Új privát üzeneted érkezett!

Elnézést......:oops:
Tudom, már elköszöntem!


Korybon!
Mi volt a gond az Isvánnal?
(Drukkkkkkk megy, nekem 3 vetélésem volt)

Larisa!
Gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok.

Gratula az új babásoknak :)
Ma vagyok a ciklus 38.napján,teszt nega.majd holnap újra próba.

Andi
csandi26
Szolnok
 
 


Ági,
remélem a három dokiból valamelyik tényleg szimpi lesz! Én örülnék, ha Fülöpkének nem kellene bejönnie, mert ez azt jelentené, hogy annyira egyszerű és gyors szülésem van, hogy a szülésznő is elég hozzá... :wink:

Larisa,
gratula a + teszthez! Első gyerkőc?

Andi,
azért még ne add fel, várjuk a következő híreket!

Korybon,
biztos minden rendben lesz, koncentrálj erre. Utroról nincs infóm, én nem használtam.

Panndi,
szia! Látom nálatok is útban a 3. bébi, gratulálok!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 

 
 

Adgac,
nincs miért elnézést kérned, egyébként pedig én (és sztem a többiek) is örülnénk, ha maradnál... Attól, hogy bizonyos dolgokról nem egyezik a véleményünk, még megoszthatjuk egymással ezt a fórumot (és a következő 9 hónapot)... :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Gratula az újaknak!!! :-)

Csandi
Drukkolok, hogy az új teszt 2 csíkos legyen4

István kórház
A második terhességemnél oda jártam, nem volt fogadott dokim, körzetileg oda tartoztam, amikor el kezdett a vérzés, 3 napig nem voltak hajlandóak még csak megvizsgálni sem, egy vérző terhes nőt..küldtek rendelőintézetbe, onnan sürgősségivel vetélés gyanúval vissza a kórházba, ott cirkuszoltak velem, hogy semmi bajom...a 3. napon már annyira véreztem, hogy végül elcipelt a férjem a Róbert Károlyba, hogy mivel az magán, talán ott foglalkoznak velem...ott sürgősségivel azonnal műtöttek..ennyi röviden :-(

Kíváncsi vagyok mennyien leszünk ebben a topicban..ki mit dolgozik???

Fülöp dokin kívül van valakinek jó véleménye más nődokiról, kórházról?
korybon
Budapest
 
 


Hova tűnt a vonalzóm??,
korybon
Budapest
 
 


Köszönjük szépen!

Első baba 5hetes 4napos :)
larisa
Budapest III. kerület
 
 


zsüci írta:Adgac,
nincs miért elnézést kérned, egyébként pedig én (és sztem a többiek) is örülnénk, ha maradnál... Attól, hogy bizonyos dolgokról nem egyezik a véleményünk, még megoszthatjuk egymással ezt a fórumot (és a következő 9 hónapot)... :wink:



Hormonhülye vagyok................


Olvasgatok és majd mesélek.

Így az elején kevés dolog van és az a jó, nődögéljenek csak odabent!
Vendég
 


Sziasztok

Igazából csak bekukkantottam,mert nekünk ez volt az első próbálkozós hónap,de valószínűleg nem sikerült (a legideálisabb napokon nem tudtunk együtt lenni). De hát sose lehet tudni.

De azért benéztem,mert ha mégis,akkor augusztus vége felé születne meg a kislányom tesója.

Külön gratulálok Zsücinek,mi már ismerjük egymást a 2009 májusi babák fórumból (feltéve ha még emlékszel rám). Jól eltűntem aztán szülés után.

:oops:

Mindenkinek boldog babavárást,problémamentes várandósságot kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Hát senkivel semmi sem történik??? Pedig az eleje is olyan izgalmas..

Én orvos keresőben vagyok ezerrel, az Istvánban gondolkodom mégis, a közelsége miatt, és ott rendel egy doki akiről sok jót olvastam: Németh Miklós..de sehogysem tudom elérni...sőt a kórházban azzal akartak lerázni telefonon, hogy ha terhes vagyok, semmi közöm a kórházhoz, mert a lakhelyemhez tartozó szakrendelőbe kell járnom...mi van? totál emlékszem, hogy amikor Pécsen szültem, a terhesség elején választottam egy dokit, aki a megyei kórházban dolgozott és oda jártam terhesgondozásra, vizsgálatokra....most akkor itt Pesten hogy van ez???

A másik, a róbert Károly klinikán van a Nega doki, első alkalom: 20.000. Ft, ebben mindenféle vizsgálat van, Uh, cito stb, aztán szülésig semmit sem kell adni, de szülés után 300.000. maga a szülés és a doki díja..ez így soknak tűnik, de ha kiszámolom, hogy egy magándoki általában 10.000 Ft /alkalom, és nekem 2 hetente kell járnom az elején, plusz ugye a szülés legalább 50.000 Ft, nem biztios, hogy olcsóbban jön ki...basszus, minek fiuetjük a TB-t? Nem is értem...most hova menjek???

Ki hova jár, mennyiért és kihez??????????????? Légyszi írjatokl, segítsetek...
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok,

Kory, én egy hét múlva fogok tudni adatokkal szolgálni a kérdésedre, néhány hozzászólással korábban én is azon méláztam, vajon minek fizetek TB-t...
Szóval 3 doki közül fogok választani, az első a régi dokim, aki azóta megemelte a vizitdíjait - pedig 4 éve sem volt olcsó (13.000 Ft), és csak a Róbert Károly Magánklinikán vezet szülést (250.000 Ft)
A másik két doki Szt Imrés - itt szültem a lányomat is, és nekem bejött, Dr Kocsis Évát egy RTL-es riport és a róla olvasott pozitív beszámolók miatt választottam, Fülöp dokit pedig Zsüci ajánlotta, amit ezúton is nagyon köszönök :D

Pingi, még bármi lehet :wink:
Larisa, welcome
Adgac, welocme back :wink:

Iszonyatos álomkórral küzdök, és kezdek hülyülni :roll:
A tünetek ismerősek az első terhességem idejéről, szóval nem lepődtem meg, csak nagyon nehéz.
Dolgozni, otthon háztartást vezetni, létezni, miközben egy 3,5 éves pattog körülötted :lol:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Ja, és ma vóna a 7. házassági évfordulónk, de ünnepi éttermi vacsi helyett inkább az alvást választottam - hát én sem vagyok normális :lol: :lol: :lol:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Pingi,
persze hogy emlékszem, szia! Nagyon drukkolok neked, hogy mégiscsak összejöjjön az augusztus vége, jó lenne megint együtt babásodni! :wink:

Adgac,
welcome back! :lol: Pont most olvastam egy riportot az újságban arról, hogy milyen jól haladnak a tárgyalások az osz szabályozásáról. Ki tudja, kis szerencsével augusztusig hatályba is lép, és akkor újra működni fog a rendszer és nem kell aggódnod a szülés miatt! :wink:
Látom náltok is augusztus 6 a céldátum... :D

Korybon,
sok újat én sem tudok hozzátenni, nekem is ugyanaz volt az első dokim, mint Áginak (aki most a Róbert Károly magánkórházban melózik), a mostani meg ugye Fülöpke, aki, mint hallottuk, jó doki, de nagyon elfoglalt....
Nagyon szokták még ajánlani a Bálint-családot a Szent Imréből (valahol a Kosztolányinál van magánrendelésük), ők is nagyon jók állítólag.

Álomkór nálam is játszik + enyhe reggeli és esti rosszullétek...
Ki mikor megy az első UH-ra?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!
Nekünk ez lesz az első babánk! Én Óbudán lakom és eddig a Vörösvári úti rendelőintézetbe jártam, most is oda mentem, hogy megerősítsék a hírt, de a kedvenc dokim szabadságon volt, de sebaj aztán hozzá járok majd, ha elvállal!
Én úgy tudom, hogy nincsen magánrendelője, de csak pozitív dolgokat hallottam róla és tapasztaltam is. Fiatal, de sokkal alaposabb mint jó néhány idősebb kollégája! Szóval volt aki nem is fizetett neki semmit és így is nagyon sokat foglalkozott vele! Én csak a szülésért szeretnék fizetni, hogy ott legyen, és nem biztos, hogy előtte is, de ha felfogadom, akkor többet tudok majd mondani :)
Nekem eddig ők voltak szimpatikusak: dr. Burik Zoltán, aki rendel a rendelőintézetben és akiről eddig írtam és kollégája dr. Magyar Attila, ő már nem rendel, de magánrendelője van, ő is egy fiatal és lelkiismeretes orvos és róla is jókat írnak. A Szent Margit kórházban dokik, ahol amúgy a párom is született 23ével ezelőtt :D
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Zücsi!

Olyan gyönyörű a kislányod :) és még a neve is szép!!!

Első uh vizsgálat most pénteken lesz, ott lesz az anyukám, hazarepül csütörtökön, és a párom is, remélem jó helyre ágyazódott be a pici, de kitudja már lehet, hogy szívhangja is lesz :D
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Larisa,
köszi a bókot, a kisasszony nevében is :lol:

Akkor nagy kalappal neked péntekre, remélem tényleg lesz már szívhang is!!! Mennyi idős lesz akkor?
Honnan repül haza anyukád?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Köszi, hogy ennyien válaszoltatok, a Fülöp dokit fogom megpróbálni először..

az egyik ismerősöm a Jahn kórházban fog szülni, Dr. Makainál..róla és a kórházról tud valaki valamit?

De jó, hogy írtatok, úgy vártam már!!!

Álomkór rám is jellemző, meg nem esik jól semmi kaja..de eddig nem volt rosszullét, bár kb. 2-3 hét és szerintem majdnem mindenki erről fog panaszkodni! :-)

Rajtam mindig olyan hamar meglátszik a kislányom óta a terhesség...igaz maradt kis pocakom, de ez más...:-) Nálatok???
korybon
Budapest
 
 


Korybon,
nekem is maradt egy "kis" :lol: pocakom az első terhesség után... Állítólag a második (harmadik, sokadik) gyereknél gyorsabban nő a pocak és hamarabb meglátszik. Nekem Kamillával csak a 20. hét után kezdett igazán látszani, addig olyan volt, mintha csak felszedtem volna pár kilót - most kíváncsian várom, mi lesz...

Jáhnról sajnos nem tudok semmit...

Csináljatok vonalzót lécci, úgy könnyebb követni, ki hol tart... :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Én már alig férek bele a normál ruháimba...
A felső nadrággombom nincs is begombolva, egy övvel takargatom, amit eggyel kijjebb kellett kapcsolnom.
Eddig nem volt pocakom, hát mostmár van.

De ez sem lep meg, anno Esztivel 8 hetesen már kismama gatyóban rohangásztam.

Rosszullét semmi, sőt falok, mint aki egy hete nem evett - a szüleim jót mulattak rajtam, amikor meglátogattam őket tegnap, kiettem a grillből a reggeli melegszendvics maradékot, amíg melegedett a levesem, mert nem bírtam ki :-)
És ma 11-kor ebédeltem...

Azt hiszem, a 21 kg most is meglesz plusszban, ha így folytatom...

Dokiügyben:
A Bálintok nagyon viccesek, illetve az egyikük. Amikor szülésfelkészítőre mentünk még 2006-ban apával, a Szt Imrébe, az egyik fiatal Bálint tartotta a szülésről, szakaszok, apa szerepe, stb, könnyesre röhögtem magamat :lol:
Ha valakinek inkább ez jön be, nem a távolságtartó, szakmaibb fellépés, akkor hajrá!

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok kismamik!

nem tudom, hogyan kellene beillesztenem a vonalzómat, de hátha sikerült :)
larisa
Budapest III. kerület
 
 


hátha most

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


vonalzó próba
korybon
Budapest
 
 


ismét

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


újr

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Szmnt:
Szóval 3 doki közül fogok választani: írtad ezt és mi alapján döntesz? elmész mind a háromhoz és majd eldől??? Vagy hogy?

Szívem szerint én is a Róbert Károlyba mennék, de nincsen 320.000. Ft-om egy szülésre és terhességre...

Plussz kilók, hát a lányommal 84-ről indultam és 110 !!! lett a vége diéta mellett (terhességi cukorbetegség) , de 88-al jöttem ki szülés után a kórházból...."lánykoromban" 75 kg volt a versenysúlyom...:-)

Nekem ha terhes vagyok, nem megy a hús, pedig szeretem a csirkemellet, akkor lett gyanús, amikor az addig imádott húsleves mindenféle földi jóval teli, nem kellett, sőt undorodtam tőle...:-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én remélhetően dr. Burik Zoltánnál vagy dr. Magyar Attilánál fogok szülni!
Ismerem őket, ezenkívül jókat írnak róluk! Nem tudom, hogy mennyi pénzt tudok majd a várandóságomra fordítani, de most még az elején, úgy gondolom, hogy csak a szülésért fogok fizetni és mivel a kiszemelt dokimnak nincsen magánrendelője, ezért remélem nem fogok 300 ezret kifizetni, de ha muszáj, akkor kifogom fizetni!

Én most 49kg kezdtem, versenysúlyom 47kg 155cm, régebben voltam 52kg, de akkor nem mozogtam semmit :(
12héttől terhestorna, most még csak jógázom itthon, de ha anyukámat és a nagynénimet elnézem, visszanyerem majd az alakomat, lényeg, hogy nem fogom elhagyni magam, anyukám 8 hónaposan is dolgozott a gyárba ceausescu időben, úgy ahogy a nagymamám is 4gyerek mellett, szóval, ha a pici egészséges nem árt a mozgás, még a kocogás sem, szerintem!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Larisa

Köszi a segítséget, utána néztem a Dr. Buriknak és a Margit kórháznak is és holnap felhívom,megpróbálok bejelentkezni!

Jól gondolod, ha nincs baj a pocaklakóval, nyugodtan lehet mozogni...

Sajna nekem volt 2 vetélésem (azaz egy vetélés, egy magzatelhalás), így én tuti kerülök mindent, sokat pihizek, általában délutánonként többet ülök vagy fekszem....itthonról dolgozom, de most táppénzen vagyok a gyerekemmel.

de az első babánál semmi baj nem volt, teljes életet éltem az utolsó pillanatig, hiszen a terhesség nem betegség...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Kismamik, szépek lettek a vonalzók :-)

Súly:
Esztivel 59-ről indultam és 80 kg-nál álltam meg...
Most 62 kg vagyok, ki tudja, mi lesz a vége :roll:
Mindehhez 175 cm magas vagyok

Dokiválasztás:
Ha jövő hét hétfőn Kocsis Évával kölcsönösen szimpatikusnak találjuk egymást, akkor lemondom a másik két időpontomat. Ha valami miatt mégsem papírforma szerint alakul, akkor megyek egy házzal arrébb :-)

Mozgás:
Eddig body artra jártam ide a szomszédba, de mivel nagyon sok eleme hasizom erősítésre épül, és a tréner szerint a 6. héttől nem javasolt a hasizom-gyakorlat, úgy döntöttem, nem "artolom" tovább a testemet :-) pedig még ráférne :lol:
Megyek a terembe bringát hajtani.

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


ÉRDEKESSÉG:

Nem bírtam ki és megnéztem a kínai fogamzásnaptárban, milyen nemű baba költözhetett a pocakomba.

A naptár szerint FIÚ

Visszanéztem Esztit, és stimmelt, a kínaiak szerint is lány :lol:

Megpróbálom bevariálni a linket:

http://bertengo.com/kalkulatorok/kinai-fogamzasnaptar/

(a mama életkoránál egy évvel többet kell megadni, mert a kínaiak a fogantatástól számítják az életkort)
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Korybon!

Ő sajnos még nem a dokim, mert szabin volt és nem találkoztunk, de keress rá itt a társalgóban, ott az ő kismamái írták le pozitív véleményüket, szóval én is azért választottam, mert csak áradoznak róla meg előtte is szimpi volt! :)

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Zsüci!

Anyukám Böblingenben, Németországban él a jelenlegi párjával. Nagyon boldog és meg is érdemli az élet most kárpótolja, hogy olyan sok mindennel egyedül kellett megbirkóznia az életében, pedig fiatal nagyi lesz most dec. 16-án tölti be a 43!!! Nagyon szeretem, csak remélni tudom, hogy félig ilyen jó anyuka leszek, mint amilyen nekem volt is lesz is ameddig a sors engedi!!!

Huh, de érzelgős lettem :)

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ez a hányinger egyre rosszabb... :?

Ági,
megnéztem a linket, eszerint nálunk most lány várható, viszont a kalkulátor szerint Kamillának fiúnak kellett volna lennie... :lol:

Larisa,
biztos jó anyuka leszel!! :wink: Mondjuk nekem kicsit furcsa lenne, ha anyukám ilyen messze élne tőlünk, bár manapság autóval, repülővel már nincsenek leküzdhetetlen távolságok... És biztos sokat lesz itthon, elvégre az első unoka óriási dolog... :wink:

Tényleg jól lettek a vonalzók!

Hát, ami a kilókat illeti... Kamillával 75-ről kezdtem, 94 lett a vége... 82-vel mentem haza a kórházból, majd a szoptatás alatt visszahíztam 92-re... :oops: Amikor aztán elkezdtem dolgozni, meg volt időm újra sportolni, visszafogytam 78-ra. De az hót tuti, hogy most jobban odafigyelek, mint az első terhességnél, ott a pluszkilót javát magamnak (meg a cukros-vajas-kakaós tejbegríz iránti olthatatlan szenvedélyemnek) köszönhetem... :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Zsüci!
Figyelem én is a tervezetet és az egyeztetést is..... Elég nehézkes, de majd meglátjuk.

Szmnt!
Hízás....... 90-ről indulok! Aligha lesz két jegyű ez a szám szülésre.


Én már megejtettem az uh-ot!
Jó helyen van, méhnyálkahártya bazi vastag, embrió 6 mm.

Következő lépés január elején a kiskönyv, védőnő-sztk-s doki kombó!
Vendég
 


Zsüci!
A szoptatás alatt is híztam majd 15 kilót!
De ha nem ettem tartalmas dolgokat, azonnal apadt a tejem.
A fogyást hátraaszorítottam egy ideig, így tudtam szoptatni 10 hónapig......
Sokat küzdöttünk.


Nekem szinte semmilyen tünetem nincs.
Picinke mellfájás, picinke émelygés, picinke álomkór.
Semmi extra komoly, simán kezelhető!
Vendég
 


Adgac,
gratula az UH-eredményhez!!! :wink:

Akkor ezek szerint nem voltam egyedül a szoptatás alatti hízással... Pedig nekem mindenki azt mondta még anno, hogy ne aggódjak, a szoptatás alatt csak úgy olvadnak majd le a kilók :lol: :lol: Na persze... :lol: Nekünk a 4. hónaptól kezdve apadt a tej, küzdelem nálunk is megvolt... 5 hósan már hozzátápláltunk (doki és védőnő egyaránt tápszerellenesek), végül 6,5 hónaposan teljesen kifogytak a készletek. :cry: Remélem most kicsit tovább kitart...

Hát, lehet, hogy az egyeztetés nehéznek tűnik, de szerintem már az is óriási dolog, hogy leültek a felek egymással, annyi év után...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Köszönöm Zsüci!

Annyira el vagyok mos telve a szonográfustól egyébként.......
Hihetetlen mennyire emberi volt az egész!
Vendég
 


Adgac,
hol voltál UH-n?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Még nem írtam volna ide, ha nem látom, hogy nem csak én vagyok ilyen nyughatatlan :lol:

Már háromszor teszteltem, egyelőre negatív, ma vagyok a 35-ik napon, ma is negatív, de már vagy egy hete minden reggel enyhe hányingerem van... Szóval drukkoljatok! :)

Nekem is két peteérésem szokott lenni... már nem is tudom ki írta :) Nekem is a másodiknál jöhetett most össze, ha összejött.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia Veronika,
drukkolunk neked is! :)
Kislányodnak nagyon szép neve van...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci,
köszönöm, aranyos vagy! :)
A Kamilla is olyasmi, mint a Pálma, szép növénynév. Már töröm a fejem, hogy mi illene hozzá, mi legyen a második baba neve.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok

Újra bejelentkezem,mert úgy látom,nem csak én vagyok,aki még nem tudja biztosra,hogy érkezik-e augusztusban a baba.

Én majd dec 16-a körül nem várom,ha sikerülne, akkor augusztus 26 körül szülnék.

Hogy vagytok?
Készültök a rossz időre? Holnaptól elvileg akár 20 fokkal is kevesebb lehet,hóval és orkán erejű széllel kísérve.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak!

Még nincsenek rosszulléteim, szerencsére, csak egy kis gyomorégés, amire néhány korty víz hatásos és néha kicsit görcsöl a hasam néhány másodpercig...nincsen étvágyam, nem ízlik semmi :( kényszerből eszem...

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Veronika,
akkor nálatok a Kamilla esélyes jelölt lehet :wink:
Igazából én nem törekszem arra, hogy a második gyerkőc neve hasonló legyen, mint az első. Pláne ha fiú lesz, neki nehéz lenne passzoló, növény-vagy virágnevet találni :lol: Igazából már kiválogattam 5 szóbajöhető lánynevet, a férjem ezek közül választhat... :twisted: (A sztori háttere, hogy Kamilla születése előtt a férjem két lánynevet mondott -Kamilla és Karola-, majd közölte, hogy ezek közül választhatok. Ehhez képest én az 5 lehetőséggel igen nagyvonalú vagyok) :lol: :lol:

Pingi,
én nagyon drukkolok neked, bízom benn, hogy összejön. A májusiakat követed valamennyire? Már vagy egy csomó új kismama van, sőt, új babák is születtek...
Én nem készülök a holnapra, egész nap ki sem dugom az orrom a jó meleg irodából, a gyerkőchöz meg jön a dédi, úgyhogy ő is otthon fog hesszelni az apukájával. :wink: Egyébként a frontok mondjanak le, szétszakad a fejem... :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci
Szerintem bőven nagyvonalú vagy! :-)
Nevekkel kapcsolatban: nem tudom mi lesz/lenne ha a második baba fiú lesz/lenne,mert a fiúnevek közül egyikünknek sem tetszik egy sem.
Így nehéz választani.

Májusiakat nem nagyon tudom követni.
Sajnos egyszer nagyon elszakadtam a fórumtól,aztán akkor átköltöztek a tanyára. Mikor már azt hittem lesz időm és fel tudom venni a fonalat,akkor beregisztráltam oda is,de nem sikerült belerázódnom,ahoz több idő kellett volna.
Csak annusékról tudok,mert neki szoktam olvasni a blogját!

A frontok pedig tényleg mondjanak le.
A lányom is és én is a hidegfrontokra vagyunk érzékenyek: olyankor egyikünk hisztisebb mint a másik! :D


sz.veronika
Neked hány naposak a ciklusaid?
Ha a 35. napon vagy akkor neked már késik,ugye?

Én még csak pénteken merek először tesztelni...de még az is korai lesz tudom,csak nem bírom kivárni! :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Zsüci!

Mens mentis és Györfi Mátyás!
Elképesztő udvariasság, még azért is elnézéstt kért, hogy hideg a zselé...
Nem vagyok én ehhez hozzászokva.
Profi és finom kezek!
Áááááá, komolyan, csak áradozni tudok Róla!




Sziasztok újak!
Drukkok mennek a csíkoknak, hogy duplázzanak!
Vendég
 


Pingi,
a fiúnevekkel én is így vagyok, ezért nincs egy sem a tarsolyban. :wink:
Akkor csak gyors pletyó: Annuséknál ugye megszületett Niki, de újra babát vár Anikó (vki17), Gyöngyi (Aerfen) és Nóra (manora) is... Tinuék kiköltöztek Kínába két évre, Panndiék a 3. gyerkőcöt várják júniusra, egyébként pedig mindenki jól van. :)

Adgac,
képzeld, Győrfi Mátyás neve olyan ismerős volt, most néztem, ő a szonográfus az én dokim rendelőjében is! :lol: :lol: Már alig várom... :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Pingi,
na akkor izgulhatunk együtt :)
Nekem 2 napja a melegfront előtt fájt a fejem, remélem a hideget jobban birom fejfájásilag, amúgy elég fázós vagyok...

Larisa,
az első terhességemnél olyannyira nem bírtam enni, hogy az elején 4-5 kiló fogyással indítottam... kitartás...

Zsüci,
tényleg nagyvonalú vagy! :) Nálunk előző körben kiírtam az összes lánynevet ami szóba jöhetett nálam (legalább 20 név volt) és a páromnak csak a Pálma tetszett közülük :)

Pingi,
sajna az én ciklusom össze-vissza, a 31 naptól a 41-ig van minden... az átlag 33... úgyhogy még azt sem tudom megmondani, hogy a mai nap késik-e vagy sem... a 35-öt meg valahogy elszámoltam, mert a vonalzót most hogy megcsináltam, csak 34-et mutat...

Adgac,
köszi, a drukkokat! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Drukk a "leendő" új fórumtársaknak!!!

Ma megyek 6-ra a Burik doktorhoz, szorítsatok kérlek, elég vastag a mappám, amiben az orvosi papírjaim vannak az előző terhességeimről!!Úgy izgulok!!! :oops:

Munkahelyemen megmondtam, muszáj volt, mert elég kemény a munkaköröm és még nehezebb lenne januártól...kedden ülünk össze újra, mi legyen...tök rendesek voltak. Dolgozni fogok az biztos, csak hogy mennyit és mit és hogyan a kérdés.!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Koryborn:
Már mindjárt a dokinál leszel,gondolok rád.
Majd írj,hogy mit mondott.

Zsüci:
Húú,a mindenit,a májusiak nagyon belejöttek ezek szerint.

Veronika:
Te mikor tesztelsz legközelebb?


Én ma a rossz idő ellenére egész nap úton voltam,kislányommal együtt. Meg is lepődtem magamon,én ilyenkor be szoktam gubózni.
Meglátogattam egy barátnőmet,aki kórházban van mert hétfőn született meg a kislánya.
Hát,én már el is felejtettem milyen pici egy újszülött baba. Teljesen odáig voltam.
Ma reggel nem bírtam ki és teszteltem,természetesen negatív volt. De mit is akarok bő egy héttel a nemvárt előtt. Emlékszem mikor a lányommal várandós lettem akkor is ezt csináltam,teszt,tesz,teszt,egyszercsak kétcsíkos lett,de addigra már kiidegeltem magam.

Ma este megyünk tejfakasztó partyra,a barátnőm párja hívott meg,nálunk ez szokás.
Végre kimozdulunk,anyu meg vigyáz Nórira.

Na,eldugulok.
Jók legyetek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
holnap reggel tesztelek... te mikor?

Korybon,
de jó, akkor nem baj, hogy meg kellett mondani, még jól is sült el!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: