Új privát üzeneted érkezett!

Alexa! Igen, bejelentkeztem oda! Nagyon jó fej csapat, tele szuper kismamikkal! Nagyon jó fejek, tényleg! Szerintem gyere Te is! :)
Nekem van már egy 26 hónapos rosszcsont kisfiam, márc.1-re vagyok kiírva a kislányunkkal. :)
Ezt a feszítést 2 nap délutánjától estéig/ éjszakáig csinálta, most pihen... Én is úgy éreztem, mintha terpesztett volna! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jó látni, hogy azért maradunk páran itt is :)
Nekem tényleg esélyem sincs még egy nagyon pörgős zárt topikra (mint írtam, egynek a tagja vagyok, sokszor oda is alig bírok írni rendesen), úgyhogy én már csak itt maradok :)
Velünk minden rendben, kopp-kopp-kopp. Sajnos a nagylányom a napokban esett át egy csúnya középfül-gyulladáson. :( De most már gyógyulóban :) Pocaklakó szépen belakja a rendelkezésére álló teret, néha próbálkozik, nem-e lehetne nagyobbra nyújtani :D És ma reggel megcsikizett belülről, kis híján kiugrottam az ágyból :mrgreen:
Hétfőn lesz UH (hihetetlen gyorsan elröppent ez a 7 hét :shock: ), sajnos Apa nem tud jönni, mert dolgozik, így Nagylánnyal ketten megyünk.

Most mennem kell, írjatok Ti is!!! :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Én is nagyon örülök, hogy vannak itt még! :)
Én is a költözők között voltam, de nekem is húz ide is a szívem.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 

 
 

Sziasztok!
Örülök, haogy vagyunk még jó néhányan! :D
Én is hétfőn megyek UH-ra! Már alig várom, mert ezen a héten kellett volna mennem pénteken, de szabadságon van a doktorbácsim... Én ezeket a 2 hetes intervallumokat is alig bírom kivárni, legszívesebben minden nap nézném a kis huncutot! NNa, engem nem csiklandoz! Boxoló lesz! Hajnali 3 óráig a szememet sem tudtam lehunyni, olyan buli volt odabennt... Nagyon fájdalmasakat üt/rúg. Lehet, hogy csak az előző császár hege ilyen érzékeny, nem tudom, de a köldököm környékén történő akció is fáj!!!
Vendég
 


Sok sikert az UH-hoz! :)
Hogyhogy ilyen gyakran kell menned?

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Háát, sajnos az én terhességeim nem a legegyszerűbbek. Igazság szerint a magas vérnyomásom (amire gyógyszert szedek) és a cukrom (inzulinnal kezelik) miatt kell ilyen gyakran az uh. A fiammal is így volt, nagyon megnyugtató érzés, hogy tudom, minden rendben van a babával! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el teljesen, de hiú ábránd volt a részemről az, hogy mindjárt végzünk a lakásfelújítással, most nagyobb a rendetlenség, mint eddig, ráadásul a kiegészítőkért is Pestre járunk.... Úgyhogy még vagyok, csak egyenlőre ritkábban.

Nem tudom, Ti hogy vagytok ezzel, de én 10x olyan hamar elfáradok terhesen, mint egyébként... :cry:

Barackvirág, remélem jól van a nagylányod már!!!

Az UH-hoz mindenkinek nagyon szorítok, várom a híreket!!!

Mi kedden megyünk babamozira - remélem eljutok :lol: !

Úgyhogy én is jelentkezem valamikor!


Adrienne!

Nem felejtek ele jelentkezni a másik topikba, csak megvárom, amíg nyugis lesz egy kicsit, karácsonykor már biztos több időm lesz. Legalábbis ebben reménykedek.

Sziasztok:

Alexa
sturm alexa
 
 


Sziasztok!

Megint zavarok köztetek egy picit. Raktam fel teszvesz-re jó néhány kinőtt holminkat, ha érdekel valaki nézze meg -lett lehet lapozni két oldalon vannak az aukciók:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Olcsók és tökéletes állapotban vannak a rucik.
Folyamatosan töltök fel még ruhákat 56-os, 62-es, 68-as méreteket is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Alexa!
Csak vigyázz, nehogy megerőltesd magad a lakásfelújításban! Várunk itt is! Köszönjük a drukkot, majd hétfőn írok, hogy mi volt!
Vendég
 


Sziasztok!

Alexa!
Hajrá lakásfelújítás, de csak lassan, óvatosan! :D
Keddre drukkolok!!! :D

Adrienne!
Holnapra drukkok mennek! :D

Én most kezdek izgulni, remélem, csupa jó híreket kapok majd :wink:

Jelentkezni leghamarabb szerdán tudok, addig is vigyázzatok Magatokra és a pocaklakókra! :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Sziasztok!
Barackvirág! Várunk szerdán a jó hírekkel. hogy szép nagy már a pocaklakó! Nálunk minden rendben volt szerencsére! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, használat! Minden rendben volt, napra pontosan tökéletesen fejlődik a pici! Igazábol túl sokat most nem láttunk, mert mosolyogva aludt, nagyon nem is lehetett felkelteni,nem is akartuk, a lényeget úgyis lehetett látni.

Egy dolgot mutatott meg biztosan, hogy tuti kislány:)

Várom a híreket, nagyon szorítok Nektek!

Puszi:

Alexa
sturm alexa
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ti is jó eredményekről számoltok be!!! :D :D :D Szuper!!! :D

Velünk is minden rendben, bár kicsit kisebb a feje a számított kornál (ha szerencsém van, kisfejű lesz, akárcsak a nővére, hihi :mrgreen: ). A többi méretnél csak 1-2 nap eltérés van, de mindene rendben és most már tuti a kukac, már azelőtt egyértelmű volt, hogy a doki bármit mondott volna :P :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kaptunk cd-n felvételt, merevítettem ki képet róla :wink: Kép

Mennem kell, szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Nagyszerű! Ez jó hír, hogy mindenkinél rendben van minden! Csak így tovább! Én holnap megyek vizsgálatra, remélem ott is rendben lesz minden! És már alig várom a következő uh-t! :D
Vendég
 


Sziasztok!
De jó, hogy itt megy a topik, meglepett! :) Én nem mentem anyatanyára, nem is jelentkeztem. Nem szeretem a topikos költözést..

Adrienn: majd írj uh után, hogy mi volt!

Barackvirág: Jó a kép, fütyi kirajzolva is! :D :D Ez már tuti jel! :)

Alexa: gratula a kiscsajhoz! :) Mit "újítotok"/csináltok a lakáson? Babaszoba is készül már? :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Szia Monccs! :)
Hétfőn voltam UH-n, minden rendben volt. Legközelebb 14.-én megyek, már nagyon várom. Holnap vizsgálatra megyek, meg szemészetre, és diabetológiára... Egész napos program. :)
Remélem minden rendben lesz!
Monccs! Te kisfiút vagy kislányt vársz???
Vendég
 


Szia Adrienn!
Egész napos "program" miatt nem irigyellek.. Diabetológián mit csinálnak? Beszélgetős, vagy vizsgálnak, nézik a cukoreredményeket meg ilyenek?
Jövő kedden kapom meg a cukoreredményemet, kiváncsi vagyok. Bár Danival sem volt semmi gond.
Kisfiú lesz megint, módosítom majd a vonalzót, már a neve is megvan, bár még nem tuti. :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Monccs! A diabetológián nézik a cukor eredményeket, amiket én mérek, meg a vérnyomás eredményeket is, súlyt mérnek, vérnyomást mérnek. A szemészeten azt nézték, hogy a szemfenéken okozott-e kárt a cukor és a magas vérnyomás. Ma minden rendben volt, azért még kicsit módosítottak az inzulin adagoláson, megemelték a vérnyomás gyógyszeremet is, remélem most már az is rendben lesz! :)
Alexa! Merre vagy???
Barackvirág! te is jelentkezz ám! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom maradtatok még bőven! Nekem egy itteni zárt topik sokkal jobban tetszett volna. Érthetőbb a rendszere, lehetne a zárt topikon belül külön topikokat nyitni, egyéb témákban. Főzés, lelőhelyek egyebek...

Velünk minden rendben!

Hosszas tipródás után beadattuk a H1N1 oltást mindannyiunknak... pedig én nagyon oltásellenes voltam, de az elmúlt napok, hetek eseményei erre a döntésre vittek.
Reméljük, hogy minden rendben lesz.

9.-én megyek legközelebb ultrahangra

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Dizzy
És bárki más akit érdekel!
Írjatok, hogy melyik hordozó tetszik! Személyes átvétel is lehetséges óbudán, vagy postázom. Legutóbb 1690 volt a posta.

http://krumplinyomda.blogspot.com/search/label/babooo

Kép

http://3.bp.blogspot.com/_GZfTkxETT88/S ... 1kicsi.jpg



Mamacka! Szerintem nagyon csini a pocakod és a 3. gyerekhez képest szerintem még elég kicsi csinoska.


Nagyon kedves vagy de hozzád képest úgy nézek ki mint egy bálna.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!
Te be tudtál ma lépni az anyatanyára? Nekem ma egész nap nem nyitható meg az oldal. Minden más müködik, csak az nem :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok, csak még nagyon nagy a felfordulás, de már látjuk a fényt az alagút végén a felújítás kapcsán ...)

Monccs, tulajdonképpen az egész lakást kifestettük, nagyrészt új bútorokat is vettünk, így teljesen átrendezkedtünk. Tulajdonképpen a pakolás a nagyon nagy feladat, lassan is megy már. De köszönöm az érdeklődést :lol:

Barackvirág, nagyon szép a kisfiad!

Mamacka, én november 4-én beadattam az oltást, a férjem és a szüleim is, és hál Istennek senkinek semmi baja nem lett tőle, azóta voltam uh-n is, a baba napra pontosan fejlődik. :D

Úgyhogy ne izgulj, biztos minden rendben lesz a családodnál, de kérlek írj majd.Nagyon szorítok! Mikor adattad be pontosan?

Mindenkinek üdvözlet, majd jelentkezem!

Alexa
sturm alexa
 
 


Sziasztok!
Én ma adattam be az oltást. Hasonló okokból, mint Mamacka. Egész héten azt keresgéltem, hogy ki hajlandó beadni, mert az addigi háziorvos nem adta, az oltópontokon nem adják be, úgyhogy végülis új háziorvosom van, és ő beadta minden gond nélkül.

Adrienn! Szerintem minden rendben lesz! Azért a sok uh-ért kicsit irigykedem.. :)

Alexa: igazán light programot választottál így a 6. hónapra. :lol: Húú, a pakolás részt én úgy untam egy idő után.. Mi nyáron költöztünk, és mindent bepakoltam, aztán az új házban ki... Csinálj vonalzót!! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Monccs! Az oltópontokon nem adják be???? Miért??? Hm... Nem gondoltam volna... Én még mindig kitartok az elhatározásom mellett: nem oltatok...
Hm... Most nézem, 2 hónap, és már fekhetek is be a kórházba... Ez olyan hamar el fog telni.... Egyre jobban parázok... :p
Vendég
 


Alexa
Én még csak e hét szerdán adattam be. Nekünk a gyerekorvos adta be az egész családnak. Férjem is ingyen kapta mivel a felesége várandós.

Adrienn
Oltópontokon ingyenest nem adnak csak fizetőset!

Angie
Én sem tudtam belépni!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

A háziorvosom azt mondta, hogy az első egy-három nap lehet a kritikus az oltás beadatása után. Úgyhogy biztos nem lesz semmi baj, de nagyon szorítok neketek is, és ajánlom, hogy menjetek el egy potya uh-ra ellenőriztetni. Biztos meg fogtok nyugodni.

Mindenki vigyázzon magára, puszi:

Alexa
sturm alexa
 
 


Adrienne: az oltóponton nem az ingyenesség volt a gond, hanem hogy várandós vagyok. A doki azt mondta, hogy nem vállalja a felelősséget..
Az, hogy be kell feküdnöd 2 hónap múlva, az ugye nem jelenti azt, hogy meg is indítják a szülést? Vagy igen?

Alexa: haladsz a pakolással?

Kép

Kép
monccs
 
 


Monccs!
Nem hiszem, hogy megindítják, de ez az akkori értékeimtől fog függeni. Legkésöbb a 38. héten császár... Ez a terv... Aztán majd meglátjuk, hogy a kisasszony is így gondolja-e...
Addig még van idő... Én a fiammal is már a 35. héttől kórházi koszton voltam, és a 37. hét után magától gondolta úgy, hogy otthon jobban főznek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Adrienne, az a lényeg, hogy veled és a babával is minden rendben legyen. Az egyik ismerősömnek a vérnyomásával volt gond -magas volt neki - a védőnő hazaküldte, de ő inkább felhívta az orvosát, és még aznap császárral megszületett az egészséges kisfia!

Monccs, köszi, már majdnem befejeztem a pakolást. Most már csak a férjemre vár a gyerekbútorok összeszerelése, utána egy nagyobb takarítás és teljesen kész. Úgyhogy már karácsony előtt pihenhetünk!!!! Juhééééééé!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mamacka, jól vagytok az oltás után is, ugye?

Sziasztok!

Alexa
sturm alexa
 
 


Adrienne: Elhiszem, hogy a fiad is haza akart menni két hét kórházi koszt után. :) Nem túl tápláló és azért nem is hazai.. Mi lesz a fiaddal, amíg te kórházban leszel? Én mindig ezen aggódok. Mármint, hogy mi lesz a fiammal, amíg én bent vagyok. Bár remélem csak 3 nap lesz. :)

Alexa: hurrá!!! Jaj, nekem is kéne januárban kezdeni valamit a babaszobával. Egyenlőre kopár falak vannak csak..

Tegnap voltam dokinál, babával minden ok, a laboreredményeim szuperek, mintha nem is lennék terhes. :) A vérnyomásom viszont baromi alacsony, az asszisztensnő 3x mérte meg, mert nem hitte el. 98/45 volt, ez tényleg nagyon alacsony? Mondjuk szoktam érezni magamon, hogy nem az a hiperszuper, de nekem még belefér..

Kép

Kép
monccs
 
 


Hát, Monccs, a fiam addig Apával lesz. Vagy mennek együtt dolgozni, vagy itthon, az majd még kiderül. Nekem nagyon fog hiányozni, az biztos!
Háát, elég alacsony a vérnyomásod! Én adok át Neked, mert nekem meg magas! Nekem alvás közben, éjjel 1-kor annyi, mint a Tiéd! :D
De az még mindig jobb, és kevésbé ártalmas, mintha magas lenne!!! Ne izgulj! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Monccs! Hát tényleg nagyon alacsony, de azt mondják, terhesség alatt alacsonyabb szokott lenni. Biztos szólnának, ha nem lenne megfelelő. Csak vigyázz arra, hogy egyél rendesen, nehogy emellé a vércukrod alacsony legyen. De sokkal jobb így, mintha magas lenne. Jaj, a babaszobát nagyon jó összerakni :lol: :lol: :lol: , csak fárasztó lesz egy kicsit....

Adrienne, mennyi idős a kisfiad? Jó, ha Apával be tud menni dolgozni. Állítólag már nagyon hamar hazaküldenek a kórházból, ha minden rendben van. Úgyhogy csak egy kicsit kell majd hiányolni Titeket.
sturm alexa
 
 


Alexa!
Zaránd 27 hónapos. Igen, néha be tudnak menni együtt dolgozni. :) Zaránd élvezi nagyon! :)
A szülés után a Péterfyben (én ott fogok szülni) állítólag 72 óra múlva hazaengednek. Csak előtte az az 1-2 hét, ami nehezen fog eltelni a fiacskám és apa nélkül...
NNa, nem baj, túl leszünk ezen is, remélem nem mostanság, mert mostanában nagyon nem vagyok jól, így a hétfői dokilátogatást előrehoztuk holnapra, remélem minden rendben lesz...
Vendég
 


SZIA!

Hogyhogy nem vagy jól, Adrienne? Mit érzel? Nagyon szorítok hétfőn!!!!

Alexa
sturm alexa
 
 


Vasárnap óta keményedik a pocakom, és fáj. Így nem megyek hétfőn uh-ra, mert inkább ma mentem, de szerencsére minden rendben van a babával. Elképzelhető, hogy a front szórakozik velem, csak azért furcs ez, mert a fiammal nem volt ilyen gondom. hát igaz, minden terhesség más!
Vendég
 


Adriennne: a pocikeményedés ilyenkor már majdnem mindenkinél elindul, ne aggódj, gyúr a méh a szülésre. :) Nekem mondjunk mindkét terhességemnél már a 14. héttől óránként akár többször is keményedik, nem is kicsit, de hála az égnek eddig nem okozott gondot. Van, akinek a magnézium segít ezen a problémán, esetleg vegyél be két magneb6-ot ilyenkor.

Alexa: az evésemmel sajnos nincsen gond, sőt.. Ennek megfelelően a kilók is jönnek.
Nem csinálsz vonalzót? :D

Én azért aggódok, hogy mi lesz a fiammal, amíg én bent vagyok a kórházban. Most kezdett el anyás lenni.. Eddig nem volt soha, most, hogy nem kéne annak lennie, mert lesz 3-4 nap, amíg nem vagyok, most az lett. Hm.. kicsit aggaszt. :?

Kép

Kép
monccs
 
 


sziasztok.

eladósorba került,kifogástalan állapotú brendonban vásárolt amazonas hordozókendőnk.fekete színű,510*70cm-es.óriási.nagyon kényelmes.télre is jó,mivel vastagabb anyaga van mint sok kendőnek.
brendonban most 11000Ft.nem tudom mennyit kérhetnék érte.igazából 5000-re gondoltam(mi még 12ezerért vettük).
Kép
e-mail címem:eszty19@gmail.com

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Adrienne, pocakkeményedés nem biztos, hogy baj, általában az orvos csinál egy méhszájvizsgálatot, és ha nincs kinyílva, akkor csak a szervezeted készül a szülésre. Nekem is néha van, érdekes, a felújítás alatt alig, azóta egyre gyakrabban. A baba nem bírja a pihenést... Mi lesz, ha megszületik? :lol:
Egyébként gyönyörű neve van a kisfiadnak.


Monccs, nálatok mennyit kell kórházban feküdni szülés után? A gyerekeket beengedik? Ezt érdemes előre megkérdezni, lehet, hogy csak estére kell a kicsinek hazamennie.

Sziasztok!
sturm alexa
 
 


Tudomásom szerint az Istvánban egész nap ott lehetnek a látogatók, de mindenképp alapítványi szobára pályázok, mert ott csak én vagyok a babával, plusz egy ágy, amit elviekben apukának tartanak fent, ha ott akar aludni. Így biztosan velem lehet majd napközben Dani is. Szerintem így is lesz. Ám ha marad az influenzajárvány, akkor nem hiszem, hogy bárkit is beengednek.. Na de hol van az még. :)

Alexa! Nem bírja a pihenést? Hát akkor tényleg kösd föl a felkötnivalódat! :lol:

Adrienne: remélem minden ok, jelentkezz!

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!
Én megvagyok, bár sajnos a helyzet nem jobb... Így kínlódok, remélem el fog ez múlni mihamarabb... Nem bírnám így még 2 hónapig!
Remélem Veletek minden rendben! :)
Vendég
 


Sziasztok mi jól vagyunk! Minden rendben holnap kapja a 19 hónaposom a 15 havi oltását. Állítólag ettől szinte mindenki lázas lesz! :(


Én a neten olvastam, hogy oltópontokon csak fizetős oltást adnak, de azóta már nyíltak külön oltópontok kismamáknak is!

Ma leesett az első hó! Gyerekek örültek bár szánkózni nem lehet még.

Én az Istvánban szültem már kétszer. reggel héttől este kilencig van látogatás (nekem ez is szempont volt, így férjem sokat lehetett velünk)
Ha van kérdés szívesen válaszolok, nekem nagyon jók voltak a tapasztalataim!



Tegnapi eset mi velünk esett...

Andor alszik, Áronnal gyurmázok amíg lehet (különben Bandim csak enné).

Ez a kisember megedzi az ember kreativitását, eddig még csak-csak boldogultam... gyártottam, autót, űrrepülőt, embert, fát, rakétát, hajót, vizet, halat... de amikor idehoz egy adag sárga gyurmát, hogy abból gyurmázzak neki fekete lyukat... no itt becsődöltem... :) :) :)


A dumáját meg olyan ritkán sikerül feljegyezni... ezt a két jegyzetet most találtam a hűtőn.

Este apa mossa a gyerekek fogait.
apa-Nem kell olyan nagy feneket keríteni a fogmosásnak!
Áron-Nagy feneket? Mint neked és anyának?

Este vitatkoztunk apjával.
Áron- Ne kiabáljatok már! Csak ámulok és bámulok! Tessék! és széttárja a kis karjait! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mamcka! Édesek a fiaid! :) A harmadik is fiú lesz??? :shock:

Nálunk javul a helyzet, szerencsére elmúltak a pocifájások és keményedések... 1,5 hétig no-span éltem meg magnéziumon.... De most már sokkal jobb, valószínű, hogy a front tette ezt velünk. Nagyon meg votam ijedve, de most már minden rendben. :lol:
Holnap megyek dokihoz, meg hétfőn, és ha minden igaz, akkor idénre le is tudtuk az orvoslátogatásokat! :) (még a két ünnep között kell a háziorvosomhoz beugrani).
Mi is az ünnepek alatt esünk neki a gyerekszobának, sajnos csak akkor ér rá Apa... Nem bánom, csak elkészüljön! :) A fiamé is utolsó pillanatban készült el, remélem most azért hamar be tudjuk fejezni. Eddig dolgozó szoba volt, most megkapja a leányzó.
Vendég
 


Sziasztok!

Mamaca, annyira tetszett amit a fiúk mondtak! A gyerekszájnál nincs aranyosabb!!!

Adrienne, én is letudtam az idei orvoslátogatásokat, nekem már csak 22-én van babamozi, mert mint írtam, a kisasszony 1-jén nem volt hajlandó mutatni magát. Remélem már teljesen felépültél és már nem görcsölsz. Nagyon kellemetlen lehetett.

Nem tudtok valami gyógymódot, hogy éjszaka ne kelljen 6-7 alkalommal kimenni a mosdóba? Gyakorlatilag alig alszom, mert nagyon nehezen megy a visszaszunyókálás. Mire visszaaludnék, már jön a következő pisilés.

Köszi előre is!

Alexa
sturm alexa
 
 


Alexa
Próbálj délelőtt inni inkább! Hátha segít.

Tegnap Bandikám majdnem nagyon megsérült! Elcsórta a szabóollóm (én voltam a hülye mert elöl hagytam :( ) és a két szemöldöke között tök mélyen felhasította. Azt hittem elájulok mikor megláttam.Teljesen bepánikoltam, sikítoztam (nem gondoltam, hogy így el tudom veszíteni a fejem, eddig higgadtan kezeltem az ilyen baleseteket)Csorgott a vér az arcán, nem is láttam elsőre hol sérült meg. A szeme aszája orra, minden csupa vér volt... hála Istennek nem a szemét szúrtaki... ha belegondolok még mindig bőghetnékem támad. Szegény Áront is annyira megijesztettem...
Később még az étkezőben is dobott egy hátast iszonyat nagyot csattant a kis feje a kövön... :( :( :( majd pofára esett úgy hogy eleredt az orra vére!

Hála Istennek nem lett nagy baja, vigyáztak rá az őrangyalok!


Nemsokára jön az angyal!

nagy az izgalom! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!!!!!!

Mamacka! jujjjjjj, ez nagyon kemény, szegény kis manód! Elhiszem, hogy megilyedtél, én is betojtam volna.. Viszont az tuti, hogy többet nem marad elől az az olló..

Engem elnyelt a karácsonyi készülődés, plusz a férjem benyalt valami hányós-fosós vírusos dolgot, enni még mindig nem nagyon tud, úgyhogy jól kezdődik a karácsony.

Kép

Kép
monccs
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok!
Vendég
 


"Karácsony készül, emberek!
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek,
hogy emberek lehessetek!"
(Wass Albert)

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!! :D :D :D
Kép

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Sziasztok!

Áldott, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kí vánok Mindenkinek!

Alexa
sturm alexa
 
 


Kép
Áldott, békés, boldog Karácsonyt mindenkinek

Ádám, Marcsi, Áron, Andor, Rebeka.


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Bocsi a zavarásért....de hátha valamelyikőtöket érdekel...Én nagyon szerettem volna ilyet annó!!!-és lett,de sajna ár kinőttük!
Eladnám az alig 4hónapot használt, szép állapotú Nania Pico Easy hordozót- kerekes vázzal!(Kicsi babakocsi!)
Újszülött baba teljesen fekvő helyzetben
lehet benne, nem kell ülnie mint a hordozókban !Ha elalszik a kocsiban,nem kell cipelni,csak a vázra tenni és tolni!
EU szabványos, 0-13 kg-ig használható!
Hordozó kerekes vázára rögzíthető a hord fülével !
Váza kicsire összecsukható,még az autó ülése mögött is elfér!
Vázzal együtt kb. 6 kg!
Új ára :26.990.-
Én 22.000.- szeretnék érte kérni!Esővédőt is adnék hozzá!
Ha érdekelne valakit,pü-ben keressen ..több képet is küldök,ha szeretnéd majd!

További boldog pocakosodást kívánok!
üdv.Andi



Kép
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: