Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Valószínűleg a téma nyitásakor még nagyon kevesen vagyunk, akik már boldog tulajdonosai az információnak, hogy hamarosan anyák lesznek. :P Remélem minél többen csatlakozni fogtok a topichoz és megosztjátok a babavárással kapcsolatban felmerülő érzéseiteket és tapasztalataitokat.

Nálam a második teszt is pozitív eredményt mutatott a napokban. A számítások szerint így vszleg a szülés várható időpontja október eleje lesz. Persze mindez csak akkor lesz biztos, ha az orvosom ultrahanggal is megerősíti a tényt, hogy minden ok odabenn. :!: Remélem úgy is van. Addig pedig várakozás, várakozás, ...
:P


írjatok!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!
Csatlakozom másodikként a topichoz. Még orvossal nem igazolt, de két pozitív tesztet csináltam a hétvégén, úgyhogy remélhetoleg minden rendben van odabent és jó helyen van a pici :)
Holnap reggel megyek UH-ra.
A szulés várható idopontja a szuléskalkulátor szerint október 1.
Most vagyok kerek 5 hetes terhes.
ginuska
 
 


sziasztok...csatlakozhatok?
én ugyan szept 30 körül fogok szülni remélhetőleg...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Szia nitacska!
udv a klubban :D

Ahogy látom egy nap van a terhességunk kozott :D
Orvosnál már voltál? Az UH mutatott már valamit?
ginuska
 
 


szia....igen voltam már orvosnál......6.2 mm-es petezsákom van......de van egy kis haematoma melete....remélem felszívódik a köv uhra......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Hűha, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan lesznek a topichoz csatlakozók. :shock: :lol:

Ginuska akkor kb. ugyanott járunk, illetve én még ott sem tartok ahol Te, mert a dokimat még nem hívtam fel. Az uh-on általában 6 hetes korban mutatható ki először a szívhang, én addig várni szeretnék, hogy ne kelljen olyan sokszor mennem. Én úgy tervezem, hogy jövő hétre bejelentkezek kenetvizsgálatra és mire mennem kell az uh-ra, addigra remélhetőleg már meglesz az eredmény is.

Nitacska látom nálatok is a második baba lesz. Furcsa elképzelni milyen lesz két kicsi gyerekkel. De már nagyon várom. :)

Ja, és a neten talált kalkulátorok szerint kb. október 6. lesz a szülés várható időpontja.

Kép
Kép
tündér09
 
 


nekem ez már a 4. terhesség de második baba lesz....már én is nagyon várom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

nekem ez az elso terhességem, 4 éve vártunk rá, hogy osszejojjon, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.. ..
En sem akartam nagyon hamar orvoshoz menni, de rossz ez a bizonytalanság, ezért dontottem úgy, hogy elmegyek már most, hogy tudjam, jó helyen van a babybogyó :oops:

Nekem is valószínuleg meg fogja csinálni a doki most a rákszurést, és mivel nem korán reggel megyek, úgyis el fog kellenem menni még1x vérvételre. Magánorvosom van és a rendelojében van UH, úgyhogy bármikor tud csinálni UH vizsgálatot is. Akkorra remelhetoleg lesz szívhang is.

Nálunk kicsit másképp mukodik a terhesgondozás, mint nálatok. Minden vizsgálatot a nogyógyász csinál, nem kell tobb helyre futkosnunk, nincs "vedono". 8)
ginuska
 
 


ginuska akkor nagyon vigyázz te is...pihenj sokat.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vigyázok nagyon, amennyire csak lehet.. :roll:

holnap doki után jelentkezem...

vigyázzatok Ti is nagyon magatokra :!:
ginuska
 
 


sziasztok!

Nitacska nekem is a 4. (Ne is beszéljünk róla.) És remélem a 2.baba lesz. Pozitívan kell nézni a jelent és a jövőt! :)

Ginuska várjuk a híreket. Remélem csak jókat írsz majd. Örülj neki, hogy a doki mindent megcsinál nálatok!!! A várandósság alatt nekem terhes volt a védőnői szolgálathoz járni. Gyakorlatilag lemázsáltak, vérnyomást mértek és kimásolták a kartonra a kismamakönyvemből az infókat, mivel nincsenek a "házivédőnők" rsz-vel összekötve. :shock: Én meg addig ültem és vártam és vártam... Nem tudom mi értelme volt azon kívül, hogy a négy látogatást leigazolták, így kaphattam juttatásokat. De a körzeti védőnővel nagyon meg vagyok elégedve, lelkiismeretes, mindent elintéz, de sajnos ő meg febr.1-től elmegy :? így majd vki más veszi át a helyét. Nagyon remélem, hogy hasonló beállítottságú csaj lesz az új védőnő. De szerencsére amúgy is ritkán vettem igénybe a tanácsait.

Én is magándokihoz járok. Sajnos be kell látni, hogy másképp nem megy. Ez van. Eddig jól kijöttem a dokimmal, nem volt vele semmi probléma, korrektül csinálta a dolgát. Csak maradjon is így. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


tündér igazad van......sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

csak most tudok jelentkezni, mert valami gond volt az internetcsatlakozassal napkozben.

Minden rendben van, szepen latszodott a petezsak a mehben 8,5 mm.
Megcsinalta a doki a mehnyakrakszurest,
februar 12en megyek ujra UHra |akkor remelhetoleg mar lesz szivhang|es vervetelre. :D
Annyira orulok :P

Veletek mi ujsag?
ginuska
 
 


Sziasztok!

Októberben szülni csodás dolog, jó pocakosodást Nektek! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ginuska 2.1 mmrel nagyobb a petezsákod az enyémnél.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok nagyon jo ez az oldal....http://www.naptarak.com
lehet kinyomtatni babanaplot.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

hűűű, de sokan vagytok! :) gratula mindenkinek.
Én pozitív teszt után elrohantam a nődokihoz, de petezsák helyett egy cisztát talált a petefészekben és egy myoma göböket a méhben. A tesztem azóta is pozitív. Az első tehességem múlt márciusban elhalt. Szerintetek petefészek cisztától lehet pozitívat tesztelni????

:cry:
screen
 
 


screen sajna ezt nem tudom...de én még nem hallottam olyat hogy cisztánál pozi lett volna a teszt.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007,

ilyet még én sem :?
azóta szigorúan bújom a netet, de nem találok ilyet.
olyan van, h + a teszt és elhal a terhesség. OK, sajnos ilyenem volt már nekem is.
a tanácsa az volt, h várjak, amíg megjön a menzeszem, ha hétfőig nem jön meg, akkor hívjam.
szerintem meg keresek egy másik dokit.
:shock:
Nagyon drukkolok mindenkinek!!
amúgy én is pozítiv vagyok, de ha mégis terhesség lenne, akkor az 5. héten már látni kellett volna petezsákot, ugye? :cry:
screen
 
 


screen általában igen az 5.héten már látszik petezsák de ha később fogant a baba akkor még nem.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

screen,
én sem hiszem, hogy cisztától pozitív lenne a teszt.
Éppen a minap olvastam a neten, -sajnos nem emlékszem már, hogy hol - , hogy valaki + teszt után elment a dokihoz, aki azt mondta neki, hogy nincs terhesség, csak egy ciszta a méhében.....na ez a ciszta ma már egy nagy lány
:D
szóval reménykedni szabad és az orvosok is tévedhetnek :!:

A myomákhoz sajnos nem tudok mit mondani...
Mindenesetre szerintem okvetlenul nézesd meg magadat más dokival is....
Kívánom hogy minden rendben legyen :!: :wink:
okvetlenul értesíts bennunket a fejleményekrol


nitacska,
igen, nagyobb a petezsákom, de én tegnap voltam UH-n, te meg gondolom pár nappal hamarabb :lol:
ilyenkor naponta 1 mm-t novekszik, a tied mára már bizti elérte az 1 cm-t :D
ginuska
 
 


nitacska,
tényleg jó az a naptáras oldal, sok érdekes dolgot találtam :wink:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak így ismeretlenül betolakodom közétek!

Nitácska!

Gratulálok itt is! Remélem törzstag leszel októberig, és persze azután is, hogy a baba megszületett!

Screen!

Igazából miattad kezdtem el írni. Remélem meg tudlak nyugtatni.
Én először akkor voltam UH-on, amikor a mensi szerint 5+6 hetes terhes voltam. (A hőmérőzésem szerint pont 5 hetes, de erre azt mondták, hogy nem mindig megbízható.)
Az orvos nem látott semmi petezsákot, csak egy megvastagodott nyálkahártyát (15mm) és egy ún, terhességi gyűrűt. Én is nagyon megijedem akkor, de 12 nappal később (7+4) már 25 mm-es petezsák volt egy 6 mm-es babával és jó szívhanggal.
Valami miatt később indult be a fejlődése, vagy nem is tudom. Most viszont már két héttel nagyobbak a méretei, mint a kora indokolná.

Szóval szerintem ezen nem érdemes aggódni, minden baba más ütemben fejlődik.
A méretek átlagok, ami abból adódik ugye, hogy van akinek kisebb, van akinek nagyobb a babája. Nem egyformák az emberek.
Vendég
 


catherine én is nagyon bízom benne....de ugyérzem már most is törzstag vagyok......... :)
ginuska örülök ha tetszet az oldal.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék, legalább is nagyon úgy érzem.
Inszemem volt 19.-én, azóta 2 naponta pregnylt bökök ami hcg tartalmú, így tesztelni nem tudok, de mivel a 4. babóm lenne és tudom, hogy mit kell érezni, úgy gondolom, hogy babás vagyok.
Kicsit csaltam is, mert az inszem 8. napja óta csinálom a hcg teszteket ami erősödik, de a dokim szerint, ha nincs baba egyforma csíkos minden nap. Igy reménykedem, nekem a 10. naptól szépen erősödik.
Ha minden jól megy okt. 10 az én időpontom.
baba1973
 
 


sziasztok!

Hazaértünk. :D

Üdv az újaknak!

screen szerintem catherine megnyugtatott, de tuti, hogy pozitív tesztet nem produkál egy mióma. Én is megmutatnám másik dokinak!

Baba reméljük sikerült. Mióta próbálkoztok, hogy inszemre került sor?

Mindjárt nézem az ajánlott oldalat is.

Ginuska örülök, hogy minden ok. Tenyésztésre nem is vett mintát? Csak rákszűrés volt? :shock:

Kép
Kép
tündér09
 
 


bab üdv köztünk és megy a drukk hogy ott is legyen az a babo!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjöttem!

5mm-es szabályos petezsákom van!!!!
Úgy örülök!!!!
baba1973
 
 


Próbálok vonalzót készíteni.

Kép
baba1973
 
 


Most?

Kép
baba1973
 
 


baba gratulaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Baba ez jó hír. És jó a vonalzó is. :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

De jó, h van nekünk is gyülekezőhely, örülök neki nagyon!!

Hála Istennek nekem is van pozitiv tesztem, nagyon nagyon izgulok, ha minden igaz akkor október 6.-án születik meg a kisbabám. Holnap megyek ultrahangra, csak h jó helyen van e a kis pocaklakó, remélem jól befészkelte magát. Remélem holnap mond a dr.úr jó dolgokat nekem :!:
Mindenkinek szép várandósságot kivánok és a lényeg Jó egészséget!!!!
Írjatok,Írjatok
Sziasztok
rsz. kriszti
 
 


baba1973!

gratulálok a kis petezsákhoz!! csak igy tovább :P

Hány hetes vagy most?

ha minden igaz én 5 hetes vagyok, de félek h holnap nem lesz semmi vagy túl kicsi még és csalódva jövök el a dokitól ha nem talál semmit a vizsgálaton amire én vágyom.... :roll:
rsz. kriszti
 
 


Sziasztok lányok! :D

Udv. az újaknak, mindenkinek boldog babásodást kívánok és jó egészséget!

Tundér,
kenetet is vett, hármat,ha jól emlékszem......végulis ez jelenti a méhnyakrákszurést :oops: .........nálunk legalábbis.
Azt tudom, hogy egyel tobb mintát vett le,mint általában szokás, mivel várandós vagyok.
Erre gondoltál?


Nitácska, te mikor mész legkozelebb ultrahangra?
ginuska
 
 


Kriszti!
Egy pár napot még várhattál volna az UH-al, hogy elkeruld az esetleges csalódást, de magamról tudom, hogy konnyu ezt mondani :oops:
En pénteken voltam, akkor voltam pontosan 5 hetes +1 napos és 8,5 mm-es petezsákunk volt :D De ez teljesen individuális ..
A doki meg is jegyezte mosolyogva, mielott megvizsgált, hogy "elég hamar jott"!
De végulis én is azért mentem el ilyen hamar, mert nem hagyott nyugodni a dolog, hogy a "helyén" van-e a bogyó!!!
Annyi méhen kívuli terhességrol hallani... :cry:

Kívánok sok szerencsét és szorítok, hogy minden rendben legyen :!:
ginuska
 
 


ginuska én pénteken megyek uhra.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hú, már pénteken mész? :shock:
nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen méretekkel és eredményekkel jossz :!: ugye megírod majd nekunk?
nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen, remélhetoleg már látszódni fog a szívhang is és a haematoma pedig eltunt már!!!
nagyon-nagyon drukkolok neked :wink:
ginuska
 
 


Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni hozzátok.Okt.2-re leszek kiírva.Pénteken megyek uhura,mivel sajnos ápr.15-én méhen kívülivel műtőtek.Igazán az uhu után nyugszom meg.
Van egy 4 éves kópé fiacskám ,és már 2 éve próbálkozunk kistesóval.


Sziasztok...
maya76
 
 


maya üdv köztünk......minden rendben lesz az uh-on!!!!
ginuska köszi nagyon kedves tőled........én is szoritok neked........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Maya, légy udvozolve a klubban :wink:
kívánom, hogy minden rendben legyen az UH-on :!:

Nitácska, koszi.....én csak 12-én megyek, még 10 nap.... :roll:

jó éjszakát nektek!
ginuska
 
 


ginuska utánam egy héttel......hamar elmegy.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Én még nem "csatlakoznék", megvárom mit mond az orvos, nehogy elkiabáljam magam. Ha minden igaz babát várunk, legalábbis kettő pozitívat teszteltem. Mindenkinek gratula és alig várom, hogy én is közétek tartozzak :)
gombahölgy
 
 


gombahölgy azért halk gratula.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hamarosan újra Angliába utazok, így megint tudok baba - kismama- női - férfi ruhákat hozni! Smile

A hazainál kedvezőbb ár és klasszisokkal jobb minőség jellemzi ezeket a ruhákat! Smile
Itt tudtok nézelődni, ezekbe a boltokba megyek biztosan!
Ha valami megtetszett keress meg nyugodtan!


www.next.co.uk
www.asda.com
www.adams.co.uk
www.mothercare.com
www.debenhams.com
www.mands.com
www.disney.co.uk
www.minimode.co.uk
www.bhs.co.uk
www.clarks.co.uk

Bogi

KépKépKép
bogyra
 
 


Ginuska: igen erre gondoltam. Keresnek bacit, gombát, stb.

Kriszti: elvileg én is 6-ra leszek kiírva. :D De még egyeztetek a dokival.

Maya, Gombahölgy minden rendben lesz. Megértem a hozzáállásotokat. Én is a "hiszem ha látom típus" vagyok. Ért annyi csalódás ezzel kapcsolatban, hogy csak akkor leszek nyugodt ha látom az uh-on a szívverését. Addig tickert sem csinálok.

Beszéltem a dokimmal: a hét végén megnéz uh-val. Szerintem még kicsit korai lesz, de ő tudja milyen jó a gépük. Ha másra nem, arra jó lesz, hogy lássuk, valóban a helyén van.
:D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Maya, Gombaholgy,
mindannyian ebben a topicban úgy vagyunk vele, hogy csak akkor nyugszunk meg, ha lesz szívhang.......de akkor is csak egy kicsit.............aztán jon az izgulás a 12. hétig,hogy minden rendben legyen,de ez is csak egy állomás lesz.....mert ugye igazán akkor fogunk csak megnyugodni, ha megszuletik az egészséges gyermekunk :D

Udv. koztunk es szorítok,hogy minden rendben legyen :!:

Tundér, sok szerencsét 7végére, egy picit még korán lesz a szívhangra, de ha nagyon jó muszere van, lehet már fogjátok látni :)
ginuska
 
 


tündér már tuti látni fogja a babát.....hisz már 8.hétbe vagy....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: nem, még csak az 5.hét dec.30-i utolsó mensivel számolva. de én csak örülök, ha nem kell kétszer mennem emiatt. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok lányok!

Én is csatlakoznék, bár teljes szívvel csak az UH után :) Naptár szerint október 2.-a az időpont, most vagyok a 6.héten. Sajna az orvosom pont most van szabadságon, így csak a jövő héten tudok menni hozzá. Én is izgulok, hogy jó helyen legyen...nehogy méhen kívül.

Screen
tavaly én is így jártam januárban, hogy pozitív teszt után csak miómát látott az orvos a méhemben, amit utána egy szonográfus hematómára korrigált... és ez a kezdődő menszesz volt tulajdonképpen. A terhesség nagyon hamar elhalt, meg sem telepedett a méhben a petesejt.

Mindenkinek szép napot!
Őzike
Õzike31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: