Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamik!

Én is vagyok, mi is a végéhez közelítünk, közbeiktattunk egy költözést is, szóval zajlik az élet. Nálunk kisfiú lesz még mindig a tesó, nagy babának néz ki, most 35-36 hetes a pocakom, dokim szerint, ha minden így marad, 4200 grammos baba is lehet. :)
Jól vagyok, néha vannak jóslók, méhszáj nem ment tropára a költözés alatt sem, szóval örülök :) Két hét múlva doki, utána megint két hét, CTG-k, aztán szülünk :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!

De jó, h jól vagytok Ti is! :) Az meg főleg tök jó, h mindjárt a kezedbe tarthatod a kisfiadat! ;) Nem semmi, akkor jó nagy baba lesz! :shock: :) Mi lesz a neve?

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Apukája után László, én Macinak hívom. Igen, én is örülök, hogy minden ok, mondjuk ma este vettem észre, hogy vaskosabb a lábam. Na de ez "korral" jár... Szóval most felpolcoltam, pihenek, Apuka meg fekteti a Lánykánkat :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Sziasztok!

MI is vagyunk, csak egy kicsit nehezebben viselem ezt a terhességet. De ettől függetlenül miden okés és 90%, hogy lány, de reméljük jövő héten már biztosra mondják.

Nyuszika, jó lehet, hogy apa tud fektetni, nálunk ez még nem nagyon megy, meg az éjszakáink is pár napja nehezek.

Panndi, ti is már közel a célhoz :)
20140503222551
 
 


Nálunk Apa jobban fektet, mint én... De most a napokban nem panaszkodok, mert nappal konkrétan, ha megkérdezem, fáradt-e, menjünk-e aludni, Ő bólogat és visz is az ágyához. Peluscsere, orrporszívás (most taknyos a 15 hós oltás után), és fekvés. 5 perc és alszik....

Én azzal szenvedek nagyon, hogy UNATKOZIK!!!!! Bent is, kint is. Ha leülök játszani, nem jó, csak rángat, ha kimegyünk, felül a kocsikájára és ül.... Mondjuk a kocsi is kicsi, szerintem, de tud haladni vele. De nem jó semmi.... Csak, ha elmegyünk valahova, amit lassan nem bírok.... Mivel kössem le?! TV elé nem akarom ültetni, szokott mesét nézni, max. 10 perc és slussz, az érdeklődése is elfogy, meg eleve nem akarom ezzel szórakoztatni...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, hát nagyon okos Dóri, hogy így tudja mi a jó neki. Nálunk a délutáni alvás is rendszerint bömböléssel kezdődik, még akkor is, amikor hulla fáradt. Mondjuk ő elszórakoztatja magát, csak éppenséggel mindent szétpakol a lakásban , ezzel úgy elvan, meg én is utána a rendrakással. Nem tudsz valami gyerektársaságot szerezni neki, hogy hozzátok menjenek? Az biztos lekötné.
20140503222551
 
 


Hú, minden kismama hogy halad :)

Nálunk nincs gond az alvással, ha felmegyünk, és mondom neki, hogy alvás van, másszon fel az ágyára, már megy is :) Egy szobában alszanak hárman, Gábor már jóideje kikerül a kiságyból, de hamar megszokta ezt is :)

Nagyon jó vele amúgy, élvezem, hogy lehet vele kommunikálni, érti amit mondok és megérteti magát :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Milyen ügyesek ezek a picik! :) Vagyis nemsokára ők már nagyok, mert jönnek az újabb picik :D Nemrég még ők voltak pocakban...nagyon megy az idő... :roll: Hihetetlen...

Nyuszika!
Dóri is milyen ügyi! :) Nameg a férjed is! ;)

Tinus!
Nekem az előző terhességem volt nehezebb...engem a fiú baba kínzott meg :) lányokkal nincs bajom :D

Panndi!
Milán még kiságyba alszik, de kivettük a 3 középső rácsot és ő közlekedik ki-be :)
Milán is érti amit mondok, csak néha úgy csinál mintha nem értené :D nagy kópé ám!
Nálunk is a 3 gyerek 1 szobában lesz (csak az elején lesz velünk a pici).

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Atyaég lányok, mindjárt szültök... :shock: Nyuszika Te már 34 hetes vagy???? Hűűűűhaaaaa 8)
Nagyon ügyik vagytok, hogy így bírjátok a kicsik mellett, én tuti nem viselném ennyire jól. Hajrááá mindenkinek!!:)

A 15 hós oltást hogy viselték nálatok a gyerkőcök? Julcsit a múlt héten oltották, most kezd kicsit pöttyösödni és köhög...Remélem ennyivel megússza és nem lesz lázas. A szemfogakkal küzdünk, kettő már kint, az alsók most jönnek. Emiatt rosszul is alszik éjjel. Remélem hamarosan túl lesz rajta és visszaállunk a régi jó alvós éjszakákra.

Valaki megy bölcsibe?

Puszi Mindenkinek, pocisok vigyázzatok magatokra, nagyon drukkolok Nektek!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szia Zsóka!

Na igen...én is úgy gondoltam, h nem fogom bírni egy pici mellett, de az-az igazság, h jobban bírom az egészet, mint amikor csak Dorina volt és Milust vártuk...de komolyan! Pedig őt akkor már nem kellett emelgetni, pelenkázni stb... ;)

15 hós oltás...azzal sem volt semmi gond, Milán már szept. elején megkapta...amúgy aug. végén volt 15 hós. Remélem Julcsinál sem lesz láz meg stb...

Bölcsi...na igen :) ide is beirattuk Milánt, mentem volna vissza májusban (vagyis akkor még csak szabira), de közbejött egy kis Laura :D Szóval Milán így nem megy, majd csak oviba...ezt most megúszta ;)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nálunk sem lesz bölcsi, nem is lett volna.

És igeeeen, már a 35. hétben vagyunk, kórházi cucc kész, babaszoba startra kész, de én még várok, nem kell úgy sietni. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Ja, 15 hós oltás után taknyos lett Dóri, orrfolyás, de más nem. Egész jól megúszta. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Mi hamarosan 4 fős családdá érünk :) Juhéjj :) Vasárnap legkésőbb szülünk :)

Többi kismama?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!

De szuper!:D Hogy-hogy legkésőbb vasárnap szülsz? Indítani fogják? Sok szerencsét! És gyere a hírekkel! :) Minden jót Nektek!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sajnos a Kisfiamnak a vesevezetéke tágulatot mutat, ami eddig 7 mm volt, most már 8-9 mm. A veséje ép, nem is akarják, hogy rámenjen, így mivel eleve már 2 ujjnyira nyitva vagyok, a babó bármikor magától indulhat, ezért burokrepesztés lesz és a többi a természeten múlik. Dóri is így született. Most viszont a baba érdekében nem akarnak napokat várni, inkább jöjjön ki és vizsgáljuk meg mi az igazság. Persze a szüléstől nem félek, inkább a babót féltem.... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Hűűűű Nyuszika már babázik ahogy elnézem :) :) :)

Tudtok Róluk valamit????

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Nyuszika!
Szívből gratulálok a kisfiatokhoz! Látom a vonalzódon 5 napja született :)
Majd ha lesz kis időd, gyere mesélj! :)

Kisbarack!
Én csak annyit tudok ami ide le van írva :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok! Igen, igen, babázunk ezerrel :) Végül vasárnap kellett bemenni a kórházba (38+2) szülni. Bementünk, mire térültünk fordultunk, még a beöntés előtt megvizsgáltak és már 3 ujjnyira nyitva voltam :) Dokim nagyon örült, hogy fájások nélkül itt tartunk. De már ez is mutatta, hogy nagyon szülésre volt felkészülve a testem, aligha sokáig maradtunk volna egyben :) Végül a beöntés után meg is indultak a fájások magától... Burokrepesztés, majd fájások, EDA nélkül. Elvoltam, de a fájások kissé rendszertelenek voltak, így kaptam oxitocint. Na, oxitocinos fájások EDA nélkül.... Beszarás............ Őrülten fájt.......... Szegény férjem bent volt, de minden baj volt, amit segíteni akart...... Végül eljöttek a tolófájások, aminek hatására 3. fájásra meglett a Kisfiam. Összesen 4:22 perc alatt jött világra. :) Nagy élmény volt, megint, Kisfiam édes, kórházból időben kijöhettünk, tejecske elindult, gyorsabban mint a Lányomnál, de még küzdünk.... Soha nem voltam nagy tejgyár, remélem most megadatik...
Ennyi, jó itthon, de nem egyszerű a kis korkülönbség. Bár ezt tudtuk. De nagy segítség a férjem, aki most itthon van. Egész évben nem volt szabin, csak hogy most itthon lehessen.
Kislányunk jól viseli a változást most, még, keresi öcsit, menni kell megnézni, ha éppen fent alszik. :)
Minden kismamának hasonló remek élményt kívánok :) A fájásokat nem sírom vissza, de arra összpontosítottam, hogy minden fájás segíti kifelé a picit :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!
Szuperügyesek voltatok! :) Teszel majd képet a piciről? :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Igen, igen :)

Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Édesem de drága! :) Hú most nagyon irigyellek! :oops: :wink:
Hány cm/kg? Gyönyörű kisfiú!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nyuszika szívből gartulálok Nektek!! Lacika meseszép kisbaba, annnyira cukor, elolvadok :).
Hogy telnek az éjszakáitok?

Panndi a következő ugye? vajon vele mi lehet, rég járt erre...Panndiiiiiiiii!!!! :wink:

Zsófi Te is mindját szülsz :roll: :roll: :shock:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Nyuszika, gratulálok, nagyon szép :)

Mi még egyben :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!
Úristen mindjárt babázol! :shock: :lol:
Feltétlen kérünk majd beszámolót ám! :)
Jó, h jelentkeztél!

Kisbarack!
Jaj végre elértem én is 3. trimesztert! :) Ááá még olyan sok idő van vissza...most úgy érzem mintha 2 éve terhes lennék és még 1 év hátra volna :roll: Valahogy nálam megállt az idő...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


De jó, hogy benéztem. Nyuszika, nagyon édes a fiad, még egyszer gratula!!!

Én már így is be vagyok sózva, hogy láthassam a kislányomat.

Panndi, majd te is gyere a beszámolóval. Annyira jó látni az újabb babákat :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!

3680 grammal és 54 centivel látta meg a napvilágot :)

Az éjszakák még zűrösek, kel 3 óránként, én meg hulla vagyok, bár mivel Apa itthon van, sokat segít a Lányunk körül, így nem vész. De mivel nappal Dóri nem alszik sokat, sőt, így se nappal, se éjjel nem nagyon lehet aludni. Ma volt az első értelmesebb éjszaka. Evett 23:00 felé, majd 3/4 4-kor kelt és reggel 8-kor. Ok, vagy egy óra az etetés, de közben marad egy kis idő aludni. Nem vagyok türelmetlen, még csak 2,5 hetes, de el voltam Dórival kényeztetve, mivel Ő már másfél hónaposan átszunyálta az éjszakát. Remélem mázlim lesz, bár már most van különbség a lurkók között: Dóri baromi aktív volt, ilyen a mai napig. Macika nyugisabb, sokkal, ilyen volt a pocakban és most kint is.

Kismamik, gyertek majd mesélni.

Anyukák, meséljetek, milyen a másfél évesekkel?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!
Akkor szép nagy baba! :)
Az éjszakák meg előbb-utóbb jobbak lesznek! Kitartás!

Panndi!
Látom a vonalzódon, h megszületett Peti baba! Szívből gratulálok! Gyere, mesélj ha lesz pici időd! Mekkora lett? Milyen volt a 4. szülés? :) Puszi Nektek!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Panndi, gratulálok!!! :) 5 napos a legkisebb :)
Mesélj, mi volt :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok :)

Bocsánat, hogy csak most.

2012.11.27-én 12:00-kor megszületett Peti, 3520 grammal, 55 centivel. Sajnos élete első két napját az intenzíven töltötte, de már jól van :)

Képet valamiért most nem enged feltölteni :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!
Ó de szép nagy baba lehet!
Intenzíven? Miért? Persze csak ha publikus! Sajnálom, de gondolom azóta jól van!
Tesók örülnek Neki?
Jaj annyit kérdezek, pedig gondolom nincs túl sok időd...na majd ha tudsz írj!
Minden jót Nektek!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nagy lett, főleg, hogy 38. hétre született :)
No, akkor a részletek:

Hétfőn már két ujjnyira nyitva voltam, így megbeszéltünk a dokimmal egy randit másnapra. Valami délután már szivárgott, reggel már véreztem is, négyszer ment a hasam, így már teljesen szülni készülve mentünk a kórházba. Ott CTG-re tettek, megvizsgált a dokim, majd 9-kor burkot repesztett. Szépen beindultak a fájások, jöttek egyre sűrűbben. Aztán egyszer csak leálltak. Kaptam oxitocint i, pedig, de hiába, nekem fájt ugyan, de nem fájások jöttek, hanem inkább azt éreztem, hogy mindenhol fáj. 11-kor megvizsgált a dokim, három ujjnyinál tartottunk csak. Itt picit kétségbe estem, mert egyre jobban fájt mindenem, a CTG semmi fájást nem mutatott, és rendszer sem volt a fájásaimban. Fél 12-kor kértem EDA-t, mivel még mindig csak 3 ujjnyinál tartottunk, így senki nem beszélt le róla. Jött egy doki, elkezdte beadni, 11:40-kor kérdeztem, hogy mikor fog hatni, mert beadás közben már egyre furábban fájtam, de azt hittem, csak azért, mert rossz pózban kellett feküdnöm. Mondta, hogy még nem adott be semmi anyagot, csak a katétert tette be a hátamba. Közben tanulóknak magyarázta, mit miért csinál, ezért haladtunk ilyen lassan. Kb 11:50-re kész lett, mondta, hogy kb 10 perc múlva hatni fog. Mondtam, hogy oké, de akkor én most nyomnék, mert nyomnom kell. Szülésznő megvizsgált, mondta, hogy hű, azért még ne nyomjak, kiabált a dokimnak, szétkapták az ágyat, szóltak a csecsemősöknek, én meg elkezdtem nyomni :) Most végig észnél voltam, így tudom, hogy ötöt nyomtam (és azt is megfigyeltem, hogy tényleg csendben szülök :) ), és kinn volt Peti 3520 grammal és 55 centivel :) Ekkor volt 12:00. És kb innen kezdett hatni az EDA :) (Legalább a varrást nem éreztem :) )
Petit elvitték, engem összeraktak, majd Zoli visszajött Petivel.

Sajnos innen jön a dolog rosszabbik része. Peti nagyon furán vette a levegőt, csak nyöszörgött, tekergett, nem tudtuk megnyugtatni, nem akart szopizni sem. Egy órakor elvitték, mert egyre rosszabb lett a helyzet, azt mondták, picit inkubátorba teszik. Kettő után átkerültem az osztályra, kértem, hogy hozzák ki nekem Petit. A gyerekorvos jött helyette, hogy Petit nem tudja kihozni, mert a PIC-en van. Elmondta nagyon részletesen, mit észleltek, mi lehet a baj, és hogy kb fél óra múlva menjünk utána, akkor már talán tudnak valamit mondani. Át is mentünk, de én erre a látványra nem voltam felkészülve. Tényleg rosszul volt, csövek lógtak ki belőle, oxigént kapott, és olyan kis elveszett volt… Szerencsére utána hamar rendeződtek a dolgok, így két napot töltött csak a PIC-en, csütörtökön már megkaptam :)

Itthon jött ki amúgy a feszültség és az aggódás, első este altattam Petit, és egyszer csak elkezdtek potyogni a könnyeim, hogy milyen jó, hogy itt van, és altathatom… Iszonyú látvány volt szegény, és az is, hogy élete első napjaiban alig ölelhettem magamhoz, első nap csak inkubátorba nyúlva simogathattam meg :(

De most már jól van teljesen :)

Amúgy az volt a baj, hogy túl gyors lett a szülés vége, és a tüdejében lévő magzatvíz nem tudott kipréselődni, ezért légzéstámogatásra szorult, CPAP készüléket tettek rá és oxigént kapott. Csak első nap nem tudták, hogy ez a baj, vagy van-e valami fertőzése is, mert elég lassan kezdett javulni. Vettek tőle párszor vért, kapott antibiotikumot is, de szerencsére másnap reggelre már jobban lett, és onnantól kezdve rohamosan javult :)

Kép Születése után


Kép Itthon :)

Kép Gáborral :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hú Panndi!
Nem semmi lehetett! Tudom milyen amikor a babád PIC-en van és ott állsz mellette tehetetlenül...sosem fogom elfelejteni :(
De nagyon örülök, hogy hamar jobban lett! :) Gyönyörű csodaszép kis szőke herceg! És Gábor is gyönyörű! Büszke lehetsz rájuk! :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Ezt nem is lehet elfelejteni... bennem nagyon mély nyomokat hagyott :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, eddig is empatikus voltam, de most méginkább átélem,milyen, amikor nem úgy kezdődik a kicsi élete, ahogy mi Anyák elterveztük. Ugye mi is antibiotikummal, infúzióval, vérvétellel kezdtük a napokat és a mai napig ez így van, nálunk nem zajlott le gyorsan a gond.... De hiszek és remélek.... Szóval fel a fejjel, már túl vagytok a nehezén, nagyon szépséges Peti is, édesek a közös képen. :)
Milyen két kicsivel? Mert a többiek már nagyok, ugye :)
Éjszakát hogy bírod?
Vicces, hogy a fórum új életre kel, a 2. gyerekek érkezésével.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Panndi, hatalmas gratula! Gyönyörű az újabb szőkeség! Nagyon sajnálom, hogy így indult kis élete, de a lényeg, hogy jól vagytok :)
20140503222551
 
 


Igen, négyen vagyunk akik újra babázunk/babázni fogunk a 2011. júniusi topikból :) (Nyuszika, Panndi, Tinus, én)
De jöhetnének néha azok is akik bár újra nem babáznak, de régebben ide írtak! Jó lenne... :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Panndi, kérdés, Ti használtok cumit? Mint egy kezdő anya, gőzöm sincs mi a jó.... Ha nem adok, sír, így meg nem szeretném, ha elaludna, de nem találta meg a maga önmegnyugtatását.. Gondolom azért sem, mert kap cumit. De az meg ugye ki tud potyogni, ami nem gong, ha elaludt, de ha felébred, akkor azzal tud csak elaludni és ez hosszú távon... De elképzelésem sincs hogyan alszik el egy gyerek segédeszköz nélkül....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nincs cumi, senkinek sem volt. Zsófi szopta az ujját, a többiek azt sem. De megtanultak egyedül elaludni, csak idő kérdése volt. Peti nappal elalszik egyedül, este a szopiba alszik bele.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na, de akkor mi nyugtatja meg az elalváshoz?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Zsófi, boldog karácsonyt Nektek is :)

nyuszika, pár hónapos korukban kaptak alvósállaotot, az :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Hú de nagy pangás van itt!
Azért hoztam 2 képet :)

Laura Hanna 2013.01.16. (8:50) 2820g 50cm
Kép

Testvérek :)
Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófiiii!!! Szívből gratulálok!!! Nagyon kis drága!!!!! És a gyerekek :) Szívmelengető :)
Mesélj a szülésről, minden másodperc érdekel :) Hogy vagytok amúgy?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


hozzászólás törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófi:-) 2013.02.26 15:17-kor.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


hozzászólás törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófi:-) 2013.02.26 15:19-kor.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


hozzászólás törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófi:-) 2013.02.26 15:20-kor.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Hahóóóó, kivel mi újság? Picik? Kicsik?
Nálunk semmi extra, repül az idő, imádom a gyerekeimet. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Szia Nyuszika!

Nálunk sincs semmi extra :)
Laura szerdán már 6 hetes lesz, nagyon jó baba még mindig :D
Milán is nagyon szereti, csak a cumit veszi el tőle mindig (mert neki kell) :lol:
Tényleg nálatok Dóri szereti a picit?

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Imádja.... Állandóan simizi, puszilgatja, viszi a csörgőt és mondja:"Babaaaaa". Felszólítja, hogy hé, tesó, nézd :) Nagyon drágán viselkedik a tesóval, Lacusom meg a maga módján szereti, azaz nézegeti komolyan a nővérét, majd dob neki egy mosolyt :)
Zsófi, tejjel hogy álltok? Szopik rendesen Laura?
Ezek szerint cumis lett? Bent is tartja? Nálam megint ez volt a gond, kipottyant.... Végül nem kapott, és míg Dórim pont ugyanígy nem volt cumis, de ezzel szemben Lacusom most ujjszopis. Kicsit féltem a száját/fogait, remélem idővel egy plüsshöz szokik inkább és úgy alszik el.... :roll:
Amúgy mi még mindig a fogzással küzdünk, tegnap jött ki Dórim 14. foga, még van 6.... Lacusom meg most kezdi a bulit, szóval kiráááály :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Ja, és holnap kap először almát Lacus, kezdjük a hozzátáplálást.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: