Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék egy topikot a győri kismamiknak akik jövő Májusban szülnek.Én 27 éves leszek és első babámat várom aki ha minden igaz Május 2.-án fog megszületni.Várom az üziket.Remélem lesznek majd.

gtimi83
Győr
 
 


Szia Timi!

Jó ötlet volt ez a topik...csatlakozhatok?

Remélem jön majd több kismama is.....

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


És a többiek kedvéért bemutatkozom! :lol:

24 éves vagyok, Győrben lakunk és első kisbabánkat várjuk!

Timi! Te amúgy szlovákiában laksz?
És hogy-hogy győrben fogsz szülni?
Lehet hogy már kérdeztem, de ki is az orvosod?

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 

 
 

sziasztok,

mi ugyan csak júliusra várjuk a babánkat, de Győrből. remélem nem gáz, ha betolakszom ide:)

üdv:
mercy

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Szia Mercy!

Szerintem egyáltalán nem gáz... :D
Gyere nyugodtan!

Timi!

Bejelöltelek iwiwen!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!Persze hogy nem baj mindenki aki győri jöhet nyugodtan én csak örülök neki. :)

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Regisztráltam az anyuci.hu-ra.Tök jó az oldal.

Inner!

Igen Szlovákiában lakom de szeretnék vissza menni és a babát magyar állampolgárként szeretném ha megszületne.Imádom győrt is ami az elsődleges szempont. :)

gtimi83
Győr
 
 


Én győri vagyok de nem ott élek, ez számít? :oops:

KépKép
picilulu
 
 


Szia Picilulu!

Szerintem nem....gyere nyugodtan....
Bár nem akarom elvenni a topik indítónk kenyerét... :D

De úgy rémlik valamelyik topikban már "találkoztunk"... :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


De karácsonyra megyek "haza haza", azaz Győrbe. Kérlek kérlek akceptáljatok :lol:

KépKép
picilulu
 
 


Picilulu!

részemről gyere nyugodtan.... :lol:


Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Én januárra várom Zsófi babánkat, de szintén Győrben! Így is csatlakozhatok??? :lol:
melike30
Győr
 
 


sziasztok.

én ugyan már nem vagyok kismami,de szintén győrben élünk.
ha nem zavarok néha írnék én is.hátha tudok valakinek segíteni mint "tapasztalt" anyuka :wink:

amúgy 21 éves leszek februárban.
nagyfiam feb.1.-én kezdi az ovit.
kisebbikem aki lassan 8 hónapos,pedig egy írtó husi és lusta,vigyorgó szőkeség.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok Lányok!

Egyre többen vagyunk...ez jó... :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy nem irok de mostanság csak a babával vagyok elfoglalva meg az esküvőnk szervezésével.
Elég sokat érzem mozgolodni a babucit mostmár?Inner te hogy vagy ezzel?

gtimi83
Győr
 
 


Gtimi!

Bocsi, csak most vettem észre, hogy itt is írtál nekem :oops:

Én is sokat érzem már a pocaklakót, de mai nap pl nem annyira aktív...nem tudom ennek mi lehet az oka, de azért megnyugtató jeleket mindig ad magáról :lol:

Te most kint laksz Szlovákiában ugye?
Milyen árban vannak ott a babacuccok? Vagy még nem néztél körbe?
Azt hallottam, hogy nálatok jó minőségű ruhák vannak és nem is drágák...meg babakocsit is megéri ott venni állítólag...neked mi a véleményed erről?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Szia Inner!

Hát az a helyzet hogy néztem én mindenhol de sajna nem túl olcsók a dolgok.Babakocsit ugyan láttam jóval olcsobban azt a fajtát mint ott meg kádálványt.Ruhákat megnéztem győrben az angol használt gyerekruhában marha jók vannak és nagyon olcsók alig használtak.Veszek ujakat is de azt csak annyit amiben dokihoz viszem meg sétálni.Az osztrákoknál viszont 1-2 euróért vannak mindenféle babaruhák a kikben.

gtimi83
Győr
 
 


Gtimi! Köszi:)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


sziasztok.

eladósorba került,kifogástalan állapotú brendonban vásárolt amazonas hordozókendőnk.fekete színű,510*70cm-es.óriási.nagyon kényelmes.télre is jó,mivel vastagabb anyaga van mint sok kendőnek.
brendonban most 11000Ft.nem tudom mennyit kérhetnék érte.igazából 5000-re gondoltam(mi még 12ezerért vettük).
Kép

ha valakit érdekel írjon privit.

babaruhákat itt a h&m -ben és a c&a-ban érdemes még megnézni.
mi annó Patriknak sok rucit vettünk ott.van hogy 2-3 ruhát egyben kapni pár ezer forintért.és a tescoban is vannak jó dolgok.

babakocsit pedig érdemesebb valami drágábbat használltan nézni.mi annó jól megszívtuk a kocsinkkal(pikolo)a virágpiacnál vettük egy kis bababoltban.graco utánzat volt,és előtte már majdnem megvettük a gracot,csak még körbe akartunk nézni.és megláttuk ezt fele annyiért......fiatalság.......

szül valamelyikőtök Vajda A.-nál?én őt nagyon tudom ajánlani:)
mindkettőt nála szültem és nagyon rendes volt velünk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Nekem a Bodai a dokim és ő is nagyon rendes.Én most itt kint láttam szerdahelyen babakocsit 50000 körül ami jól is néz ki.

gtimi83
Győr
 
 


sziasztok,

nekem drozgyik csaba a dokim.
voltam múlt 7en a terhesgondozóba. először a táppénz miatt, másodszor (már maszkkal a fejemen) vért adni. katasztrófa ami ott van....

viszont a védőnőm irtó aranyos:)...vele is múlt 7en ismerkedtem meg:)

m

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


jah, még annyi...hogy lehet uh képet, dvd-t bánom is én mit kérni a győri kórházi uh-on????

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Szia Mercy!

Én a Nagy Miklóshoz járok, és neki van uh-ja a magánrendelésén, így nem járok a kórházi uh-ra...sajnos ebben nem tudok segíteni...
Hányadik héten vagy?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


én a 10. hétben vok :D

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Sziasztok!
Mercédesz

Igen lehet kérni a kórházban képet,500 ft és a videó 1000+vinni kell kazettát csekken kell befizetni ha nincs csekked akkor utólag is be lehet fizetni bár nekem most a védőnő adott csekket.

gtimi83
Győr
 
 


csak kazira vesznek?
nincs fölös csekked :D ?

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


jah, és úgy zajlik, hogy viszem a csekket és az uh-s néni kezébe nyomom kazistól, mindenestől...és szó nélkül csinálja?

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Nem!Viszed a kazettát és szólsz hogy kellene felvétel de ha nix csekk nem baj mert adnak és utólag befizeted.Igen csk kazira de elméletileg fotoboltban át tudják venni dvdre.

gtimi83
Győr
 
 


Timi!

Itt írok neked, mert őszintén szólva, kicsit kiakadtam, hogy a másik topikban 1-2 ember elbeszélget, hülyeségeken vitatkoznak...
Nem is olvastam ma el az ottani hsz-ket...
Szerintem meg kell nézni az orrcsepp betegtájékoztatóján, hogy terheseknek lehet-e használni...mert én egyszer akartam, de a nasivint azt nem lehet...de lehet hogy van olyan amit igen...ha a torkod is fáj, akkor a tantum verdét lehet de csak a torokspayt...a cukrot azt semmiképp...nem lehet sterpsilst sem szabad szopogatni!!!

Remélem tudtam segíteni!

Gyógyulj meg hamar!!!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Szia Inner!

Köszi a választ! :)

Tényleg sokszor eltérnek a főtémától.Te hogy álsz a rugásokkal?
Én egész nap érzem már.Pláne ha édességet eszem bizti szereti. :)

gtimi83
Győr
 
 


Kép

Timi!
Már én is nagyon sokat érzem a pocaklakót, főleg reggel és este, mikor lefekszem, de volt már hogy éjjel is megébredtem mikor elkezdett mocorogni...:lol:
És már sokkal gyakrabban érzem ha állok, vagy főzés közben, nem csak ha rá koncentrálok...tök jó érzés...
Állítólag ha sokat mozog az azt jelenti, hogy nagyon jól érzi magát...remélem tényleg így van...
Vettél valamit a babának karácsonyra?

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Egyébként az édesség után jobban mozognak, nekem a doki mondta a 12 hetes uh-n, mikor nem fordult meg, hogy egyek egy csokit és fél óra múlva megnézzük, mert a csokitól felélénkülnek :lol:
De nem tudtam akkor enni, mert pont a rókakomás időszakom volt... :wink:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


sziasztok.

csekket a védőnőtől lehet kérni.nekem nem adtak befizetett csekk nélkül :twisted: Patriknál még igen,és ott adták a csekket.de Alexnál már nem.

ami a terhesgondozóba megy az tényleg durva.volt,hogy 2 órát ültem ott egy k..va sorszámra várva a vérvételhez.a végén már megkérdeztem,hogy aznap még egyátalánn megkapom-e,vagy menjek vissza másnap :evil: kiderült,hogy rátettek valami lapot és elfelejtették......

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Inner!
Igen vettem egy tök ari kiscipőt ami jó lánynak és fiunak is meg egy rugit meg egy kis sapit. 8) Megvettem az orszivót is a hozzávaló tisztitó kefével a babycenterben marcalvárosban a 2 együtt volt 2100 ft.Szerintem megérte.

Ettike !
En szerencsére csak a táppénzes papirért jártam eddig a terhesgondozóban.Ha valami labor kell akkor az orvosom olyan időpontra irja amikor ő is ott van és akkor gyorsan megkapom a naploszámot is igy kb fél óra alatt végzek szerencsére mindig.

gtimi83
Győr
 
 


[quote="ettike"]sziasztok.

csekket a védőnőtől lehet kérni.nekem nem adtak befizetett csekk nélkül :twisted: Patriknál még igen,és ott adták a csekket.de Alexnál már nem.


köcci, ma kaptam csekket:)...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Sziasztok!

Szia Merci!Szivessen!

Inner neked mennyi volt az Afp eredmény?Nekem a mom érték 1.23 lett a sullyal korrigált Afp meg 44.47.Csakk ennyi adat van rajta. Azt hiszem ez jó.

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Timi!
Nekem 1,42 lett a MoM, a másik meg a súllyal korrigált AFP pedig 44,44!
A tied is tökéletes! :lol:
Hogy vagy mostanában?
Mi ma voltunk 4d-n...

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Inner!

Én egész jól vagyok ma voltunk fürdőben lubickolni.Lurkó rugdos rendessen. :) Láttunk egész jó áron babakocsikat a virágpiacnál.Van egy ami 3 funkciós 52000+13000 a hordozó meg 4000 a pelenka táska de a hordozón is van téli lábzsák a kocsin meg alap a kivehető mózes meg a lábzsák,szunyoghálo és esővédő.Tök jó a szine is.Szerintem nézzetek be oda is.Mi azt a kocsit vesszük amint megtudjuk kit várunk. :)

gtimi83
Győr
 
 


Timi!

A virágpiacnál a városban? Nem tudom, hogy ott hol van bababolt...segítenél elmagyarázni?
Mi a babylandben néztünk babakocsikat, ott le voltak árazva 50 ezerre jött ki kb a hordozóval, pelenkázótáskával...stb.., volt olyan is ami csak 45 volt...mi valami pasztell színűt veszünk majd, hogy a következő babának is jó legyen :D
Én fürdőbe nem merek elmenni...félek a fertőzésektől... :oops: elég hajlamos vagyok rájuk....:(
Most ismét közel van egymáshoz a szülési dátumunk...a pocaklakó behozta az egy hetes lemaradást...:lol:
Sokat mocorog, néha éjjel is felébredek egy-egy rúgásra...:D

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: Hol van a babyland? Karácsonykor ismét hazalátogatunk, szerintetek az ünnepek alatt hova érdemes leginkább ellátogatni?

KépKép
picilulu
 
 


sziasztok.

virágpiacnál a bababolthoz egy kapun kell bemenni.az arabonánál ha elfordultok az uton akkor kb. a ház 3/4-énél van a kapu.ott bementek és bal oldalon van.nem nagy bolt.elég zsúfolt.

de mint már írtam én nem ajánlom hogy ott vegyetek babakocsit......van rá gari. de nekünk jópár napig nem lett volna babakocsink mert pestre kell vinni szervízbe és csere kocsit nem adnak :evil: ezeket szerencsés előre egyeztetni.mert ha pl. egy fél éves gyerek alatt megy tönkre valami a kocsin,akkor azért jó ha addig míg szerelik van valami amiben lehet tologatni.
de ez az én tapasztalatom,vélenyémem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Szia Inner!

Nekem képzeld hogy amint meghall valami zenét olyan rugdosásba kezd hogy majd kilukad a hasam.Már a párom is érzi a mozgásokat. :) Remélem hogy együtt szülünk majd bár amikor én voltam a 18 hetes uhán akkor egy héttel időssebbnek mutatta magát a máretek alapján a baba.Hát majd meglátjuk mi lesz.Esetleg cserélhetnénk tel számot majd és ha esetleg bent leszek már a kapuba vagy te akkor szólhatunk egymásnak. :D

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Boldog babavárást mindenkinek, elnézést, nem akarok itt "lábatlankodni", a 2009 szeptemberi topicból vagyok : ) Azért írok, mert ha valait érdekelne közületek, szeretném felajánlani angol márkás kismamaruháimat (Next, GAP, Dorothy Perkins, C&A) megvételre. Én 160 cm magas vagyok, de vannak hosszabb szárú nadrágok is, olyan, is ami címkés vadiúj, rám nem lett jó a mérete (Londonban élő barátnőmtől származnak nagyrészt ezek a ruhák :) ... vannak csini farmerek, vászonnacik, szoknyák (téli nyári mindenből) felsők, ruha, pulcsi stb ... első lánykámat májusban szültem én is :)

Továbbá 0-3 hós méretű, szintén angol márkás babaruháinkat é kiegészítőinket (pl: bölcső kókuszmatraccal, elfordulásgátló, téli és nyári hálózsák, bodyk, rugik, csuda szép babaholmik :) ... ja: 2 kislányom van, főleg lányos holmik, de vannak uniszex darabok is :)

Akit érdekel, kérem, keressen meg priviben;)

Minden jót Nektek !!!

ÜDv:
Bibiesbrumi

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

picilulu! a babyland a szent imre uton van, a régi veszprémi út felé, ahogy megyünk le a balcsira...a családi házak között van, elég nehéz észrevenni, egy nagy narancssárga ház...és hátul van a parkolója az udvarban...de rengeteg dolog van, és sztem győrben a legolcsóbb hely...:D

http://www.babylandgyor.gportal.hu/

ettike! köszi, remélem megtaláljuk majd, jan.-ban oda is benézünk ezért..:D


gtimi83! nekem a zenére általában megnyugszik...bár mióta terhes vagyok én inkább klasszikus zenét hallgatok :lol: nálunk apa még csak egyszer érezte...akkor egy nagyot ugrott épp a Mírus..de remélem aharosan már többet is érzi...okés, akkor priviben elküldöm a számomat és akkor várom a tiédet is!

pussz


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Boldog Karácsonyt Kivánok Minden kedves Fórumosnak.

Puszi :lol:

gtimi83
Győr
 
 


Kép

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


én is bejelentkezem, bár nem vagyok pocos, de voltam :D én is győri vagyok!
Lilibabám 7 hónapos...
ha kérdés van kórházzal szüléssel,babákkal, bármivel kapcsolatban itt vagyok :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


sziasztok Rita vagyok 28 éves Győri.A második babánkat várjuk van már egy 7 éves elsős lányom.a második ha minden igaz kisfiú,remélem befogadtok a topikotokba BUÉK minden Győri kismamának Rita

Kép
ritácska
 
 


Sziasztok!

Szia Ritácska!Gyere nyugodtan te is. :)

gtimi83
Győr
 
 


sziasztok mi ujság veletek nagy a csend itt?! remélem mindenki jól van ki mennyit hizott eddig mert én már 10 nél járok:)

Kép
ritácska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: