Új privát üzeneted érkezett!

Screen
holnap dobjunk egy jógát, nekem is elég volt ma itthon! Amúgy is kell a mozgás a gyereknek, így meg pláne, hogy ezek szerint egy debella lesz... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Nálunk a nem hízás tuti összefüggésben van a nagyon nyálkás kakival.Felhívtam a dokinőt,holnap megyek tégelyért a székletmintához.Csak az még 2 hét lesz,mire kiküldik az eredményt.Megőőőrülök.

Panninál úgy hullott a hajam,hogy kopasz foltok voltak elöl.Nagyon szép volt..

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Hello Csajszik!

Köszi a kérdéseket, jobban vagyok, bár a náthánál idegesítőbb dolog kevés van :roll: az ember félig vak, félig süket tőle, nem érez ízeket és pergamenre szárad az orra :roll: homeós gyógyszerekkel meg rohadt lassú a gyógyulás, beszedtem egy doboz oscillococcinumot, most nyomom a stodalt meg szopogatom a tantum verdét, lázam nincs, így orvoshoz nem mentem. Meg érzem is, hogy kifelé jövök belőle, a nátha a vége szokott lenni a megfázásnak nálam.

Na bekokszolt a kiscsaj, mindjárt folytatom :D

Tegnap éjjel Sophia 22-től hajnal 4-ig aludt!!! Most ez vagy a chamomilla miatt volt, vagy a 2 nap nemalvástól volt ennyire fáradt...de el tudnám viselni ezt minden éjjel :D

Screen, akkor az én lányom is magas és kövér lesz! :lol: Bár, ha az én súlyom eloszlik a férjem magasságán...! :wink:

Evés, alak: na erre még nem reagáltam, de látom népszerű a téma :lol: hát én gyümölcsöt meg csokit minden mennyiségben bírok enni meg teát inni :D a rendes kaja annyira nem csúszik...alakom; hááát oldalról tűrhető, szemből széleske...a régi ruháim rámjönnek, de rohadt kényelmetlenek :roll: kellene vennem legalább gatyát, de amikor Rolival együtt vagyunk, valahogy mindig elfelejtődik/nincs rá idő, egyedül meg babakocsistul nem szívesen vásárolgatok (gyerek kimelegszik/felébred a melegben stb.)...hogy hány kiló vagyok, nem tudom, mert csak babamérlegünk van itthon :D hasam nem csíkos szerencsére, viszont pocakom van, maradt - nem túl nagy, de pont gáz! Seggem hatalmas - régen sem volt kicsi :roll: bár a férjem ezt szereti :roll: :lol:

Mi voltunk a nagy hóban sétálni :D elautóztunk a Lidl-be, gyorsba bevásároltunk (csajom végig nyomta a spotoknak, hogy hőőőő, ehőőő :D ), aztán itthon babakocsit cseréltünk és sétáltunk egyet, Lidl-ből kifelé már aludt, utána itthon még több, mint 2 órát :D ébredés óta meg evett s a babatornázóval játszik/dumál neki :D ez ma egy jó nap!
Holnap meg ha nem lesz szarabb az idő, jön Apukám!!!
Vendég
 

 
 

Lányok, babafotók gyönyörűek!!!
Jóga és talik miatt irigykedek, de rendesen!

Na nyomok sajtos zsemlét vacsira. Holnap szerintem többet leszek és visszaolvasok figyelmesen.

Ja, a mosógép asszem kifingott :roll:
Vendég
 


Sünci:sztem kérdezd meg a dokit,h megy-e házhoz,itt nem kérnek pénzt érte,viszont elfogadja zokszó nélkül :roll:
nálunk van,h 10 órát alszik egyhuzamban,viszont nem alszik végig mélyen,sokszor hallom éjszaka,h forgolódik. sztem azért mondta a doki,h ez nem jó,m a bölcsőhhalál ugye mélyalvásból lehet.

Gina: kösziii :lol:

Tilli: kösziii :lol: hát akkor ne csodálkozz,h Lencsi is huhog :wink:

Bogi: :lol: még több ilyet lééccciiii :lol:

Screen:jönnék én,csak mindig bezavar vmi :evil: most épp a hó,férjem hazahozott egy autót kipróbálni,de nyári gumi van rajta :? na már most neki kell autó,így elvitte az enyémet :roll:
ha hnap olvad,akkor el tud menni a kölcsön autóval és mi meg mehetünk jógázni....
rád üzenek reggel,h jövünk-e.

Őzi:pampers 2

Zsrit: kösziii :lol:
Ti is oda készültök menni,ahova mi is már 1 hónapja és ahova Screenék járnak?

Anyabébi: kösziii :lol:
Minden babának piros a szeme a képen, sógorom azt mondta,h náluk 1 éves koráig piros volt a gyerek szeme. tudományos választ még nem kerestem a neten.

Tilli:mi használjuk,m Fédra sokáig eszik...

Zsrit: na lapátoltál havat ma is,úgy mint múltkor? én igen,hnapra olyan izomlázam lesz,h csak na...torna helyett ez sem rossz :wink:

Zanikó: kösziii :lol: nincspániknincspániknincspánik!!!!

Kicsike: kösziii :lol: mindenhol a szemeit dícsérik,tnap az ortopédián a mellettünk lévő apuka szúrta ki,h mekkora szempillái vannak és milyen cuki,jó lesz a fiának (4hós)
Nekem is 3 havival lógnak :evil: :evil: :evil:

Sziilveeaa:kösziii :lol: pont hójelentést akartam kérni a síparadicsomból... :lol:

Screen:akkor ezek szerint Fédra 185cm-es giliszta lesz :shock:
bár ha a mostani alakomat vesszük akkor 185 cm kígyó, egy a has tájékán megakadt elefánttal :roll:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
mii s voltunk ma sétálni a nagy hóba...útba is ejtettük a cukrázdát........felvásároltam az egészet......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli, az anyakönyvezést megírom priviben, mert hát nyílt a topic :oops:
Vendég
 


Mi is kint voltunk ma 1,5 órát. úgy gondoltam kiviszem az udvarra a babakocsit míg havat lapátolok,és közben csajszi tuti aludni fog.aha,anya tervez,baba végez. Nem akart a kocsiban lenni,csak úgy ha tologattam... :? kénytelen voltam menni egy kört,de sok helyen nem lapátoltak havat,így a térdig érő hóban toltam,vonszoltam,huzogattam a kocsit. hát leizzadtam rendesen... :roll:

Kép
jovana
 
 


Bogi: nekem amúgy elég nyugis a babám, ha meg nem énis belerakom a kendőbe, úgy veszem észre nagyon szereti :)
Más: a kaki azóta is zöld, ez nem gáz? és néha tiszta vizes néha meg nyálkás :shock:
Szilveeaa: Szombaton akkor hozod a melleidet a klubba? :mrgreen:

néztem a fókuszt és volt benne a nemkedvencem, bódi szilvi én úúúúúúgy utálom :roll:

Screen: Az én fiaim nagyon szépek lesznek, az egyik 185 a másik 175 cm. Lehet válogatni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eszti: nekem is privit! énisénis kivi vagyok.
Ezt meg olvasd el http://www.newgreenways.net/homeopatia/osanit.htm

Holnap megyünk oltásra meg méreckedni.
anyabebi
 
 


sziasztok:)

Egy kis helyzetjelentes hogy ti is jot rohogjetek: (remelem legalabb is!)

Na lanyok, tegnap este extra kaka sztorit nyomott Patrik!
Furdes elott vetkoztetem, lazat merek, erre pukizik egy jo nagyot. Orulunk mindketten, vigyorgunk mint a tejbetok. Kovetkezo puki mar sogorostol jott, alatta volt meg a hasznalt pelus, jovan - gondoltam - nyomassad fiam, belefer.... Jott a kovetkezo, az mar kaka a javabol! Ekkor lett a pelus java tele, keszulodott kihompolyogni mindenfele..... na az en szemoldokom is felhuzodott, szemem kikerekedett (gyereke is, csak neki nem a csodalkodastol hanem a nyomastol...) A kovetkezo adag orbitalis mereture sikeredett, ekkor mar nem ellenkeztem, feladtam hogy a pelussal valahogy felfogom a termest. Lehetetlen volt ugy is! Ekozben arra gondoltam, hogyan fogom en ezt osszekaparni.... Gyerek bokaval kezeim kozott, kaka tekereg kifele, gyerek sikongat oromeben, en kinomban ugyanazt. Vegul is volt a pelenkazonal a torlokendo mellett klotyopapir, azt vetettem be eloszor. Utana jott a nedves kendo, egesz jol levakartam rola mindent. (Megjegyzem itt, a gyerek derekig kakas volt, a laba hegyetol! Meg az ujjai kozott is az volt, mivel ahogy egy pillanatra toroltem az egyik felet, ugy csappantotta bele a masik laba fejet a fos kozepebe. Szoval kis zold, budos viszont igen jokedvu moszatemberkem lett.
De ez meg nem minden! Szepen rendbetettem mindent, leolajoztam a kis testet...
Keszultem eppen hogy felkapjam es vigyem a disznodagonyaba (furdo) erre akis dragam elhuzta a szajat. (Mar tudtam mi jon, csak elugrani volt idom es lefogni a sugarat. Akkorat pissantott a gyerek (nagyreszt a tenyerembe, tobbit a pelenkazo feltetre, kisebb menyiseg pedig a foldon landolt ahol mar a kakis rugdalodzo buzolgott megelegedetten....
Mutan a "csotorest" is elharitottam, elfogyott az osszses popsitorlom es a gyerek kockasra rohogte magat (szerintem rajtam!!!) szepen. urilanyhoz hiven felkaptam es bedugtam a habok koze. Csodasat furdott es imadta meg az oltoztetest is.
Mi ebbol a tanulsag: a gyermeknek nem kelll sok a boldogsaghoz csak belekakalhasson es pisilhessen anya markaba es kikenhesse a pelenkazot a zold masszaval ami belole jott ki. Azota is jokedvu, vigyori szaju, edes gugyogos tunderke a gyerekem pedig az eset mar tobb mint 24 oraja tortent. :D

sünciboglya
 
 


Most sajnos rohannom kell furdetni, de igerem a napokban jovok es akkor vissza is olvasok :)
Addigis puszka mindenkinek!!! :)

sünciboglya
 
 


Szisztok!

Nem volt sajna időm bekapcsolni a gépet.

Egy gyors kérdés:

A Ti Babátok, hogy reagál, ha beszéltek hozzá, mármint akkor ha nem vagytok közvetlenül előtte. Nálunk Panti, ha beszélek hozzá oldalról és pl. ma Apával kommunikált előtte, Én meg elkezdtem beszélni, hozzá, úgy hogy mellette ültem vele szemben csak kicsit voltam oldalt neki, hogy "Panti, itt van anya, meg ilyenek." És még véletlenül sem fordult a hangom felé. Miért van ez? Állítólag az Anya hangjára mindig figyelni kell a babának. És ezt már megfigyeltem máskor is... :roll: :? :? :(
Szerintem megemlítem a védőnőnek és a dokinak is a legközelebb...
hajnalocska
 
 


Nálunk is van ilyen, hogy nem figyel oda. Az uram is csettinget a füle mellett meg ilyenek aztán itt parázik hogy süket a gyerek. Dehogy, csak ők még nem figyelnek oda mindenre, egyszerre csak egy dologra. Asszem. De a gyerekorvos is mondta hogy oda kell figyelni mert volt olyan mesélte hogy egy kisgyereknél egyévesen vették észre hogy tök süket annyira jól alkalmazkodott ehhez. :shock: :shock: Nálunk mindig figyeli a látását meg a hallását és mindent tök szépen elmagyaráz. :) Imádom.
anyabebi
 
 


Pusza,

sajna most nekem sincs érkezésem visszaolvasni, majd holnap :wink:

Szurkoljatok: reggel debütálunk Lencsivel, Vackort visszük suliba BKV-n (kicsit izgulok :oops: :lol: )

tillidian
 
 


cépjóreggelt.

Visszaolvasgattam.

sünci: csúúúúúúúúcs Patrik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szilveeaa: Vonatra úgy kerültem, hogy Le volt beszélve egy fenyőárussal itt a faluban, hogy tőle veszek fenyőt 23.-án, mert óccsóért adja. De átbacott mindenkit, mert nem jött már 23.-án. :evil: Ezért muszály voltam átmenni veresre egy fáért, mert a gyerekemek megigértem a karácsonyfát. Apus addíg tartotta a frontot otthon. :)

Na megyek keltegetek.

Ja és a nagylányomnak pénteken randija lesz. Az ovis szerelmével.. Lebeszélték egymással a szülők háta mögött... :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bakker és még 5 éves sincs.. :? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Most készülök az iWIW-en beolvasós levelet küldeni apósomnak :twisted: szerintem ez majd feldobja a napomat. Még mindig tiszta takonykór vagyok, de valamivel már jobb - ennek ellenére hajnali kelés óta nem tudtam visszaaludni :roll: hol az orrom sípolt, ahogy vettem a levegőt, hol hörögtem, mint Darth Wader, ha a számon próbálkoztam levegőt venni :roll:

Csajom tulajdonképpen 5-ig aludt (23-tól), bár előtte 2x is felsírt álmában - vagy rossz álom, vagy szélgörcs - úgyhogy annyira nem volt jó éjszaka, mint a tegnapi!

Tilli, szorítok a BKV-hoz, eredményt azonnal kérjük megírni, ahogy hazaérsz! Ja és nagyon ügyes vagy, hogy bevállaltad!!!

Anyabebi, továbbdobom, amit Tillinek írtam!
Vendég
 


Ja és jön ma apukáááám!!!

Mia, kakasztori csúcs! :lol:
Vendég
 


Anyabébi köszi, lökök fel képeket nemsoká. Persze kapsz rólam is, legyen min röhögni. :lol: :lol:

Sünci, az én fiam ezt legalább egy héten egyszer eljátsza, és marha jól érzi magát utána.

Tegnap Marci belázasodott az oltástól és fájt a hasa a Rotától. Aligt bírt elaludni és sikított. NAgyon sajnáltam, de ma már jobb.

A baba nálunk is van, hogy tojik a hangunkra. Én is paráztam, de azt hallottam mindenkitől, hogy ez normális. Persze figyelem és reagál a hangokra, és sokszor odafordul, ahonnan szólunk neki, de nem mindig érdekli.

Öröklődés, akkor az én fiam egy 190cm-s malacka lesz. Nem akarom, holnaptól küldöm sportolni. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Ja Melcsi, én láttam ám Marci képeit a gmail-en, nagyon helyes kis fickó :wink: :D
Lázat és hasfájást sajnálom :(

Hajni, van, hogy Sophia direkt az ellenkező irányba fordul, mint ahonnan szólunk neki :mrgreen: igazi kis pi**a :lol: szerintem ezen ne aggódj!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre beengedett ez a hülye Babanet!
Csak nagyon gyorsba, mert Apa követeli a gépet. :? :?
Kedden voltunk a két hónapos oltáson, a két szúrásnál sírt, én csak majdnem, de utána rögtön megnyugodott az ölemben. Úgyhogy szerintem csak az ijedség volt nagy. Súlyunk 5870 gramm, azaz megint több mint egy kilót híztunk az elmúlt hónapban... :shock: :shock: Jól agyondícsérgették, hogy milyen szép, okos meg figyelmes baba. :D :D Holnap délre kell mennünk a szemészetre. Na, azt kihagynám szívesen. :( :(
Ha igaz, az öröklődés, akkor az én fiam magas, és cérnavékony lesz... :shock: :shock:
Tettem fel képeket gmail-re.
Majd jövök, ha Apa befejezte a dolgát, és a kisfőnök is úgy gondolja. :D :D

Puszi

U.i.: Ma jött meg a kenguru, úgyhogy nagy tapasztalat még nincs. Apa magára aggatta kb. 5 percre, addig elvolt benne... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Végre itt vagyok ma is,sziasztok.

Sünci kaki stori nagyon jóóóóóóóóó. Kép

Nita de jó felvásároltad az egész cukit mmmmmmm.Az a sok finomság.
ÉN tegnap sütöttem Lajcsi szeletet nagyon fincsi lett de csak ma lehetett enni belőle mert a tésztának puhulni kellett.De viszont tegnap este keresgéltem a speizba erre találtam egy doboz islert amit a Hugom küldött karácsonykor.Volt ám öröm. :D Jól eldugtam,még jó,hogy nem husvétkor találtam meg.

Hajnalocska nyugi eddig Martin sem fordította oda a fejét ha beszéltünk hozzá.Nem olyan régóta figyel csak Ő is.De ha duzzog akkor még most sem.


Pattogó ovis randi nem semmi. Kép


Marcival remélem semmi gond.Mi kedden megyünk 3hós vizsgálatra és oltásokrea.Már előre félek.

Eszti gyógyulj meg gyorsan.Sajnálom a
KépTeljesen tönkrement,mi történt?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szia Kicsike :D
nem olyan nagy a baj a mosógéppel, mint utóbb kiderült...elöntötte a fürdőszobát a víz, de csak a kivezető cső lyukas - mondjuk ez sem hiányzott :roll:

Csilla, én már meg is néztem Doriánt, nagyon édes :wink:

Én is csináltam fotókat, majd teszek - még Karácsonyit sem tettem :oops:
Vendég
 


KHelló csajok!

Gyors bekukk!

Tilli még nem ért haza? Kép Jó messze az iskola. :shock: :)

Voltunk oltáson, megkapta a prevenart is, tehát mindkét combi odavan.
61 cm és 5910 gr. Télleg tokás :lol:

Sünci
: szarrá röhögtem magam, jófej a gyereked. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2010.01.10 11:36-kor.
anyabebi
 
 


Lyányok!
A prevenar oltásért fizetni kell?
anyabebi
 
 


a prevenar eredetileg 30 ezer pénz :shock:
de október óta ingyé' adják
nem tudom miért, de jóóóóóóóóó
Keni combba kapta?! Sophie a fenekébe...!
Vendég
 


Keni édes! Tokagyuri :lol:
de Moncsinak nem 3 hós kép kell majd?
Vendég
 


Anyabébi, Keni baba nagyon cukiiiii. Az a komoly nézés. :lol: :lol:
Na azért ti is ott vagytok súlyban.
Tettem fel egy csomó képet. Nézzétek meg.

Eszti, mi is lábiba kaptuk. A Rotáért kellett 18e fizetni, és majd a 4 hónaposan megint ennyit. Nagyon durva.

Kicsike, köszi Marci jól van, le ment a láza és alszik. Ma már sokat nevetgél, úgyhogy elfelejtette mi történt tegnap.

Kép
gmelcsi1
 
 


Kép Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hu de sokat irtatok!

Koszonjuk a Vencel dicsiket!

Anyabebi, edes a kis tokasod! :) Barnid mar sulis? Mi is kuzdunk a naggyal, tegnap volt egy melypontom, olyanokat mond nekunk, hogy csak nezunk. :( Elegge el vagyok kenodve, de valszeg neheztel rank, amiert nem foglalkozunk vele annyit, mint regen. Nyilvan sok neki a 2 teso 2 ev alatt. Az oviban legalabb jofiu, mar ez is valami.

Mi nem fizettunk a prevenarert. Elvileg nem kerhetnek el tobbet a beoltasert, mint amennyibe az oltas kerult, es a prevenar ingyenes 2 eves korig.

Piros szemet ki lehet szedni kepszerkesztovel!

Kkia, elvileg szules utan ingyen megy ki a gyerekdoki, nekunk direkt mondta a vedono. A mienk egyebkent nem olt itthon az oltasi reakciok miatt, de beteg gyerekhez kijon (5 rugoert). Ki is hivtuk mar 2-3x, de szerencsere nem betegesek a gyerekek.

Jovana, tunderi a kislanyod, es olyan szep rucijai vannak! :)

Eszti, sajnalom a mosogepet, Apost, meg a takonykort, jobbulast Neked! (En mar levelben nem merek beszolni senkinek, mert parszor tul durvara sikerult, azota megfogadtam, hogy inkabb szoban mondom meg a magamet. :wink: ) Bar mostanaban inkabb kerulom a konfliktusokat, hianyzik a fenenek a plussz idegeskedes.

Till, csak 1 vonalzot enged feltenni, a 3-ra azt irta, hogy tul hosszu az alairas.
Szopiparna nalunk is csak porosodik, Apa szerette egy idoben, amig volt ideje delutan szunyokalni.

Sünci, jot nevettem a kakisztoridon.:) A 6.5 kilo teljesen normalis ebben a korban!

Nita, valahogy nekem is az jutott az eszembe, hogy itthon csak kizsigerelni szeretik az embereket.

Bogi, tetszett, amit bemasoltal, es van is benne nemi igazsag. :wink:

Zanikoo, Pannid rendesen setal melletted? Nekunk testverkocsink van, de a jatszoternel igy sem jutunk messzebb. Mindegy, legalabb van tarsasagom, ugyhogy nem panaszkodok.

Latom, valaki meg a lakasbol sem jut ki, en mar tuti megorultem volna. Nem tudom mar ki irta a hordozo+ babakocsi kombot, ezt esetleg 2 reszletben le lehet vinni a lakasbol. Eloszor a kocsit, aztan a gyereket hordozostol. Hazafele meg forditva. Mi igy voltunk vendegsegben a tetoterben, felvittem a 2 evest, aztan visszarohantam a piciert.

Akinek olyan fisher-price szeke van, amin cica, kutya, madar van, narancssarga, kek, libazold szinu es 18 kiloig jo megirna, hogy mit produkal elemmel? Hintazik? Vagy rezeg? Annakidejen valaki dobott rola egy kepet. Koszi szepen!

A sutiert irigylek mindenkit! :)

KépKép

Kristóf 6.5,
Simon 2 éves
agi3
 
 


Eszti, nagy édi a kiscsajod! :) O is milyen kis komolyan nez.

A prevenarnak 16 ezer darabja, a mult heten oltattuk a 6 evest. Plusz nala mar a dokinonek is fizettunk 2 ezret. Viszont talan 1 eves kor utan mar csak 1 oltas kell, nem 3.

KépKép

Kristóf 6.5,
Simon 2 éves
agi3
 
 


Ági, Karácsonykor nem akartam vitatkozni, plusz anyósommal pl. nem lehet olyan stílusa van, ezért írtam. És tényleg durva lett :D de nem baj...
Vendég
 


Eszti: mi a sztori apósodékkal? ha nem vagyok indiszkrét?
Nagyyyonn cuki ez a lány!!! nekem a 2. és 4. kép tetszik a legjobban...és azok a göncök... :lol: csudaszépek...

Anyabébi: Kenéz kiskirály abban a székben... :lol:

Tényleg Tilli tuti jó buszra szállt?! :lol:

Ági: kösziiiii :lol:

Kép
jovana
 
 


sziasztok!

csak gyorsban

nyomtunk jógát a csajokkal --- jó volt csak sietnem kellett haza mert nem vittem kaját --- nekem meg ugye sajna nem a mellyemben van készre melegítve :)

Du meg megyünk a szemészetre Zoéval ...
most hogy hazaesetünk szóltak hogy pár órát ne használjak semmilyen vizet mert kötik a házunkat a csatornára .. :?
k. jó fejek hogy így szólnak előre :) no mind1

Anyabébi :)

Keni babát imááááááááááááádom - olyan kis jó pasi már most!!!

Eszti :)
gyönyörű a hajas tündérlánykád!!!
sapiban olyan édi --- csak furi hogy nincs ott a séró :)

este jövök --- legalábbis megpróbálok de szombaton megint vizsga és még nem tanultam semmit ...
szal ha nem akkor csók

ui:
Till remélem simán ment a BKV-zás, bár szegénykém nem a legjobb időt fogtátok ki!!!

Kép
zsrit
 
 


Jajj, Csajok,

de aranyosak vagytok!!! :D :D :D
Sikerült a debütálás! :D Lencsi műsort adott az elején, de aztán beletörődött, hogy kénytelen összekötözve lenni azannyával :mrgreen:
A trolin k...sokan voltak, alig győztem takargatni, nehogy valaki ráköhögjön :evil: Bogianya, minden elismerésem, hogy Te ezt naponta csinálod, nem is tudom elképzelni hárommal hogy lehet!!! :roll: (Nekem a 2 is "sok" volt :oops: -pedig enyém fiú már nagy, csak szeleburdi...)

Jövök minnyán, csak műsor van...

tillidian
 
 


Eszti,
lemaradtam, miért kellett Apósnak beolvasnod? :roll:

Gmelcsi,
sajnálom a lázat! :oops:

Na, szóval hazaértünk, és Lencsi úgy aludt, mint a bunda, még a "kicsomagolásra" sem ébredt fel...így bekúsztam mellé az ágyba, és 1 után keltünk! :oops: :lol: (persze álmában szopizott 2x...asszem...)

tillidian
 
 


Ági, Jovana, Rita, köszönjük :D
Ez a sapi csak hajmosás után van rajta, bár a nagy lobonc miatt mi már nagylányosan hajat szárítunk (szigorúan jó messziről), de utána mindig ráadom, nehogy megfázzon nekem.

Rita, már megint vizsgázol?! Te szegény! Mennyi van még? Szinte minden hétvégére jut egy...nem irigyellek...illetve igen, mert én erre tuti nem lennék képes!
Ja és akartam már korábban írni, csak mindig kiment a fejemből, hogy azért Nektek, akik tápszereztek, sokkal, de sokkal nehezebb, mint nekünk, akik szoptatunk. Pl. ha Sophia két kajcsi között nyűgös, vagy nem tud elaludni, simán megnyugtatom/elaltatom cicivel. Ha csuklik, azzal mulasztom el stb. na ez csak úgy eszembe jutott...

Tilli, ügyi vagy! Én egyszer mentem ki busszal Roli munkahelyéig, de totál para voltam egész úton :roll: úgyhogy minden elismerésem!!!

Jovana, (meg persze Mindenki, Rolin meg szüleimen kívül úgyis csak Veletek beszélem meg) a sztori a következő: ugye Roli szülei nem jöttek Karácsonykor, mondván, hogy a h1n1 miatt félnek (nem voltak hajlandók beoltatni magukat :roll: ), hogy megfertőzik Sophiát. Erre elsején bejelentették, hogy másnap jönnek, aminek k****ra örültünk, gondolhatjátok, már épp lezajlottak a látogatások, élveztük, hogy hármasban vagyunk, pihentünk, az ünnepi maradékokon éltünk, a francnak nem volt kedve főzni, puccba vágni a lakást...na mindegy, próbáltunk jó pofát vágni hozzá. Aztán jöttek (anyós, após, sógor -full betegen :evil: - és a barátnője). Anyósom, mint egy idióta egyfolytában süvöltő hangon beszélt a gyerekhez, mintha szegény süket lenne, apósom fapofával ült egész végig a kanapén, nem lehetett velük beszélgetni stb. a fiatalok meg rihegtek-röhögtek, szóval idegesítő volt az egész, de Roli miatt elviseltem. Mielőtt mentek volna, kitalálták, hogy ilyen fotót akarnak Sophiával, meg olyan fotót, az nem érdekelte őket, hogy a gyerek már full ki volt borulva :roll: meglettek a fotók, mindenki boldog volt, főleg mi, hogy végre elhúznak.
Erre tegnap nézem az iWIWen, apósom rakott fel képeket, de CSAK olyat, amin vele, anyósommal meg a sógoromékkal van a MI GYEREKÜNK, pedig nem egy olyan képük is van, amin velem/Rolanddal van. :roll: Bazira felhúztam magam, mert amikor itt voltak, nevetgélve mesélték, hogy apósom unokatestvére kérdezte, hogy miért nem mondták meg, hogy a Csabikának (sógorom) gyereke van (mert az ő iWIWjén is vannak már régebb óta képek Sophiáról) :shock: és hát én nem találtam annyira viccesnek, hogy a 9 hónap terhességem + a 2 hónap, mióta megszületett Sophia nem tudatták a rokonaikkal, hogy Rolandnak kisbabája lesz :shock: és most felrakosgatták a képeket, amiken véletlenül sem vagyunk rajta...szerintetek?!
Annyira bántott ez a dolog (több más mellett), hogy reggel első dolgaim között volt, hogy írjak nekik. Aztán ahogy elkezdtem, jött minden. Úgyhogy tényleg elég durvára sikerült, de szarok rá! Én próbáltam mindig mindegyikkel kedves lenni, mindenkinek a kedvére tenni, de befejeztem. A Karácsonyt is egy SMS-sel intézték el, én beszéltem rá Rolandot, hogy hívja már fel őket Szenteste mégis, pedig baromira nem akarta, mert nagyon rosszul esett Neki, hogy csak egy SMS...amúgy sem szokták hívni a fiukat, ha Roli nem hívja őket, akkor nem beszélnek meg ilyenek...úgyhogy jól kiírtam magamból mindent.
Utána felhívtam Rolit, mondtam Neki, hogy mi van meg hogy ha felhívják, akkor mondja azt, hogy nem tudott róla, hogy írtam, nehogy még Őt csesztessék miattam. Erre Ő: "ne viccelj már, gondolod, hogy szarban hagylak egy ilyen helyzetben? Különben is, nekem is ugyanez a véleményem, csak én még nem mondtam el nekik."
Szóval ez van.
Vendég
 


Bobó,
ti is holnap szemészkedtek? :oops:
(mi 10re megyünk, félek! :oops: :( )

Zsriti,
Nektek mi volt szemészeten? :roll:

Anyabéb'
Prevenar nekünk is ingyér' volt (de azt mire is kapják? :roll: )
Nekem most 2 adag Meringococchus elleni vakcinát kellett megvenni, kb 4500 volt :?

Jovana,
ja, nem sok híjja volt, hogy rossz buszra szálljak, Vackor vezetett :o :lol:

tillidian
 
 


Tillidian
Gratulálok a sikeres akcióhoz! Nálunk egyre gyorsabban és jobban megy a buszozás. Sőt már van úgy, hogy elérjük azt a buszt, amit szeretnénk! :lol:
Minden baba csodaszép, mindnekitől bocs, hogy külön nem részletezem őket, de imádnivalóak, csak nézegetm őket, és elolvadok!
Apropó! Ti hova töltitek fel a képet, hogy ilyen szép méretesek, amikor beillesztitek ilyen nagy méretű :oops: ? Azt a sok-sok fotót, amiről szó esik hol lehet megnézni? Kíváncsi vagyok, de nagyon :) !!!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Eszti,
nem kispályásan nyomják Apósodék! :evil:
Jó, hogy megírtad nekik!!!

Feltett össsssze babakép gyönyörűűűű!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Sophia nagyon csajos édes babuci. :D

Kenéz nagyon komoly fiatalember,olyan édesen néz. :D

Csuda szép az összes topik baba az biztos.Most jöttünk be,szakad a hó.Írtam jó sokat erre elszállt minden.Talán nem is baj mert csak mérgelődtem és kiborultam.Azért leírom most lerövidítve.Én ugy még nem kaptam tgyást,és még a táppénzemből is lógnak néhány nappal.Ma felhítam őket azt mondták,hogy legyek türelemmel feldolgozás alatt áll a dolog és hívjam őket vissza hétfőn.Mondtam nekik,hogy a gyerekemet eddig is etetni kellett és ezután is és még egy fillért sem kaptam .Azt mondták :sajnálom.anyádat te köcsög k...a.Szivem szerint ezt mondtam volna .Ez Magyarország.Ja és családit még ma sem kaptam.Ez a király.Hajrá ügyintézés.

Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Till!Gratula a BKV-hoz!Minden elismerésem!

Ági!Panni nagyon sokszor elrohangál mellőlem,így aztán most rendeltem egy testvérfellépőt,remélem beválik.Tegnap mégiscsak kimentünk sétálni,30 perc alatt tettünk meg egy 2 perces utat....

Nna...székletminta fel lett adva,most várunk 2 hetet.Remélem semmi gáz nem lesz.
Kakisztorik aranyosak.Én is röhögnénk magunkon,ha minden o.k lenne a kakival.így meg csak gyötrődöm rajta...

Sophia, és Keni baba nagyon cukik!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Köszi Csajok Sophia nevében :D
Most jöttünk meg sétából, csajom beájult, most alszik a félig kicsomagolt bundazsákban :D
Elpanaszoltam anyumnak is a történteket :D
Gyorsan elmosogatok meg lezuhanyzok amíg lehet :D
Vendég
 


Jaj Sünci könnyesre röhögtem a szemeimet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))
Till előbb induljatok mert össze vissza mennek a köcsögök......
Kicsike ha megyünk hozzátok előtte szintén felvásárolom a cukit és megesszük ketten:)))))))))
Anyabebi gyönyörű kis tokás Kenéz maci:)))))))
eszti sophia tisztára hasonlít rád!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Till,
nagyon ügyesek vagytok, nem semmi teljesítmény :lol:
Szorítok holnapra, mejd mesélj már, milyen volt az átmosás :oops:
utána tessék Lencsit jól megszeretgetni.

Bobó, szintén drukkok!

Sünci,
szarügyön jót röhögtem! :lol: :lol:

kicsike,
és jövő 7re ígérték a lóvét?
Ez mind a név elírás miatt húzódik nálatok?
Nálam szerencsére gyorsan intéződtek ezek az ügyek, pedig az adminisztráció meg a bürokrácia rendszeresen kiborít :idea:

Kép
screen
 
 


Eszti:a combiba kapta mindkettőt, egyet jobbról egyet balról.
Moncsinak 3 hós kell csak benéztem a témát és azért is felraktam, ha kő ha nem kő :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sophia egyre cukibb :).
Melcsi: ja k. drága a rota. Szégyelhetik magukat. Nálunk hál istennek az önkormi kifizeti. :)
Ági: Barni elsős, sok hülyeség ragadt rá eddig, mi lesz később. Az az új nálunk hogy vele senki nem törődik és rossz anyuka vagyok. annyira már nincs oda a tesóért. Ez van. Mondta hogy azért több már ne legyen.
Zsrit meg a többiek: irigy vagyok a jógáért. Van itt battán is most indult de egyedül nincs kedvem, nektek milyen hosszú egy foglalkozás és mennyibe fáj.
Tilli: agyh.gyulladásra, meg fülgyulladásra...

Asszem megyek fürdetni. Kenéz maci tiszta nyűgi, itt nyekereg. Kettő óta rám van kötve így bírja csak. Fájnak a lábak, görcsöl a hasa és még lázas is. Na megyek gyógyítani.

Puszi

Szilvveeaa
: te vagy szonjalány? már ha érted mire gondolok :)
anyabebi
 
 


Nita, de jó, hogy ezt írod :D

Könnycsatorna átmosás miatt részvétem minden érintettnek :(
Keresztfiamnak csinálták anno, anyuja nem mehetett be, kintről hallgatta, ahogy torkaszakadtából üvölt a gyereke :( hogy fáj-e, arról nincs infó, mert hát elmondani nem tudta szegényke. De kellemes nem lehet az biztos!
Csajok, az vigasztaljon Benneteket, hogy egyszer kell túlesni rajta és kész!

Nyitva van a kis borítékom az iWIW-en :oops: ééés ha jól hallom, Roland most beszél valamelyik szülőjével telefonon kint a folyosón :twisted: majd holnap beszámolok!
Vendég
 


Hú, de rég voltam laptetős :D

Asszem balhé van :shock: :roll: hát hiába, Roland mondta, hogy nem fogják felfogni mit karattyolok...!
Vendég
 


Anyabé,

jó fej az önkormitok, h kifizeti a rotát.

Jóga nincs ingyé', 60 perec és 2 rugó :lol: de szórakoztató és sztem a babák is élvezik.
Sztem menj el, ott úgysem leszel egyedül
:lol:

Kép
screen
 
 


Jóga itt ezernéccáz és asszem 90 perc.
anyabebi
 
 


Eszti majd mond mit intézett a párod..... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: