Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom Beze megelőzött Franci hírekkel :):):).

Franci, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én jobban örülnék ha ezt a topikot tennénk zárttá. Csak a moderátornak kell írni, meg kell valaki a topik moderátora lesz és felvesz mindenkit, hogy tudjuk itt tovább írni a dolgokat :).

Ma voltam uh-on, minden ok. II a méhlepény, van elegendő magzatvíz, és Boti is jól érzi odabent magát :). Apa szerint be van betonozva :D:D:D.
Ctg-n volt fájás a skála szerint 89 volt az értéke én viszont alig éreztem, kicsit kellemetlen volt nem igazán fájt. Elvileg ez már erősnek számít. Hát nem tudom. Szülésznő szerint most már beindul a dolog. Remélem igaza lesz. Vizsgálat is volt méhszáj két cm-re nyitva. Csütörtökön megyek újabb ctg-re.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


tényleg, ezt is mindig elfelejtem kérdezni,
Szilvia,hogy álltok azóta az ovival?nincs már sírás, stb?

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri!
Majd a nyuszi hozza Botit. :wink: :wink: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönjük Szilárd köszöntését. Nagy fiúnak érzi magát 4 évesen :D
A közök képek dicséretét is köszönöm. Örülök, ha azt látjátok, hogy rám hasonlítanak. Férjemre is, de valóban rám is. Meg ők egymásra is egyre jobban.

AM!
Zsombor már elég sok mindent eszik. Több mint három hét szünetet tartottunk, mert nem jött be először a hozzátápi. Ő is még csak egyszer evett meg egy egész üveg kaját. Még csak gyümiket kap. Alma, barack, banán, körte sütőtök különböző variációkban keverve. Talán nálunk is a banán a kedvenc, de azt mindig összekeverem valami székletlazítóval, mert nem tud minden nap kakilni, így erre oda kell figyelnem. Szonja is belejön hamarosan. Estére már nem tápszert kap (a fürdés előtti szopi helyett), hanem HA pépet. Azt is megeszi, de van, hogy annyira nem falja. Lehet, hogy keverek bele egy kis banánt. Attól tutira meg fogja enni.

Maryka!
Nekem a két gyerekemnek teljesen különbözően indult a kis élete, és látom, hogy milyen óriási lehet a különbség, és akinek nem volt hasfájós gyereke, az sosem fogja megtudni, hogy mekkora erőfeszítés egy ilyen babát nevelni. Sajnos a hasfájás teljesen eltereli az életüknek ezt a korszakát egy teljesen más irányba. Ha nem lennének ilyen hasfájósak, tutira toleránsabbak lennének, jobban türnék a kellemetlenségeket. De mivel nekik piciny életükben a legelső dolog az volt, hogy küzdeniük kell a fájdalommal, sajnos síróssá teszi az ilyen babákat. Én sem hagyom sírni, amikor látom, hogy fáj szegénykémnek valamije. És neki még mindig fáj néha a pocakja, csak mivel már nagyobb, másképp reagálja le, esetleg jobban tűri, és csak egy sima nyűgösködésben merül ki. Keresem, hogy mi az oka, ráfogom a fogára, aztán el kezd pukizni, és megkönnyebbül.

Kri!
Nem semmi kitartó a kisöcsike!

Bocsi csajok, de én ilyenkor már hulla fáradt vagyok, muszáj elmennem aludni. Mindenkinek puszi, és ha mentek a zártba, itt ne felejtsetek!! Priviben kérem szépen a részleteket.

Ja Boni! Még neked akartam. Szegénykém, tudom, mit érzel, de ahogy te is írta, el fog jönni a te napod is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Ezt a tanévet megpróbálom végigcsinálni, de nem biztos h menni fog.

Franci! Minden rendben lesz!!!!! Drukk, drukk, drukk!

Kri! Azért nem vagy semmi! Ha nem akar Boti kibújni, meddig hagyják bent?

Angi! Nem tudom h felköszöntöttem-e Szilárdot :oops: :oops: :oops: De nagyon boldog szülinapot neki!!!

Annamari! Petra tudja, az első reakciója: "Most viccelsz? Ez egy nagyon buta, rossz vicc..." Deazóta már belenyugodott. Én kislányt szeretnék, de mindenki azt mondja h fiú lesz, és attól vagyok ennyire rosszul... Majd kiderül, azért a fiút is megtartjuk.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szép jó reggelt!

Pruci, sajnálom hogy ilyen stresszes most az életed. Nem akarsz táppénzre menni?
Botit legkésőbb 26-án indítják. Legalább is ezt beszéltük meg még korábban. Én azonban szeretném ha szombaton indítanánk, mert vasárnap töltjük a 41. hetet. nem nagyon szeretnék ez után szülni, aggódók hogy belekakil a magzatvízbe.

Hajnalban voltak már erősebb fájások, csak aztán belealudtam :). Remélem csak meg akarja várni a doktornénit Boti :):):). Holnap este már újra elérhető lesz így én a holnapra gyúrok :D:D:D.

A zárt topik ügyben végül hogy döntöttetek. Egy nap alatt el lehet itt intézni.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri, drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!++++++++++ Zárt ügyben szerintem nincs döntés, én már írtam, hogy jobban szeretném. :wink:

Pruci, ez nem jelent semmit, Lexivel 14hétig hánytam, Marcussal összesen talán 8x. Nem lenne jobb inkább a táppénzt választanod? Persze neked kell döntened. :) Kérdeztem múltkor, mikorra vagy kiírva, nem válaszoltál...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Marcus lelkesen próbálkozik a forgással mind2 irányba, egyelőre még csak az oldaláig jut, és mivel nem megy tovább, mérgelődik. :lol: Az ölemben félig fekvő/ülő helyzetből ülésbe húzza magát, az nagyon bejön neki. Olyan gyorsan megy az idő...
Lexit múlt héten előjegyeztettük oviba, reméljük, felveszik, nem kizáró ok, hogy itthon vagyok. Nagyon szeret gyerekek között, én már kevés vagyok neki...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!!! De tényleg! :)

Én még jól vagyok. A progi szintem viszont kevésbé, sajna 121-ról lement 90-re. Most 3 kell naponta.
Valahova mindig dugnom kell valamit, nagyon unom már. (gyógyik+utro :? )

Zárt: itt most nincs időm, levelezni a moderátorokkal. Nekem amúgy tetszene a tanya. Ha nektek jó. És Bezet megkérnénk hogy nyisson egyett, én meg megyek utánatok.

Teri, ne parázz a fiú miatt, olyan jó, képes a popódba bújni, és még a kezedet is megkéri.

Meló, nagyon szörnyű!!!!!!! utálom. Bár hamarad a barnázás, akkor jövőhéttől itthon leszek. :wink:

Megyek vasalni. Puszi
franci
 
 


Kri!
Nálam is így kezdődött, előtte 2 nappal már voltak jóslók, s mindig elmúltak. Remélem már hamarosan tényleg kíváncsi lesz Boti a nagytesóra, s elhagyja az albérletet. :D

Franci!
Minden rendben lesz!!!!!! Szerintem is inkább írasd ki magad táppénzre, ezek a seggfejek nem érdemlik meg, hogy segíts nekik. Inkább otthon pihenj!!!!!!

Beze!
Így második gyereknél venni észre, hogy megy az idő. A másik topikba is beszéltük, hogy tavaly még a pociba volt, most forog-mászik, jövőre elkezd beszélni, utána éven meg ovilátogatás, s beíratás.
Ügyes Marci is. Lexi nem szokta húzogatni?? vagy játszani vele?

Teri!
Miért nem lehet látni a vonalzódat???
Megszereti majd Petra a kistesót, de gondolom meglepett, hogy ilyet mondott.

Angie!
Láttam, hogy körtét is adsz, így tegnap én is vettem, s majd meglátjuk. A sütőtököt is kipróbáltam, fintorog mindentől. Tegnap banánnal kevertem a sütőtököt, picit evett, aztán fintorgott.
Bár nem éhesen szoktam neki adni, hanem szopi után 1-1,5 órával.

Kép ilyen képeket vág, mikor eszik

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri???

Beze! Bocsi :oops: Elméletileg november 9.-e körülre vagyok kiírva. De ha Petrából indulok ki, akkor lehet ebből még november vége is. Marcus édes lehet! Lexit biztos felveszik!

Annamari! Nem tudom, én látom a vonalzóm. Édes Szonja ahogy eszik! Petra tegnap is közölte h nem kell neki kistesó. De nem tudja megmagyarázni h miért.

Franci! Drukk h minden rendben legyen!!! Irasd ki magad, nehogy baj legyen! Nem parázok, csak egy fiú elég hülyén nézne ki Petra ruháiban :lol: Amúgy tök mindegy, csak egészséges legyen! 29.-én megyek genetikai uh-ra és annyira félek tőle.
Képzeljétek, azt mondta a védőnő h 2 napig ne szedjek be semmilyen vitamint, m lehet h attól hányok, és lehet h igaza van. Ma nem vettem be, émelygek, de nem annyira vészes m eddig. Csak nem tudom mit fogok majd bevenni, m eddig Femibiont szedtem és most Gravidát vettem, az Elevittől meg félek, m azt szedtem amikor volt a vetélésem... :roll: :roll: :roll:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Köszi!!
Én is Elevitet szedtem a vetéléseknél, Szonjánál meg csak folsavat. Első kettőnél sem szedtem semmit.
Akkor csak én nem látom a vonalzód. :( :( lehet valami letiltja :roll: :roll:
Az biztos, hogy lány után furcsa egy fiú, szinte új ruhatár kell. Nemsokára kiderül, hogy ki lakik odabent. 4 D-re is mentek majd?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Szorítok értetek
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++

Pruci,
én a gravidától hánytam, ha nem szedtem, akkor nem napi 10x hánytam, csak 2-3 x, sokkal jobb volt, Borónál csak folsavat szedtem én is, akkor is napi párszor hánytam, nem egész nap...

Kri,
jól megvárat ez a gyerek...
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++

Mehetünk tanyára, az szuper lenne...
danyuci
 
 


Hova menjünk milyen tanyára??????? :?:
Titkosíthatjuk magunkat , részemről OK :)

Na megyek mert sír... majd jövök...

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

A tanyás ajánlatom áll, nem tudom, mikor nyissak, rátok bízom. :wink: Nekem ott egyszerűbb lenne, mert amúgy is fent vagyok. Itt a levelezést nem vállalom, így is folyton lemaradok valamivel. :oops:

franci, nem lesz semmi gond, de tényleg menj el táppénzre, ezek nem érdemlik meg, hogy bejárj!!! Megköszönni úgyse fogják! :evil:

Pruci, ladeevit, olcsó, könnyű bevenni, és szerintem nagyon jó. :D
Ne félj, minden rendben van!!! :D
Érdekes, ha írok, eltűnik a vonid, csak a linkje van, ha olvasok, látom. Ki érti ezt?

Annamari, de édes a pici lányod! :D Lexi néha bemászna az öccse mellé, néha felemelné, vagy próbálta már etetni. Résen kell lennem, de játszani még nem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szerintem a tanyával várjuk meg míg mindenki nyilatkozik az aktív írok közül. Részemről is ok én is fent vagyok ott is.

Boti biztos a dokira vár. Ma este már újra elérhető lesz remélem most már elindul ez a kis kópé. :D:D:D

Fájások egyébként vannak, bár nem kínoznak még eléggé. Lehet a fájdalomküszöböm lett magasabb mert a skélén a 80-90-es fájást épp csak megérzem.:D:D:D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Ezek szerint nem csak nekem van ilyen remek tapasztalatom az elevittel... :shock: :shock: :shock:
Én is arra gondoltam h maradok a folsav+magne b6 kombinációnál ha most jobban leszek. Az nagyon ciki h a szénsavas dolgokat tudom meginni? Már a sima vizet, teát kihánytam tegnap...


Beze! Köszi a vitaminötletet! Majd kipróbálom azt is, hátha bejön.

Ha ennyire nem látszik a vonalzó, megpróbálom újra felrakni, hátha most ügyesebb leszek.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Én is jobban bírtam a szénsavast, kólát kívántam. :oops:

Én anyatanyán nem vagyok, de nem vagyok ellene, ha oda akartok menni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Én tőlem mehetünk, de ne hagyjatok itt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én inkább az itteni titkosítás mellett lennék, a másikkal nagyon egyszerűen működött...az Anyatanyára egyszer már megpróbáltam egy régi csapathoz csatlakozni, de már a jelszavam is elfelejtettem :oops:
bár amennyit én mostanában jövök, nem is szólhatok bele, hogy hogy döntötök :roll:

Panndi!
Már te is túla 30-on, annyira megy az idő! Készülsz már? Hogy állsz fiú ruhákkal?? Húú nekem rengeteg eladó lenne, ha közelebb lennél, így nem éri meg postázgatni (szerintem)

Pruci!
Drukk 29-re, de tuti, hogy minden rendben lesz!

Franci!
Azonnal sipirc betegácsiba, s ne vasalj!!! Pihenj!!!

Kri!
Ilyen egy kitartó kistesót!!! remélem, hogy nem várja meg a locsolkodást, illetve addigra már otthon akar lenni :roll:

Danyu!
Első Húsvét az új házban!! Készültök??

Beze!
Marci nagyon ügyes, no persze a név kötelez!

Maryka!
Láttam képeket Matyiról, s tesóról nagyon édesek! Hogy boldogulsz kettővel???

Moti!
Ovival elég jól állunk, van, hogy sír, de egy-két percig...az indulás is elég sokszor zökkenőmentes, ami nagyon jó, főleg, hogy Matyistól megyünk, s nem kell két gyereket cipelni :roll: viszont a viselkedésétől én egyre jobban kivagyok :oops: most barátok (két kislánnyal) mondták, hogy lehet az ovitól, ott visszafogott, s itthon tombol....de annyiszor rá kell szólni, agreszív, mindenre a NEM a válasza, s persze azért vannak tündér időszakok, s akkor nem értem, hogy ez a két gyerek, hogy lehet egy és ugyanaz...s mivel nekem Marci a MARCI, ezt nem tudom másképp fogalmazni, nekem ő az én BABÁM, nem tudom feldolgozni ezeket a helyzeteket, s néha vagy inkább sűrűn rosszul reagálok :oops: :roll:
Matyival is jól elvan két másodpercig, aztán, mint ma este is, kitépi a játékot a kezéből, s persze hoz neki egyet Matyi járókájából, de azt nem engedi, hogy az ő játékával játszon, persze közben szeretgeti is, de néha nagyon kell figyelni, mert olyan erősen megszorítja szegényt...ha rászólok, akkor félek, hogy valami rossz reakciót indítok el, de muszály, mert annyira féltem a "kicsit", aki már jóval több, mint 8 kiló, s ma is rácsodálkoztak a játszón, hogy milyen nagy baba.....szóval lehet, hogy az ovitól, de Marci jelenleg kicsit kerge :roll:

Panny!
Te hogy "haladsz" Olikával??

húúú megyek, jól megszaladt a "kezem" ...mindenki mást is soxor puszilunk, s KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!

Persze jövök még hírekért!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, köszi :)

Fruzsi keresztanyukája is babát vár, ő kislányt, az első nekik kisfiú, így elcseréltük a ruhákat, szóval van fiú ruhánk dögivel :)

Kedden jön a festő, utána takarítás, rendezkedés, és utána indul a készülődés :lol: Már várom :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Szilvi!
Már nyóc kiló??? szépen nőőőől. :lol:

Kri!
Na mi újság? egyben vagy még? vagy már megismerhetted Botit???

Akkor mindenkinek Kellemes ünnepeket, kislányoknak sok locsolót, nagyfiúknak sok piros tojást, nagy lányoknak alul-felül locsolást :lol: :lol: :lol:

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri hír:

„Kis családunkban a mai napon 10:10-kor megérkezett Botond 4120g és 58 cm hosszal. Anya és a baba is jól vannak, most együtt pihenünk. Kriszta”

Gratulálunk!!!! Most a húsvéti ajándékért bújt ki vagy anyát szeretné meglocsolni? :lol:
Örülök neki hogy magától kibújt és nem kellett indítani.
franci
 
 


Kri!
Nagyon sok szeretettel gratulálok!!! Hatalmas lett Botond, ügyes voltál. ( Szonja 2 hónaposan volt ekkora) Nagyon szép ajándékot hozott neked a nyuszi. :wink: Minden jót nektek!!!!

Franci!
Hogy vagy? köszi a jó hírt!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri, sok szeretettel gratulálok, ügyesek voltatok mindketten! :) Jó egészséget, sok tejet Nektek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


"csak a gólyahír miatt jöttem" :lol:

Kri!
Szeretettel gratulálok a kicsi Botondhoz, s kívánok sok tejcit, nyugodt éjszakákat, s EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT Nektek!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Maryka!
Gyurikának boldog névnapot!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri! Gratulálok!!! Sok örömet, boldogságot A 4 tagú családnak!!!

Maryka! Boldog névnapot Gyurikának!!!

Franci! Hogy vagy(tok)?

Mindenkinek sok locsolót!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Krisz,
szeretettel gratulálok Botondhoz és jó egészséget kívánok Nektek!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri!
Nagyon örülök, hogy ilyen szép paraméterekkel bújt elő Botika!
Gratulálok, és nagyon sok boldogságot kívánok a kibővült családotoknak. Ja, és üdv a kétkispasis anyukák klubbjában :lol: :lol: :lol: Imádni fogod :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sok szeretettel köszöntjük Botond Babát közöttünk!
Jó egészséget, sok tejcsit kívánunk mindkettőtöknek.


Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat :). Ma jöttünk haza majd még jelentkezek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Örülök, hogy otthon vagytok, majd mesélj, s hozz fényképeket!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri, sok szeretettel gratulálok hatalmas Botond babához!

Franci hír: "Megjártam a dokit. Minden ok. 18mm petezsák. Benne lehet 2 szikhólyag. Jövő héten majd kiderül." Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Köszi a hírt Franciról!!!! és én is nagyon drukkolok!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Nem rosszul láttok, itt vagyok. Doki mától táppénzre utalt. Kicsit barnáztam, gondolom az uh-tól. Ma még minden ok.
Eddig a munka miatt nem aludtam, most meg egészéjszaka gyerek nevekkel álmodtam. Hirtelen kicsit sokkolt hogy lehet hogy ketten vannak. Igaz a legfőbb bajom hogy is fogom megkülönböztetni őket. Senkinek nem mondtuk el. Anyám vérnyomása biztos felmenne tőle.

Beze, köszi hogy szóltál a többieknek.

Kri, te aztán hamar ide találtál. Várjuk a Boti képeket.

Teri, mikor mész uh-ra?

Gyurikának Sok Boldog Névnapot!

Ez most elég távirati lett. De most már vissza tudok rázódni.
franci
 
 


nekem eltünt az a rész ahol a privik vannak, illetve a profil. nektek megvan?
franci
 
 


Franci!
Remélem tényleg sikerül, hogy kettő!!!! ( sikerült beléd beszélnem :lol: :lol: :lol: remélem nincs harag :wink: :wink: :lol: :lol: )
Örülök, hogy táppénzre írattad magad, szerintem első sorban nyugalomra van szükséged!
Nekem megvannak, mármint a privi rész és az üzi rész

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci :lol:
AM "szólt" a nagy hírről....nagyon drukkolok! de klassz! pihenj sokat! Gergő nagyon boldog lesz, ha megtudja, hogy 2 tesója érkezik....2 lány :roll: :roll: :roll: ha sok(k) lenne...egyiket elhozzuk :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nono Szilvike!!!! ezek a lányok Francié lesznek!!!!! neked is szólni kell apának vagy a postásnak, s lesznek neked is szép lánykáid!!!! Az indigó a lepedő alá, s meg is van... :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!
Az állományon kívüliek bérét is rendezték, kaptál te is új munkaszerződés módosítást???? ( emeltek egy kis alapot :wink: :lol: )

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci! Nem vagy semmi! Egyszerre 2??? Drukk h minden rendben legyen!!! Jól tetted h kiirattad magad!
Holnap megyek Uh-ra. Nagyon izgulok...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari, nem haragszom Boszikám. De szerencséd hogy már nincs boszorkányüldözés. :lol:

Szilvi, köszi a drukkot. Gergő lehet csak addig örülne míg odabent vannak. Szerinted Marcid hogy fogadna 2 kis bömbikét.
Figyi, én is lány vagyok, nem mehetnék hozzátok? :lol:
franci
 
 


Teri, drukkolk, de minden rendben lesz. Megnézik a nemét?
franci
 
 


Teri!
Én is drukkolok az uh-hoz!!!!! Petra, hogy van???

Maryka!
Isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig!!!
Boldog szülinapot!!!!
Kép

Franci!
és, hogy vagy??? Gergőnek majd a 12 hetes uh után mondjátok el? Kíváncsi leszek anyukád reakciójára.
Úgy olvastam, hogy megnézik a szemét? :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci, drukkolok nagyon. azta lehet ketten vannak :wink:
Most még van segítségem azért tudok jönni :D:D:D

Teri mennek a drukkok neked is ++++++++++++++++++++++

Maryka, boldog szülinapot.

Szülés történet:
Mivel már igen a vége felé jártam a terhességnek ezért megbeszéltük a dokival, hogy húsvét utánn kedden indítjuk ha addig nem jönne. Bár a doki és én is izgultunk hogy ne kelljen mert akkor már túl vagyun a 41. héten. Így pénteken még volt egy sos uh reggel. Doki egyébként egész héten szabin volt, de megnyugtatott a szülésen ott lesz.
Aztán szombat hajnal 1-kor 10 perces fájásokra ébredtem, amik nem voltak vészesek így nem nagyon foglalkoztam vele. Reggel úgy is kell mennem ctg-re mondván. Azonban nem múltak hanem átváltottak 5 percesre. Kicsit bizonytalan voltam mert nem fájtak vészesen, múlni nem akartak így fél 5-kor felhívtam a szülésznőt, hogy akkor bemennénk. Apát ébresztettem, hogy menni kell. Fél hatra beértünk. Ügyeletes szülésznő megvizsgált 4 cm elsimult méhszáj. Rögtön szülőszobára kerültünk. Felhívták a szülésznőmet hogy jöjjön valóban szülünk. Hét körül be is ért , majd megvizsgált. A helyzet változatlan volt, így megbeszéltük várunk egy órát és ha nem folyik el a magzatvíz akkor burkot repesztünk. Hát nem folyt el így 8 körül burkot repesztettünk. Innentől kezdve felgyorsultak az események és a fájások is 1,5 - 2 percesek lettek. Doki is nemsokára megérkezett. Aztán már jött is a kitolási szakasz és 10 óra 10 perckor Botond már a kezemben is volt.
Sokkal intenzívebb, és gyorsabb volt ez a szülésem mint az első. nem gondoltam volna hogy így lesz. Érzéstelenítést nem kértem, csak egy lazító szurit kaptam.

Szülőszobai képek:

Kép

Kép

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Gratulálok még egyszer, tényleg gyors volt, s milyen szépen, nyugodtan alszik, nagyon édes. Zsombi, hogy fogadta???
Szépek lettek az új vonalzók. :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


:D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri! Nagyon szép és gyors szülés volt, gratulálok!!! Jól meg is ríkattál. Boti nagyon-nagyon cuki!

Maryka! Nagyon boldog szülinapot!!!

Annamari! Petra már jól van, szerda óta oivizizik, de nagyon visszahúzódó, csöndes...

Jajj, nemsokára indulok (9kor). Annyira izgulok, h csak na.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Maryka, Sok Boldog Születésnapot!

Teri, megy a drukk. Gyere majd a jó hírrel!

Kri, milyen jó hogy ilyen gyorsan lezajlott a szülés. Boti tényleg gyönyörű. És azok a kis husik, nagyon szívesen „megharapdálnám”.
Micsoda haja van?!



Látszik hogy itthon vagyok, nagyon ráérek! Írtam a szerkesztőknek, ezt kaptam tőlük:

„Kedves Franci, egy topik zárttá tételének az szokott lenni a feltétele, hogy minden, beírással rendelkező fórumozónak egyet kell értenie a zárttá válással. Mert az gondot tud okozni, ha egy korábbi forumozó a zárttá válás után nem fér hozzá a felülethez. Ezért szoktuk javasolni, hogy inkább hasonló néven indítsanak zárt topikot. Bármelyik megoldást választjátok, az a kérésem, hogy döntsétek el, ki legyen a topik moderátora, aki felveszi a többieket a listára. Amint megkaptam tőled az értesítést, egyik kollégám megírja neked a további teendőket!”

És jött hírlevél is, ott ez van:
Sok olyan igény érkezett látogatóink felől, melyből kiderült: egy-egy topik közössége szeretne zárt keretek között, mások tekintete elől elbújva társalogni egymással - mert így olyasmit is megoszthatnak egymással, amit nem akarnak a nagyközönség előtt publikálni.
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy mostantól a Babaneten is van lehetőség zárt topikok indítására! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet ide - a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!
Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!


Csajszikák el kéne dönteni hogy mi legyen. Vagy elég lenne azokat a személyeket beírni akik rendszeresen itt vannak?

pruci, nmarya, kri29, franci, szilvia2, beze, lillanyuci, angie34--, moti, panndi, maryka, danyuci, panny, bonianyu,

Remélem senkit se hagytam ki?

Vagy csinálunk egyet a tanyán? Véleményeket várok!!!!!!!!!!!!!!
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: