Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt Lanyok!
nekem is konkretan 1 honapja folyamatos hanyingerem van :( vegetari vagyok, hust nem eszem, viszont a haltol meg most hidegrazasom van, meg a szagatol is... :((( igy ami jolesik az a piritos vajjal es krumplipure :)) garantalt 30+ :)))
nekem is akkor jobb a helyzet, ha nyelek....igy reggeltol estig valamit forgatok a szamban :))

korenka: Lisszabonban elunk, ferjem portugal. Szerelem volt elso latasra (pedig ebben sose hittem...), 4 honap utan lanykeres, 9 honap utan eskuvo, az elso evfordulonkon pedig kiderult, h jon az elso babank :)))
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequenino: Jó messziről írsz! :D Jelent valamint magyarul a nick neved? Képzeld anno portugálul szerettem volna tanulni, de nem volt tanfolyam. Igy spanyolt kezdtem el.... de abba maradt... Nagyon szép szerelmi történet a tiétek. Nem csinálsz vonalzót, hogy lássuk hol tartasz a terhességben?
korenka
Szár
 
 


de én nem szeretnék annyit hízni :(

majd megkérdezem a dokit csütörtökön mit javasol :)

de romantikus, pequenino nincs valami rövidebb amin hívhatunk ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 

 
 

bnbeus: .... gondolom a teljes szénhidrát megvonás nem ajánlott kismamaként.... én ránézek egy zsömlére és máris 2 kg-ot hízok... hihetetlen
korenka
Szár
 
 


bnbeus: Csütörtökön mész először? Választott dokid van? Szülésznőd is lesz? Mesélj, ha van kedved, mert én még nagyon vacilálok... csak szülésznőt szeretnék, de akkor hogy járjak dokihoz.... sztk-ba? mindig volt fogadott dokim, de őt már nem bírnám fizetni... :shock:
korenka
Szár
 
 


korenka:

nem, nem csüt megyek először csak mivel a múlthéten 2 petezsákot láttak meg akarják nézni hogy mi is a újság.
nekem van fogadott dokim az I.sz nőiklinikán én szülésznőt nem fogadtam és nem is tudom még, hogy fogok e. nekem a doki kiléte, hozzáértése, kedvessége :) fontosabb

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


bnbenus: ... pedig visszaolvastam, de elfelejtettem, hogy neked ikrek vannak kilátásban.. :) Én megvárom a januárt, addig elég nagy lesz már kb. 8 hetesen megyek. Nem szeretnék olyan rémhíreket hallani, hogy nem látszik semmi... :)
korenka
Szár
 
 


Hahó!

Üdv az újaknak!!!

Beus, ikrek, wow... :lol: Remélem minden rendben lesz veletek!!! (Kamilla nálunk is ikernek indult)

Korenka,
szerintem nyugodtan fogadhatsz csak szülésznőt, a Szt. Imrében úgyis az a felfogás, hogy a szülésznő a lényeg, nem a doki (ha nincs semmi komplikáció, persze)

Ma voltam dokinál, velünk minden rendben, a következő alkalom már a 12 hetes UH lesz (meg persze előtte egy vérvétel + védőnő)

Akinek már nem első baba: mikor/hogyan mondjátok meg a nagyoknak? Én várni akarok addig, amíg már látványosan nő a pocakom, nem hiszem, hogy egy 20 hónapos előtte helyre tudná rakni magában az "anya hasában van egy gyerek" - képet :?:

Kép

Kép
zsüci
 
 


zsüci: Tudod azért szenvedek ennyire, mert a tatabányai kórházba kellene járnom SZTK-ra, mert ott lakom. Gondolom nem járhatnék a Szt.Imrébe, mert nem az a körzetem... jól tudom? Eddigi terhességeim teljesen probléma mentesek voltak, remélem ez most is így lesz...miért ne lenne...
korenka
Szár
 
 


zsüci: A lánykám 10 éves volt amikor az öccse született. Már annyira nagyon akart testvért, hogy alig 8 hetesen már el is meséltük neki. :D Harmadig gyermekünket, szintén a 8 hetes vizsgálat után mondjuk el szerintem, de már alig bírom türtőztetni magam. Szerintem a kisfiamat nem nagyon fogja meghatni a dolog... de lehet, hogy másként lesz. Ő most 4 éves lesz februárban.
korenka
Szár
 
 


Korenka,
az első kérdésre nem tudom a választ sajna... Bár "hivatalosan" én egri vagyok, anno minden gond nélkül elmentem bármelyik pesti kórház nőgyógy szakrendelésére, perszer lehet, hogy a szülészeti rendeléssel másként működik a dolog... Nemtom...
Én 9 voltam amikor az öcsém született, és nekem is egyből megmondták (bár én nem akartam kistesót) :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!
Én megmondtam a nagynak a híreket (talán írtam már).A kicsi csak 1 éves.Hát, mondogatom neki, hogy hamarosan ő lesz a nagy tesó...De nem hiszem, hgy érti.... :lol: :lol:
Még olyan picike......Nekem is furi...
Holnap este doki, minden kiderül.
Én nem vagyok rosszul (még).

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Sokat gondolkoztam, hogy csatlakozzam-e. Még annyira picike a picike, hogy nem is merem elhinni, hogy van...

Ha nem bánjátok, akkor mégis jönnék és izguljunk együtt, hogy minden rendben legyen mindenkinél.

Mi "még" nem terveztük a tesót. Egy évet jó lett volna még várni, de 2 pozitív teszt után, gondoltam elmegyek a dokihoz, mert fura volt. Doki szerint határozottan van valami, de még nagyon fiatalka, 2 hét múlva vissza kell mennem.

A helyzet elég cifra, mert nekem még meg se jött rendesen. Hogy így honnan fogunk tudni számolni az érdekes lesz, de nagyjából kikalkuláltuk a dokival, hogy melyik időpont lehet. Eszerint augusztus 28-án fogok szülni.

Ja a "nagyobb" alig 7 hónapos, úgyhogy részemről nagyon parázok!!!

KépKépKép
bogme
 
 


Bogme,
üdv itt és no para :) Mire megszületik a pici, a nagyobbik gyerkőc már komoly, 15 hónapos kispasi lesz, nem lesz vele semmi gond :)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!!!

Üdv az újaknak

ikrek??? Jaj, de jóóó..én kislány koromban mindig ikreket szerettem volna, meg még így felnőtt fejjel is :-) most meg már örülök, ha egyet ki tudok hordani!!!

bogme
7 hónapos a gyerkőcöd??? Ez igen!!! És nem védekeztetek? Emlékszem, nekem a második baba szintén így fogant, azaz 7 hónapos volt a lányom....hát én sokkot kaptam akkor...de hát így jár az, aki egyszer elfeledkezik magáról és nem védekezik...vannak ismerőseim, akiknél kicsi a korkülönbség..hát kemény lesz eleinte...de később annyira jó lesz, hogy szinte egykorúak, játszanak majd együtt stb..:-) Nagyon örülök neked!!!!!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Én is elmondtam a kislányomnak...

6 hetesen voltam dokinál és legközelebb 12 hetesen kell mennem...hát én lehet beiktatok közé egyet..az előzményeim miatt örülnék ennek..maszek ultrahangos rendelő merre van Budapesten???

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hello, Bogme!
A húgom csak 1 évvel (meg 1 héttel) fiatalabb nálam, úgyhogy nálunk is pici volt a korkülönbség.
Meg most sem lesz nagy az én kicsinyeim között.Ne aggódj!Kialakul minden addigra.
Én is szokom még a gondolatot.Nekem annyiból előnyöm van, hogy a legnagyobb lány tud majd segíteni talán.
Na, befejezem, holnap, vagy este jövök az UH után...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Zsüci: Biztosan így lesz, köszi :) Nekem amúgy már most komoly nagyfiúnak tűnik :)

Korybon: Hihi... mi is így jártunk, hogy egyszer nem védekeztünk :) Eddig 2-ből 2 jött össze. Andris is elsőre. Remélem minden rendben lesz a picivel is!

UH rendelő nagyon sok helyen van. Merre laktok? Margitba például lehet menni.

Brigi: De izgik ezek az első UH-k :) Gyere mindenképp!

KépKépKép
bogme
 
 


bogme: A húgom és én közöttem 14 hónap van. Olyan volt gyermekkorunkban a kapcsolatunk, hogy elválaszthatatlanok voltunk. Gimibe is egy helyre mentünk, jött utánam. :D Ezt kívánom neked is!
korenka
Szár
 
 


korybon: Január 3-án megyek az első UH-ra az Istenhegyi útra. Oda megyek kombinált tesztre majd a 12. héten.
korenka
Szár
 
 


bogme: 4 hetes a kis borsószem és már pozitívat teszteltél? Én 4 hetesen még negatívat teszteltem... :( El is keseredtem .... de vasárnap végre pozitív lett...
korenka
Szár
 
 


beus: gratulalok az ikrekhez!!! fantasztikus!! a ferjem mindig ikrekrol almodozik :)

korenka: "pequenino" pici-t jelent, nyugodtan roviditsetek "pequ'-nak :) egyelore en is csak kuzdom a portugallal, otthon mindig angolul beszelunk. hogyan kell vonalzot kesziteni?? annyira bena vagyok, nalam az mar fel siker, hogy egyaltalan tudok valaszolni ;)

nalam a biztositas egy kesz remalom...nincs az a biztosito, amelyik 300-500 napon belul fizet kulfoldinek a gyerekszulesert, meg akkor sem ha a ferjed portugal, es magyaro. EU. tegnap orias kapcsolatokat megbolygatva sikerult olyan medical kartyat szereznunk, amivel a terhessegi vizsgalatok felet egy spec biztosito kifizeti.

kepzeljetek, itt nincs se tejfol se savanyu kaposzta!! pedig napok ota a toltott kaposztat kivanom, meg a turo gombocot!!! es MA irtak a lisszaboni magyar nagykovetsegrol, hogy van egy ukran bolt, ahol olyan tejfolt lehet kapni, mint az otthoni!!! :) :) :)

januar 4en megyek kombinaltra, 10 hetes leszek akkor :)

Veletek volt/van olyan, hogy konkretan reggel9tol es 10ig folyamatos hanyingeretek van????
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequ: De jó, hogy írtál! Írjál még a kinti életedről! Engem nagyon érdekel. Természetesen nem a privát életed, hanem, hogy milyen ott élni magyarként. Kérdezted, hogy hogyan csináljál vonalzót. Ha rákattintasz az enyémre, akkor odairányít az oldalra ahol megcsinálhatod. Sok sikert. Várjuk a vonalzót!! :D
Hányinger: Volt is, és van is :( de elmúlik majd 3 hónap múlva... :)
korenka
Szár
 
 


Hűha, szépen összejöttünk, alig tettem ki a lábam és nem győzök visszaolvasni :lol:

Émelygés, hányinger kipipálva, Pequ nagyon jól ismerem az érzést, nálam is egész nap eltart a "reggeli" rosszullét. És az előző menetből kiindulva, úgy sejtem, ezúttal sem fog megszűnni 3 hónap után.

Kory, magán UH rendelőnek a Praxis-t ajánlom, az ő szonográfusukról nagyon jókat olvastam, adgac is nála járt a múltkor. :wink:

http://www.ultrahang.com/szolgaltatasok.html

Nálunk volt egy kis kalamajka, a Szt. Imre ügyeletén landoltam vasárnap délelőtt,
Úgy néz ki, mikroemberrel rendben vagyunk, de jobb az óvatosság, ezért azóta hellyel-közzel fekszem.

Emiatt amíg nem telik le a 3 hónap, biztosan nem mondunk semmit Esztinek, mert ha mégsem bír megkapaszkodni a kistesó, nem akarom, hogy csalódjon.

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk.
Volt UH.Egyelőre petezsák stádiumban van a pici.1 db van.
Jan. 17-én megyek újra, addigra már lesz szívhang is.Reméljük.
Nekem is nagyon jó volt a kapcsolatom a húgommal.Együtt nőttünk fel, nem is volt szükségünk más barátnőre.
Most is jól megvagyunk, de messze laknak.Anyuék is messze vannak, és az anyósomék is.
Én elváltam, és az első lányom a volt férjemtől van.Ezért a nagy korkülönbség is.
Más most hirtelen nem jut eszembe.
Vigyázzatok magatokra-babókra!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


korenka: koszi a vonalzo-eligazitast, asszem sikerult :) bar nem volt egyszeru ;)

probaljatok ki az almat hanyingerre, egy itteni oreg rokon neni javasolta, es nekem ma bejott. mondjuk, csak este birtam ranezni. viszont a krumplipureert olni tudnek ;)

az jutott ma eszembe, hogy en itt nyavajgok a rosszulleteimmel Nektek, akiknek talan kivetel nelkul ott van mar pici/kicsi/nagyobbacska..nem is egy, hanem ketto vagy harom babucika...szoval, igazan buszkek lehettek magatokra, hogy igy helyt alltok!!!

szmnt: vigyazz nagyon magatokra, probalj pihenni!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


korenka: ugy latom az alairasom meg mindig nem mukodik :lol:

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequenino!

Nem nagy dolog ez a helytállás ám..Nekem pl mindkettő lány jó gyerek, úgyhogy nincs olyan nehéz dolgom.És most a férjem is itthon van 2 hétig.
Megyek is lassan sütögetni, hívom a nagyot segíteni.
Nálatok hogy zajlik a karácsony?Ugyanaz kb., mint itthon?
Majd, ha ráérsz, persze, akkor válaszolj!
Engem a hányonger biztos jobban visszatartana a napi teendőimben, mint a gyerekek.
Utálom a hányást-hányingert!!!
Gondolom, Ti is, akiknek kijut belőle...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


pequ: Ha elkészült a vonalzó mondjuk a Lilypie oldalon, akkor ott kiválaszthatod melyik kódot akarod használni. Ott válaszd ki a BBC kódot. Azt másold ki, és a profilodba illeszd be az aláíráshoz. Ennyi az egész. Menni fog!!! Az almás ötletet kipróbálom, mert a krumplipürétől 130 kiló pluszt szednék fel... :D
szmnt: Mi történt, hogy a kórházba kellett menned? Köszönöm a linket!
brigi33: Gratulálok a kis petezsákhoz!!! :)
Én még ma is dolgozom. Otthon szalad a ház, sütnöm kell még, takarítanom, még csomagoni valóm is van. Idén nagyon nehezen hangolódom a Karácsonyra. Zúg a fejem a sok teendőtől... Jövőre otthon leszek ilyenkor a picurkával... ez vígasztal... :D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
egyetértek, még én id dolgozom ma, aztán rohanás a Fiumei úti kórházba nagymamám leletéért (amit nem is biztos, hogy odaadnak nekem, de azért autózzak át a városon érte, grrrr) :evil: , aztán haza költözni... Már majdnem végeztünk az átcipekedéssel, de persze mire az új lakásban minden a helyére kerül, na az kábé március vége... :lol: :lol:

Ági,
mi történt, hogy az ügyeleten kötöttél ki???? Pihenj!!!!

Brigi,
gratula, remélem januárban már szívhang is lesz!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


zsüci: Most költöztök? Hogy tartjátok a karácsonyt? Nem irigyellek! Mi anno október végén költöztünk, de Karácsonykor még dobozokat kerülgettünk. Sőt a férjem 23-án éjszaka még szalagparkettát rakott le a nappaliban. :D Szép volt... :D
korenka
Szár
 
 


Mindenkinek békés boldog Karácsonyt kívánok!
korenka
Szár
 
 


Korenka,
a karácsony a két nagyszülőnél lesz felváltva, ezért mertünk belevágni a költözésbe. Nálunk most fa sem lesz, a kupi közepébe felesleges :lol:

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Hát a vasárnapi sztorink röviden annyi, hogy reggel elkezdtem vérezni, és nem a barnázós kategóriában. Hívtam a doktornénimet, aki beküldött a Szt. Imrébe.

Raft doktor volt az ügyeletes, szimpatikus emberke, megvizsgált és talált egy hematómát, ami valószínűleg a vérzést okozta.
Utrogestan-t kaptam, és táppénzes ajánlást. És szigorú pihenést írt elő.
Azt gondoltam, OK, a karácsonyi beiglit nem én sütöm (idén sem).

Aztán ma visszamentem az igazi dokimhoz, és alaposabban átbeszéltük a helyzetet. A gáz az, hogy a hematoma a méhlepény és a petezsák között van...
Ami nem túl jó, sőt kifejezetten rossz.
Ez a fenyegető vetélés diagnózisa. Ha a vérömleny felszívódik idővel, rendben leszünk, ha nem, elmehet a mikroember.
A 12. hétig lehet parázni.

Azóta töröm a fejemet, mi lehet az oka, hogy odakerült?
Amikor még negatív volt a teszt, egyszer ölben hoztam haza a lányomat az oviból, mert szakadt az eső?
Vagy mert néha lementem a fitness centerbe bicózni egy kicsit?
Vagy mert megjártam kocsival Prágát 6 hetes terhesen egyedül?
Vagy mert már apával öregek vagyunk (36 és 43)?

Na ezen mélázgatok mostanában.
Ráérek, mert egész nap fekszem, és hülyeségeken töröm az agyam...

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Ági: a legjobb baratnom hasonloan jart, lavinakent verzett, volt egy dionyi hematomaja..2 honap pihenes, majd csodasan felszivodott. ezek a babak igazi ironmen/women-ek :))) ja, es a kisfia ma mar 4 eves. es igazi nyertes tipus!! valoban most zero megeroltetes, zero emeles, zero sport...pihenj, megerdemled!! utana ugyis rohangalsz eleget :)) (

korenka: ugy latom nalam a baj nem kicsi vonalzo-ugyben :) remelem most sikerult, ha megsem, megkerem embert segitsen :) latod, javithatatlan eset vagyok :)

brigi33: hasonlo a karacsony, az utcak, aruhazak fel vannk gyonyoruen diszitve amic ska azert egy kicsit vicces, mert konkretan egesz heten 18 fok van... :) a karacsonyfat mar dec 1en felallitjak, 90%ban mindenkinek mufenyoje van (borzalom) kulonfele szinekben lehet kapni, az iden a slager a feher es a kek fa! atyaeg.... probaltam az ikeaban venni gyokeres igazi fenyofat de erdeklodes hianyaban identol beszuntettek a fa-arulast... otthon magyarorszagon mi mar evek ota gyokeres fenyot diszitettunk, en is ellene vagyok fak-kivagasanak, de ez a mufenyo-oruletet nem tudom feldolgozni. Vegul sikerult vennem egy mini fenyot (gyokerrel) kb 40centi de legalabb van illata!!
A nemzeti eledel a tokehal karacsony este (most meg a hal gondolatatol is rosszul vagyok ;) es a TElapo hozza dec 24en ejfelkor az ajandekokat.
Nyilvan nalunk csakik kizarolag dec 24en lesz elo fa, es a Jezuska hozza az ajandekokat :) :) :) Az uram kezdi megismerni mi a magyarok Istene :))))

zsuci: kitartas a koltozeshez!!! viszont a kismano mar egy energiakkal teli uj lakasba erkezik!

Mindannyiotoknak Boldog Karacsonyt Kivanok!!!

ha nem mukodne a vonalzo: MA VAGYUNK 8 HETESEK
:P

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


korenka: a lilypie nem mukodott :( a picibaba viszont igen :)
sok puszi!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


A hányinger monnyon le...............
A praxis remek!
Üdv az újaknak, Szmnt kitartás, remélem minden rendben lesz.
Bnbeus drukk a két kis szivecskének!

Csak így sorokban, a hétfejű sárkány lófütty hozzám képest!



Boldogságos karácsonyt!
Vendég
 


Pequenino!
Köszi a részletes beszámolót!
Azért az a 18 fok nem rossz.
A kék fa már kevésbé tetszik..de ez legyen a legkevesebb.
A volt férjemék fenyőfát termelnek-adnak el (nem ebből élnek, de a faluban ezzel foglalkozik mindenki), nekem is volt benne részem 7 évig.
Lehet, hogy Felétek kellene vinni pár kocsival???

Köszi a gratut a zsákomhoz!

Én is szeretnék boldog karácsonyt kívánni mindenkinek!!!

Hematoma-ról már hallottam, de akinek volt, felszívódott.Nem lehet másképp!!!!Drukkolok, és pihi akkor szigorúan.
Utro-t dugdostam a lombik után 3x3-at.Már nem is tudom, hány hétig.Sokáig...

De a lényeg a babó!!!

Most ennyi így összevissza...
A vonim megint elment...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Korenka: Köszi :) Ez biztos sok mindentől függ, hogy kinek mikor mutat pozitívat. Az elsőben nagyon bizonytalan voltam, aztán csináltam egy másikat másnap. Még az is halvány volt, de attól az még pozitív :) És eddig nekem minden ugyanolyan, mint az első terhességnél. Legelőször a farkasétvágyra figyeltem fel, aztán a hasam is érzékeny lett, nem kívánom a kávét stb.
Melót nem irigylem. Nekem nem hiányzik!

Pequ: Nem csodálom, hogy nehéz tejföl nélkül. El sem tudnám képzelni :) Szerencsére engem az előző terhességnél szinte teljesen elkerült a hányinger. Csak 1x volt, amikor éhgyomorra kellett mennem vérvételre. Amúgy mindig azt csináltam, hogy az éjjeliszekrényemen volt keksz és ahogy felébredtem, elmajszoltam néhányat. Hogy ezért vagy nem ezért, de nem voltam rosszul. Remélem most is így lesz. Egyelőre a tesó se okoz gondot, bár néha már most nehéz cipelni, pedig se nem súlyos, se én nem mozgok még nehezen. Hát, hogy mi lesz később…
Gratula a 8 héthez! De jó neked :)

Ági: Remélem minden rendben lesz a picivel! Megy a drukk +++ És ne keress okot, az általában nem lesz meg. Bár mi később szerettünk volna tesót, de most, hogy itt van, én is izgulok, hogy akkor már maradjon és egészséges legyen. DE! Ha valamiért mégsem így lesz, akkor arra kell gondolni, hogy annak oka van. A természet valami hiba miatt így tett. Jaj, de ha belegondolok én is baromira félek!

Brigi: Örülök, hogy UH-n minden okés volt. Jaj, de várom már én i azt a szívhangot. Elvileg jan 4-én megyek, jó lenne, ha akkor már lenne.

Zsüci: Most költöztök? És még meló is? Minden elismerésem!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok!

KépKépKép
bogme
 
 


sziasztok,

na hát tegnap este voltam Uh-on 1 Baba van nagyon jól van a másik petezsák nem fejlődött tovább lassan felszívódik.
úgyhogy duplán koncentrálok a babára :)

annyit írtatok alig bírtam visszaolvasni.

nekem a gyerekek közt 17hónap van
az első év kemény volt (nem akarok megijeszteni senkit) aztán ahogy a kicsi elkezdett járni, beszélni, építeni már sokkal könnyebb volt. Most meg már szépen el játszanak bár az hogy az egyik fiú a másik lány, nos hát nem mindig akarnak ugyanazt játszani :)

MINDENKINEK ÁLDOTT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK és hányinger menteset :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Beus!
Akkor éljen az egy és egészséges kicsi!


Szmnt????????????????????????????



Ma 8 hetesek lettünk...........
Azta, el sem hiszem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak és gratulálok mindenkinek a pozitív tesztekhez, uh eredményekhez!

Ági
A mostani helyzet biztosan idegörlő, de a legfontosabb tényleg az, hogy pihenj és relaxálj, amennyit csak tudsz. Talán közhelynek tűnik, a pozitív hozzáállás sokat segíthet, próbálj meg arra koncentrálni, hogy a kíméletes életmódnak köszönhetően felszívódik majd a hematoma. És biztosan nem Te vagy a hibás, amiket elmondtál (cipekedés, utazás, sport) természetes dolgok, nem tettél semmi rosszat.

Beus
Biztosan erős és egészséges lesz az a kisbaba! :)

Zsüci
Kitartást a költözéshez, azért ne erőltesd meg magad, legyél Te a projektmenedzser :)
Én már korábban írtam, hogy a 8. heti uh után mondtuk meg a lányomnak a tesó hírét. A doki mindent rendben talált, szívhang erős volt, én meg nem bírtam tovább várni :) Mondjuk Luca már elmúlt 6 éves, úgyhogy megértette, miről van szó. Nagyon boldog volt! :)

Én kicsit eltűntem az ünnepi készülődés alatt, de sok volt a teendő és a munkahelyen is megkezdődött az év végi pörgés, de tegnap olyan jó volt itthon pihenni, játszani, összebújni, sütizni :)

Kedden voltam a védőnőnél és végre megvan a KISKÖNYVEM :) Sajnos nem olyan szép színes, mint anno, de akkor is nagy öröm volt kézbe venni.
Most kezdődik majd a vizsgálatok sorozata, jövő héten házi orvos, vérvétel, aztán január 11-én már genetikai ultrahang!!! El sem hiszem, úgy repül az idő...

Mivel eddig még nem volt alkalmam, ezért most kívánok mindenkinek nagyon boldog, békés, nyugodt ünnepeket, jó pihenést!

Üdv,
Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Ma "dolgozom" de semmihez nincs kedvem. Biztosn nem leszek csapágyas ma. A tüneteim a szokásos enyhe hányinger és időnként érzem a méhem. Néha olyan, mintha a baba már legalább akkora volna mint egy alma... pedig még ici-pici :D
Ági: A legeslegfontosabb, hogy PIHENJ és tartsd be az utasításokat. Amiket felsoroltál az butaság indoknak. Nagyon szorítok érted. Marha bölcs dolgot fogok most írni: NE IDEGESKEDJ. Na ezt nehéz megtartani tudom, de próbáld meg!
bnbeus: Gratulálok a babóhoz!
bogme:A mi picurkáink egyidősek! 1 nap csak a különbség! Én 3-án megyek UH-ra! :D Elméletileg akkor már lesz szívhangja. Én mindig elérzékenyülök amikor először meghallom a szívhangot... :oops:
pequ: De jó, hogy elmesélted! Itt is divat a fehér műfenyő... hát én sem tudok vele azonosulni. A karácsony egyik különlegessége, ami soha máskor az évben nincs: A szoba finom fenyő illata. Nekem az maga a Karácsony!
addisz:Gratulálok a kiskönyvhöz. Meddig lehet húzni a kiskönyv kiváltását? Azért kérdezem, mert én falun élek, Önkormányzatnál dolgozom, és a védőnő kolléganőmnek számít, Ő is az önkományzat alkalmazottja. Amint a védőnő tudja, hogy babát várok, a falu azonnal tudja, és a főnököm is..... ezt szeretném elkerülni.
korenka
Szár
 
 


bogme: Jól elnéztem a vonalzót, mert 1 hét van köztünk.... :oops:
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Na vége a karácsonynak..hogy sikerült nektek?


Ági
Tényleg pihenj amennyit csak tudsz...

Zsüci
Hajrá a költözéshez.merre költöztetek amúgy???

addisz
Gratula a kiskönyvhöz..ez tök jó....

korenka
Szerintem a 12. heti genetikai uh után bőven jó....

Nekem pár napja csak reggeli rosszullétem van...a hasam viszont óriási nagy...nem is értem...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most tévedtem fel erre az oldalra, és én is 2011. augusztusi babavárónak nézek ki!

Nem tudom hogy ti hogy éltétek túl a karácsonyt, de én megszendvedtem! Ott illatozott a sok finom ünnepi étek, és mindtől undorodtam! Semmi nem ment le a torkom, csak egy kis főt virsli, azt is már úgy diktálták belém!

Amugy egyenlőre egész jól viselem a dolgot, leszámítva a mell fájást és a sok pisilést és hogy állandóan aludni akarok!

Ja és ha már itt tartunk! Tudtok valamit tippet adni arra hogy mit tegyek az ellen hogy ne aludjak el a munkahelyemen napközben? Tea, Kávé kilőve, mert ezeket amugy se fogyasztom!

Várom a segítségetek és gratulálok minden dupla csíkosnak!

Üdv
Dia :P
valaki1985
Budapest
 
 


Korenka!

Én ismerek olyat, aki a 20. héten ment először!

Ugyanis a védőnői szolgáltatás nem kötelező, a vizsgálatok sem kötelezőek, csupán ajánlottak!

Akkor mész, mikor akarsz!!!
Vendég
 


Valaki Dia!

Ilyen tipp nincs..........
Ha álmos vagy, vagy aludni kell, vagy sétálni egyet!
Ennyi sajnos!
Vendég
 


adgac: 20.hét? :D Már nics az a rendszer, hogy egyszeri anyaságit csak úgy kap az ember lánya, ha igazolja, hogy minimum 4x megjelent orvosnál? Azt meg a kiskönyvben igazolták anno.... Ezért nyaggadtam folyton a dokimat.... mondjuk 20.hét után is járunk majd eleget dokihoz, főleg a végén...
Dia: Sajnos ezt túl kell élni.. :( Előző terhességemnél külön irodám volt, így ráborultam az asztalra időnként :D:D Most két kolléganőm is van, furcsán néznének... de még lehet, hogy megteszem Í:D:D:D
korenka
Szár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: