Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóó!!!

Hmm..nem egy bőbeszédű doki..sőt!!! Pedig anno az első vetélésem után amikor mentem dokihoz, akkor egy csomó dolgot mondott-kérdezett...ez a doki meg semmit nem mondott-kérdezett, de még azt sem hogy mikor voltak a vetélések, hányadik hétben..a citot tök durván csinálta...amikor meg megláttam a pálca-vatta végén a vért, azt hittem elájulok, ő meg azt mondta ez semmi...

szóval elég csalódott vagyok...jövő csütörtökön kell visszamenni, mert babát még nem látott, csak petezsákot, szikhólyagot. De az szabályos volt...még korai, bár a terhességei hetemnek megfelelően már 2 mm-es babát kellett volna látni és az előző 3 terhességemnél ilyenkor már látszott valami az uh-on.

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Pingi,
igen, belehúztunk, de köztünk ugye több volt az elsőbabás, így várható volt a tesó-eső :lol:

Veronika,
drukkolok neked, feltételenül írd meg mi lett!!! :wink:

Korybon,
bakk, ez a doki elég rosszul hangzik... Nem akarsz máshoz menni inkább?

Mi ma megyünk céges karácsonyra, Visegrádra, családostól. Jön egy csomó gyerkőc, Kamilla biztos nagyon fogja élvezni!!

Jó hétvégét mindenkinek, ha már nem találkoznánk!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci,
sajna megjött, úgyhogy már nem lesz augusztusi babám... mondjuk lehet, hogy jobb is, mert én is oroszlán vagyok, mentek volna a harcok :lol: Jobb lesz nekem egy nyugis szűzzel :)

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Veronika:
Sajnálom hogy megjött,pedig nagyon drukkoltam neked!
Ezek szerint te tipikus oroszlán vagy?

Zsüci
Ez szuper jó program,kár hogy nálunk nincsenek ilyenek. Tök jó lenne.
Jó szórakozást nektek!

Koryborn:
Összességében akkor te sem vagy elégedett a dokival,ugye?
Mert azért ennél alaposabb is lehetett volna.
Mikor kell legközelebb menned?

Szerintem ha nem váltod le a dokit akkor ezeket beszéld meg vele.Ha nem kérdez,akkro mondd magadtól!
:lol: :lol:

Ma még ki sem dugtam az orromat,milyen az idő?
Hulla fáradt vagyok,nem vagyok már hozzászokva az esti-éjszakai programokhoz.. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam ultrahangon :) picikém kicsit kisebb mint a naptár kidobott, 2 héttel :) szabályos petezsák, de életjel még nem látható, remélem azért Karácsony előtt már dobog majd a szívecskéje!
23-án megyek dokihoz! jó lenne kicsit megnyugodnom!

Puszi mindenkinek!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Korybon!
Ha a következőn is ilyen marad a doki, nem váltasz inkább???

Veronika!
:(



Larissa!
Azért a két hét elég durva eltérés!!!!!!
Remélem minden rendben lesz!
Vendég
 


Szia adgac!

Ne rémissz meg!:(

Olvastam, hogy bármikor bekövetkezhet peteérés, még menstruáció alatt is, ezért nem csodálkozom, hogy a ciklusom végén foganhatott a baba.
Az ultrahangon sem mondtak semmilyen aggasztó dolgot, szóval én reménykedem, hogy minden rendben lesz!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Adgac
olvastam a blogodat és most jó rendesen parázok, hiszen te 6.-ra vagy kiírva és én 8.-ra, te már 7.-én voltál dokinál, uh szerint 6 mm...és én 9.-én voltam de még csak petezsákot látott..basszus, remélem nincs baj és van babám :-(

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Veronika
Sajnálom, remélem legközelebb összejön!!!!!!!!

Pingi
Hát mivel ő ne szólt hozzám, mármint a doki, így persze kérdeztem, de egy idő után tök ciki volt, mert semmire sem reagált...az nem baj pl, hogy a citológiát úgy vette le, hogy előtte 2-3 órával nyomtam fel az utrogestant??? Kicsit furcsállottam....Ha most is ilyen lesz keresek másikat, de hát erről a dokiról ódákat zengtek a neten...
korybon
Budapest
 
 


Veronika,
jaj, úgy sajnálom... :cry: De a következő hónapban biztos összejön!!!

Korybon,
lehet, h nálatok is a ciklus végén fogant a baba, nem pont félidőben... Így lehet, hogy a tényleges kora alapján kisebb, mint az utsó mensi óta számolt kora... Szerintem ne ijedj meg, a következő UHn már látszani fog a szívdobogás is!!!

Pingi,
köszi, remekül szórakoztunk! ... leszámítva, hogy Kamillán megint kitört a nátha + köhögés, péntek éjszaka belázasodott, nekem meg a pénteki esti buli után szombaton egész nap suliban kellett ülnöm... :lol:

Képzeljétek, tegnap hajnalban megszült egy barátnőm, 4390 grammos, 59 centis kisfiút :shock: - normál szülés volt, gátvédelemmel, és még egy icike-picike repedése sincsen! (ez itt a reklám helye: Fülöpke + Szent Imre) :wink:

Nem bíííírom ezt a folyamatos hányingert... :?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ja, és ma éjjel azt álmodtam, hogy elvetélek. Bakker. :x

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok

Nekem sajnos ma reggel megjött!
26 napra a szokásos és állandó 29 nap helyett.

És bár akkor is megjött,amikor Nórival várandós lettem,érzem,hogy ez most más. Ráadásul csak negatív tesztjeim voltak eddig.

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok,és egészséget!!!

Megyek kicsit most szomorkodni,de aztán összeszedem magam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Veronika, Pingi! nagyon, nagyon sajnálom! :(

Ha a picim nem akar majd megmaradni, azért lesz, mert nem most akar megérkezni! :( még a kritikus időszakban vagyunk :(
nagyon várom már, hogy halljam a szívhangját!!!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


De nem gondolhatok most ilyen szomorú dolgokra!

Ma beszéltünk a pappal, 2011 április 30-án lesz az esküvőnk! :)
Nagy pocival, de nem bánom, majd büszkén fogom mutogatni!!! :D

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Pingi
ÚÚÚÚgy sajnálom :-(

Larisa
Gratulálok!!!
Nekem anno szeptember közepén volt az esküvőm és novemberben szültem:-) szép nagy pocóval...

Zsüci
Hát nem ciklus végén fogant..pontosan tudom mikor...pont középidőben...ezért félek...ciki nem ciki, de felírtam mikor voltunk együtt, hogy tudjam számolni..lányra gyúrtunk, mindig tudom mikor van peteérésem de sajnos elszúrtuk, mert pont peteérés napján is együtt voltunk..tuti ott fogant meg, ha csak a lány hímivarsejtek nem előzték be (ugyanis most először nem éreztem a peteérést, csak dátum szerint tudtam mikor kéne lennie)...na szóval félek, nem kicsit...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

A 2011. júliusi topikból kukkantottam át hozzátok, mert akár augusztusi babám is lehet (a kalkulátor szerint július 26-ra érkezik a csöppség).
Ha nem bánjátok, akkor itt is bekapcsolódom a beszélgetésbe.
Ma kezdtem meg elvileg a 8. hetet, csütörtökön megyek ultrahangra, akkor remélem már szívműködés is lesz (az 5. héten voltam először, akkor még csak a petezsákot láttuk)

Larisa: én is Óbudán lakom és szintén a Margitban fogok szülni. Van már egy nagylányom (ő legalábbis mindig ezt mondja magáról :)), aki 6 és fél éves és szintén ott született. Most a Sztanyik doktor úrhoz járok, nagyon szimpatikus ember és jó orvos, de a Burik doktorról is csupa jót hallottam!
Az esküvőhöz én is gratulálok!

Üdv mindenkinek!
Brigi
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korybon: ezek szerint Te is a Margit kórházban szülsz majd?
Én is csupa jó dolgot olvastam Burik doktorról eddig, sajnálom, hogy veled ilyen mogorva volt.

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én állapotosan minden extra-hiperérzékeny leszek (pedig alapjáraton sem vagyok kutya...:)), úgyhogy nálam az orvosválasztásnál abszolút szempont, hogy milyen ember (persze szakmailag is legyen tökéletes :)).
Én maximálisan elégedett vagyok Sztanyik doktorral! Annyira kedves, körültekintő, türelmes, hogy csak na!
Ha gondolod, akkor egy próbát megér. A magánrendelője az Árpád híd lábánál, a Kiskorona utcában van.

Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jelentem megvolt az első vizsgálat :-)

Ami jelen pillanatban látható és ellenőrizhető, rendben van, megfelelő helyen ágyazódott be és egy apró szívecske is dobog.

A doktornő pedig egy tünemény, ráadásul június végén - július elején megy szabadságra, így minden gond nélkül el tudott vállalni.

Zsüci,
én is beállok az émelygéssel küszködők táborába, de nálam a reggeli rosszullét egész nap kitart, és a másik, amivel küszködöm, az állandó álmosság.

Larisa,
gratulálok az esküvőhöz :-)
Olyan szép pocis menyasszony ruhákat lehet kapni, biztos nagyon csini leszel!

Kory,
én adnék még egy esélyt a dokinak, hátha csak sűrű napja volt, de ha legközelebb is kétségeid lesznek, akkor már biztosabban tudsz dönteni.

Brigi,
welcome! Azért előfordulhat, hogy a júliusi babásoknál fogunk találkozni :-) a kalkulátor szerinti augusztus elsejémből könnyen lehet július vége :roll:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!:D

Én még nem fogadtam fel a dokimat, de őt szeretném; december 23-án, csütörtökön, remélem ő rendel majd a vörösvárin!
Alig várjuk már, hogy halljuk a szívhangját!!!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, ha még lehet.
Ma reggel teszteltünk egy pozitívat, így aug. 18-a körül várható a kistesó. A bátyó 2,5 éves és a Szent Imrében született, ezt csak azért említem mert mintha egy páran jártatok volna már ott...

Mindenkinek jó pocakosodást!
nyuszko221
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhat Hozzátok?

Ma teszteltem én is egy +-at, de mg nagyon korai a terhesség.Vasárnap kellett volna megjönnie ...
Rólunk: 2 lányom van: a nagyobbik 13 éves, az előző házasságomból, és a picurkánk, aki lombik babó, 1 éves lesz (ahogy a vonalzómon van).
A mostani babó spontán-igazi meglepi-bvaba.
Még szokom a gondolatot, hogy újra lesz egy picink (ha velünk marad).
Dokinál még nem voltam.Szerintem majd jan.-ba megyek csak.Az előző dokival maximálisan elégedett vagyok.Jánosban szültem, oda szeretnék újra visszamenni, ha minden jól megy.....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok,

szeretnék csatlakozni hozzátok, szintén tegnap teszteltem pozitívat, a szülés várható időpontja aug.20. Rögtön két tesztet is vettem tegnap este biztos ami biztos alapon, az egyiket meg is csináltam rögtön, még alig cseppentettem rá, azonnal két erős csík jelent meg. A másikat is bevetettem ma reggel, meglepő módon az is nagyon erős pozitív lett. :lol: Abszolut nem gondoltam, hogy terhes vagyok, ebben a hónapban valahogy nem. A férjem viszont tudta, hiszen úgy falok, mint aki nem evett még sosem és kávét iszom, amit még életemben nem csináltam.
Ma megyek orvoshoz, nem túltengés és türelmetlenség miatt, hanem péntek óta barnás alvadt vér szivárog időnként görcsökkel párosulva és bejelentkeztem tegnap még a teszt elvégzése előtt, hogy kiderítsük, ha nem vagyok terhes miért nem jön meg rendesen, ha meg terhes vagyok, miért vérzek? :roll:
Első babánk lesz és óbudai-békásmegyeri vagyok.
bgviki
Budapest III. kerület
 
 


Üdvözlet az újaknak :-)
Mint a topic "anyja" kijelenthetem, hogy mindenkit nagyon szívesen fogadunk :D

Nyuszko, Zsücivel jártunk a Szt. Imrében, és pozitív élményekkel gazdagodva újra oda készülünk :lol:

Brigi, boldog szülinapot Lédinek! Ő hivatalosan Adél?

Viki, én is barnáztam és görcsöltem egy hétig, és anno a lányommal ilyen nem volt, ezért be is tojtam egy kicsit, de a dokinénim megnyugtatott, amíg csak barna, és nem élénkpiros, nincsen baj.

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


szmnt írta:
Viki, én is barnáztam és görcsöltem egy hétig, és anno a lányommal ilyen nem volt, ezért be is tojtam egy kicsit, de a dokinénim megnyugtatott, amíg csak barna, és nem élénkpiros, nincsen baj.


Köszi Ági,

remélem nincsen semmi baj, 1 óra múlva kiugrok a munkából a dokihoz, hogy nézzen rá, minden oké-e. Elég sok nőgyógyászati problémám volt az utóbbi időkben, nem is gondoltam, hogy sikerül természetes úton teherbeesnem. Ráadásul a két ünnep között lefoglaltam egy kis téli pihenést, jó lesz rákérdeznem, hogy mit csinálhatok és mit nem azon kívül, hogy mértéktelenül eszem. :oops: Tegnap már nem tudtam elviselni, ha be van gombolva a nadrágom, szép kis cet leszek a végére szerintem. :wink: 59 kg-val indulok neki a nagy útnak. :D
Örülök, hogy vannak itt óbudaiak is, legalább informálódok a Margit kórházas dokikról, nem szeretnék nagyon messzire járni, a Margit tűnik legkézenfekvőbb megoldásnak. Ráadásul így első nekifutásra magánorvosban sem gondolkozom, inkább szülésznőt fogadnék. :roll:
bgviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet az újaknak, gratulálok én is a pozitív tesztekhez :)

Viki
Én vagyok az egyik óbudai a csapatban, szültem már a Margitban és most is ott fogok, szóval ha bármi kérdésed van, akkor szólj nyugodtan :) Én most magánorvoshoz járok, de a szülést nem tudta sajnos vállalni, úgyhogy akkor nekem is csak fogadott szülésnőm lesz, de azt tapasztaltam az első alkalommal, hogy az mindennél többet ér :) A kórház amúgy jó, szépen felújították a szülészeti részleget.

Brigi
Kinél szültél a Jánosban, ha megkérdezhetem? Az én régi szülészem is állítólag átment oda (dr. Sóvágó)
Látom, viszonylag nagy a korkülönbség a két gyerkőcöd között. Hogy fogadta a nagy a kistesót?

Szép napot :)
Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Ági!
Nem, Lédának hívják a most már "középső" csajszim.
A nagy Lia (csak így, simán...)
Köszi a gratukat, holnap lesz 1 éves...
Addisz! (Vagy Brigi)
Lombikos volt Léda.4 évig jártunk utána, végül a Bmc-ben gyártották.A férjemmel voltak gondok.Úgy látszik, mégsem olyan nagy gondok.
Dr.Baltschik M.-nál szültem.Szuper volt (már amennyire lehetett...):1,5 óra alatt meglett mindennel együtt.
A nagyot is könnyen szültem.Remélem, így marad a 3.-nál is.
Most nem is kellett vágni, összehasonlíthatatlanul jobb volt utána, bár a szülés után már mindegy, úgyis elfelejti az ember, és egyre jobb, ahogy gyógyulnak a dolgok.
Szóval: elégedett vagyok-voltam vele maximálisan.
Ő mondta akkor, hogy még menjek vissza, én meg mondtam, hogy ÁÁÁÁÁ...., na mégis megyek majd.Biztos jót röhög...Nagyon vidám fazon.Én is jól viseltem az egészet.
Férjemből profi uh-ost csinált....
Drukkolok az Uh-ra, kíváncsi vagyok, mit lehet látni ilyenkor.
Én talán majd csak januárba megyek, azt hiszem.Ha addig nem lesz gond.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Ja, alényeg lemaradt.
Nagylányom még pityergett is örömében.Nagyon jól fogadta.Meg is lepődtem, hogy ennyire...
Sokat segít nekem.A pici délután az ő szobájában van, ha hazajön, így én nagyon jól elvagyok.Szerencsém van vele: nagyon normális, imádja Lédát. Biztos még jobban összenőnek, ha jön a pici.
Ez a nagy korkülönbség előnye.A kicsié meg az,hogy szépen együtt növögetnek, játszogatnak.Bár az első időszak húzós lesz.
Léda jó baba volt evett-aludt.Most is jó, bár kissé taknyos lett.Orrszívás-orrcsepp.Nem szereti, de muszáj.
Na, befejezem, velem van tele az oldal...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Megvolt ma az ultrahang :) Minden rendben odabent, 20 mm-es a babó, erősen vert a szíve :) A doki szerint picit nagyobb a számított koránál, de ez talán ilyenkor még nem számít.
Jövő héten már lesz kiskönyvem :) Aztán jön a többi vizsgálat sorban (vérvétel, fogászat, ekg, genetikai uh)

Brigi
Ezek szerint a mostani csöppség természetes úton fogant. Ez nagyon jó, gondolom kisebb csodaként éltétek meg.
Jó hallani, hogy a nagylányod ilyen pozitívan fogadta, fogadja a kicsit! Akkor reménykedem én is :) Nálunk picivel több, mint 7 év lesz a különbség. Ma mondtuk el Lucának a nagy hírt, iszonyúan örült, nagyon izgatott lett, rögtön kérdezett mindenfélét és feltétlenül telefonálni akart valakinek, hogy elmondja :) Nagyon megható volt.

Jó éjt,
Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Én is voltam tegnap uh-n!
Dobogó, zakatoló szépséges van odabent!
14 mm-es.

6 hét 5 nap, nagyon precíz a gyerek na!




Sziasztok újak, üdv itt!!!
Vendég
 


lehet mégis jönnék, 09.02. az időpontom...dehát,kitudja!!! 8)

http://files.homepagemodules.de/b125769 ... 0690n1.jpg

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, HURRÁ mégis tudsz jönni :D

Brigik, most hogy különböztessünk meg benneteket? :lol:

Én még nem tudom, hogy fog a lányom reagálni a hírre, mert kérte a kistesót, sőt a bölcsisnénik gratuláltak is nekem kb. egy éve, mert hallották Esztitől, hogy kistestvére lesz, én meg csak pislogtam :lol:
Szóval várja, de ha megosztjuk vele, hogy mindez mivel jár, lehet, hogy másképp látja majd a helyzetet.

Egyelőre úgy gondolja az én kis bogaram, hogy ő a világ közepe - első gyerek, a szüleimnél első unoka, a keresztszülőknél egyetlen gyerek / keresztgyerek, mindenki körülötte ugrál, szóval minden oka megvan a képzelgésre :lol:

Mi csak januárban akarjuk megmondani neki, ha betöltöttem a 12. hetet, addig még annyi minden történhet (persze tudom, nem fog...), de hogy magyaráznám meg egy 3 és fél évesnek, hogy ott van anya pocakjában a kistesó, aztán mégsem...

Nnnna, csökkentem a tickereimet, velük van tele a fórum...

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok,

erre jártam és reménykedem hogy csatlakozhatom :)

most várjuk harmadik babánkat aki ha minden igaz aug. 12-n érkezik.

nem is tudom miről írjak .... :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok,

a tegnapi nap nem sikerült olyan jól és egyszerűen, mint ahogy azt vártam/vártuk. :? Elmentem a munkából gyorsan a dokihoz, hogy nézze meg mi a helyzet odabent, rögtön meg is találta a petezsákot, de azt mondta nagyon furcsa, mert úgy látja, hogy rossz helyen van, de nem biztos benne, mert nem olyan jó és modern az Uh gépe. Kaptam beutalót egy másik rendelőintézetbe, de ki az aki ilyen helyzetben meg akarja várni a jövő hetet, így betelefonáltam a Szent Margitba, ahol fogadtak is, így este elmentünk. Burik doktor rendelt, megvizsgált, csinált hüvelyi és hasi Uh-t is, nagyon rendes volt, mindent elmagyarázott, én meg csak nyeltem a könnyeimet. Ő is azt mondta, hogy nagyon fent van bal oldalon a petevezeték alatt, de nem meri biztosra mondani, hogy méhen kívüli, így ma reggel be kellett mennünk a kórházba kis csomaggal együtt, szükség esetén műtétet helyezett kilátásba. Teljesen összetörten mentünk be, biztosak voltunk benne, hogy megszakítják a terhességemet. A főorvos vizsgált meg és baromi sokan voltak bent, mindenki az én kis petezsákomra szegezte tekintetét. :wink: Burik doktor aggodalma nem volt alaptalan tényleg eléggé fent van, de méhen belül és fejlődik, úgyhogy van esélye,remélem él vele. Ma 5 hetes, másfél hét múlva kell visszamennem, ha addig nem történik semmi, remélem lesz szívhang. Nagyon pozitívan csalódtam, a főorvos és tényleg mindenki nagyon kedves, együttérző volt. Burik doktor pedig szimpatikus és törődő, ha minden rendben lesz és megmarad a terhesség, akkor hozzá fogok járni.

Viki
bgviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, jó pocakosodást :)!

Ági
Lehetek Addisz, ha úgy egyszerűbb, nem ragaszkodom a Brigihez :)
Én is sokáig gondolkodtam, hogy mikor mondjuk meg Lucának, de a tegnapi ultrahang után nem bírtam tovább. Igazság szerint arra gondoltam, hogy rossz dolog bármikor történhet, a 12. hét után is, de nem fog!

Adgac
Gratulálok az ultrahanghoz!

Viki
Remélem minden rendben lesz a babával és legközelebb már erős szívműködést is láthatsz az ultrahangon! Biztos nagyon megijedtetek, de a lényeg, hogy méhen belül fejlődik. Drukkolok!

Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


nem megy be amit írok :(

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Na, hali!
Végre, más is írt.
Gratu az UH-khoz!
Én is megyek jövő szerdán.Nem bírtam ki januárig.Kíváncsi vagyok.
Eltűnt a vonalzóm.Majd valahogy vcsinálok másika(ka)t.
Beus!
Majd akkor kérdezek:Mekkorák a nagyobb gyerekek Nálad?Nincs meg a Te vonalzód sem, nem látom...
Niki!
Látom, Nálad is van egy kis-nagy Manó már.
Én kicsit fosok a kis korkülönbség miatt.De talán akkor valahogy elbírok velük.
Addisz!
Hát, nem kicsit lepődtem meg a teszt után...Bár nem tettünk a baba ellen, de Léda előtt futkostunk dokihoz sokat, egyből lombik lett, olyan gyartra volt a férjem eredménye...Most meg...
Kicsit azért félek, hogy egészséges legyen a pici, pont a fentiek miatt...
Nem vagytok rosszul (még)?
Én nem ismerem a terhességi rosszullétet (kopp-kopp).Mindkettő lánynál teljesen jól voltam.
Vagy ez még korai?6 hét körül már szokott jelentkezni, ugye?
Mondjuk én még nem tartok ott.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Hahó!

Üdv az újaknak, hajrá, csak gyarapodjunk szépen... :))

Niki,
üdv itt mégiscsak!!!! és még 1x GRATULA!!!! :lol:

Léda-Brigi,
nektek különösen nagy gratula a spontán meglepetés-babóhoz, ez tök jó!!! :wink:

Ági,
a rosszullét nálam is egész napos móka, evés után múlik csak el, nagyon rövid időre. De hát nem ehetek egész nap bakker... :roll: Álomkór ugyanúgy játszik, este 8-kor már alig állok a lábamon, hogy lesz ebből költözés...?? :shock:

Én is beugrottam hétfőn egy UH-ra, akkor volt Ketteske 6 hét 2 napos, 5mm és dobogott a szíve, szóval minden rendben. Jövő hét kedden megyek a dokihoz.

És még egyszer: mindenkinek nagy-nagy gratuláció a dobogó szívecskékhez!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


sziasztok,

remélem most már a képek is látszódni fognak
Balázs 5,5 éves
Adrienn 4 éves

és amit szerettem volna írni nektek, hogy a héten az Uh-on két petezsák látszott és most azon izgulok, hogy jövő héten legyen két szívdobogás is :) meglátjuk.

egyébként úgy néz ki az I.sz Nőiklinikán fogunk szülni

és Fóton lakunk :)

szép napot mindenkinek

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus!
Aha, visszajöttek a vonik.
2 baba!!!
Hú, gratu!!!
Azért én egyre számítok.
Ez is nagy eredmény nálunk az előzmények után...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Beus
Hú, két petezsák, gratulálok! Akkor megduplázódik a gyerkőcök száma a családban :)

Brigi
Lucámmal én sem voltam rosszul, egy kis mellfeszülés, aluszékonyság, semmi egyéb. Most viszont néha szörnyű napjaim vannak. Egyszer sem hánytam ugyan, de olyan elemi erővel tud rám törni az inger, hogy csak na. És sajnos nagyon gyakran fáj a fejem :( De ez már a 8 és feledik hetem, talán múlóban a dolog.

Ma végre megvettem az összes karácsonyi ajándékot, nagy megkönnyebbülés ez :)
Ti hogy álltok az ajándékokkal?

Jó hétvégét mindenkinek!

Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok Brigik :),

hát a héten meglátjuk minden ok e :)

mi már megmondtuk a gyerekeknek is hogy értsék anya miért fekszik és pihen annyit.
nagyon aranyosak várják már.
persze ők csak 1 babáról tudnak. majd ha minden rendben van a 12hetes Uh után.

szép napot mindenkinek

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatnék? Hétvégén lett 2 csíkom. Várhatóan augusztus 23-án születik a picurka.
korenka
Szár
 
 


Sziasztok Lanyok! Udvozlok minden regi es uj felhasznalot! Aug 4en erkezik az elso kisbabank, kis tuzes oroszlan :)

Kicsit messze elunk Magyarorszagtol, de az oromoket-banatokat megis a legjobb magyar csajokkal megosztani :) :)
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


sziasztok,

de jó hogy már ilyen sokan vagyunk.

nem tudom ti hogy vagytok vele én most kezdek szarul lenni :(
egész napos hányinger, gyengeség ....
remélem hamar elmúlik :)

szép napot

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


bnbeus: Nekem még csak enyhe hányingerem van. Ez a baba a harmadik babánk lesz. Mindegyikkel hányinger, gyengeség, álmosság 4 hónapig :( De lehet, hogy most máshogy lesz.. reménykedem :)
korenka
Szár
 
 


pequenino:Hol élsz? Mesélj hogy kerültél oda! :)
korenka
Szár
 
 


Olvastam, hogy sokan Szt.Imrések. Én is ott szültem 4 éve a kisfiamat. B.ZS. volt a dokim aki éppen síelt... és Jolán a választott szülésznőm. Idén csak szülésznőt szeretnék, és szintén Szt.Imrében szülnék, mert ambulánsan szeretnék most is. Jolán vállal szülést választott doki nélkül is?
korenka
Szár
 
 


korenka:
nekünk is a harmadik :) az első kettőnél esténként volt vérnyomás leesés. viszont most egész nap elkísér a hányinger amíg eszem ok de előtte és utána :)
így kari előtt kifejezetten zavar mert nem tudok otthon csin. semmit. hazamegyek és fekszem
ja és hajnal 5kor már fent vagyok :(

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


bnbeus: Üdv a klubban! :D:D Nekem is pont ez volt a helyzet, hogy csak addig nem volt hányingerem amíg ettem... sajnos ennek nyoma is lett + 20 kg :( Most szeretném ezt elkerülni... de nem tudom hogyan...
korenka
Szár
 
 


bnbeus: A szagokra nem vagy érzékeny?
korenka
Szár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: