne maradni 3 ember, zártba menne 13, 9 fórumozónak mindegy. A zártságra vágyók közül 6 embernek mindegy, hogy hol csevegünk, öten anyatanya-szavazók, ketten a babanetet szeretnék.

Ez alapján az anyatanya zárt konfiguráció nyert.


Adri ez lett az eredmény.
Vmikor trécselhetnénk egyet :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2010.08.02 07:25-kor.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sajna, a teszt negatív....azért köszi a drukkokat!

csak tudnám, hová lett a halvány csíkocskám........ :cry: :cry:

már a banyára írtam, hogy akkor majd legközelebb....


csajok, nincs más, döntöttünk, gyertek át!!!!!!!!!!! nehogy már kettészakadjunk!!!!!

Piroska :lol: sajna, nem csatlakozom az áprilisi topichoz....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Tündi, köszi, h segítettél értelmezni a mondatokat :lol:
Még azt hiszem túl korán olvastam el.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ezennel beelőzte az AT a Babanetet a kedvenceim között...
:twisted: :evil:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Dbea,
Levi teát iszik. Milupás instant narancsos. Szerintem van benne cukor, de én nem ellenzem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na, jól van lányok, én innen akkor búcsúzom, nem írok két helyre. Ezennel áttelepedtem az új helyre :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Most láttam csak a költözést!! Van még itt egyáltalán vki? Megyek regelek én is a másik helyen. Vki beenged? :))

Adri

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Most olvastam en is, hogy mi lett az eredmeny. Azert nekem faj egy kicsit a szivem a Babanetes forum miatt, mert itt kezdodott minden... :(

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Nagyon sok boldog szülinapot minden ünneplő csemetének!
Vendég
 


Sajnálom, hogy elmegy innen a társaság... legyetek vidámak az új helyen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


De Ágota! Gyere Te is át oda! Nehogy elveszítsünk! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hahó Lányok??

Hogy lehet bejutni az Anyatanyára??

:roll: :roll: :roll:

Kép
judi79
 
 


Judi

www.anyatanya.hu

regisztrálj
majd 2009 augusztusi babavárókat keresd meg és kérd ott a felvételt aztán beengedünk. :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Judi: Regisztralj az itteni neveddel, aztan a topikok kozott (valoszinuleg az elso oldalon lesz) keresd meg a 2009. auguszutsi babavarok-at, es ott valamelyikunk beenged. Aztan mar csak az lesz a dolgod, hogy olvass es irj. :)

Agota: Te is gyere at oda, regisztralj es csatlakozz es akkor olvashatsz minket, ha irni eppen nincs is idod![/quote]

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sajnalom, hogy atmentetek zart topikba. :( Nagyon ritkan jutottam csak ide, de jo volt olvasni rolatok...
Mi jol vagyunk, nyaron baranyhimlon is atesett Robi, volt vagy 300-400 potty rajta.
Most kezdett maszni, mar felall es lepked kapaszkodva. Meg csak 2 hete jott ki az elso fogacskaja.
Meg mindig jarunk Deveny tornara. A sulya is alakulgat, bar meg sajnos bukogat. Most lett 8,4 kg.
Na mindegy, sajnalom, hogy elmentetek innen. :cry:

baratodildi
 
 


Ildi,
hát gyere Te is!!! Nem is értem, ez miért kérdés :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!


Regisztráltam de nem jutok tovább. :( :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Niko: En irtam neked az Anyatanya uzenofalan megpedig ezt:

Niko!

A Fooldalon amikor bejelentkezel van egy olyan resz, hogy:
Új felhasználók részére:

1. Regisztráció
2. Új csapat létrehozása / Jelentkezés meglévő csapatba:
CSAPATOK menüpont
Ott rakattintasz a CSAPATOK menüpont-ra es utana kiad egy listat a topicokrol, ahol akar nevszerint is kereshetsz. :)

Udv!


Remelem sikerul megtalalnod minket! :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Nem tudok oda regisztálni... megjelenik egy felugró ablak... és bezárj azt az oldalt...
Vendég
 


Minden szülinapos babának sok-sok boldogságot kívánunk!!!!
Vendég
 


Ágota, próbáld meg úgy, hogy ideiglenes kikapcsolod a tűzfalat, amíg regisztrálsz.
Ha ez a gond, akkor később be lehet állítani a tűzfalat úgy, hogy ezt az oldalt engedélyezze.

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!
Minden kis Hercegnőnek és Hercegnek Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánunk!
Noki+Réka
noki&potyi
 
 


Részemről jöhetünk megint ide!
Több, mint egy év pihi után jó lesz egy kicsit nosztalgiázni itt! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 



Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!


De jó, hogy itt vagytok :D .
Tegnap vérvételen voltunk Grétivel a Heim Pálba, nagyon ügyes volt alig sírt. Lisztérzékenységi családszűrésen voltunk 1,5 hó és lesz eredmény. Szegény csibém 10:15 -kor tudott enni, mert volt 9-re időpontunk, de minek is?
A héten radiátor csere lesz a 2 szobába itthon és szombaton tartjuk a 2. szülinapi bulit. Kérdeztem Grétit milyen tortája legyen ? Azt mondta : boldog születésnapot tortát szeretne. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok itt megint! :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Hali Csajok, de jó h vagytok. Már hiányoztatok! Én meg leragattam az FBén de már itt is vagytok.
Most sajnos nem tudok jönni, de a du alváskor jövök és regélek egy csomót, meg kérek ezer tanácsot, ha lehet....meg kicsit panaszkodom is...

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 



jajjj, csajok!
De jó, hogy újra itt vagytok!
Utáltam az anyatanyát, és ráadásul egy ideje be sem engedett!

Pedig nagy hírem van ám! Nálunk is jön a tesó!

Nem tudok Rólatok semmit...Tessék nekem mesélni, mesélni!!!

Zsigi jól van, 21-én megünnepeltük a szülijét. Hát, egészen más volt, mint tavaly. Majd teszek képet, ha sikerül.

puszi, és mégegyszer: köszi, hogy valaki kitalálta, hgoy visszagyertek...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Nikó, mi az, hogy liszérzékenységi családszűrés? Az egész családtól vesznek vért, vagy mi? Nagyon ügyes Gréti, hogy alig sírt - meg persze ügyes volt a nővérke is, hogy nem fájt Grétinek!

Adri, gyere csak, segítünk, ha tudunk! ;)

Kandi, milyen jóképű kisfiú Bebe! És milyen elegéns ebben az ingecskében!

Madaran, nahát, szívből gratulálok a kistesóhoz!!! Mennyi idős, mit lehet már tudni róla? Tegyél képeket, várjuk - és Lina a tablót is készíti, ahhoz is küldjön mindenki képeket!

Nálunk semmilyen extra hír nincs. Tegnap extra-nyűgösen aludt Betti (na ja, a holdtölte v. újhold, v. ilyesmi miatt). Szobatisztaság még nincs, egyedül még nem eszik, pohárból még nem tud inni - ezeken a tereken le vagyunk maradva. Viszont nagyon szépen beszél. Legutóbb pl. ezzel a mondatával nyűgözött le, amikor kérdeztem, hogy mit kukucskál? - Azt nézem, hogy világít-e a monitorka. (Persze szép lassan rakta össze egymás után a szavakat, de teljesen - na jó, majdnem teljesen tökéletesre sikeredett.)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok!

Jó Titeket újra itt látni. Nem akarok zavarni, csak gondoltam, szólok, hogy most már a Babaneten is lehet ZÁRT TOPIKOT NYITNI: ehhez nem kell más, minthogy írjatok nekem privit vagy levelet ide: szerkeszto@babanet.hu

A levélben küldjétek el a leendő topik nevét illetve a leendő moderátor felhasználónevét és mélcímét.

Szép napot:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Na ide értem végre én is.

Anna szívből gratulálok, és akkor tessék mesélni, h mennyi idős vagy és mindent tudni akarunk., MINDENT!!!!! Amúgy van telefon is a világon.... :D :wink:
Amúgy az Fb Én vetettem fel az ötletet mert napok óta nem működik az AT. És mivel nincs nekem mindenki ott bejelölve ismerősnek így reménykedem, hogy visszatalál ide mindenki. Amúgy én nekem is ide húz a szívem.

Nikó miért kell 1,5 hónapot várni? Nagyon ügyes volt Gréti akkor a vérvételen.

Hbori ne keseredj el lehet, h már jövőhéten mindent magától fog csinálni. Nálunk azóta mennek ezek a dolgok, hogy kisasztalnál, illetve kisszéknél eszünk mind a ketten :roll: :lol:


Na és akkor magunkról, mert én is eltüntem kicsit, az ok befordultam a bölikezdéstől, és igyekszem minden pillanatomat Zorával tölteni. Ezen felül volzunk Balcsin, illetve többször is a Velencei tónál.
Röviden annyi, hogy Zora szó szerint tündérlány mostanában és jó fej nagyon, így a szívem szakad meg, hogy a mindennapokban nem lehet részem ha megy bölibe.
Folyamatosan szeretget, és ezt mondja is, anya simi, anyát megölelem, anyát imádom, anyát szeretem....én meg olvadok...
Nagyon ritka a hiszti, az is inkább a fáradságtól kiváltott nyüszizés inkább. Minden napra szerevezek programokat-jövünk megyünk. Mindent megtudok már vele beszélni és tökre hallgat rám.
Ha nyügösebb beszoktam küldeni a szobájába elgondolkodni, aztán kijön mondja jó leszek, elgondolkodtam :D , és tényleg jó utánna :D :D
Most annyit mondtam, hogy megyünk bölibe, hogy ma már mondta h menni akar..., mindig mesélek neki, hogy miket fognak ott csinálni és milyen szuperjó lesz Ő meg mondja, hogy anya mesélj még.

Zora egyedül eszik, iszik, és 1-1,5 hete mondta h anya nem kell pelus bugyi kell. Azóta baleset sem történt, még este sem. Kaki szorult be kicsit, mert ha a bilibe belepotyant egy darab az örömtől leblokkolt és hát menni kellett kiiönteni lehúzni :D a WCét, de mára talán rendeződött a mennyiség és állag is.

Hát nagyon röviden ennyi rólunk.

Kandi Bebe írtócuki fürtös hercegfiú :D . Szopisztok még? Hogy vagytok? Te is tökre eltüntél :cry: . Adhatnál nekem valami jó tanácsot mint pedagógus, hogy vészeljem át könyedén ezt a bölikezdést.

Sissi veletek mizu? Te maradsz még otthon?

Dbea mostmár kimerészkedtek a lakásból, hogy nincs olyan meleg? Próbáld ki Marcinál Te is ezt a gondolkodást hátha nálatok is beválik hisztikre, nekem is bejött alvásnál a regélés :wink: .
Amúgy szerintem Marci azért viselkedik így, mert nemtudja lekötni magát, vagyis Tesem Őt, merthát Nóri miatt nem tudsz 100%ban vele foglalkozni. Lehet keresgélni kéne neki valami napköziszerűt 1-2 napra? És most hova költöztök helyileg?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Írtam egy csomót és megszakadt az internetkapcsolat :evil:

Na, gyorsan újra:
Madaran: nagy-nagy gratuláció nektek! Jó ám nagyon a két gyerkőc, csak kicsit fárasztó :lol:

Nálunk a helyzet: rájöttem én lüke anya, hogy Marci azért volt olyan elviselhetetlen, mert fáradt volt. A melegtől nem tudta magát kialudni, azért is kelt fel hatkor, mert melege volt. Mióta nincs hőség, tovább alszik és kezelhetőbb is :D

Nálunk új projekt, hogy Marcit átszoktassuk a vizezett gyümiléről vízre. Ugyanis a kis Betyár szinte már semmit sem eszik, úgyhogy ebben látom az utolsó reményt.

Nórika szépen fejlődik, képzeljétek, elkezdett kúszni :shock: Teljesen meglepődtem, de nagyon kis ügyes.

Ház készül, október végén költözünk.

Mennem kell, Nóri felébredt.

Kép


Kép
dbea
 
 


Stiasztok!

Mi jól vagyunk Ati beszél ezerrel.Mindent mond amit hall hihetetlen,mert amikor betöltötte a 2-t akkor csak szavakat mondott. Bilizéssel viszont sehogy sem állunk egyszerüen elutasítja az egészet én viszont nem erőltetem.
Márk csüt*ön megy oviba már nagyon várja.
Még maradok itthon azt nem tudom,hogy meddig.

Madaran:gratul a a tesóhoz!!!

Kandi:azért állt meg a vonalzó,mert a mamanet is haldoklik. Ott is voltam egy zárt fórumon és végül visszatértünk ide.
Én nekem a bnet sokkal szimpibb mint az anyatanya volt.

Bea:gratula Nórinak a kúszáshoz!!!
Vendég
 


*****************
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kandi72 2011.09.07 10:17-kor.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sissi!

Szeretném, ha tudnád, hogy már itt is van lehetőség zárt topikok létrehozására! Ha igény van ilyenre, akkor csak küldj nekem egy mélt ide: szerkeszto@babanet.hu vagy privit az új topik nevével és azzal, ki lesz a moderátora (felhasználónév és emailcím).

És jó az ilyet hallani! :oops:

Üdv:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Adri :lol: telefon :oops:
Hogyhogy ZOra bölis? Visszamentél dolgozni?
Nagyon ügyik vagytok, hogy a hisztik így kezelhetővé váltak!!! És a pelusmellőzéshez is gratu!

Nálunk még mindig megy az egyik nap szólok, hogy makka, másik nap akárhová odaeresztek című történet. De most pl. két napja bilibe alkot, úgyhogy lekopp.
Beszéd nálunk is ezerrel megy! Gyönyörűen, választékosan beszél kb egy hónapja mindent. A mi ez korszak is elkerülni látszik egyelőre. Amit egyszer mondok neki, azt megjegyzi és legközelebb visszamondja. De még olyanokat is, hogy: dupla szárnyú repülő, mentős motorcsónak stb. Evés- ivás egyedül megy. Viszont: hisztik vannak, és tök sokszor csapkod össze-vissza....

egyébként: még csak múlt héten teszteltünk, jövő héten megyünk uh-ra. Május eleji v. ápr. végi baba lesz. Úgyhogy képünk méeg nincs.
Én maradok itthon még, viszont elkezdek egy sulit, épp ma kaptam a papírt, hogy felvettek!

ne menjünk zártba, ha nem muszáj......

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


************
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kandi72 2011.09.07 10:20-kor.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nekem mindegy, hogy zárt vagy nem, én is jobban szeretem a babanetet, az én böngészőm jobban tudja kezelni :D

Majd teszek én is kétéves fotót :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea,
köszi az üzenetet, idetaláltam így én is. És az e-mail cím is jó. Küldd a képet, és akkor Bebével együtt felteszem a tablóra.

Madaran,
gratulálok, de jó!!! És várjuk a Zsigi képeket is.

Oui,
ha te is idetalálsz, légyszi írd meg, hogy hol lehet megnézni a horgolt műveidet, mert Boti topicján bebolondítottam a lányos anyukákat sapiügyileg, viszont nem tudom, hogy hol lehet megnézni.

Babanetet én is jobban szeretem :lol:

Levi most van apukájával tejterhelésen, de végül hazajöttek, és reggel visszamennek. De ha Levi ki is nőtte, úgy néz ki, hogy Boti is az. Megint annyi a tejeskávémnak :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok csajok!

Itt vagyok én is! :) Jövök majd,csak most letargiában vagyok :( Nagyon hiányoztatok!

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: