Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök, hogy én nyithatom meg ezt a topicot és várok szeretettel minden újdonsült kismamit! :D

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok! :)

Probléma mentes, örömteli babavárást kívánok, és ne feledjétek, hogy minden Babával egy új Anyuka is születik! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 200907? 2010.06.29 22:24-kor.

Kép
Kép
200907?
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2010.06.29 21:19-kor.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 

 
 

A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára 200907? 2010.06.30 09:30-kor.

Kép
Kép
200907?
 
 



KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Kedves Babavárók!

Először is mindenkinek gratulálok a pocaklakóhoz, és mindenkinek gondtalan terhességet, könnyű szülést kívánok.

Az én babám 2010.06.23-án 10.41-kor született.
A várandóságom során nagy-nagy megnyugtatással szolgált számomra egy magzati szívhangvizsgáló készülék, mely a 12-dik terhességi héttől alkalmazható.
Mivel terhességen nem volt problémamentes, így hatalmas megnyugvással töltött el minden alkalommal az, amikor hallhattam a kisbabám szívhangját.
Most ezt a jó állapotban lévő készüléket szeretném eladni 8000 Ft-ért. (alkuképes!)
A termék neve: AngelSounds szívhangfigyelő
Tulajdonságai:
3,3 MHz Doppler Ultrahangos működési elv
A hallgatott hangok felvehetőek bármilyen hangrögzítővel, s felvétel után CD-re kiírható.
A készülék használatához egészségügyi síkosító zselé, vagy olaj szükséges (ez elfogyott, de ajándékba adok hozzá egy gélt, amivel ugyanúgy használható)
Ajánlott kor: terhesség 12. hetétől
Fejhallgatón keresztül hallgatható
Funkció: magzat szívhangjának ellenőrzésére
Jellemző: hallhatóak a csuklás, mocorgás hangjai is, könnyű, egykezes kezelhetőség
Működtetés: elemmel, elemmel (IEC6F22 9V alkaline)
Tartozék: elem

Amennyiben valakit érdekelne a készülék, úgy kérem írjon az email4@freemail.hu címre, vagy hívjon a 06-20-4446347-es telefonszámon.

Üdv:
Emi
email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

A múlt héten pozitív lett a tesztem, szóval csatlakoznék! :-)
Jövő hét elején megyek orvoshoz, de attól tartok megint elkapkodom a dolgot és semmit nem fog látni a doki.

Ronmay, látom, neked is elég kicsi még a nagyobb gyerkőcöd. Én picit izgulok, hogy hogy bírok majd kettővel, de persze még egyelőre az a legfontosabb, hogy minden rendben legyen a terhesség körül.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Üdv Zizi!

Gratula! :wink: :lol:
Már ketten vagyunk! :lol:
Én is izgulok, mi lesz, és hogy fogok kettőt ugyanúgy szeretni mint most egyet :roll:
Én jövő hét pénteken fogok sztem menni dokihoz, pedig már tűkön ülök, hogy minden ok, de tom hogy nem akarok hetente járni..szal várok péntekig :wink:
Ezek szerint tavaly júniusi a csöppséged... :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Szia Ronmay!

Köszi, neked is gratula! :-) Boldog szülinapot Rolandnak, most látom, hogy pont tegnap volt egyéves.

Flóra május végén született. Te hova jársz dokihoz? Ugyanott tervezel most szülni, ahol a múltkor?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi

Köszi! :D A kútvölgyibe szültem, nem a fogadott orvosomnál, mert szabin volt. Oda nem tudok visszamenni, mert magánkórház lett 400ezer egy szülés. A Jánosba tervezem, de nincs orvosom, és úgy döntöttem választott orvosom nem is lesz. Szülésznőm volt, akivel mai napig jóban vagyunk csak ő az Sz.Imrébe van..ami az én lakhelyemtől elég távolra esik. És mivel kicsifiamat extra gyorsan szültem nem hinném hogy csúcsforgalomban odaérnék ha mégegyszer úgy sikerül. Persze lehet hogy most meg órákig fogok vajudni..de reménykedem hogy nem. :wink:

És te hol szültél?Minden simán ment?
kicsi lányod szépen fejlődik?Gondolom már jár....Mi csak várjuk hogy elinduljon, de sztem nyár vége lesz az....

Mesélj vmit magadról! :wink:

Hogy lehet hogy ugyanabban az időben vagyunk de a lilypie vonalzón 231 nap van hátra az enéymen meg 243 :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Szia Ronmay!

Vicces, mert én Flórát a Jánosban szültem és a következő babát is ott szeretném. ha van vlmi kérdésed a kórházzal kjapcsolatban, szívesen válaszolok.
A szülés sürgősségi császár lett altatásban, mert kezdett leválni a méhlepény és borzasztóan véreztem. De csak az a lényeg, hogy végül minden rendben lett és Flóra gyönyörű, ügyes-okos kislány.

Még nem jár, sőt állásba is csak kb. egy hete húzza magát, mert kicsit hypoton, emiatt járunk Dévény-tornára. De korához képest rengeteget dumál és imádja, ha a figyelem középpontjában lehet.

Roland milyen baba, illetve már kisfiú?

Én sem értem, miért ír a te vonalzód több napot (talán tud valamit, amit mi nem? ;-))

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Jó reggelt!

Mi is hypotonok voltunk, de elég hamar "kinőttük". A kézcsavargatás néha még megvan..Nekünk otthoni torna elég volt, és még fél évesen kezdtük el. Azóta hihetetlen gyorsan megindult, előtte meg alig forgott. Mi már bútorrol bútorra megyünk, illetve önnállóan állunk, de elindulni még nem.

János:
ÓÓ tök egyszerű a kérdésem: :lol: Tudsz -e olyan orvost ajánlani, aki mondjuk a természetes szülés híve?
Sajnálom hogy csaszi lett neked, de a lényeg a kislányod egészsége!Én most is félek a császártól, mert tudom, hogy szülni olyan jóó dolog..legalábbis nekem szerencsém volt. Nem úgy mint szülés után...ott volt kálvária, de ez elég hosszú story.

Raksz fel képet a Flóráról?

Azért zuglóbol a János nincs közel...Olyan ismerős az arcod tuti hogy láttalak vhol..

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni!2 napja tudom,hogy egy drága angyalka lakik a pocakomban!Van egy 6 éves kis drágám Ő már régóta szeretne testvérkét,ma is azzal ébredt azt álmodta van kistesója! :D

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Kérdés?Ez a vonalzó miért nem látszik?És nálatok ,hogy fér ki 2 vonalzó nekem azt írja túl hosszú :twisted:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Zsaklin

Próbáld meg a lilypie-nél a rövidebb verziót..és mégyegyszer próbáld becopyzni, hátha...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zsaklin!
Gratula! :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zsaklin, nagy de még halk gratula neked is! :-)

Ronmay, szerintem a legtöbb orvos úgy van vele, hogy inkább a természetes szülést pártolja, de ha meg baj van, akkor jön a császár. Ha nem lesz semmi baj, akkor nem fogják eröltetni a császárt.
Tök jó olyat hallani, hogy ennyire pozitív élmény volt a szülés! Nálunk maga a szülés horror volt, de az orvos nagyon hamar felfedezte a bajt, ezért szerencsére utána már minden szépen és jól alakult.
Megkérdezhetem, hogy nálatok mi volt a gond a szülés után?

Teszek fel képeket Flóráról. De én is kérek ám pár képet Rolandról! A vonalzó alapján tündéri kisfiú lehet.

Holnap délután megyek dokihoz. Drukkoljatok, hogy lásson valamit! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi


Majd teszek, csak nem ezen a gépen van....
Drukk drukk!Biztos minden oké lesz, ne parázz! :wink: :lol:

ömm, röviden annyi, hogy én vérszegény vagyok az Apjának meg kétszer annyi a vörösvérsejt száma, így a gyerek kicsit túlkompenzált bent a pocakban és mikor kijött nem tudott mit kezdeni.Annyira besűrűsödött a vére, hogy vércserét kellett csinálni. Ez az első egy hétben volt. Azóta makk egészséges.
Amúgy nekem azt mondták, a hypotonia a gyors szülésemtől volt. 11re mentem kórházba 13ra meg meg is volt.
Nem jártál véletlenül jógára még mikor Flóra volt a pocakodban?vhova?egyszerűen nem ugrik be honnan ismerős az arcod.... :roll:

Neked vannak már jelek?Hogy várandós vagy?Én még semmit nem érzek, talán egy pici fáradtságot, de az is lehet hogy Roló szív le a nap végére :lol: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zizi

Ha császárod volt, akkor most is császár lesz?vagy nem úgy van ha két éven belül szülnél akkor automatikusan császár?Neked ott ki az orvosod?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay, tényleg most, hogy mondod, rémlik vlm erről a két évről. De egy hülye vagyok, hogy eddig bele sem gondoltam! A holnapi dokilátogatásnak annyi értelme legalább tuti lesz, hogy az összes kérdésemet fel tudom majd tenni neki.
Lintner dr. az orvosom egyébként. Én nagyon meg vagyok vele elégedve minden szempontból. A császárt mondjuk nem ő csinálta, mert az sürgősségi volt.

Hú, nagyon rosszul hangzik ez a vércsere dolog. Remélem, most nem lesz majd semmi baj! :-)

Nem, nem jártam jógázni. Ha esetleg te is teszel fel képet magadról, akkor megpróbáljuk kideríteni, hol is találkozhattunk.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést a zavarásért, de a terhességem alatt megmaradt 1 egész doboz /bontatlan/ + 2 levél Femibion 400-as magzatvédő vitaminom /42 db/ ! Akit érdekel írjon Nekem privit. Az ára: 5.000,-Ft postával együtt!

További Boldog Babavárást Kívánok Nektek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


zizi

Várom már a híreket !!!!

Itt egy pár fotó addig:
Kép

Kép

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay, te is ismerős vagy nekem. De az az érzésem, hogy régebben (pl. suli) találkozhattunk.
Gyönyörű ez a Roland-baba! :-)

Igyekszem én is feltenni képeket.

Köszi a drukkot, rám fér.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi

Flóra bevállalja? :wink: :lol: :lol:
Nem ma mész orvoshoz?
Te magánba jársz amúgy?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


suli suli, közbe töröm a fejem.... :roll:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a gratulákat!Nektek is nagyon gratulálok!Ti hogy vagytok??Nekem sajna nagyon fájt 3 napig a derekam és a lábam ma délutánra lett jobb most egyáltalán nem fáj!De kissé kiidegltem magam miatta lányomnál nem volt ilyen tünet dehát nincs egyforma terhesség ezzel nyugtatom magamat!Én is császáros voltam engem nagyon megviselt mert nagyon szeretem volna szülni de nem lehetet :cry: Hátha majd most!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Sziasztok!


Voltam a dokinál és szerencsére mindent rendben talált. Méhen belül látszott egy petezsák. Azt mondta, hogy kb. 5 hetesnek tűnik a terhesség, pont annyi, mint a számolás alapján.
Nagyon kedves volt, a szoptatással (még szopizik Flóra) és az emelgetéssel kapcsolatban is megnyugtatott.
A szülés módja majd csak a terhesség vége felé derül ki, de én elhatároztam, hogy nem fogok ezen görcsölni. Az lesz majd, ami a baba és az én szempontomból a legjobb.

Nekem még nincs semmi tünetem, talán csak, hogy hamarabb elfáradok.

Zsaklin, te mikor mész orvoshoz? A derekad már jobb?

Ronmay, te hova fogsz menni most pénteken vizsgálatra?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Dejóóó hír!Mikor kell visszamened?Én is úgy vagyok vele ha valami miatt nem lehet simán szülni akkor már tudom mi előtt állok és legalább ébren leszek mert az volt a legrosszabb altatak és csak 3 óra múlva láttam a lányomat iszonyú rossz érzés volt!
Derékfájás már nem igen van a dokival meg szemezek lehet én is jövő hétre benevezek akkor már én is 5. hetes leszek :D Jó éjt nektek!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Jó reggelt!

Zizi

Örülök hogy minden oké!!!Juhééé!
Lehet nem is megyek pénteken, várok jövő hétig. Hogy tutira lássanak vmit, de nem tom kibírom-e addig.
Szopi:Én nemrég hagytam abba, mert fiam már annyira nem volt vevő rá. Furi is volt, hogy eddig ezen élt most meg nem kell neki. Na de hát ez van és én alapvetően egy évig terveztem... :lol:
Mikor mész legközelebb? Te magánba mész a dokidhoz?Mennyi egy visit?

Fáradt na én is vagyok...

Zsaklin

Gyere minnél többször, hozd a híreket magadról!A vonalzó még mindig nem megoldott látom.... :( derekad :(

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék :)

Sejtem már egy ideje, hogy kistesó van a pocakban de csak ma teszteltem, nem akartam elsietni...

Remélem jó kis csapat gyűlik itt össze!
sz.sziszi
 
 


Sziasztok,
én is csatlakoznék, remélem nem elhamarkodottan. Múlt héten vasárnap teszteltem, jövő hétfőn megyek uh-ra. Az én babám lombik baba, régóta várjuk a kistesót, a bátyuskája spontán jött, igaz rá is két évet vártunk. Sebaj, csak minden rendben legyen.
Nekem még nem sikerült ide képet feltöltenem, mert mindet nagynak találta a rendszer, de majd elszórakozom vele este. Remélem, a vonalzókat ide tudom tenni:) Szuper kezdő vagyok ez ügyben, most regisztráltam:)
Mindenkinek szép terhességet, könnyű szülést és egészséges babát kívánok!
kata






[/img]
taki29
 
 


Sz. Sziszi és Taki29!

Üdv közöttünk és fogadjátok még óvatos de nagy gratulámat! :-)

Érdekes, hogy minden 2011 márciusi babavárónak van már egy nagyobb gyerkőce.

Ronmay, most a magánrendelőben voltam, az tíz rugó, de legközelebb és szerintem ezután nagyjából mindig, a kórházba fogok menni, ott meg nem szokatm fizetni.
Te a körzeti szakrendelőbe mész?[/b]

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Gratula Sz. Sziszi és Taki29! !Alakul a pocakos klub :D
Én ma nem bírtam elmentem a dokihoz főleg a derékfájás miatt ami természetesen miután bejelnetkeztem hétfőn utána megszűnt-tehát szerintem pszichés volt!Csak kézzel vizsgált nincs uh a rendelőben de a vizsgálat alapján azt mondta minden jel BABÁRA mutat!5-6 ? írta a lapomra jövő szerdán megyek uh-ra.Először voltam nála mert a régi dokim már nem parktizál Szegeden :( POnt most váltani de rendes dokinak tűnik csak hát első nőgyógyász-első szerelem 12 évig jártam az elsőhőz hát hozzá szoktam !DErékfájásra azt mondta v.színű a méh növekedés okozza hiába nem olyan nagy még de azértokozhat ilyet!Ma reggel iszonyat hányingerrel keltem 6-kor vissza se tudtam aludni de nagyon örültem neki!
Ti hogy vagytok??Tünetek?Mit szedtek?Én folsavat szedek 2*1-et és 3*1 magneB6-ot most nézzek valami vitamin után!
Ronmay!Vonalzóóó ááá kiidegel! :twisted:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


ÓÓÓ ÜDV AZ UJJAKNAK!Szuper!:wink: :lol:

Zizi

Sima körzetihez fogok menni, végül is péntek reggel, mert utána szabin vannak...aszem Márkus L. a neve. Kíváncsi vagyok.
Rolót sztka keretein belül vittem végig még, és nem bántam meg. Tök kedvesek voltak. Remélem most is. Én elvből nem akarok fizetni, annyi TBt kifizettem már.... :roll: :wink: :lol:


Zsaklin


Hova másolod?BBC kód?lehet be kell pippantani hogy bekapcs.
(Aláírás:
A hozzászólások végére kerülő szöveg. Legfeljebb 255 karakter lehet.ide megy a vonalzó kodja

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva))

Gratula neked is!Örülök, hogy minden oké! :wink:
Én tünetmentes vagyok, talán annyi hogy fáradtka....de a fiammal se volt semmi.... :roll: de még rám szakadhat vmi... :roll:

Taki
Majd segíteünk! :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Zizi27 Ez nekem feltűnt h. még nincs első babás. :)

Nincs különösebb tünetem, mint a mellfeszülés és az alhasi nyomás, de a lányomnál sem volt különösen, még csak nem is hánytam... kop-kop-kop, remélem most is így lesz.

Ronmayhez hasonlóan most elvből nem fogok dokinak fizetni és a szakrendelésre fogok járni. A kislányommal végigfizettem a terhességet, aztán a dokker elment nyaralni mikor szültem, így ügyeletbe, amivel totál megvoltam elégedve. Így én többet nem tömöm senki zsebét.

Zsaklin, én is folsavat szedek, meg talán Elevitet, de csak heti pár alkalommal és csak az első pár hónapban.

Ez a vonalzó dolog nekem sem megy, a lilypie-s vonalzót nem rakja be, azt írja túl hosszú :(
sz.sziszi
 
 


Én Gravidát szedek az első 3 hónapban kb. minden nap.
Aztán heti egyet, majd kéthetente egyet vagy mikor eszembe jut. :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Szerintem igazatok van, hogy a körzeti szakrendelőbe jártok. Én is ezt tenném, de nekem volt egy borzalmas élményem még a múltkor az itteni főorvossal, úgy hogy maradok hű a János kórházhoz, bár az jó messze van. Az Uzsoki meg itt van tőlünk két percre, de emiatt a szörnyű tapasztalat miatt nem bírom magam rávenni, hogy oda menjek. Meg aztán nagyon szeretem a Jánosos dokimat.

Éjjel arra ébredtem, hogy iszonyat hányingerem van és Flóra is ébren pislog. Olyan nehéz ilyen kor újra elaltatni Flót, amikor épp arra kell koncentrálnom ezerrel, hogy ne öklendezzek.
A ti nagyobb gyerkőcötök már átalussza az éjszakát?

Szerencsére a hányinger elmúlt azóta.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is.:) Úgy látom én vagyok itt a tapasztalatlan kismami.:) Mi 3 éve várjuk ezt a csodát, ami tényleg az. Sajnos nekem endometriózisom van és az orvosok többsége folyton lombikról beszélt és arról hogy soha nem lehet babám. Műtöttek, kísérleteztek stb. mégis semmi. Aztán a múlt héten pozitívat teszteltem.:) Még mindig nem hisszük el. Spontán sikerült.

Csak a jövő héten megyek orvoshoz. A Timmermannt ajánlották. Ismeritek? Én semmit nem tudok erről az orvosválasztásról. Én szeretnék szintén természetes úton szülni,de ahol láttam jó kórházat ott nincs telefonszám.:( Nagyon kis kezdő vagyok még.:)

Még egy kérdés hol csinálhatok ilyen édes vonalzót?

Mindnekinek gratulálok. És persze jó egészséget.
elsõpocaklakó
 
 


Sziasztok!
Zizi, az én fiam lassan 3 éves, szóval ő átalussza. De ebben a melegben ne csodálkozz, ha felébred, ill. most a viharos idők miatt.
Nekem is van kis hányingerem, de ritán jut el az öklendezésig, nagyrészt inkább undor. Na meg az álmosság:) Mindjárt le is fekszem a ksifiammal.
Én is hezitálok, hogy nem magánrendelésre megyek, de a fiammal is veszélyeztetett voltam, lehet, jobban járok, ha maradok a magándokinál. De nem szívesen, annyi pénzt ott hagytam már én is, és sok csalódásom volt sajnos, sok dokim volt. Keresem a nekem valót, egy lelkiismeretes, alapos embert. Ha tudtok ilyet, szóljatok. A sote 1-en gondolkozom Dr Fekete Tiborban. Őt ismeritek?

Kép
Kép
taki29
 
 


Zizi

Én a Jánosba megyek majd terhesgondozásra..az ingyen van... :wink: 5 hós korától átalussza, de volt benne munkám...célom volt hogy megtanítsam neki az egyedül alszunk el dolgot, ez nagyban kihatott arra hogy éjszaka nem szól ha félálomba van hanem visszaszundít egyedül....:wink:

Pocaklakó

Üdv köztünk!Juhéé ez nagyon jó hír! :wink: :lol: Orvosválasztás szubjektív.Kisfiamat gátvédelemmel természetes úton akartam a szülni. Ebből a gátvédelem sajna nem sikerült egy cm vágtak, mert gyorsan jött a baba. Így még most is célom a gátvédelem, de nem elsődleges szempont. Szülésznőm az Imrébe dolgozik, valszeg a szülés ott lesz ha nem találok a Jánosban is egy jót....Dokit nem fogadok, mert ügyeletesnél szültem a múltkor is, és nem volt rossz tapasztalatom :wink:
Vonalzót sok helyen lehet:google-be írd be babavonalzó vagy babyticker, a kódot meg másold be a fentebb említett helyre...:wink:


Taki

Látom kész a vonalzó! :lol: :lol: Próbáld meg Sztka-ban ha meg nem jön be még mindig válthatsz :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!
Jaj dejó egyre többen vagyunk szuper!
Üdv Elsőpocaklakó!Nekem is endometorzisom volt a lányom születése után 9 hóval a bal petefészkemen csonkolni is kellet igaz csak egy picit-doki így mondta utána fél évig fogamzásgátlót szedtem megállás nélkül,hogy ne jöjjön vissza és azóta nem is jött!Nagyon jó hír,hogy sikerült simán terhesnek lenned neked hol volt endometorzisod???Mondjuk annyi történt hogy az állandó f.gátló szedés után be kellett lőni a peteérésemet mert spontán nem volt de egy hó closti akármi és már értek is! :D
Zizi!Az nagyon rossz lehetet picidet látnád el közben meg a róka környékez :cry: Én egy hete öklendeztem fogmosáskor akkor lett igazán gayanús valaki lehet odabent!
Ronmay!Fogalmam sincs miért nem sikerül pipáltam én már mindent :P :evil: Gravida nekem is szimpi szerintem elkezdem a mellé kell folsavat szedni vagy benne van?Abban van a jód is?Jó neked,hogy ilyen jó doki van a körzetedben nálam sajna olyan hogy egy terhes tehenet se engedném,hogy vizsgáljon pedig anyagilag nagyon nem lenne mindegy nagyon drága a magándoki
mondjuk az én dokimnál talán annyival jobb a heyzet,hogy a szülés nem szabott árú amennyit bírsz annyit adsz itt nálunk ez is nagy szó olyan szabott árakat hallani,másik dokiknál hogy kiver a víz!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Vonalzó próba :D

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Nem jött össze pfúú feladom :twisted:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Nagyon örülök, hogy tapasztalt kismamik között lehetek.
Nekem is a petefészkemen volt az endo, majdnem az egészet ki kellett venni.:( Hála a ciklusom rendben maradt, de én nem vállaltam be a gyógyszert. Akkor költöztem Pestre, jött az új munkahely nem mertem. Így azt mondták soha nem lehet babám. A párom persze mondta hogy igen.
3 éve figyelem a testem, ovu teszt, hőmérés, teák, bogyók, csodaszerek, homeopátia... Ebben a hónapban azonban nem . Egy komoly feladat előtt álltam amiért évek óta dolgozom. Nem is foglalkoztam vele. A párom munka miatt a peteérésemkor külföldre is utazott. Talán ha egyszer voltunk együtt ebben a hónapban, mert én most tényleg csak a munkámmal foglalkoztam. Nem is hittem el mikor enm jött meg.:) Tényleg egy csoda.

Remélem Nálatok minden rendben. Csodás lehet már egy kis Manónak elmondani hogy kistesó jön.:)

Mindenkinek szép estét
elsõpocaklakó
 
 


Na akkor neked is a petefészkeden jött ki :cry: Én nem az endora való hormongyógyszert szedtem mert azt is lehetett volna csak azt mondták korai klimaxot okozhat akkor azt mondtam neeeem és utána olvastam,hogy ha megszakítás nélküli fogamzásgátlószedés is jó hatás fokkal előzzi meg a kiújulást nekem bejött.Zsaklinom arcát nagyon szeretném már látni mikor elmondom évek óta könyörög kistesóért de apukája németbe dolgozott addig nem lehetett.Nagyon szeretném elmondani neki de várok min. 4 hóig.
Akkor tudod mikori bébi?Ha csak egy alkalom volt akkor meg van a dátumod.Tényleg egy csoda baba :D De az is igaz ez volt akkor az első hó mikor lazán vetted és nem figyelgeted ez állítólag sokat segít bár amikor tavaly szeretünk volna babát én se akartam figyelgetni magam de óhatatlan és nem értettem hogyan csináljam,hogy ne akarjam annyira mikor annyira szeretném.Akkor nem jött össze azt jelnek vettem és abba hagytuk a próbálkozást és milyen jóll tettük annyi anyagi munkahelyi rossz dolog jött,hogy ha várandósan azt az ideget végig csinálni nem biztos,hogy szerencsés lett volna.De most itt volt az ideje!!! :D Jövő héten melyik nap mész dokihoz?

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni...
Van egy nagyon-nagyon vastag kétcsíkos tesztem, és egy ma pont egy hete kellett volna megjönnie.
Emellett már 4-kor el tudnék aludni minden nap...
Első babácska lesz, úgyhogy tapasztalat abszolút semmi.
Alig akarom elhinni... :P :P :P
bécócica
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Már van egy kislányom, nemsokára 2 éves lesz. Kb. 4 hetes terhes vagyok, teganp voltam dokinál, mert barnázgattam, és mivel volt már 3 vetélésem, elmentem. De nem látott még semmit. :cry: Ma is csináltam tesztet, az is pozitiv lett. Egyébként még csak ma kellett volna megjönnie.
A kislányom most beteg (rettenetesen megfázott), de azért igyekszem majd gyakran jönni hozzátok. Jo egy kicsit beszélgetni.
nikolette2
 
 


Sziasztok!

Gratula nektek a pozitív teszthez nektek!Olyan nagy boldogság igaz???Én még mindig úgy érzem magam mintha álmodnék!Véletlen vagy tervezett babák???Tüneteitek vannak???

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


nikolette2!És mit mondott a barnázgatásra???Biztos korán voltál a következő vizsgálaton már ott fog egy édes kis szív dobogni!Lányodnak gyógyulást kívánok!Mikor kell megint menned a dokihoz??

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


nikolette2!És mit mondott a barnázgatásra???Biztos korán voltál a következő vizsgálaton már ott fog egy édes kis szív dobogni!Lányodnak gyógyulást kívánok!Mikor kell megint menned a dokihoz??

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: