Új privát üzeneted érkezett!

Azert nyitottam ezt a topicot, mert ha minden jol megy, akkor 2011-ben fogjuk bevallalni a 3. gyerkocot. Persze ahoz meg sok viz lefolyik a Dunan. Vannak celjaink es terveink. Ha elerjuk azokat, akkor lesz ujabb baba. Ha nem akkor nem.
Nekem ez jol bejott, mert en inditottam a 2008-ban szeretnek szulni topicot is es szerencsere 2008-ban meg is szuletett Katica!

Varok mindenkit szeretettel, aki erre az evre tervezi a babajat vagy a terhesseget.
Vendég
 


Hahó :lol: :lol:
Vendég
 


Hali! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak nem!

Tuti Lego is mindjart itt lesz

Magi
Vendég
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:53-kor.
Vendég
 


Nono!

De orulok neked! Hogy vagy? Mary mondta, hogy jol vagytok! Szoktunk neha privizni! Akkor irhatnal ide neha. Hatha!
Eddig nekunk ez a korai topic bejott.

A cel a haz. Itt mar nem fernenk oten.

Magi
Vendég
 


Sziasztok lányok! :)

Nem baj ha én is csatlakozom ide hozzátok?Hisz úgy is ismerjük már egymást! :D Meg egyébként is a napokban volt egy komolyabb beszélgetésünk apával a távolabbi tervekről,és az tiszta abszolút hogy 2.gyerkőcöt is szeretnénk,és jelen tervek alapján úgy néz ki,hogy ha a jó Isten is úgy akarja akkor 2011-ben szeretnénk hogy megszülessen! :wink: De ahogy magika te is írtad,nagyon sok víz folyik le a Dunán... :roll:

Remélem jönnek majd szép lassan az újabb és újabb lelkes babatervezők! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:53-kor.
Vendég
 


Magika,
Szerintem 2011 ideális lenne nekünk is, persze ez sok mindentől függ :roll: Azért álmodozni jó róla :lol:
Vendég
 


Lanyok!

Udv itt nektek! Jo hogy jottetek!
De jo, hogy mindenkinek akkor lesz 2.-3. babo, varok meg olyat is, aki az elsot tervezi akkor.

Nono!
Mi 100 nm-en vagyunk most 4-en.

Mezso!
Apaval mi is pont vasarnap beszeltunk errol.

Panda!
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo lenne megint hasonlo koru gyerkoceink lennenek.

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:54-kor.
Vendég
 


Nalunk a kulon szoba megvan. A motyo miatt akarok en is menni. Total ugy erzem, hogy olyanok vagyunk, mint egy raktar.

Szerintem meg nem leszunk sokan, majd csak talan ev vegen. Aztan ki tudja. A 2008-as topicba sem vagyunk sokan, de annyira jo a tarsasag. Imadom! Soha nem volt vita, sem egyebek. Igazi regifajta forum. Amikor meg nem voltak annyian akiknek volt gepuk, de eszuk nem a forumokhoz.

Magi
Vendég
 


Sziasztok lányok :)

Én is nagyon szeretnék 2011-re 3. babót, de ez még nagyon képlékeny, nálunk is a legfőbb kérdés a lakás...

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Szia Nici!

Hogy vagytok?

Magi
Vendég
 


nono: aranyos vagy!Én is örülök,hogy ismerhetlek benneteket! :D :D De jó,hát akkor örüljünk egymásnak! :D Én még nem írtam,nekünk annyi az akadálya amit rendezni kell a 2.babáig,hogy van egy pár tartozásunk,sajna hitel is/nem nagy/ezeket el kell rendezni,és utána jelenlegi pici zugunkból legalább egy albiba költözni,és akkor jöhet!!De addig sajna nem! :cry: Pedig nagyon de nagyon szeretnénk mind a ketten! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok
csak beköszönök nektek :)
remélem nem baj ha néha olvasgatlak majd titeket :wink: :wink:

sok sikert mindenkinek az álmaihoz :) :) :)

Magika,áruljátok már a házat?apa ismije most keres ott házat.ha gondolod akkor megemlithetjük nekik

remélem nem zavartam :roll: :roll:
Vendég
 


lekri: engem nem zavartál! :wink: :D Amúgy is még nincs is nagyon mit olvasnod...remélni lehet hogy csak bővülni fog még a társaság,és akkor majd lesz mit olvasnod/nunk! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Magi, köszönjük jól vagyunk :)

Mezsó, Lekri, sziasztok :)

Lekri, Ti terveztek 3. babót?

Nono, hogy vagytok? Remélem minden ok Márkkal, és Szonjával is :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


jó reggelt

Mezsó
mi "mindenhol" talizunk :)

Nici
én még szeretnék de csak olyan 33-35éves korom körül vagyis 8-10év múlva.párom nem szeretne de addig még bármi lehet.ő mind 2 fiúnál reménykedet a kislány után igy hátha rátudom venni majd :)

most mi is áruljuk a házunkat.ha eladjuk akkor valószinű elmegyünk albérletbe és épitkezni kezdünk.csak most ez a válság nagyon beszolt mert az emberek alig vesznek házat :( :(
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Meg nem aruljuk a hazat. Elobb telket szeretnenk venni onerobol. Ahoz meg egy picit sporolni kell. Raadasul mi is szeretnenk majd lakashitelt is. Majd ha szerkezetkesz lesz a haz, akkor kezdjuk majd el arulni a mienket. Igazabol nem annyira surgos, de legalabb kezdodjon el jovore.

Most meg sporolunk ezerrel!

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:54-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:54-kor.
Vendég
 


Nono!

Varunk!

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:54-kor.
Vendég
 


Nono!

Javulast a gyerkocoknek. Nalunk is tombol a nathakor es a kohoges. :( :( :(

Igaz amit irtal. Mi 3 eve total felujitottunk. Tegla falak maradtak, minden mas csere. Ablak, viz, villany, csatorna stb... Hat mit ne mondjak majdnem a duplaja lett. Ha mi epitkezunk csak passziv hazat epitunk. Nem dragabb, mint a teglahaz. Ott 75 nap alatt kesz szerkezetkeszre a haz. Utana mar tudja az ember maga epiteni, ahogy jon a penz, vagy a tartalekbol, vagy az eladott hazbol. Mi most elferunk, igaz szukosen, de nem panaszkodom. Szoval nekunk nem annyira surgos. De 3. ide mar nem fer. Igy meg van 2-3 ev a hazig. Most auto kellett, mert apa alol elrohad az auto, jovore telek, utana haz. Persze ez fugg a bevetelektol es a helyzettol. Egy tuti, ez a haz szep es uj, csak akkor megyunk bele valamibe, ha jobb lesz.

Magi
Vendég
 


sziasztok

Magika
hogy érted,hogy passziv házat? itongból?
mi erre a gyors épitésű házra gondoltunk.de kitudja mikor lesz belőle valami mert az ingatlan piac nagyon pang.az emberek nem mernek házat(hitelt a nyakukba venni).meg a bankok is nehezebben adnak hitelt.mi meg csak akkor tudunk lépni ha ezt eladjuk.

jobbulást a betegeskedő manóknak :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jobbulást a betegeskedő manóknak :( :(
Vendég
 


Magika,
Engem is érdekelni mi az a passzv ház :roll: Könnyűszerkezetű? :roll: Jobbulást nektek is, ez a betegségek ideje :(

Lekri,
Tényleg nehezebben adnak hitelt a bankok, és az ígérgetés után is simán elutasítják a kérelmeket :? Gyors építésű a könnyűszerkezetű? Boldog 8. hófordulót a kisfiadnak!!
Vendég
 


Nahát, régi ismerősöket látok....

Hmmmm.... 2011....
Jól hangzik. :D :D :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Pandácska
igen az.
köszönjük szépen,ennek örömére ma fel állt teljesen egyedül és még le is tudtam fényképezni :)

amugy te tudod ki vagyok? régen beszélgettünk párszor(368-on)
nagyon szép a kislányod és nagyon ügyes :) :)
Vendég
 


Boeske :lol: :lol: Nincs megállás? :lol: :lol: Mindjárt szülinapoztok :wink:

Lekri,
Nem tudom :shock: :oops: :roll: ??? Csak a májusi topicot sokat olvasgattam, onnan ismerlek titeket, meg Magikát már személyesen is, egyszer elkaptam vásárlás közben :lol: A könnyűszerkezetű ház amúgy nagyon szuper, kettő ilyet láttam már, és nagyon tetszik! Gratulálok a felálláshoz!!
Vendég
 


Rennyke majd QQcska voltam a te meg (BUBI) :lol: :lol: szoritottunk neked nagyon mindig:)

nekem is tetszenek és az ismijeim akik ilyenbe laknak sokkal kevesebb számlákat fizetnek,mint mi :shock:

emélem összejön majd nekünk is és nektek is.meg mindenkinek :) :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:55-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:55-kor.
Vendég
 


Nono
még nem volt netünk előtte az Rtl Klub teletex.én volt egy Baba-mama szoba.oda irkáltunk.én már 2005 decemberétől. Pandácska is irkált oda :)
sajnos mára az a társaság teljesen szétszéledt.ott is jöttek a veszekedések.de én pl.ott ismertem meg az egyik legjobb barátnőmet.még személyesen soha nem találkoztunk de mindent tudunk egymásról.ha fiuk nagyobbak lesznek akkor majd fogunk talizni.messze laknak.

szerintem elmondhatom,hogy Pandácskáéknak lombikkal született Dorka és a beültetés után sokan szoritotunk nekik :)

hála ha jól emlékszem elsőre sikerült is :)

szerintem ez a téli depi.a bezártság miatt lehet nem?
Vendég
 


könyv ajánló következik:

Stephanie Calman-Egy rossz anya vallomásai

nagyon jóóóóóóóóó :)
Vendég
 


Nono,
Lekri már mindent leírt :wink: Normális, hormonok, tél, bezártság, nap hiánya, ez mind előidézi a rossz hangulatot.

Lekri,
Jól emlékszel, elsőre :lol: Most már akkor tudom, hogy ki vagy. Üdv itt is :D

Mi augusztusban költözünk, ha nem csúszik az építkezés.
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Hu hogy beindultunk! :lol: :lol: :lol:

En ma voltam az ingatlanosnal, jovo heten kedden delelott jon felertekeli a hazunk. De eladasi arat mond majd nem nem az erteket. Mert ugye az eladasi ar, mas mint az erteke.

A passziv haz olyan, hogy nincs rezsi. Az altalad hasznalt levegot, meg a napenergiat hasznositja es lesz belole meleg, hideg, stb...
Tehat az ehasznalt levegobol vonja ki az energiat.

Itt olvashattok rola bovebben. Kint Ausztriaban meg mas orszagokban az allam is tamogatja, itthon nem.

http://isoteq.hu/isoteq.php?s=9

Remelem tudok nektek ezzel segiteni.

Magi
Vendég
 


Nono!

A depit szerintem is az ido teszi. Holnapra mar napsutest is mond. Remelem attol jobb lesz majd a hangulatod. Neha en is kivagyok itthon. Azert is logok sokat a neten.

Pedig jovo penteken megint vizsga lesz. :shock:

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Jól beindultatok ám! :wink: Érdemben nem sokmindent tudok hozzászólni ahhoz amit irkáltatok...de olvasó üzemmódban jelen vagyok!! :wink:

magika:
ez a passzív ház nagyon jól hangzik!!! :)

hűűű lekri :még nem is kívántam boldog hófordulót Kristófnak! :oops: :)

nono:
jobbulást Szonjának! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Magika,
Na igen, ilyen ház kellene mindenkinek, de gondolom szép árat mérnek érte :? Amúgy elfogadnám :lol:

Ma 2-3 fok lesz sok napsütéssel :D Mi meg bevagyunk zárva a lakásba betegség miatt :?
Vendég
 


pandácska: betegek vagytok? :cry: Mi a baj?Jobbulást nektek!! :) Hát itt nem süt a nap egyébként...határozottan szürke sötét idő van. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:56-kor.
Vendég
 


Mezsó,
Köhögés, volt láz, meg hányás, és nagyon folyik az orra. Pontosabban ma már jobban van, tegnap óta antibiotikumot kap, és szerintem az segített. Sajnos nem tudtam elkerülni. Étvágya nincs, szinte csak szopizik. Köszönjük!! Itt gyönyörűen süt a nap, mintha tavasz lenne. Elküldöm felétek is :wink:

Nono,
Jobbulást nektek is!!
Vendég
 


sziasztok

nagyon jók ezek a házak de azt hiszem a mi pénztárcánktól ez messze van :? :? :? pedig ezt támogathatnák ahogy ti is irtátok.

Nono
jobbulást Szonjának

Panda
Dorkának is jobbulást

Magika
sok sikert a vizsgáidhoz :) :)
tök ügyes vagy,hogy gyerekek mellett még tanulni is van időd.

láttam ma egy csomó hóvirágot :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Neeem,neeem. :) Mi nem tervezzük 2011-re. :lol: De 2008-ra se terveztük. :lol: :lol: :lol:

MAgi
Isoteq....erről majd beszélünk... unokatesóm férje évek óta ezzel foglalkozik.

Panda, Lekri
Anno én is teletexteztem. :lol: :lol: 2005-ben is. :) :wink:
"legolas" néven :d :lol: :lol:
Milyen kicsi a világ. :shock:

Viki
Vendég
 


Lego,
Anyáááám, én emlékszem rááááád :shock: :roll: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: Nem kell neked tervezni, tervezek helyetted is :wink: :lol: Itt a helyed, el ne tűnj :lol: :lol: még mindig sokkolok :shock: :shock:
Vendég
 


Most már muszáj megkérdeznem, hogy Legolas az én drága szöszi Legolasom után? :lol: (Gyűrűk Ura)
Vendég
 


nekem is nagyon ismerős a neved :lol: :lol: :lol:

de te hamar eltüntél igaz?mármint 206 környékén már nem nagyon voltál?
Vendég
 


Legolas

előre is boldog szülinapot Hédinek.hétvégén valószinű nem leszek :lol: :lol: :lol: :lol:

ahogy nézem Dorkának meg utólag boldog szülinapot:) (vagy ma?)
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lekri
Köszönjük. :) Nem,nem ma. :D Csak kellene új vonalzó... Dec.26.
2006 tavasztól már nem voltam... megelégeltem az állandó fröcskölődést... :(:(
Hát ez szuper. :):):):):):)

Panda
Nem mondod,hogy emlékszel????? 8) 8) :lol: :shock: :lol: :lol: Heheee,ki gondolta volna ezt.... azért durva,hogy tavaly(előtt) úgy ismerkedtünk meg mint vadidegenek,aztán kiderül,hogy már "ismertük" egymást. :) :shock:
Legolas...nanááááááá, jáááájjjj, ő a gyengém. :lol: :lol: :lol: :oops:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: