Új privát üzeneted érkezett!

Bébike: Egy nap alatt össze lehetne vásárolni ami kell még, csak hát a buxa....:( Végülis nem annyira vészes, mert ami fontos az van, ágy, pelenkázó, ruci, ....csak még pár dolog kell Nócinak. Meg a többi nekem. Még hálóingeket kell vennem (úúútálom, ugyhogy azért nincs is nekem ) meg cicikrémet, szülés utáni betétet, ....stb. Ilyen apróságok hiányoznak még. Meg a héten el akartam intézni a házassági anyakönyvit, de még nem jutottam el odáig. Most meg hogy kissé szarul vagyok, nem merek egyedül elindulni, buszozni a városban. Na de majd meg lesz az is. Ha más nem, apácska behozza utánunk a kórházba. Ugyhogy végülis megnyugodhatnék is akár, de valahogy nem megy, amég nincs egyben minden, és nem látom, hogy tényleg semmi nem hiányzik! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na, megyek, vasalni! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbuss
hihi akkor értem már miért nem emlékszem :D :lol: :lol:
Juhuuuu alig várom, hogy beavass minket :P Tuti klassz név lesz :P
Emma biztosan megérti majd, persze attól függ, hogy fog-e neki tetszeni az új név :)


Freyja
mi történt megint??? :S
Vendég
 

 
 

edi: hűűűűűű, de ügyes vagy! kicsit irigy lettem :oops:

már nagyon várom, h be legyen fejezve a házikó, mert addig nem tudok többet vásárolni, nincs hely. jelenleg bejárati ajtónk nincs, reggel levették, mert a helyére erkélyajtó kerül és az asztalosnak kellett a pontos méret :) vicces a ház, de elvileg estére visszahozzák :)
sztem mi max. júni végére már babázunk, így kezdek kicsit megijedni, h mikor lesz meg minden...

barbuss: elolvastam és én is mentettem a listát, köszönjük :) csak szembesültem, h még mennyi minden hiányzik :shock:

Kép
zsani78
 
 


Pocak
merre jársz báránykám???? :D:D:D:D
Vendég
 


Zsani
Biztosan hamar behozod majd Te is a lemaradást :D:D:D:D ahogy kész lesz a ház, pikk pakk össze lehet vásárolni a cuccokat :D

Én amúgy is mindig ez a típus voltam, minden legyen meg előbb, hogy később ne kelljen rohangálnom, de ugye nem voltak ilyen akadályozó tényezők, mint Nálad :D:D:D:D Szóval nem vagy lemaradva :P
Vendég
 


Kedves Leendő anyukák!
E kérdőívet azon célból hoztam létre, hogy a szakdolgozatomhoz adatokat gyűjtsek. Jelenleg szülésznőnek tanulok, és az iskola tanrendszerében nagy hangsúlyt kap a szakdolgozatban egy önálló kutatás elvégzése. A kérdőív során az egyéni válaszok nem lenyomozhatóak, pusztán adatok egy statisztikában. Előre is köszönöm az erre szánt perceket!

Down szindróma
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/330535111/

Terhességi magasvérnyomás
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/333937964/
szakdolgozat
 
 


anyagiak miatt áll a bál :( apa és anyukám összevesztek. én munkát keresek. bár persze senki nem engedi... de muszáj...
ugyhogy áll a bál :(

de most lekötöm magam, rozskókot csináltok :)
első :) kiváncsi vagyok. apa szerint oda fogom égetni... :roll: :P

Kép
freyja
 
 


Tééényleg, tudom mááár mit akartam még....

Anya maci
ez a 4D-s kép csúcs a picilányodról. Annyira kis szép vonásai vannak. A 2D-s mutogatós is tetszik, de ez a 4D-s csúcs... :) Egészen tuti, hogy minden rendben lesz....


Niki
Lara is édes a képen, kis piszefejű :)
Vendég
 


Freya
az a fránya pénz :twisted: most akarsz dolgozni???a rozskóko az rizs akar lenni?? :lol: :lol:

Edi
ne mááááár,de jó neked hogy megvan minden,én sem állok még sehogy :cry: :cry: jaj bele kellene már húznom ugy látom :roll: :roll:

Barbus
na már én is kiváncsi vagyok az új névre :lol: :lol:

Zsani
de izgi,olyan jó lesz mikor kész lesz,annó én is annyira vártam :lol: :lol:

Mamaki
te hol jársz megint? :wink: :wink: :wink:

bibar
 
 


hát BIbar. a muszáj nagy úr... de persze nem engednek :)
a rozskók az rizskók :) na jóóó rizsfelfújt :)


Kép

Kép
freyja
 
 


Freyja
Dehát van munkád... vagy nem azt írtad, hogy dolgoztál ott ahol a párod, és onnan mentél táppénzre? Gondolom onnan mész GYED-re, vagy nem? :roll: :oops:
Egyrészt nem lenne jó így elmenned dolgzoni, hogy veszélyeztetett vagy, másrészt kismamát senki nem alkalmaz frissen már, az tuti :(

Azért remélem ez is múló dolog lesz nálatok..... :?
Vendég
 


Bibar
bizoooony, megvan mindenünk.... :P és be kell valljam, hogy igaz nagyon jóóó érzés, de ugyanakkor meg olyan na akkor most mit csináljak még... már nem kell készülni csak várni várni, az meg sosem ment, nem vagyok a türelem bajnoka hihi :lol: :roll:

Szerintetek mikor menjek 4D-re???? várjak még???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.22 13:47-kor.
Vendég
 


Freyja, sajnálom a vitákat :cry: Rizskoch-ra gondoltál ? én így ismerem :D Milyen munkára gondolsz? van már jogviszonyod, nem? táppénzen vagy most? Mutasd meg párodnak, hogy nem égeted oda :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Edi, mi jövő héten szeretnénk 4D-re menni, azt mondják a 28-30. hét az egyik legjobb időszak erre. :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Edi mit csinálj? anyám, halálosan irigy vagyok
azt nem lehetne, hogy átutalom a pénzt, és bevásárolsz nekem is? :D
világ életemben utáltam vásárolni, magamnak is, és ráadásul most még elképzelésem sincsen róla, hogy miket kell venni
van már ezer listám, de nekem fogalmam sincs, hogy július közepén mi a fenét kell ráadni egy újszülöttre, vagy hogy mire van szüksége, mik azopk a dolgok, amik tényleg kellenek, és mik azok, amik utána ott fognak elporladni valamelyik szekrény mélyén
frankón kezdek kétségbe esni, hogy mi a fenét fogok én csinálni egy újszülöttel :(

zsofka83
 
 


Bébike
kicsit azért lettem tanácstalan, mert azt mondta nekem a 2D-n a dokim, hogy a 28. hétig lehet szép képeket csinálni, mert utána már nem fér bele a teljes feje a képernyőbe, és csak arcrészleteket lehet látni.... De anya maci és Niki képei is tökre jók, pedig 28. hét után voltak..... nem tudooom eldönteni.....
Vendég
 


Edi, de jó, hogy már minden megvan! Én is olyan vagyok, hogy legyen meg minden jó előre :D
Szerintem a 28. hét környékén érdemes menni +/- 1+2 hét :wink: Szal mostanában bármikor :D
Nekem már van egy rövidített listám, csak azokról, amik hiányoznak :wink: EGy része még kölcsönben van, de gyakorlatilag bármikor elhozható, csak arra vártunk, hogy csináljak egy kis helyet, mert pont a nagy darabok vannak kölcsön (kiskád, pihenőszék, bébihordozó...). A másik részével meg megvárom a május elejét :oops: De az már a vége lesz, addigra kimosok, kivasalok mindent :P Ami még a listámon van, az varrnivaló :oops: Emma falvédője, Picúr rácsvédőjének befejezése, meg egy kanapé huzat :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsofka
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mivel Ők még aprók, ezért kicsit melegebben kell majd öltöztetni őket, mint mondjuk magunkat, persze itt nem a bélelt cuccokra gondolta, hanem mondjuk vékonyabb melegítőalsó+hosszúujjú body késő délután már felfér rájuk. Vagy, ha az árnyékos szobában vannak pl. De hidd el, úgyis rá fogsz érezni, ez ösztön... tudni fogod:) Mind elkezdtük valahogy :D:D:D:D
Vendég
 


Nekem is ezt mondták, annyi különbséggel, hogy a 30. hét után nem férnek már rá a képre :D emiatt épp az előtte lévő hetek a legjobbak. És amúgy is van kötelező uh a 30. hét környékén.

Kép

Kép
bébike4
 
 


na! Kész a vasalás! Háááttt....a szárítón valahogy többnek nézett ki...Na, majd 7végén betankolunk! :) Már nagyon várom! :) Azokat is szépen kimosom, kivasalom, beteszem Nócikám szekrényébe, hogy ott várják kis gazdájuk érkezését! :)

Ugy csinálnék még valamit, de annyira hulla vagyok...

Ma a fogdokit is elblicceltem. Majd jövő 7en bepótolom, addigra remélem tényleg meggyógyul a fránya fogínyem....

Freyja: Azért örülök, hogy nem apával van a gond! A pénz miatt én már megtanultam nem idegeskedni. Nem éri meg! Attóól sem lesz több sajnos, ha rágódunk rajta. Most már ugy vagyok, amire jut, jut, amire nem...arra majd a köv. hónapban. Ha meg akkor sem, akkor ugysem annyira fontos! :) Szóval fel a fejjel, kitartás! rendeződni fog minden!! :wink:

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Zsofka! Nyári babának az én logikámmal kb mindennel készülni kell mondjuk a bundazsákot leszámítva :lol: Alapvetően rövidujjú meg ujjatlan bodykból táraztam be: az jó a nagy mlegben akár magában is, de ha hűvösebb van, akkor rugi alá :wink: Aztán kellenek azért hosszúujjúak: estére meg hűvösebb napokra, ill. hosszúujjú pólók, rugik (nekem ujjatlan és hujjú ill. vékonyabb és vastagabb vegyesen), 1-2 pulcsi (ki tudja milyen nyár lesz...), pamut sapi, pár napozó, ilyenek :) Arra próbálj gondolni, hogy hogy tudod majd rétegesen öltöztetni :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Haliho Lanyok!!!!

Itt vagyunk mi is....csak megint egy csomo minden jott ossze mara. Igy epp csak bele tudtam olvasni a topikban.

Edi: koszi a hianyolast, a baranyka megkerult. Nem voltam sehol, csak rengeteg arunk jott es azt probaltam rancba szedni, meg megenezni, hogy minden megvan-e. Szuper, hogy a rotilanyod ilyen jol van.

Vasarlas: nekem a "szaktanacsado" :lol: :lol: :lol: :lol: segitett a vasarlasban, igy szinte minden megvan mar...egy gonddal kevesebb. Ja a babakocsi meg mindig nincs meg. Egyszeruen nem talalunk idot ra, hogy elmenjunk es megrendeljuk, pedig 1,5-2 honap mire megerkezik.

Anya Maci: Fel a fejjel, te mindig olyan optimista vagy, nem lesz semmi gond meglasd. A tunder babad makk egeszseges lesz.

Dodo: koszi az infokat M.-rol, megnyugtato azert, hogy nincs "nagy baj"

Meme: remelem jobban vagy.

Lanyok azt szeretnem kerdezni, hogy amikor nagyon lent a hasam alatt kozepen erzek valami edes kis kaparaszast, nagyon finom kis csiklandozast akkor a baba milyen pozicioban lehet?

Sav: jaj ne is mondjatok, a fel ejszakat megint ulve toltottem, mar a ferjemnek megesett a szive rajtam ugy el voltam hajolva, de amint letettem a fejem levegot sem kaptam. Pedig nem is vacsiztam.

Annyi mindenkinek szerettem volna irni, de mire ide erek minden kimegy a fejembol...

Holnap megyunk a szokasos vervetelre..28-an pedig babakukkra. Tuti jol le fog tolni a dokino, mert most mar tenyleg nagyon kigombolyodtem, olyan vagyok mint egy kinder tojas :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


sziasztok,

nekem a Györfy a praxisba azt mondta a 30-33. hét között a legtutibb a 4D, mert olyan, mintha már kinn lenne, mutizott is képeke, oltári jók voltak, így mi a 32-en megyünk...

sajnálom a problémásokt...átérzem, az enyém sem oldódik....de reméljük mind1künké meg fog:)

tegnap óta van szülésznőm:)...nagyon ari..gátbarát, fürdökádban-vajúdóbarát, megmutizott mindent, már amit este 9kor megtudott:)

edi ügyi vagy, hogyevan mindened:)
szerintem nekünk a nagyja megvan, de az apróságokból semmi...majd...én is mint zsofka, úúúútálok shoppingolni...egyedül el sm megyek, ha nincs Zs, még boltba se szívesen...bezzeg ő szeret:)...tud nélkülem is:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


komolyan mondom, hogy bele fogok bolondulni, mire berendezzük gyerekszobát, és megvesszük a szükséges holmikat
majd elhívok magammal valami tapasztalt anyukát....

újabb kérdés, amire mindenki mást mond:
kókuszmatracra kell pvc lepedő, avagy sem?
merthogy ha rárakod a gumilepedőt, akkor ugye effektív tök mindegy, milyen matrac, ugyanúgy nem szellőzik át, belepálik a gyerek, viszont ha nem teszed bele a lepedőt, akkor a kicsorgó pisitől elázhat a matrac
és itt azt mondtáétok hga jól emlékszem, hogy át lehet nyugodtan zuhanyozni a kókuszmatracot, míg más azt mondja, hogy nem szabad, hogy víz érje, mert akkor a kókuszrostok eldeformálódnak, és elvesztziik a jó tulajdonságukat

na most akkor ki hogyan csinálja? kell gumilepedő, vagy nem kell?????

zsofka83
 
 


Hát csajok! Én nem tudom, hogy mikor az ideális. Nekem Bibar azt mondta, hogy 28 hét körül a 4d! Mondjuk most, mikor voltunk genetikain 27+5 naposan, egy tudkó doki csinálta az UH-ot. Mondom neki: Majd szeretnék képet kérni! Erre közölte, hogy nem lesz egy jó kép se, mert már nem fér bele a képpe a gyerek....ez 2D volt!...Így legyen okos az ember....Ezt utáálom basszus! az egyik doki ezt mondja, a másik homlok egyenest mást! Lehetne valami egyezség, hogy mindengyik ugyan azt mondja legalább!! Nem?? :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme hát ez az, mindneki mást mond mindenről!
nekem azt mondták, ahol voltam uh-n, hogy a 28. hétig érdemes menni, mert utána nem fér bele a képbe a gyerek feje egyben....
de gondolom ez függ pl. a gyerek fejnek a méretétől is... meg úgy általában, hogy mekkora a gyerek...

Mi azért voltunk akkor, amikor voltunk, mert úgy okoskodtam én is, hogy 30-32 hét körül van a genetikai uh, ami ok, hogy nem olyan mint a 4d, de azért az is jó minőségű, és akkor így nagyjából arányos időközönként voltunk....

köszönöm a hozzászólásokat öltöztetés ügyileg, majd megnyugszom, de most teljesen belehergeltem magam ebbe a témába, hogy nem tudom mi legyen!

zsofka83
 
 


Húúú zsofi! De jókat kérdezel!! Ezek engem is érdekelnek!! :) Nekünk is kókuszmatracunk van! Én egyelőre csak egy gumis lepedőt tettem rá, meg van egy saját mosható huzata. De ez a pisiálló lepedő nagyon jó kérdés!!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Poci, ha fini kis mozgást érzel lent, akkor bizony fejjel lefelé lesz már Riccardo :wink:

Zsofka :D Én nem tennék alá gumilepedőt semmiképp! Csecsemő alá semmiképp: nem szellőzik semmit, szegénykék meg egész nap ágyban vannak, nem hiszem hogy kellemes lenne (gondolj bele, Te se szavesen feküdnél egész nap így :?)! Én még Emma alá se tettem amikor elkezdtük az éjszakai szobatisztaságra gyúrást! Semmi baja nem lesz a matracnak ha 1x-2x kicsit pisis lesz! Kimosod és kész :wink: Végülis azért van, hogy használjuk/használják :wink: Én még nem hallottam, hogy eldeformálódnának a kókuszrostok a víztől :shock:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok kismamik!

Ismét itt vagyok, de már biztos megszoktátok, hogy időnként vagyok, de hát ez van, szabadidőm a 3 fiú mellett.......nem sok van.

Nálunk most lesz majd kifestve a bébi szoba, aztán jön bele plusz még egy kiságy, ugyanis a kis Atika nem hajlandó máshol aludni, csak a saját ágyában. Átalakítható rendes ággyá, de még rácsok közt érzi magát biztonságban, ezért másik kiságyat kell vennünk a másik Manónak. A matrac nem jött be, játszott rajta, de aludni, azt már nem...:)

Megvárom az 5-ei uh-ot, utána veszek majd pár lányos cuccot, ha tényleg az.:)

Elkészítettem az új weboldalam: http://gazdagfoto.mindenkilapja.hu/

Heni
Kép
henriett74
 
 


kész a rizskoch :D egész jó és nem égettem oda :P
egyetlen hibám h lapos. egy lapos tepsiben csináltam igy csak 1 cm magas az egész... :oops: de majd legközelebb :)
isteni illat van a lakásban tőle :)

munka: van, csinálom is. apa is. csak épp a fizunkat nem kapjuk meg. most már több száz fizu maradt benn... :( és ebből van a gond. nézni kéne mást de apa persze nem hagyná cserben a barátját stb... :(

Kép
freyja
 
 


Pocak
véééégre, már hiányoltalak nagyon :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sejtettem, hogy nagy a meló, azért nem küüüüüldtem sms-t, de már nem sok kellett :D:D:D:D
Szaktanácsadó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sav: grrrrr, hogy mi a fenéért nem bír békén hagyni, rémes.... :S


Én nem bírtam tovább, úgy döntöttem, hogy megyünk 4D-re most, aztán majd a 32. héten is, az lesz az utolsó :D:D:D:D
Így megyüüünk, most szombaton 13:00-ra a 4D Genesisbe... juhuuuu már 5 hete nem láttam a Hercegemet, most teljes lázban vagyok :D:D:D:D:D
Vendég
 


Meme
én most voltam,és isteni képeim lettek,a 4d ilyenkor az ideális szerintem :wink: :wink: Olivérnél is tök ugyanolyan pofikát mutatott már mint amikor megszületett :wink: :wink:

Freya
rizskoch,nyami :lol: :lol: :lol: jaj egész nap sütit ennék :oops: :oops: :oops:

Gumis lepedő:én is ellene vagyok,iszonyú kényelmetlen lehet a babának :cry: :cry: nekem Olivér sokszor átpisilt a peluson,semmi baja a kókusz matracunknak :oops: :oops:

bibar
 
 


Zsofka! Jók a megérzéseid a kókuszmatraccal kapcsolatban. Pont az a lényeg, hogy át tudjon szellőzni.... és az a jó, hogy ha "baleset" van, akkor át tudod zuhanyozni és pikkpakk megszárad a matrac!!!!
Én legalábbis simán átmostam.... és semmi sem deformálódott el benne :shock:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Edi, csak nem Te vagy a szaktanácsadó? :lol: :wink:

Ááá a fiam szétrúgja az oldalam! Komolyan már fáj egy csomószor!
Na lépek Emmáért, bicajozást ígértem neki :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


mi arra jutottunk, gumislepedő nem, mert akkor mi értelme a kókuszmatracnak, de a dereka vonalába a lepedő alá teszünk be kutyapelust, és a majd védi a matracot, a babót nem zavarja, és a feje alatt meg csak matrac és lepedő párosítás, és kap levegőt:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Edi,
aranyos vagy a képpel kapcsolatban, köszönöm :)
Én azért a Genesis 4D-be még szeretnék elmenni a 30. héten.
Akkor egy igazán frappáns dvd-re és egy szép fotósorozatra pályázom. Ők sokkal türelmesebbek, tényleg megvárják az extra jó pillanatokat. Meglátjuk :)

Csajszikák,
kitartást azoknak, akiknek gondjaik vannak!
Edi, téged állítunk piedesztálra, te leszel a követendő példa, remélem hamarosan mindannyian csak nagyokat sétálunk és a csiri-biri zabszalmát dúdoljuk pocaklakónknak :)

lélekmelengető zene:
http://www.youtube.com/watch?v=0ltAGuuru7Q
Vendég
 


Meme, nem arra gondolt a doki, hogy már az egész gyerek nem fér bele egy képbe?

Hozzánk nemsokára jönnek barátosnék, úúgy örülök :D
Jó, hogy Ti itt vagytok :D nélkületek nulla társasági életem lenne mostanában :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Most írta az egyik ismerősöm, hogy ők valami spéci matrac védőt vettek, ami a pisit nem engedi át, viszont átszellőzik rendesen. Ha jól emlékszem Bonsom márkájút írt. Ilyenről valaki hallott már valamit?

Kutyapelus, édes :D
Azt tudom, hogy lehet kapnio ilyen pelenkázó lap szerrűséget, anno mikor hostesskedtem, akkor én mutogattam be ilyet, amit ha elémsz valahova, akkor tudod vinni magaddal, és pelenkázáskor beteszed a baba alá, és nem pisili le pl. a nagyi ágyát :D
De annak az alja is műanyag, tehát az se annyira jó....
marad szerintem is, hogy beteszek alá egy-két textilpelust nagyjából a feneke alá, és reménykedünk, hogy nem pisil mellé :D

zsofka83
 
 


Zsofka
Én sem tennék műanyag lepedőt a baba alá. Én pamut lepedőt vettem Botinak a matracra, ami amúgy is huzatban ugyan, de vettem rá neki klassz gumis lepedőt. Max mosod ha kifolyna a pisi, de nem jellemző, majd inkább már akkor, amikor nagyon kukackodnak :)
Vendég
 


Én sem vennék gumilepedőt, illetve még régen vettem, de én is arra jutottam, hogy nem húztam fel végül.

Edi, én is most akarok uh időpontot kérni, jövő szerdára, mi a Praxisba megyünk!! Már nagggyon várom én is! :D

Pocak, ez rémes lehet, nagyon sajnálom. És tudsz így pihentetően aludni? (hülye kérdés mondjuk) Szódabikarbóna pl? nagymamám folyton ezt mondta savra...


Ma Zulu olyan kis csendes, szundikál sokat . Nemsokára jön Bendzsó a bölcsiből, éééljen

Kép

Kép
bébike4
 
 


A gumis lepedő az nem műanyag, az pamut... csak gumis a széle :)
PVC lepedőt nem szeretjük :):D:D:D
Vendég
 


igen, úgy értettem, hgoy gumilepedő, már ami műanyag gumiból van , ilyen http://www.forbaby.hu/index.php?productID=3189

de ugyanarra gondolunk, csak másképp írtam :D :D

NA, megvan az időpont, szerdán megyünk 10.20-ra :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Én Lizy alá most tettem gumislepedőt...mondjuk nekünk a babának is csak szivacsmatrac van. De a lepedője alá teszek egy plusz "vastagabb" de szellőző anyagot!! :oops:

d.dodó
 
 


Barbuss
de azt hiszem én voltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anya maci
:D :D :D :D :D
és bíz úgy lesz... és miközben dúdoljuk nekik, rázzuk a manópopójukat, hogy mennyit idegeskedtünk miattuk, hisz Ők az életünk... de ezt Ők már most nagyon jól tudják :)
Vendég
 


Barbuss, Te hogy tudod, mikor van Zalán névnap? én eddig abban a hiszemben voltam, hogy március 30, de most m áshol meg azt láttam, hogy július 14. azért nem szeretném, ha júliusbn lenne anévnapja is :)
Tényleg, Dóri, ti mkor tartjátok??

Kép

Kép
bébike4
 
 


Vége a munkának mára, este jövök :)
Vendég
 


Freyja: Ha még keresgélnél falfestéshez képet...
Szerintem nagyon édi! :D

Kép

Visszaolvasok...

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Találtam a neten egy magzati súlykalkulátort, szerintem jópofa dolog, bár olaszul van, Poci biztosan többet tudja olvasgatni, mint én :D Nyilván nem pontos becslés, de jó az ilyenekkel szórakozni, nem?

http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... foFeto.htm

Ezek szerint Csumika 1290 gramm és majdnem 37 centi. Cukipofi :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Hű mennyit írtatok...... :shock:

Babaméret.Persze, hogy teljesen egyéni a méret is, meg a fejlődés üteme is. Csak mikor láttam az adatokat, utánakerestem mit ír átlagosnak. Meg írta valaki(bocsi nem emlékszem) hogy olyan pici a babánk. Aztán pláne érdekelt, hogy most pici vagy sem. De mint írtam már, nálunk az a jó, ha olyan 3kg közelében marad.

Sajnálom, hogy ennyien rosszul vagytok. :cry: Nekem savam eddig 2 este volt, mikor későn vettem be a magnéziumot. 11 felé már nem kéne. :oops: Hányinger is 2x.Az meg mikor éhgyomorra beszedtem a Gravida+vas+C vitamin+ Homeogene kombót. :oops: Na ezt se kellett volna. Szóval ilyen szempontból remekül vagyok.Kopp-kopp-kopp, így sajna nem tudok tanácsot adni.De együtt érzek Veletek, és kívánom, hogy gyorsan múljon el!!!!

Adó!Hű nagyon bosszantó!!!!! :evil: :x :evil: :x Nálunk dettó az a helyzet,amit Zsani leírt. A férjemnek is így van, tehát szerintem az adókülönbözetet nem nekünk kéne kifizetni,amit kihoztak. Mondtam is neki. Nem tudom elő meri-e vezetni a főnökének. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: