Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Monccs, jaj sajnállak a hasfájás miatt. A lányom extra hasfájós volt és nem sírt, hanem üvőltött. Kicsit kivoltam tőle, de őt sajnáltam a legjobban, hogy nem tudok rajta segíteni. Sajna semmi nem segített. Aztán hallottunk a roibos teáról és az mérsékelte a fájdalmait :) úgyhogy azt bátran merem ajánlani. Vöröstea. Nincs benne koffein.

Gota, jelzi a picurka, ha éhen maradt :) Mekkora haja van :shock: 5órát alszik???????? :shock: mááááááááár? én is ilyet akarok!!!!!!!!!!!!

Kismami, na mi a helyzet a homeós cuccal? Elkezdted? Én meg azon gondolkodám, hogy az árnikát -homeós vrzéscsillapító- elkezdem majd szülés előtt 3nappal szedni. Állítólag használ, mert ugye a csaszinál eléggé megcsappanok. Hallott esetleg erről valaki valamit?

Domi, átérzem azt, hogy nem akarsz még egy hetet 2:1ben eltölteni.... Nekem is már minden bajom van, éjjelente nagyon nagyon rosszul alszom, mindenem fáj, nagy a picak, húz le, whá, nyűg magyarán.

Eta, szia :) köszönjük a gratut! Mit értettél az alatt hogy a privát senkit nem érdekel? Te hány hetes kismami vagy?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem voltam.Pápán voltunk 2 napot.

Tegnap voltunk védőnőnél!Nem jól kezdődik a hét.130/80 a vérnyomás vizeletben cukor és 3 hét alatt 7 kg hizás mert vizesedek de nagyon.Ma voltunk dokinál és mondta hogy ha a súly meg a vérnyomás tovább nől akkor jövőhéten meginditja a szülést.
A bokáim és az arcom fel van püffedve mint a marha.A derekam meg fáj mintha megakarna jönni.

Megvettük a körforgót is a kiságyra.5100 ft volt.

gtimi83
Győr
 
 


:onlány: szia !igen ápr.13 -án elkezdtem szedni a homeot az arnicat én is szedem minden héten 1X5 golyót és a CH 30 -AT
pontos neves arnica montana ch 30 így vedd meg és nyugodtan szedd csak ajánlani tudom

de szedheted ch 15 öst is csak abból 2X5 golyó kell
http://homeopatia.info.hu/index.php?mod ... ory_id=196


http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%81rnik ... C3%A9ny%29


amúgy szerintem nyugodtan kezd el szedni heti egyszer már most nem lesz tőle bajod így többet ér mint 3 nappal előtte



puszi

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 

 
 

monccs:biztos jó nagyok vagytok már az énkisfiam is hasfájós volt az első 6 hetet végigüvöltötte
nekünk anno is a homeopátiás Viburcol kúp használt és ez jó fogzásra is vény nélkül kapható homeopátiás

egy próbát megér

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


gtimi:baccus ez nem jó de a puffedés jelentheti azt is hogy szülsz te magadtól is azt mondják a derék fájás is ilyen tünet
nekem leljebb esett a hasam ismét tök jó remélem csak 2 max 3 hét van vissza

ma összerakjuk a kiságyat végre !!!!!!!ja és rám jött a takaríthatnék
pakolhatnék szóval lassan lesz valami hirtelen sok lett az energiám :D

gtimi: pihenj sokat ! amúgy tök baráti áron kaptátok a forgót hol vettétek én 7ezer alatt nem is találtam :(

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!
Most megyek avédőnőhöz én is. Reggel irtózatos fejsájásra ébredtem. Ittam egy fél liter vizet, meg vettem be egy C-vitamint és most kicsit jobb.
gtimi
A vérnyomásod alapban ennél alacsonyabb szokott lenni? Vizesedni nekem a lábam estére szokott. Addigra kissé felpüffed. Nem lehet, hogy túl sokat hajtottál, amíg Pápán voltatok?

Forgót én a tikotiko-tól rendeltem, onnan rendeltük a kocsit is. Ott 3500 Ft volt ez a forgó, amit vettünk. :lol: Csak már forgathatnám valakinek :wink:

Kép
domi001
 
 


Timi!

Nyugalom!!!! Ez a vérnyomás tök jó! Nem magas!!! A vérnyomira 140től mondják a magast. A cukrot nem tudom, de ha fehérje lett volna a vizeletedben, akkor kellene ilyesztegetni. Persze kiemelten kell figyelned a vérnyomidra! Akkor most fogadd meg a tanácsom! Nyomás az ágyba és csak pisilni kelj fel, esetleg enni, mert azt ágyban is lehet. A lábakat pocold fel! Rengetek zöldséget gyümit egyél, sőt iktass be gyümi napot, megindul a vizesedésed mármint elkezd lemenni rólad, persze csodát ne várj, de rengeteget használ!
Vigyázz magadra nagyon! és ne izgulj. Van otthon vérnyomásmérőd? Csinálj naptárat, napi 3szor mérd, de emiatt ne izgulj, mert természetetsen ez is befolyásolja a mért értéket. Bal kézen mérd!
Arctrzulás meg szülés előtt nagyon jellemző tünet :wink:

Kismami, akkor te is átélted a hasfájós korszakot... nekem 6 hónapig üvöltött a gyerek, de nagyon. Egyszer volt olyan, hogy felhívtam a drnőt, hogy jöjjön ki mert nem tudok mit csinálni a gyerekkel, mert olyan fájdalmai vannak. Mire kijött, Liza nézelődött és vigyorgott :shock:

Az éjjelem megint pocsék volt! Annyira fáj a medencém, hogy csak na. Valaki tud mondani rá valamilyen gyakorlatot, ami lazít???

Szóval laz árnika jó? Akkor ma veszek, bár most beveszem 1szer, meg jövőhéttől tehát egy hét múlva d, sze, cs, p. és meglesz a lányom! Ja nem, mert még egy hét van. Na már beleélem magam, Bár pénteken megyek drhoz, jaj nagyon izgulok hogy mi lesz ! Drukkoljatok!

Kép
Kép
onlány
 
 


Én is azt gondolom, hogy a 130as és 80as érték az nem magas vérnyomás még.
onlány
Természetesen szurkolunk nekede, de te se izgulj, mert attól is romlanak az értékek. Vérnyomásod megugrik, szóval csak nyugi, minden rendben lesz. Ráadásul már 36 hetesek vagytok, szóval nagy baj nem lehet már. Én nem bánnám, ha holnap UHon azt mondaná a dokim, hogy meg kellene indítani a szülést :lol:
Voltunk ma védőnőnél és láss csodát első érintésre eltalálta a szívhangot :lol: Ilyan még sosem volt, mindig negyed órákat kínlódott, de akkor sem lehetett igaziból befogni. Pedig nagyon elemében volt Fruzsi, ma megint úgy érzem mozgolódós napunk lesz. Tegnap nyugi volt. :lol: Az én vérnyomásom meg esik 105/75.
NA reggelizek egyet.
Sziasztok!

Kép
domi001
 
 


Domi, drukkolok, hogy mit mondd a drod! Alacsony neked is a vérnyomid :( nekem is, a pulzusom meg az egegben van. Azon izgulok, hogy szülés után helyreáll!
Hehe a védőnőt lerendeztem. Mindig hívogatt-rendes-, hogy mi van velem. Erre megkérdeztem, hogy hányszor kell őt meglátogatni azért, hogy megkapjam a támogatást. Erre azt mondta, hogy azt úgyis a dr adja, úgyhogy ... á mondom, akkor már nem is kell mennem :D úgyis fasírtban vagyok a mérlegével :D Úgyhogy ennyike.

Igen, már 36.hét... Lizi 36+2 született :shock:

A lakás most hogy áll, ha látnátok! :shock: szedjük szét, mert megkaptuk a pénzt és vasárnapig költöznünk kell :roll: jaj de örülök, bár anyósnál való tartózkodás miatt nem...

Red, hogy vagy? A problémák kezdenek megoldódni?

Kép
Kép
onlány
 
 


Hasfájás nekünk is megvolt Daninál. Brutál kemény volt. 4,5 hós koráig nyomta, du 4-től este 9ig fixen üvöltött, és nem hagyta abba semmire sem. Mindent kipróbáltunk (homeos cuccok, szőlőmag párna, gripe water, infacol, espumisan, sab simplex..stb) de semmi sem használt. Kaptunk már időpontot is a gyermek gasztron, de végülis mire elmentünk volna, elmúlt. Krisz még nem olyan vészes, remélem nem is lesz.
Onlány: én kétszer öltöztem fel, hogy megyek vele a gyerekklinikára, és mire felöltöztünk, mindig elaludt a többórás üvöltés után.

Arnica montana szerintem nagyon jó! Nekem szülés utáni 2. nap estéjétől csak folyásom van, nem vérzés, úgyhogy merem ajánlani!

Timi: tényleg a cukor a pisiben mit jelent??

Domi: lesem minden nap a telefonomat! :)

folyt. köv...

Kép

Kép
monccs
 
 


Én meg beszélek minden nap a kiscsajjal, de nem akar kijönni. Ma megyek UHra. Azt hiszem vizsgálat is lesz, mert 2 napja pisilés után csípő érzést érzek. Nem tudom ezzel mit tud kezdeni most. No meg hajnalban a papíron ilyen nyákszerű valami jött, de nem barnás és véres, hanem átlátszó, sárgás.
Nem tudom mi lehet az és hogy mi jöhet még?? :cry:
Már nagyon uncsi a dolog.

Kép
domi001
 
 


monccs: örülök hogy neked is bevált a homeopátia én is használom évek óta most is ezzel készülök a szülés re és az az utáni időszakra



Timi: a cukor a pisiben csak akkor érdekes ha vizesedsz és magas mellette a vérnyomásod az terhességi toxemiára utal és veszélyes

domi: a nyálkás izé a nyákdugód szivem az nem mindig véres szóval napokon belül szülsz
:D hidd el legalábbis nálam így volt 2 napig ment a nyákdugóm aztán 3.nap megszültem

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


kismami
Közben én is rájöttem. De a doki azt mondta, hogy ez jelzi a közelgő szülést, de nem jelenti azt, hogy holnap már szülni fogok. Hallottam olyanról, akinek hetekkel előtte elment a nyákdugója, mielőtt szült volna. De a proféta beszééjne belőled :lol:

Kép
domi001
 
 


Sziasztok!

Onlánynak 5 perces fájásai vannak!!!!Most tudtam meg!

Kismami!
Én úgy tudtam hogy a fehérje + magas vérnyomi meg a vizesedés utal mérgezésre.

gtimi83
Győr
 
 


onlány
Szorítok nagyon. Addigy addig míg csak beelőztél nekünk :lol: Ügyesek legytek!!! Gondolok rátok!!!

Kép
domi001
 
 


Júj most látom, hogy Lizi is 36 hét 2 napra született. Ez nálatok kódolva van :lol:

Kép
domi001
 
 


Onlány: várjuk a híreket, drukk!!!!!!! :)

Domi: sajna tapasztalat, hogy a nyákdugó hetekkel előbb is távozhat.. De nem lehet, hogy majd mindenki túlhordjon ebben a topicban, úgyhogy szerintem 2-3 nap és a kezedben lesz Fruzsi!

Kismami: én is évek óta csak homeos cuccokon élek, már komolyabb készletem van, mint egyes patikáknak. :D

Kép

Kép
monccs
 
 


Nem hordja túl mindenki. Ha jól emlékszem red és onlány sem hordja túl most :lol:

Kép
domi001
 
 


Az a legviccesebb, hogy azért jöttem ebbe a topikba, mert az áprilisiban úgy láttam mindenki előbb szül, mint én. Na erre tessék itt is :lol:

Kép
domi001
 
 


domi: igen onlány írt sms-t délután hogy este megy vissza a kórházba nagyon izgul szegény bár ki ne izgulna szóval
nagyon drukkolok nekik


domi:igen van aki napokkal van aki hetekkel később szül a nyákdugó kiesése után én mázlista voltam remélem te is az leszel

monccs:örülök hogy te is élsz a homeopátiával nagyon praktikus dolog és főleg mert nem terheli a szervezetet :D
na megyek pihizek egyet ma sokat melóztam
bepakoltam a kisrucikat a pelenkázóba meg hasonlók ma minden a bab körül forgott megbeszéltem vele a szülés tervet és szépségnapot tartottam fodrász kozmetikus itthon borotválkoztam stb ja és kifestettem a lábkörmömet
:oops: :D mondjuk nem tom minek :roll:

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Lányok aki szeretne megjelölhet Iwiwen.A nevem Gálfi Timea Győr és becenév erőscsaj vigyázat mert ezzel a névvel 3 csaj is él az országban rajtam kivül.Úgylátszik a Timea név népszerü a Gálfik között. :D

Onlányal mi lehet vajon?

Ma főzök vacsira szerintem héjjában főtt krumplit magamnak.Már olyan rég akartam enni.

gtimi83
Győr
 
 


onlány,

drukk. remélem minél hamarabb túl leszel rajta.

domi,

nekem is már napokkal korábban volt nyákom. a szülés napján volt egy nagyobb véres, de ez ugye semmit sem jelentett. remélem minél hamarabb túl leszel rajta.

Kép
gota79
 
 


sziasztok !onlányról még nincs újabb hírem de amint lesz jövök

gotaÍ:veletek mi újság? hogy viselkedik a kis babókád?


gtimi: a kislányom második neve is Timi lesz :D

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


sziasztok!

:) hu, hát az elmúlt két napom kicsit meredek volt.... tegnapelőtt este, délután óta fájt a hasam. De én naív azt hittem, hogy csak rosszul fekszem és emiatt. Aztán meg már mikor minden poziciót kipróbáltam, annak tudtam be, hogy a gyerek nyom valamit. De fáj t és nem pedig görcsölt! De állítólag ilyen a fájás, amit én ugye nem tudtam, mert Lizánál nem volt ilyen. Este még meg se kottyant. Az éjjelt olyan szuperül végigaludtam, mert nagyon fáradt voltam. De hajnal 5kor kidobott az ágy és onnan folytatódott, ahol abbahagytam. Na akkor már gyanakodtam. Mondom, gyorsan lezuhanyzok, mert a jóslók elmúlnak tőle. Hát nem múlt.... Ekkor még mindig nem szóltam embernek... Aztán felkelt apja is, mert ugye vitt volna amúgyis a kórházba.Mondom neki, hogy a pakkomat is hozza és a fényképezőt. Hát nagyot nézett, hogy mi van velem, de csoda, mert nem vitatkozott... Elindultunk, de én még mindig nem szóltam semmit, csak néztem az órát és szabályos 5percenként jött rám a fájás, ami csak 30mp-ig tartott.Valahol azt olvastam, hogy minimum 30mp nek kell lenni, hogy igaziak legyenek. Apja ekkor még száguldozott... én lila fejjel elcsukott hangom mondom neki, hogy örülnék, ha gödröket kerülné és a fékezést meg a gázpedál nyomását visszavenné, mert rohadtul fájt. Na ekkor mondtam, hogy 5perces fájásaim vannak.Ez volt 7kor. Kicsit megrémült, de tőle tellhető módon vigyázott rám :) 8:15kor már a kezét szorongattam, mikor jött egy újjabb, na ekkor úgy elsírtam magam, de nem a fájdalom miatt, hanem azéárt mert nem tudtam mi történik és mi fog történni. Közben annyira ideg lettem, hogy az a fránya remegőgörcs is elkapott. Ekkor sírva hívtam a drit, hogy nem tudom mi van, csak annyit tudok hogy szabályos 5percenként fáj. Vigyorgott és nyugtatott, hogy ez így természetes, semmi különös nem történik velem. Na erre megnyugodtam. Beértünk 10perc múlva, vigyorogva vártak. Ctgre feltettek. és ott is szabályos 5percenként 60-65%os fájdalmat mutatott. Persze ott többen voltak és visszakellett fogni a sóhajaimat :) teljesen kibirható volt, csak mindig váratlanul ért. Na ekkor már teljesen biztos voltam abban, hogy innen 2ben megyünk haza. Aztán megvizsgáltak, méhszáj nem nyílt tovább, tehát ez jó jel, ekkor megnézék a paírt, amire a szülésznő azt mondta, hogy ebből estére, másnapra gyerek lesz :) de dr azt mondta, hogy nem elég hosszúak a fájások, annak ellenére hogy a görbe már sinus görbe volt és nem csúcsos hegyet mutatott... Akkor jött az uhu, ott is rendben volt minden, már az anesztessel is beszéltem!!! Nagyon kedves dr bácsi volt! és akkor közli a dr, hogy felvenne... Mondom nemár, anyáméknál van a gyerek, ahol a házban csak egy szál ágy árválkodik, költözés miatt, meg vasárnap át kell adnunk a házat... azt mondja jó, de este 7re vár vissza és ha egy picuri változás is van, akkor befekvés és gyerek.Hazaértünk, pihentem sokat, de a fájdalom miatt nem tudtam aludni. Aztán vissza, de ekkor már csak 10-12 percenként jöttek a fájdalmak. Már örültem előre :) Beértünk a körülményeket nem mondom.... a lényeg, hogy egyszer - kétszer ment fel 60%ra a fájás, a többi 25ön maradt éles hegycsúcsokban. Úgy megörült a drim ennek látványára :) azt mondta ez igy jó! Csak attól kissé tartok, hogy folyamatosan vannak ezek az enyhe görcsök... Szerintetek ez mit jelenthet??? Taőpasztalat esetleg?

Timi, mindjárt megkereslek wiwen.
Domi, visszaadnám az versenymezőnyt neked :)
Köszi csajok a drukkokat!
Ja még annyi, hogy mondtam anyósnak, hogy ne menjen tegnap gyülibe, mert éjjeli randink lesz a drval, hát ez nagyon nem tetszett neki szemmel láthatólag, de nem szólt semmit. Annyira nem tetszhetett neki, hogy a gyerek is alig akart nála maradni. Aztán modjuk neki, hogy 8kor fekszik liza. Erre fél 10 után érünk haza és gyerek sehol, átmegy férjem és nem altatta el!!!!! Azt hittem felrobbanok :(

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Onlány!
Hátén meg már azt hittem babázol ma.Anyatanyán is szurkoltak ám neked. :D

gtimi83
Győr
 
 


onlány hét nem semmi azt hittem túl leszel rajta na de sebaj .a lényeg hogy minden okés kicsit még izgulhatsz kitatás és bármi van bárkor keress nyugodtan :D na puszi megyekmert ma húzós napom lesz

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


onlány
JAj neee!!! Azt hittem már megvan a baba. Ilyen áron nem akarok én nyerni ám :lol: Hát én hülyét kapnék, ha bemenék, hogy jön ababa 5 perces fájásokkal és erre mégsem. Rémálom. És az is rémálmom, hogy fogalmam sincs nekem sem, hogy milyen is az a fájás továbbra sem, amit várok. :cry:

Kép
domi001
 
 


Ez nálatok kódolva van
:lol: :lol: :lol: ez jóóóóóóóóóóóóóóó! De van benne valami :lol:

Hát, hogy őszinte legyek én sem ilyenre számítottam... én görcsöket vártam, de valami szellő-fuvallatnyiakat... amúgy én is úgy voltam vele, hogy tök mindegy mivan így vagy úgy, csak essünk már túl rajta :) jaj úgy vártam pedig a kis drágámat! a drim vigyorogva megkérdezte, hogy na, miként szüljünk.... háhá mondom nagyon vicces vagy :D -tudjátok nekem csaszi lesz- de így átgondolva, örülök neki, hogy még bennt lakik, legalább tud hízni.

Timi, anyatanyán is? :)
Domi, hajrá neked!

Moncs és Red? Veletek mi van?

Gota, mindig megcsodálom a hajasbabádat! Hihetetlen mennyi van neki! Nálatok mi újság? Összecsiszolódtatok? Milyen érzés anyucinak lenni? :wink:

Kismami, köszi :wink:

Kép
Kép
onlány
 
 


jaj, bocs lányok, most szóltak, itt állnak az ajtóban, hogy viszik a gépet-költözünk- nem tudom mikor jövök legközelebb :( Puszi

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány,

kitartás. mondjuk lehet hülyét kaptam volna, ha a fájások után, amikor már beleélem magam, hogy meglesz babó, hazaküldenek.

nálunk minden oké, szokjuk egymást. tejcsi alakul, 1szer kell pótolni napközben. alvás nem túl jó, főleg napközben, mondjuk szavam sem lehet, éjszaka egyszer kel fel.

Kép
gota79
 
 


gota: olyan jó hogy már ilyen ügyi a babód

olyan szép ezzel a sok hajjal meg lehet zabálni remélem nekemis hajas babám lesz

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik mindenki hajas babát szeretne. Én is ilyen sűrű, sötét hajú kiscsajt szeretnék :lol:
Képzeljétek ma délelőtt voltam NSTn. Várom a szülésznőt, mert ugye ő mutatja meg a dokinak és írja alá. Jön és mondja, hogy azt mondta a doki, hogy lehet, hogy ma még vissza kell mennem és találkozunk. Szép szabályos fájások voltak rajta 5 percenként, no de a poén, hogy én ezeket a fájásokat szinte csak állva érzem. Ha ülök vagy fekszem, akkor nem érzem, csak azt hogy befeszül a hasam és semmi több. No hazajöttünk. Azóta család készenlétben. Én is gyorsan megcsináltam az ágyat, beraktam a légzésfigyelőt, matracról levettem a fóliát, lepedő... No én nem tudom, de ezek a fájások nekem nem tiszták még mindig. Azt hiszem én megvárom míg a magazatvíz elfolyik és akkor tudom, hogy most a tuti, addig nem. Szóval eddig is úgy éreztem magam, mint egy bomba, ami bármikor robban, most aztán szegény családom is ezt érzi.

Kép
domi001
 
 


:D Domi, csak nehogy te is úgy járj, mint én.... ugyanez volt nálam :cry: :shock: nekem meg pont fordítva volt, hogy ha ültem, akkor éreztem rendesen. Hány %os volt a fájásod? Nagyon kíváncsi vagyok rá! Nagyon drukkolok ám neked!!! Amúgy megint jön egy front.... hideg... lehet én is holnapra vagy utánra már kórházban leszek, mert az tuti, hogy még egy frontot nem bírnék ki.... Ügyes legyél! Várjuk a híreket!!!

Gota, hát azért nem semmi, hogy egyszer kel a babád! :shock: az nagyon jó!

Kismami, tesód hogy van?????????

Kép
Kép
onlány
 
 


domi: de jó akkor hamarosan lesz valami a front majd besegít nekem Józsikánál a hidegfront jól jött :D



onlány:szia édes !köszi jól van még egyben lassan 37 hetes és mivel babóka még jól van ezért nem bántják azért kellett befeküdnie hátha idő előtt jön de most már minden okés persze haza csak gyerekkel engedik ami még kb 2 hét


én most egész jól aludtam bár a hsam húz szépen lefelé és olykor olyan görcseim vannak hogy ihaj kiváncsi vagyok mit mutat majd az nst pénteken




onlányí: hogy sikerült a költözés?

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Domi: bízhatsz benne, hogy nem lesz fájdalomtól mentes a szülési fájdalom. Tutira érezni fogod, és tudni, hogy menni kell. No para! Ja, és várom az smst!

Onlány: azt hittem, már arra jövök, hogy fotók meg minden a bébről.. Na de ami késik, az nem múlik! :lol:

Kép

Kép
monccs
 
 


Dobpergés és harsona:

"Végül császárral ma hajnalban megszületett Kis Fruzsina 54cm, 3900 grammal"

Innen is nagy gratu Dominak és Fruzsinak! Sok boldogságot Nektek! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


sziasztok!


Gratulálok a lányodhoz! Erőt, egészséget kívánok nektek!!!!!
Hogyhogy csaszi lett? :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Egy pár napig nem jövök és máris egy újabb baba!

Domi gratula nektek.Sok boldogságot!Várjuk a képeket.

Tegnap voltam az első NST vizsgálaton 10 pontra értékelte a doki.

Nagyon sokat fáj a hasam alja szinte folyamatossan és a Matyi is nagyon keveset mozog már.Jelenthet ez valamit?

gtimi83
Győr
 
 


Timi, megjelöltelek iwiwen :wink: Miért nem jöttél? Programoztatok? Én itthon dekkolok :S Szegény apája meg 26fele szakad az építkezés és a munkája miatt :( Vetettem vele árnikát :)
Azért mozog kevesebbet, mert már alig van helye :) milyen értékek vannak a ctgs papírodon? Hullámok?

Kép
Kép
onlány
 
 


gtimi:ez azt jelenti hogy közeleg az idő főleg hogy a hasad is
fáj ez azt jelenti hogy tágulsz készülödik a méhed ezek a jósló fájások nekem is vannak és egészen lent van a hasam bár nekem eléggé fáj amikor így bekeményedik a hasam

gtimi:lassan te is sorra kerülsz


Domi:nagy gratula nektek szép méretes kisbaba!jó egészséget nektek!

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


onlány: most nézlek neked se sok van hátra !
én annyit fájok de még semmi bár még van ideje kibújni

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Még csak NST volt de szerintem a jövőhéten lesz már CTG is.A méhtevékenységet még nem mértek.

Ma sem mozgolódik a Matyi.Délután jelentkezett egy kicsit de megint abbahagyta.

Onlány vissza jelöltelek.Szombaton a Kerilányom szülinapját tartottuk most lett 4 éves.Iwiwre tettem képeket is.

Vasárnap nagytakaritás volt tegnap meg pihentünk egyet meg NST volt.

Én is hajasbabát akarok.Bár amennyit ég a gyomrom nem tudom mi lesz.

gtimi83
Győr
 
 


Hű, a frontokat nagyon nagyon nem szereti a pocakom. Gyakorlatozik rendesen.... lányom meg jól kihasználja a csigatempómat :shock: láttam a képeket :wink: jók! és az a csacsis kép :D

Kép
Kép
onlány
 
 


holnap uh végre alig várom kiváncsi vagyok mit mondd a doki :D

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


helló!

:) még mindig egyben, bár hajnali fél2óta egyfolytában fájásaim vannak., Ez a hülye front kicsinál. Bár rendszertelenek, de igen fájdalmasak... Anyós meg egy ismerős azt mondta, hogy a pocakom leszállt. Na de cicik meg még jobban bedurrantak. Lassan úgy érzem magam mint egy boci, tejelés előtt :shock:
Kismami mi volt uhun???

Kép
Kép
onlány
 
 


jó reggelt!

Ma egész éjjel nem aludtam semmit a fájások miatt. 4kor felkeltem pisilni meg magnézium után indultam, mert már nagyon erős görcsök jöttek rám, aztán a wcn elment a nyákdugóm. Frászt kaptam az enyhe barnás véres színtől. Gyorsan lezuhanyoztam, hajatmostam és most startra készen állunk.... De ha megint csak beijeszt a bébim, kicsit morcos leszek, mert jó lenne, ha túl lennék már rajta....
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány:szia édes úgy vagyok mint te sokat fájok viszont elment a dugóm ami jó jel :D
talán hétvégére megszülök
tegnap semmit nem aludtam de csak 20 percenként görcsöltem mint az állat és hát vártam hogy jobban besűrűsödik de semmi

,ost indulok nemsokára uh -ra ha megjöttem írok holnap meg nst
remélem nem akarnak bent fogni a fájások miatt
de időpontja szerint már 38 hetes vagyok baccus
remélem most már mond egy véglegeset mert 3 időpontom van
végül is mindegy akkor jön a baba amikor akar

puszi vigyázz magadra és ha van valami dobj sms-t


a többi kismami meg vigyázzon magára nekem !!!!!!!!!!!!

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Onlány drukkolok hogy ne téves legyen.

Kismami már te is?Hajrá hajrá!

Nekem este óta fáj a hasam meg a derekam meg a hüvelybemenet is.Lehet hogy hétfőn már nem kell NST?

gtimi83
Győr
 
 


wháááááááááá, iszonyat fáradt vagyok!!!! Mire bementem addigra egy picit enyhültek a fájások. Most SZABÁLYOS 6perceseim voltak. A ctgn 45 percet ültem, de nem tudták nálam befogni a gyereket, csak a fájást mutatta. Az meg ilyen 30ra ment fel. Gyanús volt nekem... mert múltkor ugyanez 60 fölé ment. Épp hogy megigazítottam, na igen, akkor már mutatta rendesen.... de abban a pillanatban azt mondta a szülésznő, hogy nem vacakolunk itt, mert napestig itt ülhetnénk. Szülőszoba... ctg. Közben drim is befutott, mondtam a nyákdugót, azt mondja, hogy ha a múltkori óta nyíltam, akkor mindjárt túlesünk a műtéten :shock:
de ekkorra már hulla fáradt voltam.
A múltkori fura csaj volt a szülőszobán. Megszolalt, hogy már megint maga? Jah, mondom... Feltett ctgre, azt mondja, hogy nincsenek is fájások. Mondom, ja, már majdnem hazamentem mert egy órát váratott és a gyerek meggondolta magát :D persze finomabb formában mondtam.... azért ott is akadtak, csak nagyon nagyon ritkán. Dr megvizsgált, azt mondta, nem nyíltam, holnap randizunkNem is bántam, hogy hazajöttem, mert iszonyat fáradt voltam... De úgy megvizsgált, hogy csak na Shocked Hát nem tudom mi lesz ezzel a csajjal, ha állandóan hülyére vesz Very Happy De már a nyákdugó elment, úgyhogy.... várjuk a pillanatot, de már nekem az is jó lenne, hogy jövő péntekig kibirnánk, mert ugye akkor csasziznak, csak NE Fájna

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány!

Hát rendessen szórakozik veled a gyerkőc!
Ejnye bejnye!

Pedig megint izgultam hogy mi lehet.

gtimi83
Győr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: