Új privát üzeneted érkezett!

Renáta! Éljen Luca lány!!!!

Málna! Pelenkázni ezermilliószor egyszerűbb.Nincs ott az a luk :D, csak a húzogatást nem szabad elhanyagolni,még a négyésfélévesnél sem,mert van,higy begyullad :(

Era! Süssél szépen lángost!!!! Nem nehéz és meg KELL!!! tanulnod magyarul főzni annak a legénynek!!!!! :lol:
Orgazmuskor a has bekeményedik,ez így van rendjén:oxitocin=keményedés....és neked rutinod van orgazmusban így egyedül is megy :lol: tulajdon képpen irgy-birgy vagyok!!!

Zárt topik: IGEn!!!!

más nem jut szembe még mi volt....

Nálunk apa is végre megérezte a mozgást...kb egy hete...és azóta sokkal komolyabban veszi a kissebbik fiát :D
pl: Agárdon voltam a gyerekekkel a hétvégén és ő addig fullra kiürítette a leendő Kolos szobát:)

Ja,és megjött a retro babakocsink! Még nem tudtam megvizsgálni,mert be van csomagolbva és féltízre értünk haza...holnap megvizslatom...de tolni isteni,azt ki tudtam próbálni.
Apa már szétszedte és azt mondta ügyesen lőttem :lol:

Most meg fenn vagyok,mert Kende egyszercsak elkezdett kiabálni,hogy Anya,anya...felrohanok,ül az ágyon és közli,hogy nem mostuk meg a haját....juhéjj!!!
Őt szépen visszafektettem én meg nem tudok visszaaludni....annyiszor így járok

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jajjj REKACS nem irigyellek így hajnalban... :?

Sajnos én sem tudok 4-6 óránál többet aludni egyhuzamban, arra ebredek hogy faj mindenem. :(

Lángos :roll: Sütnek én, de ezek a pocsok nem ismerik az elesztot!! A krumplis az meg nem ugyan olyan... :cry:
Amúgy a fozessel nincs baj, Apa meg is lepődik néha mikor főzeléket rakok elé :D

Oxitocin (írjuk szépen :wink: ) eléggé meglepődtem, ugyanis a pocaklako mióta bérli odabent a helységet, azóta nálam megszűntek ezek (ez :oops: ) a dolgok. :roll: Kuzdhetnek én órákat Apaval az agyban, nem megy.. :cry: Ezért voltam úgy vele, hogy ne eroltessuk, de nálunk ez nem megy. Úgyhogy most van, hogy legyen, és próbálom nem a tv-t nézni közben :lol:

Várjuk a képet a babakocsirol :D

Szép napot, megyek aludni :P

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap olyan volt, mintha korogna a pocim, de nem voltam éhes, meg a pocim sincs elől most ugyebár, és egyet rugott is a baba, mikor Dani keze a hasamon volt, és és és este látni is lehetett, hogy picit hullámzott a hasam, ahogy helyezkedett a baba, legalábbis remélem, hogy nem csak beképzeltem!!! :D
Jajj, úgy vártam már!!!

Era

Nekem is volt már ilyen párszor, hogy olyasféle álmom volt, és akkor... :roll:

Zárt topic: én örülnék!

Voltunk hétvégén bababútort nézni, pl. a babaszafariban is. Hmm, hát, nem fogott meg semmi, úgyhogy maradunk a Katica bababoltnál, de kis változtatásokkal. Végül marad a 140-es kiságy, de lesz mellé komód, pelenkázóval, és a szekrény feles méretben kérjük csak, így elvágva:

Kép

És akkor a komódot is úgy kérem, hogy 50 cm mély legyen, mint a szekrény, h ha majd levesszük a pelenkázó lapot, akkor stimmeljen.

Rékacs

Én is nagyon kívácnsi vagyok a babakocsira! :wink:

Málna!

Gratulálok, hogy Samu immár teljes bizonyossággal Samu, és minden rendben vele!

Kriszti!

Jó pihit, érezzétek jól magatokat!

Tegnap csináltunk új pocakfotót, egy barátunk kertjében, majd töltök fel, ha vállalható lett, még nem néztem meg tüzetesebben... 8)

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 

 
 

Era! Por alakú élesztő sincs? Azt lehet postán feladni...kérsz :D

Babakocsi: sajnos nem tudom megmutizni,mert atomjaira szedtem és épp mosom a huzatot, hogy még most a melegben megszáradjon és aztán beszekrényezem és csak télen rakom össze....de majd eljöttök ide hozzánk, ide falura, gyereket legeltetni és akkor megnézitek az életben...hmmm? Mondjuk jövő márciusban mikor pattannak a rügyek és virágzanak a vadszilvák......és már egészen ember formájú bébijeink lesznek...nos?
De szuper a járgány,nagyon megérte az árát. Ugyan nem emeletes házba való, de igazi pegperego,minden tök praktikus rajta és hiába régi darab mindene tök jól üzemel( kopkopkop). ÉS hatalmas a mózes rész.

A jelenlegi terv,hogy mellém rakjuk a hálóba ezt a mózest és míg kicsilúzer és ezerszer épbred addig ott fog aludni éjjel, aztán már ha nagy és okos baba lesz és mondjuk már "csak" kétszer kel,akkor megy a helyére, én meg lépcsőzök......de érzem,hogy ez a terv igen rugalmas:)

Kedves eslő babások, a járókát még meg sem kérdeztétek,mint igazi kutatók:) (szerintem igazán nagyon praktikus!),ha akarjátok ki is fejtem :lol:

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs

Köszönjük a meghívást, én örülnék neki, ha majd tudnánk Nálatok fórumtalizni, kicsit kiszabadulnék a belvárosból! :wink:

Járóka.. nekünk olyan piciny a lakás, h még ezért nem gondolkoztam járókán.. játszószőnyeget szeretnék, ilyesmit:

Kép

De, ha már így feldobtad a labdát, kifejtenéd bővebben.. Legyen járókánk??? :roll:

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Hajnali 4... :roll: Szerintem csak én vagyok egyedül olyan hülye hogy fórumozok... :? Megint felébredtem 'arra' hogy majdnem és nemakarom nemakarom lett a vége. Tegnapi hasfajasbol okulva. :(

BALIA éljen a hullámzó poci! :lol:
Butordolog bejön, szerintem jól néz ki :P

REKACS meg nem találtam por alakut sem, pedig gondolhatod mennyit sütnek unalmamban... :lol: De raallok a temara, mert csak megsutik itt is valamivel a dolgokat. 8)

:( Márpedig én akartam képet... :twisted:

Járóka dolog :D fejtegessetek nyugodtan, nálunk elfér :lol:
Legyen vagy ne legyen?!

RENI merre vagy??? 8)

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


en is beleszerelmesedtem a jatszoszonyegekbe, meg ezekbe a kis hintaszekekbe. Mi sokat utazunk, nekunk utazoagy is kell, jarokam csak az elso lanyomnal volt.
De lehet, hogy most is veszek, ha mar kb 6 honapos lesz. addig ebben a hintaszekben hozom-viszem a lakasban..
Lanyok, nektek milyen sulyu a babatok, mert nekem csak fej, mellkas es lab-mereteket mertek, sulyt nem...?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Era

Küldjek neked élesztőport? Csak így a határon nehogy gond legyen belőle... :shock:

Málna

Nekem mindig "mérnek" súlyt, teljes hosszt viszont már régen nem.
A 18.-19. heti szerdai UH-n volt Picurkánk 299 gramm. Lassan két hete...

És elkezdett beállni nálam a súlygyarapodás, heti 1/2 kg körül. Ha így marad, az még +9 kg szülésig, meg van rajtam +5, hát.. jó lenne, ha tudnám tartani. :roll:

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is visszatértem a munkába a rövid nyaralás után :(

Először is támogatom a zárt topikot, nagyon :oops:

Balia, jó az ötlet és szép a bútor :) Mi most kezdünk el ezeken gondolkodni, mert megtaláltuk a leendő lakásunkat. Lesz nagy változás, mert most garzonban lakunk az pedig 3 szobás. Juhéjj, úgy örülök. Sajna nincs mese kellett a hitel is, de valahogy együtt élünk azzal is :( Van mit felújítani a pecón, de zöldövezetben van és az klassz.

Era, íme egy módja az élesztő pótlásának: a KOVÁSZ :) http://emargit.gportal.hu/gindex.php?pg=5179267 Lángos készítéséhez kiválóan alkalmas. Kicsit macerás és pepecselős, de legalább lefoglal. Egyébként Mexikóban van egy REXAL nevű sütőipari termékcsalád, amely forgalmaz élesztőt. Elvileg nagyobb áruházakban megtalálható. Nagyon szívesen küldök én is, mert büntetlenül átküldhető por alakban, légmentesen lezárt csomagolásban :) Cserébe küldhetnél pár szem nyers kakaóbabot (ültetni szeretnék) :) A másik témáról (cex) majd zárt topikban.

Babamozgás, nálam is van. Olyan szupi érzés! Egyre erősebben érzem a kis drágát. Mivel hátul van megtapadva a hasfalam helyett a gerincemet fogja terrorizálni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Kép Kép
Anya + Samu (aki fogja a fejet)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jajj Era, elfelejtettem a lényeget: http://sutisnene.blogspot.com/2008/02/k ... lngos.html

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


A mobilommal fotoztam le az uh fotot...ez latszik :lol: sorry

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna, de jók a képek. Neked is gömbölyödik ám a pocid! Persze, hogy fogja a fejét a picur. Két nővére lesz, akik non-stop babázni fognak vele :lol:

Na én is teszek fel egyet :wink: Most készült a nyaralás alatt az apartmanban (ha jól megnézitek a háttérben a férjem széttett lábakkal alszik, de amit lehet levágtam) [img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1312806151.9684.jpg[/img] 5 hónapos poci [/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Kavaika

Én is mh-ről írok... De jövőhéten szabin leszünk megint!! 8)

A bútor ennyire nem lesz színes, valószínű minden egyforma színű lesz, mondjuk nyír.

De szeretnék színes babás kiegészítőket, játéktartót, matricákat a falra. :roll:

Gratulálok a lakáshoz!! 3 szoba :)) lesz mit rendezkedni! :wink:

Ami a hitelt illeti, mi is küzdünk vele, de ez van, ha nagyon nagy lesz a baj, legfeljebb kérjük majd a rögzített árfolyamot (CHF alapú a miénk sajnos), és mire jön a nagy törlesztő, valószínűleg újra dolgozni fogok. De egyelőre bírjuk még... :?

Lányok, nagyon szépek a pocakok!! És Samu is milyen cuki, milyen nagy keze van!

Olyan, mintha cumizná a hüvelykujját, nem?? :)

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Dicsekednem kell,magammal :D
Konkrétan atomjaira szedtem a mózest,ami olyan fajta,hogy tud téli és nyár állásban lenni az alja és emlehető része is van..szóval van egy kis mechanikája is. Ahhoz,hogy a külső borkot is kimossam, az egészet szét kellett csavaroznom, leszedni a hátát és minden szétesett.
Gondoltam is,hogy jobb,hogy ezt Zoli nem látta,mert tök kiakadna.
No,de alényeg,kimostam,megszáratdt és TADAM!!!!! ÖSSZESZERELTEM!!!!! És működik!!!!
Kicsit izgultam :roll:

Tényleg szépek a pocik! ÉS Samu keze is tök klasszul néz ki....nem aggódsz az ötödik ujjáért? :lol:

Annyira nehezemre esik dolgozni,hogy tessék,ma babakocsit szereletm....szörnyűűűű...egy kicsi melóm van,amit a héten muszáj megcsinálnom....ti is ilyenek vagytok...vagy ez szimpla lustaság...annyira szeretném a terhességre fogni :D

És van más bajom is. De olvastam,hogy várható hangulatváltozás. Háromgyerekesek??? Nektek is van oylan,hogy megbánjátok? Van,hogy azon gyökölök,hogy szegény nagyok,milyen szar lesz nekik,nem jut majd rájuk idő...minek vállaltuk stb. Pl nem tudok velükeste cirkuszozni,mert akicsinek alvás,meg ilyanek...aztán megvígasztalom magam,hogy hamar a kicsi is nagy lesz...de azért gyötör....
Most pont egyáltalán nem gondolom ezt,de mikor rám tör annyira el bírok keseredni....

Járóka: :D Ha már ennyire el akarom mondani...igaz:)
Szóval nekem mindkét kölöknek volt első perctől. Vagy majdnem. Hanga két hónapos"szülinapjára" kapta, és Kendének valóban azonnal felállítottuk. Azért mert az volt a nappaliban a helyük. Míg kicsik addig magas pozicióban. Mindig szépen körberendezgetve mindenfélével. Olyan kis kuckósan.És így nagyon szerettek benne lenn,kb addig használtuk míg el nem indultak...az volt a szobájuk(tökre léptékhelyes:))
És azt tapasztaltam a sok-sok babás barátnőmnél,hogy aki nagyobb baba korában próbálta "járókára szoktatni",hogy " le lehessen rakni", annak nagyon nem vált be. Rabrács lett, míg az enyémeknek meg inkább menedék....nos ezt gondoltam megosztom veletek:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Na sziasztok Csajok!

Nincs netünk kedd este óta és a héten még valszeg nem is lesz :? Csak úgy. Csomagot váltottunk...volna...és jól bekavartak :twisted: Most Anyunál garázdálkodom :D Rendik vagytok, hogy nem írtatok sokat, mert így gyorsan át tudtam futni :lol:

Volt nálunk is szülinap, duplán :wink: Meg ma állatkert. Semmi extra nincs velünk, Luca nem valami fitness nő :lol: Olykor érzem, de én egész nap talpalok (jönnek is a visszerecskék :( ) Így este olykor bjelentkezik, nehogy elfelejtkezzem róla :D

Réka
Ugyanmááár, nekem ilyesmi eszembe sem jutott! Mindenre van megoldás és sztem idővel kialakul, hogy a kicsinek és a nagyoknak is jusson annyi, amennyi kell :wink:

Era
Milyen hely az a Mexikó :?: Se állatkert, se élesztő :shock:

Lilla
Most nem nem tudok olyan hosszan írni, de a játszószőnyeggel sztem nem kiváltható a járóka :wink: Ha kicsi a lakás, de a babának van külön szobája, akkor egy babaráccsal az egész szoba lehet járóka :D Amúgy a játszószőnyeg tök jó én szeretem, de sztem nem kell bazidrágát venni. teszveszen is vannak. Mi kölcsön kaptunk egy húúú, de nagy szám és egy tök gagyi típust. A tök gagyi sokkal jobb volt!!!! És az újonnan a harmadába került :wink: Most vettem egyet 5rongy volt és tök jó :D Oké, nem tiszta pamut, de legalább 10 perc alatt megszárad egy adag büfiutáni mosást követően :wink: Míg pici teszek alá pelust, ha forg, meg már nem úgyis mind1.

Dobok pár képet :)
Kép
Kép

Kép
A szülinapi torta :D Iván kívánságára répatorta :wink: Net hiányában két receptet is meg kellett sütnöm, mire sikerült :evil:
Kép
Egyik szülinapos :) A legszuperebb ajándékkal :D
Kép
Másik szülinapos :) Szintén a legszuperebb ajándékkal :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szaisztok!

Hát szinte csak én írok :oops:

Renáta! Cukker mindhárom gyerek!!!!!
Mos vettem észre,hogy csak négy nap van a születési dátumuk közt...hát az tényleg egy buli. Nálunk két hét van. Egy buli...de kicsi családit külön-külön is ülünk:)

Na, és mégis rakok képet az atomizált kocsiról,mert megjöttek az oviból és persze,hogy ki kellett próbálni.
Kép
Mint látható,nem kicsi a kocsi a hatésféléves kényelmesen üldögél :lol:
A háttérben a mi kicsiházunk :D

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Történt ma valami megdöbbentő velem, na ilyenkor lenne jó a zárt fórum, mert úgy leírnám nektek.
Párom családja és a névadásunk volt a téma ááááááááááhhhh :twisted: mindegy, ezzel az ördöggel ki is fortyogtam magam.

Reni, nagyon cukker képeket hoztál nekünk, milyen kis tökéletes Luca-baba, egy pillanatra megijedtem, hogy kukit látok, de aztán megnéztem jobban!! :D

Nagyon gyönyörű tortát sütöttél, le a kalappal! :wink:

Köszönöm az ötletet, valószínű így lesz, ahogy írtad, járóka lesz az egész szoba! :)

Ez a lakásunk alaprajza:

Kép

Rékacs

Kicsiházatok és a kicsi gyerekek is szépségesek! :roll:

És tök ügyi vagy! Én szétszedni még csakcsak szétszedek bármit, de összerakni..

Hoztam Nektek egy vicces képet. Danim megirigyelte, h csak rólam készül pocakfotó...

Kép

Szerinte pont ilyen fejet szoktam vágni pedignemis…

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


anyatanyán készítettemegy zárt topikot. 2011 december (babanet) címmel. Ha gondoljátok!!!!
franci
 
 


Era beengettelek. Van adminisztrativ jogod te is betudsz engedni másokat.
franci
 
 


Sziasztok!!!
Ezer éve nem írtam ........... nyaralgatunk, dolgozom , költöztünk, de végre van egy pár nap pihi mert már kezdtem kipurcanni.
Rólunk
azok kevesek közé tartozunk akik még nem tudják a babájuk nemét.
Nagyon sokat rugdos inkább lejjebb érzem és általában reggel és este , jó lenne már a nevén szólítani.

Rékacs
Bár én nem vagyok háromgyerekes , de én is olyan sokszor elgondolkodom hogy jókor jön e ez a baba? Kimondani is szégyenlem de van hogy a megbánás jeleit vélem felfedezni magamon. Szörnyű érzés...

Poci fotók
gyönyörűen növekszenek :D

Megyek is mert a lányomnak megígértem hogy elmegyünk játszózni megpróbálok picit többet jönni és felzárkózni hozzátok.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


KATA kösziiii :D Beraktam konyvjelzobe az oldalakat, kitanulmanyozom, aztán uccu neki! :wink:

De jók a képek!!! Samu, pocik, babakocsi :lol: hehe
Nekünk szerintem minden új lesz, nem hiszem hogy bárki is kikuldene ide teszveszen vagy vateran... :roll:
Pici dolgokat persze vadászok (kendő, stb) mert azt anyuek ki tudjak hozni (jönnek 1 hónapra) de babakocsival azért nem farasztanam őket. 8)

REKACS babakocsi nagyon durván nem kicsi!!! :lol:

BALIA :lol: Apa kép nagyon menő!!! 8) Nálunk a párom lefelé dolgozza a hasát, így mostmár én vagyok a nyerő hasmeretben :D
A keco meg megjobb, elég jó a nappali nagysága! :shock:

RENI waaaaaaa a punci nagyon ott van!!! :D A kölykök meg milyen aranyosan pozolnak az ajándékokkal :lol:
Sajnos nem csak az állatkert és a sütőpor hiányzik... Meg sorolhatnám :( na mindegy.

Jajj KATA legközelebb nézek Neked ültetni való kakaobabot. Fogalmam sincs hol lehet kapni, de utána nézek.

Nálunk nincs semmi különös, jövő heten megint doki, főbérlő izeg-mozog. Kutya beteg, tegnap voltunk dokinal (borgyulladas), 1-2 hét gyógyszer + lampabura a fejen. :( szegeny, úgy sajnálom... :(

Tegnap este 9 körül ülünk lent a nappaliban, videozunk. Apa telefonál, kutya kiterulve a nappali közepén. Egyszer csak mit látok?

Egy skorpió szambazik be az ajtón széttárt ollokkal és felemelt farokkal
:shock: szalad át a nappalin...
Felpattanok, fogom a kutyát (ha megcsipi, elpusztul), riasztom apát. Aszondja mi van mi van? Hat mondom nézd! Az... Áll, és nézi. :lol: Taposs rá!!!!!!! :D rataposott 8)
És így váltunk meg egymástól... :?
Aztán persze rituale odakint (elegetes meg miegymás).

Jaaaaaajjjjjjjjj :roll:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Miert kell elegetni?
Mi sosem egettuk el Era...
Mi ez az Anyatanya dolog?? Itt ne hagyjatok!!!!
Jo a pocakos Kispapa kep Fanci !!! Ez az igazi poci, vagy csak bohockodik?
Tejbegrizt kivanok lanyok...pedig mar felszedtem 5 kilot!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Haaat, nem tudom miért égetik el igazából... Babonabol tuti (hogy a szag miatt ne jöjjön több), meg én azt vettem észre, hogy mikor kiraktam a tetemet a kerítés elé, tele lett minden hangyaval és reggelre megették... :shock: :?

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


http://www.anyatanya.hu/
regisztrálni, megkeresni

2011 december (babanet)

és szépen mindenkit beengedek, próbálok sürün jönni.....

Értelmesebben: :D
1.A leendő tag regisztrál az AnyaTanyán,
2. majd a főoldal "CSAPATOK" menüpontjánál jelentkezik a csoportba.
3. A tagfelvételi kérelemrol Te, mint adminisztrátor, üzenetet kapsz,
4. és a csapatoldalon az 'Adminisztráció' / 'Tagok' menüpontnál döntesz a tag felvételéről
franci
 
 


Lustaság a kobon :? HELPPP :roll:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Hello Csajok!

Csak hoztam pár képet, mert általában ipadrol vagyok, és ott nem enged feltölteni. Szar modern technologia... 8)

Kép 21. hét bentröl :)

Kép kintröl :)

Kép Coco alszik (és kukit szellöztet) :)

Kép és végül a néhai társbérlö... :S

Na mentem aludni, fel 12 van.

Szep napot! :D

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Era, de édes a picur!!!!!!!!! Igazi "nagy" babuci! Egyem meg.... :lol: Nagyon jó képet sikerült készíteni róla :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Szaisztok!

Kispapa kép -> kicsit kitolta a pociját, de igazi poci, Ő az én nagy Macim mostmár értitek, h miért. <3

Elkezdtem mókuskodni az anyatanyán, legalábbis regisztráltam már, igyekszem bejutni majd a zárt fórumra!
Az is ilyen könnyen kezelhető, képfeltöltés stb? :roll:

(Kicsit aggaszt önnön bénaságom. :oops: )

Era

Jesszus milyen hatalmas gyönyörű pocak, de a lakója is nagyon cuki, és milyen kis husi! :wink:

A kutyus gyönyörű, a skorpiótól frászt kapnék, és csak úgy ki-be járnak? Van szezonjuk, vagy mindig figyelni kell rájuk?

Málna

Oh, én már simán +6 kg-nál tartok. :?
De tegnap is olyan isteni kókuszrudat vettünk... nyami nyami nyami

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Na akkor mondd meg a parodnak, hogy a pocakversenyben eddig o a gyoztes, de mar nem sokaig!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Anyatanya megjavult, 3 új tag felvéve. várom a többieket!!!!!!!!!!!

Balia, ne aggód, sok minden könnyebb pl képfeltöltés is. Nem kell kicsinyiteni mint itt. Saját mappád is van.
franci
 
 


http://5b.hu/viccesen-a-gyermekvallalasrol/

Gyorsan bekukkantok, aztán visszafekszem :D

Mar korán reggel jót röhögtem, ami sirasba fordult át...:roll:

Szép napot :wink:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Eraaaa! Könnyesre röhögtem magam :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Én is.. :lol:

Gyerkoc úgy néz ki XL méret :roll: odabent, elvezet lesz megszulni :D

A pokoknak és skorpioknak van szezonja, általában januártól decemberig... :lol: Szóval állandóan kukkolni kell hol tűnik fel egy-egy fekete folt... :shock:

Most pl a hetek óta garázdálkodó egeret sikerült megfogni, igaz egerfogoval :( Mar mindent kiprobaltunk (nem szadista módon megfogni), de nem sikerült, úgyhogy Apa tegnap begurult, és vett ragasztos egerfogot. Most itt állunk ketten felette mert egyikonk sem szeretne hozzaerni... :roll: :idea:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Csak egy sor:

Anyatanyára sztem csak jövőhéten jutok. Most a szomszédban garázdálkodom :lol: Muszáj volt :?

Ne felejtsetek el :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Anyatanya:bejelentkeztem,tag vagyok...szuper...és utána???? hol a fórum??? VAgy még enm írt senki semmit????
Elvesztem!!!!!!!! :o

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Hmmm :roll: Anyatanya csak nalam nem üzemel :?:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Nálam sem üzemel :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Zárt topik: valahogy itt helyben is lehet zárttá tenni,nem?
Őszintén szólva,annyira nincs türelmem egy új topikot kitapasztalni...felidegesít :oops:

ÉS nekem sem működik. Be vagyok lépve,de egyszer semmi nem történik.... :?:

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Megprobaltam az Anyatanyat, a menu kivalasztasaig jutottam, majd kiirja, hogy "hiba az oldalon"
Itt a babaneten is lehet kerni, hogy legyen zart a topic, csak irni kell az adminisztratornak....allitolag
Ma megyek dokihoz mehszaj-meresre megint, szoritsatok!!!Kohecseltem a heten, remelem nem hatott ra....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Én itt anno indítottam egy zárt topicot, amiben csak 1-2 bejegyzés van, aztán magamra maradtam...

Ha akarjátok, menjünk át oda, vagyis ide:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 35&start=0

Az anyatanyára nem sikerült regisztrálnom ma írtam nekik hibabejelentős mailt. :x

Böbi hova tűnt, nyaralnak?

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Nézegettem a zárt fórumom, próbáljatok jelentkezni, és felveszlek Titeket, kicsit már elfelejtettem, hogy kell, de remélem sikerül! :wink:

Vagy kérhetjük az itteni szerkesztőt, h ezt tegye zárttá, de úgy tudom, hogy már működővel nem csinálják...

Megpróbáljuk azért?
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Balia! SZerintem jó lesz a már megindított topikod. Ez meg maradjon nyitva,hogy aki elkoborolt esetleg az is visszatalálhasson...
Én jelentkezem is:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


NO,nem sikerült! Hogy kell??????

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Áááhhhhhhh :o valahogy én tudnálak felvenni Titeket, de annyira elfelejtettem már, hogy írtam az itteni Szerkesztőnek...

Tök béna vagyok lányok, bocs, de remélem, megoldódik a dolog. :oops:

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Jajj, annyira aranyos a szerkesztő, válaszolt, és máris intézkedek, és felveszlek Titeket! :wink:

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Felvettem Mindenkit, aki kb. elmúlt 1 hónapban írt ide, ha valaki kimaradt, vagy szeretne csatlakozni, küldjön nekem privit, vagy jelezze itt! :wink:

A zárt fórum címe:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 35&start=0

2011 decemberében érkezünk...

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Megvan az új fórum!!

Írtam is (volna) de rakattintottam az elkuldesre és kiírta hogy rövid időn belül nem kuldhetsz több üzenetet... :?: :idea:

Meg nem is írtam ma :lol: 8)

Na de mindegy, remelem azért később megengedi majd. :roll:

:lol: Szép napot :wink:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Sziasztok!
Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik :)

Mi asszem július 9-én mentünk el anyukámékhoz azzal, hogy két hetet maradunk nyaralni, a másodikban itthon kifestenek. A két hétből majdnem négy lett, mert a festés egy kicsit elhúzódott, meg még lett mellé egy kis járólapozás is, meg ez-az, anyósomnál még mindig dolgoznak, úgyhogy addig mi se tudunk teljesen készen lenni. Aztán hazajöttünk, de a gépem valahova el volt rejtve minden más alá, mögé, úgyhogy már bő egy hét után tegnapra sikerült kibányászni és beüzemelni. És akkor lassan visszatagozódom :)
Ja, anyukáméknál képtelenség fórumozni, iszonyat lassú gépük van iszonyat vacak billentyűzettel, úgyhogy csak a blogot tartottam karban, nehogy elmaradjak vele egy hónapot, meg néha facebookra benéztem, ott csak egy-két mondatot kell írni :) Ezzel bőven ki is merült a netezési időkeretem ott :)

Egyébként jól vagyunk, pocak hatalmas, azt írtam már, hogy harmadszorra is kisfiunk lesz? Csongor :)

Mindenki jól van?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Közben látom, hogy zárt fórum lett, beengedtek? Hogy kell azt? Köszi!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: