Új privát üzeneted érkezett!

Az anyaségi miatti pecséteken nem érdemes egy percet sem aggódni. A vonatkozó jogszab. értelmében mindössze 4-szer kell megjelenni terhesgondozáson a jogosultsághoz. Ha csak a 4 köt. uh-t vesszük már megvan...

Ja és egyébként nem baj h beleszólók a fórumba?? :oops: :oops: :oops:
nyuszko221
Szigetszentmiklós
 
 


Nyuszkó: huhh,akkor lehet,hogy pár fontos kérdés erejéig zaklatnálak... :roll:


Korybon: a fogorvoshoz nem önszántamból mentem,nekem a terhesgondozási terven rajta volt,és mondta az asszisztensnő,hogy minél előbb tegyem meg ezt a lépést,és szerezzek onnan egy pecsétet...

No ezért mentem ma oda,de mázlim volt,hogy teljesen rendben vannak a fogaim :D
Másfél éve megcsináltattam őket ezzel a dokival.
Vendég
 


Kisbeeka! Ha tudok szívesen segítek, mint már említettem...
Én a fogorvost tuti kihagyom, hacsak nem lesz vmi probléma. Nálam Hős vagy!
nyuszko221
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

kisbeeka
Azt tuti hogy hős vagy!!! A fogdoki miatt le a kalappal!!! :-)
Nekem hiába mondják, a közelébe sem megyek... :D

Zsüci
Tök régen írtál..ha olvasol, írjál kérlek pár sort, minden ok.-e!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszkó
És mikor lesz meg az integrál eredménye??? Ahhoz nem betöltött 16. hét kell??? Nekem ezt mondták csak ezért kérdem...

Lányok
Tudtok májvédő, epevédő ételeket???? Praktikákat??? Szeretnék jobban odafigyelni, mert hát az epém valóban fájdogál néha...Ligetszépe kapszulát olvastam, zöld teát..ezt terhesen lehet???

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Lányok,köszi,nagyon aranyosak vagytok :)
Hős nem vagyok,mert párom eljött velem... :roll:

Amúgy a fogdokim egy zseni!!!

Most nem fejtem ki bővebben,de ha menni kell valahova,akkor CSAK hozzá!!! :) Nagyon sokára találtam ezt a tökéletes dokit,addig sok szenvedésen mentem már keresztül,így pláne hálát adok érte :)

Nyuszkó: elkérem nővéremtől a ház-telek adatokat,és összeszedem a gondolatokat,hogy meg tudjam írni privátban :)
Vendég
 


fogdokival úgy vagyok, mint béka - imádom az enyémet :) biztosan el fogok menni hozzá.

gyors kérdésem lenne csak: most a heteket úgy kell számolnom, ahogy a vonalzón van, vagy eggyel többet? szóval most a 10. vagy a 11. hetet kezdem? :oops:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: ma vagy 10 hetes terhes,és ezzel megkezded a 11. hetet!

Holnap már azt mondhatod,hogy a 11. hétben vagy :)
Vendég
 


ööö.. és akkor mit számítok mondjuk a 12.heti vizsgálatnál? amikor 12 hetes vagyok, vagy amikor a 12-ben vagyok (tehát 11.hét első napja pl) :oops: jaj bocsi a hülye kérdésért..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


A 12. héten már lehet csinálni,én már majdnem 13 hetes voltam,mikor mentem,egy nappal előtte,azaz 12 betöltött hét+6 nap :)

14. hétig lehet menni,azaz 13 betöltött+6 nap az én papírom szerint :)
Vendég
 


béka, köszönöm a gyorstalpalót! :lol: tényleg :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Nincs mit :)
2 hét múlva már túl is leszel a vizsgálaton :D
Vendég
 


sziasztok!

köszi lányok! :)

ma túl vagyok egy újabb vérvételen, megint kicsit bedagadt a helye, és szerintem megint be fog kékülni is, még az előző sem múlt el, de ugyan abból vették. érdekes. :?

sosem jön már el az a 14-e. alig várom!!!! :D én is látni szeretném a kicsi mandarinkámat.

ma megvettem az első kismama harisnyámat. :) nekem ez olyan, mint másnak a kismama naci, ahogy írtátok páran, h megváltás abban lenni, én is így vagyok a harisnyával, már alig bírtam a rendes harisnyákat elviselni magamon. mert én nem hordok nadrágot utcára már 5 éve. szóval jó nagy harisnya gyűjteményem van. :)

fogorvoshoz én el szeretnék menni 1-2 héten belül.
Vendég
 


nekem sajnos nem a pecsét miatt kell mennem fogorvoshoz :(

a bölcsességfogamnál begyulladt az íny és ki kell majd húzni - remélem nem lesz szövődmény, ráadásul antibogyót is kell szedni utána.. szóval nem örülök, hogy így alakult.

volt már valakinek bölcsességfog műtétje?

az istenhegyin a kombinált teszt 30.000 Ft volt, nem kevés, ingyen is megcsinálják kórházakban, de ott az ultrahangon nem ennyire alaposak általában. Még amit feltétlen ki fogok csengetni az a magzati szív ultrahang lesz (pajzs túlműk. miatt)

szóval nem olcsó a terhesség és a szülés a fene egye meg.

Most még a kórházban is bizonytalan vagyok. Nekem uis. az Istvánban dolgozik a dokim az meg a legtrágyább kórház a városban (szerintem)

pannamol - úgy látszik túl vannak terhelve a laborosok, én is többször kértem, hogy inkább a másikból vegyenek (sokat szúrkáltak mostanában) de onnan veszik le ahonnan kényelmes nekik. És mostanában lefeküdni sem engednek.

Kép
Kép
gmeli
Budapest
 
 


antekirt - jobbulást a picinek. A hányinger még nekem is megvan, pedig már majdnem a 14. hétben vagyok.
viszont evésre múlik..... (csak hogy jól meghízzak..)

korybon- jó ég, az tényleg nem olcsó :shock: ezek szerint ha valakinek nem lett jó a kombi eredménye, akkor az akár 67000 ft-ot is kifizethet a 18. hétig...

Kép
Kép
gmeli
Budapest
 
 


Kép

13 hetesen így domborodik "ruha nélkül" :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


korybon - most olvastam a születéstörténetedet.. Hát én is majdnem így jártam. Igazából sokáig nem értettem, hogy miért volt szükség az óránkénti durva tágításokra aminek következtében a méhnyakamat valószínűleg plasztikázni kell (alapból kissé tátong) de ezek szerint mindez a császár elkerülése miatt kellett. Nekem is könyököltek - a férjem mondta én csak a nyomásra figyeltem - a babót is úgy kapták ki belőlem, hogy a derekán lett egy vörös foltocska a gerincénél ami azóta is nő vele. (mindig arra gondolok, hogy hogyan bírják ki ezek a kis három kilós csöppségek ezt... jó hogy nem törték el, remélem azért a dokik értenek hozzá)
Nekem sincsenek kellemes emlékeim a szülésről, az még hagyján nekem legalább a babáért nem kellett izgulni akkor. Nem úgy a gyerekágyon, ahol majdnem éhenhalt. Nem indult be a tejem, de semmi pótlást (úgy értem vizet sem) nem kapott pedig 40 fok meleg volt. Csak dicsérték, hogy milyen barna - pedig az a sárgaság volt, mire nyilvánvaló lett nekik is, úgy rohantak el vele hogy majdnem beszartam. Minket többször vissza is rendeltek és a gyerekorvos azt is utasításba adta, hogy adjunk neki vizet. Ja, otthon már lehet ezek szerint.
Noha én is abszolút anyatej párti voltam, ma már úgy gondolom, hogy kisebb baj lett volna ha kap akkor egy kis pótlást. A tej biztos azért indult be lassabban mert a szülés sem magától indult be, hanem elrepedt a burok, valószínűleg az aznapi sok stressz volt az alap ok - aztán a férjem beleberreget a hasamba a baba meg jól szájbarúgta és akkor repedt a burok.

Kép
Kép
gmeli
Budapest
 
 


gmeli
húúszegény :-( sajnálom a szülést!!! És neked hány órán át tartott??? Nagyon rossz, amikor azt mondom én pl, hogy borzalmas volt a szülés és akkor lehurrognak, hogy jaj, hogy lehet ilyet mondani!!! az a legszebb dolog a világon!!! az a szép, hogy lett egy gyerekem, a szülés szörnyű volt és mivel nem emlékszem a mámorító érzésre, mikor kitépték, nekem elmaradt ez a naaaaagy érzés akkor...
Nekem is tátong a méhszájam..azt mondta az előző dokim, ha még egyszer elvetélek, megműtik, mert lehet nem bírja el a terhességet :shock: olyan, mintha bomba robban tolna odalent szét....ez a doki viszont csak csodálkozott egy nagyot mikor meglátta és kész...

István kórház??????????? Szerintem menekülj onnan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: Tényleg, ha jót akarsz!!!! horror ami velem ott történt... :(

Gabrillio
de jó hogy ezt megkérdezted...ááá..akkor én már a 14. hétben járok, sőt hétfőtől a 15. hétben??? Szupppi!!! :D


Adókedvezmény
Én is azt tenném a helyedben, hogy a magzatra is a férjem kérné a támogatást, hiszen elvileg, ha jól értetem, akkor a 14. héten adhatod le az igénylést a babára és a kövi hónapban már rajta lesz a számlán..és akkor ne kell neked a tgys-ig várnod, míg havonta10.000.-el több pénz érkezik a házhoz...
És ha már szóba került..milyen igazolás kell, ha betöltöttem a 14. hetet???????? Uh lelet 14 hetes, vagy doki által írt pár sor?????? Jövő héten intézem ezt..

táppénz hányadikán érkezik meg a számlára??? És az adókedvezmény???? Adójóváírás??? Mert én eddig kézhez kaptam a fizum, de ezeket már számlára kértem!!!! tudtok segíteni???

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gyűlnek a szebbnél szebb "babaház" fotók :D

Az adókedvezményt én úgy tudom, hoyg a doki ad ki igazolást, hoyg a fogantatástól számítva már eltelt 91 nap. Ezt a papírt konkrétan nem kell sehová leadni, csak ugyanúgy meg kell őrizni 5+1 évig, ahogy az éves adóbevallást, hisz utólag, ha az APEH esetleg kutakodik, akkor be kell ezt is majd mutatni.

Horror szüléseket sajnálom, nekem is hosszú vajúdásom volt, de nagyon jó hangulatban telt az egész. Valahol még a régi írásaim között megtalálható a születéstörténetem, de most nem keresem meg, max ha valaki nagyon kíváncsi rá :lol:

Úgy tűnik, hoyg a tegnapi pocakparám mégiscsak egy alattomos és gigantikus "elgázosodás" következménye volt :twisted: Vacsi után elfeküdtem és elmúlt teljesen az a furcsa feszengés, így végül nem vettem be Nospát sem.

Csajok, ti nem tapasztaltatok olyat, hoyg ha kevésnek érzi a szervezet a bevitt kaját, akkor húzódozik a hasatok? Nekem akkor mindig enyhe húzódás, feszülés van az alhasamban, ilyen nagyon enyhe görcsre emlékeztető valami. Aztán ha kajálok, akkor megszűnik :shock: Szuper, mert az esetek jelentős részében nem is vagyok igazán éhes, oszt a baba kényszeretetése miatt fogok majd zsírkutyának hízni :twisted:

Nálunk ma a fiúk a nagyival kirándulni mennek Nagykovácsiba, hamarosan indulnak. Én maradok itthon, el kell majd ugranom a gyógyszertárba kiváltani az uccsó doboz Duphastont, majd főzök.

mai kaja:
fullos zöldborsóleves
rántott csirkemáj+mell
püré
rizibizi
házi majonéz
cékla

Kép
Kép
rheya
 
 


olyan szép pocakokat mutogattok! az létezik, hogy nekem a 10.héten fele ekkora sincs? :? kicsit kidudorodik a méhem, ráadásul nem is nőtt, mióta észrevettem, és ennyi. amúgy is, néha úgy érzem, nem is vagyok terhes. semmit tünetem nincs, éppen csak a mellem illetve a mellbimbóm fáj.. persze nem szeretnék újra rosszul lenni, de ez így olyan fura.

kaja - végülis ma lesz chillis bab, holnap almás-sajtos csirke.
jaj úgy szeretnék elmenni a mangalica fesztiválra! most van a Vajdahunyadvárban/nál.

korybon, szerintem a fizetést akkor utalják, amikor kézbe kéne kapjad, de legkésőbb 10.-e. szerintem. a többit nem tudom sajnos.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


de hülye vagyok, nem is ez volt a kérdés.. jól van Gabika.. vannak azért tüneteke mégis :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Fiúk elmentek motorozni, van pár perc pihi, mielőtt nekiállnék főzni (fasírt + krumplipüré).

Van barátnőm, aki két gyerek után is azt mondta, hogy szeret szülni. Na a harmadik után már nem így gondolja. :twisted:

Nekem a nehéz terhesség után megváltás volt a szülés. Nem mondom, hogy nem volt szar, de az újabb terhességtől jobban féltem, mint az újabb szüléstől. Pedig nálam volt minden. Megindított szülés, eltűnt kontrakciók, nagy baba, kicsi luk, haskönyöklés, nagy gátseb + sok repedés... Viszont volt fogadott dokim és szülésznőm is (most is ők lesznek) és én így teljes biztonságban éreztem magam és egy percig sem bántam meg.

És végre süt a nap! 8)

Hana
hana78
 
 


Sziasztok!

Korybon, én Istvánban szültem és nekem semmi bajom nincs vele. Remélem most sem lesz.

Lidire figyelni kell így 4-6 hétig nem mehet oviba. Jövőhéten vissza kell vinni, majd négy hét múlva újra kontrollra.

Kisbeeka, ha lesz időm és jobban vagyok ígérem leírom az ingázást! Remélem jövőhét utáni héten már megszűnik ez a hányós korszak.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: köszi :)
Vendég
 


Gabi: az én pocakom már hetek óta ekkora,minden betöltött héten lefotózzuk,és összehasonlítva őket nem sok a különbség.

Nálam azért látszik hamar,mert ilyen az alkatom,és a baba elhelyezkedése :)

Ebből a pocakból következtetnétek egyből fiúra??
Valaki azt mondta,hogy csúcsos :?
Vendég
 


Hát csúcsosnak tűnik.. 8)

A vonalzómat elnézve.. tegnap is 10 hetes voltam..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Íme az én babaházam 11+4 naposan :lol:
Kép
Kép
[/img]

Kép
Kép
rheya
 
 


Jujjj, de nagy lett :shock: Na, majd legközelebb kisebbre csinálom :oops:

Kép
Kép
rheya
 
 


Igen,a picibabás vonalzóm nekem is megállt... :? :? :?
Vendég
 


szép képek rheya! :)

nálam nincs is akkora tükör, amiben majd le tudom fotózni magam :oops:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Mindkét genetikai UH alapján idősebb a terhességem,mint a menstruáció alapján számolt (illetve nekem a konkrét megtermékenyítéshez képest volt számolva a lombik miatt),úgyhogy a baba belehúzott :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont ennek ellenére nem éreztem még a babácskát :?


Az jó amúgy,hogy a mellső falon van kialakulóban a méhlepény?
Nem értek hozzá,első terhesség.. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szerintetek az hogy lehet, hogy a 12 hetes Uh-on a méhlepényről egy szó sem esett??? itt többen írtatok róla már és emlékszem a kislányomnál is a 12 hetesen volt szó róla, hogy hol tapadt meg...most semmi sem..

Ma husileves és csokis muffin..és ma végre hónapok óta először vagyok éhes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Először van hogy jól esik kaja....most próbálom magam visszafogni, mert a 3. tányér husilevest is be tudnám falni!!!!!!!!!!!! :D

holnap ki mit főz??

A fasírtot imádom, de múlt hétvégén rosszul lettem az illatától..a férjem fejezte be a sütést...

Mit szóltok ehhez a csodás időhöz???????????? szuppeeer4 :D

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon: nekem sem mondták,pedig vártam,mert tudtam,hogy azt is néz(het)ik ilyenkor,de aztán a leletemen rajta volt,onnan olvastam ;)
Vendég
 


De nekem még ott sincs rajta..a lányomnál még az is rajta volt anno, hogy a köldökzsinórban mennyi ér van...itt semmi, se méhlepény, se köldökzsinór semmi se...na majd legközelebb..

a praxisban is 10.000 Ft egy 4D-s ultrahang???

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na nálunk minkét pasi alszik. Bár a kisebbik kb 1 óra és felkel :)

doki/ szülésznő: én pont a dokimhoz ragaszkodom, mert elég nagy esélyeim vannak megint a császárra, és ott meg a szülésznő nem tud sokat segíteni.

inga: ez az ingás dolog engem is érdekelne!:wink:

fogorvos: hát én most is járok, mert az előző terhességem alatt jópár lyukas fogam lett, amiről nem is tudtam. Szoptatásnál ki kellett húzni az egyik bölcsesség fogam és akkor mondta a doktornő, hogy azért itt még lenne mit tömködni is, így most ezeket csináltatom. És az is biztos, hogy legalább 2 havonta eljárok majd kontrollra. Úgy fest a dolog, hogy a fogaim hajlamos kilyukadni így terhesség alatt, pehhemre.... :?

gmeli: (bölcsesség fog műtét) nekem sajna volt...de lehet hogy mivel még előtte jársz nem kéne elmesélnem :lol: persze ha ragaszkodsz hozzá én leírhatom

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: én is rákérdeztem a fogdokinál,hogy miért van ez,hogy a terhesség alatt annyi fog kilyukad,de azt mondta,hogy nem a baba von el a szervezetből bármit is,és emiatt,hanem megváltozik a nyál szerkezete a terhesség miatt,és jobban "oldja" a fogat,ami szerencsétlenebb esetben több fogat is követel,azaz kilyukadnak.

Nekem is mondta,hogy pár hónap múlva azért nézzünk rá,hogy elcsípjük időben,ha lenne valami,de hátha nem lesz :)
Vendég
 


Sziasztok!
Ha megengeditek, csatlakoznék 8)
Sajnos most nem nagyon tudok itt ülni, mert beteg lettem, húz vissza az ágyikó. Próbálok kicsit aludni és jövök kicsit mesélni magamról.

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok Lányok!

Megosztjuk a jó híreket, s nagyon nem szívesen, de elmeséljük egymásnak a rosszakat is... még a lehető legrosszabbat is. Tegnap nálunk ez történt. Missed ab. Sürgősségiben végezték el a műtétet, ma engedtek haza. Nehéz lelkileg, egyelőre hagyjuk, hogy fájjunk, gyászoljunk, ne szoruljon belénk a rossz érzés. Viszont úgy érezzük (próbálunk öntuningolni persze), hogy nem véletlenül történt. Valamiért így kellett lennie. Igyekszünk előre nézni, és bízom benne, hamarosan megoszthatom Veletek, hogy újra kisbabát várunk.

Ahogy az érzelmeim engedik, olvasom majd, igyekszem nyomon követni a történéseket! Mindenkinek drukkolok, őszintén szorítok!
Kívánok Nektek jó egészséget és kitartást!!!
Vigyázzatok magatokra!

Zsé - Anita
zsemlyécske
 
 


Zsemlyécske
Borzasztóan sajnálom! :( Mi történhetett ilyen váratlanul?
Sok erőt és kitartást kívánok Nektek és őszintén remélem, hogy a sors hamarosan kárpótol ezért a veszteségért!
Vigyázz magadra!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Anita: tiszta szívből sajnálom......!!!
Vendég
 


Korybon
Úgy tudom, hogy a Praxisban 10.000. Nekem most mindenki a 4D Genesist ajánlotta, rengetegen dicsérik, úgyhogy mi jövő vasárnap oda megyünk. Ott 11.000 a fél órás vizsgálat+lelet+egy színes fotó.
II. kerületben van.
A 12. heti uh-n nekem sem mondtak semmit a lepényről, utána egy héttel voltam a nődokimnál, ő nézte meg és árulta el, hogy rossz helyen tapad.

Kisbeeka
A lepény három helyen tapadhat: hátsó falon (tehát a gerinced felé), mellső falon és a fundusban (méh teteje).
Teljesen normális az is, ha a mellső falon tapad, ebben az esetben annyi "hátrány" lehet, hogy esetleg később érzi a kismama a magzatmozgást, mert a lepény tompítja.
Gondok akkor vannak, ha a méhlepény a méhszájhoz közel fekszik vagy esetleg teljes egészében fedi a méhszájat. Ilyenkor nagyon kell vigyázni, főleg a vége felé.

Chamomilla
Üdv a csapatban!

Rheya
Nagyon aranyos a pocakod! Jó vékony vagy :)


Az adókedvezményhez szükséges igazolást a nőgyógyász állítja ki, azon szerepel, hogy kb. mi a fogantatás időpontja, illetve hogy a kismama betöltötte a 91. napot. Valóban nem kell sehová leadni, csak megőrizni.


Én teljesen kipurcantam! Fél 12-re értünk az állatkertbe, zárásig (4 óra) ott is voltunk, eközben egyszer ültünk le negyed órára, amíg elmajszoltuk a szendvicset és gyümölcsöt, ezt leszámítva végig gyalogotunk. Utána még átsétáltunk a Hősök terére, mert Luca látni akarta a szobrokat, majd keresztül az egész Városligeten a villamosmegállóig.
Most úgy érzem magam, mintha egy téglarakással a hátamon futottam volna három hetet... Pedig alapjáraton jól bírom az ilyen napokat, sokat szoktunk kirándulni, egész napos programokat szervezni. De még félidőnél sem járok, mi lesz később...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Zsemlyécske
Nagyon sajnálom, ami történt. sok erőt kívánok nektek! :cry: Nem volt semmi előjele, nem éreztél semmit? :?

Addisz
Rá se ránts! Látod én még az 1. trimeszterben járok, de már úgy császkálok, mint egy vénasszony :oops: attól, hoyg magasabb a pulzusom, eleve nem bírok úgy loholni, estére meg ha felpüffed a pocakom és még húzódik is, akkor már kezdek "pingvinesen" járni :twisted: Gááááz, de én a fiammal is egyből ilyen "nagyonterhes" lettem, pedig mindig azt hittem, hoyg majd fittmami leszek :lol:
Véééékony? Na ne viccelj :lol: 12 hete még az voltam, de azóta szinte csak pihengetek, no mozgás, elplöttyedés és hát kajaügyileg eléggé belehúztam :oops:

Chamomilla
Üdv a csapatban! Írj magadról, ha egy kicsit jobban érzed már magad :)

méhlepény tapadása:
Én úgy tudom, hoyg a mellső falon tapadásnál picit jobban kell figyelni, könnyebben sérülhet a lepény, amin persze nem kell különösebben parázni, csak jobb, ha kevésbé emelget az ember és nem kockáztat furcsa sportokkal. Szóval igazából semmi gond nincs vele. Egyébként vicces, mert a fiamnál ahányszor voltam UH-n, folyton épp az ellentétét mondták, mint az előtte lévő alkalommal, hoyg hol tapadt meg a lepény :twisted:
Ha az elején rálóg a belső méhszájra, az okozhat némi pecsételést, de ahogy növekszik a méh, úgy szépen fel szokott kúszni normális helyre a lepény. ritkán fordul az elő, hoyg végleg "útban" marad :wink:

Kép
Kép
rheya
 
 


sziasztok!

milyen szép pocakok! :)
Kisbeeka tényleg jó csúcsos, fiús pocakod van! nagyon aranyos!

Rheya a tied is nagyon édes, kb az enyém is ekkor ruha nélkül. :) de én nem vagyok ilyen csini! :)

Chamomilla üdv neked is! egyidős a pocaklakónk. te hogy viseled a rosszul léteket? vagy van egyáltalán? nekem már "csak" délutántól van amíg el nem alszom, szerencsére napközben már jobban vagyok. de ezek az esték szörnyűek.
Vendég
 


Rheya
Ez tök jó kifejezés, "nagyonterhes" :) Pingvinjárás esténként néha nálam is bejátszik, ilyenkor a párommal jókat röhögünk :)
Azért kicsit aggaszt, hogy fogom bírni a június elejére lefoglalt nyaraláunkat...meg úgy általában a tempónkat. Nagyon aktív, jövős-menős család vagyunk, minden hétvégén program, túrázás, múzeum, bicikli stb.
Félek, hogy a nyári nagymeleg még inkább megnehezíti majd a dolgot...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!Zugolvasó lettem,de igyekszem jönni csak tombolt nálunk az infulenza.:-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


zsemléycske
Nagyon-nagyon sajnálom... :( Mi történt???? Persze ha tudsz róla beszélni..és hány hetes is voltál??? Annyira sajnálom....
már azt hittem senkivel sem fog előfordulni, 2 topic babával már történt tragédia...reméltem ezzel vége....az a 2 is bőven sok és szomorú....kitartást kívánok!!! :(

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


zsemi :((( én is azt hittem, mint korybon, hogy mással már nem fog előfordulni. Kitartást, sok erőt!

hát én tegnap elkiabáltam magam, hogy nincs tünetem. soha többet nem fogom. estére émelyegni kezdtem és szaladtam a wc-be. és most sem vagyok a top-on. nem akarom vissza azokat az időket :? ugye nem jönnek vissza?

béka, neked hogy van a gyomrod? rég írtál róla.

addisz, ez nagyon jó kis program! mi tavaly májusban játszottuk meg, csak Hősök tere helyett a Vajdahunyad várat tettük hozzá.

na, jó már a vonalzóm? 10 hetes 2 naposnak kell lennem.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Férjem szerint meg kéne mondanom nektek, hogy melyik a hasam és melyik a popóm...:-) Szóval remélem látszik melyik a hasam...

Kép 13 hetes + 6 napos pocó

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


korybon, ez nagyon szép!!! 8) irigyellek!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korybon
Nagyon helyes pocak! A te férjed sem komplett ezzel a pocak-popó dumával, nagyon röhögök :lol:

Addisz
Hú, a meleget ne is emlegesd, rettegve gondolok az elejétől fogva arra, hoyg nem lesz nekem elég a tonnámat, a hatalmas pocakot cigölni, de mindez még közel 40 fokban lesz 2-3 hónapon át. egyébként sem bírom a kánikulát itt a városban, normál esetben is vizesedem, a fiammal is alapból tiszta víz voltam az utolós hónapokban, pedig ő téli babaként született. Mi lesz itt, ááááááááááááááááááá :shock:

Henó
Jobbulást nektek, de gyorsan!

Lányok, nem is meséltem, hoyg a férjem végül pénteken úgy jött haza, hoyg rendben, adjam fel a lakáshírdetést. Sőt, még egyéb ügyekben is tratott némi mea culpa-t. Persze ettől egyből feltámadt bennem a remény, hoyg hátha akkor még a végén talán a gyermekelhelyezés témában is meg lehet majd vele egyezni és legkésőbb ősszel vége az egész cirkusznak. Persze ez az újbaba szempontjából már teljesen mindegy lesz, mert nyárig a válás már nem megy le még közösmegegyezéssel sem, szóval az átnevezéssel járó cécót nbem ússzuk meg sehogy, de azért jó lenne, ha lenne megegyezés, mert Dávidnak sem mindegy, no meg egyikünknek sem, hoyg a válás 6 hónap, vagy akár 2 év :roll: Drukkoljatok!

Kép
Kép
rheya
 
 


Zsé: Borzasztóan sajnálom :( Pihenj sokat és vigyázz magadra, aztán hajrá újra próbálkozás!

Rheya: Drukkolok. Csak egy javaslat, hogy próbáljatok a megbeszélt dolgokról egy megállapodást írni írásban. Ha lehet ügyvéd előtt, mert akkor utána már nehezebb visszakozni. Megy a drukk!

Pequ: Most jó sokáig nem jössz, de remélem azért olvasod majd. A kefirgombáról mindent megtalálsz itt: www.kefirgomba.hu

Nagyon szépek a pocakok, mindenkié!

Chamomilla: Üdv itt!

Főzés: nálunk is húsleves lesz és palacsinta.

Honlap: Bocsánat, nem tudom, hogy ki írta a honlapot, de talán a legegyszerűbb az lenne, ha csinálnánk egy gmailes címet, aminek csak mi tudjuk a jelszavát és mindenki töltheti fel oda a képeket.
Csak azért gondolom, hogy egyszerűbb, hogy senkinek ne kelljen vele külön foglalkozni. Mit szóltok?

KépKépKép
bogme
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: