Új privát üzeneted érkezett!

Nem vették fel a kicsiket az oviba :cry:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


hát az meg hogy lehet????? Hát betöltik a 3. életévüket, te meg mennél dolgozni, nem? Amúgy meg honnan tudjátok? Itt minden oviban csak júni elején lesz hír.
Nem lehet fellebezni? Nálunk lehetett az önkormányzatnál, csak nem verik nagy dobra.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


sajnos még nekünk sem biztos az ovi, körzeti ovi, odajárt 4 gyerekem, 3 évesek, minden ok megvan rá, csak éppen hely nincs elég. A kerület nyit egyébként új ovit a Völgy utcában, csak éppen tőlünk az eléggé kifelé van, kevés itt lakónak működik az, h reggel kimegy Hűvösvölgy felé, h aztán befelé menjen dolgozni. Pedig az egy elég nagy ovi lesz, állítólag ökumenikus, lehet, h külön katolikus, külön református csoportokkal. A volt Rádió ovi épülete, állítólag régen ez 8-9 csoportos ovi volt.

Lehet fellebbezni, csak ha csupa olyat vettek fel, aki mondjuk uúgy jogosult rá, mint te, akkor max azt tudják mondani, h tudnak a kerületben más helyet adni, vagy felveszik várólistára....

Szivvi! Most mihez kezdesz? fellebbezel?

Én is aggódom kicsit, h ha ikreket elutasítanak, az csak egy szülővel konfliktus, viszont két másiknak van hely :( vagy ez hülyeség?

Ja, egyébként fura, h már megvan az elutasítás, nálunk még sehol semmi....
claire
 
 

 
 

Nem megyek dolgozni és hülye naív módon be is vallottam..Ahonnan eljöttem, nem tudok visszamenni, úh várakozó állásponton leszek.
Azt mondják, még senki sem látott olyat, hogy tesót nem vettek fel, ha megfellebbeznénk, lehet nyerhetnénk..de nem akarok konfliktust a vezetővel..bizti volt oka rá, hogy ezt döntötte.
ma voltunk egy másik oviban, ahova elvileg fel vannak véve, de most meg olyan sok rossz infó jön, hogy vacillálok...az uram szt túldimenzionálom az egészet..
amúgy hivatalosan még itt sincs papír, csak jelezte a nő, hogy mihamarabb lépni tudjunk.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Nem lehet azt megjátszani, h beíratod a másikba, és a tesó miatt átkéred ebbe?
claire
 
 


Claire, én a Völgy utcába irattam őket, református csoportba :) Meglátjuk mi lesz belőle. Én nem aggódom, valahova biztos felveszik őket.
Jó kis vihar kerekedett itt nálunk, és nincs nyílászárónk... :shock: kircsi. Holnap teszik be őket...

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Ja, azt hittem oda mellétek!
A barátnőmék meg oda mennek át, a Hajnalcsillag katolikus ovit átteszik oda.
Hú, hogy úsztátok meg az esőt?
claire
 
 


Ide mellénk is beírattam őket, de első helyre a református csoportot tettem. Aztán meglátjuk mi lesz.
Egész jól megúsztuk. A régi ablakokon több víz folyt be... :D Utóbbi időben már, mintha ott sem lettek volna. Egy-egy zivatarnál ömlött be a zárt ablakon a víz.
Jövő héten bontják a nyugati oldalt... :S nagyon lassan haladnak :(

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Mizujs?
Nagy a csend....
Holnap megyünk kivizsgálásra, és eldől, hogy lesz-e műtét pénteken vagy sem. Most úgy néz ki végre meggyógyult, de nagyon necces volt... remélem végre túlesünk rajta.
A ház még mindig romokban, kissé ki vagyok már miatta.
abbey
 
 


Drukkolok!
Nálunk még mindig semmi hír az oviról, egyébként minket is oda akartak "átirányítani" vagy a Labanc utcába... tulképpen nem az ovikkal van bajom, hanem azzal, h egyik sincs nekünk jó helyen....
egyébként néha benézek, csak iszonyú sűrű lett itt az évvége!
C
claire
 
 


Sziasztok Csajok!!!!
De régen voltam már itt....
Mi van veletek.
Rájöttem, nekem sok(k) ez a 3 gyerek...DE mennek a törpék hurrá oviba szeptembertől....végre!!!!!
Meséljetek!
Milyen műtét Abbey??? :shock:

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szia Szilvi!
De jó, hogy jöttél! Mizu van veletek???? Hogy bírtátok ezt a telet?

Lillusnak veszik ki az orrmandiját. Nagyon nem akaródzik neki menni... folyton azt mondja, hogy: nem akajok kóházba menni, majadjunk inkább itthon. Remélem minden rendben lesz, 1 éjjelt kell bent aludnunk, szombaton jöhetünk haza. Majd mindenképp jelentkezem.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szia Abbey!!!
Nem kell izgulni, nem nagy szám az orrmandula műtét, hidd el, ha én mondom. Botinak tavaly tavasszal vették ki, délután már alig lehetett lelőni. Utána egy-két dolgot kell betartani amit mondanak és ennyi.
Rövid altatás lesz, szerencsére könnyű műtét. Hol műtik? Botit a Heim Pálba műtötték.
Holnap mentek???

Legalább neked mondja, hogy mit akar vagy nem akar, nekem meg ki kell találni, mert nem igazán beszélnek. Szavakat mondanak, meg amit ők akarnak, de semmi egyéb, mondatok ilyenek nuku.
Védőnő szerint nem kell aggódnom, mert csak kései beszédfejlődésről van szó és majd a társaság az oviban majd megoldja. Hát kíváncsian várom.
Egy ismerős fejlesztővel készülök beszélni ez ügyben, hogy ő mit mond.

Mi történt a házatokkal?

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi
de jó hogy jöttél! Emi beszél, de egy büdös mukkot sem értünk..Oli fordít :)
Abbey
szorítok nektek! Minden rendben lesz! ++++++
majd jövök még

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Abbey! Tényleg nem gáz az orrmandi műtét, nálunk 2 gyereknél már 3 lefutott.....

Szilvi! sztem még ne aggódj a beszéd miatt, csak figyeld! Fejlesztővel beszélni érdemes!

Nálatok is ezerrel nyomják az ikrek a szerepjátékokat? Annyira cukik! :-D

Claire
claire
 
 


Hali!

Túl vagyunk a műtéten. Minden rendben ment, egyedül a műtét után akadt egy kis gond. Lilu kruppos rohamot kapott, de szerencsére nagyon odafigyelt mindenki, és kontrollálták a dolgot. Kaptunk hidegpárásítót, és gyakran jöttek.
Az elmondottakhoz képest sztem ő azért rosszabbul viselte. Aznap nagyon ki volt ütve, még szombaton is sírós volt, és bágyadt. Ma kezd jobban lenni, de folyamatosan kell adnom neki a gyógyszert, mert eléggé fájlalja.
Szilvi: mi is a Heim Pálban voltunk. Nagyon meg vagyok elégedve, csak mi voltunk egy szobában (kevesen voltak, 2 szoba üres is volt), tv is volt, lehetett mesét nézni. Mindenki nagyon kedves, és figyelmes, és még pénzt sem fogadtak el... Szombaton már fél8kor megkaptuk a zárót, és jöhettünk is haza.
Szilvi: beszéddel a lányok is így voltak. A bölcsibe fejlődtek sokat. Sztem sokat számít a közösség.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Örülök, h túl vagytok rajta! hát igen, sajna ez benne van a pakliban, mindenki máshogy viseli az ilyesmit! Remélem hamar kiheveri!

Beszéd: hát igen, az enyémek ugyan nem bölcsisek, de nyalják be szépen tesóktól, unokatesóktól a beszédet, ennek minden előnyével és hátrányával :roll: ....

Az ovit még mindig nem tudom....

Claire
claire
 
 


Felvették a kicsiket az oviba :-). 30an lesznek a csoportban :-(.
claire
 
 


lányokat is, bár nálunk az ovi csak októberben fog kezdődni, addig maradnak a bölcsiben. Hogy hányan lesznek, arról fogalmam sincs. Majd csak augusztus végén lesz a beiratkozás, akkor csak kiderül.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok
Abbey
Hogy van Lillus?
Enyém miniket felvették Lili ovijába, Olcsi lufi, Mimo fagyi "lesz" :lol:
Ők választották :mrgreen:
Próbálkozunk a szobatisztasággal, talán ma van először, hogy nem pisiltek be :? Most pelkó nélkül alszanak, rem ezt is megússzák az ágyak...
Hétvégén közös szülinapozás ( nem jönnek el a rokonok 3 héttel később mégegyszer....) Bicaj lesz, a minikkel voltunk kiválasztani, nem tudtam eldönteni, végül a 14"-os jó lesz.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi: Lilkó megy most suliba, vagy csak jövőre?
Nem lesz nagy a 14"-os bicaj? Nekünk a 12"-es is kicsit nagy, nem ér le a lábuk, ha ülnek az ülésen. Jó, mondjuk van pótkerék, tehát nem is kell.
Gondolom jelet is majd csak augusztusban választanak. Bölibe Eszti fésű, Lillus csizma, elég gáz, de más nem maradt...

Liluka jól van. Szörnyen büdi a szája, ahogy gyógyul a sebe, és idegesítően orrhangon beszél. Doktor néni szerint 5-6 hét és mindkettő megszűnik. Ehet, ihat mindent, már csak a napon való intenzív mozgással kell vigyázni. Jövő héttől pedig bölcsibe is mehet. Ennek ő annyira nem örül, de úgyis csak 1 hét van már, utána 5 hét szünet.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


A büdire nem emlékszem, de az orrhang marad egy ideig. Én anno azon voltam kiakadva, h többekközt ezért volt a műtét, de aztán szerencsére tényleg elmúlt!

Igen, tudom, h nálatok októberben indul, sztem addig még amúgy is irányítják oda a máshova fel nem vett gyerekeket.
Nálunk holnap lesz szülői, talán a jeleket is ott kapják.

14es bicaj nem nagy? Mondjuk Nonó extrán apró, ezért sztem neki 10es is elég lenne. De én amúgy a 12esre voksolnék. Én futóbiciklit keresek.

claire
claire
 
 


anno 12-est vettünk Lilinek és kicsi volt, jó most egy hangyányit nagy, de simán le fel szállnak. Oli tekeri is, Mimo csak tologatja :) De ő itthon is csak motorozik, Oli megy a 3 kerekűvel..
Lilus nem megy suliba, nem éreztem úgy hogy kész lenne rá. De az egész csopi marad, hatan mehettek volna, de senki sem megy.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Mák, hogy nem kell Lilit elvinned suliba. Egyből az ovi hagyta, vagy kellett futnod 1-2 kört nevtanban vagy ilyesmi helyen?

Voltam ma ovis szülőin, lőttünk 2 használható jelet a gyerekeknek, Joninak vitorlás, Nonónak csengettyű (vagy kis harang).

bicikli: nézegetés állapotában vagyok!

C
claire
 
 


én veszélyesnek tartom a futóbiciklit. főleg olyan helyen, ahol ti is laktok. Piszkosul be tud ám gyorsulni, fékezni meg csak lábbal tud a gyerek, hiába van rajta kézifék, azt ők még nem tudják használni, leteszi a lábát, hatalmasat zakózik. Minap pont a ház előtt perecelt el így egy kissrác, majdnem kiverte a fogait, vérzett a szája, álla. És csak azért folyton elmenni valahova, hogy sík terepen mehessenek sztem luxus...

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Claire
az ovinénivel egyetértésben hoztuk meg a döntést Lilivel kapcsolatban! Szerencsére nem kellett menni sehova..

Nálunk megvolt a szülinapozás (2x nem jönnek el a rokonok....)
Nagy öröm volt! Már a 2 kicsi szuperül teker, Lilinek egy kicsit nagy a 20 "-os..tekerni tudja, a le fel szállás necces..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Abbey! No, ne gondold, h itt a hegyen fognak bringázni tanulni, ezt a környéken egyedül a Szalamandra utcán szokták tenni, meg amíg egész kicsik, addig lent a kertben körbe a kövön. Lehet, h előbb kipróbáljuk a futóbringát az unokatesójét, nekem a nagyoknak nem volt. Nem tudom mennyire veszélyes, kismotorral is lehet nagyokat esni, kormányon át, stb, de lehet, h igazad van.

Szivvi! az jó, sztem csak nyert rajta, h még 1 évet ovis!

szülinap: mi meg letudtuk a középsők gyerekbuliját is a hétvégén, győzelem! :wink:

claire
claire
 
 


Azt sejtettem, h nem ott tanulnak :) Én is nagyon akartam nekik futóbringát, győzködtem is a férjem, hogy vegyünk, de nagyon jó döntésnek bizonyult, hogy nem kaptak. Persze, kismotorral is lehet esni, de azért azzal nem tudnak úgy begyorsulni, kis műanyag kerekei vannak, és hát 3db... ami elég stabillá teszi. A futóbringának rendes csapágyas gumikerekei. Nagyon labilis. Persze, nem lebeszélni akarlak, csak engem nagyon elrémisztett a látványt, ahogy a kiscsávó lassítani akart, és egy hatalmasat perecelt pont a kapunk előtt.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


[size=18]Boldog szülinapot Lilla és Eszti!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


sziasztok!
hol vagytok, hogy vagytok?
Mi a múlt héten Bibioneban nyaraltunk. Sajnos az idő nem volt túl jó, de azért jól éreztük magunkat!
Szobatisztasággal teljesen jól haladnak, csak éjjelre adok pelust, de 99,9%-ban száraz reggelre. Kellene mennünk a 3 éves státuszra..
Lilivel fogdokihoz, mert az alsó tejfogai mögé kinőtt a 2 rendes fog és még csak nem is mozognak :shock:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Hali,

nálunk a szobatisztaság stagnál. Éjjel még elég sokat pisilnek, de nappal semmi. Gondolkodom, hogy mi legyen, vegyem le róluk éjjelre is?
Van 3 éves státusz??? nem is tudtam.

Lilu fullad már megint. Nem tom mi van. 7végén minden éjjel befulladt :(

Érdekes ez a fog... nem hallottam még ilyet. :shock:

Mi 12-től mennénk nyaralni, de mindenképp átrakom, egész hétre hideget mondanak, ráadásul valszeg még szabit sem kapok... uh még nem tom mikor megyünk, de már alig várom. Nagyon elfáradtam, totálisan ki vagyok készülve fizikailag is meg idegileg is... Vagy alszom vagy bömbölök...

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szegény Abbey! Rádfér egy kis pihenés, remélem összejön, sztem ne erőltesd a szobatisztaságot, majd ha te jobb idegállapotban leszel :wink: sztem akkor minden menni fog egy csapásra!
Én anno a középsőket pl azért csak 2 éves koruk után kezdtem el szoktatni, mert akkor kellett leadni a disszertációmat, és egyszerűen nem volt agyam, meg türelmem az egészhez. aztán leadtam, elmentünk nyaralni, és kb egy hét alatt ott tartottak, mintha hoszzú ideje próbálgattam volna.

Lillánál ilyenkor nem nyomatod a hideg párásítót? A sógornőm azt szokta, meg nappal inhaláltatja azzal a maszkos sóoldatos izével, h kioldódjon a hurut.

Persze, van 3 éves státusz, majd úgyis szól a védőnő sztem., legalább is nálunk szokott!
Nekünk addig még van kb 1 hónap, Nonó most hízogat úgy látom, még a végén 3 éves korára eléri a 11 kg-ot :-D.

Lányoknak boldog szülinapot!!! Olyan kíváncsi vagyok rájuk össze kéne futni vmikor, majd ha kevésbé leszel befogva!

Szivvi! Remélem azért tudtatok fürödni is! És talán feltöltődtél egy kicsit, h mehessen tovább a "mókuskerék"!

Fogak: van ilyen, ha kinőtt az új, akkor valszeg ki fogják a tejfogakat húzni, és akkor behelyzkedik teljesen jól az új!

Mi meg egy hét szabin voltunk a párommal, ez 10 éve nem fordult elő! Megünnepeltük a 20. (kimondani is sok :-D) házassági évfordulónkat, a gyerkők meg 4-2 arányba a nagyszülőknél voltak, és ami szuper, h mindenki elégedett volt a héttel! :D
claire
 
 


Hű Claire, kettesben 1 hét.... wowwww most tök irigy vagyok :D Mi életünkben 1szer voltunk kettesben, a nászutunkon. :) nagyszülők meg már leszögezték, hogy hozzájuk 2 gyereknél több nem is mehet egyszerre... Lehet nekünk is várni kell még 10 évet :D

Voltunk a státuszon, felhívtam a védőnőt, hogy nem-e kéne menni. Jaaaa, de-de menjünk...

De, nyomatom a hidegpárát, ott van az ágya mellett közvetlen. Persze Eszti is elkapta. Mindketten köhögnek, taknyosak. Pedig nyár van.

Nyaralás után remélem lazul egy kicsit a dolog, és én is kipihenem magam, majd beszélünk valamit :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Isten éltesse Emit és Olit ! :) Jó ünneplést Nektek Szilvi!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Köszi Abbey!!

Annyira megy az idő :( most aggódtunk itt :) aztán most meg ovis jeleket választunk..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Enyéim

Kép

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi! "likeolom" :-D
Jajj, ez szörnyű ez a tempo :-( tudom, hülye vagyok, vagy lassú :-D

Abbey! OK!
És volt vmi érdekes a státuszon?

Ja, és a lényeg:
ÉLJENEK A +3ÉVESEK, ÉS PERSZE A SZÜLEIK IS !

Claire
claire
 
 


Szivvi! "likeolom" :-D
Jajj, ez szörnyű ez a tempo :-( tudom, hülye vagyok, vagy lassú :-D

Abbey! OK!
És volt vmi érdekes a státuszon?

Ja, és a lényeg:
ÉLJENEK A +3ÉVESEK, ÉS PERSZE A SZÜLEIK IS !

Claire
claire
 
 


Lilinek boldog névnapot :)

Á, semmi. minden ok, jól fejlõdnek. Kb 5 perc alatt végeztünk is. Sztem értelmetlen egy szar ez...

Nálunk még semmi hír az oviról. Még jó, hogy útba esik, így látom, hogy dolgoznak rajta, de szeptemberre tuti nem lesz kész. Viszont már csak 2 hét és újra bölcsi.
Én balga, gondoltam, végre 5 hét betegség nélkül... ehhez képest mióta vége a bölcsinek folyamatosan van vm. Kezdték lázzal és torokgyulladással, majd jött a krupp, utána a köhögés. Most pedig Eszti szájpenészt kapott. Komolyan, komikus már ez az egész. :)
Nyaralsig már csak 9 nap! Már számolom!!!
Addig meg endokrinológia, 2db vérvétel, 12.heti UH, kombinált teszt, negyedéves ÁFA bevallás (kb 200 db) :) zajlik az élet. Legalább gyorsan telik az idõ.

abbey
abbey
 
 


Abbey
aztaaa :shock: jól olvasok a sorok között?? :lol: gratula!!!
és neked is boldog névnapot!

Nálunk nem jók a hírek...fáj a könyököm régóta, úgy gondoltam teniszkönyök, erre most van egy folt...valszeg jóindulatú csonttumor :cry: hétfõn megyek ct-re, aztán vhva próbálok izotópos vizsgálatra bejutni, mert itt fehérváron 22-ig nincs ilyen vizsgálat...nagyon kivagyok :(
szivvi
 
 


köszi Szivvi!

hát ez valóban nem jó hír :( szurkolok nagyon, majd gyere a fejleményekkel.
abbey
 
 


Abbey! Jól értem? Lemaradtam vmiről? Mindenesetre gratulálok! 1 vagy 2? :wink:
Betegségek: elhiszem, h már tele a hócipőd, talán a nyaralás megoldja. de ez egy fura nyár, a mi unokatesónk, 4 éves, is, beszedett egy taknyot abban a pár hűvösebb júniusi napban, azóta nem mászott ki teljesen. Most éppen az orröblítésnél tartanak...

Szájpenész? ez már tényleg döbbenet!

Ovi: októberre ígérték, úgy olvastam...és még nem láttam időre átadott építkezést...

Névnaposoknak boldogot!

Szivvi! ez nem hangzik jól :cry:. várjuk a jobb híreket!

C
claire
 
 


Hali!

Most csak 1 van :D (juppiiii) Amúgy ma volt genetikai UH-n a Jánosban. Teljesen kibuktam, még mindig nem térek magamhoz a felháborodástól, hogy fizetünk azért a nyomorult TB-ért és a minimális ellátást éppen megkapjuk. Nem viccelek, de 3 PERC alatt lezavarta az UH-t... most őszintén, mi a francot tudott megnézni 3 percben????? Leletírással együtt 10 percet sem voltam bent. Most próbálok időpontot szerezni egy rendes vizsgálatra, de nem biztos, h kapok. Komolyan, én annyira naiv voltam, hogy elhittem, h időpontra odamegyek, megcsinálják a 20 perces vizsgálatot (ahogy az időpontok szólnak amúgy), és kész. Ehhez képest se időpont, se normális vizsgálat, és ezt nevezik alapellátásnak. Majd mindezek után adnak egy olyan leletet, amin csak a nevemet írták át. Teljesen kibuktam.

Eszter 3 hete nem lábalt ki a hangszálgyulladásából. Már a héten elvittem gégészhez, aki csak annyit mondott, h hát spricceljek neki tantum verdét. Semmit nem használ, még mindig ugyanolyan rekedt... szájpenész is elég makacs dolog, talán lassan elmúlóban van.
Alig várom a szombatot...

Ááá, ovival sehol sincsenek, ma néztem meg, romokban az egész. Jó, ha októberre lesz vm...

Mi építkezésünk is stagnál, amiatt is totál ideg vagyok. ürge eltűnt, mint szar a ködben, csak ígérget, de semmi remény :( Szerdán csinálta meg 3.szor, h megígérte, h jön, se híre, se hamva, telefont nem veszi fel. Uh még mindig korlát nélkül vagyunk.

Na, nem puffogok tovább... bocs a kirohanásért.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey! Kórház :roll: sajnos annyira attól függ, h aki ott ül mennyire lelkiismeretes, és ennek nem lenne szabad így lennie, de sztem egyre inkább így lesz, az alap ellátás közel nulla, akinek pénze van, annak bármit....no comment!

torok: nem hagyja, h firstöt fújjál bele? Az a szájpenészre és a rekedtségre is jó lenne, csak nem túl fincsi :( .

Mester emberek: ha talál az ember egy használhatót, azt nem szabad szem elől téveszteni, mert tényleg annyi a megbízhatatlan. Most épp mit kell csinálni a házon? hátha tudunk vkit!

Örülsz, h csak 1? sztem nagyon fura lesz :D! van egy ismerősünk, iker fiai után született egy kislánya, megszoptatta a kórházban, majd megkérdezte, h "ennyi az egész?" addigra harcedzett volt, haha.Szült is még1 kisfiút utána :D !
(Ja, csak gonoszkodásból említem, h Joniék is 1-en voltak, egészen a 12. hétig, akkor vették észre Nonót, vagy ki tudja melyiket, szóval, h 2 van! Papírom van róla, h 1 élő magzat....)

Van saját dokid? Ő nem tudja rendesebben megcsinálni az UH-t?

Ovi: októberre ígérték, csoda lesz, ha októberre kész lesz!

Claire
claire
 
 


Hali!

Szombaton hazajöttünk a nyaralásról. 1 hét balcsi. Szuper idő volt, lányok nagyon élvezték, alig lehetett kiszedni őket a vízből. 1 rossz dolog történt csak, elhagytam a jegygyűrűm a vízben .
Ráadásul ma reggel munkába menet sikerült egy DUPLA durrdefektet összehoznom. Azt hittem agyvérzést kapok. Ne kérdezzétek hogy, fingom sincs. Sztem kidurrant az első, nekimentem a patkának, és erre kidurrant a hátsó is. Uh jól megszívtam. Férjem jött, elhozta a téli gumikat, rátettük, irány a gumis. Kuka mindkettő (darabja 25700Ft...). végül vettünk 2 új gumit, nem ilyen drágát, rögtön fel is rakták, így végül 32-ből megúsztam, és még az autót sem törtem össze.

Szájpenészünk nagyon lassan elmúlt, vettem vm bika fertőtlenítőt a patikában, azzal törölgettem nekik. Szegény Lilunak volt rosszabb, mert neki a torkát is kellett. Rekedség még kicsit megvan, de már javul.

Még nincs dokim, dolgozok az ügyön.

Veletek mizujs?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


sziasztok!
voltam izotóposon, 2 hét múlva lesz eredmény....
hajnalban elmegyünk a nyaralás 2. etapjára, pakolok ezerrel.
voltunk a 3 éves státuszon, 13, ill 13,5 kilósak és 98 centi magasak. Mimo beszédére azt mondták, majd az oviba javulni fog. a lényeg, hogy jól ragoz és mondatokba beszél :) az hogy nem érteni az nem baj

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Abbey
hogy bírod a terhességet? meddig fogsz dolgozni? család mit szólt?
Claire
hogy vagytok?
Zsebi olvastalak múltkor a NL-ben 

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi, hova mentek? Majd számolj be az eredményről!
Mi is még megyünk 5 napra, épp ma foglaltam le, most Almádiba megyünk a hosszú hétvégén majd.

Hát, a lányokkal könnyebb volt :) Amúgy is elég fáradékony vagyok, még a lányok is... de hát edzeni kell, na, ha megszületik sem lesz könnyebb. Sajna majdnem szülésig kell dolgoznom, de anyagilag azért jól jön.
Lassan kedzenek hozzászokni a hírhez, de elég rosszul fogadták. :(
Tegnap voltunk uh-n, úgy néz ki, kislány lesz ő is. Szegény férjen kicsit odavan, és bízik az uccsó pillanatig, hogy hátha mégis van kukija. :)


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok lanyok!!

reg nem jartam erre, csak az utso oldalt tudtam kicsit vegigbongeszni.

Szivvi, mi lett az eredmeny a konyokoddel!?!??  tessek megirni!!!

a csajok nalunk szupi edesek, bar Hannacskaval eleg nehez neha, nagyon kis amazon, nagyon fuggetlen, nagyon sok otlete van, es mindent megmagyaraz (pl. azert ne kossem be a kocsiban az ulesbe - ez egy 2.5 eve napi 8-szor folytatott kuzdelem nalunk -, hogy "hadd jojjon a levego", es igy tovabb).  Bogikanal meg dul a dackorszak, semmit sem lehet ugy csinalni, es akkor, amikor es ahogy ertelme lenne (oltozes, eves, indulas, barmi....) - mindenert hatalmas kuzdelmet kell folytatni es trukkozni.

A hir meg nalunk, hogy jon a 7. baba...... Fiu lesz, nov-dec-re erkezik.

Meg nem vagyok biztos benne, hol szuljek....  Nagyon szuper sebeszt (mar a 3. csaszi lesz) tudtok valahol....?  Mostanaban hol keres erre ra az ember a neten?  

csao
zsebibabak
 
 


sziasztok

Zsebi 
aztaaaaaaaaaaaaa hatalmas gratula!! atyaisten micsoda erős nő vagy!!!
könyököm hááát hagyjuk....amúgy 19-re van időpontom, utána referálok :)
Abbey
te hogy vagy? megkezdődött az ovi a csajoknak?

a 2. nyaralás nagyon jól sikerült, végre jó idő volt és vittük anyut, így jutott pihenés nekünk is. Lignanoban voltunk
Lili már nyomatja az ovit, a minik a 3. héten kezdik. már várják, kivi leszek így marad-e ? 


KépKép


KépKép
szivvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: