Új privát üzeneted érkezett!

Kbaba, ez a facebook-on van :) Ha fent vagy, küldd el priviben a profilod linkjét, bejelöllek és felveszlek a csoportba.

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Zita! Én is elküldöm a profilom linkjét! Vegyél fel engem is oda,köszi! :)
Hű,te már 18 hetes terhes vagy! :)

Anyesz! Gratula a kiscsajhoz! :D
Nem,én Győrben végeztem,2007-ben.
Hogy hívták a csoporttársadat?

Kbaba! Írj,majd még! Mi volt a vizsgán? :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is meg vagyok. Tudjátok korábban picuri néven jöttem, csak lett vmi azzal a felhasználó névvel, mert nem tudok sehogy belépni.

Szóval akkor záródunk? :)
Zita: én is elküldöm neked az FB profilom linkjét

Anyesz: gratula a kislányhoz! De jó, hogy már tudjátok nemét. Én is már olyan türelmetlen vagyok, messze van még a febr. 16. :S

Bocsi, hogy csak ennyire futotta rohanok az Arniért a bölcsibe. :)
Szép hétvégét Mindenkinek! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 

 
 

igen, de csak hétfőn írok a modinak, mert hétvégén nem leszek gépközelben, nehogy valami gebasz legyen...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok,

Zita én is elküldöm neked a profilom, ok?

Én is vagyok a tanyán is, de én ott vagyok másik topikban is, így nem olyan gáz, én is sok helyen fórumozok, mondhatni függő vagyok :oops:

Zita, igen a Camponahoz járok aquanatalra, én nagyon szerettem Katával is, olyan jó súlytalannak lenni a vízben :-) Van meditáció is a végén, meg lótusz pózban lebegés a vízen, és közben énekel a hölgy, aki tartja, nagyon szép hangja van.
Én úgy tudtam Érden a Szepes Gyulában van kismama torna péntek délelőttönként, de akkor nem tudom hova rakni Katát... Én régebben a Sz. Imrébe jártam, ott kedden fél 5-kor van, most az is nagyon gáz nekem gyerekmegörzés szempontjából.

Susy, nagyon szép lesz a házatok!

A kutyánk iszonyúan ugatja a postást, tuti mindjárt felébreszti Katát, aki a teraszon alszik...

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Mindenkit bejelöltem, aki írt, aki visszaigazol, azt hozzáadom a csoporthoz!

Niki, téged nem tudtalak bejelölni, írtam privit, próbálj meg te engem!

Ducky, majd utánanézek ennek a pénteki kismamatornának, nem hallottam még róla :roll: Aquanatal jól hangzik :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Beze vagyok, szeretnék csatlakozni hozzátok, ha még nem késő. Kezdettől olvaslak benneteket. Marcussal ilyenkor volt a fenyegető vetélésem, ezért megvártam, amíg betöltöm a 14. hetet. Július 27-re vagyok kiírva a 3. babánkkal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beze 2012.01.27 21:50-kor.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Üdv itt,Beze! Utánunk vagy egy héttel!:D

De jó,hogy hallani rólatok is Picuri! Tök jó,hogy ma már 15 hetesek vagyunk! :D
Lehet,én is 16-án megyek 18 hetes uh-ra.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Szia Beze! Üdv köztünk! Hű, jó gyorsan vállaltátok a harmadikat! :) Nagylányodnak boldog szülinapot! :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita! Visszajelöltelek!
Látni fogom,ha már a csoport tagja leszek?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat, Zita, köszönöm szépen.
Tudom, későn jöttem, de beférek a zártba? Fb-n is fent vagyok.

Zita, kicsit nagyobb korkülönbséget szerettünk volna, de mivel eddig azt hittem, szopi alatt úgysem foganok meg, nem védekeztünk, és hármaska ránk cáfolt. :) Mindegy, így is nagyon várjuk.
Szülinapi köszöntést külön köszönöm!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, persze, hogy lehet még csatlakozni, nem maradt le még senki. Elküldheted nekem priviben a fb profilodat is, ha ott is akarsz csatlakozni a csapathoz!

Susycat, látom már Kbaba felvett téged :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, nagyon szívesen, ígérem, aktív leszek. :D
Küldtem püt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék hozzátok! Július 11-re várjuk az elsõ babánkat, szóval 16. hét végén járunk. Úgy néz ki, hogy fiúcskánk fog születni.
hornorka
Szeged
 
 


Sziasztok!

Hornorka,üdv köztünk! :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Én meg voltam dokinál. A babóval minden OK, volt szívhang hallgatás :) Sajna vérnyomáscsökkentőt kell szednem, de mindegy, ez legyen a legnagyobb gond... Az AFP-m meg botrányszar lett, de mivel a doki se izgatta magát, így én sem nagyon. Végül is tök jó lett a kombinált tesztem, az AFP-s vért meg korán vették le, ez már hivatalos, a doki is átírt egy héttel későbbre. Majd állítok a vonalzómon.

Zita, jelöltelek!

Honorka, Beze, üdv köztünk, örülök nektek!

Picuri, jó az álneved :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szofi, köszönöm szépen!
AFP-vel tényleg ne foglalkozz, nem is tudom, miért nem vették ki a protokollból, csak arra jó, hogy felesleges izgalmakat okozzon. :evil:
Szoktam olvasni az írásaidat, nagyon tetszenek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szofi!
Még jó,hogy akkor csináltattál kombináltat is!
Ezek szerint akkor már 18 hetes vagy? Mehetsz a genetikai uh-ra is! :)

Én 7-én megyek az AFP-s vérvételre. Remélem,rendben lesz minden. :)

Jó éjt!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!
Remélem jól telt mindenkinek a hétvége. :)
Szófi: sajnálom az AFP-t, de sok doki mondja, h ez már egy elavult módszer, csak előírás....
Honorka, Beze: üdv köztünk, és gratula! :)

Lányok! Vki küzd még hányással, émelygéssel, gyomorégéssel? Mert nálam most egyre intezívebb kezd ez lenni, hétvégén hajnalban már majdnem sírtam, mert annyira nehezen viselem (és nekem ez nagy újdonság, mert Arninál nem volt semmi ilyen). Mit isztok, esztek rá?? Vagy vmi jó ötlet, amivel lehet enyhíteni ezeket?
Szép napot Mindenkinek! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


Sziasztok!

Csnixi, köszönöm szépen!
Nekem csak esténként van hányingerem, a lányomnál volt brutál, 10 hétig naponta minimum 1x hánytam. Bevált módszerem sajnos nincs, gyomorégésre renniet próbáltam, semmit nem ért. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szofi, le az AFP-vel! :wink: Én ki is hagytam inkább...

Niki, kitartás, most már nem tarthat sokáig! Nekem is a 16. hétig tartott. Csodaszer nem nagyon van erre, túl kell élni, biztos, hogy nem tart már sokáig!

Hornorka, üdv köztünk! Jó, hogy jelentkeztél, még kevés köztünk az első babás! Írjál magatokról, ha van kedved!

Susycat, Szofi egy héttel kevesebb, szóval 16 hetes, nem 18 :wink:

Én csütörtökön megyek a genetikaira. Remélem a hó nem fog megakadályozni benne :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Holnap megyek az elsõ vérvételemre. Ez normális? Úgy érzem, mintha ti már többször is lettetek volna..
Az AFP-vel mit mérnek pontosan?

Csnixi, sajnos nem tudok rajtad én sem segíteni. Azok közé a szerencsések közé tartozom, aki sem hányingert, sem émelygést nem érzett egyelõre.
Így a babavárás elsõ két szép, aggodalommal teli hónapjáról is lemaradtam, ugyanis addig nem tudtam róla.. :o
hornorka
Szeged
 
 


Picuri, bakterlétra, énrám is simán rámjön az öklendezés, és ez nekem nagyon új, és nem esik jól... Viszont csodamódszerem nincs. Citromos víz szokott segíteni.

AFP monnyon le.

Ja, 16 hetes vagyok, 17.-ben. feb. 16-án megyek a genetikau uh-ra, kaptam időpontot. Már nagyon kivi vagyok, hogy fiú vagy lány! :)

Zita, de izgi, neked már mindjárt itt van!

Honorka, én 8 hetesen voltam talán, de azóta nem voltam. Szóval, ha túl leszel rajta, akkor mindkettőnknek 1-1 vérvétel eredménye lesz! :D

Beze, tök aranyos vagy, köszi! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Üdv Bezének és Hornorkának!

A FB lesz az aktívabb?? sajna én nem tudok több fórumot nézni, amelyiken többen vagytok, annál maradnék..ha lehet..
még korábban valaki feldobta, hogy egy darabig maradjunk nyíltak, aztán legyen zárt, hogy aki akar még tudjon csatlakozni. Ez szerintem is jó ötlet, csak hosszú távon ne lásson mindenki mindent..:) hm?

Remélem mindenki egészséges! Nálunk a családfő beteg,mi szerencsére nem kaptuk el. De a munkahelyükön valaki jól szétszórt vmi bacit, mert a főnökön és egy kollegán kívül mindenki kidőlt... Bár én nagyon élveztem, hogy ha itthonról dolgozva is, de csüt. óta itthon volt. Elég ritkán fordul ilyen elő.
veci
Budapest II. kerület
 
 


Szofi, én is azt hallottam, hogy az AFP-vel nem kell nagyon foglalkozni, mert már elavult. Ha a doki sem izgatta magát, akkor meg pláne nem érdekes.

csnixi, én 14 hét, 2 napos vagyok és még mindig nagyon sokat vagyok rosszul. Ha már éhes vagyok, rettenetesen öklendezek, muszáj ennem vmit, bármennyire nem kívánok. Nekem a sós dolgok segítenek, az édestől mindig rosszul leszek.
Azt hiszem tuti recept sajna nincs..:( kitartást Neked is!

Zita, majd írj az uh-ról, nagyon drukkolunk, hogy mindent jól láss!!:)

Hornorka én is még csak az első uh-on voltam, majd AFP-re kell menjek febr-ban.
veci
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Veci, köszönöm szépen!
FB-s kérdés engem is érdekelne.

Szofi, igazán nincs mit. :wink:
Nemre én is nagyon kíváncsi vagyok, de egyelőre szégyellős. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


helló Lányok,

újaknak üdv, örülök, hogy jöttetek!
megkértem a zárt topikot, tagfelvételi lehetőséggel.

émelygés néha még nekem is előjön, de eddig sem volt erős, most meg pláne nem, így nem veszek róla tudomást, mert nem zavaró. gyomorégésem eddig egyszer volt, de azért, mert bezabáltam este... :oops: :oops: :oops: és még tejet is ittam a vacsihoz...

ma volt az integrált 2. vérvétele, eredmény 1 hét múlva.

legyetek jók :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Veci, Beze, a FB-on is írtam, hogy szerintem alapvetően itt kéne maradnunk beszélgetni, ez mégiscsak egy fórum, jobban átlátható, követhető.
FB azért jó, mert oda már többség töltött fel képeket, meg tudjuk egymást nézni, nem arc nélkül beszélgetünk :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


rakok egy táblát, szofi, Téged átírtalak a vonalzód szerinti korra.

20120113_tábla

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


a tábla neve ne tévesszen meg senkit, természetesen nem 01.13ai adatok vannak benne, hanem maiak, csak elírtam :oops: :shock: :oops: :shock:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Zita, igen, már voltam fb-on, nagyon köszi. Majd igyekszem mindkettőt figyelni, de örülök, hogy van, ahol "védett", amit írok. Majd meglátjuk, hogy ha ez zárt lesz, hogy alakul. Csak ne veszítsünk el senkit..

Lencsi olyan fáradt volt,pelenkázás közben majd elaludt. De arra még volt ereje, hogy ha véletlen is, de hasba rugott..:( Tesó már kezdhet hozzászokni, mi lesz kint..
Ti hogy oldjátok meg, hogy ne cipeljétek? már akit még kell..ma is elmentünk sétálni és mondtam, hogy addig megyünk, amíg gyalog jön, vinni nem tudom.. ez még ment is az elején nagyon kis céltudatos volt, aztán viszont láttam, hogy iszonyúan elfáradt, értelmetlen lett volna erőszakoskodni..
veci
Budapest II. kerület
 
 


Zita, köszönöm a választ!
Egyeétrek, jó lesz így!

Tündérlétra, bekerülhetek a táblába? Megtennéd, hogy leírod, mit küldjek priviben? Előre is köszönöm!
Eredmény 1 hét? Az nagyon jó, nálam mindkettőnél tovább tartott, Marcusnál azt hiszem, 3 volt, már tűkön ültem. :?

Veci, én csak akkor emelem a fiam, ha muszáj, pl kiságyból kivenni, betenni. Menni annyira még nem tud, hogy kimenjek vele, a pelenkázást pedig már régóta a földön csinálom, etetésnél áll előttem, és várja a falatokat.
Nagylányomat csak ölelem, őt az apja cipeli, ha kéri, 17 kg azért már durva lenne. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, igen, beírlak örömmel, az alábbi adatok kellenek:

életkorod
lakhelyed
terhességi kor
hol és mikor születik a baba
mi lesz a neve (ha már döntöttetek)
tesó neve (ha van)
tesó születési ideje és helye


azt mondták a recepción, hogy 1 hét alatt szokott megérkezni az eredmény - aztán a valóságot majd meglátjuk :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Látom, alakul a zárttá válás, de még jó, hogy nem zárultunk be, hiszen jött Beze meg Hronorka is. Üdv köztünk!

Veci!
Domi is iszonyúan nehéz, és néha muszáj felemelnem, de ha pl. sétálni megyünk, vagy nagyobb távra, a babakocsi mindig velünk van, mármint a sportkocsi, és ha elfárad, mondom neki, hogy másszon bele. Működik. :-)
Pelenkázóasztalra már nem teszem fel, a földön megoldjuk (bár már ideje lenne, hogy szobatisztává váljon :o ), kiságyba bemászik, a kádba is, úh. egész jól megoldható. Én könyökléseket kaptam már a pocimba Domitól.
Apának jobbulást.

Csnixi!
Róka komát sajnálom, elhúzhatna már a francba! :evil: Rennie-t szoktam bevenni, ha sok a savam, nekem bevált. Hányinger ellen citromos és szénsavas vált be nekem.

Zita!
Genetikaira szorítok! Gondolom, mennyire izgatott vagy. :D Nálunk 20 hetesen csinálják, úh. én csak febr. 23-án megyek.

Susy!
Most már persze leesett, hogy nem te vayg a régi csop.társam, mert Te Zsuszi vagy. :-) Nem írom ide a nevét, ha nem baj. Majd priviben vagy ha zárt lesz a topik.

Az AFP-s vérvételem pénteken volt, eredményt csak 22-én tudom meg. Ma jelenésem lett volna a védőnőnél, és elfelejetettem felhívni, hogy dolgozok, így nem tudok menni. :oops:

Puszi! Pihenjetek, amennyit csak tudtok!

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Én is rájöttem utána,hogy Szofi 16 hetes! Így már csak egy hét van köztünk! :D

Még csak egyszer voltam eddig vérvételen én is. Majd 7-én megyek az AFP-sre.
18 hetes uh-ra meg febr. 15-ére kaptam időpontot. 8)

Hannát még szoktam én is néha emelgetni. Cipelni már ritkán,mert már 16 kiló! :)
Pár hasrúgás is történt már. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok,

Üdv az újaknak!

nem voltam néhány napig, de mikor felmnetem Fb-re meg is ijedtem, hogy átköltözött oda a csapat, örülök, hogy nem, nekem az olyan követhetetlen, úgy látszik már öreg vagyok :roll:

Tegnap megkaptam az AFP eredményem, jó lett szerencsére. Viszont a vérképemen egy hónap alatt sokat romlott... a múltkor még az alsó határon volt a hematokrit, heomglobin, most meg már jócskán alácsúszott :-( Katával is ez volt, ott a végén már vénás vasat kaptam, de úgy is félő volt, hogy vért kell kapnom szülés után, ha nagy lesz a vérveszteség...szerencsére nem lett az.

Én Katát elég sokat emelgetem, tartom kézben, mert ő nagyon igényli, van hogy úgy csinálok dolgokat, hogy közben ül a csípőmön... tudom, hogy nem a legjobb, de ha nem veszem fel, nagyon kétségbe esetten sír és kéri, hogy emeljem fel :-(
Szerencsére az én lányaim, alacsonyak, és könnyűek :-) Kata 9 kg, Aliz 17 kg, de azért Alizt persze nem emelgettem már.

Kata szerencsére nem rugdos, viszont rám fekszik kinyúlva ilyenkor a pocakból meg van sorozva, de még nem tűnt fel neki, hogy tudom mozgatni a hasam :-)

Szofi, sajnálom a rossz AFP-t, de tényleg nem mérvadó!

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Tényleg jó sokan vagytok második vagy harmadik babát várva a csapatban. És úgy látom emiatt nektek egy csomó más jellegû problémával is meg kell küzdenetek még pluszban..
Én rendszerint már attól kivagyok, hogy egész nap dolgozom és mire este hazaérek, csak arra van erõm, hogy bedõljek az ágyba és aludjak.
Szerintetek normális, hogy még mindig nagyon fáradékony vagyok?

Egyébként ma voltam az 1. vérvételen. 9 kémcsõnyi vértõl sikerült megszabadítaniuk. Azt hittem elõször, hogy ez csak vicc, de sajnos tévedtem.. :shock:

Szép estét mindenkinek! :D
hornorka
Szeged
 
 


Hellóka Mindnekinek!

Jó az fb, de én erre a topikra szavazok változatlanul és idővel zártként.

Ma voltam a háziorvosnál, kicsit náthás lettem meg Lelle is. A szám rongyos, annyira ki van cserepesedve meg száradva. Hőemelkedésem volt, lázam szerencsére nem. Az orrom eldugulva, torkom reszelős. Kaptam homeós szereket. Már nagyon izgul ő is, mert végre van kismamája, aki kapó ezekre a szerekre és állíthat nekem össze kis csomit a szülésre. Lellénél is használtam nagyon jó volt.
Adott beutalókat vérvételekre, tsh-ra, meg terheléses cukorra, meg egy nagy laborra. Már annyi vért vettek tőlem ezidáig, remélem most már leállnak.
Holnap megyek Pestre az integrált 2. vérvételére. Egész napos vonatozás lesz, délben indulok itthonról és majd este 8ra érek haza, egy vérvételért, de legalább értelme van.

Már kicsit elkezdett nőni a pocakom, hát már úúúúgy vártam. de még mindig a rendes gatyáimat hordom. Viszont már hason nem merek aludni, pedig úgy a legjobb.

Na megyek, fürcsi van, meg még majd dolgozás, ha a gyermek elaludt. Holnap nagyon jó dolga lesz, mert apával lesz itthon, biztos füstölni fog az x-box....

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


sziasztok,

hornorka, nekem is volt még múlt héten, hogy beájultam, de szerintem most már lassan elmúlik ez az időszak.

voltunk ma 4d-n, a gyerekünk nem lesz egy közösségi emberke a jelekből ítélve. teljesen lehúzódott, és belebújt a lepénybe. szegény szonográfust rendesen megdolgoztatta, nem is nagyon sikerült jó képet csinálni róla. a szívhangját is alig lehetett megtalálni. azért a csoki megtette a hatását, járt keze-lába, láthatóan jól érzi magát.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!
Tündérlétra nálunk teljesen ugyanez volt.Lehet,hogymég nagyon pici amúgy a nemét neked se látták?
kbaba
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Afp: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Annyira tudtam, hogy szar lesz! :( Ma hívtam a dokit, alacsony, azt mondta ne aggódjak! Megyek jövő héten hétfőn hozzá, kedden uh-ra. Azt mondta át kell küldenie valószínűleg genetikai tanácsadásra. Hurrá!
De tudom, hogy minden rendben lesz, kicsi Tündérke egészséges, minden szuper és pont!

Beze, Hornorka! Üdv köztünk és nagyon boldog pocakosodást! :)

Hornorka! Én most voltam először vérvételen. Nekem 12 hetesen sem volt, Pécsett a 16 hetes az első vérvétel ami kell.



csero
Pécs
 
 


Szilva! Kaptál fotót? Mutatta, hogy mi van a lába között? :)

Pimpoka! Jók a homeos cuccok. Én is használtam, meg a gyerkők is kapják. :)

Szofi! Afp: vélemény egy hozzászólással feljebb. :( De tök jó, hogy minden rendben. Jó fejnek tűnik a dokid innen a távolból :)

Duckylion! Még egy- két hét és észre fogja venni. :)

Anyesz! Védőnő biztos megérti. Én is már volt, hogy elfelejtettem.

Zita! De jó, hogy már mindjárt láthatod a picikéd! :)



csero
Pécs
 
 


Jó, mondjuk Léna is még "csak" 10 kg, de akkor is..ja, a pelenkázást, öltöztetést én is sokszor a földön csinálom, csak sokszor elmászkál...meg én sokszor megmosom inkább a popóját. de lehet, erről lassan leszokom..amúgy sétálni, ha messzebb megyünk, babakocsival szoktunk, bár az sem sokkal könnyebb, mert a lakás ajtótól az utcáig rengeteg lépcső van, az utca szintje sok m-rel magasabban van, mint a kert..:( mire ott felráncigálom a kocsit...bele sem gondolok, nagyobb hassal milyen lesz. Ezért próbálom edzeni a kiscsajszit, hogy menjen, amennyit tud.

ja, a vérről jut az eszembe, hogy Léna születése előtt hallottam olyat, hogy lehet levetetni vért magunknak. Nem tudom, hogy tényleg így van-e, de én akartam, csak már utolsó pillanatban hallottam és meg van határozva, hogy szülés előtt mennyivel lehet, úgyhogy nem jártam jobban utána. Jó, persze úgy kell hozzáállni, hogy nem lesz rá szükség, de ha mégis.. ráadásul (megint csak) állítólag ha valaki kifejezetten neked ad vért, azt nem feltétlen kapod meg, azt viszont tuti. Nkem pl. nullás a vérem, úgyhogy én adhatok bárkinek, viszont csak nullásat kaphatok. Édesapám is az, viszont ezek szerint nem biztos, hogy megkaphatom, ha mondjuk kifejezetten nekem is adna. Na, kicsit hosszú lett, de majd igyekszem utánakérdezni.
veci
Budapest II. kerület
 
 


Csero, nagyon drukkolok, hogy senki ne pánikoltasson be, már többen is írták, én is úgy tudom, hogy az AFP totál elavult, nem mutat érdemlegest. Persze, hogy minden rendben lesz, Te meg erős leszel, ha ezen rágod magad, csak magatoknak ártasz..(tudom, mondani könnyebb. Nekünk a nyaki redő lett a felső harmadban, 1,5 napig én is rágtam magam..ha az AFP sem lesz jó, akkor tovább, de ezek még TÉNYLEG nem jelentenek semmit!!!!)
veci
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Anyesz, Duckylion, Csero, köszönöm szépen!

Honorka, igen, normális. :wink:

Tündérlétra, mindjárt küldök püt, és köszönöm!
Anno mind2 gyerekem szégyellős volt 4d-n, a lábuk közét megmutatták, az arcukat nem. :lol:

Csero, persze hogy semmi gond nincs! Jövő héten megtudod. :wink:

Pimpoka, nekem ma reggelre hatalmas lett, igaz, nem sikerült kivételesen a nagywc, de akkor is, és még hol a vége. :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

kbaba, a korához képest nem pici, sőt :) csak teljesen lent volt, összegömbölyödve, ha akartuk volna, sem tudtuk volna meg, hogy mi van a lába között (viszont a leletet mi is elfelejtettük elkérni, hiába írtad, hogy jár...).

csero, igen, egy rakat fotót cd-re kiírva, dvd-n a teljes vizsgálatot (30 perc), és egy kinyomtatott képet, amin valamennyire látszik az arca. a nemét nem is tudták volna megmondani, és mi egyelőre nem is akarjuk tudni (vagyis a férjem nem akarja :))

anyesz, én minden ilyesmit rögtön írok a google naptárba, és az küld sms értesítést előtte 1 nappal (vagy ahogy beállítod), és így nem felejtem el. esetleg próbáld ki.

jó, akkor én is tréningezem magam a szar afp-re :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva, ment a pü.
Annyira örülök, hogy nem záródtatok be, és befogadtatok! Köszönöm! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 



Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Lányok, ezt a zárt topikot tisztázzuk légyszi. úgy kértem meg, hogy lehessen bővülni, és újabb tagokat felvenni, szóval senki nem késett le semmiről, bármikor lehet csatlakozni (ezt a zugolvasóknak is üzenem :))
amúgy meg örülök, hogy beze és hornorka előbújtak az inkognitóból már most :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hű lányok, irigykedem a 9-10 kilós gyerkők miatt :) Julcsi egyévesen 11 volt, most meg 18. Szóval én már szinte sosem veszem fel. Ha bújni akar, akkor leülök és ölbe veszem, vagy ha nincs hova leülni éppen, akkor leguggolok hozzá és úgy ölelelem át.
Pelusozni szerencsére már nem kell, csak éjszakára, azt meg Apa csinálja, meg a fürdetést is. És már nem rácsos ágyban alszik. Szóval elég jól el tudom kerülni az emelgetését, most azért örülök, hogy nem 2 év lesz a korkülönbség, úgy sokkal húzósabb lett volna... Szerencsére a nagyobb hasbarúgást is sikerült eddig elkerülni, de azért nagyon kell figyelnem, mikor reggel átjön az ágyunkba :)

Sajnálom a rossz AFP-ket, de tuti nincs gond egyik babával sem! Ha annyi beteg gyerek lenne, ahány rossz AFP eredmény....

Hornorka, fáradékonyság teljesen normális. Én is alszom még olykor délután Julcsival. Nem minden nap, mint az elején, de heti 2-3-szor biztos. És emlékszem, hogy anno a harmadik trimeszterben is giga alvásokat vittem véghez, mikor már táppénzen voltam ;)
Hű, 9 kémcső? :o Akkor bepótoltad a lemaradást :)

Pimpoka, jobbulást nektek! Kitartást a mai napra!

Szilva, nyugi, Julcsi is ugyanilyen rejtőzködő volt, aztán cseppet sem lett antiszoci. Na jó, felnőttekkel olykor tartózkodó, de a gyerektársaságot imádja. :)

Veci, én nem hallottam erről a véradós dologról. Pedig nekem is kellett volna kapnom szülés után az értékeim alapján, de köszöntem nem kértem, mivel nem éreztem magam annyira gyengének. Dokim sem erőltette. Azért kellett pár hónap, hogy rendbe jöjjön a vérképem.

Beze, reggelre lett nagy a hasad? :) Nekem estére mindig dupla akkorra, mint reggel :lol:

Szilva, hű, nem semmi, ha kibírjátok, hogy nem kérdezitek meg a nemét. :) Van egy ilyen pár az ismeretségi körömben, akik mindhárom gyereknél csak szüléskor tudták meg, hogy kislány. Sosem értettem, hogy lehet ezt kibírni :D
zita978
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: