Új privát üzeneted érkezett!

Na végre valaki, aki figyel rátok! Azért ez megnyugtató...

Hétvégén nálunk is családozás szokott lenni, akkor nekem sem volt annyira gáz, hogy nincs AT, de ilyenkor azért komoly elvonási tüneteim tudnak lenni :lol:

Mara: Sztem nyugodtan vegyél be magnéziumot, mert úgy tűnik kevés, ami a szervezetedben van. Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene.

Kép

Kép
bettica
 
 


Kinga, igen, nekem is boven 2 héttel a szulés elott ment el a nyákdugo, sajna arra nem lehet alapozni..
Mara, a magnézium jo kérdés, hát én is napi 2n élek, h ne gorcsoljon be éjjel a lábam, nem tudom mi lesz igy velem, ha betoltom a 36. hetet, szerintem az után már nem szabad, vagy csak nagyon nagyon mértékkel..

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Mara csak a calciumra hagyatkozz, a magnézium által kitolsz magaddal mert az megakadályozza az összehúzódásokat. Akkor azért te is elég aktív vagy. De szerintem ez már a fészekrakó ösztön.
Kinga nekem a nyákdugó mikor elment a Lizussal 24 órán belül meglett, d igaza van Betticának 2 hét is eltelhet.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 

 
 

Andi: Így a végére végre kifogtál valami hozzáértőt. Lehetett volna hozzá hamarabb is szerencséd, na de jobb most, mint ha nem is foglalkoznak veletek.

Akkor beveszek egyet a nem Béresből. Az kicsit gyengébb.

Csilla: De jó, hogy itt vagy!!! Bár hiányzik a profilképed a másikból. Az olyan jó kép!

hofeherke
 
 


Na akkor megnézem a mai kalcium mennyit használ....

hofeherke
 
 


Betti, már egy hete nincs nyákdugóm, úgyhogy egy hetet mindenképpen ki lehet húzni vele, sőt, sztem a végéig is azt hiszem. :) Még kellene pár nap nekem.

Komolyan, nem tudom, mit írtam még meg Tanyára: de 37+4-en voltam dokinál a 38. heti uh-n. Pötyike 2972 gramm.

Andi, magánba járok nst-re is, így bent biztosan nem tartanak. Max megmondja a doki, hogy menjek oda is. De nem maradok most már csütörtökig, az tuti. Én akarom vinni a kisembert suliba és kész.

Andi, te hogy bírod?

Kép

Kép
kinga82
 
 


Bá, elfelejtettem,hogy működik a Babanet...

Ja, és Bodza Boróka lesz Pötyi, ha a Bóbitára nemet kapunk. Egyelőre semmi, de ma Csaba felhívja az ismerősünket a minisztériumban, hátha...

Andi, de jó, hogy végre valaki figyel rátok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kinga82 2011.08.29 09:41-kor.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga: Én a szombattal voltam így. Szinte egész nap feküdtem inkább, nehogy valamitől beinduljunk, mert a párom akkor nyelvvizsgázott, onnan meg nem rángathattam volna ki.... :)
De ma már kocsival ment dolgozni, hogy ha kell, akkor gyorsan haza tudjon érni.

Andi: Lehet, hogy fészekrakó ösztön, mert most meg sütni akarok valamit, amiből a fagyasztóba is tudok tenni, hogy majd tudjon behozni nekem belőle, mert nem számítok rá, hogy a kórházban megkapnám a 200 g-os CH diétámat. :D

Szerintetek őzgerinc formában hogy sülne a muffin tészta???? Azt hiszem ezt ki kell próbálnom :)

hofeherke
 
 


Szia Csilla! De jó hogy te is itt. Nem is tudtam , hogy fent vagy faceen. Veletek is minden oké.

Hát igen szerencsére kaptam egy hozzáértô orvost, d kiváncsi vagyok hogy a következô alkalommal ki lesz, mert sajna itt nem lehet választani.
Jaj képzeljétek ,pénteken ugye voltam a kórházban és amí ott vártam, egy nô megszült kinnt a kocsijában a parkolóban. Szegény, milyen lehetett neki? Elindul valaki hogy fájásai vannak, oda is érnek a kórházba, de a szülôszobába már nem mert egy kicsit gyorsabban jön a gyerek a kelleténél. Hú mit ne mondjak én is ettôl félek így 4. szülésre.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Kinga: Igazi erdei csemege :lol: Csípni fogják a pasik!

hofeherke
 
 


Mara, én szoktam őzgerincbe muffint, van egy olyan receptem, ami töltött muffin (pudinggal), és mivel nem szeretek pepecselni, ezért inkább őzgerincben sütöm. Ugyanolyan lesz.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Andi: Én elsőre is ettől félek :D

hofeherke
 
 


Kinga: Köszi!!!!!! Már megyek is alkotni...

hofeherke
 
 


Mara: az alkalmankénti kis adag magnézium nem fog ártani. Szerintem hívd fel a dokid, majd ő megmondja. Sajnos a lábikragörcs legtöbbször a mg hiány jele... Nekem 3x2 Bére mg+b6-ot kell szednem a hét végéig és még ez sem biztos, hogy visszatartja Katát. Nem tudom, hogy a kalcium mennyit segíthet :(

Kinga, én is most arra játszok, hogy Bencét még én vihessem beszokni az oviba csütörtökön és pénteken. Ma voltunk lebeszélni a dolgot, pöttyös bögre lett a jele és a héten kezd a nagyfiú.

Nem tudom, hogy jelent-e valamit, de Bencével anno este mentünk szülni és most is így szeretném vagy max még reggel (csak hétköznap), és akkor kevésbé fogja átélni azt, hogy Anya és Apa eltűnik. Több gyermekes anyukák, mik a tapasztalatok ez ügyben? Nyilván megoldjuk majd vhogy, de könnyebb vkit este idehozni, hogy aludjon itt, amíg mi szülünk, mint nap közben elvinni valakihez Bencét. hétköznap nap közben nem gond, akkor levisszük oviba és max a Hugom elmegy Bencéért, amíg Apa velem van, de szegény a múltkori pár napos kórházban tartózkodásom is megviselte, mit érezhet, ha most Apa is eltűnik? Már így is sokat mondogatja, mikor épp nem lát, hogy Anya elment doktornénihez a kórházba :( A szívem szakad meg ilyenkor...

Kép

Kép
bettica
 
 


Mara szerintem ugyan úgy csak egy kicsit több idôt kell hagyni neki hogy süljön. De még nm sütöttem úgy.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Bettica nálam bejött az esti szülés, bár a Dáviddal hajnali 4-kor mentünk és 7-re lett meg , a Lizussal este11-kor és 0:58-ra lett meg, a Graceval este 7-8-korül és 11-után valamivel lett meg. Úgyhogy lehet hogy ti is este mentek szülni,de persze nm törvényszerü.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Na én most el. Csinálok egy kis virslirolót.Aztán majd jövök.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Daligra: ez így nekem is tökéletes lenne :D Bár csak választhatna az ember :) Húgoméknál is így volt, mindkét gyerek este bújt ki. Alakul a statisztika :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Nekem is mennem kéne Bencének cipőt nézni... Csütörtökre jó lenne beszerezni egyet neki...

Kép

Kép
bettica
 
 


Mara, ha most megindulna, akkor kénytelen lennék mentővel menni, mert Csaba dolgozik. A helikopterben meg sem hallja, ha csörög a telefon, meg nem is hagyhatja ott a munkáját. Nálam szegény Bendi a szűk keresztmetszet, mert most max a szomszédasszonyunkra bízhatnám.
Vettem neki egy bodyt innen: http://www.kynga.hu/products/521/
Az van rajta,h Hiszti betöltése folyamatban, kérem, várjon. És alatta 29%-on áll a folyamat.

Andi, jézusom. Szegény nő. A hideg is kirázott, ahogy olvastam.

Betti, nekem is pöttyös bögre volt a jelem :) Mindig, pedig 3 oviba is jártam.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga: Biztos cuki lesz benne :)

Ez a mentős dolog egyébként hogy működik? Én tisztára para lennék, hogy miattam nem jut egy sürgősebb helyre autó... és kényelmetlenül érezném magam miatta.....

hofeherke
 
 


Nekem abban az egy évben amíg ovis voltam több jelem is volt. Más volt a táblán, és más a takarón.... Már elfogyott minden jel, mire odakerültem :( Szomorú, nem???

hofeherke
 
 


sziasztok.én is itten vok.ma mejek ctg-re remélem mutat egy kis fájást,,csak hogy legyen egy kis reménysugár hogy lassan vége..
A hétvégén volt utcabálon a lányok nagyon élvezték én meg nagyon elfáradtam :D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Mara, karneválon láttam meg, nem tudtam ott hagyni. De önmérsékletet tanúsítottam és 68-as méretet vettem.
Hát, ha muszáj bejutnom a kórházba, akkor nekem is sürgős a mentő :) Innen kocsival 10-12 perc Szhely, busszal, ha éppen menne, akkor olyan 50-60 perc. És naponta akár már 2 db buszjárat is van, átszállással. Ha meg beautózom, akkor bent kell hagynom a kocsit a kórház parkolójában, óránként 800 Ft-ért. Úgyhogy, ha mentő, akkor felhívod őket, kijönnek és bevisznek. Úgysem a rohamkocsit küldik ilyenkor. :)
Bendi 3 oviba járt, 3 jele volt. Sárgarépa, gomba, huszárcsizma. A bölcsiben is gomba volt.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Mara: És meddig tartott volna rajzolni egyet neked? Nekünk mondták, hogy szívesen rajzolnak olyan jelet, ami még nincs. Sajnos a labda már foglalt volt, de a bögre is jó, végülis pöttyös az is :D

Hú, én 1x mentem kórházba mentővel még 10 hetes babás voltam, mikor begörcsöltem és bevittek. Hááát, egy élmény volt szirénázó autóval bemenni. Nem láttam ki sem az ablakon, olyan rosszul voltam emiatt... Brrr....

Nikianya: Akkor drukkok mennek azokhoz a fájásokhoz :D Bármilyen előjel van?

Én most elmentem cipőt nézni Bencének, találtam is, de csak 1 van az ő méretében, ami Maus... Úgy hogy délután felkapom a fiúkat és elmegyünk felpróbálni, ha jó megvesszük.

Kép

Kép
bettica
 
 


Kinga: Hát nekünk egy óra Pestre bejutni, meg ki is. Úgyhogy 2 órával előbb tudnom kell majd, hogy mi kórházba megyünk.... :lol: Azért remélem nem munkaidőben kell ezt végigjátszani, pláne meg nem csúcsforgalomban. :) Akkor 1 órával is elég előre látnom. :D

Betti: Akkor nem volt valami nagy a választék...

Én közben megcsináltam a muffint. Most sül 12 db. Utána megy be az őzgerinc forma. Nagy tételben nyomom!

Niki, Kinga: A délutáni vizsgálatok után azért tessék jelentkezni!! Drukkok mennek!

Ja..... Kingán kívül érdekel még valakit a Babycab. Ez az a hordozó, ami kabátos... azt hiszem most már írnék levelet a csajnak aki csinálja.
http://thebabycab.blogspot.com/
Van egy rakat kérdésem, de ha még valakinek van valami, akkor azt is hozzávenném.

hofeherke
 
 


Gyere Szilvi, mesélj! Hogy vagytok? Minden rendben Árminnal és veletek?

Kép

Kép
bettica
 
 


Mara, köszi nekem nincs kérdésem.
Az oké, hogy annak idején nem volt választási lehetőség, de azért elkészíteni egy jelet nem olyan nagy kunszt. Ráadásul ha már egy jelet kiosztottak, akkor miért kellett elvenni a gyerektől?
Na mindegy, ezen már nem lehet segíteni ;)
Én mondjuk azért akartam a labdát Bencének, mert maradt egy csomó jel, amit be tudnék tenni a cipőjébe, ruhájába, azokat most dobhatom ki és rendelhetek neki másikat :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Annyira jó lenne a már babázó anyukáink (szülés) történeteit olvasni :) Nyilván most kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy irogassanak, de én olllllyyyaaaan kiiiiiiiiiiiiváncsi vagyok :D

Kép

Kép
bettica
 
 


sziasztok!

én is vagyok futtában szokás szerint..nekem szombaton este volt másfél órán át folyamatos fájásom azt hittem mehetünk szülni..erre szerintem bepánikolhatam, és leállt az egész..tegnap szinte semmi ma meg jobb oldalon érzek szuro fájdalmat, még levegőt is alig kapok..elkezdtem inni a málnalevélteát azóta mintha tényleg éreznék vmi furcsát..de nem tudom megmagyarázni mit...bevallom olyan jó lenne már megszülni, de azért nem tennék semmit mert nem szeretnék kockáztatni.(bár én is ugy vagyok mint Kinga, szeretném oviba én vinni a fiamat, mert neki olyan lesz mint az első ovis nap mivel kihagytunk 5 hónapot..)

most megyek ha tudok jelentkezem. vigyázzatok magatokra.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Megjöttem csajok ...Hát semmi változás..Ctg-n nuku fájás,méhszáj tökre zárt mindenhol ugyhogy nincs rés a pajzson :D

Csütörtökön megyek uh ra reggel 9 kor és jövőhéten szerdán megyek megint ctg re meg a dokihoz.akkor már 38 hetes leszek ugyhogy reménykedem :D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jajj de jó lányok! Hogy mi milyen szervezettek vagyunk :lol: .
Hú kcsilla jó, hogy mondod a málnalevélteát el is felejtettem. Hú akkor legközelebb próbálj meg ne parázni, hátha mehettek szűlni. :D
Nikianya hááát akkor lehet, hogy te is kihúzod végig. A fiúk egyébként állítólag lustábbak. Ja és a pajzs akár mikor kinyílhat :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Sziasztok!

Én is bekukk. Nem elég hogy már 2 hete nem voltam net közelben, erre mire jövök :evil: .

Remélem hamar helyre áll a dolog, mert lassan mindenki a finisben és nem tudni semmit nagyon rossz :(

Kinga,
mi volt a dokinál?

Nekem vasárnap ment el a nyákdugó és szerdán reggelre jöttek a fájások.
Annyi mindent tudnék mesélni, de várom, hogy megjavul az AT , aztán majd ott, ha nem baj :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztoooook lányok!

Jaaajjjj, de hiányoztatok! Már alig vártam hogy írhassak, és olvashassam mi van Veletek, erre nem tudtam belépni! Ott pampogtam Gábornak, hogy most nem tudom kivel mi van:))
most akkor ki szült meg Anitán kívül? Mniki?
Még én is jövök ám egy szüléstörténettel, ha még érdekel titeket, bár már mondhatni rég volt...
Olyan jó olvasni hogy mindjárt szültök, olyan izgalmas!
Akkor megcsináljuk a listát a megszületett babákról sorba, amit még kérdeztem Tanyán?

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Anitaaaa, de jó hogy jöttél! Hát igen, én is inkább oda írnék részleteket magunkról...Meg képeket is akartam feltenni, de ide nem...

Mi haza jöttünk szerdán a kórházból!:) Annyira jó, hogy Ármin is velünk van! Nagyon jó volt az ágyunkon 4en feküdni, összebújni!!!
Érdekes, mert most valahogy sokkal inkább anyukának érzem magam, mint amikor csak 1 gyerekem volt, és valahogy most érzem azt a váltást, hogy igazi Család lettünk házaspárból, pedig már Gvenivel is család voltunk, de mégis. Szuper hogy 2 gyerekem van, valahogy sokkal jobb érzés, mint amikor csak 1 volt!:) Annyira ideálisnak érezzük Gáborral, nagyon boldogok vagyunk, hogy van 2 drága gyermekünk:)

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Képzeljétek Gveni nagyon jól fogadta eddig Ármint. Mindig jön, nézi ahogy szoptatom, pelenkázom, segít, pl ad tiszta pelust, a régit meg kiviszi a szemetesbe, meg ilyenek. Simogatja, puszilgatja Ármint, semmi jele eddig a testvérféltékenységnek...

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Óóó, most olvasom Kinga face-n, hogy kik szültek még meg:)
Most már képben vagyok:)

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Olvastam az anyatanya gépházán a friss híreket... sajna az se biztos, hogy vissza tudják állítani a tanya régi adatbázisát. Most épp adatbányászkodnak a vinyókon... nem tudni mit sikerül megmenteniük. :(
Csináljunk máshol egy új zárt fórumot, vagy most már várjuk ki mi lesz?

Friss kétgyermekes Anyucik! Pusszantás nektek!

hofeherke
 
 


Szerintem várjuk ki mi lesz. Nekem tetszett a Tanya mindenféle szempontból. Ahogy pl saját mappákat lehetett csinálni a képeknek a profilban, látszott egyből ha valaki új hsz-t írt, stb, stb...

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Ezeket a funkciókat én is sajnálnám...

hofeherke
 
 


Szilvi: Nem csinálsz Árminnak új vonit?

hofeherke
 
 


Megjöttem nst-ről. Jól meg is lepődtem: 20 perc alatt volt 5 összehúzódásom, két 80 feletti, egy 70, két 65. Szóval, Pötyike készülődik nagyon. Viszont a tegnapi jóslók erejéhez képest ezt meg sem éreztem szinte. Akkor az milyen erős lehetett?

Mara, nálunk a párom most kezdett el parázni,hogy mi lesz velem, ha beindulnak a fájások. Ezt most 2 naponta megkérdezi.
Milyen lett az őzgerinces muffin?
Kérdés nekem nem jut eszembe a babycab-bel kapcsolatban, de majd írd meg légyszi, miket kérdeztél, mert valszeg csak nem gondolok rá.
Jaj, nem mondod? Én még nem láttam a friss híreket a tanyáról... :evil:

Szilvi, olyan jó, hogy haza jöhettetek! Kíváncsi vagyok, nekem milyen lesz majd, hogy két gyerekem van.

Niki, múlt héten nekem sem mutatott fájást, aztán most meg...Pedig nem is volt egy hete az előző nst.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga: Épp most raktam fel a receptes blogomba. http://marareceptjei.freeblog.hu/ Semmi különbség nincs ízre, állagra a muffinhoz képest. És naaagyon fincsi. :) Köszi a megerősítést, hogy jó lesz úgy is.

Ha nincs kérdés a Babycabbel kapcsolatban, akkor holnap reggel megírom a levelet.

hofeherke
 
 


Andi: Írtam neked levelet... ha gondolod holnap segítek egy kicsit Grace étrendjével (Skype, MNS, Facebook... valahogy csak összehozunk egy beszélgetést) Majd figyelem mikor leszel itt.

hofeherke
 
 


Jaj Mara ez nagyszerü! Komolyan mindjárt elsírom magam. Az ismidnek is írtam, hogytuti az a baj,hogy nem jól adom a kaját neki és azáltal rossz a cukra. Fu emiatt totál kivagyok, na deakkor holnap.
Kinga akkor lehet, hogy már este mész is szülni. Szegény akkor nm te viszed évnyitóra , sebaj lesz még alkalmad suliba vinni.
Anita de jó, hog ti is otthon vagytok már és Hanna is jól viseli. Bár kíváncsiak vagyunk nagyon részletekre , de én sem itt osztanám meg veletek. Úgyhogy türelem rózsát teremt.
Szilvi természetessen a te történetedre is kíváncsiak vagyunk úgy mint mindenkiére. Örülök, hogy Árminnal is minden rendben. figyeld meg most fog csak igazán beindulni a súlya. Hát igen nincs is annál jobb érzés mikor az ember összebújhat gyermekeivel. :)

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Jó reggelt!

Kinga: Hű, akkor lassan itt lesz az időtök, sőt lehet már készülődik ki a kiscsaj :) Még lehet, hogy megvárja Bendi első napját, de ilyen fájásokkal már nincs sok hátra. Anno Bencével nekem is voltak ilyenek a szülés reggelén (80-100-asok voltak). Még poénosan meg is jegyezte a doki, hogy mikor akarok szülni, mert ezekkel már simán mehetnénk :) Aztán este már ki is bújt a nagyfiú ;) Szóval tessék csak bejelentkezni :D

Ranita, Szilvi: Nagyon kíváncsi vagyok a történeteitekre, no meg a többi babázóéra is!!!! Remélem hamarosan lesz AT...

Nikianya: Annyira jót nevettem a "rés a pajzson" szövegeden :) Ne aggódj, hamarosan kibújik öcsi is. Többedszer szülőknél amúgyis egyik pillanatról a másikra megtörténhet :) Várják már a lányok a kisöcsit?

Daligra: Nem lesz gond Grace cukrával, csak tényleg be kell állítani a megfelelő étrendet. Biztosan sikerülni fog, nyugodj meg, jó? Ki fogja ezt intézni, ha Te szülsz?

Nekem éjjel olyan fájásaim voltak, hogy már az órát néztem, de aztán nem lett belőle semmi ;) Mondjuk tegnap kicsit többet sétáltam, mint kellene, alig tudtam felkelni ha egyszer leültem, lefeküdtem, annyira húzott le a pocak... Kata is kevesebbet mozog :roll:

A tanyát én sem szivesen hagynám ott... Elvileg itt lehet zárt fórumot csinálni, de tegnap nem találtam ezt a funkciót :roll: Utána kéne nézni... Mondjuk én nagyon béna vagyok, mert még új fórumot sem tudtam csinálni :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Mától sok gyerek ruha akciós a Corában... Vannak jobb minőségű influx cuccok is, érdemes lehet elmenni és megnézni. Én így fogok tenni, mert Bencének most elég sok kinőtt ruhája van :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Jó reggelt!

Kinga csak most számoltam utána, hogy azok az összehúzódások már kb. 4 percente jöttek... Kíváncsi vagyok mikor jön Bodza!

Andi: Akkor ma ;)

Tegnap úgy leszidtak, hogy csuda. Kimentem összeszedni a ruhát, meg hoztam be egy fél locsoló vizet a virágokra és közben nem vittem magammal a telefont. Persze a párom épp akkor keresett, hogy indul haza. Mivel nem vettem fel, vagy 4-szer csörgetett teljes pánikban, hogy mi van már velem, miért nem veszem fel? És mire hazaér kössem magamra a telefont. Aztán még kimentem egy körre, persze közben is hívott, hogy vegyen-e fel pénzt... persze akkor se vettem fel, úgyhogy nagyon bepipult. Én meg csak mosolyogtam, hogy milyen drága, ahogy aggódik. Na ezen már ő is nevetett, miközben mondta a magáét, hogy még ki is nevetem... és most már azért se vesz le nekem pénzt.

Hát éjjel én se aludtam jól. Éjfélig csak forgolódtam. Reggel meg arra ébredtem, hogy fáj odalent, de csak tompán és nem is nagyon akar elmúlni. :(

hofeherke
 
 


Betti: Nekünk nincs a közelünkben Cora, de régen Debrecenben oda jártunk vásárolni. Én szerettem.

hofeherke
 
 


Mara, már az én párom is kezd így viselkedni, mint a tied :) Ha nem veszem fel azonnal a telefont, akkor kezd bepánikolni ;) A főnökkel közölte, hogy ő max akkora távolságra hajlandó már ügyfélhez menni, ahonnan legrosszabb esetben is mindent eldobva fél óra alatt hazaér... Azért erre mondjuk kíváncsi leszek, most kezdődik a suli szezon, tele lesz egyébként is a város, sőt neki Budaörsre is kell ügyfélhez mennie hetente 1x. Ja és az utód, akit felvettek, nem kap a főnöktől melót, mindent a páromnak kell csinálnia :? Szegény. Mondtam neki, hogy csak nyugodtan, ne kapkodjon, előbb vagy utóbb rá fog jönni a főnök, hogy kénytelen másra is bízni a melót, mert ő ki fog esni 2-3 hétre, akkor nem lesz lehetősége eltologatni a munkát, hogy majd ő megcsinálja, ha visszatér...

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: