Új privát üzeneted érkezett!

Meg mindig gyorsabb vagyok a legyeknel ... fel ora alatt 2-0 :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rokakoma :D
20140901114303
 
 


rokakoma2 írta:Brunhild, nalam az egyetem kerül inkann szoba ... az biztos, hogy meg evekig beszelnenek rola :wink:


Szerintem, nem te lennél az első... de nem is az utolsó :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, valoszinüleg ... bar nalunk azt hiszem en feher hollonak szamitok :)
A ket kep egyszerre keszült? Lehet, hogy felsö miatt, de nekem különbözö meretünek tünik a pocakod :wink:

Hu ... most bejött egy nagy darazs, rettenetesen felek tölük. Valahogy "ki indiantancoltam" az elöszobaba, de igy el vagyok zarva a konyhatol (nincs csoki, de mosogatas sem :wink: )

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


De pipa vagyok! Egész nap nem volt net, és úgy utálom az ilyet! Amúgy melóhoz is kellett volna, nem csak babanetezéshez... :wink:

Árgus szemekkel figyeltem ma az alsóneműmet (bocsi), de azóta semmi az ég világon, szerencsére. Pannánál egyébként hetekkel a szülés előtt távozott a nyákdugó, Lillánál meg szerintem csak szülés közben, legalábbis ott nem észleltem.

Pihe, az első szülésnél én is nagyon féltem, ráadásul belém egész életemben azt sulykolták, hogy a szülésnél nincs borzalmasabb fájdalom. Ez sajnos nagyon rá is nyomta a bélyegét az eseményekre. A legvégén pl határozottan emlékszem, hogy már nem MERTEM nyomni (amikor kellett volna), mert féltem, hogy még az addigiaknál is jobban fog fájni, és az már az elviselhetetlenség határát súrolná. Aztán amikor Panna megszületett, rájöttem, hogy a vége sem fáj jobban, mint a közepe, és ez hatalmas felismerés volt. :D Amikor Lilla született, már tudtam, mire számíthatok, és tudtam, hogy csak úgy szűnik meg a fájdalom, ha teszek érte, azaz nyomok, amikor kell. Lényegesen rövidebb idő alatt zajlott a szülés, pedig Lilla jóval nagyobb volt (a feje is). A szülésznők pedig megdícsértek :!: szülés után, hogy milyen fegyelmezetten és összeszedetten szültem. Hát ennyit számít, hogy mire készül valaki... (Persze nyilván fizikailag is könnyebb már másodjára, de nálam tuti, hogy agyban dőlt el a nagy része.)

Hú, Netty, ez a gátmetszés elég meredek lehetett! Én még nem szültem gátvédelemmel, de nagyon szeretnék...!

Leo, köszi. De az is lehet, hogy csak lusta, nem? :D Erre enged következtetni, hogy nem minden baba fordul be a 34. hétig bezárólag.
:lol:

anabique
Budapest
 
 


Voltam ma dokinál, minden oké, Gábor már jó nagy, a feje 93 mm :shock: Oké, hogy nagyfejű család vagyunk, na de ő még Fruzsin is túltesz :roll: Meg is vizsgált a doki, azt mondta, még kicsit vegyek vissza a tempóból, mert Gábor feje nagyon lenn van már, és még két hétig nem akar velem a szülőszobán találkozni :lol: Szerdán CTG :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, hűha! Azért jó, hogy minden rendben van!

Anabique, nem állíthatom, hogy én azért szülök könnyen, mert egyáltalán nem féltem a szüléstől, erre nincs bizonyíték, sőt, ha jobban belegondolok unokatesóim (apai ágon) mind aránylag könnyen és gyorsan szültek (kettőnknek sikerült a másodikat otthon kipottyantani, a másik az autóban szülte meg a harmadik babát..), de az biztos, hogy valamilyen szinten számít a hozzáállás és a félelem vagy annak hiánya. Annak idején magamnak -és azóta másoknak is-azt mondogattam, hogy ez egy természetes dolog, ha annyira kibírhatatlan lenne, kipusztult volna az emberiség... :wink: Úgyhogy fel a fejjel, menni fog az mindenkinek! :wink:

(Én első szülésem végén azt kérdeztem a dokitól: Ennyi volt az egész? :shock: :lol: )
20140901114303
 
 


Leo
Fészekrakáson nagyon jót nevettem :lol: Jók a képek, szerintem megint nőtt a pocakod és a szűkebb felső tök jól áll rajtad!

Ana
Jó, hogy azóta nem volt semmi vérezgetés, ezek szerint tényleg inkább egy kis ér vagy valami felszíni sérülés lehetett.

Brunhild
Nálunk a kórházban 4.000 forintért szúrják most át a babák fülét, hagyományos módszerrel. Luca már 4 éves volt, mikor fülbevalót kapott, neki lőtték és nem volt vele gond jó darabig. Aztán kb. egy éve begyulladt az egyik füle (pedig nem is cseréltünk ékszert), akkor ki kellett venni és nem is hagyta többet visszarakni. Most már nem is tudnám (meg persze nem is akarom) beleerőszakolni.

Rokakoma
Én is egyetemre jártam, mikor Lucát vártam, május 14-re voltam kiírva és 3-án még vizsgáztam. Nem egyszer álmodtam azzal, hogy a legnagyobb előadóban folyik majd el a magzatvíz vagy éppen nyelvtöri szigorlat közben :) Párom is egyetemista volt ugyanott, megbeszélte minden tanárral, hogy bekapcsolva hagyja a telefonját, mert bármikor riaszthatom az épület túlsó végéről, hogy szülünk :)


Én ma voltam védőnőnél, vérnyomás még mindig alacsony (most éppen 108/64 volt), vizelet rendben, leletek rendben, szívhang is tökéletes, súlygyarapodás +6 kg!
Holnap este pedig végre-végre találkozom a választott szülésznőmmel is!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Húú csajok. Volt ám termés ma itt. :)

Rókakoma: Na igen, én is folyton azon izélek, hogy remélem este/hajnalban fog megindulni a szülés, mert ha éppen egyedül leszek itthon akkor lehet kicsit ijesztőbb lenne. Bár nem hiszem, hogy az első baba, csak úgy jönne,szóval Peti akár Dunaharasztiból is simán hazaér.
Egyetem: Én remélem letudom a vizsgáim időben, mert így is elég frusztráló a sok bámuló szem. Nemhogy még ott kelljen szülni.

Netty: Csinos vagy nagyon. A sztori pedig ijesztő- remélem Róza megtanul kiteleportálni. :D

És csak én vagyok sokkal "kívánósabb" férjlátohatottság terén?:oops: :oops: Nem mintha ez hozzásegítene. Peti már félti Rózit nagyon.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Fairytale: Egészségedre! :wink:
20140901114303
 
 


Hát nálam nem volt szünet az utolsó fél órában, csak a tolófájásoknál. Nem is értem, de tényleg folyamatosan fájt...és emlékszem, hogy azért könyörögtem, hogy legalább 10 mp szünet legyen, hogy lélegzethez jussak, de nem volt. Elődnél ugyanez ismétlődött. A tolófájások már jók voltak, fájásszünetekkel és a fájások sem fájtak igazán. Nagyon jól tudtam nyomni, szinte már visszafogtak, hogy ne adjak bele annyi szuflát, mert el fog repülni a gyerek.

jjucuss
Eger
 
 


A nyákdugót meg szerintem nem lehet mással összetéveszteni, annyira jellegzetes. Szerintem az elsőszülők is rá fognak jönni, hogy az az.

jjucuss
Eger
 
 


Jjucuss :( Nem lehetett túl kellemes :cry:
Én egy dologra emlékszem, ami fájt: utolsó szülésnél, fájás közben, megvizsgált a doki :cry: A fájás nem fájt, de ahogy a doki benyúlt, na akkor csillagokat láttam... ezt most szivesen kihagynám :roll:
20140901114303
 
 


Hú, Panndi, már nagyon a finisben vagy...! :shock:

Jjucuss, én is úgy emlékszem, hogy a végfelé, még a tolófájások előtt már összeértek a fájások, és nem volt szünet! Na az volt a legkimerítőbb rész.

Brunhild, azért jó lehet ám ilyen könnyen és gyorsan szülni... :) Bár gondolom te meg azon aggódsz így egyfolytában, hogy a kórházig eljutsz-e egyáltalán...

anabique
Budapest
 
 


Úúú csajok. Megint méretkőztünk. 20 nap alatt 5 cm-ert nőtt a hasam. :shock: :shock:
A kilóim meg pontosan fél kilóval szaporodtak. Peti bezzeg fogyott 80dekát.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Na mi ez a csönd...? :shock: :)

Ti már összekészítettétek a kórházi csomagotokat? Én még nem :oops:, valahogy mindig akadt valami fontosabb és sürgősebb teendő, és már kezd nyomasztani.

anabique
Budapest
 
 


Ana, én a jövőhéten fogom összepakolni a kórházi cuccost:) A fiúkkal is így a 32-33 héten pakoltam össze.

Tegnap voltam dokinál, és meglepő, de még 3000-es a méhszájam :) A fiúkkal ilyekor már elkezdett nyílni vagy rövidülni, most egyelőre semmi...


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Faiytale: fél kiló? És ezt ki mered ide írni?! :wink:

Anabique..még nem, de lassan tényleg nem ártana, sosem lehet tudni :roll:
Már nem emlékszem ki mesélte, de kismamának bugyira volt szüksége a szülészeten, és megkérte a férjét, hogy vigyen be neki..be is vitt egy fekete csipke tangát Kép
20140901114303
 
 


brunhild :D:D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ehhh... pasik... :lol:

anabique
Budapest
 
 


Szóval aki nem akar csipke tangában flangálni a szülészeten, jobban teszi, ha időben elkészíti a kórházi csomagját :wink: :lol:
20140901114303
 
 


Panndi, hihetetlen, hogy ennyire elszaladt az idö!!! :)

Korhazi csomag?
Valahogy furan ereznem magam, hogy a babaszoba meg raktar, se kifestve, butorok meg lapokban, babaruhak zsakban, en meg mar bepakoltam! Csak nehogy ram jöjjön a panik, mert a ferjemet mar igy is idegesiti, hogy nyavajgok, hogy fessünk mar! :?

Brunhild, ez komoly? Ugye elsö gyereknel fordult elö?

Megmertem en is a derekem, tegnap elöször. Nem merem leirni, ki tudja mi az altalanos :wink: Valaki?

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rokakoma :D

Igen első gyerek volt és idő előtt indult be a szülés, ha jól emlékszem a szobatársam mesélte a kórházban, mindketten másodikat szültük..
20140901114303
 
 


Korházi csomag? Hát nekem ahhoz még vennem kell vmit amibe rakhatom.De mivel valószinűleg addig még vár ránk egy költözés, ezért nem is siettetem.
Mondjuk a Péterfybe nem is lehet vinni semmi a babának. Ez máshol is így van? Nem engedik, hogy saját ruhában legyen. Max pelust vihetek be.
Bugyit meg vennem kellene addig. Már úgy szorítanak, hogy csak na. Már amelyik nem szakadt még szét. :lol:
Nekünk ma kéne dokihoz menni, de már nem volt időpont. :? Így egy héttel tolódik megint.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Már én is gondoltam rá, hogy lassan be kéne pakolni, de még nem jutottam el odáig... :( Bár ha minden igaz, én zárom a sort, úgyhogy elvileg több időm van rá :) Pár cuccot még csak most szereztem be, meg még lesz is mit vásárolni, csak hát munka mellett nem olyan :(
kivancsika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap engem is arra biztatott a védőnő, hogy állítsam már össze a csomagot, biztos, ami biztos... Nem akartam mondani, hogy se hálóingem, se melltartóbetétem, se más betétem nincs, gyereknek se vettem még pelenkát stb., 9 hétig nem szeretném kerülgetni a batyut a lakásban :roll: Párom szerint hülyeség az egész, ő is össze tudja dobni, ha akció van :) Na, arra azért kíváncsi lennék, szerintem ilyen fekete csipketangás sztorihoz hasonló nálunk is kerekedne :D

Fairytale
A Margit kórházba lehet vinni ruhát a picinek, de nem muszáj, ők angolpólyába teszik, ha ez is megfelel az embernek, akkor nem kell más. 5 db pelenkát ad a kórház naponta, a többit az anyukának kell vinni, meg a popsitörlőt, popsikrémet és egyebeket is.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Bugyit én ilyenkor a kínaiban szoktam venni, most is vettem 10 darab XXXXXL -es :lol: bugyit, talán 350 Ft volt darabja, és egészen szépek, nem nagymama-bugyik :lol: , de ami a legfontosabb, hogy nem szorítják a hasamat!!!

Bajcsyban ruhát nem kell(ett) vinni, viszont minden egyebet igen: pelenkát, popsitörlőt, popsikenőcsöt, textilpelenkát (elvileg adtak, talán 3 pelenkát naponta, de az semmi, popsitörlő és kenőcs doboza üresen tátongott...); ezen kivül kell: pohár, bögre, szappan, tüsfürdő stb. Törölközőből nem árt többet pakolni, mert az ember összevérezi és jó, ha azt haza lehet küldeni és ott a másik...
Amúgy alapból két táska kell: egy a szüléshez/vajúdáshoz (ez nyilván kisebb, ebben van 1-2 váltóbugyi, papucs, wc papir!, betét, törölköző, innivaló..) és egy másik szülés utánra, ebbe kerülnek a személyes cuccok + babacuccok.. telefontöltő stb...
20140901114303
 
 


Lányok nagy gondban vagyok.Augusztus 6-án lagziba megyünk.Na nekem már ez neces mert júli 27-re vagyok kiírva.Mindegy.De a lányaim lesznek a koszorúslányok.Szerintetek a ruhát kölcsönözem vagy vegyem meg és aztán adjam el?

Erről mi a véleményetek?

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1458306148

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Vivcsen :gyönyörűek:-) ennyiért simán eladod egy szalonban is.

Nekem a legrosszabb a szülésben a varrás volt. Érzéstelenítő bead, és már varrt is a doki. Na most kibekkelem, h ne siessünk már ennyire. Nekem nagyon fájt, kúsztam felfelé az ágyon, a párom meg nyomott vissza.

A tolófájás szerintem már megváltás a többihez képest, és ahogy asszem Ana és Jucus is írta, ott már tehetsz valamit magadért, a többinél meg csak tűrheted. A lényeg, h tényleg nem szabad bepánikolni, én azt tanácsoltam eddig mindenkinek, h rá kell készülni, h tényleg ehhez fogható fájdalom nem sok van, baromira fájó lesz, de mindenki túléli, és a legtöbb gyereknek tesója is van, nem megy el egy életre a kedve anyukának. Ha tudod fogadni a fájdalmat, én nem esel kétségbe, sokkal többet lehet segíteni magadon, mint gondolnád.

Tegnap volt itt egy halál para kismama a szalonnasütésen aki így kezdte: (24hetes) "remélem faros marad, mert ismerem magam annyira, h nincs semmi fájdalomküszöböm, ha valami fáj írtózatosan tudok szenvedni, és nem tud rám hatni senki és semmi, és úgyis csak magammal lennék elfoglalva ahelyett, h a babának segítsek. HÁT....... :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: gonosz vagyok, ha azt mondom, remélem simán szül ?????

Leo: ez a nyákdugó totál az a cucc ami ovulációkor is jön? Én azt hittem valami nagyobb adag. De akkor már így képben vagyok.
Hatalmas pocakod van, szép kerek, igazi csajos :-)

Nekem még mindig nem jön előtejem, pedig Zétinél már volt ilyenkor...

Májfoltokkal hogy álltok? Nekem jönnek szépen elő, most elkezdtem 30as krémmel kenni az arcom.
Zétinél is volt,de akkor csak a szám felett. Gyönyörűen festettem, mint Rumcájsz :P

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


kórházas cuccom még nekem sincs. Belevaló sincs :oops: Tegnap kerestem apának valamit, azért találtam maradékban néhány betétet, meg eldobható bugyit, szóval ha nagyon kellene egy-két dolgot össze tudnék dobni.
Nálunk mindent kap a baba (angolpólyában vannak), pelust is annyit, amennyi csak kell, annak az egynek örülnek, ha egy csomag popsitörlőt visz az ember. Kap kétféle popsikrémet, egy gyógyszertárit, meg egy Bepanthent, kispoharat, textilpelust, mindent. Azért ha jövő héten megjön a fizetésem, bevásárolok.

netty,
nekem most először jönnek elő májfoltjaim az arcomon. Soha nem volt. Remélem el is múlik, mert nem tetszik.

Ma nálunk programváltozás volt, épp indultunk volna Levivel angolra, mikor jött egy telefon, hogy anyut bevitte a mentő a kórházba erős mellkasi fájdalommal, úgyhogy angol lemond, gyerek csanába bedob, én meg rohantam anyuhoz, mert senki mást nem értek el a családból. Szerencsére jobban van, nem is tartják bent, csak a kötelező 6 órára, folyik neki valami fincsi Mg infúzió, de azt még nem tudjuk mi baja volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska, azért biztos jól megijedtél! Jobbulást kívánok!
20140901114303
 
 


Linacska
Húha, gondolom nagyon megijedtél! Szegény Anyukád, remélhetőleg semmi baj nincs, csak ez a hülye idő befolyásolta a közérzetét.
Te jól vagy?

Netty
Épp panaszkodni akartam nektek, hogy Lucával azt sem tudtam, mi az a májfolt, most pedig az arcomon több helyen is előjött. Egyrészt a homlokomon, a szemöldökeim fölött van egy barna sáv, másrészt lett "bajuszom" is, ez szerencsére elég halvány, de én látom... :roll: Kolléganőmnek a fogamzásgátlótól jött ki, ő a Biodermának az 50 faktoros kencéjét kezdte használni, és nagyon szépen halványodik neki. Mondjuk 5.000 forintért nem is csodálom...

Vivcsen
Nagyon szépek a ruhák, elegáns, mégis ízléses! Szerintem is el tudod őket később simán adni!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Vivcsen, én startból lemondanám az esküvőt...Lányaidnak biztos lesz még alkalmuk koszorúslánynak menni, aki pedig elvárja, hogy szülés után pár nappal (akár 1-2 héttel) esküvőbe menjél, az ássa el magát- szerintem :roll: Ha annyira közeli barát vagy rokon, és feltétlenül szeretné, hogy elmenjetek, akkor úgy időzítette volna az esküvőt, hogy ez ne okozzon gondot nektek (mondjuk június elején vagy augusztus végére) :oops:
20140901114303
 
 


Linácska! Jobbulást anyudnak!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Brunhild, az esküvőt lemondani nem tudom mert nagyon közeli rokon.A férjen unokatesója.Tőlünk egy utcára lesz a lagzi úgyhogy nem kell meszire menni anyumék meg eljönnek vigyázni Grétire én meg jövök szoptatni.Vagy ha én nem megyek a gyerekek és a férjem mennek.
Abban viszont igazad van hogy figyelembe veheték volna hogy mikor szülök,de nem tették.Hát ez van nem mindenki ilyen tapintatos.Sajnos.

Linacska,anyukádnak jobbulást!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Sziasztok!

Írt a fülbevalós csaj:
"Budapest összes kerületében 6000 Ft-ba kerül a fülbelövés bármely belőhető fülbevalóval együtt (melyeket a képgalériában tud megnézni a belőhető füliknél). Ezek a legkeresettebbek nálunk és pillangós véggel rendelkeznek, amely lezárja a szúrós szárat, hogy ne nyomja, szúrja a babák fülét. A fülcimpa mérete is változó, van olyan kisbaba, akinek felnőtt méretű a cimpája és van, akinek nagyon kicsike, ezért több méretű (3 mm, 4mm, 5 mm) is van készleten. "

hopihe79
Budapest
 
 


Vivcsen :?

Hopihe, köszi! :) Mondjuk ez nem egy vagyon), ki lehet bírni , főleg ha tényleg házhoz jönnek :lol:
20140901114303
 
 


Brunhild: szeretnék csipkés tangában flangálni, de eddigi leírások alapján nem tűnik praktikusnak :) azért van abban valami megható, hogy a pasik még ilyenkor is nőnek tekintenek bennünket. sőt, szexi nőnek! :P

Linácska: Anyukádnak mielőbbi gyógyulást! Gilről nem tudsz véletlenül valamit?

Ana: azóta se volt semmi folt, ugye? kiskorom óta azt hallgatom én is, hogy csípőficamos voltam, tornáztattak, és a doki azt mondta, túl kötött a csípőm, valószínűleg nem tudok természetesen szülni. Pedig úgy fogok! :)

kórházi csomag még sehol, de vettem ma eldobható bugyit! :) ja, és weleda olajat is :)

rokakoma: csak Miattad megmértem :) 106 cm. azt nem tudom, mi az általános, de az enyém ennyi

Netty: nagyon érzékletesen tudsz mesélni, ha elmesélted a kismamának a gátmetszésedet, varrásodat, nem csodálom, hogy parás lett! :) mondjuk a leírtak alapján picit énközpontúnak tűnik. az lényegtelen, hogy a babának mi a jobb? :(
a jobb mellemből jön, a balból nem! :)

Vivcsen: gyönyörűek a ruhák, igazi hercegnősek :)

hopihe79
Budapest
 
 


hópihe,
de, beszéltünk délután Gillel. Nagy munkában vannak, felújítanak...
Dominik még a pocakban, de már csak egy, max. 2 hétig. A 36 hétig próbálják bent tartani, ha lehet. Mondta, hogy ha tud, akkor majd jelentkezik, és hogy lecsekkolta tegnap a talis cukrászdát, mert arra járt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska: köszi! ez jó hír! :)

Gil: Jó munkát, és jelentkezz, ha tudsz!
:lol:

hopihe79
Budapest
 
 


Rokakoma, én sem tudom, mi az általános, de most már kíváncsivá tettél. Mennyi az annyi? :) Én is lemértem most először, nekem 103.

Vivcsen, csodaszép a koszorúslány ruci!

Linácska, ez ijesztő! Remélem, anyuddal minden oké! És jó Gilről hallani végre!

Pihe, azóta sincs folt semmi, szerencsére. Viszont valahogy semmi sem jó, itt fáj, ott fáj...

Nagylányom elballagott ma az oviból, aranyos volt a sok 6 éves ünneplőben. Nemsokára letöltöm a fotókat, ha lett használható, rakok fel.

anabique
Budapest
 
 


Fairytale
Én mostanában álomkóros vagyok, és ha elalszom, akkor mindegy, mit csinál a férjem :oops: :lol: :wink:

Kórházi csomag
Itt lényegében adnak mindent....
És tervek szerint nem is maradok ben sokáig :wink:

Vivcsen
Esküvő necces :?
Én biztosan nem mennék, ha már ott van az újszülött babám... ha még pocakban van, akkor talán...
Szülés után pár nappal leszel olyan állapotban, hogy lagziba menjél? :roll:

Netty
Nyákdugó olyan...

Linácska
Jobbulást anyukádnak!

Gilnek és Dominiknak mennek a drukkok, hogy minden a lehető legjobban alakuljon!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Köszi csajok, anyukám jobban van, de találtak valamit a szívében, valami nem úgy működik, ahogy kellene. Valami ritmuskimaradás volt, meg valami hátsó fali akármi, de azt nem tudja ő sem. Majd mennie kell a kardiológiára terheléses vizsgálatra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gil, örülünk, hogy még egyben vagy! Linacska, köszi az infót!

Anabique: várjuk a képet :)

Leo :lol: Nincs mit szégyellni, vagyunk még így páran :wink: :D :D


Végül ki jön szombaton a találkozóra?

Nektek feltűnt, mennyire megfogyatkoztunk? :roll: :(
20140901114303
 
 


Én sajnos nem tudok menni a találkára.Nagyon messze van ,én nem vezetek pesten a párom meg nem ér rá sajnos!

De egyetek helyettem is egy sütit és fagyit is!

Gil:szerítok hogy Dominik még 2 hetet bent maradjon.

Nekem jövőhét csütörtökön kell mennem ultrahangra .Már nagyon várom.

Lagziba ha tudok majd elmegyek, ha nem meg csak a párom megy a csajokkal!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Annyit beszéltetek a nyákdugórol, hogy nekem ma a Blaha közepén mellesleg vmi iszonyatos fájdalom mellett távozott egy kis darabja. Azt hittem komolyan ,hogy szülök.
Még könnyezni is elkezdtem. :? :? :( Most meg fosok, mert sógornőm másnap megszülte az első gyerekét, ahogy távozott a nyákdugó. Bár olvastam olyanokat most, hogy akár egy hónapon keresztül is tarthat, amíg távozik az egész. Szóval lehet, hogy gáz, de az is, hogy semmit se jelentett.

Vivcsen: Amikor én születtem, akkor apum a nővéremmel esküvőn volt. Anyum nem volt a legboldogabb, de a család miatt Ők se tudták lemondani.

Szombaton én tervezem menni. Remélem semmi se jön közbe, és nem kell itthon penészednem.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Linácska! Jobbulást anyukádnak. ha van záró és konkrét diagnózis, szívesen segítek "lefordítani" magyarra.

Vivcsen! Én elmennék a lagziba, ha jól érezném magam. A ruha gyönyörű, de k.... drága, ráadásul kettőt kell venni?

Netty!Nekem is most először vannak májfoltjaim. A homlokomon és az arcom két oldalán. Ronda.

Ádám jól van, sajnos a feje tiszta ragya, de már nem viszket neki és nem is lázas.

jjucuss
Eger
 
 


Fairytale :shock: Még nem hallottam, hogy a nyákdugó távozása fájdalmas lenne :shock: Az viszont tény, hogy ilyen erős fájdalom/görcs, nem jelent jót...vigyázz magadra! Én egyszer észleltem ilyet, még a terhesség elején -többiek tudják- amikor majdnem elvetéltem ... Ez a görcs akkor 6 hetesen olyan fájdalmas volt, hogy majdnem összeestem, alig vonszoltam el magam egy ágyig és egy jó ideig megmoccanni sem tudtam- mindezt úgy, hogy amint már írtam, szülési fájdalmaim szóra sem érdemesek... Csak oda akarok kilyukadni, hogy kíméld magad, és ha megismétlődne a görcs, vagy netán véreznél, mindenképp menj el orvoshoz!
20140901114303
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: