Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megnyitom a topikot, ma teszteltem pozitívat :) Várok szeretettel minden decemberre babát váró kismamit. Tudom, hogy még elég korai, de azért remélem lassan egyre többen fognak csatlakozni a topikhoz.

Nekem már van egy 15 hónapos kislányom, 1 hónapja hagytuk abba a szopit, így először azt hittem az kavart be, de már a múlt hétvégén gyanús tüneteim voltak :)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Szia! Létezik, hogy ide még senki nem írt, vagy van másik decemberi babás topik, csak én nem találom?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Én is decemberre várom a babánkat, hogy létezik hogy nincs itt senki...?
baboca1220
Budapest
 
 

 
 

Sziasztopk!
Végre! Már azt hittem, egyedül fogok szülni decemberben. :) Én is azt hittem, hogy esetleg van egy másik decemberi babás topik, de én sem találtam.
Akkor hajrá :)
Én ma vagyok 6 hét 3 napos, a céldátum december 11. Ti mikorra várjátok? Tünetek?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó, akkor mégis lesz itt topik :) Én ma vagyok 4+4, céldátum december 21 vagy 22, kalkulátora válogatja, majd ha megyek dokihoz, lecövekelek az egyiknél. Van már két fiam, Marci nyolcéves, Regő 20 hónapos lesz mindjárt.

Mindjárt javítom a vonalzóimat a profilban :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok! Jaj de jó hogy itt vagytok:)
Én ma vagyok 4+5 napos ,dec 20 a kalkulátor szerint.
Van egy 4 éves kislányom aki oviba jár.
Tünetek nekem semmi nincsen ami volt az mostanra elmúlt, remélem minden rendben lesz babócával. Vagyis ami van az annyi hogy mensi szerű görcseim vannak de az is kb 2 napja.
Mikor mentek dokihoz?
baboca1220
Budapest
 
 


próba




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Én majd május 5-én megyek orvoshoz :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Babóca, akkor mi majdnem egyszerre vagyunk :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


igen én is figyeltem 1 nap különbség van :)
Nektek vannak tüneteitek?
baboca1220
Budapest
 
 


Én szagokra érzékeny vagyok, nincs étvágyam, ha van, akkor meg hülyeségeket kívánok :D meg a mellem érzékeny kicsit, de nem nagyon, hozzá van szokva, mert még szoptatok :) Meg úgy érzem néha a hasamat. Jók ezek :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


most hova tűnt a vonalzóm?
Ti sem látjátok?




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Az előbb nem láttam, de most megint :) Nem kattintottad ki a hozzászólásnál a pipát?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Az elsőnél én is érzékeny voltam minden szagra meg baromi hányingerem volt meg ájulás stb.... minden ilyen jó kis dolgok voltak, de most semmi..........
Tegnap már a harmadik tesztemet csináltam hogy biztos terhes vagyok? ennyire nem lehet különböző 2 terhesség vagy még is?
Remélem ez nem jelent semmi rosszat
Nem ment el a tejed most hogy terhes lettél?




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Egyelőre úgy szopizik Regő, mintha mi se történt volna. Ma olvastam utána, hogy a 4. hónapban csappan meg jelentősebben a mennyiség általában, majd meglátjuk. Ha nem lesz gond, nem akarom elválasztani, majd ő megoldja :)

Simán lehet ilyen különböző, meg azért ez még nagyon koraterhesség :) Marcival nekem semmi bajom nem volt, Regővel meg alig tudtam megenni valamit, fogytam is négy kilót az elején, most is ilyennek tűnik a dolog :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Én ma csináltam tesztet, bár már vagy 2 hete sejtem , hogy baba lesz. Szóval ma csíkos is lett :))
A különböző kalkulátorok szerint dec. 22. vagy 24, illetve 26 a céldátum - majd a doki után igazítom, amit csak május közepére tervezek. Tünetek, hát már korán jött a reggeli esti hányinger, ami pár napja elmúlt vagy napjában csak 1x van, de a hétvégén észre vettem, hogy a szagok is kezdenek piszkálni. Néha szúr is, no meg ma feszített - de hát elméletileg holnap jönne meg.

Amúgy nekem is van egy pár nap híján 16 hónapos kislányom, aki szintén decemberi (23) és ő is szopizik még, bár csak esténként. Hát nálunk ez a hónap a nyerő!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, de jó, gratulálok! :) Köztünk csak egy-két nap lesz, és a szopizó nagyobbik is közös :)

Nagyfiam bárányhimlős, szuper. Ennek kapcsán viszont elmondtam a babahírt Marcinak, a gyerekorvosnak és anyukámnak, mindenki nagyon örült, de mondtam nekik, hogy még titok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Beu gratula és üdv itt:)
Pöttyös labda a bárányhimlőt azt sajnálom jobbulást nektek.
Mit mondott a doki néni nem veszélyes ez most rád nézve?

Én ma extra fáradt vagyok .




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok, én is decemberre várom a második babánkat.Bár még nagyon az elején járok, de bízom benne, hogy minden rendben lesz. December 25-26 a kalkulátorok szerint a várható születés. :D
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Szia audrey gratula a babához!
Írj magatokról mennyi idős az első baba kisfiú kislány.........?
Nem szeretnél vonalzót készíteni hogy lássuk mennyi idős terhes vagy?




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Sziasztok
A harmadikat varom, vele is dec.30.-ra vagyok kiirva,(kalkulator) mint a masik kettovel. Csatlakozhatok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!
Készítek vonalzót...:-) Egyébként Levi 2,5 éves. Annak idején mi így terveztük, hogy kb.3 év legyen a tesók között. Kicsit több lesz, de legalább nyugodtan be tudom szoktatni majd oviba. :-)
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Remélem megjelenik a vonalzó. Próba...

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Nekem januárban volt egy korai vetélésem, így vannak bennem félelmek, de remélem most minden rendben lesz. Fájdogál a hamas meg a derekam mint amikor menstruálni szoktam, bízom benne, hogy ez csak fantomfájás. Akkor nagyon halvány + tesztem volt és nem lett erősebb pár nap elteltével sem, így gondoltam hogy valami nincs rendben. Most viszont nagyon erős pozitívat teszteltem. :D
Babóca!
A kicsi lánykátok most megy oviba szeptemberben?

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!

De örülök, hogy alakul a csapat. Nálam kiderült, hogy amit tüneteknek hittem, az valami vírus volt :oops: A férjemtől kaptam el. Az igazság az, hogy az ilyen hányinger, émelygés stb területén nem nagyon van tapasztalatom, Esztivel csak esténként émelyegtem picit, de semmi más tünetem nem volt az elején.

malna5: persze, hogy csatlakozhatsz Bárki, aki decemberre vár babát :) Bár a tiéd még nagyon korai. Honnan tudod ilyen korán?

Timi: ugye nem veszélyes a bárányhimlő Rád és a pocaklakóra?

Dokihoz azt hiszem jövőhéten fogok menni, azt mondták, hogy először sima nőgyógyászati rendelésre kell mennem, és arra pedig csak hónapokra előre tudnak adni időpontot, így menjek oda időpont nélkül és egyszer majd behívnak. Klassz, mondhatom :cry: Majd ülhetek ott órákat. Esztivel Pestre a Rókusba jártam gondozásra, mert ott dolgoztam a közelben, de most ide fogok Veresegyházra, mert nem akarok messzire járkálni emiatt. Akkor sem volt választott dokim és most sem lesz, kivéve, ha ikrek lesznek :lol: Mert akkor olyat keresek, aki támogatja az ikres természetes szülést :lol:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Piri ma csinaltam egy tesztet es eros pozitiv lett! De kb 1 hete en is sejtettem mar.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Nem, szerencsére mivel én már voltam bárányhimlős, így ránk nem veszélyes. Marci egyre pöttyösebb, Regő még lappang.

Örülök, hogy szaporodunk :)

Mondjátok már meg nekem légyszi, hogy kell beállítani, hogy mindig az újabb hozzászólások legyenek a lap tetején? :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Nekem kb. 8-9 napja fogant meg a baba, amikor már kívánós meg szagérzékeny voltam, úgyhogy én is előbb sejtettem, mint a teszt :) 26. napon meg már teszteltem, előző este a párom dohányos helyről jött haza, és egész rosszul voltam a szagától :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Én is a nem várt előtt 4 nappal csináltam az első tesztet és határozottan pozitív lett. Meg is voltam lepve, mert nem gondoltam hogy ilyen erősen két csíkos lesz. Egyenlőre nálam semmi tünet, remélem megúszom. A kisfiamnál 4 hónapig émelyegtem egész nap, ezt most kihagynám ha lehetne. :lol: Ti hogy tervezitek hány hetesen mentek dokihoz első vizsgálatra?

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Én majd május 5-én megyek, akkor leszek 7+1 saját számításaim szerint. Már kell legyen szívhang akkor :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Na ma elhúztam apa füle előtt a mézesmadzagot :DD így rögtön elküldött egy jobb tesztért. Ennek az az oka, hogy Panka előtt volt a 13.hétre egy vetélésem. (És bár az előző hónapban nem tudtam időben tesztelni, de szerintem akkor is volt egy).

Szóval Audrey ne aggódj, aki jönni akar az úgyis jön!!! Mondom én, pedig belül azért nekem is tele a gatyám :D

A dokit én május 9-re lőttem be, akkor leszek 7+4, és az első vetélésem miatt csak reménykedek, hogy nem hív vissza a 12. heti előtt még 1*. Persze nem arról van szó hogy nem mennék, mert olyan jó kukkolni, csakhogy az uh-kat magánba csinálja.... Szóval a 16-án is gondolkodok még e miatt. De az olyan későn van már.

És lemaradt.
Olyan fura Pankánál ilyenkor még nem volt semmi, most már a szagok zavarnak és a hasam alatt egyértelműen kivehető egy kis dudor :DD ami miatt persze 1-2 nadrágom is szűkebbb. Asszem őt nem fogjuk sokáig rejtegetni!!!

Nálunk Panka szerintem megérezte a dolgot, mert kb a fogantatáskor hagyta el a reggeli szopit és igen hadi lábon állunk az estivel is. Timi azért most irigyellek, hogy nálatok e téren nincs gond.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Igen, nekem is kényelmetlenek a nadrágjaim, kiböjtölöm, amíg a családnak el nem mondhatjuk, aztán elkezdek bandázst hordani :) Meg a biztonsági öv is zavar már. De jön a szoknyás, nyári ruhás időszak, meg végre vehetek is pár ruhát, nadrágot :)

Szopi miatt ne legyél szomorú, lehet Panka amúgy is elválasztódott volna, meg biztos így lesz jó, tudja a szervezetetek, mi kell, pláne, ha volt egy vetélés. Én remélem, hogy Regő kihúzza kétéves koráig így is, akkor leszek kb. félidős (aug. 25-én lesz kétéves).

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Tényleg ezt szerettem volna kérdezni: Ti mikor mondjátok el a nagy hírt?

Az előzményekre tekintettel Pankát én csak a 12. heti után akartam elmondani, de apa hamarabb, így az első uh után elmondtuk. Hát most is legalább addig szeretnék várni, csakhogy apa már sejti, tudja és a hétvégére hazamegyünk a szüleihez.
Mellesleg meg nagyon utálom, hogy ilyenkor mindenki olyan mézes mázos tud lenni, máskor meg olyanok mint akik karót nyeltek.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok !
Üdv és gratula az új tagoknak akik pozitívat teszteltek.
Én elmegyek csüt vagy pénteken egy sztk rendelésre hogy megnézzék minden ok és kb a 7. héten megyek majd a magán dokimhoz. Hátha sztk-ba látnak valamit.


audrey
nekem ovis már a lányom most májusba lesz 4 éves.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Én doki után akartam, de... Az élet mindig közbeszól. Párom elmondta az apukájának (elváltak a szülei), anyóssal együtt élünk, neki még nem, mert akkor megtudja a fél falu. Marci bárányhimlője kapcsán meg tegnap el kellett mondjam Marcinak, a doktornőnek és anyukámnak. Anyukám nyilván elmondta apukámnak... de más még nem tudja, és doki utánig, illetve az azutáni első közös családi együttlétig nem is akarom, hogy tudják. Ez pedig csak júniusban lesz, amikor a nővérem meg a kisfia szülinapjára összegyűlünk mind, és az már 12. hét után van. Ha kibírom addig :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Beu
mi elmondtuk a szűk családnak anyukám és tesom.
A munkahelynem nem tudom mikor mondjam el ?
Ti mikor szóltok a munkahelyen?




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Nálunk ez a kérdés nem játszik, munkahelyem nincs sajnos vagy szerencsére :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi legalább ezen nem kell idegeskednek, nálam egy kicsit gázos ez a téma mert nehezen tudnak helyettesíteni de remélem majd megoldják valahogy úgy hogy mindenkinek jó legyen. Végül is az ember nem a munkához igazítja a magán életét nem?




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


De jó most látom ma vagyok 5 hetes :)




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Igen én is itthon vagyok!
De eszembe jutott és jót derültem, hogy én is mennyit filóztam azon, hogy mikor mondjam el az előzőt a munkahelyen. Aztán a 8. hét után itthon maradtam - rám nem jellemző módon - betegállományban és két napra rá (mert hamarabb nem mertek hívni) jött is a kíváncsi telefonok hada. Szóval én így lebuktam :DDD

De ált azt mondják ismerősök, hogy a 12. hét után - mert addig nagyobb a rizikó.
Amúgy én is akkor mondtam volna el, ha...

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nálam a munkahely úgy volt, hogy Regővel hosszan próbálkoztunk, közben dolgoztam, 2008 novemberben kirúgtak (próbaidőn válság miatt, az előző munkahelyem meg bezárta az itteni telephelyét, azért voltam próbaidőn az új helyen), erre 2008 decemberben teherbe estem. Kerestem még állást, amíg nem volt feltűnő pocakom, de már nem jött össze. Most vállalkozó vagyok, így oldottuk meg az anyagi részét.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


En itthonrol dolgozom es folytatom is, amig lehet.
Mi egyaltalan nem mondjuk el senkinek, csak a tesomnak es a baratnomnek. Majd ha mar latszik, johetnek a tobbiek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Mit dolgozol? Én is úgy szeretnék majd otthon végezhető munkát találni...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Forditok, telefonalok. Kulsoskent dolgozok egy cegnek. Kenyelmes, de nem keresek tul sokat.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Nálunk csak a férjem tudja egyenlőre. Anyukámnak majd az első orvosi vizsgálat után mondom el (kb.6-7 hét), a többieknek majd a 12.hét után. Valószínüleg látszani fog már addigra, de majd huncut módon megporóbálom eltakarni! :D

Ami a tüneteket illeti, délután nagy büszkén mondta, hogy nekem egyenlőre semmi, hát annyi változás van, hogy szédelgek. :(

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Én az elsőt nem akartam a 12 hét előtt elmondani a munkahelyen, de amikor elkezdtem gyanítani a dolgot, vettem egy tesztet, amit a főnököm titkárnője meglátott, és másnap, kb 5 ember előtt megkérdezte, hogy pozitív lett-e a teszt. Én meg nem akartam hazudni.. Így az 5. héten a főnökömnek is elmondtam, nem akartam, hogy mástól hallja. :? De egyébként nagyon sok előnye volt, hogy tudta, mert minden vizsgálatra mehettem munkaidőben, nem kellett ledolgozni, sőt szülésfelkészítőre és kismamajógára is eljárhattam :)
Édesanyámat persze a teszt reggelén hívtam, mert az első unoka volt és nagyon várta. Mondjuk most is így volt, pedig a Kistesó már a 4. unoka lesz
Most itthon vagyok még GYED-en Esztivel, de most is bemegyek kb a 13. héten szólni a munkahelyemre, egyrészt, hogy ne várjanak januártól vissza, másrészt, mert a magzat 90 napos korától a magzat után is jár az adójóváírás, és azt érvényesíttetni akarom. :D

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Lanyok en nem erzek semmit.
Ez normalis?
Elkezdtem aggodni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok,

ha lehetne én is csatlakoznék hozzátok. Én ha az internetnek hihetek december 7-re várom második babánkat.

Első már 6 éves.

Eszti
eszti0315
Győr
 
 


Sziasztok!

Én is jönnék szívesen közétek! :) Úgy tűnik, december közepén fogok szülni, ma már dokinál is voltam, ő 6 hetes terhességet 'érzett'. UH jövő csütörtökön lesz, már nagyon várom.

Örülök, hogy nem én vagyok az egyedüli, akinél pici gyerkőc mellé érkezik a kistesó. Most még nagyon meg vagyok ijedve, el sem tudom képzelni mi lesz két picivel, de majd alakulnak a dolgok. A fiam most 13 hónapos, tehát 21 hónapos lesz, mikor szülök. :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Málna, én sem érzek igazából semmi különöset. Lekopogom, de nincs hányingerem, nem émelygek, a melleim nem feszülnek, nem szurkál a hasam, nincs mindjárt megjön érzésem sem. Talán annyi, hogy egy hete iszonyatosan kívánom a csípőset, de ez sem lenne feltűnő nekem. Én annyit érzek, hogy van valaki a pocimban. Érzem, hogy picit szorít a gatya, ha hason fekszem akkor nincs az az 'üres' érzés, hanem határozottan van ott valami. Kb. ennyi, szóval szerintem nyugi. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: