Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakozhatok? :)

Harmadik babánkat várjuk, és reményeink illetve terveink szerint még nincs vége a sornak :)

pannyt már ismerem másik topicból :)

Igyekszem képbe kerülni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi
Üdv a a topikban! Látom, te már hamarosan babázhatsz. Lányok mit szólnak a kisöcsihez?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,

Orsi, Egcsi,
Apa nem akar több babát, amit én meg is értek. :oops: Férfiak nehezebben viselik a gyereksírást, hisztit és egyéb nyalánkságokat amik egy felcseperedő csemetét kísérnek.
Csak én reménykedek. :lol: :lol:
Ezért mondtam neki, hogy legyen óvatos, mert én nem esnék kétségbe még egytől. Szóval ha apa ügyetlen lesz (elég gyakran előfordul :lol: :lol: ) akkor lesz még baba, ha nem akkor ennyien maradunk. :lol:

Amúgy már elég jól belejöttünk a dolgokba. Persze apa hiányzik, de bírom, bírnom kell. Szükség nagy úr. :oops: :oops:
Panndi,
Üdv és gratulálok a 2 leányzó után a kis sráchoz. Ügyesek vagytok. :lol: :lol: Amúgy már mi is találkoztunk másik topicban, bár sokáig nem írtam oda, mert nagyon pörgött, én meg nem tudtam felvenni a fonalat ennyi gyerek mellett. :oops: :oops: Sajnálom, hogy azóta zártba mentetek, mert olvasni azóta is olvastam és most nem tudom kivel mi van. :oops: :oops:


Képzeljétek el, Daniék 2 napos kiránduláson voltak és a gyerek tegnap úgy jött haza, hogy totál be voltak dagadva a szemei. Először azt hittem, hogy nem aludt, aztán mondta, hogy szombat délelőtt bementek csónakázni a tóba és pár perc után elkezdett tüsszögni, folyott az orra és bedagadt a szeme. Tipikus allergiás tünet.

Eddig soha semmi probléma nem volt, nem tudom mi váltotta ki.
El kell vinnem őt is a pulmonológusunkhoz akihez Bazsival járunk.
Kicsit szomorú vagyok e miatt. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Egcsi,
Örülök, hogy végre kiengedik anyósodat. :D
Gratula a félévhez, most már csak pihizz és élvezd a pocakosságot. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkivel minden ok :) Judy minden tiszteletem a tiéd csak így tovább++++++++++ :)

Panndi:Üdv itt te vagy a júliúsi topikba is vagy?èn csatlakoztam oda is nagyon szupi csapat :) csak nem tudom követni nagyon pörög:) (azzért olvaslak titeket :)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hű mennyi ismerős, köszi a kedves fogadtatást :)

Judy, zárt topicért én sem rajongok, dehát a többség azt szereti :)

Lányok nagyon várják már Gábort, főleg Zsófi, remélem pár hét múlva már meg is ismeri :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Üdv Panndi itt is:)

Bocsi csajok h megint eltűnőben vok:)..eléggé zsúfolt napjaim vannak...hordtam a srácokat kullancs elleni oltásra..persze nem értek rá egyszerre:9--aztán holnap lesz Márk zongi vizsgája,szombaton meg a koncert...és aznap lesz nekem az ál.sulis 20 éves oszt talim is..ja és pont aznaop lesz a BL döntő is ami meg apát érdekli nagyon...aztán készülünk Márk erdei iskolájára.....aztán a még csak a múlt héten voltak az anyáknapi műsorok suliban,oviban....itt a kert is...szerdán viszem Violkát is oltásra...ma kilövettem a fülét:)..kapott egy édes,kicsi halvány lila köves arany fülbevalót:)

Hát ennyi voltam röviden távirati stílusban:)

Igyekszem jönni sűrűbben.

pocaksimi a pocakosoknak,babasimi a babásoknak:)

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
Eltűnés megbocsátva....pörögsz, mint általában. :D

Holnap megyek UH-ra. Remélem minden okés lesz.... 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Panny láttom nem unatkozol.Fülbevaló de ari lehet :) képzeljétek itt Németországban sok városba nem csinálják meg 3-éves kor alatt.èpp ma mondtam apának ,hogy okt-novemberben el kéne menni Magyországra egy pár napra ott meg csináltatnám én is.. :)

Egcsi: várunk az Uh hírekkel.

Remélem mindenkivel minden o.k :) szép napot mindenkinek :)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


hali,
Panny ti aztan pörögtök ezerrel!
egyébként itt is tilos kilövetni 3 éves kora alatt a gyerek fülét. én is kifogom otthon, csak varom, h legyen mar több haja :)
Vicces, h Violkat irtal, én is szoktam néha Elizkanak szollitani a picit, pedig alapbol utalom a beceneveket.. biztos a korral jar, nem?

Panndi,
üdv köztünk! Gratu a kissrachoz, lesz aki ringassa :)

Egcsi,
majd gyere mesélj, mi volt az UH-n!!
nalatok milyen ido van egyébként? Itt tovabbra is tombol a nyar!

Mar csak 1 hét és Elisa 1 éves. Ma rendeltem neki egy multifunkciops babat, ami becsukja a szemeté, meg ilyesmi. Fanatsztikus, ahogy babazik, itt egy mult heti video:
http://www.youtube.com/watch?v=P3245Ph6EqM

Nono?

Uxi, olvasol még minket??

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Megvolt az UH, minden normális, a legfontosabb érték, NT 1,86. :) Koponya zárt, hasfal zárt, vese működik. Nagyon megnyugodtam.
Akkora szerencsém volt már megint, egy nagyon szupi szonográfust fogtam ki, vagy 25 percig babamoziztunk. Utána beszélt velem a doki, mondta, hogy minden ok és nagyon meglepődne, ha a véreredmény nem lenne jó.
Adtak időpontot a 18. heti genetikai UH-ra, július 5-én megyek. :)
Kaptam képeket is, majd beszkennelem. :)

Orsi
Naggyon édes kiscsajszi! Nálatok mindig ilyen rend van? Irigykedem. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,
szuper hirek!! és a rosszullétek muloban vannak mar? 12 hét..

rend? aaa, dehogy! néha olyan, mintha becsapott volna a bomba! :) :)

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Orsi
Igen, már nem nagyon van hányingerem, felváltotta a farkaséhség. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kép Hármaskáról:
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,

Hemej,
Igen, sajna az a baj az olyan topic-okkal amik pörögnek, hogy képtelenség követni őket ennyi gyerek mellett. Pedig van egy pér olyan téma amihez szívesen csatlakoznék, de így nincs értelme. Ezért csak csendben olvasok. :oops:
Egcsi,
Nagyon örülök, hogy minden rendben van a kicsivel. Olyan édes kis nózija van az uhu-s képen. :lol:
Panny,
Látom te sem unatkozol., de ez már csak így van a lurkók mellett. :lol:
Nem akarsz egy képet majd dobni Viola fülcsijéről???
Orsi,
Annyira édes a kislányod a babával. :D :D
Én még mindig nem tudom, hogy mit vegyek Iza szülinapjára. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Szerintem is cuki, lányos profilja van. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jajj Egcsi, nagyon aranyos a bébi! Olyan szép szabalyos a feje! Meg akarjatok kérdezni, h fiu vagy lany?

Judy,
Iza nem babazik még?
Elisa miota ki tudja mondani, azt, h baba, azota babazik is. Mert ha vmi olyat csinal, amit nem szeretnék, mai napig mukodik az, h megkérdem, hol a baba? és akkor olyan bociszemekkel ramnéz, h baba? és megkeresi. régen mondtam neki, h adjal neki puszit, aztan ez lett belole, néha percekig igy szeretgeti a babajat.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Orsi
Apjuk tudni akarja, én tartanám titokban. Ez az utolsó lehetőségem, hogy "meglepődjek". :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkivel minden ok.

Nagyon el vagytok csendesedve.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hali!

Velünk minden ok. A fiam még jövő héten megy suliba, aztán annyi. Örül a szünetnek, de akarom, hogy minden nap gyakoroljon valamit, mert szeptemberig elfelejt mindent. Ti gyakoroltatjátok az iskolásokat nyári szünetben?

Végre dűlőre jutottunk a fiúnevet illetően is, Benedek lesz, ha fütyis a pocaklakó. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nagyon szép nevet választottatok Egcsi:) Szünet szuper :) anyóssal minden ok?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Csütörtökön megyünk kontrollra anyóssal. Még mindig nem jött teljesen rendbe az álla, lehet, hogy megint antibiotikumot írnak. Ha ki kell venni a beültetett fogakat, akkor haza kell mennie... Csütörtökön kiderül.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,

Szar az idő, beszorultunk a lakásba, gondoltam írok. :D

Orsi,
Kérdésedre válaszolva, nálunk Barbi nem igen babázik. Van neki, de csak ideig-óráig van el vele. Inkább fiúsabb dolgokat csinál,mint a focizás vagy bunyózás a bátyókkal. :lol: :lol: Rajzolni és építeni szeret, meg lődözni a fiúkat puskával, de nagyon csajos dolgokat nem csinál. Ez van, remélem azért később csajosodik egy kicsit. :lol: :lol:
Egcsi,
Én nagyon megértem, hogy szeretnél meglepődni. :lol: Eldöntöttem, ha nálunk lesz még egy baby, én sem fogom megtudakolni a nemét. Olyan szuper érzés lehet a szülőágyon megtudni. :lol: :lol:
Beni nagyon szép név. :D És ha kislány lesz?
Szorítok anyósnak, hogy minden rendben legyen. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Lánynevünk Bianca, már 7 éve tartogatjuk a tarsolyban. 8)
Még jó, hogy néha esik, mert soha nem írnál.... :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok

Benéztem én is de olyan rengeteg midnen történik velünk, ami eltereli a figyelmem innen, ne hari ráadásul sok sok dolog is van amiről nyílt fórumon nem írok mert nem szeretnék, de amúgy szívesen megoosztanám veletek csak így h akárki olvashat nekem nem megy, bocsenka.

MI jól vagyunk ,még tömegszálláson nagymamánál de ha ISten is megsegít köv hétvégén már talán otthon alhatunk. Talán. De mindig jött valami ami miatt nem lehetett de azért nagyon szeretném ha most már nem lenne sok valami ami közbejön.

Lili nagyon ügyes, már 4 kézláb áll és hintáztatja magát. Amúgy szombaton volt 5 hós még csak de már hatalmas a mozgástudása is.

Nem is tudom mit írjak mert lenne sok sok dolog de nem akarom nyíltba így csak ennyit.

Reagálni se nagyon tudok mert itt bömbizik mögöttem, aludnia kéne de nem akar.

Pocisoknak kitartás, babásoknak sok alvást! (nekem is lehetne jobb alvókájú gyerekem denem :) ) cupák csajok nektek!
dr_nono
 
 


Nono
Hajrá költözés! :) Ha a többiekkel ok, csinálhatunk zárt topikot is, ott nem kell annyira titkolózni. 8)
Lili tényleg ügyi, biztos nagyon cuki is! :)
Nagytesók hogy vannak? Fiad jár még a magánoviba?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali!

Tőlem is mehet zártba tovább!

Egcsi!

Én pártolom a terved hogy a szülőszobán megtudni a kicsi nemét....tudod én átéltem és fantasztikus...csak ajánlani tudom:)

Klassz h minden ok,csak így tovább!

Kérdésedre:én fogom gyakoroltatni a Márkot nyáron is...első után is ezt tettük..pontosan azért hogy "képben legyen"ne felejtsen túl sokat...na jó,azért nem úgy kell elképzelni hogy minden nap több órát...sztem heti 1-2x pár óra....a tanítónéni direkt olyan, kissé játékos feladat lapokat ad amiben minden van(magyar,matek,köri)és ezt kell megoldani nyár végére...ez kb.30 oldalas.Nem megerőltető de mégis szinten tart.

Na lépek ...lassan keltem az elejét:)

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nono hajrá költözés!

Tölrm is mehetünk titkosba :)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok,

Egcsi,
Bianca nagyon szép név. Tetszik.
Na igen, kihasználunk minden pillanatot a szép időn. :lol:
Nono,
Kitartás, még pár hét és költözhettek. :lol: :lol: Olyan szívesen megkuksiznám a gyerkőceidet. És persze mindenkiét. :lol: :lol: Fent vagytok valamelyik közösségi oldalon? :D
Panny,
Teljesen igazad van, hogy nyáron is gyakoroltatsz.- Én is előveszem Bazsit, nem igazán úgy megy neki az angol ahogy kellene, szóval elkezdem vele az alapoktól, mert úgy látom eléggé foghíjas a tudása. :oops: Na meg matekot is muszáj lesz elővenni majd, mert az már igen nehéz. Nem akarom, hogy úgy kezdje a 7. osztályt, hogy mindent elfelejtett, márpedig a matek tanár már az első héten irat velük felmérőt az előző évi anyagból. :oops:

Zárt tőlem is mehet.
:lol: :lol:

Mi ma délelőtt csavarogtunk egy munkatársamnál. Fiú ikrei vannak. Tök jól elvoltak a csajk. Alig tudtam hazarángatni őket. :lol: :lol:

Holnap és vasárnap meg nagy nap lesz. Délután lesz az első szent gyónása Daninak, vasárnap pedig az első áldozása. Verset is fog mondani. Tök izgul szegényke. Pedig már ezerszer elgyakoroltuk a gyónást is. Én voltam az atya. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szerintem ha titkosak leszünk oda majd rakunk képeket.Amúgy én fent vagyok a facen de csak titkosba vagy privibe árulom el a nevem :lol:

Már csak egy vállakozó kedvü személy kell aki lesz a moderátor... én ilyenhez béna vagyok ezzért nem vállaolm.Na szóval valakinek kell irni a szerkesztönek és aki ir az lesz a moderátor:)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej
Én megpróbálhatom, biztos nem kell számötógépes zseninek lenni... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


judy: féjszbúkon nem, iwiw-en pedig csak egy profilképem van fenn de az adatlapon semmi más. Se suli se kor semmi. A gyerekek se. Nem szeretem ezt a afajta közhírré tétetést, pláne h ha tölröm a képeim akkor is fenn maradnak a rendszerben hisz archiválják őket. Az iwiw tetszett régen amikor valóban arra szolgált h a távoli ismiket megleljem ha kellenek, pl egy 10 éves érettségi tali vagy ilyesmi de ma már...nekem nem jön be meg a féjszbúk majmolása se, ettől a lájkolástól feláll a szőr a hátamon. Az iwiw se tetszik ma már, valóban csaka gimi/ált. suli miatt vagyok fenn a talik miatt.
Így kéepekt csak zárt fórumba teszek fel, de oda szoktam és a szennyesem is csak ott teregetem. :)

Egyfelöl megmondom őszintén nagyon sok olyan hangvételű levelet kaptam itt is mikor fogant Lili és ikernek indult. És én nem szerettem volna ikreket. Nagyon kevesen értették meg, akik igen azok se a nyíltból voltak főleg akik meg nem azok nagyon támadtak. Nem azzal volt bajom h 1 helyett 2 gyerek pluszba hanem h egyszerre. Sem a szülés sem az utána jövő 6-8 hét nálam nem a jó kedvről és az örömünnepről szólt. Olyan problémákkal is szembe kellett akkor néznem amikkel a többségnek sosem és egy babával is kemény volt. Én amúgy mindig 3 gyerekesnek éreztem magam és most sem tudom elképzelni h legyen 4.ik. Részemről lezárult ez a korszak teljesen. Abortuszra nem mennék persze ez távol áll tőlem de teszek ellenne komolyan h ne legyen több gyerekem. Nekem így kerek így jó és nem akarom soha többet átélni azt amit akkor.

Ez az éjjeli 5-6 ébredés kicsap csajok. De a sok cola kv még működő képessé tesz szerencsére. :) Imádom a kiscsajt. Olyan tündéri. :)
dr_nono
 
 


Ha már zárt akkor az www.anyatanya.hu -n csinálhatnák egy zártat.

3 gyermekes anyuk a babanetről

ez lett a zárt topik neve. Ha gondoljátok itt is folytathatjuk a csacsogást. csipog a kicsi, megyek.

:)

http://www.anyatanya.hu/editinclude.php ... =editpopup
dr_nono
 
 


Ne tévesszen meg senkit h azt írja ki nem fogad új tagokat. Ez arra vonatkozik h ne minden boldog boldogtalan jelentkezzen csak mi akik itt összejöttünk. :)
dr_nono
 
 


Nono
Bocs, de én nem megyek az anyatanyára, már így sem egyszerű követnem a fórumokat ahova jelentkeztem.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Zártba én sem megyek, még ezt sem bírom követni sajnos :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok,

Itt a babaneten is zárttá lehet tenni a topic-ot, csak a moderátornak kell írni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Elmaradtam nagyon én is, de annyi de annyi minden történt, hogy az már sok. Persze többségében inkább nehézségek mint az lenni szokott és ahogy nono, inkább én sem teregetem ki minden dolgot.
Csak 1-2 a történtek közül: Anettnak sulit kellett váltani, végelszámolás alatt van a munkahelyem (már vannak tervek mihez kezdek), anyósnak segítünk eladni egy csomó dolgot após áprilisi halála óta, házakat is hirdetünk, sokat kirándulunk stb stb...

Most láttam, hogy új taggal bővültünk!

:D Szia!!!!!!!

Uxival vajon mi lehet? Nono, örülök, hogy Te előkerültél! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok akkor talán zárt topik lenne tényleg a megoldás!

Egcsi Panndi
szerintem a mi topikunk nem lesz olyan pörgös mint másik.A másik topikok szerintem várndóssak ott még sok embernek elsö terheség és van idejük irni.Szerintem itt a Babaneten simmán lehetnék zártak.Az Anytanyára én sem megyek azt nem ismerem.. szerintem maradjunk itt titkosba és majd mindenki amenyire ideje engedi majd ír...

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok,

Én is egyetértek Hemej-el, ha tanyára nem is de itt lehetne zárt. :D

Pókica,
Na, akkor úgy látom nem unatkoztok ti sem. :roll:

Rólunk:

Tök jó volt a hétvége.
Annyira édesek voltak a gyerekek,látnotok kellett volna, hogy szombaton mint a kis verebek sorakoztak a gyóntatószék előtt, szorongatták a kis cetlijüket amire felírták a bűnöket,és mormolták magukban a szöveget.
Az első áldozáson meg, mint egy megszeppent kis állatka sorakoztak és vártak az ostyára. Verset is mondtak. Utána meg meg lettek vendégelve egy kis vajas kaláccsal és kakaóval.
Ajándékba egy kis rózsafűzért kaptak. Az atya elmagyarázta nekik, hogy is kell vele imádkozni. Mindegyik, mint egy Istenre tekintett rá.

Képek is lesznek, de nem egyenként fotóztunk, hanem fel lett kérve egy profi fotós. Ha elkészülnek dobok fel párat. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Zárt topik ügyben írtam a szerkesztőnek, ugyanez lenne a topik neve mint most. Ha van valami fejlemény, írok. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali,

én is benne vagyok egy zart topikban a babaneten.

Nyarlani voltunk egy hétig, szuper volt, bar az ido nem mindig volt jo, de minden nap tudtunk strandra menni, a sracok furodtek is minden nap a tengerben, pedig hideg volt szerintem.
Elisa szulinapja nagyon jol sikerult, orult a babanak, amit kapott.
Még annyi, h 10 napja bekeményitettem és eldontottem nincs szopi éjel, az elso éjjel 1kor taknya nyala egybefolyt, ugy meg volt sértodve, de azota atalussza szinte minden éjjelt, reggel 6ig, aztan egy gyors szopi és még fél9ig alszik...
Megint el vagyok szomorodva, tegnap voltam vele 12 hos statuszon. A sulya és a a magassaga a marciusinak felel meg, szoval egyszeruen nem hizik, demost mar nem is no. Jo, jo keveset eszik, de akkor is. A doki csak hajtogatja, h nézzek ra, makk egészséges, na ok, mar nagyon ugyesen lépeget, mindent ért, amit mondok neki, demégsem maradhat 7 kg egész életében. Jovo héten megyek a pulmonologushoz, az a gyanum, h ez a kortizon alapu inhalalos cucc, amit marciustol kap, sajnos neki a vérében is felszivodik és meggatolja a novekedési hormont. szoval donteni kell, h vagy liheg, vagy hizik. Nyaron abba akaro mhagyni a gyogyszert, semmilyen jarvany nincs, kivi vagyok, fog-e hizni. Remélem a doki is rabolint.

Egcsi,
a Bianca nagyon szép, a Benedek is!!!
én nyaron SOHA nem gyakoroltatok semmit a gyerekekkel, szerintem altalanos iskola also tagozatban ez abszolut felesleges. Az évkezdés ugyis arrol szol, h par napig felelevenitik a tavalyi évet. Amikor dolgoztam rendes munkahelyen és szabin voltam, soha még csak a munkara sem gondoltam. Szerintem a gyerekeknek is kijar ennyi, foleg ilyen egész éves hajtas miatt. Nem felfjtik el, amit tanultak, illetve hamar ujra eszukbe jut.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Sziasztok!

A zárt topicot én is támogatom, hú, majd akkor mesélek! :D

Nyáron én mindig csak augusztusban az utolsó két hétben tanulok a gyerekkel, igazán le tud butulni szegényem addigra, nagyon elefánt esze van. Nehezen be, könnyen ki. :lol:
A mostani nyár kivétel lesz, többet fogunk gyakorolni, de csak matekból. Muszáj behozni a lemaradásait, nagyon sok hiányossága van és a 7.-8. év nagyon számít továbbtanulás miatt. Egy jeggyel mindenképp szeretném feljavítani a nyáron. Tegnap a házi feladat egy egész évet átfoglaló tudáspróba volt és én csináltam mert az egészet helyette, mert szinte hozzá sem tudott szólni. Ráadásul jön be a fizika is, azt jobban imádom mint a matekot, alig várom, szegényem nem annyira.
l :lol:
Lesz azért nyaralás is, nemsokára indulunk 5 vagy 6 napra. Ma megyek bevásárolni hozzá.

Orsi, kíváncsi vagyok Elisa fog-e így hízni/nőni ha elhagyjátok a gyógyszert. Mire kapja azt, asztmás? Ne haragudj, már nem emlékszem, pedig biztosan írtad.
Még nálunk is van éjjeli, vagyis inkább hajnali szopi, de én nagyon szeretem ezt. Csönd van és nyugalom, csak rá tudok figyelni és olyan aranyosan bújik hozzám, közben csukva a szeme és szépen alszik tovább. Már mellette is maradok ilyenkor reggelig, olyan jó. Nem bírnám elvenni tőle soha a cicit, ha sírna érte, akkor végképp nem.

Egcsi, nekem is nagyon tetszik mind a 2 név!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


sziasztok, én is olvasóban vagyok, csak néha szóltam hozzá, de a zártban szívesen mesélnék
süni69
 
 


Sziasztok!

Visszaírt a szerkesztő, azt javasolja, legyen kicsit más neve a topiknak, mint ez, mert ez nem szűnik meg, hanem a zárt az egy új lesz, ahova csak az jöhet, akit beengedünk. Szóval mit szóltok a 3 gyerekes anyukÁK.-hoz? Az egy kicsit más.... :D Vagy egyéb ötlet?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi, nekem ez is jó, de ugye néggyel is beférek még?? :D
süni69
 
 


Pokica,
én is nagyon szeretek szoptatni, de azt hiszem, nem olyan nagy elvaras egy 1 éves gyerektol, h aludjon éjjel és ne akarjon éjjel 2kor szopni. Elegem van, abbol, h fel kell kelnem, és most mindenképp meg akartam szakitani ezt az ördögi kört, hogy a szopit az alvassal azonositja. Abba az egy éjszakaba nem halt bele, viszont azota sokkal jobban alszunk, ha esetleg felébred is, felveszem, elpilled par perc alatt és alszik tovabb, szoval a szopi csak egy "rossz" szokas volt éjjel. és hajnalban én is szoptatom, mert persze 6kor mar éhes, de még almos és sokkal kényelmesebb nekem, mintha barmi mast kellene neki adni...
Te meddig akarsz még szoptatni? én most mar megkezdtem az elvalasztast. Még igy is napi 3 szopi van, nem tudom hogy fogom oket leépiteni, de most mar lefogom, tolem ennyi tellett.

Egcsi,
topik név nekem mindegy, mikor kezdjük? nagyon izgi, mert akkor sok mindenki ezek szerint meg fog nyilni! varm a sztorikat.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Ó, Orsi, nem leszólni akartalak, dehogy!!! :lol:

Hogy meddig szoptatok? Hát ameddig Tündi szeretné. :D Szeretem megvárni míg a dolgok maguk történnek meg a saját ritmusukban. A nagylányom 13 hónaposan választotta el magát. Egy évesen még 3x szopizott egy nap, majd reggel-este és mire 13 hónapos lett, már csak este. Aztán azt is elhagyta. A fiamnak tovább volt szüksége rá, biztosan azért mert atópiás volt a bőre, nagyon érzékeny és viszketett is szegénynek annyira száraz, vékony volt. Sokszor fel is ébredt a kellemetlen viszketés miatt éjjel. Ő egy évesen még fél óránként szopizott éjszaka. Aztán mire 15 hónapos lett, már csak néhányszor, végül 21 hónaposan hagyta el az éjjelit és 2,5 éves volt pont mikor már nappal sem kérte.
Tündi napközben nagyon sokszor igényli, meg sem bírnám számolni a két kezemen, este 9 körül alszik el és hajnali 5 körül kezdjük a szopizást, akkor elcuppog kb fél órát is csukott szemmel. :D
Majd ha úgy érzi hogy eljött az idő, akkor fokozatosan úgyis abbahagyja. Ahogy a pelust is elhagyják. Mindent szépen sorban a maga idejében.

De ha Te vagy bárki más elválasztja a gyerekét, az biztos úgy jó nektek, egyikünk sem az a gyerekkínzós-típus. :lol: Hát hajrá, mindenkinek ahogy jónak látja! Nem lehet mondani, hogy az egyik jobb-e mint a másik, csupán ez nekünk így jó, másoknak meg máshogy jó. Ez nem fekete-fehér kérdés. :wink:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Orsi,
Én teljesen megértelek az éjszakai szopival kapcsolatban. Iza is 2x-3x kel éjjel mert éppen rájön a cicizhetnék. Persze szinte nem is eszik mennyiséget, csak éppen összebújni akar. De hiába csak pár percre kel fel, az már nem olyan, mintha végigaludnád az éjszakát. És hát ugye hulla fáradt vagyok. 6-kor meg ébresztenem kel fiúkat. Én is próbáltam leállni az éjszakai evésről, de semmivel nem hajlandó visszaaludni. Képes órákig üvölteni, azt meg ugye nem hagyhatom a sulis fiaim miatt. De talán most nyáron megpróbálkozunk. Akkor senkinek nem kell korán kelni. Amúgy napközben is állandóan a cicin lóg. Én is arra várok, hogy magától elválasztódik, de ha ennyit szopik, akkor csak a tejmennyiség gyarapodik.Még a fogyi sem csökkentette a mennyiséget. :oops:
Egcsi,
Nekem ok a cím. :lol:
Amúgy hogy érzed magad??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


én irigyellek benneteket a szopizásért, hiába szerettem volna most őt sokáig szoptatni,most sem sikerült :(Amikor kicsit kevesebb letta tejcsi hét hónap után nem akart szopizni,aztán még négy hónapig fejegettem, de elfogyott sajna.
Viszont azóta mennek le a kilók :D
Judy, gratula a 8 kg-hoz, már majdnem a fele!!!!Én 81-ről indultam, most a szopi abbahagyása után és 74,5-nél most megtorpanni látszik a folyamat,de ez az évvége zűrös nagyon
süni69
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: