Új privát üzeneted érkezett!

Egcsi:Na kiváncsi vagyok mi lesz.. :) Hogy bírod apa nélkül vagyis a fiúk.. tényleg ök tudják már?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hali!

Na, megvolt a nagy bejelntés, elég jól fogadták. Meglepődtek, az igaz, anyu megkérdezte, hogy véletlen gyerek-e, de nem volt semmi "elment az eszetek" megjegyzés. :) Most persze aggódnak, hogy eszek-e rendesen, pihenek-e eleget, mikor megyek dokihoz stb.
A fiúknak is elmondjuk, de megvárom, míg apjuk hazajön. :wink:

Hemej
A fiúk elég jól bírják, még a kicsi is, bár minden nap elmondja többször, hogy mennyire hiányzik apa és mikor jön már....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi na ez szuper :-) Biztos ök kislányban reménykednek :lol:

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 

 
 

sziasztok jányok

ritkán jövök de itt nem nagyon jutok net közelbe. Nehéz már ez az összezártság. Bírom de mivel mindent magamban tartok ennek fizikai tünetei vannak. 2x fáztam fel pedig nagyon vigyázok magamra, voltam 40 fok lázas minden más tünet nélkül 3 napig, olyan migrénem h az már 2 éve nem volt pedig a migrén gyakori barát errefelé, 2 cataflam és egy algopirin se enyhítette. Szval nehéz.
Hó végén lesz kész a saját kuckónk. Számolom a napokat visszafelé de nagyon lassan telnek. Ma szólt a konyhás h lehet h késik....hát ne röhögjetek de elbőgtem magam. Mert ugye egy 4 hóssal nem lehet beköltözni konyha nélkül az új lakásba.
Nem volt kedvem írni de még olvasni se. A kicsik jól vannak, kiegyensúlyozottak, a középső is meg a nagyom is, a kicsi meg omádni való. Ha olyan jó alvókája lenne mint Violának nagyon értékelném de sokszor 3 ébredése is van éjjel. Így nehéz. Éjjel miatta nappal a nagyok miatt nem alszom. Nem tehetem azt amit szeretnék és mivel mi vagyunka vendégek igyekszem rendet tartani de ismeritek van h nem megy mert az ember kivan de itt ugye meg muszáj.
Ahhoz h kikcsapoljak el kell mennem itthonról aminek az a vége h vásárolok így aztán ahelyett h spórolnánk elmegy a pénz a sok fontos izére. Mert fontos izé nélkül nem jöhetek haza mert akkor minek megyek el? Szval apjuk is húzza a száját. Csak nem jött be h amit megspórolunk lakbéren azt most elverem. Tény h fontos izékből már dunát lehet rekeszteni és amúgy meg jól állnak rajtam. :) Ha már izé legyen szép és hordható. :lol: :lol: :lol: Vagy finom. :)
Kicsi lányom már 4 hós és kb 6,5 kg, kúszik forog és morog. Torokhangon. Nem tudom hogy csinálja de haláli.
Remélem ha lesz saját akkor gyakrabban jövök de még 3-4 hét mire mehetek haza.
No önzően csak magamról írtam. Majd holnap reagálokd e nem ígérem....hátha megint el kell mennem fontos izét venni. :lol:
dr_nono
 
 


Nono sajnálom én is magam alatt lenék.. konyha nélkül meg semmi képen nem müködik:( igazad van remélem hamar el telik ez a 3-4 hét habár nem cserélnék veled.Gondolom az azzért vigasztal egy kicsit hogy tudod sajátba mész++++++++ energiát kívanok neked erre a "pár"hétre még konyhás meg szedje össze magát vagy mész hozzá egész családoddal fözni kiváncsi lennék hogy nézne ha mondjuk vasárnap reggel 6.kor be állitanátok hozzá hogy akkor most jöttél fözni.... Addig is ne szomorkodj :P :P :P :P :P hajrá fontos izék!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Bocsi h nem jöttem eddig....de mindig van valami.....aztán estére már erőm nincs a géphez ülni....

Nono!

Hamar elrepül ez az egy hónap...már nincs is annyi...gondolj arra h milyen szuper lesz az új lakásban!!!!

Egcsi!

Akkor egész jól fogadta a család a hírt...a férjed még nem is tudja????
És amúgy hogy vagy?

Violának mostanában fájdogál a hasa esténként..pontosabban az utzcsó etetés alatt....lehet h az is közrejátszik h nem kakil csak 5-6 napont..tudom h ez anyatejes babáknál tök normális,de mégis valahogy azt érzem h emiatt fáj neki...vettem homeos bogyót amit este az etetés előtt beadok enki..úgy néz ki hat,mert tegnap pl.nem sírt pedig megint 5.napja nem kakilt.

Amúgy nagyon cuki,szép,tündéri baba.....egyértelműen mosolyog ránk...reagál ha játszunk vele...imádja a tesóit....szóval nagyon boldog kisbaba :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


panny: milyen a 4. gyerek? Mesélj róla egy kicsit. Milyen h lány? Más? Én érzem mennyire más egy fiú és a lányaim. A 3 gyerekes lét, el sem tudom mondani mennyire fantasztikus a kimerültség ellenére. Az első két gyereket is imádtam de a 3 együtt, annyira más. Eddig is tudtam h csoda egy gyerek de most olyan mélyen érzem is. Lili hozta meg ezt az áttörést. Valami fantasztikus érzés. Ők hárman és én. Eddig arról szólt a gyerekezés h elláttam őket, neveltem szerettem, etettem fürdettem hoztam vittem de Lili valami olyan pluszt hozott amit nem ismertem. A legmélyebbről jövő csoda érzése. Eddig csak tudtam h csoda a gyerek, és azt hittem érzem is de most a picivel döbbentem rá h csak hittem h érzem is de nem éreztem. Most érzem át igazán és mélyen h mit jelent a szó, gyermekem. Egyszerűen képtelenség leírni vagy szavakba önteni. Nem tudom jobban elmagyarázni, remélem érted. Lehet h másnál elöbb jön el vagy úgy vannak vele mint én voltam h azt hiszik tudják milyen csoda ez de valójában csak az agyukkal tudják a szív még nem. Erre gondoltam mikor azt kértem mesélj arról milyen a 4. gyerek. Nálam az első görcs h minden szuper legyen, a második nehezebb volt mert h kell mindenhol megfelelni de most....na nem ragozom, te már biztos tudod miről beszélek. :)
Ha a kaka a gond nem segítesz neki szélcsővel? Nekünk bevált és nem fog hozzászokni se. De te tudod. :)
dr_nono
 
 


hemej, van már nevetek ami tuti befutó?

panny: keresztelő volt? lesz a keresztségben másik neve a jánykának? Nálunk Lilien Anna lett de csak a keresztségben amúgy nincs anyakönyvezve a második.
dr_nono
 
 


Nono
Kitartás! A konyhás meg húzzon bele! :evil:

Panny
Dehogynem tudja a férjem, csak a szüleim nem tudták, meg a tágabb család. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali!

De nagy a csend...

Voltam UH-n. Minden rendben a babóval, 2,5 cm óriás és 17O-et ver a szive percenként. Láttam megvan mindkét keze, lába és nagyon kalimpált. :)

Beszkenneltem az UH képet, ha nagyon nézitek, lehet látni a két karját, a feje elég egyértelmű. :)
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Tényleg nagy a csend nálatok is szuper idö van itt van 28 fok pluszban :)

Egcsi akkor itt is jipppppppiiiiiiii ez szuper !

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Orsi
Megvolt a vizsgálat? Mit mondtak a dokik?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!!!

Nem vesztem el,csak rohannak a napok....
Sokat vagyunk kint a kertben,vagy nem is vagyunk itthon Milánnal.Tavaszi szünetben is szinte csak "aludni" jártunk haza a Törpökkel.Jo idö van,igy kihasználjuk.estére jol elfáradok,és már szinte meghalni sincs idöm...
Amugy jol vagyok.Pocakalako nagyon aktiv,szinte egésznap.Éjjel azért hagy aludni,és már megbeszéltem vele hogy ha kibujik akkor is igy kell majd csinálnia!!!

Igyekszem visszaolvasni....

Sziasztok...

U.I.:Itt esik az esö,és ma bográcsozni szerettünk volna... :x :oops: :twisted:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok,

remélem nem bánjátok ha csatlakozom.
Most várjuk harmadik babánkat :) Gábort aug.12-re vagyunk kiírva.
Sajnos feküdnöm kell, meg a terheléses cukrom is magas lett, de szerencsére a család sokat segít :)
150g ch-ra állítottak be, hát nem egyszerű már kezdem megszokni de nehéz hogy nem akkor és azt eszem amit megkívánok :)

nagyon szép napot mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus
Üdv a topikban! :) Kitartást a fekvéshez és a diétához és persze gratula a babócához! Tesók mit szólnak a babához?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Beus!!!

Üdv. köztünk.Kitartást.Gratul a babocához...
Család tudja már a "nagy " hirt???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok,

köszönöm a gratulációkat :)

a gyerekek szerencsére jól fogadták, bár a kisfiam csak akkor fogadta el amikor megtudta h kisfiú lesz :)

hát képzeljétek egész délelőtt a honvéd kh-ban ültem a diabetológián :( de legalább jó az eredmény, de az a 4 óra háát.

és ti hogy bírjátok? hol fogtok szülni?

szép napot

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus Üdv köztünk.Gartula a babához.

Vikianya tök jó hogy picurkád ilyen aktív.

Mi jól vagyunk le számitva hogy itt ma 30 fok van mi lesz még ha el kezdödik az igazi nyár :D Mi hétvégén vásároltunk végre csajszinknak szebbnél szebb rucikat :) Ill. lassan talána hétvégén festünk is egy falat mindenképen valami csajszis színre akartam igy ma végre azt is beszerztük.ÙGyhogy apa végre a hétvégen szabad nem kell melózni mennie úgyhogy festhet :D én meg pakolhatok mert a fiúk szobáját is átt rendezük egy kicsit.Idáig Philip a rácsos ágyba aludt (persze már rács nélkül) nos ö kap nagyfiús ágyat és az ö ágyat össze szereljük ismét rácsos ágynak Jasminnak :) na ez jól elmagyaráztam bocs ha valakit nem érdekel.De engem olyan boldogá tesz ez a fajta készülödés.Amúgy nagyon aktív csajszi meg néha amikor mozog ki tolja a popsiját és én ezt úgy imádom.Föleg amikor a fiúk be kenik a hasam végig táncol nekik :) Ök meg kiabálnak anya-anya Jasmin focizik :)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej,
szuper, h Jasmin ennyit mozog és érzik a fiuk is! nalunk is oriasi orom volt mindig anno, minden este kapott a baba egy jo éjszakat puszit toluk. de régen is volt mar...
Itt is 30 fok van! Kitartas a meleghez!

Egcsi,
annyira jol latszik a baba a képen!! olyan jo ilyen képet latni!!!

koszi kérdésed, a vizsgalat szerencsére jol sikerult, bar életem egyik leghosszabb napja volt. Elisa viszonylag jol birta, bar a vérvételnél 5x szurtak meg! a 3-nal mar majdnem elajult, aztan mar csak az ujjabol engedtem vért venni..
szoval a mucovisidosis eredménye abszolut negativ, nagyon boldog voltam, hazafelé szo szerint sirogörcs jött ram.
Kiderült, h az egyik gyogyszer, amit csak 2 hete kapott, attol valszinu rémalmai voltak és persze hasmenése, megint lefogyott miatta, azt abba lehet hagyni... tehat most mar "csak" az asztmat kell kezelni.. és ramondtak, h anért ilyen vékonyka, mert az én génjeimet orokolte...
Most nagyon jol van, itt voltak a szuleim, nem birtak betelni vele, annyira aranyos.

Beus,
üdv köztünk! kitartas a fekvéshez és a meleghez!!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Orsi El hiszem hogy leghosszabb napja volt szegény pici lány :( De szerencsére nin semmi baj mint mondtuk szerintünk is csak a te génjeidet örökölte.De azzért szuper hogy teljesen ki vizsgáltattátok.Az asztmát visszont sajnálom :(Láttom lassan te meg egy éves bulit szervezhetsz :)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Igen, a szulinap rendhagyo lesz, azon a héten 4 napos hétvége és kivételesen nem mennek a gyerekek egy hétig suliba, elmegyunk a tengerpartra... szoval ott fogunk rogtonozni...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Orsi
Szuper hírek! :D

Hemej
Látom a fészekrakás láza már elért téged. :lol:

Beus
Magyar eü.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi de szuper lesz :) kérhetünk egy-két fényképet .Kikapcsolodás meg ennyi orvosi vizsgálat után mindenkinek jót fog tenni.èrezétek jól magatokat :lol:

Igen Egcsi tényleg párod és anyós szerencsésen meg érkezett?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Hemej
Igen, minden ok volt a repülőúttal. Kell egy pár nap, mire átállnak. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok,

látom mindenhol zajlik az élet :)
Egcsi:
hát igen csak így várandósan még nagyobb türelem próba :)

mi is szülinapozunk a hétvégén a "nagy" fiam :) már kikéri magának :) 6 éves lesz. Pedig számomra még csak most született :)

nagyon szép napot mindenkinek :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Boldog Szülinapot Balázsnak! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,

köszönjük szépen :)

nagyon meleg van és még nincs is nyár :)

szép napot mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Hali!

Néha azért elő-elő tűnök én is :wink: :wink:

Ebben a jó időben mi is folyton kint vagyunk...kertészkedem ahogy Viola engedi..aztán itt az évvégi hajtás a suliban Márknak,szóval gyakorolunk ezerrel,zongoravizsga is a nyakán..azt is velem gyakorolja....a lényeg h nem unatkozom :wink:

Nono!

Értem h miről írtál....én is kb.Olika alatt tapasztaltam meg azt az érzést...Viola már hab a tortán :wink:
Imádom őket..ha nekik fáj valami(pl.lelki dolog9az nekem is fáj..ma volt egy jó példa...mentek Márkék oszt.kirándulásra és a legjobb barátja más mellé ült a buszon..annyira el volt keserdve és ezt egy anyának végiginézni annyira rossz...kis apróság,hülyeség az egáész és mégis kikészült ő is ...én meg nem tudtam mit tenni h segítsek...

Orsi!

Klassz h jó lett a vizsgálat!!

Egcsi!

Szuper hírek!!

Üdv,.Beus!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Beus Kisfiadnak vagyis nagyfiadnak boldog szülinapot!

Remélem minden ok mindenkivel.Ide is be költözött a nyár aminek örülök :) habár itt tényleg hetek óta nem esett az esö...Mi jól vagyunk ma voltunk dokinál 1250gr a csajszink korának meg felelö mértekkel rendelkezik.Hétvégén el kezdjük a babasarok kialakítását a fiúk is kapnak emeletes ágyat úgyhogy el következö idöben nem fogok unatkozni:)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej
Az emeletes ágyon én is gondolkodom, de sajnálom eladni az autós ágyakat. 8)
Én 25-én megyek dokihoz, borzasztó, hogy itt mennyire ráérnek a terhesgondozással.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi: Már mindjárt itt van 25.-e :) Az autós ágyra emlékszem én is sajnálnám... Neked egyébként van helyed vagy hely szüke miatt gondolkozol az emletes ágyon.Nekünk egyenlöre kiscsaj a mi szobánkba lesz.. de mint te is tudod lakást,ill. házat keresünk... ahol jó lenne a 3 gyerekszoba.......

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!!!

Kellemes Hétvégét kivánok Mindenkinek!!!!

20.hét ,félidö....
Nagyon megy az idö....
Hétfön uh....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


VikianyaGratula a félidöhöz hétfön meg várunk a hírekkel.

OrsiMajd mesélj milyen volt a 4 napos szülinapos mega szuper hétvége?

Bea
a ti szülonapotok hogy sikerült?mi majdnem egyszere fogunk szülni:) Ti hogy álltok a készülödéssel?

Ki hogy van amúgy ?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Minden szülinaposnak gratula!

Hemej
Mi is a mi szobánkba rakjuk a babát, úgyhogy az emeletes ágy nem sürgős. Ha megint kukacos lesz, akkor viszont egy szobába raknám őket később, akkor nem fér el 3 ágy.

Anyós kórházban van, vele kell lenni, szinte egész nap, mert nem beszél angolul. Nagyon fáradt vagyok, és jövő héten van három záródolgozatom.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jujj Egcsi remélem semmi komoly baja nincs anyósnak.Jobbulást neki.Dolgozatot nem tudnád halasztani 1-2 héttel?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!!!!

Most jötünk meg a dokitol.Minden rendben van.Minden méret jo,jo lett az Afp eredmény is.....
ÉS KISFIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicsit meglepödtem,mert én teljesen kislányra készültem..nem jött be ez a megérzésem...de igy is nagyon örülönk neki.

Igyekszem visszaolvasni...
Addigis puszii...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianyagratulálok és további probléma mentes terheséget kívanok:) A lényeg tényleg az hogy pár hónap múlva egy egészséges babával ajándékoz meg a sors:) DE szuper hogy örülsz hogy kisfiú:)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Viki
Gratula a fütyishez! :D Neve van már ?

Anyós intravénás antibikát kap, csak kórházban kell lenni hozzá.... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!!!

Köszi csajok...
Igen Van neve,eddig legalábbis ez a befuto.Richárd..sztem nagyon szép név,engem nagyon megfogott....

Szép napot mindenkinek...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Viki

Richárd szép név és jól hangzik a vezetéknevetekkel. Apjuk mit szólt a fütyihez?

Velünk minden ok, anyós még mindig a kórházban, talán ma elengedik. Remélem holnap legkésőbb.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!!Apa mit szolt ,tegnap már mindenkinek "elbüszkélkedett" hogy megint fia lesz...szoval gondolhatod...na meg aztán aposom,ö a másik fele,csak nem ennyire...

Reeméjük mihamarabb kiengedik anyost a korházbol...
Te hogy érzed magadat??Minden okés???
Mikor mész dokihoz???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Viki
Apjuk nálunk is nagyon fiúra számit.... :roll: Köszi kérdésed, jól vagyok, reggel ugyan visszaköszönt a reggeli, de annyi baj legyen... 8) Doki 25-én. Semmit nem kapkodnak el... :roll:
Ha minden jól megy, pénteken elengedik anyóst. Nem bánnám...

A "legjobbkor" jítt a kórház, ma volt egy nagydogám és tegnap volt két határidős internetes tesztem. Tanulni szinte semmit nem tudtam, kíváncsi vagyok ma mit alkottam. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Vikianya nagyon szép név.

Nekünk is doki mondta,hogyha császár lesz (harántba fekszik a drága)nos akkor a mütét elött kellene egy fiú nevet mondani.. :)

Egcsi
Nem lennék a helyedben.de jó lenne ha pénteken ki engednék anyost.

Többiek hogy vagytok?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej
Miért? Altatni fognak? Nálunk nem kell azonnal nevet mondani, szülés után is kitalálhatod. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi nem fognak altatni de kérik a nevet.. de ha 3 napon belül meg gondolod magad lehet másik nevet adni.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok,

Megint sikerült jól eltűnnöm.
Bocsi érte, de egész nap az udvaron vagyunk. Már tök jó színem van. Persze ennek köszönhetően a hülye májfoltjaim is előjöttek az arcomon.

Rólunk:

Nálunk volt 3-as keresztelő. Szupi volt, Most az elsőáldozásra készülünk, 4.-én lesz a szent gyónás és 5.-én az áldozás.

Fiúknál év végi hajtás van. Daninak csak a rajz lesz 4-es (de lehet megkapja az 5-öst) a többi mind jeles lesz.
Bazsi pár tantárgyból két jegy között áll, ezért felelget mostanság. Ha minden jól megy 4-es körül lesz.

Barbit felvették az oviba. Szeptembertől megyünk. Már jó lesz, mert nagyon unatkozik itthon. Most hogy jó idő van szinte egész nap kint vagyunk, ott legalább feltalálja magát, mert bent csak a hülyeséget csinálja. Egyre hisztisebb sajna.

Iza egy kis tündérke. Most már szépen lépeget a bútorok között és próbálja elengedni azokat. Szopizik ezerrel, éjjel 2x kel (ennek nem örülök) Tegnapi mérésen 10,4 kg volt.
Kiságyban nem alszik csak mellettem az ágyban. Valszeg most már csak egy gyerekágyba lesz szoktatva. Szét is fogom szedni a kiságyat.

Apa kiment Hollandiába. Május 1-én indult és júliusban jön haza. Elég jól fog keresni.
Jól van, meló is ok és a társak is rendben vannak.

Én meg fogyizni kezdtem,már 5 kg-ot leadtam. Bár még rengeteg van hátra, de a sikerélmény motivál.

Nyáron mi nem megyünk sehova apa nélkül. Fiúk mennek táborozni, Dani 2-be is, + anyuék viszik el őket Olaszországba júliusban. Csajokkal mi itthon leszünk, max a Velencei tó és a Balcsi jön számításba.


Kiváncsiságból csináltam a múltkor LH tesztet, mert nagyon fájt a hasam alja. Először azt hittem, hogy valami baj van, de mikor láttam a pozi tesztet tudtam,hogy érek. És ennek nagyon örülök. Rá másfél hétre meg is jött a mensim 20 hónap után először. Végre elkezdett működni a szervezetem. Bár ez az első menzesz csak 3 napig tartott, de ez normális ilyen hosszú idő után. Kell egy kis idő, hogy helyreálljanak a dolgok.

Amúgy azt mondtam apának, ha nem akar ötöskét védekezzen ő, mert én nem bánnám, ha jönne még egy babóca.

Dióhéjban ennyi. Megpróbálok én is többet jönni.
(bár mindig ezt mondom) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Egcsi,
Örülök, hogy minden rendben van nálatok a babócával. Drukkolok, hogy csajszi legyen. :lol:
Anyóshoz kitartás, remélem most már kiengedik a kórházból, mert így elég fárasztó lehet neked.
Hemej,
Itt is meg kellett mondani a műtét előtt a nevet. Persze fiú nevünk nem is volt, mivel az amnio bizonyította, hogy kislány lesz. :lol:
Viki,
Gratula a fütyishez. :lol: Richárd szerintem is szép név. Nekem főleg úgy tetszik, hogy Ricsi. :lol: :lol: :lol:
Nono, Panny,
Érdekes, mert valahogy én is úgy érzek ahogy ti. Amíg csak a fiúk voltak ketten, én is elláttam őket, foglalkoztam velük etc....De mikor megjött Barbi és később Izus valahogy olyan nagyon kerekké vált a világ és a család. Már nem csak kötelesség a gyermekeim ellátása, hanem valamiféle új életforma amit imádok és ami rengeteg boldogságot okoz nekem. Én azóta úgy érzem, hogy sok gyereknél kezdődik az igazi család. Persze ezért lehet seggbe billegetni, főleg akik 1 vagy 2 gyermekes pártik, de én ezt érzem mióta 4-en vannak. És a nehézségek ellenére soha de soha nem cserélnék senkivel. :lol: :lol: :lol:
De ezt ti ebben a topicban úgyis értitek. :lol: :lol: :lol:
Beus,
Azt hiszem téged még nem is üdvözöltelek. Szóval üdv itt és gratula az újabb fütyishez. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Huu Judy, jo sok minden történt nalatok!

Olyan szépen megfogalmaztad, én sem cserélnék soha de soha senkivel. Megfoghatatlan, h a többedik gyereknél valik csak egy csalad teljessé, én sem hittem volna ezelott. Még 5. is bevallalnal? aztaaa!

Hemej,
az a hosszu szülinapos hétvége csak majus végén lesz.

Mi is jol vagyunk egyébként, csak apat keveset latjuk mostansag... Elisa tüneményes, szabalyosan babazik, ma adott nekem elöször egy igazi puszit az arcomra, eddig csak a levegobe cuppogott :)

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Judy
Nem semmi ennyi ideig 4 gyerekkel apa nélkül. :shock: Párod mit szólt az újabb baba ötlethez?
Fiúknak gratula a jó bizihez, ügyesek! :)

Orsi
Puszi :) Elisa kis cica-mica. :)

Úgy néz ki anyóst ma elengedik. Remélem ennyivel letudtuk az izgalmakat. :roll: A félévemnek hivatalosan is vége, most már lazíthatok. Fura lesz, hogy nem kell tanulnom, de meg fogom szokni. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: