Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem is jöjjön mindenki az anyatanyára, nem olyan bonyolult!
Ne essen már szét a csapat!
Én átmentem!
aniko20
 
 


sziasztok
én is mehetek még?

Kép
kispötty10
 
 


Danyuci!

Nálunk nincs igazolás. Én nem kaptam, de más kismamánál sem láttam még hasonlót sem, te vagy az első akitől ezt hallom!
De az is lehet hogy Sopronba másképp csinálják! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 

 
 

Szabccsi

Hogy vagy az oltás óta,írtad hogy kicsit szarul voltál?
berni77
 
 


Én javaslom, hogy tűzzünk ki egy időpontota, mi után már senkit nem engedünk be a zárt topicra.
De szerintem legyen még 1-2 napja csatlakozni azoknak, akik bátortalanok.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


nem találom az anyatanyán a topicot :(
Valaki hívjon meg, ott is minyu vagyok.

Ööööö, nagyon lemaradtam, de most mire is ez a hirtelen költözés? Meg még azt nem értem, hogy ha bármikor bárki csatlakozhat később is (asszem dongó írta), akkor mi értelme van a zártnak? Aki beteg/ráér/kíváncsi, az úgyis csinál magának nicket és csatlakozik, csak hogy kukkoljon....
:roll:

Nade, ha már a többség megy, én se akarok itt maradni egyedül irogálni (nem lenne egy nagy kaland)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

CSatlakoznék én is hozzátok,röviden magamról,második babámat várom márc végére,a kisfiam 17 hónapos,Budapesten élünk,bővebben majd inkább én is a zárton irnék.

Kinga
kicsibabám
 
 


hát, ha csak azért csatlakozik, h kukkoljon, akkor kitesszük a szűrét.

KépKépKép
dongó
 
 


minyu, kell hozzá egy mailcím.

KépKépKép
dongó
 
 


amúgy majd látod, a tanyán elég egyértelmű, h épp ki olvas, ki van jelen. zugolvasni nem lehet.

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok!

Gyorsan visszaolvasok, aztán írok!
Látom, pörögnek itt az oldalak!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


sikerült én is átmentem

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!

Hűha mi történt itt? :o
Miért is húzott el a topik ilyen hirtelen?
Én is jelentkeznék a másikba. Priviben megírja vki, hogy mi a teendő?

biribon
 
 


Szilvi!
Nagyon szívesen! :)

Barackvirág!
Jó, hogy jöttél! Remélem nem maradsz el tőlünk!
Örülök, hogy minden ok Veled! Hová valósi is vagy? Már elfelejtettem...

Honey!
Hát én nem bírnám ki csoki nélkül 1 napig sem, nemhogy 1 hónapig! :lol:
Jó, hogy rá tudtátok venni a bébiszittert az oltásra. Épp kérdezni akartam, hogy nem tudjátok-e meggyőzni róla...

Mamacka!
Nagyon csini vagy a képen! Ha megtudjuk a babó nemét, lehet, hogy én is vennék Tőled ilyen erszényt!
De édesek a lurkók! :) És a karácsonyfa is pazar!
Köszi a receptet! Szerintem karácsonyra bepróbálkozom vele...

Anikó!
Én Pesten, a Baross utcában (Sote I. Női Klinikával szemben) vettem a Gólya kismama és babadiszkontban melltartót asszem 2800 Ft-ért, ami kismama- és szoptatós melltartó is egyben. Nagyon kényelmes, praktikus, nincs rajta irritáló varrás és merevítő, és a formája is jó, nem olyan béna, mint a legtöbb. Én csak ajánlani tudom. Én már az első trimeszterben kinőttem szinte az összes melltartómat, úgyhogy be kellett szereznem párat. De vettem normál melltartót is, csak egy számmal nagyobbat, mint a régiek. Remélem segítettem!

Dongó!
Köszi az infót, jelentkezem! :)
Egyébként én is azt hittem, hogy itt lesz zárt topic, nem gondoltam, hogy költözni kell. De nekem nem baj, csak ne kelljen 2 helyre írogatni, mert azt szerintem nehéz lenne követni.
Szerintem is jó lenne, ha mindenki maradna az itteni nevénél.

Hú, mi lesz, ha ennél jobban fog pörögni a topic? Hogy fogjuk tudni követni akkor? :lol:

Na, közben én is jelentkeztem az Anyatanyára!

Judit78!
Nagyon sajnálom, ami Veled történt! Szerintem senkinek nem lenne ellenére, ha Te is velünk jönnél!
Ugye, Csajok?
Kívánom Neked, hogy minél hamarabb átélhesd Te is ezt a csodás dolgot! Sok sikert és kitartást!

Szuszó, Kinga!
Üdv Nektek is!

Angie!
Én örülnék, ha jönnél!

Csézjang!
Sajnálnám, ha kimaradnál közülünk! Gyere Te is!

Boule!
Írtam Neked, bár azóta egy része tárgytalan, mert a visszaolvasással érthetőbb lett a dolog. Azért írj majd!

Na megyek, és ismerkedem az új topiccal! Azért remélem még olvassátok ezt is!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Szilvi, én is nagyon boldog névnapot kívánok. Igen, én is most néztem, hogy egyformák a vonalzóink, csak éppen fordítva. És a név is stimmel. :) Ha gondolod megváltoztatom a vonalzókat.

Akkor merészkedek én is kérni egy meghívót az anyatanyára. Már regisztráltam, most megpróbálom a továbbiakat is.

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 


Sziasztok!

Remélem mehetek az anyatanyára?:) A mai napom kicsit hosszúra sikeredett, így most ültem csak gép elé, de azért még gyorsan visszaolvasok...

mindenkinek jó éjt!
opalina
 
 


Szép reggelt mindenkinek:)
Úgy látom költözünk, kicsit tönkre megy a gépem és már nem is talállak meg bennetek:)
czimerandrea@t-email.hu küld nekem valaki ide meghívót, vagy mit kell csinálni???? Amúgy személy szerint én örülök, hogy zárt lesz a topikunk.
Nálunk az események. Munkahelyemen megkapom ingyen az oltást és még elvileg rohanáglni sem kell a betegek közé, bár most nem tudom, hogy beadják mindkettőt vagy csak az egyiket.
Bálint már megkapta a simának a felét szerdán, jövőhét csütörtökön kapja a h1n1 felet és következő héten a másik simának a felét.
Csütörtökön volt egy kis riadalom nálunk, mentem volna dolgozni, szokásos reggeli tusolás végzése után valami meleg szivárgott alábamon, azt hittem vér, de magzatvíz:( persze a dokim most van továbbképzésen, bementünk a króházba, egy nagyon kedves dokinál voltunk, iszonyatosan fájat a vizsgálat, kb akkorára tágított ki, mint ahol a baba kifér:( kb 20 percig vizsgálgatott, kívülről nem látszik semmi, irány az uh. Ahol az én drága kislányom, igen jól olvassátok kislány lesz:) olyan erővel rúgott ismét a hasamba, hogy a nő kezéből kirepült a vizsgáló. Nagyon élénk, és úgy néz ki erős, nagyobbat ütött vagy rúgott a kelletnénél és hajszálrepedés van a magzatburok egy minimális részén, ami most nem szívárog, de oda kell rá figyelni nagyon. Azt modta a doki bokszoló lesz:).
Nem tudom melyik nevet válasszam neki, Sára-Hanna, vagy Sára-Alexa?
Bálint nagyon cukker volt, mikor meglátta a tesót közölte azonnal adjátok ide a tesómat mert játszani akarok vele:)
Lányok mikor kell menni erre a cukorterheléses mizzériára? én úgy félek hogy magas lesz:( . Viszont nem emlékszem kinél olvastam, de mi van olyankor ha alacsony, hisz szerintem lajikus fejemmel az is veszélyes.
Annyi érdekes dolgot írtatok, de nem tudtam megjegyezni, viszont arra emlékszem, hogy koutch és yilonne valamin össze veszte, ugye nem hagytak el minket és jönnek továbbra is???? Én mindkettőjüket bírtam, de igazából nincs olyan akit nem.
Viszont azt találtam ki, mivel sajnos mostanában murphy van nálunk, és mindig valamilyen oknál fogva nem tudok írni, viszont nagyon is érdekel mi van velete, hogy vagy emailen, vagy telefonon tartanám valakivel rendszeresen a kapcsolatot. Melóban van mailem azt látom minden nap, de mire este haza érek, már Bálint általában kisajátít, vagy épp a gép szarakodik.
andrea.czimer@hsbc.com, ma is melózom 9-15ig túlórázni kell.
Na azt hiszem ennyit még sosem írtam:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Ja azt még el felejtettem, hogy egy héttel kisebb elvileg most is az uh szerint a terhességem, szerintetek ez normális? hisz a 12 héten még ugyan akkora volt

Kép

Kép
andrea001
 
 


közben rájöttem ám, hogy tag vagyok az anyatanyán, tehát nem kérek oda meghívót, csak esetleg ha beengednétek:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


dongó :)
nekem mnár van az anyatanyán nicknevem, minyu vagyok ott is, a mailcimem: enyika kukac gmail.com A Csongis topicunk is oda ment át, igy tudom, miről szól a dolog, de nem találom a topicot, hiába másoltam be azt, amit te feltettél.
A zárt topicról meg csak azért irtam, kicsit félreérhetően, hogy ha boldog-boldogtalant beengedünk, mert ugye jelentkezik, akkor nincs sok értelme. Mert ugye pl a munkahelyemen az exkolléganőim is jelentkezhetnének ilyen alapon, úgyse ellenőrizzük le. DE tudom, már kicsit paranoiás vagyok ezügyben :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

pocakfotót nem felejtettem el, csak épp anyóséknál vagyunk, vasárnap vagy hétfőn tudom feltenni.

andrea :)
csak most olvasom: szivárog a magzatviz? és akkor befektettek? Vagy félreértettem az egészet?
Gratu a kislányhoz, nekem a Sára Hanna jobban tetszik :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


A zártba már mindenki tegyen fel fotót és akkor egyértelmű lesz a dolog. (a lopott fotók azért hamar kiderülnek...)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Andi!
Nagy gratu a kislányhoz! A kisfiad olyan édes lehet! Már most hogy szereti a kistesóját! :)
A szivárgással óvatosan, vigyázz magadra, pihenj, amennyit tudsz!
Az anyatanyára remélem Te is jössz! Meg az újak is!
Mindenkinek világos már, hogy kell bejutni a topicba?

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Hüha, mi minden történt itt hogy 1,5 napig nem tudtam jönni :shock: Na, de ha már mindenki átmegy máshova, akkor követlek titeket :wink:

Én kaptam igazolást az oltásról!

Kép
anicca
 
 


Andrea vigyázz magadra!
Nem fektettek be?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na!Írtam az előbb csak nem jelent meg!?Asszem jelentkeztem én is a tanyára!Vki utánam néz?Ne hagyjatok ki!Köszi
bettiny22
 
 


Dizzy!

Nekem még nem világos. Én még nem kaptam semmi infót erről. :(

Mamacka! Szerintem nagyon csini a pocakod és a 3. gyerekhez képest szerintem még elég kicsi csinoska. :)

Andrea! Gratula a "bokszoló"kislányhoz! :D Vigyázz nagyon magatokra! Mi a teendő ilyenkor?
Nem Ktouch és Yilonne vesztek össze, ők jóban vannak továbbra is. :) Csak az itteni vita elfajulása és a kölünbözőségek miatt köszöntek el.
Nekem Lucával végig 1-2 héttel kisebb kort mértek. Pedig a 12 hetes UH-on még korának megfelelő volt. Aztán kiderült, hogy mivel szép kis kerek fejű leányzó, a fejkerülete volt picit kisebb az átlagnál (de még normális) és azért számítottak mindig kisebb kort. Egyébként meg 3,15-tel 52cm-rel született, szóval pont jó nagyságú volt. :) Igaz, a kiírt dátumhoz képest 1,5 héttel később. :) De tuti anyival nem volt fiatalabb. Szerintem csak 4 nappal.

biribon
 
 


minyu, küldtem meghívót.
csak email címre lehet meghívót küldeni, hiába vagy már fent a tanyán.

KépKépKép
dongó
 
 


minden új tanyás ahogy regisztrál megnézheti-elolvashatja az eligazítást.

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok!

Regisztráltam az anyatanyára és elviekben jelentkeztem is a csoportba, de még nem kaptam meghívót. Valamit rosszul csináltam?
Ott is ugyanezzel a névvel regisztráltam.
Köszi!

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 


Mamacka!

Küldtem privit tegnap este, de úgy látom, még nem olvastad, lehet nem vetted észre...

biribon
 
 


Szuszó:Nem azért írtam,hogy most megváltoztasd isten ments!!!!! :D
Csak érdekesképpen mondtam.

Kép

Kép
szilvi17
 
 


sziasztok
nem fektetett be azt mondta pihenni, kell, de azért még dolgozom, ott igazából egész nap ülök, illetve sokat felállok sétálni, inkább a neccesebbik, hogy Bálint igen is igényli hogy anya felvegye, meg anya sétálj velem és persze öbele, az nála az öledbe jelenti.
Majd az én dokim el fogja gondolom dönteni mi is legyen.
A cukros víz vízsgálatról írtok nekem???? Nekem ilyen Bálintnál nem volt, ez kötelező????
Amúgy én jelentkeztem a másik topikba az anyatanyán, de szerintem még nemigazoltak vissza vagy nem tudom lehet béna vagyok:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok! Te jó ég! Az uccsó oldalt olvastam csak vissza!
Egy hete a legkisebbem Miskolcon van, sószobába jár nagyival. Lányok, akinek légúti betegsége van a gyerekének, próbálja ki! És mi megrendeltük a sóoldatot is a gyerekszobába! MUSZÁJ!
www.somadrin.hu
Azt hiszem Honey kislánya érintett az ügyben, meg Mamacka?
Hihetetlen jól helyrepofozza a gyereket!
Elterveztem, hogy amíg a kicsi ott van, délelőttönként kivételesen pihenek... de egy darab napot kaptam!!! Azóta a középsőm itthon van... hát ez van! De legalább a kicsi így meggyógyult, hogy elvitte anyukám. ezért sem tudtam jönni, én naiv gondoltam, majd most sokat olvasok a fórumba, hát nem. No mindegy, szoval ha nem gond, hogy én ritkábban írnék, szívesebben mennék át a zártba, tisztában vagyok azzal is, hogy a bunkó beszólók mellett még személyesen engem is olvasnak többen is azok, akiknek valamilyen oknál fogva annnnyira érdekes lehetek, hogy a háztartás stb mellett még rám is ennyi időt fordítanak, ez tényleg nagyon felemelő érzés! Vagy inkább röhejes? Nem tudom. De már kezdem unni. :D
Szoval az emailcímem gachvioletta kukac gmail.com
gyorsan aki még nem tudta és csak olvas, jegyezze fel! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem semmi, az ember lánya nem néz felétek egy pár napig és a végén hűlt helyét találja a csapatnak... :lol: :lol: :lol:

Már én is regisztráltam és jelentkeztem a tanyára, várom a visszajelzést. Gondolom Dongó majd küld üzenetet. Tényleg, Viggi, a táblánkat hogyan fogjuk látni ott? Köszi a javítást is... :wink:

Márti, csak vicceltem... Viszont Csézjang, gyere te is az új topikba, hiányoznál! Én még egyébként nem szültem, a Kútvölgyi így nekem is teljesen szűz terület. Gyere december elején a látogatások egyikére, legalább találkozunk!!! :)

Andi, eléggé rosszul hangzottak a leírtak, tényleg vigyázz magadra!!!

Fogfájósokkal nagyon együtt tudok érezni. Megijedtem én is, mert pénteken fájt az egyik fogamnál az inyem. Azt hittem komolyabb, de mostanra abbamaradt. Persze azért megyek fogorvoshoz, mert mondta, hogy a lepedékképződés intenzívebb ebben az időszakban, így többször szeretne látni. Ja, többször mint évenként egyszer... uhhh... :roll:

Angie, örülök, hogy olvasol minket, remélem hamarosan már nem lesz időd velünk foglalkozni, hanem másik topikban leszel hivatalos!!! :wink:

Üdv az újaknak és felhőtlen babavárást! Nem semmi, még milyen sok lappangó üzemmódban lévő csatlakozott. Örülünk nektek! :lol:

Jó éjt mindenkinek és hajrá a költözéssel!!!

KépKép
stike
 
 


Hát úgy látom, mostmár nem nagyon pörög ez a topic! :D
Aki még nem jött át az Anyatanyára közülünk, jöjjön ám! Még hiányzunk páran! Akinek segítség kell hozzá, szóljon!
Pápá! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!

En is szeretnek veletek tartani az anyatanyara igaz eddig meg csak egyszer irtam az oltassal kapcsoaltban de a jovoben igyekezni fogok :lol: Mar van egy kislanyom 20 honapos es marcius elejen erkezik a masodik kislanyunk.Bovebben en is a zarton irnek

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, én is szeretnék veletek tartani az anyatanyára, bár lehet, hogy kicsit későn szólok. Gyakran olvastalak és nagyon megkedveltelek Titeket, nagyon sok tanácsot kaptam Tőletek.

Én 28 éves vagyok, Alexának hívnak, és kislányt várok. Elvileg március 15-re vagyok kiírva. Rengeteg néven gondolkodtunk a férjemmel, de mivel mindenki Alexának hívja a kicsit is, szerintem maradunk ennél a névnél. A férjem vezetlékneve úgyis A-val kezdődik. Szóval, ha Isten is úgy akarja, Alexa lesz az első kislányunk.

Az oltást november 4-én beadattam, hál' Istennek semmi bajom, de már nagyon szeretnék bejelentjezni egy potya uh-ra, hogy biztos legyek benne.

Ha megengeditek, én is csatlakoznék. Mi a teendőm?

Köszönöm: Alexa
sturm alexa
 
 


Hello Alexa

Keresd az anyatanyán a 2010 márciusi babanetes babák topikot és ott jelentkezz.
Aztán közösen eldöntjük, hogy mi legyen.
Nem tudom 100%-ra ígérni, hogy felveszünk, mert elvileg az a megállapodás született, hogy aki eddig soha nem adott életjelet, azt nem veszzük fel.
De hátha megenyhül a szivünk. :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Látom hogy én vagyok a sokadik aki nem írt nektek mégis kéri a felvételét hozzátok. Az én problámám sajnos az volt hogy amíg fórumban írtam az egyik családtagunk nagyon csúnyán visszaélt az ott olvasottakkal. Borzasztó érzés volt amikor a szemedbe vágják hogy mit írtál másoknak. Sajnos a helyzet nem javult így csak zárt fórumban tudok igazán megszólalni.
Egyébként nekem is kislányom lesz és március 12-ére vagyok kiírva.
Haúgy gondoljátok szívesen csatlakoznék hozzátok. :roll:
Vendég
 


Kismamák Figyelem!

Van egy ELADÓ Mango "A" vonalú kismama jelleggű téli szövet kabátom! Kb. nagyobb M-esnek és kisebb L-esnek felel meg a mérete! Később normál kabátként is hordható!
Ára: 2500 ft.

Kismama nacik is vannak eladók:

Angliába vásárol: 38-40-es grafitszürke farmer, pamut pocakbetéttel
Ára: 3000 ft

Benetton kismama naci: M-es méretű! Pamut pocakbatéttel, kék színű, hátsó zseben hímzés!

Ára: 3000

Nekem sajnos nagyon lettek! Benetton nacit és mango kabátot, vaterán vettem- így ezek használtak DE nagyon jóóó állapotban vannak, hibátlanok. Szürke nacit Angliából hozta a tesóm (postázni is tudom őket + postaköltséggel)

Akit érdekel küldök képet is!!!!!

Kép

Kép
csnixi
 
 


Sziasztok!
Én azok közé tartozom, akin nem esett meg a "kedves" anyatanyás kismamák szíve, így nem vettek fel oda.
Gondoltam, megpróbálom, hátha tudunk néhány szót váltani itt más olyan kismamákkal, akik szintén 2010 márciusára várják a babájukat! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem is itt attól még lehet folytatni a beszélgetést. Biztos lesz több csatlakozni vágyó is.

A ""kedves" anyatanyás kismamák" viszont csak önvédelemből nem vesznek át több embert, mert ha bárki, bármikor csatlakozhatna, akkor maradhatnánk itt is... Úgy soha nem lehetne tudni, hogy ki kerül be oda, ahol már arcokat is, neveket is többen felfednek. Így az lett a döntés, hogy kellene egy határt szabni és akik korábban nem jelentkeztek be ide, azokat oda nem tudják befogadni.

Aztán ki tudja, ha itt is megindul egy újabb társalgás, nélkülünk is/és akár velünk is akik esetleg visszajárunk ide, akkor egyszer még egyesülhet a csapat. :) (Én személy szerint sajnálnám az új, jófej csatlakozókat nem megismerni, csak azért mert később csatlakoztak...)

Szóval szerintem gyertek bátran, ha van kérdés kérdezzetek, biztos lesznek/leszünk akik szívesen segítenek, válaszolnak. És a több később csatlakozni vágyóból máris alakulhatna egy újabb kis csapat. :D

Szóval attól, hogy a 2010 márciusi babásoknak egy része elköltözött zárt ajtók mögé, attól még élhet tovább ez a topik. :)

biribon
 
 


Nekem jó itt... Egyébként én régebben írogattam ide hébe-hóba, de nem bánom, ha így alakult... Ők tudják... :D
Én is örülnék, ha itt is újra beindulna a beszélgetés....
Szóval, tegnap elég vacak napom volt. Nem tudom, hogy Ti jártatok-e már így, de olyan szinten feszített a hasam, illetve a "lengőbordáim" majd szétfeszültek, hogy lehajolni sem tudtam egész délután. Éjfél körül, még azon agyaltam, hogy bemenjek-e a kórházba vagy ne... És egyszer csak egyik percről a másikra, éreztem a mozgolódását a picimnek, és szinte megkönnyelbülten tapasztaltam, hogy elmúlt az az iszonyatos feszítő érzés... Azóta sincs... Gondolom kifeszítette a lábával a kis huncut... A fiam sosem csinált ilyet, nagyon ijesztő volt...
Vendég
 


Biribon!
Egyetértek!

Szívesen várjuk itt az újakat, aztán ha már kialakul valami kapcsolat, és jobban megismerjük egymást, akkor szerintem később lesz lehetőség csatlakozni hozzánk az anyatanyán is.
És ha vannak itt újabb hsz-ok, akkor arra is biztos lesz valaki, aki válaszol, mert szerintem többen bekukkantunk még ide.
Szóval írjatok ide bátran!

A régiek közül meg várjuk még azokat az anyatanyára, akik nem csatlakoztak (Málna, Yilonne, Vadszi, Monccs, Kaviar, Barackvirág)!

Sziasztok!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Adrienne!

Ha nem ragaszkodsz nagyon ehhez a topikhoz,átjöhetnél a Gyermekek/magzatok kor szerint-2010-es Babák elnevezésűbe.
Nem vagyunk túl sokan,de jó csapat :lol: :lol: :lol: !
Többnyire márciusra vagyunk kiírva mi is :lol: !
Én,amellett,hogy oda írogatok,rendszeresen olvastam ezt a topikot is,igen,zugolvasó voltam... :lol:
Erről a társaságról azt éreztem,hogy nagyon összeszokott,kialakult csapat,ezért nem is próbáltam belefolyni,viszont érdekelt a véleményük a várandósságról,a különféle tünetekről,tapasztatalatokról stb.,gondolom,legtöbben ezért is "zugolvastunk"-nem pedig kukkolási vágyból...
Talán a miénk nem ennyire pörgős,de számon tartjuk egymást mi is és igyekszünk egymásnak segíteni,amiben tudunk. :oops:

Na,nem ragozom tovább,ha gondolod,gyere,mi minden új csatlakozónak örülünk! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Biribon, Dizzy!
Értettem, biztosan "zugolvasnak" a arégiek is még errefelé. :D
Ne értsetek félre, nem baj nekem, hogy nen "nyertem" felvételt az anyatanyára! :D Nem kívántam a személyemet ráerőszakolni senkire sem, ezután sem vágyam ez! Részemről ez a téma itt lezárva! :D
Piki! Köszönöm a meghívást! Majd néha benézek! Az részemről kifejezetten nem hátrány, hogy nem pörög nagyon az a topik, mert a 26 hónapos fiam mellett nekem nincs időm napi 77 hsz.-t írogatni :D Elképzelhető, hogy azért, mert rosszul osztom be az időmet, de majd belejövök :D
Vendég
 


Sziasztok!


én sem nyertem felvételt az anyatanyára, úgyhogy nagyon örülük, hogy maradt még valaki és, hogy jöttek újak is. Én sem érzem úgy, hogy kukkoltam volna, csak próbáltam tapasztalatot szerezi azoktól, akiknek már van babájuk. A másik ok az volt, hogy nem írtam, hogy eddig lakásfelújításban voltunk - persze még most sem végeztünk :( - és volt olyan időszak, hogy hetente egyszer voltam csak net közelben. Na mindegy, nagyon örülök Newktek!

Jó babavárást mindenkinek!

Alexa
sturm alexa
 
 


Szia Alexa!
Ne izgulj, jól elleszünk mi itt is! :D (mondjuk engem még a kukkolók sem igazán zavarnak, hiszen semmi olyat nem tudhatnak meg rólam, amit nem akarnék :D )
Hol fogsz szülni?
Vendég
 


Szia Adrienne!

Esztergomban lakom, így itt fogok szülni is. Lehet, hogy csak én nem látom, de mikoora várod a babát? és kislány vagy kisfiú?

Nagyon örülök Neked!!!!!

Alexa
sturm alexa
 
 


Szia!
MÉg egy kérdés, jelentkeztél abba a topikba is, amit piki javasolt?

Remélem már teljesen elmúlt a feszítő érzés a hasadban? Volt már ilyen nekem is, szerintem éppen kitámasztja magát a babuka!

:lol:

Alexa
sturm alexa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: