Új privát üzeneted érkezett!

Panndi, 20 deka? Az aztán nem sok. :lol:

Évi, elolvastam, végigsírtam, gyönyörű. Köszönjük.
franci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jólesett! Csak nagyon magam alatt voltam és nem akartam vele a hangulatot rontani... Tegnap voltam a saját dokimnál, teljesen fennakadt a kolegáján. Azt sem értette, hogy nem vette észre, m ez már elég nagy baba ahhoz h ne találja meg. Szóval minden rendben van vele, dobog a szíve, van 2 keze, 2 lába, és a gerince is szépen látszik. Kaptam róla képet is, azt majd a másik gépről megpróbálom feltenni. 1,5 kg fogyásnál tartok... Ketteske nem bírja a pogácsát, csütörtökön ettem és utána útjára engedtem egy egész rókafamíliát.

Annamari! Jó tréfa volt! Én is bevettem! :lol: :lol: :lol:

He-he, a két "öreglány" beszélgetett... Akkor én mit szóljak? :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Teri, úgy örülök. Ezek után gondolom próbálsz a saját dokidhoz menni csak :).

Évi, én is olvastam nagyon megható.

Annamari, az én állapotomban már nem szabad ilyen tréfákat űzni :P :lol: :lol: :lol:

Panndy, nem valami sokat híztál. Örülök hogy veletek is minden rendben.

Mi jól vagyunk. Ma reggel voltak jóslóim. Férjem mindjárt mondta megyünk szülni. Mondom neki nem hiszem hogy ma már megyünk.
A zuhany enyhítette a fájdalmat, bár még néha most is benyilall.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

 
 

Franci!
igen :lol: :lol: :lol: :lol: de azért nem egy egész készlettel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jót röhögtem :D :D :D :D

Panndi!
Ez tényleg nem sok hízás, mintha csak Rubin Rékát olvasnám. :lol: :lol: azért egyél picivel többet!!!! :lol: :lol: :lol:

Kri!
Ma már nyugodtan meglehet, túl vagyunk az elsején. :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy Mindenkinek jókedve lett ettől a kis tréfától. :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri!
Gratulálok!!!!!!! vonalzót nem raksz fel???? most hol is tartasz akkor??? az meg jó, ha rókafamília látogat. :lol: :lol:

Délután megyünk tesómhoz, jönnek majd Szonja keresztszülei is oda, s megbeszéljük a keresztelőt. Június 12-én lesz majd. Ők Győrben laknak, de a szülők Szombathelyiek, ill. már csak a csajnak, mert srácnak már nem élnek. ( apukája tavaly halt meg, anyukája meg már régebben.)

Itt nagyon jó idő van, szerintem nem is tavasz van, hanem nyár. Mindenkinek szép napot és szép hétvégét!!!!!!

Ja, amúgy tegnap anyut is megvicceltem, hááááát, kiakadt rendesen, hogy nem vagyok normális, ha nekem nincs eszem, legalább apának kéne gondolkodnia. :lol: :lol: :lol: :lol: szóval tegnap tényleg sokat röhögtem...

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angie, bocsi, félreértettem a kérdést, igen, szoktam írni, de most éppen megint jó pár nappal lemaradtam.

Annamari, én sejtettem, hogy tréfálsz, végülis 1-e volt. :lol:

Danyu, tökéletes kérdést tettél fel, szeptembertől csana-ba megy Lexi, szegénykém úgy unatkozik itthon, hogy rossz nézni. :(
Örülök, hogy jól vagytok. :D

Teri, akartam írni, hogy nem lehet gond, ha védőnőhöz küldtek. Egy kismamának pozitívnak kell lennie. :wink: Mikorra vagy kiírva?

Nem akartam tegnap írni, nehogy tréfának vegyétek: Marcusnak tegnap kijött az 1. foga, napok kérdése a 2. is. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Teri, nagyon örülök hogy minden rendben van. :D Pogit ne egyél, hátha csak azt nem bírja a babóca.
Szerintem a bunkó doki tudta hogy van szívhang, hiszen a gép méri mennyit ver a picik szíve, csak bukóságból neked nem kapcsolta be a hangot, és még nem is mondta.
Annamari és én, mi öregszünk, viszont te fiatalodsz. :D

Beze, gratula az első fogacskához.

Kri, már jóslók? Nem semmi. Örülök hogy nem lett 1-jei baba. :)

Annamari, júniusban buli lesz! De jó.
Keresztszülők barátok? Mármint nektek.
Legalább anyudat kihagyhattad volna… Te lány… :lol:

Képzeljétek, ma Gergő megnyitotta a Hiszti Központot. :evil: Reggel a fő sírás: „Nem tudom hogy a zokni melyik lábra való. Jobb vagy bal lábas.” :evil: :evil:
franci
 
 


Beze!
Gratulálok a kis fogacskákhoz!!!!! Nálunk Rékának jöttek 4 hónaposan a fogai.
Szonja mostanában összeharapja a fognélküli ínyét, mintha cumi lenne a cicim. Mikor rászólok, csak nevet, s folytatja tovább.

Franci!
Annamari és én, mi öregszünk
már bocsánat, én nem öregszek!!!!! :lol: :lol: :lol: mondtam 14 éves szinten megrekkedtem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anyu keresztfia lesz Szonja keresztapja. Tehát anyu anyukájának a húgának a kisebbik fia. érted, ugye???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj szegény Gergő... de Rékára is elég sokszor jön a hiszti. Zárjuk össze őket!!!!!!!!

Kri meg lehet a kórházban vajúdik... :roll: :roll: :wink: :wink: hamarosan meg lesz Botika. :lol: :lol:

Évi!
Mindjárt megkeresem a szüléstörténedet. Lillus már megbarátkozott Petivel????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Évi!
A gombóc ott volt a torkomban... szép volt amit írtál. Remélem a könnyed "elfogyott", Peti nagyon erős kislegény.
Fotót kérhetünk???? Köhögéseddel mi van? elmúlt?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Még itthon. Napközben kevésbé fájdogáltam. Az estét majd meglátjuk. Szerintem csak helyezkedik még a drágám. :)

Beze, gratulálok a fogacskához.

Évi, kérünk fotót!!!!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Franci, Annamari, Kri, köszönjük szépen.

Franci, tudom, nem vigasztal, de Lexi is nagyon hisztis lett, alig bírok vele.

Kri, drukkolok!!!!!!!!+++++++ Zsombi várja Botondot?

Annamari, na igen, az se valami kellemes....

Évi, végigsírtam a történetedet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


KRI,
szorítok értetek....
danyuci
 
 


Kriről nincs hír?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Annamari, beze:
köszönöm a kommenteket, igyekeztem élethűen megfogalmazni a történetet, az érzéseimet. Eddig nem nagyon tudtam beszélni róla...
Beze, nem semmi Marcus a fogacskával! Lillának 5 hónaposan kezdődött, azt hittem, korán vagyunk. Hát nem!
Kiváncsi leszek Petire! Annyira más a két gyerek...

Képet ígérem teszek fel este, egyenlőre Apa gépén vannak.

Annamari, szerencsére Lilla imádja Petit, velünk szemben változott meg, de már javul a helyzet. Megfogadtam az itteni tanácsokat (is), és türelemmel - és csak türelemmel - érek el nála eredményt.
Ezen kívül elmegyünk kettesben pl. sétálni, ez is sokat segít.
Előbb-utóbb rendeződni fog a dolog.
Köhögésem elmúlt, szerencsére.

panny: köszi a bioptronos tippet, lámpázom. Tényleg segít!
Szopi téren jobb a helyzet, nem adom fel!!! Tegnap elkezdtem szedni a more milk kapszulát, ma már érezhető a hatása. Ha kell, folyamatosan szedem csak legyen elég tejem legalább 6 hónapig.

kri: izgulunk!!!

Teri: hurrá, hurrá! Ugye mondtuk! Gratulálok!!!

franci: jót mosolyogtam a jobb-ballábas zoknin. Gondolom Te kevésbé...

Mi holnap megyünk Lillát beíratni az oviba, nem sok esélyünk van hogy felveszik, lévén én itthon vagyok Petivel.

Csajok, aki gyed-ről, gyes-ről ment táppénzre vagy szülni, mennyi Nektek a Tgyás? Botrányosan keveset utaltak...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Évi, igazán nincs mit. Nekem a tgyásom annyi, mint a gyedem volt anno Lexivel. Nem örültem, de ez van. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Marcusnak a 3,.és 4. foga felül is fehérlik már. Szóval ágyő átaludt éjszakák...Szegénykém nagyon nyűgös, rosszul viseli. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még 2 in 1. Reménykedem hogy a héten megszülök, de hát ki tudja ez a csöpp mit szeretne :). holnap ctg talán többet tudok majd.

Beze, gratulálok a fogacskákhoz. A nyűgit sajnálom. Zsombival az összes fogát megszenvedtük, szerencse hogy már mind kint van :).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Már nem sok van hátra. Kitartás!

Beze!
Zsombor is fogzik, csak még nem bújt neki elő egy sem. Már lassan két hete nagyon nyűgös, főleg estére. Óránként cserélhetem rajta a pólót, úgy szakad a nyála, és könyékig a szájában van. Azt hiszem, nem lesz egyszerű nekünk sem az élet fogzás alatt. Éjjel még alszik, de ki tudja mi vár ránk, amikor majd ténylegesen áttöri magát a fog az ínyen. Szilárddal ezt is megúsztuk, észrevétlenül fogzott.

Zsombor még nem fordul hátról hasra, viszont felhúzza hason a lábát maga alá, és már csak az kell, hogy a kezét is kinyomja, hogy másszon. Már húzogatja a lábait felváltva. Félredönti a fenekét ebben a nyégykézlában pozícióban, és átfordul a hátára.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Beze!
Marcus belehúzott rendesen... talán Lexit akarja megharapni? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Angie!
Rakj elé előkét, így csak azt kell cserélgetned. Még mi sem fogzunk.

Franci!
Hogy vagy? időpont még nincs???

Kri!
Már nagyon várjuk, hogy te is külön légy!!! már nincs sok...

Danyu!
Gabó megy majd oviba???

Évi!
Sajnos én is keveset kaptam, Levente után Rékánál kevesebb volt, most csak picivel több, de így a gyed-em 60 körül fog majd lenni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 22-től vagyok gyed-en, majd a köv. hónapba kiderül mennyi is lesz valójában.

Teri!
Hogy vagy???

Sucer!
Te is írhatnál néha-néha, s 1-1 fényképet is megoszthatnál velünk!!!!

Moti, Maryka!
Rólatok is régen hallottunk!!!! Jól vagytok????

Tegnap sütöttem:
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Évi!

Én táppénzről mentem szülni,vagyis előtte kivettem a 9 év alatt felgyülemlett szabijaimat(ez kicsit megdobta a fizumat)és így egész jó a tgyás-om...azért mondom h egész jó mert a 3 gyerek alatt egyre kevesebb és kevesebb gyed-et kaptam...Olikánál már csak 40 körül...most a tgyás-om 80....ez se sok,de valamivel több....a gyed ugyanannyi lesz én úgy tudom hisz mindkettő a bér 70%-a.

Örülök h segített a bioptron.A More Milket sokan dícsérik...jó drága,igaz?!

Annamari!

Képezld végre kinyomoztam h miért nem kaptam ebben az évben postás EP-re semmit...hát a központi Humán erőforrás osztályról annak akinek az lett volna a dolga hogy év elején egy nyilatkozatot kiküldjön kitöltetni az ezt elfelejtette...ma végre megkaptam a papírt,délután küldöm is vissza....egy összegeben meg fogom kapni eddigieket.

Ügyes vagy,szép torta!!Hihetetlen hogy már fél éves a kiscsaj!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annamari, ez a torta!!!fantasztikus!!!!mellékállásban cukrász is vagy?????
milyen ízű?nehéz megsütni?
Isten éltesse Szonjácskát!

próbálok visszaolvasni.
jól vagyunk és Marykáék is, csak teljesen ovi lázban, minden nap másikba megyünk, együtt, így Boldi és Gyurika is tudnak játszani.A héten vannak a nyílt napok.

KépKépKépKép
moti
 
 


Panni!
Akkor végre kiderült, hogy mi volt a bibi. Anno nekem is elfelejtettek szólni, hogy egyszerre mondjuk vissza a gyest, amint megszültem. még mindig mérges vagyok emiatt, közel 50 ezertől estem el. :twisted: :twisted: :twisted:
Köszi a köszöntést, gyorsan megy az idő. Oli már megbékélt Violával???

Moti!
Köszi szépen!!!!
dehogy vagyok cukrász, csak mostanában kezdett el érdekelni, hogy is kell ilyen tortákat csinálni. Apának mondtam is, szívesen elvégeznék egy cukrász tanfolyamot. :wink:
Belül csokis a torta, kívül fondant masszát csináltam, s a virágok is abból vannak. Egy sima piskótát sütöttem, megtöltöttem csokis krémmel, kívülre meg ezt a fondantot tettem.

És, meg van már, hogy melyik ovit válasszátok? Gyurika és Boldi egy csoportba fognak majd járni???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Még élek! Puszi Mindenkinek!
Fél éves Szonját pusszantom.
franci
 
 


Franci!
Köszönjük szépen!!!!!
Időpont még nincs??? Gergő???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!
Bocsi , hogy eddig nem igazán tudtam jönni, mivel Matyi hasfájós minden időmet leköti, és mivel gyurika is érzékenyebb(vagy jobban el van kényeztetve) az átlagnál, ezérz nála meg lélek ápolást tartok. Szóval ez van. Matyi nagyon édes már most sokat mosolyog , olyab mint egy napocska, most kint alszik de mindig felébred a fránya görcsökre. 5 után fürdésig már alig alszik valamit.
Remélem Boldi és Gyurus egy oviba fognak majd járni. Bár mivel Otthon vagyunk a tesókkal nehéz lesz bekerülni.

Reagálni nem tudok, mert nincs esélyem visszaolvasni, de majd szépen folyamatosan visszerázódom közétek :D
Na megyek enni mert a szopik után mindig farkas éhes vagyok :oops: :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Miért nincs új vonalzóm?

Kép
Kép
maryka
 
 


Most már van-ezt jól megbeszéltem magammal :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
szépek az új vonalzók :wink: :wink: :lol: :lol:
megy az idő, Matyi is már 1,5 hónapos.

2010. szept -ből loptam: http://www.femina.hu/hirhatter/kotelezo ... a_buntetes

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Hétfőn megműtötték Petrát... Hétfő reggel mentünk be fél 8ra,megnézték, ő lesz az első.Erre háromnegyed 11kor kezdték a műtéteket... A műtét 1 órát tartott, m a manduláján volt egy tályog és az megnehezítette az egészet. A doki ott morfondírozott rajta h akkor mit is csináljon a sebbel. Csórikámnak a kezén nem találtak szúrható vénát, így a lábába kapta a kanült. Amikor ébredezett az nagyon rossz volt, ott sírtam vele. Aznap inni nem nagyon akart, de muszáj volt. Hétfőn-kedden nem állt szóba velem, csak annyit h szomjas vagyok, pisilni kell, meg h melyik mesét kapcsoljam be neki.Tegnap reggel még a kapott matricáival jól meg is dobált mérgében. Azt hiszem, jól megsértődött rám...
Én nagyon rosszul vagyok, folyamatosan hányinger, hányás, émelygés...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri,

sajnálom szegény Petrát, nem egy leányálom ez a műtét, főleg az utána következő 1 hét...mikor mehet haza?

hányingert sajnálom, borzasztó, de meglesz a gyümölcse.)))mikor még legközelebb dokihoz?

Képzeljétek, SEBE BESZÉL.)olyan furi, mert Boldi anno 2 évesen kezdte csak el, ő meg még csak most múlt 1 és a kis manó arcával ahogy mondja a szavakat.imádom.)persze azért még nem mondatokról van szó, de olyan édi.imádom hallgatni a gyerekek csacsogását.

Jövő héten megyünk Matyi baba nézőbe!!!Boldizsár már teljes lázban, minden nap megkérdezi, mikor nézzük meg a Pici Babát.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Teri!
Szegény Petra :( :( :( most már jobban van??? Mikor már otthon van???

Moti!
Nagyon ügyes Sebi!!!! én tök szeretem hallgatni, mikor nekem a nagyok egymással csacsognak. :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép vonalzókat csináltál!!!!! Puszi Marykáéknak!!!!

Ma megkóstoltuk az almát: http://www.youtube.com/watch?v=DC8AeKyKqPg

Felüléssel próbálkozik: http://www.youtube.com/watch?v=FayPTBdHGZ4

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Jobbulást Petrának! S neked is kitartást! Nagyon szörnyű lehet őt így látni :cry: :cry:
De jó látni a vonalzódat!!! Már mindjárt 10 hetes leszel!

Kri-ről nincs hír???

Moti és Maryka!
De jól nektek, hogy így egymásra találtatok! s Boldiknak és Gyurikának is jó lesz/lenne, ha egy oviba mennének...tuti, hogy mindkettőnek nagy előny lenne egy biztos pont :roll:

Maryka!
Sajnálom a pocifájást! Milyen nagy már Matyi is!!

Moti!
Graula Sebi "beszédéhez"...szerintem a mi Matyink is hamar fog beszélni...én Marcira úgy emlékszem, hogy az első szószerűséget :roll: hasonló korban mondta...olyan furi, hogy már Marci fejlődésére is alig emlékszem, de azt még legalább lelkesen írtam...Matyiról már alig írok valamit...majd egyszer innen a babanetről összeszedem...szoktam mondani, hogy majd a nyugdíjas házban lesz időm :wink:
Nagyon jók az új vonalzók! Ki az ott Boldival? Anyukád?

Lillanyuci!
Én is végig bőgtem a történeteteket!! Főleg, hogy én tudom, hogy mit éltél át....a lényeg, hogy már minden ok, de elfelejteni ezeket soha nem lehet...

Nem tudom,hogy írtam-e már, de olyan furi, hogy nekem Matyi szüli(hó)napjai valahogy nem azt az érzést keltik bennem, mint pl. Marcinál...mondom neki, "ünneplem", de legbelül valami nem stimmel :oops: :roll: Én még mindig nem tudom, hogy mennyi idősnek tekintsem, pedig senki meg nem mondja róla, hogy korababa volt..
Már "kutyázik", olyan szépen áll négykézláb, s leginkább hátra, de ő is halad...tud kukucskázóst játszani..lerántja magáról a "leplet"...nyújtja (vagy hasonló) a kis kezeit, ha mondom, hogy "gyere", s annyi értelmet látok a szemeiben, hogy az valami csoda :)

Panny!
Felfogtad már, hogy csajszid van?? Van különbség??? Olika, s a "nagyok" elfogadták már a kiskirálylányt???

Franci!
Nagyon szűkszavú voltál! Hogy vagy?? Hogy álltok kétcsík ügyben?? Gergő??

..hát ennyire volt most erőm! Bocsi ha kimardt valaki, valami :oops: :oops: ...megyek alukálni! Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Am!
ez már nem is próbálkozás, szinte felül a Drága! nagyon ügyes! Hogy elfáradt a végére :)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Maryka!

Remélem hamarosan múlik nektek a pocifájás!!

Violának is néha fájdogál szopi közben...sztem annyira nagy elánnal habzsol hogy azért....ilyenkor azt szoktam csinálni h szopi közben többször is megbüfiztetem...egyébként ezt a dokibácsink mondta h pocifájós babáknál be szokott válni..esetleg próbáld ki te is....szopi kezdés után 5 perc múlva meg kell büfiztetni,aztán még egy párszor....Violának azóta jobb.

Szilvi!

Igen,lassan már kezd leesni h lányunk van:)

A srácok kezdettől nagyon örültek...nekik is elegük volt már az itthon levő sok fütyisből::))

Viola is már sokat mosolyog és egyre többet van fennt.A járókában is már szeret lenni,befekszik a lógós játékok alá és szinte "dumál"már nekik.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


KRI,
???????????????????????????????
danyuci
 
 


Még 2 in 1 :D. Bár egy erősebb széllökésre úgy érzem Boti a hasfalamon keresztül akar kijönni :D:D:D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Annamari,gratula a kis tornász Szonjácskához!!!!

Kri, mindig Rád gondolok, éjjel is eszembe jutottál, mert felébredtem a szélre és eszembe jutott, hogy ilyenkor sokan szülnek.)

Szilvia, de jó, hogy jöttél!teljesen normális a koraszülés miatti érzésed a szülinappal kapcsolatban. Nagyon szépen átvészeltetek viszont mindent, és lett még egy csodaszép egészséges Fiad!tényleg senki nem mondja meg, hogy előbb jött, hála Istennek!imádom, mikor kutyáznak a babák, annyira édesek, és sokszor nevetnek is közben.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri!
Már csak 1 hét. Én is izgulok érted!!!
Botond bácsi lehet kivárja az idejét... :shock: :shock:
Te kinéztél már napot, hogy melyik nap szimpatikus? mármint úgy érted, hogy tök jó évszám lenne.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Nagyon eltűntél... :( :( :( :( :(
Minden rendben van?????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvia,

igen, Anyukám van a képen BOldival.

Boti baba, mi a helyzet?.-)))

KépKépKépKép
moti
 
 


sziasztok!

Még mindig 2 in 1. nem tudom mikor akarja ez a gyerek az albérletét elhagyni :D:D:D

Franci merre vagy?

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri, sokat gondolok Rád én is, ez olyan izgalmas időszak :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Élek!!!!!
Itt nem lehet internetezni, otthon gép beszart. Ez van.

Kri-ről hírt valahogy majd hozom. Mindent megpróbálok majd.


Pusza

Jól esik hogy hiányoltok!!!!
franci
 
 


Kri, csatlakozom, egész 7végén RÁtok gondoltam!.-)


Csajok, a hiszti és dackorszak meddig tart még?????????lesz vége valamikor? :D

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, Fruzsinál is tombol, néha kivagyok tőle nagyon... :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kri!
a 04.14. jól hangzik nem???? :lol: :lol: :lol: már várjuk Botondot!!!

Franci!
Örülök, hogy írtál. Hogy vagy??? Dokihoz mikor mész?

Angie!
Meg van már az a laptop?? vagy nem sikerül felnyitni???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mintha olyat ígértél volna, hogy sűrűn jössz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Hogy vagytok? Petivel minden oké???

Beze!
Újabb fogacska??? nekünk még semmi.

Teri!
Hogy van Petra? már nem haragszik Rád? Mikor mész a 12. heti uh-ra?

Moti!
Nálunk Réka még mindig hisztizik, nem tudom, most a féltékenység miatt van-e ez, vagy még mindig a hiszti tart. :? :? :? sőt, újabban szó nélkül bepisil, átöltözik, s utána szól. :? :? :?

Panni!
vagy ez a középső gyerekszindróma???? úgy érzem Rékában semmi szégyenérzet nincs. Hagyjam rá, hogy bepisil, vagy szidjam meg??? Tegnap már azt mondtam neki, hogy szeretném vissza kapni azt a Rékát, aki nem hisztizett, hanem szépen szót fogadott. Erre azt mondta, hogy az a Réka már nincs. :( :( :? :? :shock: :shock:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, ez csúcs, amit RÉka mondott.....)az a Réka már nincs.
Szóval akkor kössem fel a gatyát.....Boldi nagyon leszív estére......kezd szemtelenkedni is, meg mindenért hisztizik....én sem tudom, hogy ez Sebi miatt van-e, vagy csak úgy.....de rettenetesen fárasztó....

Kri,ápr.13.is jó nap ám!Boldi akkor született.)

Panndi, most megnyugodtam, kezdtem magam ostorozni, hogy borulhatok ki a gyerekem hisztijén, de akkor ezek szerint nem vagyok hülye..... :D

Pruci,tényleg, Petra megbékélt?Kicsi Pocak hogy van?róka van még?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Réka-hiszti 2 évesen:
http://www.youtube.com/watch?v=5QhTWUoPDEc
http://www.youtube.com/watch?v=G_F82z9gh9Y
http://www.youtube.com/watch?v=4eMAmzxwDdo


Franci!
Most is hallgatod a Bumerángot???? Hallod, hogy hol vannak??? :lol: :lol: :lol: mingyá megyünk ki megnézni :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, köszi a videókat, megnyugodtam, ezek szerint mindenkinél előjön....az első a legjobb!mintha az enyémeket látnám.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Jók a dátumok:) Én a mai napra gyúrok ma van férjem szülinapja, de egyenlőre úgy néz ki Boti nem akar ma jönni.
Mai nst szinte semmi méhmozgás, picur többet mocorgott.

Hiszti nálunk is tombol ezerrel, már én is várom hogy vége legyen. Nem győzzük sarokba állítani szerencsétlent. Nálunk is megy a feleselés, az engedetlenség stb.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Na, ezek szerint mindenki hisztis :) Réka videók :lol: Jójó, tudom, élőben nem vicces az ilyesmi :roll: Remélem Fruzsi is hamar kinövi, jó lenne, ha szülésig csitulna picit :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: