Új privát üzeneted érkezett!

Dongó, én már jelentkeztem is!

Tényleg egyet gondoltunk, Honey. :lol:

Mindenki jöjjön!!!

Kép
aniko20
 
 


Honey
Nem! A pocakodban is így van! Nem árt ha fokozatosan szokik át! Ez egy régi vélemény, hogy egyenesen kell feküdnie.

Én mikor már nagyobbacska, hason vagy háton hordom, amikor már rendesen ül akkor veszem ezt újból elő!

Milyet vettél? Emlékszem régebben írtad, hogy lehet érdekelne az enyém. Vannak nagyon szépek és jó típusúak a neten.

Nekem pl nagyon tetszik a bohém mama is csak az nem állítható.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jajj, már látom is, hogy máris öten vagyunk!

Kép
aniko20
 
 

 
 

mamacka,
hu bevallom fogalmam sincs, mert egy barátnőmtől vettem meg. Ő 2x használta, mert a babája nem szerette.
Valami P betűs....

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jelentkeztem! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


na én is jelentkeztem.
Mostantól oda írok... , hogy szokjuk... itt csak olvasó ütemmódban leszek...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Akkor a Premax baby bag lesz nem?

Ez szinte ugyanolyan csak a Premax újonnan baromi drága.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


a babája nem szerette.


Ez benne van a pakliban!
Nem minden baba szereti a fekvő pózt!

Az én fiaim szerették! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én még oda nem tudok írni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka,
igen igen!! Az! Én 4000 Ft-ért vettem meg. De még dobozban van.
Amúgy én a kenguruval jártam így ( cybex - fektetős kengurunk van ) 2 x tettem bele Flórát... lakáson belül.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


mamacka, bbiztos, h jó helyre jelentkeztél? nem látlak!

KépKépKép
dongó
 
 


Igen! :( Vagy nem :D no mindjárt meglesem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Honey!

Semmilyen igazolást nem kaptunk, senki nem kap!
Szerintem ez volt a legrosszabb döntés (a megfenyegetés).
Azt mondja, hogy megkapta, aztán még bosszúból vissz is nektek egy kis bacikát.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Azt írja, hogy várjak amíg döntés születik a tagsági státuszomról! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka,
igen igen!! Az! Én 4000 Ft-ért vettem meg.


Az nagyon jó ár!
Pamut az anyaga? Az újak olyan randa műszálasok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


megvagy!
lányok én most aludni megyek, honey, felveszed azokat akik jelentkeznek?

KépKépKép
dongó
 
 


Dongó!

Ha te hoztad létre a topicot, akkor tudomásom szerint csak te veheted fel az embereket.
boule
 
 


Én is jelentkeztem!

Mamacka nagyon szépek a fiaid! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!
Megint itt :)
Köszi a szíves invitálást, de én maradok itt, ha lesz mit olvasni, és hébe-hóba írni :wink: Úgyhogy ezt légyszi ne zárjuk le, nem tudhatjuk, kinek és mikor lesz szüksége arra, hogy ide írjon. Én anno a lányom 9 vagy 10 hónapos korában csatlakoztam egy topikhoz. Azóta mi is elköltöztünk zártba (az "eredetit" nem zártuk le és 1-2 új hsz még mindig kerül bele :D), a zárt meg biza nagyon pörög a mai napig, sokszor oda se bírok reagálni rendesen. Kettőre tuti nem futná, egy idő után a szálat is elveszteném... Ezért inkább nem is regisztrálok az anyatanyára, mert akkor kényszeresen azt is olvasnám (mert ilyen vagyok :wink:) Amit pedig arról írtam, hogy nem fair, hogy csak olvasok, és néha-néha írok, akkor is jobbára csak magamról-magunkról, azt fenntartom, előbb-utóbb egészen átalakul ez a társaság, összekovácsolódtok még jobban, és kívülálló-kukkolókra nem lesz szükség. Még akkor se, ha már tizenakárhányszor írtam ebbe a topikba :D
Na, ezt jó bő lére eresztettem, bocsánat érte...

Minden jót kívánok minden kismamának, babájának, kisebb-nagyobb gyerekének :D És ha lesz időtök, hébe-hóba nézzetek ide vissza, s ha lesz kinek, számoljatok be, mi van veletek. Ha előbb nem, a babák megszületése után mindenképpen jelentkezzetek, kérlek :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


dongó,
igen, de én is csak fél órát -órát vagyok még, mert mennem kell anyósékhoz Flóráért.
Még sosem vettem fel senkit... hogy/hol tudok nekik visszaigazolni?

szabcsi,
nem fenyegetés volt. Nem "dühböl" nekifeszülve tárgyaltunk ( bár nem is én beszéltem vele, hanem a barátnőm )
Csak mondtuk, hogy hiába oltatunk be mindenkit a környezetünkből, ha pont ő, a legnagyobb veszélyforrás (BKV-zik nap mint nap, ovis gyerekre is vigyáz ) nem oltat.


Na most már tényleg nem írok ide! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


boule
az első pár csatlakozónak is van befogadási joga! Így nekem és szerintem viggi-nek is.

barackvirág,
semmiből nem áll oda is jelentkezned!!!
2 párhuzamos topic, ugyan azokkal az emberekkel , nagyon ritkán működik sajna! :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Én szerintem maradok itt is! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Én jelentkeztem, de még várnom kell a "befogadásra".
boule
 
 


annak van adminisztrátori joga, akinek az adminisztrátor ad.

KépKépKép
dongó
 
 


Persze én elhiszem Honey! De én például olyan vagyok, ha valamiben eltökélem magam amellett kiállok (és úgy cselekszem, ahogy nekem érdekembe áll). Neki az volt az érdeke, hogy azt mondja, hogy beoltatta magát.
Szerintem ha ő eddig nem oltatott, akkor most is csak mondja....
(De ne legyen igazam)!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


2 topic nem fog működni. főleg ha az egyik pörög. majd meglátjátok.

KépKépKép
dongó
 
 


Az az igazság, hogy fogok ide is oda is írni, de nekem azért húz ide a szívem, mert itt kezdődött az egész....
Én már csak ilyen vagyok!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


jó, csak nem lesz ki válaszoljon :) :), na majd meglátod.

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok!

Jelentkeztem én is a zárt topikba, visszaigazolásra várok! :D
Bár szerintem sem fog két helyen működni...szét fog esni az egész!

Viggi,
kiegészítenéd a táblát, 32 éves vagyok, Budapesten lakunk és elvileg febr. 25-re vagyok kiirva, de mivel Lilkó 1 hetet ráhúzott szerintem most sem lesz másként!Köszi!

Dizzy,
Ács dokit csak a Szülőszoba filmben láttam...még anno...
Maradok Tigyi Zsuzsa szülésznőnél....persze hogy ha még ott dolgozik...hiszen már van közös multunk!

Honey,
gondolkodtál azon h Flórát beoltasd? Hétfőn meghallgatom a gyerekdokit....mit mond!

Azt hiszem felvételt nyertem az anyatanyára! :D
Ott folyt köv.
anzi
 
 


Sziasztok!

Légyszi ne hagyjatok itt!!
Én is hozzátok tartoztam még az elején, de sajnos a babánkból angyalka lett.
Viszont azóta is olvaslak Titeket,úgy érzem, ez valamennyire pótolja az űrt és olyan jó érzés lélekben Veletek lenni és átélni a várandósság hónapjait!
Csatlakozhatok oda is?

Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit,
persze!!! Gyere oda!! nem kell ahhoz írnod ! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Gyere nyugodtan Judit!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, ha még lehet.

A kezdetektől fogva olvastalak benneteket, de akkor még nem volt merszem írni, azóta meg valahogy elmaradt az írás. Most látom, hogy zárt fórumra "mentek" és annak én is szívesen részese lennék, ha nem bánjátok.

Rólunk röviden annyit, hogy van egy kisfiam, aki decemberben lesz két éves és nagy valószínűséggel a pocaklakó is fiúcska.
Szeged mellett lakunk, átmenetileg anyuéknál, mert most építkezünk. Remélem, hogy a tavasszal már költözhetünk.

Ha valami még érdekel benneteket, akkor kérdezzetek nyugodtan.

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkeztem a másik helyre.
Remélem, beférek. :wink:

Kép

Kép
anuwen
 
 


Gyere Zsuzsi! Tudod, hogy kell jelentkezni, ugye?
boule
 
 


lányok, azért abban értsünk egyet, h "zugolvasók" nem férnek bele.
-hiszen ezért megyünk el- mert nekem semmiből sem áll, csinálni egy kamu kismama nicket és azt mondani, h akarok jönni, vegyetek fel.
csak akkor jöjjön vki, ha ÍR is, nem csak olvas.
erről szól a zárt fórum.

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok Lányok!
Én nagyon szomorú lennék, ha többé nem tudnám követniaz itteni eseményeket :( :( Minden nap többször is benéztem, és elolvastam, hogy kivel mi van, kinek hogyan alakul a sorsa.
ÉÉÉÉÉSS, ami még fontos, hogyan tudnám közölni veletek a jó hírta, amikor majd újból babás leszek???
Ha lehet, én is csatlakoznék a másik helyre hozzátok, de csak olvasóba, ha nem gond (mert még mindig fájna intenzíven arról beszélni, ami nekem már sajnos nincs)!!!

Mamacka!
Ezeket a szuper képeket hol csináltattátok a fiúkról (tavaly, ha jól látom)?
Vendég
 


Angi
Egy barát készítette. Én vittem az ágat meg a dobozokat.

Ő inkább tárgyfotós bár esküvői megrendelései szoktak lenni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hogy kell az anyatanyára írni? Én nagyon béna vagyok??????

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


hát hsz, v gyors hsz

KépKépKép
dongó
 
 


Nekem ez az anyatanya tök káosz! :(

Az egész olyan átláthatatlan... mondjuk én nagyon nehezen szokom meg az új dolgokat! :(

No mindegy vagy megszokom, vagy megszököm...

A babanetet jobban szeretem... :(

Nekem itt is van két zárt topikom tök jól működik és átlátható! :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angie:Szerintem nyugodtan gyere.
És majd várjuk a jó hírt!!!!!
Minden jót neked!

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szuszó!

Egy pillanatra a frászt hoztad rám. :D
Némi hasonlóságokat véltem felfedezni a vonalzóink és a gyermekünk neve között! :D

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Lányok!


Én nem szeretnék menni az anyatanyára mert én itt érzem jól magam...ne haragudjatok.... :(

Az meg engem egyáltalán nem érdekel hogy milyen hülyék avatkoznak be a topikba, én csak rátok vagyok kiváncsi!!!!



Mamacka!


A kisfiaid hiper szuper édesek, én azt hittem fotós készítette olyan gyönyörűek a képek/ meg persze a fiúk/ !!! Na ezt én is megpróbálom karácsonyra!

Hülye kérdés de a feliratot hogy kell kérni rá? fotós megcsinálja valahogy??? :roll: Pl: Boldog karácsonyt-mert ez tök jó ajándék a nagyszülőknek!!! Eszméletlenül tetszik!!!
csézjang
 
 


Szilvi,


boldog nénvapot neked!!! :wink:


Mamacka

A babanetet én is jobban szeretem, béna vagyok máshoz és nincs is kedvem újrakezdeni és azt megszokni.... :?
csézjang
 
 


Most nem tudok olvasni, de Angie majd beszámol...csak átfutottam, amit szeretnék írni:

Minden kismamának kell igazolást kapni az oltásról, amit bele kell tenni a kiskönyvbe...én kaptam is, a dokim mondta is, hogy kérjem, ha elfelejtenék...
danyuci
 
 


A szöveget én szerkesztem szoktak lenni ilyen jellegű munkáim is. Pl fotóretusálás, egyéb dolgok majd mutatok!



Ez agy album 70 éves születésnapra:
http://babooo.gportal.hu/picview.php?pr ... 34&index=1


A fotót fotós készítette csak ő tárgyfotós a múzeumban embereket nem szeret fotózni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A férjem viszont nem kapott igazolást...
danyuci
 
 


Csézjáng!

Nem kötelező az előkészítés, csak szólnod kell, hogy nem akarod!
Persze, császárnál nem tudom! De a szülésznőválasztást nagyon preferálják! Ha választasz, akkor vele előre megbeszéheted, mit hogy szeretnél, de érdemes a dokiddal is! Az enyém ugyan nem ragaszkodik az előkészítő rutinhoz, de vannak konzervatívabb szemléletű orvosok is!

Márti
borossné becz márta
 
 


tőlem amúgy maradhatunk a babaneten is, ha vki elintézi a zárt fórumot, nekem tök mindegy. én csak a köz kérésére cselekedtem.

csézjang: lehet, h téged nem értek atrocitások, de sokakat igen, és szeretnének egy zárt fórumot. csinálj egyet a babaneten és kész.

KépKépKép
dongó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: