Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mandula, köszönöm a gratulációt! Természetesen én is viszont gratulálok mindenkinek!

Most így olvasgatva a koraterhességi tüneteket, meggyőződtem arról, hogy valóban teljesen egyéntől függ, hogy kinek mi a "baja." Jó, persze, vannak hasonló tünetek, mégis azért elég változékony. Nekem pl. már napok óta érzékenyek a melleim, ha kicsit megnyomom őket, akkor fájnak, különösen este, mikor leveszem a melltartót. Van, akinek a mellérzékenység csak jóval a pozitív teszt után jön elő. Viszont a hasfájás mára megszűnt, már nem fáj úgy, mint mensi előtt szokott.

Valóban, a szülési időpont csak egy hozzávetőleges idő. Az lehet kicsit előbb vagy később is, és 40 héthez képest pár nap már nem számít. Amúgy a babaszoba kalkulátora 26 napos ciklussal engem május 13-ára írt.
Az orvoslátogatást én sem kapkodom el.
Vendég
 


Sziasztok
Ugy latom tenyleg szepen alakul a kis csapatunk. Nagyon jo hogy meg tudjuk beszelni ezeket a dolgokat mert korulottem most pont nincs hasonlo cipoben jaro barat vagy rokon akinek el tudnam mondani mi is tortenik. A parommal ugy beszeltuk meg hogy nem mondjuk el amig nem biztos, a kis dragam meg ugy orul hogy mindenkinek elmeselte akivel talalkozunk. Na persze azert ez jo csak en felek nehogy tortenjen valami. Ti is szorongtok e miatt? Bar eleg egeszsegesek vagyunk meg oda figyelunk az eletmodunkra is (nem dohanyoztunk soha nem iszunk, sportolunk stb) szoval azert csak rendben lesz minden.
Timi nagyon varom mi lesz holnap.
Sellon szep a vonalzod.
Vigyazzatok magatokra
Tide

Kép
tide33
 
 


Sziasztok!
Én is várom mi lesz.Nekem a hasfájás megvan de a hugom azt mondta neki végig volt.Ma ráharaptam kajálás közben egy szalonna darabra amitől majdnem hánytam is.Bár a mai nap olyan émelygősnek indult és gyenge is vagyok.Reggel a szendvics sem esett jól csk dél körül tudtam megenni egy kis gyümi salit legalább az jól esett. :( A melleim még mindig fájnak és álmos is vagyok szerintem fokozatossan jönnek a tünetek és már sürübben is pisilek.Mi itthon vagyis anyóséknak nem mondtuk még el.Talán majd ha bizti lesz a dolog de lehet előbb is.Én is szeretném világgá kürtölni a dolgot de én is félek kicsit.
gtimi83
Győr
 
 

 
 

Hat igen az emelygossek nalam is jelen van. Sokszor van hogy amint megeszek valamit joizuen utana rogton vissza is akar jonni. Ami viszont tok jo hogy nagyon keveseket tudok enni. Ez a sokszor keveset amit tanacsoltak nekem tenyleg bejott. A melleim nekem nem fajnak. Marmint nem fajasak mondanam. Inkabb olyan neheznek erzem oket meg eszreveszem hogy ott vannak.

Kép
tide33
 
 


tide, nem szabad aggodalmaskodni , mert a benned növekvő apróság megérez mindent!!érezd magad a lehető legjobban!életed legszebb időszaka kezdődött el!!és élvezd ki minden pillanatát!!
Vendég
 


Csandi
Koszi a batoritast. Tudom hogy nem szabad ezen ragodni es probalok pozitivan gondolkodni. A felelem azert ott van. :(

Kép
tide33
 
 


Sziasztok!
Megvan a kis zsivány.6 hetes 1 napos 4mm és dobog a szive is. :D :D :D :D :D
gtimi83
Győr
 
 


Timi
Ez csodalatos!!! Gratulalok nektek es tovabbra is vigyazz magadra/magatokra
Tide

Kép
tide33
 
 


Timi!

Gratulálok!
Biztos csodálatos érzés lehetett hallani és látni...
Én jövő7en megyek....már nagyon várom!!!

Tide!
Az émelygés nálam is jelen van, nagyon szenvedek tőle...sokszor már talán jobb lenne ha kijönne...de nem akar....de büszkén viselem, mert tudom miért van... :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Timi,
Gratulálok Nektek :) csodálatos dolog meglátni és megtapasztalni, igaz? vigyázz magatokra :)


Tide, Iner,
Nálam 3 napja kezdődött az émelygés, eddig nem volt. Most 3 napja viszont teljesen váratlanul - nem reggel, általában délután, este - tör rám :) De én sem bánom, ha ez az ára a Picur érkezésének:)

Úgy látom, hogy azért nagy problémák senkinél nincsenek, és Mindenkinek kívánom, hogy egész végig ne is legyen :)

Kép
mandula11
 
 


Sziasztok

Iner, Mandula en arra probalok gondolni hogy amig az emelyges jelen van semmi baj nincsen es fejlodik a kicsi.

Azert vicces egy kicsit hogy mind kb ugyan akkorra vagyunk kiirva szulni. Kivancsi vagyok ki lesz az elso. Milyen izgalmas :lol:

Kép
tide33
 
 


Sziasztok Csajok!Az előzetes számitás szerint nekem Május 2.-án jon a baba. :D Én is kiváncsi vagyok ki az első.Nem tudok vonalzót csinálni :(
gtimi83
Győr
 
 


Kép
gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!
Én augusztus 30.-án tudtam meg, hogy babát várok.
Akkor láttam meg az első + tesztemet.
A terhesnaptár szerint, most a 6. hétben vagyok.
Szeptember 15.-én megyek az első ultrahangra.
Ha minden igaz, akkor május 6-7.-én megérkezik az első csemetém.
Még új vagyok ezen az oldalon, és szeretnék egy csapat tagja lenni.
Remélem engem is szívesen fogadtok a 2010 májusi babavárók közt.

Üdv: Stiby :D
stiby
 
 


Stiby!

Üdvözlet közöttünk! Gratulálok a kisbabához!
Képzeld, én meg augusztus 31-én teszteltem pozitívat először.

Timi!

Azt hiszem, javítani kellene a vonalzódon a szülés dátumát.

Én megvagyok mostanság. Néha fájdogál a hasam, de már nem annyira, mint a múlt héten. A melleim továbbra is érzékenyek, ha kicsit megnyomom őket, akkor nagyon fájnak. A jövő hétre leszek már nagyon kíváncsi, mert akkor megyek orvoshoz, illetőleg az 5-6. hét körül jelentkeznek állítólag az émelygős tünetek...
Vendég
 


Köszönöm és gratula nektek is.
A hasam nekem is fájdogál néha (elég gyakran).
olyan mintha izomláz, vagy menstruációs görcs lenne.
Nekem rosszullétek még nincsenek, viszont a mellem nekem is érzékeny. Én 15.-én megyek az ultrahangra.
Dokinál én szept. 4.-én voltam.

Hol kell beállítani a vonalzót? Mert azt keresem, de nem találom.

Pussz: Ibolya
stiby
 
 


Vonalzót más oldalakon tudsz készíteni, majd a kódot kell beillesztened itt a profilodban az aláírásodhoz, mert akkor minden hozzászólásod után megjelenik.
Vendég
 


Oksi.

Közben megtaláltam.
Épp azon dolgozom.
Mindjárt kész lesz.

Köszi.
stiby
 
 


:D
stiby
 
 


:D

Kép
stiby
 
 


Most jó a vonalzóm?
Én sajna a sajátomat nem látom.
Ez normális?

Kép
stiby
 
 


Ne ezt a kódot, hanem a másikat illeszd be!
Vendég
 


:D

Most jó?

Kép
stiby
 
 


Én most sem látom.

Kép
stiby
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Tegnap reggel lett egy elég halvány tesztem, de hamarosan ismétlem! MAgamról: 25 éves vagyok, van egy kisfiam, Ő októberben lesz két éves. Kendének hívják. Szabolcs megyében lakunk, nem szeretem, de ez van. Próbálok visszaolvasni! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Na végre sikerült.
Bocsi a szerencsétlenkedésemért.

Kép
stiby
 
 


Szia Anita!
Én is ebben a pillanatban csatlakoztam, csak még szerencsétlenkedtem egy kicsit.
Én 23 éves vagyok és nekem ez lesz az első babám.
Zala megyei vagyok és a Balaton parton, Keszthely mellett lakom.
Imádok itt lakni (szerencsére).
Ja, és gratula a picihez.

Azt szeretném kérdezni, hogy kinek, mennyi időbe telt, hogy pozitív lett a teszt. Nekem 3 hónap alatt sikerült teherbe esnem. Szerencsére.

Pussz

Kép
stiby
 
 


stiby, nekünk Kendével is egyből sikerült, és úgy látszik most is :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Stiby!

Én is balatoni vagyok (siófoki).
Nekünk a 4. hónapban sikerült (május óta nem védekezünk). Nagyon örülök ennek a kis lénynek, már alig várom, hogy a kezemben tarthassam.
Vendég
 


Még azt is szeretném megkérdezni, hogy valaki tud-e valami pontosat a Gyes - gyed stb. friss törvényről?
Most akkor aki május 1 után szül, az csak 2 évre mehet gyesre?
Még mit módosítottak?

Tudtok valami biztosat?

Kép
stiby
 
 


Végre hallani pozitív dolgokat is.
Én annyi szomorú történetet hallottam, hogy sokaknak évekbe telt, mire sikerült teherbe esni, és én is nagyon féltem ettől, de szerencsére velem ez nem fordult elő, és akkor szerencsére veletek sem.
Szörnyű lehet átélni az állandó kudarcot.
Nekem ez a 3 hónap is örökkévalónak tűnt.

Kép
stiby
 
 


Sziby!

Mi is úgy gondoltuk a férjemmel, hogy az első hónapban teherbe fogok esni. Valahogy nagyon úgy éreztük. De aztán nem. Hát, igen, én is gondolkodóba estem, amikor a 3. ciklusban is negatív lett a teszt, mert mi a termékeny napokon mindig együtt voltunk. Én is boldog vagyok, hogy végül viszonylag gyorsan sikerült, azt olvastam, hogy néhány hónap teljesen természetes.
Vendég
 


Igen, ez természetes.
Főleg ha az ember előtte évekig gyógyszert szedett.
Márpedig én jó régóta szedtem.

A lap tetején lévő várandós naptárt hol tudom átállítani?
Nem találom sehol. :oops:

Bocsi, hogy ennyit bénázok.
stiby
 
 


Stiby, Anita! Boldog babavárást nektek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


zdori!

Köszönjük szépen!

:D

Kép
stiby
 
 


köszi zdori!

csajok, táblázatot nem csinál valaki?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Szerintem is jó ötlet lenne a táblázat, de én még soha nem csináltam ilyet. Tud valaki?
Vendég
 


Én sem tudom, hogy hogyan kell táblázatot csinálni.
De nem lenne rossz.

Kép
stiby
 
 


Stiby, Anita udv a korunkben es gratulalok nektek! Kezdunk jo sokan lenni ez nagyon jo.

Gyes Gyeddel kapcsolatban en olvastam egy ket mas forumot is es ott azt mondjak hogy meg a OEP nel sem tudnak biztosat es azt mondjak a kismamaknak hogy jojjenek vissza majd tavasszal. Teljes a kaosz de en is ugy tudom hogy csak az valtozik hogy 2 ev lesz a tamogatas illetve hogy egy evet kell biztositottnak lenni a 180 nap helyett az igenyles elott. De en azt hiszem kimaradok ebbol az egeszbol mert aprilisban otthagytam a munka helyem es azota nem talaltam masikat. :( Most meg mar hova mennyek kismamakent. Szoval azt hiszem mi megoldjuk sajat erobol ami nem lesz egyszeru. Most probalok esetleg otthon vegezheto munkat keresni hatha van valami forditas vagy ilyesmi. Ha hallotok valamit orommel vennem az infot.

Hogy mennyi idobe telt a teherbe eses? hat en ugy ereztem nagyon soka de ha vegig gondolom nem is volt sok mert mint mar emlitttem februarban mutottek es igazabol aprilisban mondtuk azt hogy alljunk neki. (Ehez kellet a munkahely felmondasa mert olyan stressz alatt voltam hogy lehetetlen lett volna teherbe esni)szoval jul 27 en volt meg utoljara es azt hiszem aug 22-23 an teszteltem elosszor pozitivat. Azert ez tenyleg nem sok ido :P

Tide

Kép
tide33
 
 


Sziasztok,

Stiby, Anita: én is üdvözöllek benneteket, és gratulálok a pozitív teszthez:) szépen alakulunk, és jó, hogy tudunk mindenről beszélgetni:)


Nekem az első halvány teszt a 23. napon volt, ehhez hozzátartozik, hogy 23-26 napos ciklusaim vannak, szóval elég rövidek. Persze, azóta már csináltam 5-6 tesztet, és egyre erősebben és gyorsabban váltak pozitívvá :)

Mandula

Kép
mandula11
 
 


sziasztok,
üdv az új kismamiknak!
én megcsinálom szívesen a táblázatot, mert az első babámmal fönt vagyok másik fórumon és ott is volt...szóval intézem, de kis időt kérek aztán meg majd az adatokat is :wink:
Vendég
 


Szia Cs-andi!

Kedves tőled, hogy vállalod a "feladatot."
Akkor majd mondd meg, milyen adatokra lesz szükséged!
Vendég
 


tide33, mandula11, cs-andi!

Köszi a kedves üdvözlést!
Örülök, hogy sikerült egy csapathoz csatlakoznom.

Tide!
Köszi az infót a gyes - gyed -el kapcsolatban.
Az ultrahang után majd elmegyek a könyvelőmhöz, aztán majd kikérdezem a pontos tényekről, mert nem mindegy, hogy hogyan készül az ember azokra a hónapokra, amikor nincs jövedelme.
Jó, a párom mindent megtesz majd az anyagi oldalról, de azért szerintem nem mindegy, hogy hogy lesz és meddig a gyes.
Ha megtudok valami pontosat, akkor majd hozom nektek is az infót.

A táblázatot már alig várom.
Várom a kérdéseket ezzel kapcsolatban.

Pussz nektek. :wink:

Kép
stiby
 
 



Sziasztok!A táblázatból nemám kihagytok engem!Átirtam a dátumot a vonalzón is.Kinek milyen tünetek vannak?Nekem olyan hányingerem van minden nap hogy alig birok valamit is letuszkolni a torkomon.Már a hányinger ellenni bogyónak is szaga van.De nem baj addig jó mig ezek vannak.Puszi m indenkinek és Üdv az uj babázóknak is. :D
gtimi83
Győr
 
 


Most remélem sikerült a vonalzóm :D
gtimi83
Győr
 
 



Ezt nem hiszem el
gtimi83
Győr
 
 



Na végre sikerült!Bocsika! :D
gtimi83
Győr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: