Új privát üzeneted érkezett!

Ahhoz képest, hogy nálunk még mindig 0 a fogak száma... Azt sem tudom, mit kell nézni, hogy néz ki, ha be van duzzadva.... Amúgy fogzik, fogzik, de eddig eredménytelenül. Ő is este elalszik, és este 10-ig bezárólag még vagy 2x felsír, de alszik tovább. Nyál is elfogyott... Régen ömlött, most semmi.... Protkó?!?!?!?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika :lol: :lol: :lol:
Amúgy a nyálzás nálunk is abbamaradt egy időre, most újra ömlik...
Amikor az alsók jöttek (akkor még belenézhettem a kisasszony szájába), 2 szürke csík volt a fogak helyén, ebből lettek a recék kb 3-4 napra a csík megjelenése után.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack! én akkor is látom mikor tátott szájjal nevet,meg hát az ujjammal is, de nem úgy vettem észre, hanem szemmel,mikor nevet.

Donoka! gratula az első fogacskához!!!ennyit enni atya világ!:) mi a mai napig max 180at eszünk de 2 hete inkább 150et.

Ma eddig jó baba volt, most alszik. apa holnap indul:(

KépKép
dike
 
 

 
 

Hozok friss képeket a zabagépemről:)

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Ja, amúgy éjjel megint eljátszotta ezt a "3 óránként kajálok és 280-akat".
Gondoltam, még egy fog lesz belőle reggelre, de tévedtem:) Tuti valami készülődik a háttérben, vagy egész egyszerűen ezentúl ez lesz a normális adagja:)

Dike, kitartás, csak néhány nap:) Ármin biztos jó fiú lesz!

Nyuszika, nálunk is úgy bújt ki ez az 1 fog, h előtte való napokon alig nyálzott. Szóval nem úgy volt, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Még csak nem is volt beduzzadva az ínye, talán egy nagyon picit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Jaj de édes ez a kislegény!!!!! :D

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Donoka, nagyon édes a kisfiad!!!! :) Micsoda haja van.... Nem semmi :)
Akkor meg várok türelemmel, most semmi extra jele a fognak, majd csak jön. Viszont a kislánykám étvágya is szuper lett, annyit eszik. Én annyira örülök, bár most látványosan ki is gömbölyödött. :) De majd nyúlik még :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok! Bocsánat,elvesztem egy kicsit,nem találtam a jelszavamat.... :oops:
Mi is jól vagyunk Lizusnak 2 szürke csíkocska van az ínyén alul..napokon belül lesz fogacskája! :D
Annácskámnak 10 és fél hónapossan jött ki az első...úgyhogy Lizus beelőzi :lol:
Csajok nektek milyen kis fejlett babáitok vannak!!!!! :shock: Kúsznak másznak,állnak.....Lizus fordul hasról hátra és vissza is.De ha hason van sokáig sír,addig amíg fel nem veszem,vagy vissza nem fordítom,nem akar kúszni a kis lustaság! :D
Már 4-5 napja hatszor felsír éjszaka,még szerencse,hogy szopizik!Mégcsak napi 1* kajázik!Egyenlőre ezeket eszi: csirkehúsit,kekszet,almát,sárgarépát,sütőtököt,felváltva!Kisbarack Te is még szoptatsz úgye?Ti is 1-szer kajáztok,a többi szopi?!

Kép
Kép
bell25
 
 


Donoka! nagyon nagyon édi!!!!!!!!


Sziasztok! eddig minden zökkenőmentesen zajlik! 2 nap volt mikor én mentem késő este napközben meg hajnalban, de tegnap este meg ma reggel már sikerült mást küldenem fuvarba helyettem,persze Ármin hajnal 5 től 20 percenként felsírt, tehát annyira azért nem sikerült kipihenni magam, de nem olyan vészes a dolog! Apjuk írta h -21 fok van egész nap Ausztriába ahol síelnek,és h én szétfagynék tuti:) hát tuti!:)hiányzik már nagyon, hol van még hétfő este!

Árminnak már esténként mosom a 2 fogát, imádja mikor csinálom:)

Bell! ügyi vagy h még mindig szoptatsz!képet kérünk!:)

Tényleg lányok,, kinek miket eszik a babája?

Babapiskótát már lehet?
Nekem már kiflit nyammog ha hisztis azzal jól elvan
:oops:

KépKép
dike
 
 


Dike nagyon ügyes vagy!!!! Hogy álltok a fogakkal?

Bell Julcsi is szopizik még és egyszer kap enni gyümit vagy egy kis főzeléket, de nem szereti, alig eszik valamit, csak szopizna. Neked szívesen elfogadja Liza a kajákat? A husit hogyan adod neki? Mozgásilag ugyanúgy állunk, ahogy Ti, kicsit el is vagyok kenődve, mert már mindenki kúszik-mászik :) Julcsi is lusta.

Lányok nagyon ügyesek a babáitok!!!


Julcsiról is egy friss :)

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack, Julcsi még mindig gyönyörű:) Annyira bájos kiscsaj!!!
Ne legyél elkenődve, nem szabad a gyerkőcöket egymáshoz hasonlítani.
Mi jártunk gyógytornára Donival, és ott mondta a konduktor, hogy 7 hónapos kor körül még csak forgolódniuk kellene a babáknak. A kúszást 8 hónap körülre, a mászást pedig 9 hónap körülre mondta átlagosan, de ha ennél később kezdik, az sem gond.
Sőt, a védőnőm kimondottan nem "örült", hogy Doni már álldogál, mert nem nagyon jó, ha kimarad egy mozgásforma. Mondjuk szerencsére Doni tud szabályosan mászni, de csak a legközelebbi kapaszkodóig kúszik-mászik el, ahol fel tud állni:):) Pedig állítólag gyakorolnia kellene, mert ezzel is fejlődik az idegrendszere, egyensúlyérzéke stb.
De sztem ez is egy kicsit túl van misztifikálva, egy csomó ismerősömnek nem is mászott soha a babája, mégis okos, értelmes gyerkőc lett belőle. Szóval no para!
Julcsi kicsit lustibb, de úgy emlékszem, hogy pár nappal túl is hordtad, tehát már az elején megmutatta, hogy nem egy kapkodós típus:)

Dike, ügyes vagy, hétfőig már fél lábon is:)
Marha hideg van, jobb itt bent a meleg szobában:)

Ti mentek ilyen hidegben levegőre? Én nem merem kivinni. Múltkor is úgy kicsípte az arcát a hideg, hogy még most is piros szegénykémnek, nagyon lassan múlik, pedig már kenem mindenfélével.
Van valakinek tapasztalata a kicsípett orcácskával?:):)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Kisbarack! Gyönyörű Julcsi! A kúszás miatt ne aggodj, majd csinálja magától. Tudja ő hogy mikor jött el az ideje! :)

Én nem viszem ki Lilit ilyen hidegben. Meg kedden kint voltunk a garázsban mert ott nem fújt a szel, de -13 fOkba nem viszem ki. Igaz így nem alszik délben csak egy fel órát 2 helyett, de így se nyugos. Remelem kihúzzuk így amíg el nem múlik ez a hideg.

Egyszerre most vagy 4 de lehet 6 foga jön. Felul is és alul is teljesen meg van dagadva az inye.

Egyébként nagyon huncut és akaratos, és a pelenkazas rémálom
. Állandóan hason van. Ha meg raszolok hogy nem szabad vigyorog és csinálja tovább. Igaz amikor mar huszadjara mondom akkor meg csak néz de folytatja :)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Gyönyörűségem:
Kép Lizus
Kép

Kép
Kép
bell25
 
 


Kisbarack!Lizus is mindig szopizna,a kajákat elfogadja,de általában csak a bébiételeseket,vagyis a husit is így kapja,1/3 bébiüveg fogy egyszerre.
Kijött két fogacskája alul,ma nem is akar szopni....sírdolgál egész nap!!!!

Kép
Kép
bell25
 
 


Kisbarack! nincs elkésve Julcsi még semmivel! gyönyörűűű kislány!!!!
Hát a foggyökér áttörés okozhatta szerintem Árminnal a felső fognál a nagy fájdalmat,meg 1 hete még nagyon be volt dagadva de most meg semmi, látszik a szürke csík napokon belül szerintem kibújik!

Donoka! én se viszem ki Ármint csak amíg a kocsiból ki be szállunk, annyit van kint. krémezem neki én is,, és neki is nagyon csúnyán ki tudja csípni a szél!

Bell! gratula a fogacskához!!!tüneményes, zabálnivaló nagyon szép baba!!!!!!


Éjjel nagyon rosszul aludt Ármin 1-től fél 2 ig, aztán 3 tól 3 45 ig, és 5-6 ig volt fent éjjel, ilyen nehezen sose altattam vissza! az 5 órási kelésnél szétfosta a háta közepééig magát, egész pizsicsere nagyon örültem...Már 3. napja kevés neki este a 150 mili vízből készített tápszer, úgyh tegnap 180 ból csináltam, kicsit hagyott, viszont 2 napja az éjjeli 2 szeri evés helyett 3 szor eszik...lehet növekedési ugrás? 4 hós kora óta 150 mili vízből ette a tápit.
Tegnap felállt egyedül a kiságyban nagyon nagyon örültem neki, persze azóta nem, főleg ha nézem akkor nem, mert akkor elvárja h segítsek!
MA éjjel végre megjön apa de jóóóó lesz már istenem, a fűtéssel is tele a tököm:(utáááááálom!
Nagyon sok hó esett nálunk, csúszik az autónk nagyon!

Ja és szombaton voltunk Tatabányán Árminnal barátnőmmel, tesómmal élményfürdőbe, nagyon nagyon élvezte, 2 szer fürödtünk, játszóházasztunk:)képek facen láthatóak:))

KépKép
dike
 
 


Kép

KépKép
dike
 
 


Lizus is egy gyönyörűség!
Csajok itt minden baba szép:)

Dike, Ti vettetek Römer King ülést ugye? Meg vagytok vele elégedve? Ármin kényelmesen ül benne? Könnyű ki-be tenni a babát?
Mi a Maxi Cosi és a Römer között vacilálunk......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! igen mi vettünk, facen meg is tudod nézni:) nagyon nagyin jó, a hordozóval mi kínlódtunk csak, ebben elalszik sokszor, kényelmes, könnyen ki be teszem és hétvégén áttettem másik autóba kb 25 msp alatt bekötöm, ennek a legeslegegyszerűbb a bekötése! a Maxi cosi szűkebb, ez tovább jó!

KépKép
dike
 
 


köszi Dike! Mi is a Römer felé hajlunk inkább....
Én is utálom a hordozót, nehéz, beleizzad mindig szegénykém, mert úgy be van oda ékelődve, már alig várom, hogy végre elcsomagolhassam:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


sziasztok!

dike!

Benett is tök nyűgös volt hétfő éjszaka.vagy százszor felkelt pedig ő mindig átalussza az
éjszakát...
fb-n láttam aképeket nagyon jók lettek és az ülés is szipi-szupi...
mi is megvettük a Kiarának a gyerekülést és így Benett megörökli az övét
az is Römer...
sztem is jó ülés és tényleg könnyen lehet használni...
nekem Benett már írtó nehéz volt a hordozóba és ezért is váltottunk....

Bell!
Liza gyönyörű és tényleg mindegyik bab egytől-egyig...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Árminnak kibújt a felső bal foga is, és két napja nagyon csendes nyugodt baba!kopp kopp kopp:) éjjel 2 szer kel, amivel én már megvagyok elégedve!

Szombaton bulizni voltunk, de szokásomhoz híven megint szar partyarc voltam, éjfélkor már győzött az álmosság, másnap meg úgy utálom magam h ilyen szar vagyok, h nem tudok bulizni! szülinapi bulin voltunk, erdőben, egy bérelt házban.

KépKép
dike
 
 


Nálunk is kibújt a bal felső ma:) így már nekünk is 3 fogacskánk van.....mosnunk kéne lassan őket?:)
Ne csodálkozz Dike, h nem tudsz bulizni úgy, mint régen, hiszen 8 hónapja nem alszol...ááááááá
Nálunk ugyanez van, 1-2 szer ébred minden éjjel enni, de én sem panaszkodom, már egészen megszoktam, majd kinövi!
Egészen furcsa lesz egy éjszakát nyugodtan végigaludni!!!

Ma adtam manónak egy kis karalábét ebédre, hááát, nem kellett volna, szegénykém alig tudott elaludni, fel volt puffadva a hasija. A brokkolitól és karfioltól semmi baja, de ez most betett. Egy ideig hagyom a K betűseket.
Amúgy már nagyon szépen mászik, és mindenhol feláll, a kanapé mellett oldalazva járkál, sőt egyik nap átkapaszkodott a járókára, nagyon meglepődtem.
Megvettük az autósülést, végül mi is a Römer King mellett döntöttünk, úgy néz ki beválik, szépen elüldögél és elalszik benne:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Lányok a Römer King dönthető? Nagyon nagy helyet foglal a kocsiban? (nekünk ugye 3-nak el kell férnie egymás mellett, és a concord ultimax ami Marcié volt, nem fér el..)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack! Igen, dönthető, 3-5 fokozatban is, attól függ, hogy melyik fajtát veszed ill újat vagy régebbit. Mi használtan vettük, de tökéletes állapotban van, azt nem is néztem még hogy hány fokozatban dönthető, mert mi vagy ülünk vagy teljesen megdöntöm és akkor tud aludni. Mi azért is választottuk ezt, mert ennek szuper a töréstesztje, a youtube-on durva crash test-ek vannak, néhány ülés kiszakad a helyéről, a gyerkőc meg repül, ijesztő!!!!

Képzeljétek, Doni tegnap belázasodott...39-re ment fel a láza, az egész teste lángolt, és olyan gyenge lett, hogy alig tudta megemelni a fejét, csak pihegett a hasamon. Gyorsan benyomtam neki egy kúpot, attól bealudt a mellkasomon, aludt egy órácskát, majd irány a doki, ahol kiderült, hogy vírusos torokgyulladása van (tiszta hólyag a kis torka) és a jobb fülecskéje is be van már lobbanva.
Kapott antibiotikumot, mára szerencsére jobban van, játszik, eszik, jobb a kedve. Pénteken megyünk vissza kontrollra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! Gyógyulást Doninak!

Lili egy kicsit taknyol, úgyhogy én is viszem ma az orvoshoz. Alig engedi, hogy kiszívjam az orrát. De nem jön sok, csak szürcsög szegénykém. Meg ahogy játszik egyszer csak elkezd folyni az orra.
Mostanában egy kicsit nyűgösebb, mert már majdnem két hete nem volt kint, és alig alszik napközben, és van, hogy egy órát ordít elalvás előtt. Így tegnap kivittem, és 3 órát aludt!!!! De hogy taknyos így nyűgösebb volt egész délután, meg este is sokat forgolódott szegénykém.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Mi is betegeskedünk! :( ,hétvégén ügyelet:40 fokos láza volt és hányt,persze szombaton amikor Annácskámnak a farsangi bálja volt,így lemaradtam az első szerepléséről :(
3 nap alatt túl lett rajta,de eléggé lefáradtam ,nem sokat aludtam éjszaka hűtőfürdőzni kellett,kúpozni stb...
Ezek szerint jönnek a betegségek mindenkinél...pedig ez a hideg idő elvihette volna ezt a sok nyavaját!
Jobbulást a többieknek!!!

Kép
Kép
bell25
 
 


Jézus! 40 fokos láz? Szegénykém! De a lényeg, hogy túl vagytok rajta!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Zsanka, Lilinek is jobbulást. Én is várom már, hogy kivihessem, de itt most szakad a hó! Egyébként nagyon szép, de inkább csak bentről.
Doncsinak meg hasmenése van ettől a hülye antibiotikumtól:(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


donoka! jujjj szegénykém nagyon sajnálom gyógypuszi neki sok sok!!!!!!!Árminom úgy szenved!milyen kúpot adtál?

Zsanka! nektek is jobbulást!!!!!!!!!!!!!én se viszem ki Ármint mert már régóta náthás,meg most is szakad a hó!:(

Bell! jajjj istenem 40 fokos láz?hűtőfürdő nálad pontosan mit takar ilyen kicsi babánál?csak fel akarok készülni!

Nekem vmi gebasz van az üléssel, olyan nehezen sőt már nem is tudom megdönteni de miért??nem értem!

Lányok nektek mivel játszik a gyerkőc? vennék neki vmi újdonságot de mit????????????

KépKép
dike
 
 


Jajj lányok 3 napig tartott a jó alvás, és a nagyon jó baba állapot! kibújt a bal felső is, ráadásul nagyon beteg köhögés, nátha, láz hányás éjjel 10 percenként kelt:((( ma nem akar enni még tápszert sem,gondolom a torka, utána meg jön a hányás ma már 5 ször majdnem megfulladt:( jó biztos messze volt még tőle de értitek mire gondolok, fekvő helyzetben kezdte a hányást és ugye nyelte vissza. ma már 2 ágynemű, 3 póló neki nekem. egész nap eddig 2 szer 15 percet aludt és csak kézben van egész nap!:(( nagyon sajnálom. én is mosott szar vagyok. holnap viszem dokihoz eddig azokat a gyógyszereket kapta amit mindig felír a doki. ő szabin van holnap helyetteshez megyünk örvendek...

Másik, ráálltam én hülye a mérlegre és 1 dekát nem fogytam még mindig kórházból kijövetel óta nem akarom elhinni:(((((( mindenki azzal jön h fogytam, de neeeeeeeeeeem!!!!megörülök!holnaptól szigorú kórházi narancsos tejfölös tojásos diétát tartok mint régen, ez nem állapot! megdöglök a rohadt spiningen is és még is!

KépKép
dike
 
 


Jaj istenem Dike, hát már Ti is betegek vagytok??? Ez a hányás dolog nagyon rosszul hangzik,én is tuti nagyon megijednék!!! Jobbulást Árminnak.
Mi a Naturlandos kimondhatatlan nevű kúpot használjuk (suppositorium noraminophenazoni), ez használ. Ma is be kellett nyomnom neki egyet, mert felszökött a láza délután.
Nyugi, a mérleg nyelve tuti azért nem mozdul lejjebb, mert izmosodsz és az izom nehezebb a zsírnál:)
Az a lényeg, hogy jobban nézel ki. Tök jó, hogy így nyomod a spinninget, ügyes vagy!!
Mi ez narancsos tejfölös a diéta???

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Nekünk úgy mondták,hogy a hűtőfürdőt úgy csináljuk,hogy a normál baba testhőmérsékletű vízbe37 fok,kell beültetni,majd fokozatossan engedni a hideget,mi levittük a víz hőmérsékletet kb.30 fokig,de akkor már nagyon fázott.De azt mondták 26 fokig is le lehet vinni a víz hőjét nem fog megfázni!kb 10-15 percig ültettük a vízbe,elpancsikált.Utána csak egy kis bodyt adtam rá és éjszaka csak úgy aludt,amikor elaludt és a kúp is hatott,egy vékony anyagú takaróval betakartam deréktől lefelé! :? És megismételtük kb5ször a hétvége folyamán :(
Annánál sosem volt ilyen,ő max 39 -nél megállt és nem látszott rajta a láz.
Lizus nagyon gyorsan belázasodott mert fél 10 fele tettem le aludni és 11 óra körül felébredt és nyöszörgött és szopizni akart akkor éreztem rajta már hogy csak úgy sugárzik a forróságtól....nagyon megijedtem! :(

Kép
Kép
bell25
 
 


Ja és nem volt hajlandó semmit sem enni 3 napig,mindentől öklendezett,vagy hányt ,kivéve a szopizástól!
Nagyon rémísztő amikor egy kisbaba hány...
Dike drukkolok Nektek,hogy gyorsan átvészeljétek!Igyon sokat,nem lesz semmi baja,ha pár napig nem nagyon eszik !!! :?

Kép
Kép
bell25
 
 


Jaj Bell! Nagyon kemèny lehetett!!! De már jobban van ugye???

Dike! Ármin is gyógyuljon meg minél hamarabb. Úgy látszik benne van a levegőben. Kifogyhattak volna.

Lilinek torokgyulladása van, meg doktornő megint kiszívta az orrát :(
Lili is ma egész nap ölében volt. Ahogy letettük játszani elkezdett sírni és nyújtotta a kezét hogy vegyük fel. Ez van, felvettük. De persze torna alatt meg 15 percig az olembe akart lenni. Csinálta velem :) persze fülig ért a szája .

Dike! Ha kgba nem ment le, akkor miért nem próbálsz ki valami mást? Én is váltottam dvdt, igaz az is zumba, de november óta mar majdnem 7 kg ment le. Nyárig meg van 12 :( Szerintem próbálj ki mást is.

Minden baba gyógyuljon meg minél hamarabb!!!!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Este fenékben 38.2 volt, de azért én éjszakára adtam fél kúpot,meg h tudjon aludni egy jót. így is lett fél 2 ig aludt is a drágám(nálunk az jónak számít), aztán evett egy kis tápszert,visszaaludt fél 5ig,akkor tea, és fél órát fent volt, de nem sírt, megint evett egy kicsi tápszert 50 mili körül, és utána fél 8 kor kelt. fél 10 kor megevett egy egész üveg alma-málnát,most alszik. Délre viszem dokihoz.

többi babának is jobbulást!

utálok tornászni, örülök h ezt elkezdtem....

http://www.mindmegette.hu/level-dieta-12363 ez az a diéta

KépKép
dike
 
 


Tornázni én is utalok, de nekem ez az amit szívesen csinálok és jol esik, ha és nem teszi tönkre a terdem. :)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Zsani, akkor Lilinek is ugyanaz a baja, mint Doninak. Ti is kaptatok antibiotikumot? Mi augmentint szedünk, napi 3x 3ml-t, meg c-vitamin cseppeket.

Dike, mi volt a dokinál? Bár, ha jól aludt éjjel, akkor remélhetőleg már kifelé jön a betegségből.

Mi megint egy nehéz éjszakán vagyunk túl. Pedig kapott kúpot lefekvéskor is, este 10-ig bírta, aztán sírt, evett, bekakilt. Majd nagy nehezen elaludt, de 3-kor megint hallottam,hogy magyaráz, szegénykém megint tiszta kaki volt és a pizsije meg pisis. Átöltözés, aztán megint evett, majd alig akart visszaaludni, hőemelkedése egész éjjel volt. Reggel 5-kor kelt végleg, akkor már 38,5 volt popsiban, tehát egy kúp ismét.
Ma rengeteget alszik, szinte egész nap. Amikor ébren van, akkor meg eszik, játszik, kacarászik. Remélem kifelé jövünk belőle mi is.
Holnap 9-re megyünk a dokihoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Többiekkel mi van?
Lányok, jelentkezzetek, mi újság a babákkal?:):)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka! Szegény Doni! Biztos fáradt, nyűgös volt egész nap. Szerencsére mi nem kaptunk antibiotikumot. Algoflex babay, sinupret, c vitamin és orrszívás, amihez 3 ember kell. De szerencsére lázasnak nem lázas. Tegnap egész nap ölben volt, alig lehetett letenni, de este már nem szürcsögött. Szépen végigaludta az estét fél 9-től háromnegyed7-ig. És ma már nem is folyt úgy az orra. De ha szívom akkor meg szépen jön ki.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Végre egy kicsit géphez ülhettem!Nagyon nehéz Árminnal, még mindig beteg(de nem bágyadt, hanem hisztis annak ellenére), tele van slájm-mal, és ezáltal köhög, egyfolytában szívni kell az orrát, és már egyre nehezebb lefogni, akkora erő van benne.szedett antib.is, most a sinupret köptetőt, de sokak szerint egy fos, úgyh holnap el is megyek a 3. doktornőhöz, mert a dokink helyettese is szabira ment, h írjon fel valami másikat.Ja és nagyon nehéz neki beadni annyira bűn keserű, úgy h kajával,teával,mindennel próbálom, de mindig kiköpi.

Kapott szánkót mamától, kivittem 15 percre nagyon élvezte.Én meg vettem neki brümm brümm autót,meg gyerek laptopot ami a mindene, mert én már nem tudok leülni,mert addig hisztizik még nem ülhet ide, és nyomkodhat. úgy h azt nyomkodja, zene funkció van rajta, meg fel-le nyitogatja.
Na szóval nagyon hisztis, akaratos gyerekem van , de mindezek mellett nagyon ügyes, okos, erős, és imááááááááááááááááááááááááádom!!!!!



Remélem már minden baba gyógyulgat!

KépKép
dike
 
 


dike!
Árminnak sok-sok gyógypuszit...
kérdezd meg a gyógyszertárba,h ACC100at adhatsz e már Árminnak
és ha nem akkor a Rhinathiol köptető gyerekeknek annak eper íze van asszem...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Jobbulást minden beteg Babónak!!!!

Lenne egy kérdésem: Nektek eljátszik a gyerek a játékaival? Nálunk van egy csomó, de szinte semmit nincsen el velük, inkább minden más izgi: szobabicaj, virágok, polc, akvárium, távirányító, újságtartó. Képtelen vagyok tartósan lekötni.... Járókában ugye csak addig van, amíg délelőtt megcsinálom a kötelező dolgaimat, ami 1/2 - 1 óra. Addig játszik. Ha nem tenném be, semmit nem tudnék csinálni, mert csak jön a konyhába és lóg a gatyámon....

Képzeljétek, most már ül is. Már csak az egyedül séta nem megy, de még ezzel ráér. :) Bár néha egy egy pillanatra megáll kapaszkodás nélkül is, stabilan. Na meg, ha lóg a gatyámon, én meg elindulok lassan a konyhában valamerre, nem enged el, lépeget velem gond nélkül... :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika! amelyik játék le is köti az max fél perc:)) ő is csak rajtam lógna egész nap, én a járókába be se tudom rakni, ha mosogatok teregetek vagy készülődök reggelente akkor a kompban van ott ahol én.nagyon ügyes Dóri!!!

Csibe! na majd megkérdezem, köszi!

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

Mi is betegek voltunk, még kórházban is töltöttünk néhány napot, mindent kihányt Juli.
Remélem már nem lesz semmi.....
Még tegnap is hányt 1x, köhög is, azt mondták, valószínűleg a sok trutyitól hány, ami a gyomrába kerül.

Többi baba már meggyógyult?

Csajok, Julit egy percre sem lehet letenni mostanában, sehol nincs el, állandóan sírdogál ha leteszem.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! jajj sajnálom h kórházban is voltatok sok gyógypuszi Julcsinak! nálunk is vannak ilyen napok, nem is kevés, és mindig azt hiszem csak az én gyerekem ilyen:)

voltunk dokinál nekem most prospánt írt fel erre mondja a patikus, h az nem adható 2 éves kor alatt...kikérdeztem a véleményét, és adott Rinathiolt, erre mi van ráírva 2 éves kor alatt nem adható faszaaaa!de hát csak tudja nem? most kap kálciumot,meg azt 3-4 napig,aztán meglátom.kösz a taxival kapcsolatos infót!

Voltunk védőbe is 300 grammot fogyott Ármin így 7700g és 70 centi,nem nőtt:)

Ki milyen köptetőt használt 1 éves kor alatt?

KépKép
dike
 
 


Dike a kórházban nekem is a prospant mondták, illetve a stodal szirupot.
Julcsi is keveset hízik, 6 hósan 9100 gramm volt, most a kórházban lemérték és 9300 gramm, tehát 2 hónap alatt 200 grammot gyarapodott csak. Viszont 75 centi, tehát hosszra nő, széltében fogy :) ,már nem olyan hurkás.

Ja, képzejétek, a kórházban nem volt kiságy, mind foglalt volt, egy nagy felnőtt ágyat kaptunk a 8 hós, pörgő-forgó gyerekkel. Behozattam apával a hordozót és csak úgy tudtam wc-re menni, ha vittem magammal a beteg gyereket. Vicc.......és erre fizetjük a halom TB-t :( . Pelenkázó sem volt :(, egy csecsemő- és gyermekosztályon.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


dike!
most megnéztem a rhinathiolt,m nekünk van itthon és az van külön gyerekeknek is
és az már 1hós kortól adható...
http://www.pirulapatika.hu/210097027/adatlap

Kép
Kép
csibe83
 
 


Kisbarack! Szegény Julcsi! De megáll az ember esze, hogy nem volt pelenkázó. Komolyan....

Lili már jobban van, de még az orrát szívni kell, mert szürcsög. Van, hogy szépen jön ki van, hogy semmi. Nekünk is vannak napjaink, amikor ölben akar lenni, és még ott se jó. Van, hogy tök jól elvan. Reggel is szépen játszik, de inkább kúszik, és minden olyan érdekli amit neki nem szabad. :D Ha meg rászólok, hogy nem szabad, akkor meg csak vigyorog :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Csibész! Igen ezt szedjük és erre van ráírva h 2 éves kortòl!

KépKép
dike
 
 


dike!
ez van írva a doboz oldalára:
Kép

Kép
Kép
csibe83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: