Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tide!Nem csak kiváncsi voltam hogy este is van e pozitesztem de igen azzonnal volt.Meg olyan jó érzés is.Szerinted mikor kezd el barnulni a mell mert nekem már most barnább.Tavaj volt egy vetélésem de remélem most szépen fejlődik a kicsike.Éjjel fel kellett kelnem enni mert majd éhen haltam.Reggel mentem melóba és elképzeltem ahogy a kezemben tartom és nézem olyan szép volt hogy majdnem sirtam.Ti is sokszor képzelitek milyen lesz majd? :D
gtimi83
Győr
 
 


Szia Timi , Megertem hogy teszteltel ujra. En is mar vagy haromszor kerdeztem a parom hogy ugye nem kepzelodok es o is latta a ket csikot es ugye most tenyleg jon a baba. Szoval teljesen megertelek. A mellem nekem is barnul es no de ez biztos mindenkinel maskepp van. Mint minden mas tunet is. Engem a parom minidig azzal nyugtat hogy nem szoktam en ilyen almos lenni meg emelygos ugy hogy tuti hogy ott a baba. Fontos hogy ne gondolj negativ dolgokra. Ha veletlenul most is elmenne a babad annak vannak jelei. Amig ezeket nem erzed, latod addig minden ok. A termeszet azert csodalatos ilyen szempontbol. Inkabb csak mi izgulunk mert annyira szeretnenk mar a kis jovevenyt. Nem lesz semmi baj ezt mondogasd magadnak. Szep napot.
Tide

Kép
tide33
 
 


jövök nosztalgiázni :D meg gratulálni...nekem tavaly ilyenkor jött meg utoljára, szept.10-11én fogant a baba, szept.27-én teszteltem pozit...05.30ra voltam kiirva...06.05.én érkezett a világ legnagyobb csodája Lili :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát sajnos ez a hónap nem lett a mienk,mert szerdán piri megjött :( De a jövőhéttől ezerrel dolgozunk a következő babán! :wink:

Timi gratulálok a pozi teszthez!

Többieknek puszi

Kép
anyci
 
 


Gratulálok, Mandula! És nagyon drukkolok!

Anyci, sajnálom!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
Timi,Dori: köszönöm az üdvözlést :)

Timi, Tide: én is megértem a többszöri tesztelést, az ember nem hiszi, pláne, ha már régóta vágyik rá. Örülök nektek én is:)

Niki: remélem, mi is nosztalgiázhatunk jövő ilyenkor és gratulálok a kicsi Lányodhoz, nagyon szép :D

Anyci: sebaj, a következő hónap a tiétek lesz :)
mandula11
 
 


sziasztok,
bár nem túl kellemes hangulattal indult a topic ...de mostanra kezd alakulni :wink:
kedvem is van bejelentkezni.
én tegnap teszteltem egy halványat napközben, úgyhogy alig várom a következőt.bár tudjuk a halvány csík is csík!! :D
és mindenkinek nagyon drukkolok!!sokasodjukn!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Ma reggel teszteltem, nem is olyan halványat. Még mindig hihetetlen, annyira örülök neki!
Május óta nem védekezünk a férjemmel, és most jött össze. Hihetetlen érzés volt, amikor halványan a tesztcsík is kezdett megjelenni! Már ezerszer megnéztem azóta a tesztet, és gyönyörűen ott van.
Egyébként viszonylag rövidebb, 26 napos ciklusaim szoktak lenni, most szeptember 2-3-ára vártam a menstruációt.
Éjszaka azonban pozitív teszttel álmodtam, ezért reggel megcsináltam, s láss csodát... :lol:
Május 15 a szülés időpontja a babanet kalkulátora szerint (de ha jól tudom, ez 28 napos ciklusokkal számol).

Magamról annyit, hogy 28 éves vagyok, a férjem 33. Tavaly volt az esküvőn, idén május óta nem védekezünk. Első baba lesz. Még talán mi sem fogtuk fel.
:D

Mindenkinek sok szeretettel gratulálok, akiknek már pozitív tesztje van! Teszek majd fel képet is az első tesztről!.
Egyébként alig tudom elhinni az egészet. Igazából semmit nem érzek még (még szép, alig három hetes múlt a terhesség), de a hasam kissé el van nehezülve, olyan érzésem van, mint mielőtt meg szokott jönni.
Vendég
 


Mandula,Andi,Sellon!

Üdv itt! Gratulálok a pozitív tesztekhez!
:)

Mi kislányunk május 22-re volt kiírva,de április 29-én érkezett.
Két napja töltötte be a 4 hónapot! Igazi kis tündér!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok es udv az uj csatlakozoknak es gratulalok a pozitiv teszthez. Sellon valoban hihetetlen es szinte felfoghatatlan erzes ez az egesz. De gyonyoru!!
Szoval ma voltam dokinal. Kicsit csalodott vagyok vagy inkabb ossze vagyok zavarodva. Ket kalkulatort is megneztem a neten es mind a ketto 4-5 hetre tette a babamat ciklus szerint. (Nekem is eleg rovid ciklusaim vannak 25 napos de talaltam egy olyan kalkulatort is ami ezt is szamitasba veszi ) Erre ma elmentem a dokihoz es nem latott semmit az ultrahangon. azt mondta valoszinu hogy terhes vagyok foleg ha pozitivat teszteltem de egyenlore nem latja mert szerinte csak 3 hetes lehet. Akkor most mi van?? Miert szamol o maskent mint ezek az online kalkulatorok. Gyorsan teszteltem meg egyet itthon mert ugy megijedtem de sotet pozitiv csik van ugyhogy nem kepzelodom. Penteken kell vissza mennem remelem akkor mar valami latszik. De nem fura ez?

Kép
tide33
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál...megállapította a terhességet...láttam az uh-on a szikhólyagot...hihetetlen...
2 hét múlva kell visszamennem, akkor már lesz szívhang is és meglátjuk h fejlődik a terhesség (remélem fejlődni fog... :roll: )
Gondolom akkor kell majd mennem vérvételre védőnőhöz stb...
Elfelejtettem megkérdezni a toxoplazma szűrést...remélem nem lesz későn 2 hét múlva..szerencsére már nem lakik velünk sem a görény sem a kutya... :roll: de azét aggódok picit!

Üdvözlöm az új tagokat :lol:

Anyci! Remélem következő hónapban összejön...drukkolok :)

Remélem mindenki jól van

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Tide, nekem is rövidek a ciklusaim, 26 naposak, de volt már 25 napos is. Nem tudom, a baba mikor foganhatott, mert a ciklus.hu-n vezetem a menstruációs naptáramat, és az mindig átlagos 26 naposra írta a ciklusaimat. Augusztus 8-án jötte meg, aztán 18-án, 19-én és 20-án is szeretkeztünk a férjemmel, illetve 22-én is (a 8. és 9. ciklusnapon is, de az még túl korai lehetne). Szóval, lehet, hogy ez a ciklusom nekem is 25 napos lett volna, mert ma vagyok a 24. napon, és igen szép pozitív csíkot produkáltam. Szóval nem kell nagyítóval nézni. Szóval, 26 napos ciklusnál számolva ma vagyok a 3. hét . 2 napján. És már mutatja szépen a terhességet. De végülis, mindegy, a lényeg, hogy ott a bébi. Már most azon gondolkodom, hogy vajon kislány vagy kisfiú? :D
Egyébként nekem egész éjszaka, meg ma napközben is olyan érzésem van, mint amikor meg szokott jönni. Nem nyilall a méhem, hanem egyszerűen picit fájdogál a hasam. Szerintem orvoshoz csak jövő héten megyek.
Vendég
 


oo lanyok,de orulok h egyre tobben vagytok!!
tok jo olvasni! nekem kimaradt ez az izgulos idoszak. 3honapos voltam mire kiderult :lol: :lol: nem ertettem miert alszom egesznap es miert vagyok betegszabin 1honapja, meg miert nem gyogyulok,mar tukrozesre is kuldtek :lol:
amuuugy majd a 12hetes UHn tudnak sztem feltetlen pontositani az idoponton h hany hetes is lehet biztosan. addig siman tevedhetnek a dokik is. az UH miatt ugye..
szoval szoval no para :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok

Iner, tok jo hogy mar latszik a pocaklakod az uh-n meg ha picike is. Remelem nekem is latszani fog mar penteken.

Sellon ugy gondolom mi hasonlo helyzetben vagyunk talan en kicsivel elorebb vagyok bar mar elbizonytalanodtam. Nekem juli 27 en jott meg utoljara es a dokim szamolasa szerint aug 10 en kellet volna megfoganni a babanak. Nem tudom pontosan hogy tenyleg akkor jott e ossze mert mi is eleg gyakran voltunk egyutt szoval csak tippelek. Azt hiszem nalam azert sem latszott semmi meg mert nem volt tele a holyagom. (Mert azt elfelejtette mondani hogy tele holyaggal mennyek a vizsgalatra. )Na mindegy majd pentekre jol teleiszom magam. Lehet hogy ezt tudnom kellet volna de hat en nem tudtam.

Netti csak irigyelni tudlak hogy kimaradtal ebbol az izgulos idoszakbol hiszen mire megtudtad mar szinte a "veszelyes" idoszaknak mar vege is lett.

puszi mindenkinek

Kép
tide33
 
 


Sellon, Andi, nektek is szívből gratulálok, és drukkolok! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!Gratula az ujjaknak is.Szia Tide!Látom egy cipőben járunk.Nekem sem látta a doki de utánna nekem is erős pozi volt a teszt.Hétfőn megyek majd ujra alig várom.Ha minden igaz mostanság vagyok ugy a 6. hétben.Remélem látom a picikémet.Felritkulást látott neked is?Nekem a méhfal 11mm és 2mm felritkulás volt egy picike fekete pötty.Ha megyek akkor már olyan 4-6 mm nek kell lennie a babának. :D
gtimi83
Győr
 
 


Timi Nekem nem mondott semmi ilyet a doki hogy mit latott annyit mondott hogy gyanus a dolog mert jo nyalkas a mehfal. De mereteket nem mondott. Nekem penteken kell vissza mennem. Megnyugtattam magam hogy biztos azert mert a holyagom nem volt tele igy nem lehetett latni semmit. Drukkolok neked hogy hetfon mar lathasd a manocskadat. En is remelem hogy penteken mikor vissza megyunk mar tobbet es jo dolgot fogok tudni. Puszi

Kép
tide33
 
 


Azt mondják nem jó a hüvelyire teli hólyaggal menni vagy talán mégis?
gtimi83
Győr
 
 


Nem huvelyivel nezett hanem hasrol. Ezen en is csodalkoztam de azt mondta minek kinozzon azzal. Lehet hogy megsem o a megfelelo orvos??

Kép
tide33
 
 


Sziasztok!

Nekem is anno hetekig nem látta a doki. Legalábbis ő azt mondta.
Aztán elmentem máshova és akkor már 12 hetes voltam. :) !

Szépen lehetett látni a babót és hallani a kis szíve dobogását.
Olyan megható volt. :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


nekem huvelyivel neztek eloszor,de nem volt muszaj mert 12hetesen mar hason keresztul lehet latni siman! ugytudom elotte huvelyivel szokas... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ha az orvosnak jó a hasi UH-készüléke, sztem nem muszáj hüvelyivel nézni. De nekem is úgy nézték anno. De sztem legközelebb már látszani fog, és te is megnyugszol, hogy jól választottál orvost, Tide! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
Koszi a sok megnyugtatast. Mar nagyon varom a penteket. A dokimban probalok bizni idaig nem csalodtam benne. (O mutott februarban) Tegnap este egy orvos baratunk is mondta hogy csak hozza menne o is ugy hogy azt hiszem jol dontottem.
Szep napot nektek
Tide

Kép
tide33
 
 


Sziasztok,
Tide: remélem, hogy pénteken nagy örömöd lesz:) Én holnap megyek, és remélem, hogy minden rendben lesz, és hallhatom azt a gyönyörű szívhangot (elvileg pénteken töltöm a 6. hetet). De már nagyon kezdek izgulni, hogy semmi gond ne legyen. Ugye, ez normális? :) kész vagyok
Majd holnap beszámolok:) addig mindenkinek jó várandósságot:)
mandula11
 
 


Szia Mandula
De izgulok erted en is. Biztos csodas lesz hallani a baba szivhangjat. Majd szamolj be nagyon varom. Szerintem teljesen termeszetes hogy izgulsz hiszen most minden esemeny olyan uj.Remelem nekem is jo hirem lesz. :lol:
Szep napot mindenkinek
Tide

Kép
tide33
 
 


Szia Tide.Ird ám meg mi volt az uhun.Én ha minden igaz ma vagyok 6 hetes.Talán majd együtt is szülünk ha jól számoltam. :D Ugy várom a hétfőt már.
gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Én tegnap voltam uh-án :lol: na jó csak tüszőérést nézni de még májusi lennék ha össze jön!
A jobb petef- volt egy 14mm-es 13mm-es, és egy 10mm-es tüsző a bal petef. volt egy 18mm-es, 11mm-es és három 10mm-es tüsző endometrium 8mm-es volt ami clostinál elég jó! Pénteken megyek megint! Remélem ez a hónap össze jön végre! :lol: :lol: :lol:

Gratula a + tesztelőknek és akik már voltak uh-án! :D

Kép
grácus
 
 


Mi történt a vonalzómmal????????????????????????????? :shock: :shock:

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni!
Június 27én volt meg utoljára.tegnap vettem tesztet negatív lett.
Késhet ennyit vagy vegyek megint tesztet?

Gratulálok minden kismamának:)

Üdv Anett
nette89
 
 


Nette nekem juni 28 volt az utolsó mensi de augusztus 20 volt az első pozi tesztem halványan.Rá egy hetére már erős volt a két csik.Bár nekem elég összevissza ciklusok voltak volt hogy 48 nap is.Pco gyanu is volt meg minden amit el lehet képzelni.Nem tudom lesz e pozi teszted ha nem jön meg csinálj megint.Szivessen hallanék sztorikat kinek hogy jött össze a baba. :D
gtimi83
Győr
 
 


Nektek is van hidegrázás?Én sokszor nagyon fázom.
gtimi83
Győr
 
 


köszönöm a válaszod!hát várok még pár napot aztán hátha:)
Hát a Dominikom nagyon gyorsan összejött!
Párommal 1 éve voltunk együtt.terveztük de későbbre.de aztán nagyon örültünk neki és vártuk.Elég fiatalon lettem anya de nem bánom.

Tényleg ki mit tud erről h mikor fogan meg a baba,vagyis mikor kell h együtt legyünk?
Ha jól tudom a mensi utáni 14. napon van peteérés?És akinek össze vissza ciklus?
nette89
 
 


Ez a kínai fogamzásnaptár szerintetek mennyire tuti tippet ad a baba neméről?
nette89
 
 


Sziasztok!

Nálunk úgy történt, hogy augusztus 8-án jött meg utoljára a menstruációm. Általában igen rövid, 25-26 naposak a ciklusaim. A ciklus. hu augusztus 20-ra írta a tüszőrepedést, így mi együtt voltunk (többek között) augusztus 18-án, 19-én és 20-án is. Ugyanúgy, mint május óta minden hónapban, mivel azóta nem védekezünk. S most összejött.
De érdekes volt a tesztelés, mert ebben a ciklusban úgy voltam vele, hogy valószínű ez is negatív. Aztán 31-én reggel felkeltem, s miután többször azt álmodtam, hogy pozitív lett a tesztem, gondoltam, megcsinálom az egyik tesztet a kettő közül. Mikor kezdett halványan, aztán kicsit erősebben is megjelenni a tesztcsík, alig akartam elhinni. Berohantam a szobába, és közöltem a férjemmel, aki még aludt, szóval, elég kómás állapotban volt. Alig fogta fel. :D
A menstruációt egyébként szeptember 3-ára vártam. A tesztet 31-én, a 24. ciklusnapon csináltam, és viszonylag erős lett. Aztán azóta minden nap csináltam egyet, megnézni, hogyan erősödik a csík. Ma már a Tesztcsík jóval erősebb, mint a kontroll. Olyan boldog vagyok! És ma a 27 ciklusnapon vagyok, vagyis holnap töltöm be a 4. hetet, szombaton pedig 4+1 leszek. Orvoshoz jövő héten szeretnék menni.
Hát, nálunk így történt.
Hogy fiú-e vagy lány, azt nem tudjuk, több napon át is együtt voltunk, így bármi lehet. Jós legyen a talpán, aki nálunk ezt megállapítja. :oops:

Nem tudom, hogy van-e valóságalapja ezeknek a különleges fogamzási módoknak. De szerintem ha valaki akar gyereket, akkor sokszor van együtt a férjével, s talán annyira nem nézi ezeket a titokzatos "rítusokat."

Egyébként úgy van, hogy a tüszőrepedés után 14 nap múlva jön meg a következő menstruáció, tehát a tüszőrepedés a menstruáció előtt van, s nem után. Ez általában azonban a ciklus közepén szokott lenni, de nekem ugye 25-26 napos ciklusnál a 11-12. napon. És most augusztusban nyakon is csíptük!

Amúgy észleltem, hogy ez a topic nem igazán lendült még fel, holott már én is május 15 körül fogok szülni. Más topicok ekkorra már virágoznak. Kár, hogy az első oldalon összevesztek a nők. Mint az óvodában.
Vendég
 


Sziasztok,
Ma voltam az uh-on, és ez valami csodálatos dolog:) Már 2.5 mm-esek vagyunk! És hallottam a szívhangot is, ami leírhatatlan élmény:) ott bőgtem örömömben.
A doki szerint minden megfelelő és rendben van, én elvileg május 4-re vagyok előjegyezve :)

Grácus: szépen alakulsz, drukkolok neked:) nekem a végére 2 érett meg, és egy baba van, aki viszont egy csoda :) szóval hajrá neked:)

Egyébként nekem is rövid ciklusaim vannak (23-26 nap), és a 23. napon már volt egy halvány tesztem, de természetesen rá egy hétre már igen komoly teszt volt:)

Mindenkinek kellemes babavárást:)
mandula11
 
 


Sziasztok,

Gracus nagyon szurkolok neked hogy most tenyleg ossze jojjon!!!

Timi, remelem holnapra mar jo hirekkel tudok szolgalni de nagyon ugy tunik hogy te meg en ugyan ott tartunk. Kicsit izgulok. amugy nekem is van hidegrazasom es tok orulok hogy irtal errol mert sok helyen azt olvastam hogy ez vetelesre utal. De aztan olvastam valahol masik forumon (mar nem emlekszem hol) hogy sok kismamanak van ilyen a terhessege alatt vegig es teljesen egeszseges babat szulnek. szoval ugy dontottem ez normalis. :)

Az a baj ha sokat nezelodik az emer az interneten hogy sok informaciohoz jut es neha osszezavarodik bennuk. :?

A baba nemevel kapcsolatban mi ugy dontotunk nem szeretnenk tudni elore. Van ket nevunk amit valasztottunk es tenyleg csak azt szeretnenk hogy egeszseges legyen barmennyire is kozhelyesen hangzik is ez. :)

Jo penteket mindenkinek.

Kép
tide33
 
 


Sziasztok mamik!

Nekem egy 2008 májusi babám van és most várjuk öcsihugit.

Örömmel láttam, hogy már ilyen topik is van, majd szomorúan olvastam az első bejegyzéseket. Néha ledöbbenek, hogy felnőtt emberek mekkora baromságokon tudnak veszekedni. Elvenni a topikindítás örömét???, ez olyan kicsinyes... ahelyett, hogy meglátnánk a gesztus kedvességét. Nehogy már ez legyen a legnagyobb problémánk az életben!

Szerintem egy nagyon kedves gesztus volt ez a topikindítás, nem értem , hogy bizonyos embereknek miért okoz örömet ha beleköthet a másikba még akkor is ha nem ért egyet valamivel.

Egy szó mint száz!

Örömteli pocakosodást az egész csapatnak!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia mindenkinek,

Remelem nektek is olyan jo napotok volt mint nekunk. Vegre lattuk a kis manocskankat. Marmint a petezsakot de azert ennek is nagyon orulok. Alig talalt ra a doki mert mint kiderult elegge jobbra hajlik a mehem. Azt mondta meg nagyon pici fogantatastol olyan 3 hetre lehetunk. Tehat 5 hetre az utolso mensi ota. Igy adta meg ezt a majus 4 datumot. De azt mondta meg valtozhat. Harom het mulva kell megint mennem hozza. Annyira boldog vagyok hogy minden jol van.
Timi remelem hetfon neked is ilyen jo hireid lesznek. Jo hetveget nektek es mindenki vigyazzon magara!
Tide

Kép
tide33
 
 


Sziasztok!Örülök a babátoknak remélem nekem is ilyen jó hirek lesznek.Ma már nagyon sürün jártam pisilni és a melleim már oldalt is fájnak.Nem baj én bármekkora fájdalmat elviselek csak ez a kicsi a világra jöjjön és egészséges legyen.Olyan jó hogy vagytok tök jó megosztani ezeket valakivel és együtt örülni mert a családban még nem nagyon tudják nálunk.Remélem hamarossan én is világgá kürtölhetem majd a babát.Vigyi magatokra ám! :lol:
gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Gratuláció az apró örömökhöz!

Én úgy tervezem, hogy vagy jövő héten pénteken megyek orvoshoz, vagy az azt követő héten kedden. Nem sietem el, hiszen nincs értelme túl korán menni.

Nekem sokszor fáj úgy a hasam, mint menstruáció előtt, illetve alatt. A melleim nekem is fájnak, főleg akkor, ha éjszaka megfordulok vagy úgy fekszem, hogy kicsit megnyomom.
Még mindig olyan hihetetlen, hogy itt van velünk valaki...
Mi már elmondtuk a családnak, egyből az után, hogy pozitív lett a teszt. Azóta is magamnál hordom a legutolsó, s legerősebb tesztet, sokszor előveszem nézegetni...


8)
Vendég
 


Sok szeretettel gratulálok minden új kismaminak! :D Tulajdonképpen Sellon miatt néztem be, itt is szeretnék neki külön gratulálni, egy régi jó ismerős! 8) :wink:

Én leszek a kukkoló :lol: , néha-néha olvasgatlak majd titeket. Nagyon szép várandósságot kívánok mindenkinek! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sellon!

Anno nekem is úgy fájt, mintha meg akarna jönni, rohangáltam is mindig a wcre, hogy "ugye nem jött meg mégis?" Amikor ez elmúlik, akkor jön majd a hányinger, úgy a 6. hét környékén. :lol: :twisted: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati, de jó, hogy benéztél ide! Köszönöm itt is a gratulációt. Épp ma reggel mondtam a férjemnek, hogy főleg éjszakánként fáj a hasam (vagy talán akkor jobban érzem). Erre ő: de ugye nem fog megjönni? Hát, mondom, kizárt dolog ilyen szép tesztek után. Amúgy a mellfájáson kívül nincs semmilyen más tünetem. Kíváncsi vagyok a hányingerre, hogy vajon az lesz-e?
Vendég
 


Csináltam is vonalzót. Igaz, ezek az általam számított adatokat tartalmazzák, lehet, hogy az orvos mást fog mondani.
Vendég
 


Sziasztok!

Alig győzlek visszaolvasni titeket!
Nagyon pörögnek az események!

Mandula, szerintem mi kb egy időben fogunk szülni, mert én meg ma töltöm a 6. hetet...
Hétfőn voltam dokinál, de még csak petezsákot látott, majd 2 hét múlva kell visszamennem, remélem akkor már szívhang is lesz... csodálatos lehet azt hallani :)

Nekem most már ritkábban fájdogál a hasam, inkább az émelygés erősebb mint eddig volt...remélem nem kezdődik a hányingeres korszak, mert a munkahelyemen kicsit gáz lenne...igaz tudják már, hogy babát várok!

Mindenkinek jó babavárást!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!
Hát én ma megint rengeteget jártam pisilni.Figyeltem a munkában minden órában legalább egyszer voltam.Mandula lehet veled is egy idős vagyok. :D A mi történetünk elég hosszu de leirom.Tavaj október táján kezdtünk próbálkozni Februárig semmi csak a rengeteg nega teszt és elmentem az orvoshoz mert elég rendszertelen is volt a ciklusom.Elküldött hormonvizsgálatra amiből kiderült a pcos és azt mondta az orvos hogy nem kezel nem segit hogy baba legyen próbáljak spontán teherbe esni mert ő sok nőt látott már igy teherbe esni és hogy fogyjak le mert nagyon kövér vagyok.Na ekkor volt Április és én azt mondtam feladom.Vettem egy kis tacskót magamnak és azt mondtam majd nevelem azt. :) Eljött a Junius és elkezdtük tervezni az esküvőt kitüztük a dátumot is.Akkor 28.án jött meg utoljára és készültünk a nyaralásra ami Augusztus 7.-Től kezdődött Bevásároltam betétet tampont mindent és nyaralás előtt csináltam egy tesztet még az nega lett.Aug. 7-re volt irva a mensim és nem jött meg.Vártam a nyaralás végéig és mikor hazajöttünk akkor csináltam egy ujjabb tesztet és halvány csikocska lett rajta alig látható Zoli nem is látta szinte.Aztán 3 nap mulva ujra teszt de ezen már erőssebb csik volt és ő is látta. ezután mentünk el orvoshoz ahol még nem láttak semmit de aznap és másnap egy ujjabb teszt már este is azzonnal pozi lett.Azóta Lucának hivjuk a kicsit bár még nem merün igazán örülni de sokszor elképzelem milyen is lesz majd. :D Bocs hogy ilyen hosszú voltam.Puszi nektek.
gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Nálam a hasfájás hétfő óta megvan, hol elmúlik, hol előjön, hol erősebben, hol enyhén. De tisztára menstruáció előtti érzés, azonban az már szerencsére nem lehet!

Gtimi!
Végül a lényeg, hogy sikerült teherbe esned. Ha a 6. hét körül vagy, nemsokára lesz szívhang is, ha mész uh-ra. De azért a tacsit továbbra is szeretgesd! :-)

Úgy látom, hogy eddig én vagyok a legfiatalabb itt (mármint terhességben).
Vendég
 


Sellon!Persze Lujzi kutyát ezután is szeretem ugyanugy lehet hogy ő hozott nekem szerencsét. :) Holnap megyek uhra remélem mutat már valamit.Ha jól számoltam akkor ma 6 hetes 3 napos vagyok.
gtimi83
Győr
 
 


csajok,
mi ez a pco amirôl írtok?világosítsatok föl légyszi :oops:
én is gratulálok minden kismaminak és a leendô pozitív teszteseknek is!!!4már nagyon várjuk a többieket is :D
ez a hideglelés szerû nálam is van, sokszor prüszkölök még az orrom is folyt, de nem aggódok mert csengimmel is így volt.kivettem a hûtôbôl az uborkát és amíg a kezemben tartottam folyamatosan prüszköltem :D :D
nekem már a beágyazódás után elkeztek fájni a melleim csengimnél és azért csináltunk teszet, de most még szoptatok és talán azért enyhébbek a tünetek.bár most sokat émelygek és szédelgek akkor meg iszonyat hányingeres voltam amit, most talán megúszok :roll: végülis minden terhesség más :wink:
orvoshoz csak kb.egy hét múlva megyek.fog valaki a jánosban szülni?
Vendég
 


Sziasztok,
Úgy látom, hogy többen is vagyunk, akik - legalábbis az eddigi kalkulációk alapján - egyszerre szülünk :)
Nekem eddig az változott, hogy a melleim érzékenyek, az eddigi jó-alvásom megszünt, nem alszom jól, sokat forgolódom. Úgy tűnik, a kis Pocaklakó már most próbál szoktatni a későbbiekhez :D Hányinger eddig nem volt, most kb 2-3 napja azonban előfordult, de nem reggel, hanem napközben, teljesen váratlanul :) És én még hiányoltam a mellékhatásokat :D

Nekem a doki csütörtökön úgy számolta a méret alapján, hogy 5 hetes és 2 napos volt, de az utolsó alkalomhoz számolva már 5 hetes és 6 napos. Mindegy, az a lényeg, hogy egészségesen és fejletten szülessen majd meg: hogy ez a dátum május 1. vagy május 4, esetleg kicsit előbb, az sem baj :D Ráadásul elképzelhető, hogy ez még változni fog a 12.hétig.

Iner, én is hasonlóan érzem magam. Nálam egyenlőre csak a főnök tudja, de ha jönnek az erősebb tünetek, akkor nem sokáig tudjuk titokban tartani. De az az igazság, hogy nem is bánom, mert szívem szerint világgá kürtölném, olyan boldog vagyok :)

Boldog pocakosodást Nektek:)


Sellon, ne aggódj, még biztosan leszünk többen, és lesz, aki utánad fog szülni:) de mindenképp gratula Neked is:)

Kép
mandula11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: