Új privát üzeneted érkezett!

Lassan érkeznek a 2011 júniusi babaváró kismamik is. :)
Remélhetőleg én is közéjük tartozom... :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Ha minden igaz én szeptember 17-én estem teherbe, de még nem mertem tesztet csinálni. Jelek vannak, de még várok 2napot a teszteléssel. :) Remélem nem vak lárma ez az egész a szervezetem részéről. :oops:
Szóval ha tényleg sikerült, akkor elvileg 2011 Június 10-et mondd a kalkulátor. :)
Remélem csatlakoztok! :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Szia :)

Egyelőre én is csak reménykedni tudok. Tesót tervezünk és nagyon szeretném, ha összejönne! Bár nekem még a NEM VÁRT mensi is messzi van, most következnek elvileg a termékeny napjaim. Ha sikerülne, akkor június vége felé lenne a szülés várható időpontja.

Majd írj, hogy mi újság! Mennyi ideje késik?
eperke83
 
 

 
 

Sziasztok,

Azt hiszem csatlakoznék :oops: Elvileg ma vagyok 4+6
30.án teszteltem pozit. Hihetetlen, 3 év után spontán sikerült.

Remélem egyre többen leszünk, hogy együtt aggódjunk, reménykedjünk, szorítsunk egymásért :D

Kép
yoella
 
 


helló yo itt is gratula!!!
és sok sok drukk a többieknek!
Én 2009. júniusában szültem a kislányom,a legszebb hónap a szüléshez :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Yoella: GRATULÁLOK!!! Mennyire jó érzés ilyen szép pozitív teszteket látni :) Gondolom neked pláne!
eperke83
 
 


Sziasztok!

Yoella: gratulálok!

Mi is a teszt eredményre várunk. Reméljük már beköltözött kistesó..mert már nagyon várjuk. Még 2 hét a tesztelésig..de nagyon bízunk benne!!!

KépKép
kaqk
 
 


Szia!

Nekem is 2 hét kb. Olyan messzinek tűnik még :( De nagyon-nagyon bízom benne!!!
eperke83
 
 


Akkor együtt izgulunk! Én jövő vasárnap tesztelek..ha addig nincs semmi másnak jele! :wink:

KépKép
kaqk
 
 


Én is vasárnap fogok :)
eperke83
 
 


:lol:
szupi!
Jaj annyira izgulok!!! alig bírom kivárni!
Neked 1. gyerkőc lesz?

KépKép
kaqk
 
 


Ne is mondd, és nekem még lehet, hogy a vasárnap korai is lesz.

Nem, 2. :) Már van egy 1,5 éves kistündérem:)
eperke83
 
 


Eperke: ja csak hogy nincs vonalzód, azért gondoltam...:-)
Nekem is van a egy kis tündérem, de ez látszik is a vonalzón :-)
A vasárnap lehet nekem is korai..inkább kedd körül kéne..meglátom meddig leszek türelmes...!

KépKép
kaqk
 
 


Eperke: Te honnan írsz? Merre laktok? ......csak kíváncsiság. :oops:

KépKép
kaqk
 
 


Teszek majd be vonalzót, tervben van :) Igaziból voltam már itt a babaneten, csak csináltam egy új regisztrációt, mert a másik nevemet mindenki ismeri és nem szeretném, hogy ismerősök, családtagok megtudják (egyelőre), hogy tervben a tesó.
Egriek vagyunk.
Nekem elvileg 18-19-20-án kéne NEM MEGJÖNNIE, de van itthon hiper érzékeny tesztem, hátha már vasárnap is mutatna valamit. Mi az előző hónapban adtunk esélyt először a tesókának, de sajnos nem élt vele ( a kislányom annak idején azonnal beköltözött a pocakba, és sajnos természetesnek vettem, hogy a következő babóca is így tesz majd, pedig tudom, hogy nem biztos és hogy nagy szerencsénk volt az elsővel, de akkor is olyan rossz volt látni a negatív tesztet). De majd most :)

Egyébként olyan furi, hogy még csak ennyi júniusi kismama van itt (és ebből többünk még csak reménybeli). Nekünk ha sikerült, akkor június 27-re leszek kiírva és ez igencsak a hónap vége már. Annak idején ilyenkorra már majdnem kész volt a komplett kis társaságunk. és azóta is fórumozunk bőszen, csak már zárt formában.
eperke83
 
 


Értem!
Teljesen érthető!
Az első csöppre nekünk 9 hónap kellett hogy beköltözzön..most az ellenkezőjében reménykedünk. Ez volt az első és remélem a sikeres próbálkozás is! :-)

Nekem 14-16 között. akkor nagyon egyszerre lehetünk. :-)
az utolsó: 09.17-én volt. :-)

KépKép
kaqk
 
 


Nekem 20-án volt :) Na, már csak 1 hét :)
eperke83
 
 


Sziasztok csajok,
Hazajöttünk, voltunk egy kicsit pihenni sopronban.
Holnap megyek dokihoz, már nagyon-nagyon várom.
Szorítok Nektek, remélem csatlakoztok júniushoz, meg persze várom az új kismamikat is!!!

Megcsináltam én is a vonalzómat :D Remélem sikerül beillesztenem

Kép
yoella
 
 


Yoella: az szupi lehetett. Majd gyere mesélj mi volt a dokinál!!

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Yoella, gratulálok a kétcsíkoshoz, többieknek drukk!!!

Részemről csütörtökön lett pozitív a teszt, elvileg június 10. a napom. Dokihoz majd jövő héten, vagy utána megyek, ahogy sikerül időpontot kapnom.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Yoella: Gyere majd az orvos után mindenképpen! :)

Vki17: Gratulálok, de jóóó Neked:) Látom, Neked is van már egy lánykád :) Köszi a drukkot :)

Kicsi lányom reggelre picit taknyi lett:( Remélem nem durvul tovább.
eperke83
 
 


Viki17: de jó gratula!!!

Eperke: +++++ ne legyen durvábba kicsi lányod taknyossága.

Na most számolgatom..elvileg csütörtökön NEM kéne megjönnie..így ha vasárnapig semmi akkor teszt! jaj alig várom...

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Halkan,de csatlakoznék...
Szeptember elején volt egy vetélésem 6 hetesen és most ugy néz ki egyből összejött.Ma teszteltem egy halványkát.

2nap múlva ismételek,addig izgulok!

Jó Éjt!
zsbeus
 
 


Sziasztok,

Vki17 szívből gratulálok!!Hogy vagy? Mikor mész dokihoz?

Eperke jobbulást a kicsi lánykádnak!

zsbeus halkan, de gratulálok! Várjuk az újabb tesztet, de biztos pozi lesz.

Voltam tegnap dokinál. Kicsit elkeseredtem, egyenlőre csak egy üres 13mm-es petezsákot látott. Jövőhétre rendelt vissza. Nagyon félek, hogy nehogy üres maradjon :cry:

Szép napot
yoella
 
 


Zsbeus: halkan gratula
Yoella: ++++++ szorítunk!

KépKép
kaqk
 
 


Zsbeus: Üdv köztünk :) Majd írj, hogy milyen lett a 2. teszt, nagyon szorítok!

Yoella: Először nekem is csak egy petezsák látszódott annak idején, majd a következő alkalommal már szívhang is volt és látni lehetett a kis végtagkezdeményeket is :)

Kagk: én tuti nem tudnék vasárnapig várni. Nem semmi türelmed van :) A kislányomat már a nem várt mensi napján kimutatta a teszt, igaz nagyon-nagyon halványan.
eperke83
 
 


Eperke: sajna fájdogál a mellem, hasam..ma reggel meg ....jelei annak h meg fog jönni.....innen még van visszaút? volt ilyen vkinek? még bízom benne..de :(

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Még nem teszteltem újra mert félek...:S

Kaqk! Te teszteltél már? Nekem az első babámmal sokáig volt olyan érzésem hogy mindjárt megjön.Félve mentem mindig pisilni,mert volt előtte egy vetélésem.

Köszönöm a drukkokat;)

Remélem hatásos lesz!:D
zsbeus
 
 


Sziasztok....

Szertnék, hozzátok csatlakozni, bár már a Májusiakhoz is csatlakoztam, de reméelm inkánn Júniusi babám lesz :D

Rólam röviden anniyt, hogy 23 éves vagyok a párommal 4.5 éve vagyunk együtt és tavaly óta terveztük a babát, 8 évig fogit szedtem és a 4 hónapban lettem terhes amit nem tudni, hogy...mert hosszu ciklus volt, ennek missed lett a vége...és 3 hónap várakozás után ismét lehetett egy poziteszt a kezemben :D
Voltam orvosnál, Hétfőn...5 6 hetesnek vélt a dokim...12 mm petezsákban egy CRL:5mm babácska, nagyon picinek látta, már pulzulált, de nagyon az elején lehetettek :D Szóval mondta, még nyugi van és Kedden mégegyszer megnézz 8:15 kor van időpontom a Mávkórházban és akkor lehet nagy az öröm :D
Gratulálni kérlek ne gratuláljatok majd Kedden :D Köszönöm szépen :D
csip-csip18
 
 


Még nem teszteltem.....:-( jaj ne is mond félve megyek én is...főleg a reggeli rózsaszín után.
De bízom még!!!

KépKép
kaqk
 
 


Hajrá, gyerünk tessék tesztelni!!!!!Bátorság :) :wink:
csip-csip18
 
 


Kaqk: Nekem is mindjárt megjön érzésem volt a kislányomnál. És a melleim is fájtak. Mondjuk a múlt hónapban is így volt, mégis megjött:( Elég rossz dolog, hogy a mensinek is és a babának is hasonló jelei vannak :( Nagyon drukkolok!!!!

Csip-csip: üdv itt:)

Zsbeus: szerintem is tesztelj! Aztán gyere és mesélj :)
eperke83
 
 


:-( ez már barnás...:-(....

KépKép
kaqk
 
 


Kaqk: Én egészen addig szoktam reménykedni, amíg úgy igazán be nem indul, mert elvileg nagyon kevés barnás dolog jöhet akkor is, ha baba van.
eperke83
 
 


Kaqa: igaza van eperkének :wink:
csip-csip18
 
 


Köszi csajok....:-) én nagyon reménykedem!!!!!!!:-)

mondogatom is magamnak : babát várok, babát várok.....hátha ez is segít...:-)

KépKép
kaqk
 
 


Hát csajok....:-(

KépKép
kaqk
 
 


Mura eladva!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kaqk: ????

Zsbeus: Mi újság? Teszteltél?

Pozitív tesztesek, ti éreztetek valamit a nem várt előtt 4-5 nappal??? Jajj, annyira izgulok, de akárhogy is figyelem nem igazán érzek semmit :(
eperke83
 
 


Sziasztok! Hétfőn teszteltem pozitívat, és szerdán megyek dokihoz. Addig még eléggé izgulok. Mindenkinek nagyon drukkolok, és gratulálok a tesztekhez!
bonika00
 
 


Zsbeus??? Teszt??

Kaqk???

Eperke???

Csip-csip! Hogy vagy? Tünetek?

Vki? Hogy vagy? Látom második gyerkőc lesz! Gyönyörűszép kislányod van!
bonika00
 
 


Eperke! Én nem éreztem mensi előtt semmit. Most is csak annyit érzek, hogy elöbb fáradok, és néha kicsit feszít a hasam alja!
bonika00
 
 


Bonika: Üdv itt:) Gratulálok! Első baba lesz? Mesélj kicsit magadról :)

Teljesen úgy érzem magam, mint aki nem volt még kismama. De egyszerűen nem emlékszem, hogy a teszt előtt éreztem-e valamit. Arra igen, hogy utána mi volt.

Na, pár nap múlva eldől a sorsom, hogy maradok-e (nagyon-nagyon szeretnék), vagy megyek a júliusi topikba reménykedni...
eperke83
 
 


Eperke! Második baba. A kisfiam még csak 10 hós múlt. Nekünk ez a terhesség igazi csoda, mert a kisfiam lombikbaba. És most spontán sikerül teherbe esnem, alig hittem el. Ahogy olvasom neked is van már egy kislányod. Ő mennyi idős?
bonika00
 
 


Bonika: Hú, akkor most nagy lehet a boldogság! Annyira jó, amikor ilyet hall/olvas az ember!
A kislányom másfél éves :)
eperke83
 
 


Eperke! Mikor tesztelsz?
bonika00
 
 


Vasárnapig ki kéne bírnom...10-es érzékenységű teszt van itthon, lehet azzal már korábban is lehetne, csak nem szeretnék feleslegesen szomorkodni az egy csík miatt.

Kép

Kép
eperke83
 
 


Mikor volt az utolsó mensid?
bonika00
 
 


Szeptember 20-án.

Kép

Kép
eperke83
 
 


És elvileg hétfő-keddre NEM VÁROM

Kép

Kép
eperke83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: