Új privát üzeneted érkezett!

Igen komoly a nagymamiság a 20 éves fiamnak most volt 14.én az esküvője nekik is lesz babájuk.
Ha jól emlékszem te is szeptemberbe fogsz szülni.

Kép
viccmano
 
 


Gratulálok ismét! Ez nagyon klassz dolog!!!! :)

Igen, szeptemberben, kicsit még odébb van, bár pillanatok alatt itt lesz :)
Te hogy vagy? Hogy bírod a pocakosságot?
Én most elég nehezen, érzek már mindent, szeméremcsont-tájéki fájdalmat, szalagnyúlásokat stb, amit a 3. babánál kb a félidőtől éreztem...

vicger
 
 


Az biztos hamar el telik az idő már én is elég nyügi vagyok mindenem fáj levegő hiányos vagyok pocitol alig birok mozdulni.
Szoval minden bajom van.
Már jó lenne túl lenni mindenen.

Kép
viccmano
 
 

 
 

Kitartást, ugye a java még hátra van.... Na, de az "eredmény" kárpótolja az embert egy pillanat alatt :)))

Soha nem felejtem el, hogy mit kínlódtam Atival a végén.. meg voltam győződve, hogy nem töltjük be a terminust, hisz 3. gyerek, de még rá is húzott egy hetet... :lol:

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy? Én a nyáron leszek 33.

vicger
 
 


Én áptilisba töltöm a 38-at

Kép
viccmano
 
 


Most kicsit zűrös lett az életem. Azon kívül, amit a szeptemberi topikban írtam, most Samukának van 39,6-os influenzája.
Bocsánat, nem tudok többet írni.
Szép napot nektek!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Manó, nem sok különbség van közöttünk korilag :)


Anna, minden rendben lesz, tudom!!!! Fel a fejjel és kitartás!! Ha gondolod, gnemethkriszti@gmail.com az emil címem.

vicger
 
 


Anna, nagyon aggódom értetek, légyszíves jelentkezz!!!

vicger
 
 


Ma kitakarítottam a fürdőszobát. Mi kosz összegyűlik pár hét alatt, elképesztő!
A fiúk meggyógyultak, én is sokkal jobban vagyok, a nap is süt, mostmár minden rendben lesz :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Hogy mit csináltál?????????????? ejnye!!! Tessék pihenni, nem pedig takarítógépet játszani! Még ilyet!
Bizony, hogy minden rendben lesz ;)

vicger
 
 


Kicsi fürdőszobánk van...
És azóta pihenek. Ma nem is főztem :oops: Most a változatosság kedvéért a két nagy beteg.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Nem is kell mindennap főzni :D Néha lehet enni maradékot is ;)
A két nagyot nagyon sajnálom, remélem gyorsan kilábalnak a baciból!

Micsoda kétszemélyes topik lettünk :shock: Többiek?

vicger
 
 


Nem to'm.
Nálunk nem szokott lenni maradék, kivéve a bablevest, mert azt már nagyon unják (minden kedden bableves).
Samukának kibújt a két fölső foga, azóta egész jól van! A nagyok is már sokkal jobban vannak, holnap mennek suliba.
Szia Kriszti és üdv a többieknek is!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Kriszti, már te se levelezel velem :cry: ?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jaj dehogy nem! :oops: Na, majd mostantól naponta benézek ide is, s akkor biztos nem maradok le a bejegyzésekről.
Samu két fogacskájához nagy gratula!!!!!!!! :D :D :D :D Örülök, hogy a nagyok is jól vannak! Olyan szép gyermekeid vannak, hogy csuda! :)
Képzeld, nálunk is nagy hír van, Ati elindult egyedül, s azóta meg sem áll! :) De nem egy-két lépéssel indított, hanem egyből végig gyalogolt a lakáson :D :D :D :D Asszem öregszem.... ;)
Mostanában olyan hamar elfáradok, ha Atesz dolgozik, s nincs itthon, /tűzoltó, s 24 órás szolgálatok vannak/ s ilyenkor majdnem pánikba esek, hogy mi lesz ha meg lesz Csöppke is, négy gyerekkel, hogyan fogom bírni a napi melót itthon? S arra még nem is gondolok, h ha visszamegyek dolgozni, akkor hogyan fogom megoldani, hogy mindegyik gyerekre legyen idő és energia, s persze türelem....
Áruld el, Te hogyan csinálod?

vicger
 
 


Én nem "dolgozom" 2 éve. Ja, és szerintem ha már a kisbabád féléves lesz, akkor megint bírni fogod :wink: de szerintem ezt te is tudod :)
Nagyon ügyes a kisfiacskád! :D :D :D
Amíg "dolgoztam" a "munkában pihentem ki az otthont, és otthon a "munkámat". A hetedik gyerek után aztán minden felborult, bele is betegedtem, azóta semmi. az ősszel elvállaltam egyetlen hittancsoportot - hát azóta azt is Attila csinálja. Nagyon fáj és néha nagyon hiányzik, mert nagyon szerettem lelkipásztor lenni. Talán ha nagyok lesznek a gyerekek ismét megengedi a Mindenható... Bár ha ez a kicsi nem lesz egészséges, akkor el kell fogadnom, hogy sose leszek beiktatva... De remélem, minden rendben lesz!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Kisbabáddal nem lesz semmi baj! Csak pozitívan! :)
Igen, fontos hogy legyen egy olyan hely, ahol az ember kvázi egyedül van magával, ahol ki tudja pihenni a családot. Még akkor kell ilyen, ha tökéletes és harmonikus a család, a hétköznapok...Általában ez a munkahely. Elhiszem, hogy hiányzik a gyerekekkel való foglalkozás.. Nekem is a pihenés most még a fürdőkád esténként negyed órára :) Én egyébként családgondozó voltam a sárvári gyerekjólétnél, de ugye a költözés miatt oda már nem megyek vissza dolgozni /hacsak a válság olyan méreteket nem ölt,hogy vissza kell költözni Anyuékhoz :? /, s itt Miskolcon kell keresnem munkát.. nagyon remélem, hogy lesz valami, bízom benne, hogy Nagyfőnöknek /én így hívom :oops: , de nem haragszik :)/ is van még velem terve munkaügyben. Egy kicsit félek is, bevallom őszintén, mert ezen a környéken nem egy életbiztosítás szociálismunkásnak lenni...

vicger
 
 


Valószínű munkát sem könnyű találni...
Nekem nem a gyerekek hiányoznak elsősorban, ebből a szempontból elég jól kielégítenek a sajátjaim, hanem a nagy beszélgetések a felnőttekkel és a készülés. Olvasok én így is Bibliát, de amikor másnap prédikálni kell, akkor hozzáolvasok egy csomó mindent, órákig gondolkozom a mondanivalón, míg összeáll az a húsz perc... - ez hiányzik igazán.
:)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Értelek. Ezeket a hittanórákat a suliban tartjátok gondolom.. Otthon nálatok is lehetne szervezni egyet, mondjuk felnőtteknek, nagy beszélgetésekkel ;) A gyerkőcök addig pedig játszanak az udvaron :) Nálunk , illetve a korábbi lakóhelyemen, az evangélikus lelkész szokott tartani ilyesmi nagy beszélgetéseket, s nyáron pedig tábort, egy egy bibliai eseményt megörökítve. Tavaly Noé bárkáját építették meg, ill tavalyelőtt, tavaly pedig Golgotát építettek. Elképesztő módon élvezik a gyerkőcök. Persze nem ottalvós, hanem 9-16-ig vannak hétfőtől péntekig 2 hét. Szerettük nagyon :)

vicger
 
 


Az a vicces, hogy mostanában, ha adódik is valami alkalom, mondjuk elvállalom, de végül mégsem tudom megtartani, közbejön valami. Úgyhogy most nem is erőltetem.
Sőt, per pillanat ugye, a háztartást sem győzöm, ajjaj, de mennyire nem. Még sose voltam veszélyeztetett terhes, hát most ez is eljött :?

Ma Mártának epres tiramisu tortát csináltam. A szokásos egy baja volt: nem mindenki tudta tele rakni vele a hasát :lol:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


óóóóóóóó epres tiramisu!!! Még soha nem ettem, egyébként tiramisut sem, de már olyan rég fáj rá a fogam! Az epret viszont imádom, biztosan nagyon finom lehet! Nem csodálom, hogy nem lehet vele jól lakni :) :)
Esetleg a receptet elkérhetném? :oops:
Két napja végre jó idő van itt is, úgyhogy nagy séták vannak :) viszont a játszóterezés nem az én műfajom, nem bírom a "mit vegyek fel a játszira" típusú anyukákat.... :?
Úgyhogy most marad az a verzió, hogy az erkélyre veszünk homokozót, s bele homokot. Aztán nekiállunk lottózni ;) Családi házra gyúrunk :)

Ne aggódj a háztartás miatt. Ami a veszélyeztetettséget illeti, lehet, h kicsit túlpörögtél az utóbbi időben, s most megálljt parancsolnak az illetékesek! Tessék szót fogadni :)

vicger
 
 


Ma délután kertészkedünk :wink: Elmentünk a rédei vetőmagraktárba és a nagy halom magot, amit kértem, megkaptuk ajándékba :!: Annyira rendesek!!!

Az epres tiramisu a www.mindmegette.hu-n volt, a joghurtosat csináltam, cukor helyett mézzel, és piros gyümölcslébe mártogattam, mert az volt itthon.

A háztartással csak a húsvéti vendégigehirdető a gond :(

Amennyire tudom, a Miskolc környéki falvakban elég olcsón lehet házat venni, bár a tűzoltói fizetés se lehet túl nagy...
Én megőrülnék lakásban. Nekünk szolgálati van. Ha valami történne A.-val, 30 napon belül ki kéne költözni... Szerintem vigyáz rá a Főnök :)
Olyan borzasztó, hogy becsületes munkából nem lehet normálisan élni :(

Remélem, nálatok is süt a nap!
Mi tegnap pitypang salátát ettünk az ebédhez :lol: Egy évben egyszer ki lehet bírni :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Ezt nevezem, manapság ritkaság számba megy, ha az ember ilyen gesztussal találkozik, mint a vetőmagos!

Köszönöm a recepthelyet, ki fogom próbálni! :)

Miért gond a húsvéti vendégigehirdető? Ehhez abszolut nem értek :oops:

Ami a családi házat illeti, viszonylagos az olcsóság.. ha az ára 10 milla alatt van, akkor arra még annyit rá kell költeni :? Egyébként jó állapotú ház erre is 20milliótól egészen a csillagos égig megy.. Ami miatt még nem adtuk el a lakást, s költöztünk ki, az az, hogy közel van az iskola, orvos, munkahely, nem kell ingázni. Ha valamelyik faluból járnánk be, az havi szinten kb 50ezer ft lenne, s kellene még egy autót vennünk. Úgyhogy ez egyelőre lottó ötös függvénye :) A tűzoltói fizetés egyenlő a viccel :? 90-105000 Ft-ot hoz Atesz haza, s kb ennyit adózik. Döbbenetes. Egyébként valóban nem lehet becsületes munkával gyarapodni. /nem is gyarapodunk :D :D/ De igazából nincs okom panaszra, mindenünk meg van, igaz nem hű de márkás ruhákban járunk, nem eszünk étteremben, nem nyaralunk hawaiion, sőt, lehet idén lazulunk utoljára, de ezek nem létszükségletek, s nálunk sokkal rosszabb helyzetben vannak emberek. Ami zavar az az, hogy Ateszt frusztrálja, hogy más lop csal hazudik és a becsületességről még csak nem is hallott, tőle pedig mindenki azt várja, hogy fizessen ide, fizessen oda stb. mint a fejős tehén.

pitypang saláta, egyszer ettem :D :D :D :D igazából nem rossz, csak a kesernyés utóíze miatt nem szerettem akkor. Lehet, h most már szeretném :D :D :D

vicger
 
 


Nálunk ebédel...

A pitypang, amíg nem is bimbózik, nem keserű. Ugyanúgy, mint a saláta.

Hát, nálunk több a csp., mint Attila fizetése. :( Az nagyon jó, hogy van kertünk (már a negyedét bevetettük), meg hol innen, hol onnan kapunk 10-20 tojást :wink: Fodrászra is csak én költök, a többieknek levágom a haját (a lányokét csak egyenesre, a fiúk fejét legépelem, csak a férjemnek van különleges fejformája és göndör haja, de már jobban megy , mint azelőtt :) )
A Gundelekről olvastam egy könyvet, akkoriban annyi volt az adó, mint a jégszámla - lehetett is becsületes munkával előbbre jutni, de talán lesz majd itt is másként...
Utálom, hogy olyanok mondják, hogy takarékoskodjunk, akik két kézzel szórják a pénzt :evil: Minek kellett a somogyi dombságba völgyhíd? És ez csak egy kiragadott példa...
Nem hergelem magunkat. Inkább megyek aludni.
Ti is aludjatok végre egyszer egy jó nagyot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Így már értem az igehirdetős gondot.. csináljatok pikniket az udvaron, jó idő is van, és egyébként is :) :):)

Te Attiládat sem fizetik meg... egyébként teljesen egyetértek Veled!

Én Attilám teljesen kiakadt az autóra, /megint elromlott rajta valami, s a klímához a kompresszor vagy mi, amit vett, az meg nem jó, szóval grrrrrrrrrrrrrr/ olyan szinten, hogy el akarja /ta/ adni, amin én frankón megsértődtem :cry: Nagyon szeretem ezt a kocsit, igaz, h használtan vettük, de akkor is. Előtte wagonR volt, új, de hát abba nem fértünk el :D :D Így lett ez a használt Chrysler voyager, ez 7 személyes hajó :) Na, szóval új autót most nem tudunk venni, pláne olyat, amiben el is férnénk, így megint csak használtat lehetne, az pedig megint teljesen lutri. Akkor inkább maradjon ez, hiába drága hozzá minden, ha egyáltalán be lehet szerezni, de ezen már jó pár dolgot kicseréltünk. És szeretem, na :)
Most már azért úgy néz ki, hogy marad a kicsike :D

vicger
 
 


Az jó.
Nekünk egy Toyota Hiace-unk van, már 9 éve a miénk, de már akkor se volt új, sőt mentő volt kiskorában, már össze is törtük egy párszor, de szuper jó autó, semmi panaszunk nincs rá. Igaz, ha megszületik a kicsi, nem tudom hogyan fogunk elférni benne, de majd valahogy megoldjuk. Klíma viszont egyáltalán nincs benne.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Kellemes ünnepeket! :)
Ezt az autót nem ismerem, kisbusz? Ha le lehet húzni az ablakokat, akkor elvileg nem is létfontosságú a klíma...
A miénkben csak a két elsőt lehet lehúzni, a középsők teljesen fixek, s a hátsó két oldali pedig kitolható max 3 cm-re, szóval nem sok levegő jön be rajta... A pesti dugókban nyáron nekünk létszükséglet a klíma, különben megfőnek a gyerkőcök hátul..
Így belegondolva, iszonyú kilométereket teszünk meg évente: havi kb 800 az anyuékhoz az út és vissza, s még ehhez jön a napi szintű autózás...

Hogy sikerült az ebéd az igehirdetővel? Remélem minden rendben zajlott! :)

vicger
 
 


Kijöttünk a templomból és rántotthús-illat volt (az utca túloldalán lakunk) Lilla kicsit meg is égette, a leves jó volt, a krumplipüré és a cékla is. A süti nem sikerült. Nagyon rondán nézett ki, de azért finom volt :D

Ez mikrobusz. Mentő volt. Még "kéménye" is van. Mi már nem utazunk annyit, mint mikor határontúliak voltunk.

Jól emlékszem, hogy Sárvár? Merre mentek?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sárvár mellett , Répcelak közvetlen szomszédságában van egy kis falu Csánig. Na oda megyünk :)

Lilla nagyon ügyes, nagyon büszke lehetsz rá! A sütinél úgy is az a legfontosabb, hogy finom legyen, mert hiába szép, ha ehetetlen, nem igaz? :) Bár, ha szép is és finom is, akkor valóban szem-szájnak ingere :P :P

láttam nektek autót :) merci sprinter és vw transporter :) ezek jó, megbízható autók, még tizenévesen is :)

vicger
 
 


Csak azért kérdeztem, mert mi a Pápa-Sárvár út mellett lakunk...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sejtettem :) Nyáron megyünk majd Várpalotára, visszük a srácokat nagynénémhez kicsit nyaralni, Pápának szoktunk menni, majd integetünk Nektek! :) :) :) :)

vicger
 
 


Az jó lesz. Bár ha éppen itthon leszünk, be is jöhettek :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Rendben :) :)

Már akartam kérdezni, az a fránya vérömleny mit keres a Picikéd mellett? Vagy ezt nem lehet tudni?
Nagyon együtt érzek Veled, hogy nem bírod már a fekvést, de muszáj!! Szugeráld, hogy szívódjon fel. Néha nem árt Nagyfőnöknek egy kis segítség ;)

vicger
 
 


Lehet, hogy még van gondolkodnivalóm, aztán ha kész a lélek, jön utána a test is. Talán egyszer végre leírom az egészet (bár magamnak elég, ha belül megfogalmazom), sikerült már néhány dolgot kibogoznom :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó, ha az ember képes a bogozásra...
én is szoktam :)
Meg vitatkozni a Főnökkel :D Hányszor beígértem Neki, hogy csak kerüljön a szemem elé, de elbeszélgetünk néhány dologról :D :D :D :D
Persze mindig Neki van igaza, de ezt nem muszáj állandóan hallania :D :D :D

vicger
 
 


de hallja...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Tudom :)
Anna, nem is kérdeztem, mi lesz a neve a Pocaklakó kicsi babádnak? :)
A múltkor ajánlottad a francia nős diétát, na írom ám, hogy mit eszem, és valóban működik a dolog, mert így, hogy írni kell, így dafke nem fogok bűnözni, hogy utána még a papíron is nyújtogassa a nyelvét mondjuk egy egy csoki :D :D :D Már egy kilót elhagytam a kanyarban :D
Holnap megyünk a nyíregyházi állatkertbe! :) Úgy várom már, ott még nem voltam zooparkban.
Nálatok mi /lesz/ a program a hosszú hétvégén?

vicger
 
 


Nagyon ügyes vagy! :wink: :D
Még nincs neve. Nem üzente még meg.
Jó volt az állatkertben?
Mi takarítottunk és kertészkedtünk :( , nem élveztem különösebben. tegnap ki is kellett jönnöm az istentiszteletről, mert rosszul éreztem magam. Ma megint fölkeltem, mert muszáj, de azért átlagosan jobban vagyok, mint eddig :)
Remélem feltöltődtél (én teljesen le vagyok merülve)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Ó Te szegény! Sajnálom a rosszullétet! Annak viszont örülök, hogy általában véve már jobban vagy! :) :) A kertészkedés miatt ne szomorkodj, tökéletes program!:) Szívesen csinálnám én is, de egyelőre ez még a távoli jövőben van.

Az állatkert csuda klassz, sokkal jobban tetszik, mint a pesti, sokkal nagyobb helyük van az állatoknak, hatalmas park, a tömeg jól eloszlik, szóval állat és emberbarát :) Képeket tettem fel a blogba, egy kis kedvcsinálónak :) ide:
http://galati.freeblog.hu/

Ami a feltöltődést illeti, megtörtént köszönöm, viszont eddig tartott. Atin most jön ki a csütörtöki oltás mellékhatása, nyűgös, taknyos, hisztis, nagyon anyás, wc-re sem tudok elmenni, hogy ne üvöltsön utánam.. szóval a mai napom teljes energialeszívás volt, alig élek :)
Viszont az almás lepényem /első/ szuper jól néz ki, remélem ízre is finom, apa reggel kóstolja. Még forró, úgyhogy a gyerkőcök is csak holnap ehetnek belőle. Én meg majd ... majd egyszer :D

vicger
 
 


Én is utálom az oltásokat, és minél több, annál jobban. Egyszer az egyik gyerekem azt mondta, hogy egy anyának nem lenne szabad megengedni, hogy ilyeneket csináljanak a gyerekeivel. Néha szoktam azt gondolni, hogy igaza van, de nem szoktak minket megkérdezni ebben az ügyben :(

Csinálj magadnak sült almát egy kis lábosban fahéjjal megszórva. Cukor nélkül, de egy pötty vajat lehet tenni rá :) . Biztos nagyon finom lett az almás lepény, Mi nem szoktuk kibírni, hogy ne együnk melegen...

Jobbulást a kisfiadnak!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy vannak több gyermekes mamik! :D
Anna minden tiszteletem a tiéd! 9. gyermek! Nem semmi! Hogy csinálod, hogy minden flottul menjen?
A többieknek is tiszteletem a több gyermek miatt! Sajna egyre kevesebben mernek erre vállalkozni! Én most a harmadikat várom, 26 hetes vagyok!
Üdv mindenkinek!
Szilvi

kovisziszka
 
 


sziasztok,csatlakoznék hozzátok,ha nem baj.nekem 6 gyerekem van.

mó73
 
 


szia Anna,szeretném megköszönni,hogy szóltál,hogy létezik ez a fórum.Megkérdezhetem,hogy hány fiad van és hány lányod?és a nevük?az én ismerős körömben nagyon sok a nagy családos 5-6-7-8 gyerekesek,ez nagyon nagy boldogság.

mó73
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Tegnap hajnal 4-kor összerántotta a görcs a jobb vádlimat, és még mindig fáj! Mit tudok vele csinálni? A fiamnál is hajnalban mindig begörcsölt a lábam, de pár perc alatt elmúlt! Most viszont nem akar!

Köszi előre is a segítséget!

Momo 6 gyermek? Mennyi idősek? Fiúk, lányok? Én is bagycdsaládban nőttem fel, 7-en vagyunk lányok testvérek! És úgy alakult, hogy nekem is a 3. gyermekem augusztusban érkezik!

kovisziszka
 
 


5 lány és 3 fiú. (Anna Réka, Ilona Lilla, Márta Mikolt, Sarolt Katinka, Attila István, Emőke Margit, Hetény Simon, Megyer Sámuel)

Szilvi, a lábikragörcsön a masszírozáson kívül talán a magnézium segít.

És örülök, hogy írtatok :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


sziasztok,nekem is régebben sokszor volt olyan görcs,legutóbb a 6.terhességem 5.hónapjában,nagyon rossz érzés,nekem is a magnéziumot ajánlották. A gyerekeim 4 fiú és 2lány.köztük van egy iker pár is. A nevük és koruk: 1.Georg Antónió(17) 2. Elizabeth Antónia(16)Roberto (13) ikrek:Alberto Mário & Zsanett Nóra (11) és a kicsi Alexander Edvárd (3) én pedig 36 éves vagyok a férjem meg 42.

mó73
 
 


ja kifelejtettem a középső fiam 2.nevét ő pontosan :Roberto Antranik és ő a 13éves.

mó73
 
 


sziasztok! vissza olvastam naggyából és valaki írta,hogy a 7.babáját várja ,róla tudtok valamit?? én régebben mindig azt mondtam,hogy 35éves korom után nem szülnék,de most már ,hogy 36 vagyok más a véleményem.sajnos,hogy 36 kicsit sok,de ez van.szóval most úgy gondolom,hogy 38éves koromig még egy beleférne,de szomorú vagyok,mert nekem az utolsó 2 császár volt és az utolsónál a doki azt mondta,hogy nem ajánl többet.hallottam,hogy a 3.császár veszályes lehet az összenövések és hegszétválás miatt.szomorú vagyok,de van akinek 3,4,vagy 5 császárja is lehet.hát most nem panaszkodom többet,mert mennem kell főzni.

mó73
 
 


Kép ő a legkisebb fiam :Alex,februárba kezdte az ovit,3éves.majd a nagyokról is teszek képet.

mó73
 
 


Érdekes nevük van!

Én 39 vagyok és szeretnék még szülni. A férjem 40 lesz.

És nem tudom, mi van Viccmanóval, azóta nem jelentkezett.
És Kennedy asszony 11-et szült császárral :!: (de ezt nektek kell tudni)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: