Új privát üzeneted érkezett!

bebe29: nagyon örülök, hogy így álltok hozzá!! igen pozitív! irány a hálószoba :) Amúgy hallottam egy tornáról, ami állítólag nagyon sokaknak segített, ha gondolod olvass utána vagy járj utánna. Azt hiszem a neve Aviva torna. Remélem jól emlékszem rá. És természetesen jelentkezz ha van valami fejlemény, addig is megy a drukk!!

Kép


Kép
norcs83
 
 


Hana
A vonalzót a profilodban az aláírás részhez tudod beilleszteni úgy, hogy bemásolod a bbcode-ot. A picibabás vonalzók egy ideje vacakolnak, úgyhogy én a lilypie-t ajánlom.

Bebe29
Öröm volt olvasni a soraidat, vigyorogtam itt magamban. Nagyon jó fej a dokid, azt meg kell hagyni, és szerintem is felesleges véget nem érő vizsgálatoknak alávetned magad. Nagyon drukkolok, alig várom, hogy visszaírjalak a táblázatban :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Norcs83: igen, már én is utána néztem, megírtam is a hölgynek, de ez inkább a meddőségre jó, nálunk meg ugye sajnos nem ez a hiba százalék. Azért nagyon köszi :)

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk..most nincs időm visszaolvasni, de majd este bepótolom.

Akiknek picibabás vonalzójuk vannak, menjenek fel a picibaba.hu oldalra, keressék meg a vonalzójukat és frissítsenek egyet (F5) és akkor végre jó lesz elvileg a vonalzón mutatott idő...

Egyelőre ennyi!

Sziasztok! :D

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Antekirt: ne haragudj,ha értetlen vagyok,már csak azt a lehúzás dolgot nem vágom...

A többi már okés :)
Vendég
 


sziasztok!

frissítettem a vonalzómra, kíváncsi vagyok :) meg átírtam benne 08.29-re a dátumot, végül is ez a legvégső.

béka, és ki ez a csodadoki? :) uzsokiban van ő is, ugye?

képzeljétek, ma voltam laborban.. hét után értem az uzsokiba, fél kilenckor jöttem el.. nem is a vérvétel volt a gáz, hanem elküldtek EKG-ra de basszus senki nem tudta, hova kell menni!! mostanában mindent átépítettek, átszerveztek, és leküldtek az alagsorba, h ott az ekg. ott behívtak és közölték hogy menjek fel a földszintre itt jobbra ott balra (a kórház egy labirintus). ott nem találtam semmit, megkérdeztem két szimpi faszit, kövessem őket. jó. visszavittek az alagsorba. mondom higgyjék el, innen küldtek fel. akkor nem tudják hol a másik ekg. felmentem megint de már a sírás kerülgetett, dolgozni is kellett jönnöm. megkérdeztem a röntgenen, onnan elküldtek a beteginformációra. ott közölték hogy ott van egy ekg de oda csak benn fekvő betegeket visznek. huzavona, na jó megkérdezi. hát ott csinálták. és azt mondja az ekg-s hogy akkor most relaxáljak. jóóóóóó... fúdekészvoltam.

Addisz, kíváncsian várom a vasárnapodat! még az is lehet, hogy én is megyek vasárnap uh-ra, mert csütörtökön megyek dokihoz, és utána be szokott hívni, amúgy is másfél - két hete nem láttuk már a babát.

lányok, ez a genetikai cucc ez a kombinált is egyben? erre be kell jelentkeznem valahová vagy a dokimmal intézem? béka, te ezen voltál legutóbb az uzsokiban, ugye?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: nekem a rendelés az Örsön van a dokimmal,és az EKG-t és vérvételt is ott helyben 1 nap alatt megcsinálták,másnap megvolt a vv eredménye is!!

Genetikai UH-ra kellett telefonon időpontot kérnem az egyik uzsokis dokihoz,és a megbeszélt időben odamenni,de ott nem csinálnak kombináltat,hanem HA kéred a vérvételt is (ettől lenne kombinált),akkor a kezedbe nyomnak egy 9000 Ft-os csekket,azt be kell fizetni,és visszamenni,és valahol a házon belül (erre rá kell kérdezni) megcsinálják a vérvételt.

Az Uzsokinak nincs szerződése a Sejtbankkal,ezért lóvés a dolog...

A dokimnak nem árulom el,hogy megcsináltattam a vv-t is,mert ne muszáj tudnia,hogy olyan vizsgálatot is elvégeztetek,amit ő nem tartott indokoltnak :D

Ha még van kérdés,nyugodtan! ;)
Vendég
 


Biztos lesz még, az eddigi válaszokért meg örök hála :)
Asszem csütörtökön mélyen a doki szemébe nézek, és kierőszakolom belőle, hogy akkor most már mindent mondjon el. Eddig mindig azt mondta, ááá még korai ide-oda mennem. a védőnő meg majd' letolt, amikor bejelentkeztem hozzá, hogy hát ideje már találkoznunk, ejnye.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Na, végre feltettem a táblázatot. Biztos sok hiányosság van benne, úgyhogy mindenki jelezze, aki kimaradt, hogy szeretne bekerülni és máris intézem :)

Holnap kora reggel AFP (néhány hete még oly' távolinak tűnt ez a dátum), hál' istennek a cukros lötyit megúszom :lol:

Egyre inkább kezdek rájönni, hogy nagy mákom van a kórházammal, mert nekem ezidáig 0 db beutaló kellett, mindent megcsináltak helyben, ingyen, szinte várakozás nélkül. Csak maradjon is így végig...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kisbeeka, az úgy van, hogy még mielőtt bárkinél használod, végighúzod a láncon a kezed ahogy tartod lógatva az ingát. De csak az csinálja aki használja az ingát. Tehát ha neked csinálják akkor a másik fél húzza le mivel ő használja. :-)

Sajnos én este megint nem voltam jól. Akik rosszul voltak, nektek mikorra múlt el a rosszullét illetve a rókakoma?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

addisz,
kérhetek én is felvételt a táblázatba?
32 év, Bp. XVI. ker., Marci - 2 év, Flór Ferenc: dr. Erdélyi Zsolt, augusztus 11.

Nevét még nem tudjuk, majd ha kiderül a neme, elmélázunk rajta.

kisbeeka,
most nézem, hogy te is XVI. kerületi vagy. Melyik részen? Mi a malomdomb lakókert környékén lakunk.

Ma voltam a koraterhességi vérvizsgálaton. Hétfőn a dokim kérdezte, hogy miért nem mentem. Mondom, mert a védőnéni azt mondta, hogy elég neki a decemberi lelet. Jó, jó, de neki nem elég, úgyhogy gyorsan húzzak el a kórházba és csináltassam meg. Megint szép lila lett a karom... :cry:

Olyan szép idő van és úgy nem kívánom újra a hideget! Vasárnap már megint cidri lesz...

Hana
hana78
 
 


Hana: Rákosszentmihályon lakunk,nagyjából a Rákóczi utcánál :)

Addisz: az AFP-hez éhgyomorra kell menni,vagy csak gyorsan le akartad tudni? :)

Nekem febr. 28-án kell mennem AFP-re,márc. 16-18. között pedig a következő UH-szűrésre.
Vendég
 


kisbeeka,
régen mi is ott laktunk, a szent korona u-i lakótelepen (férjem ott nőtt fel). :) Ez tök jó. Egyébként a melóhelyem meg a régi EMG-ben van.
hana78
 
 


Hana: ezt a részt kevésbé ismerem,mi régen Mátyásföldön laktunk (Pilóta utca),no az nagyon hiányzik...

Antekirt: ezt így már értem :D
Ez a része kimaradt,mikor nekem csinálták :D

Lehet a lánc és gyűrű bárkié,amivel csinálom?
Mert mikor rajtam kísérleteztek,úgy emlékszem ez is szempont volt!
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Na, csináltam új vonalzót, a picibabás mára is megállt. Szép? :)

Jaj, kezdek egyre lomhább lenni a suliban. Képzeljétek, ez egy régi pület, hatalmas belmagassággal - és három emelettel. A tanári az elsőn, az óráim totál összevissza, földszint után harmadikon és hasonlók, Na úgy megyek ilyenkor fel a harmadikra, mint akin láncon húznak, kollégák jót nevetnek rajtam - még nem tudják :) Mindenesetre nagyon fárasztó. De legalább fitt leszek :wink:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Igaz, az én pocakomban állítólag két kisfiú fejlődik, ezért lehet, hogy augusztus előtt kibújnak (bízunk benne, hogy nem), de remélem azért befogadtok magatok közé!

Mi most Soroksáron lakunk, de napközben sokszor Mátyásföldön vagyok a szüleimnél és ha minden jól megy, akkor nyáron költözünk a Rákosi út végére, ezért már most is a XVI. ker-be járok védőnőhöz.

Mi a sejtbankos down/edwards szűrésen voltunk, de az ogyei-n (Bolgárkerék u.) keresztül, így nem kellett érte fizetnünk. A vért az ogyei-ben vették le, az UH pedig a Magzati Diagnosztikai központban volt, ugyanannak az épületnek a hátsó-oldalsó részén.

Kata

Kép
kata0223
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!Ismét itt az elveszett :? :oops:

Velünk minden a lehető legjobban alakul!
Kis könyvem megvan,1hét takonykór és 1hét fog gyulladás után jól vagyok :roll:
Jövőhéten azt hiszem ki is húzatom a fogam,nem óhajtok szenvedni ezzel!

Múlt hónapban rengeteg munka volt a cégnél mindennap csak bedőltem az ágyikóba.Visszaolvasni sem volt időm talán majd ma illetve most :)
Nagy hírem van elmondtam a munkahelyen hogy mi is a helyzet,és képzeljétek mindenki örül bent hogy kismama vagyok :shock: :lol: és ha úgy gondolom és úgy alakul visszavárnak :)
Nagyon megkönnyebbültem :wink:

Ma megyek a dokimhoz,hétfőn voltam a védőnőknél minden oké,és jövő hét szerdán már a 12.hetes uh-ra megyek
:shock:
Baromi gyorsan telik az idő!

És nagyon öcsikét érzek :D
Megyek is visszaolvasni!
Majd jövök sziasztok! :)

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok!

Ismét kicsit elmaradtam, rengeteg intéznivalóm akadt a héten, ami miatt nem bírok ismét normálisan aludni. Kissé túlpörög az agyam :? Napközben meg állati vacak még mindig a gyomrom, most perpillanat nincs olyan főtt/meleg étel, amitől ne lenne iszonyat savam. Magyarul napok óta szinte csak hideg kaján élek, de az sem mindegy, hogy miféle :roll:

Kérnék szépen sok-sok drukkot ma 11-1-ig, akkor leszek fent a géndiagnosztikán a komplex teszten!

Kép
Kép
rheya
 
 


Sziasztok!
Én is itt! Szerencsére sokkal jobban, viszont nagyon fáradtan, borzalmas napjaim voltak....tegnap suli után még megjártam a MÁK-ot, aztán ovi, haza sütni, mert ma farsang az oviban. Ki vagyok purcanva. Ma kicsit lógok, de azért be kell mennem, no meg ma lesz a 12. hetes uh!

Voltam védőnőnél -jaj de kiakasztott, na majd elmesélem.......csak röviden: zsíroshajú ápolatlan frissen végzett és a nagykönyvből osztja arcoskodva a jótanácsokat egy már 2 gyerekes leendő orvosnak........no komment, de mosolyogva végighallgattam, élvezze ki a szerepét :twisted:

antekirt: én is régen sokszor megcsináltam az ingát, nekem fiú-fiú-lány-lány jött ki. Első kettő kipipálva, de azért elég lesz 1 lány is :D mondjuk én nem úgy csináltam, mint ahogy te írtad, hanem csak simán a tenyerem fölé lógattam és hajszálon volt a gyűrű.

addisz: akkor én is szeretnék bekerülni a táblázatba 8) 30 év, tesók: Milán 6 és fél, Martin 3 év. Pécs, kórház: Szülészeti Klinika Pécs, Dr Koppán Miklós

chamomilla
Pécs
 
 


rheya: mennek a drukkok!!! és mély együttérzés, de én már a hideg kajától is rosszul vagyok, fúj, nincs olyan, amit megennék! sőt, leginkább az ivás....csak vizet, de azt is alig bírom.

chamomilla
Pécs
 
 


Chamomilla
Jaja, én is már hetek óta szinte csak hűs vízre vágyom. A korábbi mentes kávéból készített tejeskávémtól egyből a rókák kerülgetnek és vagy 1 hete már a meleg tea sem ízlik :? Néha viszont, ha már nagyon vacak a gyomrom és nem itthon szenvedek, hanem munkába kell mennem, akkor bevallom őszintén, hoyg szoktam egy kis doboz kólát lehúzni, ami egy darabig megszünteti az émelygést. Egyébként utálom a rendes kólát, sőt, még szénsavas üdítőt sem iszom, de ennyi nem árthat és legalább 1-2 óra erejéig jobb a közérzetem tőle :lol:
Ja és a legújabb, hoyg néha fanta narancsra vágyom (sose iszom egyébként :shock: ), illetve 1 hete minden szenyára tormát kennék, ha már nem faltam volna fel az itthoni készletet. Hétvégére be is szerzek egy újabb üveggel, mert a felvágottak, szendvicsek is kiütnek :twisted:
A védőnőnél hidd el az a legjobb, ha csak bólogat az ember minden hülyeségre, így szabadulsz a leggyorsabban :twisted: Szerencsére az enyém teljesen rugalmas, igaz most már van gyerkője, de mikor Dáviddal voltam pocakos akkor sem okoskodott, pedig akkor még nem volt sajátja. Ja és a sors fintora, hoyg épp ő nem volt képes szinte egyáltalán szoptatni a kislányát, pedig nyilván hozzáértő a témában. Szegénynek állítólag alig volt valami teje :roll:

Kép
Kép
rheya
 
 


Csajok, ugye nem gond, hoyg én itt színesben pompázom? Nem feltünősködni szeretnék, csak egy másik fórumon megszoktam már évek alatt, hoyg sokan írunk szinesen, hoyg könnyebb legyen megtalálni, hoyg hol veszítettük el utoljára a fonalat :wink:

Kép
Kép
rheya
 
 


rheya: engem nem zavar, sőt nagyon is tetszik, hogy színesben írsz :wink: igen, vannak normális védőnők is. Nekem a budakeszi nagyon normális volt a kicsi fiamnál. Én soha nem jártam gondozásra, ő sem jött, mert tudta, nem tud újat mondani...de ez a nő, 2 héten belül kijön házhoz, gondoltam gyere, úgysem leszek itthon 8)
nekem is a cola jó szokott lenni a gyomromra, pedig amúgy én sem iszom ilyen lónyálakat. Általában teázom, de amióta terhes vagyok, nem bírok teát inni, kávét sem....pedig olyan klassz teáim vannak itthon, ránézni sem bírok :( vagy savam van, vagy csak undorom, hányingerem. Tegnap volt véradás az egyetemen, persze itt nem volt virslizés (nyugi, én nem adtam vért, terhesen nem lehet), de eszembe jutott, hogy egyszer vmi fesztiválon adtam vért és kaptam sültkolbászt mustárral friss kenyérrel és egy pohár hideg sörrel! Na én most azt kívántam meg :D pedig amióta babás vagyok húsundorom is van :roll:

chamomilla
Pécs
 
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


rheya, megy a drukk!

én meg ma megyek (először) védőnőhöz! :) meg utána a doki magánrendelésére is, remélem meglesznek a keddi vv eredményei.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Feldobtam a friss táblázatot, Hana és Chamomilla is benne van.

Chamomilla
Még a szülés várható időpontját is írd meg légyszi', ha tudod. Mesélj majd az uh-ról!

Rheya
Nekem sem gond természetesen, hogy színesben írsz :)
Ez a torma dolog vicces :lol:

Kata
Üdv a csapatban! Húú, két kisfiú, ez nagyon izgi :) Mesélj még magadról!

Kisbeeka
Éhgyomorra kellett menni, ezért is örülök, hogy ilyen gyorsan végeztem :)

Gg
Örülünk, hogy előkerültél és minden rendben van!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kisbeeka, Hana én is Rákosszentmihályon laktam 25 évig.

Hana, az Emg-ben mit csinálsz? Bocsánat csak családon belül valakinek ott van az irodája. :-)

Kisbeeka, elvileg lehet bárkié a gyűrű. lánc, bár én egyből az enyémmel szoktam mivel mivel mindkettő adott. :-)

Chamomilla, úúú a hideg nekem sem volt kívánatos, főleg a víz stb, hanem csak teáztam 3 hónapig ja és csak kamilla teát és melegen esett jól. Aztán másfél hét citromfű tea, most meg folyton a bubis vizet innám házi meggyszörppel. :-)

Kata, üdv. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


antekirt, hogy van Lidi?

Kata, írj magatokról valamit! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabrilio, köszönöm kérdésed ma mennek vissza a kórházba, hogy megnézzék, majd utána megint lesz egyszer kontroll, szóval este többet tudok. Holnap jön haza anyósoméktól Lidi, mert sajnos én alig bírtam ellátni magam eddig a rosszullét miatt. Szóval hátha addigra mire hazajön megerősődök és jövőhéten már velem lesz itthon. :-)
Mikorra mész dokihoz?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

chamomilla
Örülök, hogy jobban vagy!!! Gyakorlatra hova jársz? Orvosira jársz..milyen orvos leszel? háziorvos vagy sebész vagy ..? Minek öltözik farsangon a gyereked,

Gabrillio
Szorítok ma!!!! Milyen suliba jársz, mit tanulsz??? Jó volt a mangalica fesztivál? Mi nem mertünk kimenni..nem bírom a szagokat még mindig...de olyan jó lett volna ez a program..

antekrit
Örülök javul a kislányod!!!

Rheya
tök jó hogy színesen írsz, nekem tetszik!

Addisz
köszi, hogy karbantartod a táblázatot!!! tök jó! Nagyon sokan vagyunk már!!!

Kata
Gratula..két kisfiú..de jó!!!! És tuti már hogy fiúk???

Bebe régi
Hajrá az összebújásokhoz..nagyon pozitív a gondolkodásod és biztosan meg is lesz az eredménye!!! Nagyon szorítok..pár hét múlva ki is derül sikerült-e valami..és nagyon szimpi a dokid..ki ő???

gg
írtad hogy sok a munka..de látom alig 1 éves a gyerkőc, rá ki vigyáz, míg te dolgozol? Bölcsis? Nem rossz, hogy nem lehetsz vele?

Én ma megyek 13.30-ra a belgyógyászati kivizsgálásra, hát nagyon-nagyon izgulok!!! Szorítsatok kérlek!!!

Sajnos napok óta megint visszatért a rosszullét, ájulásérzet stb....de már biztos nem sokáig tart, hiszen itt vagyok a 15. hét kapujában!!!

vonalzót megpróbálom én is lecserélni, elnézést,l múltkor működött ez a frissítés dolog..hát ezek szerint mégsem...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

addisz,
köszi. :)

kata,
üdv itt. Melyik rendelőhöz tartoztok? (nem fogunk messze lakni egymástól :) ) Mi a Délceg-be járunk. Ha ti is oda jártok, akkor lehet, ismerem a védőnéniteket.

antekirt,
szentmihályon is jó volt, de itt (majdnem csömör határában) jobban szeretek lakni. A főépületben bérelünk irodát, környezetvédelemmel, munkavédelemmel foglalkozunk.

H
hana78
 
 


Na sikerült lecserélnem a vonalzóimat..pedig nem is tudok angolul :-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon szoktam ilyen helyekre írogatni, de kezdek egyre jobban ráhangolódni erre a babavárás dologra...:-)
Épphogy csak elkezdtünk beszélni a párommal a gyerekvállalásról, de ő, mármint a baba már nagyon jönni akart, az első védekezés nélküli alklommmal bekopogott..:-)
Szinte vérlázító ezt leírni, főleg úgy, hogy páran még hiába próbálkoznak, de fel a fejjel!
Szóval a 14. héten vagyok, aug. 10-re vagyok kiírva, üdvözöllek benneteket!
Agi
buvaragnes
Győr
 
 


Szia Ági!
Gratulálok a gyors sikerhez :) Akkor ez a baba tényleg nagyon jönni akart hozzátok! Ő lesz az első?
Merre laksz, hol fogsz szülni?

Korybon
Szerintem nem jól illesztetted be a vonalzókat, én legalábbis csak a hosszú bbcode-ot látom, nem a képeket.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Szia Addisz!
Első baba, Győriek vagyunk, de erősen gondolkodom, hogy szülni Bpestre menjek. Lételemem a víz, ahogy a nevem is mutatja, búvár vagyok, és szeretnék vízben is szülni, nem csak vajúdni. Azt hiszem, a Szent Imrében engedik, ha nincs semmi komplikáció.
Tudtok erről valamit esetleg?
Üdv
buvaragnes
Győr
 
 


Addisz
Nálam látszik a vonalzó...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Bocs, még valami: hogy van ez a vonalzó dolog?
Ne nevessetek ki...:-( kezdő vagyok 33 éves létemre... :oops:
buvaragnes
Győr
 
 


Ági
Vonalzót több helyen is tudsz csinálni, én a lilypie.com-ot ajánlom. Ott ki lehet az elején választani, hogy milyet szeretnél (várandós, szülinapos, házassági évforduló stb.) Összeállítod a Neked tetsző a hátteret a mutatóval, megadod a szülés várható időpontját, ez alapján automatikusan fog naponta változni, hogy hányadik héten jársz. Ha megvagy, akkor a bbcode-ot kell itt beillesztened a profilodba, az aláírás részre.
Ha nem megy, akkor kérdezz bátran :)
Egy nagyon kedves ismerősöm tavaly szült a Szt. Imrében, vízben vajúdott és zuhany alatt zajlott a kitolás is, ennyi információm van a témáról.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


GG: Nincs másfél éves a kisfiad és már dolgozol? Ezt hogy bírod? És hol van addig? Le a kalappal!
Drukk a jövő heti UH-hoz én csütörtökön megyek. Olyan izgi, mert remélem megtudjuk a nemét már végre!

Rheya: Megy a drukk!

Chamomilla: Védőnőnél én is így szoktam, hihi

Kory: A belgyógyászati vizsgálat nálunk elég vicces. Meghallgat a házidoki, megméri a vérnyomást, aztán kész. Megy a drukk neked!

Ági: Üdv közöttünk! Gratulálok! Nálunk mind a 2 elsőre jött össze. Én is mindig csak halkan merem ezt megjegyezni 
Én is úgy tudom, hogy a Szt. Imrében nagyon támogatják az alternatív szülési módokat. Ha minden rendben, akkor úgy szülhet az ember, ahogy szeretne.
Vonalzót tudsz készíteni sok babás honlapon és annak a kódját kell beszúrnod a profilodnál, az aláírásokhoz.

KépKépKép
bogme
 
 


Köszönöm a gyors válaszokat!
Addisz!
Azt tudod esetleg, hogy az ismerősöd miért váltott kádból a zuhanyra?
Sajnos most dolgozni megyek, remélem később még bekapcsolódhatok!
Sziasztok!
buvaragnes
Győr
 
 


Ági
Nem tudom, de majd megkérdezem tőle. Meg azt is, hogy konkrétan kinél szült.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,jöttem :D

Aztán rohanok is kajálni,folyamatosan éhes vagyok...
Nekem most 2 napja a tepertő jön be,de ahogy olvastam itt ezt a mustáros kolbászos dolgot....húúúú,most én is ennék mondjuk hurkát mustárral :D

Jujj,kezdek kívánós lenni?? :D

Eddig én is utáltam a húsféléket,de most azért a szalonna is szimpatikus,2 hete 7végén kolbászba is beleharaptam :lol: :lol: :lol: :lol:


Az ingázást megcsináltuk párommal,nekem eddig 2x jósolták ezzel a módszerrel a 2 lánybabát.

Tegnap este megint lány jött ki :lol: :lol: :lol: :lol:

Ahogy a kínai fogamzásos naptárral is :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most próbálkozom a vonalzó beszúrással...

H

Kép

Kép
hana78
 
 


Ez nem jött össze...
hana78
 
 


Namégegyszer.

H

Kép

Kép
hana78
 
 


yessssz. :D
hana78
 
 


Addisz:A táblázat szuper lett:)és de jó hogy ilyen sokan vagyunk már rajta :D És igyekszem sűrűbben ideérni :lol:

Korybon,bogme:igen Milus még nincs másfél éves de dolgozom.nem egyszerű de megoldható!nagyon tud hiányozni nap mint nap hogy vele legyek de szerencsém van apukámmal nagyon jól megvannak(sőt baromira összenőttek :D )
Elvileg 4órában dolgozom de ha be kell mennem tuti fix hogy 8órát húzok le :)
Szeretem csinálni,a szakmám a hobbim.
Virágkötőként dolgozom.

Kép
itt van Milus első hava:D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


hana a Nemégegyszernél látom a vonalzód :)
viszont ezen az oldalon már nincs ott :o

GG

Kép

Kép
gg
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: