Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Emma pöttye vaklárma volt. Én bezzeg olyan paranoiával rendelkezem, hogy álló nap viszketek :shock:
Mírán már alig van pár pötty, az is száradóban. Mehetnének már asszem bölcsibe, de a hetet már kivárom.

Babus, jól értetted, régen nem lehetett levegőre menni himlősen, Nyuszi jól emlékszik. Ahogy Móni írta, melegen kell tartani a gyereket, de ez valóban kivitelezhetetlen 3 évesen. Megfázhatnak a pöttyök, valamint gyenge az immunrendszer, könnyebben megfázik, lebetegszik a gyerek, valamint a gennyes pöttyökbe is könnyebben landol bármiféle vírus. Ez ilyen szép időben, mint múlt héten volt, nem ilyen szigorú. Ki lehet menni mértékkel, szigorúan saját udvarra, más gyerek társasága kerülendő, de inkább a séta, hinta javasolt, mint az aktív tevékenységek.

Zsófi, sajnálom, hogy ramatyul :( Passz gyerkőket bölcsibe, Te meg pihenjél :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Asszem nekem is megállt a vonalzóm számlálója.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: ki beteg megint? :( De sajnálom! Voltak tegnap bölcsiben a gyerekek? Gyógyuljatok!
A gombából nem maradt, Hanga beszállt és ette, Alexa meg csak a tölteléket. :lol:

Törpi: :lol: elképzeltem Mírát, ahogy ölelgeti az új cipőt álmában! Úgyis muszáj leszel venni! :wink: :lol:

Nyulasz: hogy van a fogad?

Móni: ti a héten már bölcsiztek?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Zsófi: jaj :( nagyon sajnálom :( gyogypuszik!

cipik lesznek aldbiban. lidlben is, sztetek milyenek ezek?

http://www.aldi.hu/hu/html/offers/2867_29023.htm
aldi vasárnaptól
http://www.lidl.hu/cps/rde/xchg/SID-21A ... _24470.htm
lidl csütörtöktöl

ja 26os lábuk van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


aldis szimpibb nekem

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nekem meg a lidlis barna-rózsaszín, az utolsó kép. De én az aldis-lidlis cipőkkel úgy vagyok, hogy élőben sosem tetszenek. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jÓ REGGELT!
Lányok bölcsiben... gnő tegnap kiakadt, hogy ezek hogy tudnak élni
Azt mondja soha nem voltak mg ilyen jókedvűek, viccelődőek ott benn nem akartak aludni, csak viháncoltak űna hogy ma mi lesz azt nem tudni

Zsófi! gyógyulgassatok!!!! ezt nagyon bekaptátok :cry:

Babus! tök jó cipők, de ezt úgyis csak ott tudod megnézni, hogy mennyire hajlékony, könnyű cipő
én néztem a deichmannos leárazottakat, és csalódtam bennük élőben :?
én asszem maus cipőket fogok venni
azok nagyon könnyűek, és nem is olyan drágák

enyémek még mindig 22 esek L még lehet 21 -es inkább

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! én is imádom a gombát tök jól nézett ki :wink:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Ja és hatásodra én is rendeltem kaját, fincsi volt a tegnapi

így legalábbtudok takarítani végre
2 éves koszt :oops: nem tudom végzek-e márc 21-ig

tiszta vízkő a fürdőszoba falán a csempe meg ilyesmi :evil:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: szóval lányaid beszoktak a bölcsibe -ha így el tudják engedni magukat?! :lol: Jó ez a kaja. Honnan rendelted? Amióta nem főzök egész héten, már alig várom a hétvégét, amikor főzhetek. :D Takarítás: hát az nekem sem megy, még így sem. Max egy gyors porszívózás. Az ablakokon nem lehet kilátni olyan koszosak. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sztem megnézem élöben aztán meglátjuk ;)
Móni: na de jooooooo :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Eladtam a babakocsit, holnap viszi a futár. :D Megvan a futóbringák ára! :D Csütörtökön lehet, hogy megyünk és megvesszük. :D Jó lenne, ha a ruhabiznisz is beindulna!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


szupeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ;) teszen vagy ikresen ment el?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: aprod.hu -n.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


szupi, anno nekünk is expresszen ment el a herki :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nekem is el kellne adni olcson mert kis kopi de azért használható hétvégén kimostuk csak össze kell rakni meg fotozni remélem azért elviszik majd :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: én nem adtam olcsón, kitartottam az árát, amit képzeltem érte. 2 hónapja biztos hirdetem, épp tegnap mondtam apának délután, hogy le kéne vinnem az árát, de ő nem engedte, kb. 1 óra múlva jött is a telefon. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: ez kopi azért gondolom h olcson adom ugye de még használhato csak a kupolája ferde ilyenek :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányok! mosószer ötleteket szeretnék

Imádják a narancsot, és neeeeem jön ki a ruhából
vanish szappanal bedörzsölöm, egész éjjel vanish folyékonyban ázott és nem jött ki
rossz a mosószerem gondolom vagy a mosógép nem melegít
na majd most meglesem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: ariel folttisztító és mosószer. Bár a narancs is olyasmi, amit csak az olló szed ki hatékonyan. :? Én be szoktam kenni folttisztítóval és a mosószerhez is adok a gépben. Nekem ez nagyon bevált.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni
Rossmann-saját márkás folttisztítója-nekünk ez vált be legjobban,és olcsó is.Citromsárga,szóró fejes. :wink:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Zsófi: na, de jó! Ügyes Kata! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsofi, eljen, eljen! Ugyes Kata! Benyusnak gyogypuszik!

Moni, na nem semmik a lanyaid :lol: :lol:

Timi, na majd meglatod! Fogok en meg rohogni rajtad, Mira is csak nemreg kezdte :wink:

Masodik ejszaka cumi nelkul. Emma egyszer felsirt erte tegnap, de vissza is aludt hamar, ma meg mar a csacsijat kereste es aludt tovabb. Lefekveskor meg van nyafi erte, de most mar nincs visszaut, a nyuszi vigyaz a cucukra, ott van anyae, apae is :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: ügyik cumival, ill. nélküle! Nálunk is volt már, hogy ezt-azt vittek aludni, de szalmaláng jelleggel elmúlt. Lehet ez volt a bemelegítés. :wink:

Zsófi: 1-2 hét múlva meg azt veszed észre, hogy folyékonyan beszélnek és nagyon hosszú mondatokban! És ezt én sem nagyon hittem, pedig ezt is mondták itt akik előrébb járnak. :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jo reggelt! Cumi nelkuli ejszaka ma mar siman ment, viszont ebreszto egyre korabban. Ma mar 5:50-kor. Mikor is lesz az az oraatallitas?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: hajrá ügyik vagytok ;) bizti alakul majd ;) juj el se hiszem a 6.20-al nem mi keltünk a legkorábban :shock: :lol: :lol: :wink:
Zsófi: ééédes Kata :wink:
Móni: folyékony ariel beáztat megdörzsöl meg mosásba is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: megsúgom, másodikak sem vagytok! Mi 6-kor keltünk. :( 7-kor már a reggeli is megvolt. Ha ez így megy tovább az óraállítással sem fogunk rendeződni, de talán ha jön a nyár, később fekszenek és talán tovább fognak aludni! Álmodik a nyomor! :(

Törpi: ügyik! Hónap végén lesz óraállítás, ha jól tudom. De várom! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: számos változatra szavazok. Benyus hogy van? És te? Kata ma is egyedül van bölcsiben?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok! Van valami ötletetek húsvétra, ami nem csoki, de apróság? Remélem jó idő lesz majd, mert a kertben el akarjuk szórni kis fészkekben amit a nyuszi hoz. Na, ehhez kellenének ötletek, de nekem olyanom nincs. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: okés! gyógyuljatok, erősödjetek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!

Köszönöm folttisztítós ötleteket, volt itthon Ariel folttisztító, este befújtam a ruhákat, most tettem be mosni
kíváncsi leszek (Persillel mosom)

Mi fél 7 de csajok nagyon nehezen kelnek, Laura ugye 7alvó, Réka viszont az éjszakai műsorai miatt lehet fáradt
minden áldott éjjel 2:05 kor sírva ébred, beszél összevissza zöldségeket, sokszor fél óráig is ordít mire sikerül észhez téríteni
minden villanyt felkapcsolunk, stb
aztán kér tápot, kubut és úgy alszik el de nem hajlandó fekve, csak ha sétálunk vele, mint egy csecsemővel
borzalmas

viszont napközben meg tündér tud lenni, mintha nem is ő lenne

Reggel meg bilibe pisil, kakil, elintéz mindent egybe, és ettől annyira boldog ő is, meg mi is, hogy mindent elfelejtünk ami éjjel történt

Zsófi! gyógyuljatok! hát neked most akkor semmi pihenés munkáig
milyen a munkahelyed? magánvállakozó, állami, multi??
mennyire tolerálnak hiányzásokat?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hű, de ügyes Réka! :D Éjszakai műsoroknak előbb-utóbb vége lesz, csak bírja kivárni az ember. Alexa a betegség óta nem jön, alszik reggelig, most Hanga jön éjjel, de őt vissza lehet vinni és alszik tovább, aztán jön hajnalban és onnantól már nincs alvás. :(

Olyan mérges vagyok! Hosszú hétvégén reggeltől estig egyedül leszek a lányokkal. K. főnökei kitalálták, hogy amíg ők elmennek "nyaralni", ők túlórázzanak a 4 napban 6-6-ig, holott most az üzem nagy része nem jár műszakba, nekik is járna a 4 nap. Anyámék is elmennek a nővérével 3 napra, anyós műszakja is változott -sincs itthon. Semmi segítségem gyakorlatilag. :twisted: Lövésem nincs mit fogok csinálni velük. Hová menjek velük, hogy ne őrüljünk meg teljesen? Tényleg! Lesz tali akkor vagy nem? 1 napra K. itthon tud maradni talán, csak tudni kéne melyik nap. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


12 ;)
jövök még

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok,akartam visszaolvasni...ezek nem alszanak.Tízszer bementem hozzájuk,szépen mondtam,hogy már alvásidő van,ne beszélgessenek,aludjanak,az oviban is kell majd aludni,aztán végül mondtam ha legközelebb is be kell jönnöm,akkor már nagyon mérges leszek,aztán csak vihogtak,végül bementem,és kizavartam őket a szobából,Noémi elkezdett sírni,hogy ő alszik,Balázs meg boldogan jött ki.Most jól kiszúrtam magammal,mert azóta boldogan játszanak,én meg szerintem jól elszúrtam...

Na majd mindjárt próbálok olvasni is,csak kimérgelődtem magam,Noémi meg közben kakil...

KépKép
noba
Budapest
 
 


jön vmi melegfront? nálunk zizibrigád hiszti...stbstb maszaton tökre nem azt csinálták amit kellett pedig máskor olyan kis ügyesek jo most is csak minden más izgi volt meg járt a szájuk meg minden nem...
Nyulasz: kitartás ;) megprobálhatod 20-30 perc mulva lerakni öket hátha elfáradnak
Zsófi: nem tudom mennyire volt Nektek kényelmes h multkor Apa vitte haza gyerekeket, részemről okés ha később talizunk hátha akkor Törpiék is tudnak majd jönni ;) ha csak 1 napra jöttök biztos lesz programotok, de ha mondjuk szép idő van egy kopaszizásban pl szivesen benne vagyunk, de Ti tudjátok menyire szoros a program ;)
Timi: ajjjjaj :(
Móni: ha már ilyen szépen alakul a napközben biztos menni fog éjszaka is ;) én azt is el tudom képzelni h annyi inger éri öket napközben h ezért nem alszanak jol vagy vmi ilyesmi :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,gratu a babakocsihoz,ügyes vagy! :wink: Van két eladó biciklink :shock: :lol: Csajok,ezek két nap bicajozás után már csak a motorral hajlandók menni...ez normális???Lehet sok volt nekik a játszóig elmenni,meg vissza,na de Balázs még akkor is alig akart leszállni róla,azóta meg visszaülni.Azt mondja nyomja a fenekét...na most mit csináljak?Várjak,aztán majd megjön a kedvük?Vagy száműzzük a motort?

Esetleg kis múanyag állatkákat lehetne eldugdosni a kertben,de lehet kapni a kindernek van az a zacskós picurka tojása,ami egyesével van becsomagolva,esetleg abból 1-2 darabot,az nem olyan sok,és mégis tojás,bár csokit én sem szeretnék,de aztán meglátjuk.
Hosszú hétvégét sajnálom,majd még beszélünk róla! :wink:

Zsófi,megértelek,nehéz amin átmentek,nagyon sajnálom,kitartás!És jobbulást!Az viszont nagyo szuper,hogy K ilyen jól vette azt a napot! :D

Móni,nagyon ügyik a csajok :D na ez a bilizés :shock: így egyik-napról a másikra.Gratulálok!Én azt se tudom hogy álljak neki,pedig lassan Timiék is csak biliznek,mi meg nem.

Törpi,ez a cumileszokás,hát tényleg,neked kellett elhatározni magad,kicsit kitartani,és jobb lesz mindenkinek!Nálunk ugye a 13-20 hónapos koráig tartó minden éjszaka evés műsor volt ilyen,3 nap alatt leszokott róla Noémi,amikor már én is készen álltam,és nem mondogattam,hogy úgyis kis vékonyka,legalább eszik,úgyis még ébren vagyok fél12-kor,így nem olyan fárasztó...elhatározás,és aztán kitartás.Ügyesek vagytok!Sajnálom,hogy Emmánál vaklárma volt(vagy ne sajnáljam? :roll: )gondoltam jó lett volna egyszerre átesni ezen.
Március utolsó hétvégéjén van óraátállítás!


Nálunk Balázs nagyon ritkán jön éjjel, 6-fél7 között átjön,bebújik közénk,de már nem alszik el.
Noémi éjjel átjött,mert ugatott a kutyánk,mondtam akkor picit bújjon be közénk,én már el is aludtam volna,mikor szólt,hogy már nem ugat Angei,és elindult vissza az ágyába.Reggel 8-ig aludt,Balázs addigra megette a tápit,és felöltöztettem,elment az apjával óbudára a szemészetre kontrollra,én meg Noémivel elbuszoztam az önkormányzatba egy barátnőmmel meg a kislányával,meg Camponáztunk.

Kész az új kakcímkártya,mostmár tuti felvesznek minket a kiszemelt oviba,mert oda szól az egyik címünk.

Babus,peluscsere után bevittem őket,pedig addigra úgy néztek ki,mint akik nem fáradtak,de végül elaludtak...szóval ők is zizik?Nálunk külön-külön angyalok...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: lakcímről akarok majd kérdezni el ne felejtsem ;) pont erröl

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


délután felhivlak ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ok

KépKép
noba
Budapest
 
 


Naná, hogy akkor éltek itt, amikor én nem vagyok! :wink:

Nyulasz: messze vagyunk mi még a bilizéstől! Hanga ügyes, de Alexánál csak szalmaláng volt, bár azóta is ráül szorgalmasan, ha kérdezem peluscserekor, de nem pisil bele. Kisállatkákat köszi! Még van is itthon a szekrényben fél csomaggal, amit nem kaptak még meg, majd azokat eldugdossuk, meg mini csokitojásokat, mert az azért lesz, de sokat nem akarok, úgyis kapnak máshonnan éppen eleget.

Múltkor nagyon összevesztem anyóssal, nem bírtam lenyelni a békát, úgyhogy megmondtam neki a véleményem, merthogy hiába mondtam el, hogy vacsira hazavisszük a lányokat, mert csináltam nekik fincsit, mentünk értük, mi vittük nekik a kenyeret, nekiállt forrón szeletelni meg tömni őket, azzal, hogy a gyerekek akartak enni. Ott voltam, egyik sem célzott az evésre még véletlenül sem, na elfutotta az agyamat a lila köd. Azóta csak felületesen érintkezünk. Ma át kellett jönnie 1 órára vigyázni a csajokra, 1 feladata lett volna, kicserélni a pelust (sosem cseréli ki, mindíg a bokájukig lóg a pelus, ha ott vannak), még K. szólt is neki, hazajöttünk, én nem szóltam semmit, észre sem vettem, mert dolgom volt, hanem amikor elment mondja K. hogy nem cserélte ki, ő meg lecseszte, amire az volt a válasz, hogy akkor többet nem vigyáz a lányokra. :shock: Ja, az én kifakadásomra meg az volt a válasz múltkor, hogy majd én is leszek nagymama és még ő volt felháborodva. Na,mindegy, bocsi, hogy most rátok borítottam, de valahogy kikívánkozott. :oops: :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jajjj :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Meghosszabították a Bababónuszt, 2 éves kor helyett, állítólag 3 éves korig küldenek csomagot.
Az infópultnál újra kell regisztrálni a gyerkőcöket és máris adnak egy csomagot! :) Kis hátizsák, termékminták, sok kupon éééééés 50%-os C&A-s kupon is van benne!


ezt most olvastam

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kedves Kismamák!

Vállalom mindenféle SZJA bevallás elkészítését igen kedvező áron, rövid határidővel! Bevallások beküldésének határideje: 2012.05.20.
Ne hagyd az utolsó pillanatra…
ha visszaigénylésed van, mert a hivatal a beérkezést követő 30 napon belül visszautalja a pénzét!

Mérlegképes könyvelői végzettséggel és 14 éves tapasztalattal rendelkezem.
Az elkészített bevallást 2 példányban kinyomtatva a postacímére ajánlott levélként vagy pdf formátumban e-mailben küldöm.
A bevalláshoz szükséges iratokat levélben vagy e-mailben is lehetőség van elküldeni (Munkáltatói igazolás másolatát (11M30), és az adókedvezményre jogosító igazolások fénymásolatát: Önkéntes Egészségpénztári, Önkéntes Nyugdíjpénztár )
Adatokat bizalmasan kezelem!

SZJA bevallást kell készíteni az alábbi jövedelmekről:
1. munkabér, szabadságmegváltás, végkielégítés, prémium, jutalom,
2. bérnek minősülő kártérítés,
3. táppénz, tgyás, gyed, adóköteles baleseti járadék,
4. álláskeresési járadék, segély, keresetpótló kiegészítés és keresetpótló juttatás,
5. alkalmi munkavállalásból szerzett jövedelem, egyszerűsített foglalkoztatásból szerzett jövedelem után, ha az meghalad bizonyos összeget

Edina
Kép
Kép
csszedina
 
 


Timi,jajj :( nem értem miért tudnak így viselkedni.Mintha szivességet tennének,hogy az unokákkal vannak.Pedig a sógornőm olyan jól megfogalmazta,a "nagyszülőség ajándék azért,hogy szülő voltál".(legalábbis ha nem pont így,de ez a lényege).Komolyan,ahelyett,hogy örülnének,hogy unokázhatnak,állandóan találnak valamit,ami miatt még ők sértődnek meg.Jajj,nagyon átérzem ám amit írtál,de hát tudod :evil: :evil: :evil:

Babus,ez naggggyon jó hír!De ti már elmúltatok 3,nem? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


na,de mindenki eltűnt ma este...akkor jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


jó reggelt! Balázs bilit kért reggel,majd nem ül rá,mert hideg :shock: :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: hát mi igen, de itt még mindenkinek jol jön ;) remélem tényleg igaz ikresen olvastam :wink:
holnap rakd rá a radiátorra :wink: cukiiiii komolyra forditva remélem nem lesz rosszemlék h hideg :? mondd neki h a bili csak arra vár h ö megmelegitse mert fázik vagy vmi kis vicces történet...?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: ne légy mérges, igazi pasi! :lol: De jó, hogy kérte, majd rá is fog ülni.

Babus: ez jó lenne, mert tegnap voltam DM-ben de egy szóval nem mondták, bár babás cuccot nem vettem. :? A dm honlapján semmi ilyenről nincs szó. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: