Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Alexa
sturm alexa
 
 


BÚÉK!!!!!!

Kép

Kép
monccs
 
 


Kedves Kismamik!

Elnézést a zavarásért!
Olcsón eladnám a link képén látható csajos pihenőszéket!
http://www.minimano.hu/termekeink/ottho ... 06-25.html
(Nemrég vettük a Minimanóban, alig használtuk, mert közben kaptunk egy másikat is)
Pestiek vagyunk, helyben átadom (vidékre + postaköltség).

Akit érdekel, privit kérnék!

tillidian
 
 

 
 

Halihó!

Hová tűntetek? Alexa? Adrienne? Hogy vagytok, hogy teltek az ünnepek, pocak és lakók hogy vannak?

Mamacka!
Fiúk mit szóltak az ajándékokhoz?
Kérdeznék is. Az Istvánban mit adnak a babának a gyermekágyas osztályon? Vinni kell ruhát, pelust, törlőkendőt, köldökápoláshoz szükséges dolgokat? Nem tudod véletlenül, hogy a szobák hány ágyasak, hány 1 ágyas van?

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!
Mi jól vagyunk, köszönöm, bár egyre nehezebben... :( Sokat fáj a pocakom, mintha le akarna szakadni. A szeméremcsontom és a csípőm is fáj... De hát ez ezzel jár! :)
Megvan már a szülési terv is! Jan.21.-én megkapom a beutalókat (nagy labor, aneszteziológus, szemészet, stb...), február 5.-én befekszem és február 17.-én megszületik a lányunk! :) Ha csak nem gondolja Ő máslépp, és nem indul meg hamarabb (nem szeretném :roll: )...
Vendég
 


Moncs
A szobákat átépítették állítólag most már mindben van fürdő.
Szinte mindent kell vinni, a köldökápoláshoz adnak cuccot, meg naponta 3-5 pelust. (jobb ha pelusból is viszel pár darabot)
Ruhát, törlőkendőt, betétet nem adnak.

Hű Adrienne
Akkor neked már nagyon a finis!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Adrienne: Szülési tervben mi szerepel? Húú, tényleg finishben vagy, gyakorlatilag 1 hónap múlva kezedben a baba! :)

Mamacka: Köszi az infót!

Kép

Kép
monccs
 
 


Monccs! Tulajdonképpen a szülési tervem az, amit az előző hozzászólásomban leírtam. Ezt megbeszéltük a dokimmal, és mi ehez tartjuk magunkat. remélem a lányom is! :) Bizony, már nincs sok... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem írtam, de most jöttem ki a kórházból, sajnos előbb megindukt a szülés 2 hónappal :( , de sikerült visszatartani. Hát, nem volt könnyű menet. Úgyhogy most szigorú fekvésre vagyok ítélve!

Adrienne, már nagyon itt van az idő, mindenképpen nagyon szorítunk Neked is! Írj, hogy hogy vagytok!

Alexa
sturm alexa
 
 


Szia Alexa!
Volt egy olyan rossz megérzésem, hogy valami baj van... Akkor tessék szigorúan feküdni, babának pedig üzenem, hogy még van idő, tessék várni, és kiélvezni anya pocakjában a biztonságos létet!
Mondtak valamit, hogy mi lehetett az oka?

Kép

Kép
monccs
 
 


Szia!

MA voltam a zárójlenetésért, kérdeztem a főorvos urat, hogy mi lehetett az oka, de sajnos ezt senki nem tudja megmondani. Hál Istennek, szervi oka nincs, ő azt mondta talán a stressz. Igazából nem emlékszem, hogy nagyon idegeskedtem volna, bár egy kicsit sok volt a felújítás, az ünnepek... stb. Lehet, hogy ez volt az oka.

Lényeg, hogy nagyon sok fekvés, a baba is már feljebb van, úgyhogy a sok pihenés megteszi majd a hatását.

Babának átadtam az üzenetet! Rúugizott is egyet, úgyhogy biztos figyelt a drágám!

Üdv: Alexa
sturm alexa
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a zavarásért.
Van néhány jó állapotú kismamaruhám, amiket eladnék. 36-38-as méret. (2 in 1, C&A, Brendon, Jessica…nadrágok és felsők. Olcsón odaadom)
Nem szeretném itt a helyet foglalni, akit érdekel, írjon privit, és küldök képeket.

Kép
Kép
34372
 
 


Adrienne: készülődsz már? Hogy vagy?

Alexa: mi újság van nálatok, jól vagytok, egyben vagytok?

Kép

Kép
monccs
 
 


Szia Monccs!
Ma voltam aneszteziológusnál, meg NST-n.... Jövő héten befekszem, de még nem igazán készültem fel rá... Nem tudom, hogyan fogom kibírni a család nélkül... Ahányszor csak belegondolok, elbőgöm magam... Jelenleg itt tartok. Még a cuccaimat sem készítettem össze, egyedül egy sürgősségi csomag van összeállítva, ami 1 db hálóingből, fehérneműből és papucsból áll... Majd most hétvégén összepakolok, gondolom szétbőgöm magam közben... Most lennék már 1 hónappal idősebb...
Ti jól vagytok???
Alexa???
Vendég
 


Elnézést kérek a betolakodásért,a 2009 szeptbabásoktól vagyok,de lenne egy

Eladó egy Faktum Viktor gyermekágy (140x70cm) megkímélt (újszerű)
állapotban, ágyráccsal három szintre helyezhető fekvőfelülettel,
az ágyrácsok leszerelése után normál gyermekágyként, újszülött kortól
iskolás korig használható.
Ajándék kókusz matraccal, leesés-gátlóval és kislánynak
baldachin-tartóval 30.000.- Ft.
(Ágy+matrac+leesés-gátló eredeti ár: 56.000.- Ft)"

kérlek ha érdekel priviben keress meg és mutatok képet is....

további szép babavárást!!

sutimano76
 
 


Adrienne: Ne aggódj, meglásd, hamar eltelik az 2 hét, megszületik a babád, és pikk-pakk mehetsz haza a családhoz! Addig próbálj pihenni, már amennyire egy kórházban lehet..
Szóval ne sírj, fel a fejjel, gondolj a pici babára, aki hamarosan megszületik!!
Kitartás, sok erőt kívánok, és minden legyen rendben! Ha majd hazajöttél, írj!

Mi jól vagyunk egyébként, én is lennék már 1 hónappal idősebb! :D

Kép

Kép
monccs
 
 


Kedves Kismamik!

Elnézést kérek a zavarásért, Gremese vagyok a 2007 szeptemberi babák topikból.
Családi vállalkozás keretén belül babáknak és mamáknak varrunk hasznos és praktikus dolgokat.
Elsődlegesen mei tai-okat:
Kép Kép
majd babaerszényeket:
Kép
Mindkettő odébb van még, a mei tai-t a baba 2, de inkább 3 hónapos korától ajánlom. Újszülötteknek a babaerszény és a rugalmas kendő a megfelelő hordozóeszköz. (A kengurut tessék elfelejteni! :)).

Ami most aktuális lehet számotokra, az a kismamabandázs (1.870 Ft babanetes kedvezménnyel) (fekete, barna, homok, almazöld a orgonalila színekben):
Kép

valamint a derékmelegítő (2.040 Ft babanetes kedvezménnyel) (fekete, barna, homok és farmerkék színben):
Kép

Ezen kívül készítünk még babavédő takarót bevásárlókocsira:
Kép

Hordozós táskát (most van fejlesztés alatt), és minden félét, amire igény van, és meg tudjuk varrni.

A honlapon találtok még hordozótakarót, hamarosan hordozós láncokat és még sok minden mást. :)

Ha bármiben tudok segíteni nektek, kérdésetek van, írjatok bizalommal!

A BABANETES KEDVEZMÉNY ÉL, keressetek priviben! :)

További kellemes pocakosodást!

Üdvözlettel:
Gremese
www.mei-tai.hu

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Sajnos elromlott a számítógépünk, ezért idén nem is tudtam még jelentkezni. Szerencsére sikerült megjavítani, és most van pár szabad percem, gondoltam, bejelentkezem... :)
Először is, bár kissé későn, de BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!! :D :D :D
Azért látom, ha nem is túl intenzíven, de jelen vagytok/vagyunk még páran, ennek örülök :D

Alexa!
Rossz volt olvasni, hogy mi történt, de nagyon örülök, hogy sikerült megállítani :)

Adrienne!
Meg tudlak érteni, nekem is bőghetnékem van, ha arra gondolok, hogy napokig a családom nélkül leszek, főleg a lányom fog nagyon hiányozni, mostanában nagyon "jóba lettünk", nem veszekszünk annyit, sokat öleleget, szeretget, bújik... Remélem, nem lesz nagy törés neki, amíg én kórházban leszek...
Neked viszont mennek a drukkok, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen, és kérlek, jelentkezz majd, hogy mi újság veletek!

Monccs!
Örülök, hogy jól vagytok :)

Mi is, hálistennek, minden rendben, múlt hétfőn voltunk 32. heti UH-n, szépen látszott mindene, a doki meg volt elégedve, én meg megállapítottam, hogy az arcformája pont olyan mint a nővéréé :D
Hasam jócskán megnőtt az utóbbi időben, babó elhelyezkedett fejjel lefelé, bár azért még forgolódik néha,valamelyik éjjel teljesen haránt fordult, meg is ijedtem, hogy úgy marad, de szerencsére reggelre visszadugta a fejecskéjét a helyére. Rengeteget csuklik, az egyik lábával rendszeresen megtalálja a bordáimat, a fejével a csípőmet feszegeti, a kezecskéivel meg néha belebokszol a hólyagomba... Ezt és egy kis gyomorsavat leszámítva (az is csak akkor, ha nem bírok uralkodni az étvágyamon :P) hálistennek még mindig egész jól bírom. :D
Két hete előszedtem a lányom babacuccait és elégedetten állapítottam meg, hogy semmit nem kell venni a kislegénynek, annyi unisex body, rugi és egyéb maradt a lányomtól :D Ki is mostam mindent, bezacskóztam, s mikor betöltjük a 37 hetet, kivasalom a legkisebbeket. Kb. akkor elhozzuk a bölcsőt is a barátnőméktől, hogy itt legyen, és el tudjuk végre dönteni, hova is tegyük majd :D
El se hiszem amúgy, hogy már ennyire a végén járok, még csak most teszteltem pozitívat... :shock: :mrgreen:

Többiek?
Jó lenne, ha mindenki bejelentkezne egy-egy sor erejéig, hogy tudjuk, minden rendben... :)

Szép napokat, vigyázzatok magatokra! :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Szia Barackvirág!
Jó, hogy jelentkeztél! :)

A kórházban tartózkodástól én is tartok egy kicsit, főleg azért, mert ha járvány lesz, és látogatási tilalom, akkor szerintem én vagy lefizetek egy-egy nővérkét, és kimegyek a fiamhoz, vagy nem tudom mi lesz.. Óriási törés lenne neki, ha napokig nem látna.. Ja, és nekem is rossz lenne, szétaggódnám magam, depis lennék, és az nem kell az újszülött mellé.. Na, de bízom benne, hogy simán szülök, 3 nap múlva kint vagyok, és nem lesz látogatási tilalom. :)

Babóval kapcsolatban nekem is vannak hasonló érzések, hólyagboxolás, méhszájtapogatás, bordák kirúgása..stb. :D A lényeg, hogy ebből is tudom, jól van. :)
Egyébként nekünk sem kellett venni igazán szinte semmit, csak egy overállt vettem, mert a júliusi fiamra nem nagyon kellett.. :D
Meg kicseréltem a sterilizálómat, mert az elektromos állandóan meggőzölte a kezemet, és most mikrósra lőttem a vaterán.

Most kezdtem el a szobát is rendezni, jövő héten összerakjuk a kiságyat, pelekázó, polc..stb. Utána nekiállok én is babaruhákat mosni, utána vasalni, és mire mindennel készen vagyok, remélem szülök. :D

Kép

Kép
monccs
 
 


ELADÓ ruhacsomag újszülött kortól!2500.-
Ha érdekel írj privit,ott tudok még küldeni képet!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök, hogy Mindenki jól van! Alexa is jelentkezhetne... Remálem Ők is jól vannak...
Háát, én holnap belátogatok a kórházba, remélem még azért erre a hétvégére engedélyezi az orvosom, hogy (saját felelősségemre ugyan, de) hazajöhessek... Majd jelentkezem, mindenképpen! :)
Vendég
 


Adrienne!
Minden jót Neked, Nektek!!! Drukk, hogy hazaengedjen a doki :) És jelentkezz, amint tudsz :) :) :)

Monccs!
"mire mindennel készen vagyok, remélem szülök. :D"
Ez nagyon tetszik, úgy legyen! :D :D :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de egy kis gind volt az internetünkkel. Még egyben vagyok! És megbeszéltem a Babukával, hogy még 2-3 hetet ki fog bírni.

Nagyon örülök, hogy sok mindenkiről hallottam, mindenkinek kitartást!

Adrienne, biztos, hogy vannak nővérkék, akik megengedik, hogy legalább a folyosón lásd a kicsit! Különben már biztos lázadás lett volna a kórházakban! Amikor én voltam kórházban, minket óránként vizsgáltak, infúzióra volt kötve szinte mindenki, de egy ici-pici látogatást engedtek a hozzátartozóknak! Megkérdezték, hogy a szobában kit zavar, persze, hogy mindenki megengedte, hogy gyerekek is bejöjjenek! Remélem veled is így lesz!

Köszönöm a sok érdeklődést, várom a híreket rólatok!

Alexa
sturm alexa
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Az alábbi képen látható színű Bergon Xspr babakocsim eladó. Könyen irányítható, mély kocsi ami sportkocsivá alakítható. Hozzávaló táskával, esővédővel, szúnyóghálóval, téli lábzsákkal.
Alig használt, még több mint másfél év garanciával.
Irányár 42.000 Ft.
További tájékoztatás priviben.

Mindenkinek nagyon boldog utolsó hónapokat. Könnyű szülést és gyors felépülést.
Beatrix Kép

Kép
lipót beatrix
 
 


Sziasztok !

UV mentes barnítás

UV Mentes barnulás egy kémiai folyamat eredménye, amely során egy speciális cukor származék (DHA-Dihydroxyactone) lép reakcióba a bőr felső rétegében található aminosavakkal és ez által alakul ki a természetes gyönyörű barna bőr. Hasonló folyamat játszódik le amikor egy almát kettévágunk és kitesszük a napra amely órák alatt bebarnul.
A folyamat óriási előnye, hogy a kívánt barna bőr elérése teljesen biztonságos. A bőrt nem érik káros UVA vagy UVB sugarak.
A DHA bőrfelületre juttatását követően a kívánt barna szín kb. 2-3 óra alatt érhető el. A barnulási folyamat körülbelül további 6 órán keresztül tart. Az eredmény kellemes sötét árnyalat. Az elért szín teljes mértékben vízálló és általában csupán 4-5 nap után, az elhalt hámsejtek leválását követően kezd fakulni.

BARNITÓ PARTY KISMAMÁKNAK

Hívj meg magadhoz 5 vagy több kismamát vagy barátot,egy barnító partyra ! A 6.fő te leszel és te barnításod ingyenes + ajándékod egy doboz desszert .
A barátaid fújása 3200 Ft /fő
Ha ügyesen szervezitek akkor a társaság mindegyik tagja lehet befogadó és akkor jár neki az ingyen fújás!
A party ár csak 5 vagy több fő estén érvényes !
( Ha kevesebben vagytok akkor személyenként
a fújás 4500 Ft / fő )
Az ár Budapest területén belül érvényes !

Elérhetőség :
Kőszegi Tímea +36-30-636-9287
www.testbarnitas.com
testbarnitas@gmail.com
20200310173350
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Halihó!

Tessék jelentkezni, hogy kivel mi újság! Barackvirág, Alexa! Babaszobák? Kórházi csomag hogy áll? Mosás-vasalás a babának megvan már?

Adrienne a szülésterve szerint holnap szül, hacsak a kicsi lány meg nem született már. Jaj de kiváncsi vagyok! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Hát, én nem sok újsággal tudok előrukkolni, ezért is hallgatok :D
Majd hétfőn megyek UH-ra, aztán jelentkezem :)
Az utsó írásom óta nem is csináltam semmit, ami a babacuccokat, előkészületeket illeti, várom a hétfőt, az már beöltött 36. hét, és nyugodtan készülődhetek (van bennem egy olyan para, nyilván hülyeség, de van, hogy ha sokkal előbb készülök, bepakolok, ilyesmi, akkor hamarabb születik meg... :oops: :roll: )

Adrienne-ékre sokat gondolok, remélem, minden rendben van velük...

Monccs!
És veletek mi újság? Látom, Te már elérted a bűvös 36-ot :D

Alexa???

Más már egyáltalán nem jár errefelé? Vajon született már meg baba az "eredeti" topikból? :roll:

No, szép napot mindenkinek, vár a házimunka...

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Szia Barackvirág!
Én nem bánnám, ha Krisz előbb születne, a 38. héten.. Igen, elértem a 36. hetet, voltam is laborban meg ctg-n. Minden rendben volt. Szóval vége a vérvételeknek végre.. Jövő héten uh, kiváncsi vagyok, mekkora már.
Egyébként nem árt elkezdeni a vasalást, én 2 napig csináltam. Mondjuk sok babaruhánk van. De ennyit vasalni a 38. héten a fiam mellett bizti nem tudtam volna..

Alexa, mi van veletek?

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, először is gratulálok minden babásnak és kitartás a végéhez, már hamarosan jönnek a lurkók! Jómagam is babanetes voltam/vagyok, 2008. decemberi kismami.
Másodszor pedig engedjétek meg, hogy belinkeljem az általam teszveszen árult babaholmikat, amelyek számunkra már feleslegessé váltak, de másnak még jók lehetnek:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Akit nem érdekel, elnézést!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Már négy baba is megszületett az eredeti csapatból! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: Jaj de jó, gratulálok nekik! :D

Kép

Kép
monccs
 
 


Én is gratulálok, kár, hogy átszalutált a csapat, szívesen olvastam volna rólatok! Főleg most :D
(Ha esetleg megtudhatunk többet, örömmel olvassuk! Gondolom nem hibáztam a többes számmal...)

Kép
kriemhild
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak most írok, de nincs sok időm, gondolom megértitek :)
2010.02.15.-én 09:58-kor megszületett Abigel, 3370g és 55 cm. Sajnos csak 20.-án délután jöhettünk haza, de minden rendben van, jól vagyunk. Nem volt könnyű az elmúlt 2 hét a család nélkül, azt hittem, nem bírom ki, de az is sikerült! :) Abigel jó baba, csak lusta szopizni, így sajnos fejnem kell, ami azért nem olyan, mintha Ő szívná, így lehet, hogy nem is lesz több tejem. Mindegy, ezt is odadom Neki. A fiamnál ennyi sem volt sajnos, és szép, egészséges nagylegény! :) Csak nagyon szerettem volna sokáig szoptatni a gyermekimet, de ezt nem adta meg nekem (és nekik) a sors...
Vendég
 


Adrienne! Hatalmas gratula a kiscsajhoz!!!!! :lol:
Szopit ne add fel!!! A fejés is legalább ugyanolyan hatékony, mint a szopi, szóval ha rendszeresen fejsz, akár 3 óránként, akkor tuti fent tudod tartani a tej mennyiségét! Szóval ne add fel, menni fog! Aztán meg Abigél baba is meg fog erősödni, és ügyesen fog szopizni!

Én tegnap voltam dokinéninél. Azt mondja, hátul a méhszáj, nem mostanában fogok szülni.. Szóval kb. a kiírás körül. Na nem baj, csak szép szülés legyen. Ja, és 3270 gr-ra saccolták a súlyát. Szép kis súlya lesz, ha még 3 hétig hízik a pocimban..

Többiek, mi van veletek? Barackvirág, Alexa?

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Először is:

Adrienne!
Szeretettel GRATULÁLOK Nektek Abigélhez!!! :D :D :D Napsugaras életet és minden jót kívánok Neki!!! :D
A fejéshez/szopihoz kitartást, hátha mégis sikerül, de ha nem, az sem tragédia.
Zaránd hogy "viseli" a hugit?

Monccs!
Örülök, hogy veletek minden rendben :D
A becsült súly teljesen rendben van, nekem a lányom kicsit kevesebbel született végül 40+3-ra, annyival most is megelégednék :D

Alexa???

Gratula a többi "márciusi" babához is!!! Remélem, mindenki jól van. Ha publikus, írja meg valaki, hogy kinek mije született, jó? Én nagyon kíváncsi vagyok :wink: :)

Én még mindig nem fogtam neki a vasalásnak, az elmúlt két hétben lefoglalt a lányom betegsége. Tavaly tavasz óta többször lett egy kis taknyosságból középfülgyuszija, mint kiderült nagy az orrmandulája (vagy kicsi a feje :P ), és megduzzadva könnyen elzárja a járatokat, emiatt felgyűlik a folyadék a fülében, mostanig reménykedtünk (a doki is), hogy sikerül elkerülni a műtétet, de végül mégis muszáj volt kivenni az orrmandulát. Ez múlt csütörtökön meg is történt, szerencsére itt az ambuláns beavatkozások közé tartozik, helyi érzéstelenítésben csinálták, a műtét után 3 órával már ki is jöhettünk a kórházból. Jól viselte, mindenki a csudájára járt, hogy milyen ügyes :D Remélem, ezzel elértük a célt, azaz, hogy vége legyen a fülbajoknak :)
Időközben voltam 36. heti UH-n, Öcsibabával minden rendben, bár picit kisebb a számított koránál, de én nem bánom, mert én sem vagyok egy nagydarab, a doki is azt mondta, hogy jobb nekem így :wink:
Most már nagyon készülődhetnék, még semmi nincs összepakolva, előkészítve, remélem, a héten azért meglesz minden :)

Mennem kell, mert most már mindennel sokkal lassabban haladok :wink:
Szép napokat mindenkinek!

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Sziasztok, az ÚJSZÜLÖTT FOTÓZÁS hátha érdekes lehet valakinek a napokban :)

Kép

http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
lmkata
 
 


Sziasztok!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2010. február 21-én reggel 9 óra 10 perckor megszületett kislányunk, Alexa 47 cm-rel és 2700 grammal, egészségesen.

A babával minden rendben, egy kicsit besárgukt, de már ez is múlik neki, szopizik rendesen.

Mindenkinek nagyon szorítok és üdv nektek!

Alexa
sturm alexa
 
 


Alexa: Nagy gratuláció Nektek! Sok tejcsit és boldogságot a kicsi Alexának! :)

Barackvirág: Egyben vagytok még? Hogy állsz a készülődéssel?

Mi egyben még. Már szívesen szülnék..

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Alexa!
GRATULÁLUNK NEKTEK!!! :D :D :D Sok tejcsit és minden jót kívánunk mi is a kicsi Alexának!
Örülök, hogy minden rendben :)
Képet nem mutatsz??? :roll: :D

Monccs!
Mi is egyben, még nem is szülnék (mondjuk jövő vasárnapig)... Készülődéssel most már jól állok, ha nincs is minden tökéletesen elrendezve, de a nagyja megvan. Vasalással is sikerült végeznem, a bölcső itt van, a kórházi pakk 80 %-ban a táskákban, a többi listázva, hogy mikor majd indulni kell, ne felejtsek el semmi fontosat :wink:
Neked kívánom, hogy indulhass már, ha ennyire készülsz :D

Szép hétvégét!

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy gratula a már megszületett babáknak!
Sok boldogságot, sok tejet, sikeres szopit kívánok!
És kitartást a többieknek!

Az elköltözött csapatban már 14 baba született meg. 6 lány, 8 fiú. Február végén babaeső volt. De azért még több a várakozó. :)

Én is nagyon várakozom... Már megint túl vagyok a kiírás időpontján...
Most (velem együtt) 3 terminuson túli kismama várja, hogy végre megszülessen a kicsi. És már mindenki betöltötte a 37 hetet. Szóval bárki nyugodtan szülhet már. :)

Szóval nagy drukk mindenkinek aki mostanában következik! Hajrá márciusi babák! :D

biribon
 
 


Biribon!
Köszi, hogy írtál! Gratula mindenkinek, akinek megvan a babája, és én is drukkolok a várakozóknak! :D

A várakozásoddal pedig mélyen együttérzek, csak várok, csak várok...

Kép

Kép
monccs
 
 



Sziasztok!
Monccs! Drukkolok nagyon, remélem már túl vagy a szülésen!
Alexa! Neked is gratulálok, meg mindenkinek az "elköltözött" topicból! :)
Vendég
 


Adrienne: nem vagyok még túl sajna, várat magára a fiatalúr..
De írj magatokról is, és képet is kérünk! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Mi jól vagyunk, köszönöm. Abigel eszik-alszik baba, bár néha huncutkodik, és addig nyekereg, míg ki nem hozom a szobájából a nappaliba közénk... :) Sajnos nem szopizik, így még mindig fejem a tejet, meg pótolok tápszerrel. Ez van...
Majd teszek fel képet is, bár itt a babaneten még sosem tettem fel képet, majd megnézem hogyan kell. :) Addig a türelmeteket kérem.
Drukkolok Monccs, most már tényleg a célegyenesben vagy! Hol fogsz szülni?
Vendég
 


Ó, akkor Abigél igazi minta-baba. :) Szopit sajnálom, de nagyon ügyes és kitartó vagy, hogy fejsz neki, szuper! :)
Képet úgy a legegyszerűbb feltenni, hogy a Melléklet feltöltése feliratra kattintasz (amikor írod a hozzászólást, akkor a beírásra szolgáló ablak alatt világoskékkel vagyon írva).

Az István kórházban fogok szülni. Remélem, most már tényleg 1-2 nap.. Nem szeretném túlhordani, bár úgy látom nagyon arra hajaz az úriember..

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért! Vannak eladó kislány ruháim, ha esetleg érdekel valakit, akkor írjon privit!
Személyes átvétel megoldható Dunakeszin, Budapesten, ill. hétvégén Budaörsön és Törökbálinton is.

Itt tudtok bogarászni:
http://picasaweb.google.hu/116991720972723749533

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy 2010. március 16-án délelőtt megszületett Ákos fiunk 3350 grammos és 51 centis valójában. :D
Kép
Tegnap haza is engedtek minket, most szokjuk a 4tagú családi életet. :D

Gratula minden megszületett "márciusi" babának és családjuknak!!! :D
És mennek a drukkok azoknak, akik még várnak a nagy eseményre :D

Kép
Kép
barackvirag
 
 


Barackvirág nagy gratula!!! Nagyon fess a fiatalember! :) Mi is most szokjuk a 4 tagú családi életet. Van mit tanulni, tapasztalni még... :)

Én is örömmel tudatom, hogy március 12-én reggel villámgyorsan megszületett Lilla Borbála. :) 4-kor első fájás, 5-kor ébresztettem apát, 6-ig zuhany és készülődés, 6-kor indulás, 1/2 7-re kórházban, 7.10-kor már kint is volt Lilla. :) 3480g és 58 cm, + óriási tappancsok. Nagyon gyors és a nagy fájdalmak ellenére könnyűnek mondható, teljesen beavatkozás mentes szülésem volt (se beöntés, se borotválás, sem EDA, sem oxi, se gátvágás). Utána 2,5 órán keresztül minden zaklatás (mérés, fürdetés, öltöztetés) nélkül velem volt Lilla a szülőszobán. Utána egy zuhanyt követően (addig apa karjában szundított) én is kísértem a mérésre, fürdetésre, öltöztetésre, még fotóztam is. Rögtön tudtam jönni-menni, ülni, tök jól éreztem magam fizikailag. :) Szép élményként marad meg bennem. Nagyon édes volt a dokim és jó a szülésznőm. :) Köszönet nekik!


Itt van néhány kép Lillusról:

Kép
Kép

Monccs! Veletek mi a helyzet a vonalzód már kiakadt... :D

Adrienn! Kitartást a fejéshez, én az első lányommal 9,5 hónapig csináltam, hát, nem volt semmi... Most is problémák vannak nálam a szoptatással, túl érzékeny a bőröm (valószínűleg atópiás bőr, könnyen sérül, nehezen gyógyul és szarusodási rendellenesség is kialakult rajta), így most én is fejegetek kicsit, csak, hogy legyen egy kis ellenanyag, és táppal pótolok. De már közel sem úgy, mint az első babánál... Arra már nincs idő, energia. Lucánál nem kellett pótolnom, csak 9 hónap után.

biribon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: