Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Üdv az újaknak! Szépen szaporodik a társaság! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitypang
C-vitamin mellé még nagyon jó lehet a sós vizes gargarizálás, a sós vizes orrcsepp használata, az infralámpázás... és ha nagyon nem akar múlni, akkor a Bioparox lehet még jó... :wink:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Pitypang: oscillococcinum tényleg nagyon jó. Én is voltam nemrég megfázva. Két nap alatt helyre tett.

Amúgy borzalmas ez a hideg. :? Fázok kinn nagyon. De azért le kellett menni ma is Rózival.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

De jó! Egyre többen vagyunk! Üdv az újaknak!

Pitypang
Még a kamilla tea is jó mézzel. Már, ha meg tudod inni, mert nem mindenkinek jön be (pl. nekem)

Tündi
Tényleg szörnyű ez a hideg! Mindig olyan nehezen hiszem el, hogy lesz 30 fokból 15 egy nap alatt, de sajnos most is megtörtént! :? Szétfagyok!

Rebelen
Tényleg megható volt! Csak úgy potyogtak a könnyeim, amikor elkezdtek énekelni! :D

Kata
Óriási gratula a szívhanghoz! Örülök, hogy megnyugodtál! :)

Izisz
Első kisfiammal kb. 12-14 kg híztam, szülés után közvetlenül olyan 63 kg-ra mentem vissza, de szoptatás alatt én is fogytam. Bence decemberben született (pont, mint tesó fog) és következő decemberre már 53 kg voltam. :lol: Fogyózni nem fogyóztam, de hetente 3* jártam tornázni (ez volt a kikapcsolódásom és szuper volt). Majd most is így szeretném.

Viki
Nálunk bent volt férjem szüléskor, de megbeszéltük, hogy szigorúan a fejemnél marad...nem mintha vágyakozott volna arra, hogy más szögből is élvezhesse a szülést. :lol: Nem tartom magam prűdnek (bár lehet, hogy e tekintetben az vagyok), de még én sem szeretném látni magam közben és nem szeretném, ha más látna közben...mármint szemből :lol:
Emlékszem, mikor megszületett Bence, kérdezték, hogy: "apuka, szeretné elvágni a köldökzsinórt?" Válasz: "Inkább nem, köszönöm!" :lol: Most még nem beszéltük meg, hogy bent lesz-e, de gondolom igen...továbbra is szigorúan fejvégnél. :lol:

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 

 
 

Én is üdvözlöm a nálam újabbakat, tényleg jó sokan vagyunk. :) Én még a 2011. májusi babásokkal fórumozok, ott csak 7-en vagyunk, ezért elég fura még, hogy itt meg ilyen sokan. :)

Pitypang, mielőbbi gyógyulást, nekem a hársfatea+kamilla mézzel, citrommal szokott beválni, meg eukaliptuszos cukorka.

Nekem tegnap szinte egész nap fájt a fejem, csak megvisel ez a hülye idő. El akartam ma menni végre a védőnőhöz, de elköltöztek, felhívtam, és csak a jövőhétre adott időpontot. Szerettem volna ma elintézni, mindegy.

Viki, nálunk is apás szülés volt, és szerintem most is az lesz.

Zsuzsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
knzs
Csongrád
 
 


én le akartam videóztatni a lányom születését de sajna egyedül kellett szülnöm a hercegnőnk gyorsasága miatt:D

Nah majd most;)


ma olyat álmodtam:D otthon szültem meg a fiamat:D ez olyan jó és érdekes volt na de ami utána jött az nem teszett:( nem fogadott így az uzsoki és a körzetes kórházba vittek minket ahol szó szerint ki kellett verjem a patáliát mert nem voltak hajlandóak kiadni a fiamat éjszakára sem meg tömték cukrosvízzel. áááááááá

inkább első keményedésnél be a khba az előzményeket nézve nekem az már szülés:D
Vendég
 


Hű, hát én sem szeretnék itthon szülni. Nálunk Fruzsi volt nagyon gyors, de azért beértünk a kórházba :)

Hideg van, és fázom, és kéne főzni valamit :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én azt álmodtam, hogy elmentem UHra, és nem normál UH volt, hanem ami kb rajzfilmfiguraként mutatja a gyereket. És ronda volt a baba. :D Én meg sírva jöttem ki , hogy milyen ronda. :D :lol: :lol:

Panndi : Én sütöttem krumplit, erre nem bírtam megenni,és most rosszul vagyok a szagtól amit okoztam :( Hihetetlen

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Főztem borsófőzeléket, és már eszem is :) Fincsi. Remélem egy óra múlva is így fogom gondolni :roll:

Tündi, azért én is várom, hogy egy étkezés igazán jól essen...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Csajok, segítsééééééééég.

Nagyon szédülök :S Van valami trükk ezellen?
viki1983
Budaörs
 
 


Tündi
Ez a rajzfilmfigura álom nagyon aranyos! :lol:
Az ismerős nekem is, hogy valamit megkívánok, megcsinálom, aztán meg nem bírom megenni + rosszul vagyok tőle. :?

Viki
Igyál sok folyadékot, de feküdj is le (ha tudsz), sajnos ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni. Én is szoktam szédülni...bár nem fekszem le...munkahelyemen furin is néznének rám. :lol:
Lehet, hogy neked is alacsony a vérnyomásod...nekem a 120/60 helyett most 90/60. :? Csoda, ha kómás vagyok?!

Panndi
Én is imádom a borsófőzeléket! :D

Nekem ma egész nap ég a gyomrom és hányingerem van, aztán a büfében a csaj mondta, hogy az ő húga, amikor terhes volt, langyos tejet ivott egy kis cukorral és neki jó volt. Csinált nekem is, és tényleg hatott. Kopp-kopp-kopp
De tény! Régen olyan jókat ettem, most meg nem igazán élvezem az evést. Már alig várom, hogy egy jót egyek, anélkül, hogy hányingerem lenne vagy fájna a gyomrom. Persze mindent a csemetéért, de azért hiányzik a jó kaja...szánom, bánom. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Megmértem, 100/65 volt a vérnyomásom, az szerintem annyira nem vészesen alacsony. Vércukrot is mértem, 5,3 volt, az teljesen rendben van. Nemsokára megyek a dokihoz, rá fogok kérdezni erre!
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Üdvözletem minden új tagnak, gratulálok nektek!

Dodi, gyors helyrerázódást kívánok nektek, anno nekem nagyon rosszul esett, hogy semmi kellemetlen vagy fájdalom nem ért a műtét előtt-után, lehet bután hangzik, de a lelkemnek jól esett volna testileg is átélni a veszteséget. :oops:

Pitypang, akár még találkozhattunk is pénteken vérvételen, én is akkor voltam... :) Jobbulást kívánok!

Nem igazán tudok feldobódva jönni, inkább megkíméllek titeket a nyűglődésemtől...

(Megvan részben a laboreredményem, a májfunkcióm minden teherbeeséssel egyre rosszabb, most már kifejezetten aggasztónak találja a dokim, mennem kell haepatologiára. :? Érdekes, hogy december végén, a terhesség befejezése után egy héttel minden májfunkciós paraméter teljesen normális lett... Anno a lányommal rendeződött a harmadik trimeszter végére, de most elég ijesztőek már alapból is azok a fránya számok - és senki nem tudja megmondani, volt-e ennek köze a múltkori vetéléshez).

Időjárás: én a napon, meg a 32 fokban lettem rosszul többször is, pedig sose volt ilyen gondom korábban... Ma elég ramatyul vagyok, de magamhoz képest alacsony is a vérnyomásom, alapból 130/80 körül van, most 110/65, másnál az normál, nekem ez már a béka segge alatt van. :)

Igyekszem sokat pihenni, de ma egész sokat görcsölök (gondolom a frontot érzem), meg nagyon nyűgös vagyok, folyton szédülök, fáj a fejem, és csak péntekre kaptam időpontot ultrahangra, addig lerágom az összes körmöm. Szóval nem is fárasztalak titeket. :)

Ja igen, nálunk is apás szülés lett (volna), férjem végig mellettem volt a szülőszobán, lelkesen nézte az órát és dugdosta a szám a a szőlőcukrot (boááá :D ), aztán ugye császár lett, a mávban a műtőbe apukát nem engedik be, de abba a szobába, ahol rendbe teszik a babát, elvileg bemehet onnantól, hogy kiemelték a kicsit. Nálunk sajnos az elő pár perc kimaradt, mivel voltak kisebb gondok, és gondolom nem tudták, milyen beavatkozásra lesz szükség, de pár perccel később már a férjem dajkálta a lányunkat, amíg engem összepakoltak. Fél óra múlva pedig már én öleltem magamhoz a kicsilányt. :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Köszi a tippeket, lányok!
Most értem haza a munkából, az sem egy hawaii...
Méz és cukorkák kilőve, a sok folyadék megvan, napi 3 liter vizet iszom, a teát egyáltalán nem kívánom, pont azért mert meleg. Mostanában elég rendesen hányingerem van, csak a hideg dolgokat kívánom. :? Azért megpróbálok beönteni egy kis teát, a C-vitamint folytatom tovább, remélem, hamar elmúlik... Nagyon ki van száradva a torkom, szerencsére nem köhögök, viszont nem igazán kapok levegőt az orromon, és eléggé folyik... :(
Asszem, holnap kipróbálom ezt a homeós cuccot. :?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang, orrodra nem próbáltad a tengervizes orröblítő oldatot? (Nem a spray, hanem ami a kicsiknek orrszíváshoz van, amiből folyamatosan addig jön a sós lé, amíg nyomva tartod)? Patikában lehet kapni hipertóniás tengervizes orrsprayt is, az sósabb, mint a sima, és ezért "kivonja" az orrnyálkahártyából a vizet, szóval enyhíti a duzzanatot, és terhesen is használható. (Pl. ez http://physiomer.hu/hipertonias-termekeink/ )

http://physiomer.hu/hipertonias-termekeink/

Kép
nutty
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltűntem, az elmúlt napok kicsit zsúfoltak voltak, szombaton este 8-ra értünk haza a művészeti estről, tegnap pedig jött a nagy család szülinapozni, mert Petra 11-én volt 10 éves, a párom pedig 18-án lesz 38. Úgyhogy nagy sürgés-forgás volt tegnap. Ma meg a munkahelyemen csak olvasni volt néhány percem, írni már nem tudtam.
Petra fellépése jól sikerült, jó kis műsort adtak a gyerekek. A suliban működik művészeti oktatás (dráma, tánc, majorett,stb.), ének-zene osztály, és a legjobbak mutatták meg tehetségüket. Petra énekelt, és nép táncolt, ügyes volt. Én sokat sírdogáltam, mindenen meghatódtam :oops:
Először is üdv az újaknak, szerintem nagyon szuper, hogy egyre többen vagyunk.
Lombikbaba: szülésznőt választhatsz, vagy az épp aktuális ügyeletes lesz Veled a nagy napon? Stimunál kaptam Gonapeptylt (az állította le a saját hormonműködésem) és valamilyen kísérleti stimulálót, aminek nem árulták el a nevét. Ill. nem tudni, hogy az új szert, vagy Menopurt kaptam, mert a doki is csak a sorszámot tudja. Ez egy tanulmány is volt egyben. A nagy igazságot szerintem soha nem fogjuk megtudni :) Ez októberben volt, akkor sajnos csak kémiai terhesség jött létre, nagyon hamar elment a baba. Most csak Gonapeptylt kaptam és Dermestril tapaszt, azt még mindig kell használnom az Utrogestánnal együtt. Vérhígítót nem ahhoz kaptam, hanem még 2007-ben a tüdőembóliára (legalábbis azt hitték az van).
Kicsidodi: sokat gondoltam Rád pénteken :-( Sok-sok erőt!! Vigyázz magadra!!
Pitypang: Lilypie az alapján számítja a napokat, amilyen dátumot beírsz a szülés várható idejének. Először én is elfelejtettem azt átírni, mert azt gondoltam, elég csak az utolsó ciklus első napját megadni, de nem. Az is j, ha citromos vizet iszol. Vagy nem tudom, szereted e a csipkebogyóteát, azt hidegen is lehet inni, kicsit savanykás, és rengeteg vitamin van benne. Az oscillococcinum tényleg nagyon jó!!
Viki: jobban vagy már? Te dolgozol? Mi volt a dokinál?? Majd gyere, mesélj! A szédülés a várandósság egyik tünete, enyhülni fog később. Most óvakodj a hirtelen mozdulatoktól, és tényleg nagyon sok folyadék szükséges. A szervezetnek idő kell, míg hozzáigazodik az új helyzethez. Amúgy a mai nap én is nyűgösebb és álmosabb voltam az átlagnál, és a fejem is fájdogál. Édes, amit a babádnak szoktál mondani :D . Én is szoktam neki mondani, hogy kapaszkodjon jó erősen, a többit én intézem, ő csak növögessen szépen, és maradjon velünk, mert nagyon várjuk.
Tisabelle: hogy élted túl a mai napot? Nagyon lefárasztottak a fiúk?
Ronika: de jó, hogy már érzed!! Én néha bugyborékolást érzek, de nem hiszem, hogy KisManó lenne (bár a pocakom rohamosan nő). Szerintetek mi lehet? Biztos nem a gyomrom, mert az nem bugyborékol. Apa azt mondta, biztos a gázok távoznak a piciből nagy erővel :lol:
Tündi: az álmod nagyon jó :-) Az első gyerekemnél én is mondtam anyunak, hogy "a videókon olyan csúnyák az újszülöttek, mi lesz ha az én kisfiam is ilyen ronda lesz??" De hála az égnek egyik gyerkőcömet sem viselte meg a születés, Petrát a szülésznő is csak kerekfejű babának hívta, mert egyáltalán nem deformálódott a nagy buksija (ma is kerek pofija van). Rózából kiindulva biztosan gyönyörű tesó növekszik a pocakban!!
Kuglofka: gyomorégésre a facsart citromlé is jó, és az émelygést is csökkenti
Nutty: sajnálom, hogy nem jók az értékeid :-( Én még nem voltam laborba. Nekem az ellenanyagra kell figyelni, mert A rh nagatív vagyok, apa pedig pozitív.
Rebelen: Te kint fogsz szülni Bécsben?
További szép estét Mindenkinek!

Kép
maci80
 
 


Sziasztok,
megjöttem a dokitól. Elég gyors menet volt, igazából receptírás és potya uh :)
Minden a legnagyobb rendben, ott van, ahol lennie kell, és pont akkora, amekkorának lennie kell :) Jövőhétre azt mondta, hogy lesz szívhang is :) Kaptam fotót :) Szóval nagy most a boldogság, egy kő lehullott a szívemről :oops:

Jövőhét csütörtökön megyek majd a magánrendelőbe.

A szédülésre azt mondta, hogy az utrogestantól van (szájon át szedem) és kaptam rá homeós bogyókat, azt mondta, reméli segít, de tartsak ki.

És ma is megbizonyosodtam róla, hogy a világ leglegleg dokijához járok :)

Mindenkinek szép estét :D
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!

Fairytale
Rajzfilmfigura gyerek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panndi
Borsófőzeléket én is nagyon szeretem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most jó ötletet adtál, hogy mit is főzzek :wink:

Nutty
Sajnálom a májbajokat. :cry:

Maci
Lányodnak, párodnak nagyon boldog születésnapot!
Igen, Bécsben fogok szülni. Itt élünk már majd 10 éve, itt van biztosításunk... így a legegyszerűbb.
Kicsit bonyolult lenne az élet, az adminisztráció, ha Moszkvában (férjem családja), vagy Kolozsváron (az én családom) szülnék :wink:

Viki
És miért em próbálod meg az Utrogestant hüvelybe dugdosni? Úgy kevesebb az általános hatása...

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Rebelen :) Nekem most szájon át szedhető van. Ennek is vannak mellékhatásai, de a hüvelytabletta meg tök kényelmetlen... Szóval egyik sem jobb, mint a másik, azt gondolom, mostmár inkább legyen ez, ha már ezzel kezdtünk.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, örülök a hírnek :) Tök jó, hogy így gondolkodsz a dokidról. Én is odáig vagyok az enyémért, teljes a bizalom, nekem nem is menne másképp :)

Borsófőzelék jó volt, bár utána jó vacakul voltam, de ez minden kaja után így van. De legalább már alig hányok :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na, ma azt hiszem, én is borsófőzeléket fogok csinálni, meghoztátok a kedvemet hozzá :) :lol:
viki1983
Budaörs
 
 


Nálunk elfogyott már :) Vagyis nem is csináltam sokat, de én ettem egy tányérral, a többit leturmixoltam Gábornak, így ma csak ő eszi :) Közben éjjel kitaláltam, hogy egyik nap sajtos csirkemellet fogok csinálni meg karfiolkrémlevest (már ha kívánni fogom még akkor is...)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Már csak két hét a genetikai UH-ig :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó Reggelt!
Viki, örülök, hogy minden rendben! Én is Utrogestant használok, de én a hüvelykapszulát, március 22 óta használom, annyira nem kényelmetlen, és állítólag tényleg kevesebb a mellékhatása. (Bár őszintén bevallom, számolom vissza a napokat, hogy végre mikor lehet elhagyni :-) ) A dokimat én is nagyon szeretem, mikor ez első kettő született, megmondtam, hogy hozzám senki nem nyúlhat, csak ő, és tiszteletben tartották. A világ végére is utána mennék... 13 éve ő a dokim.
Rebelen, akkor jó messze vagytok mindenki családjától :-(
Képzeljétek, ma reggel megvolt az első hányás :-( Pedig azt hittem, megúszom. Most nem tudom, hogy a fejfájástól, vagy a babától jött ki minden reggel 1/2 7-kor. Nincs valami tippetek migrénes fejfájás elmulasztására? Egész éjjel jégakkun feküdtem, mégis szétmegy a bal halántékom. Bekentem gyógynövényekből álló olajjal, de eddig nem sokat használt, és a munkahelyemen egész nap gép előtt ülök. Ha van ötlet, szívesen fogadom.
Szép napot mindenkinek, reméljük, ez a nap könnyebb lesz a szédülősöknek!!

Kép
maci80
 
 


Utro
Én itthon hüvelybe dugom, a munkahelyen beveszem szájon át.
(a kétféle lényegében ugyanaz, csak a doboz felirata tér el... :wink: )

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Én is örülök, most sokkal jobb, kevesebb az aggodalom. De majd igazán nyugodt a szívhangtól leszek :oops:

Számolom vissza a napokat, hogy mikor lesz már jövőhét csütörtök... Meg amúgyis már nagyon várom a hétvégét, szenvedek ezerrel, szombaton nyelvvizsgázni megyek, persze mióta tudom, hogy nem vagyok egyedül, nem bírok tanulni, nem bírok figyelni, csak idegeskedem a vizsga miatt, úgyhogy már nagyon várom, hogy túllegyek rajta, már az sem érdekel, ha nem sikerül...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


:lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.05.18 12:21-kor.
Vendég
 


Roni, micsoda megérzés, wow!

Ki hogy van ma? Én szokásosan szédülök és majd elalszom, pedig hosszú lesz még a mai nap! Már alig várom, hogy úgy este 8 körül hazaérjek és ledőljek.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Mi is tegnap voltunk uh-n, minden a legnagyobb rendben van, van egy 12 mm-es erősen dobogó szívű legkisebb Királyunk. :wink: Jövő szerdán megyek a védőnőhöz kiskönyvért.

Üdv az újaknak, szuper, hogy ennyien vagyunk! :) Én is igyekszem magam összeszedni, gyakrabban jönni. Gyorsan vissza is olvasok. :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv minden új csatlakozónak! Vidám, boldog babavárást kívánok mindenkinek!

Maci
Orvosválasztás, szülésznőválasztás itt akkor lehetséges, ha a TELJES ellátási díjat kifizeted. Nagyon drága az USA-ban az eü. ellátás, viszont nagyon jó a színvonal! Itt nincs hálapénz!!!! Nagyon elismertek a szakdolgozók (top 50-es lista első felében vannak a magasan képzett szülésznők, ápolók :lol: :lol: :lol: )

Barbcsi
Gratulálok a legkisebb Királyhoz! :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lányok, ez az idő engem kicsinál.
Ma a villamoson majdnem elájultam. Gyorsan leszálltam a Nyugatinál, leültem, és hívtam a férjem, hogy jöjjön azonnal, ha tud. Nem nagyon volt más választása, úgyhogy jött. Alapból nem tud ilyen hirtelen elrohanni a munkahelyéről, de ma valahogy sikerült. Ültünk egy fél órát a megállóban, aztán minden ok lett... Iszonyú hányingerem volt, szédültem, bedugult a fülem, és minden végtagomat nagyon gyengének éreztem. Ittam-ettem rendesen, a várnyomásomra gyanakodtam. Mindig 120/80 szokott lenni. Hazajöttem, megmértem: 107/65:shock: . Nálam ez nagyon alacsony. Mit lehet ilyenkor csinálni??? Nem szokott ilyen alacsony lenni a vérnyomásom, de mostanában többször is gyanakodtam, hogy mégis az. És igazam lett. Mit kell ilyenkor csinálni? A villamosmegállóban nem tudtam lefeküdni, pedig érzetem, hogy az segített volna.

Voltam ma a háziorvosnál, megkértem, hogy írjon fel magnéziumot receptre, mert felírva csak 140 Ft a 315 Ft helyett... 10 dobozzal írt. Ti receptre veszitek?

Barbcsi, örülök, hogy minden ok!!!

Rebelen, lehet, hogy nagyon ciki a kérdés: ugyanazt a fajta utrot szeded szájon át és hüvelyben? :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok!

Ronika, van lottód feladva? :) Füled hogy van, nem javul?

Pitypang, szintén zenész, ilyenkor én iszom egy kávét, nem esik jól a gyomromnak, de magamhoz térek. Mondjuk ez a Nyugatinál a megállóban annyira nem opció, esetleg tarts magadnál egy kis üveg hideg kólát. Én a lányommal így bkv-ztam az első harmadban, hányingerre is jól esett, plusz a cukor és a kis koffein rendbe tett. Tudom, nem egészséges, de még mindig jobb, mint az aluljáróban elájulni vagy akár csak elesni. Megfázásod javul?

Én úgy tudom, a hüvelygolyó utrot be lehet venni szájon át is, nekem alapból szájon át szedős van, arra nincs ráírva, hogy lehetne perpunci adagolni... :)

Viki, kitartást a tanuláshoz és a mai naphoz is...!
Maci, gratulálok az ügyes lányodnak, alig várom, hogy én is iylen büszke lehessek valamiféle produkciójára... :)

Barbcsi, gratulálok a szívhanghoz! :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Oral kapszula
Hatóanyag: 100 mg progesteronum micronisatum (mikronizált progeszteron) kapszulánként.
Segédanyagok: Szójabab lecitin, földimogyoróolaj.
Kapszula tok: titán-dioxid (E-171), glicerin, zselatin.

Hüvelykapszula
Hatóanyag: 100 mg progesteronum micronisatum (mikronizált progeszteron) lágy zselatin kapszulában.
Segédanyagok: Szójabab lecitin, földimogyoróolaj.
Kapszula tok: titán-dioxid (E-171), glicerin, zselatin.


Összetétel, ár, kinézet tekintetében egyforma a "kettő" :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ronika: Ez nem lesz könnyű, csak a fizetése bizonyos százalékával jön, mint gyerektartás nem?
Suli sajnos ilyen. Lenyúlják a pénzt. Bár engem pl meglepetésként ért, hogy tényleg adnak majd vissza pénzt , mondjuk 8. végén, szóval még 5 év. De ez van.

Barbcsi: Ez azt jelenti, hogy kisfiú? 8hetesen már látni? hmm.. :)

Viki: Teljes együttérzésem. Én ma zht írtam, csürtökön írok kettőt. Pénteken kiselőadást tartok. Jövő héten már vizsgaidőszak.

Megvettem ma a bölcsőt a kicsinek. :) Vaterán, és nem is olcsón, de legalább kicsi helyet foglal majd, és maradhat Róza a kiságyban még egy darabig a baba születése után is. Kép
Lassan telik az idő. Én már a 30adik héten akarok lenni. Onnan olyan jó. Már nagy a baba, sokat mozog, most még olyan blőőő. Csak a rosszullét van. Se has, se magzatmozgás. :( Hiányzik pedig.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tünde
Kitartást a tanuláshoz! Mit tanulsz?

Barbcsi babája mindenképpen Király lesz, akár fiú, akár lány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem van hasam :oops: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


De neked 2 baba van benne, Lombikbaba, úgy könnyű. :wink: :D
Te hogy szeded az utrot?

Nutty: Megfázásom jobb, köszönöm, remélem, hamar vége.
Volt nálam szénsavas víz és kaja, de ha bármit a számhoz tettem volna, nyomot hagytam volna a megállóban, az biztos. :D

Egyébként tényleg zenész vagyok, úgy szó szerint is. :wink: És egy általános iskolában dolgozom, nem szedek osztálypénzt, ez a szülők dolga kizárólag, fogalmam sincs, mennyit szednek, és mire. Karácsonykor és a tanév végén kapunk egy bonbont az osztályomtól, de egyáltalán nem várom el. Pénzt sose kérek be az osztálypénzből, úgy tudom, valami törvény írja elő, hogy nem is tudhatunk róla... Ronika, ezt az szmk-s szülővel kell leboxolni. :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Wow, nagyon szép bölcső! :) Tanuláshoz kitartást és nagy kalappal...!

Lombikbaba, köszi az infót....! De ha tök ugyanaz, akkor miért van kétféle? Mármint azt nem értem, hogy ha a hüvelyire ráírják, hogy mehet szájon át, akkor a másik miért nem mehet fordítva a betegtájékoztató szerint.... Vagy ne keressek mindenben ésszerűséget, ugye? :)

Friss pocakfotó? ;)

Kép
nutty
Budapest
 
 


De akkor mi a különbség a két utro között??? Mindegy... én a hüvelykapszulát "szedem", kibírom, de azért jó lenne már megszabadulni tőle. :?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang, örülök, hogy jobban vagy...! Én úgy nem zenész... :D :D :D De a zenét szeretem! :D

Kép
nutty
Budapest
 
 


(Nutty, másodszorra írunk ma ugyanabban az időben. :wink: )

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Most harmadszorra írunk egyszerre. :lol:
Értettem, hogy te nem úgy zenész, mint én, de vicces, hogy én még úgy is. :D

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Ronika75!

Légyszi minél előbb vedd fel velem a kapcsolatot és rendezd a rég elfelejtett rendezetlen dolgaidat!
isareniko1
Pécel
 
 


Nutty
Csak... :wink:

Pitypang
A doboz felirata a különbség....

Hüvelyben használva kevesebb az általános mellékhatása...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba, ok! ;)

Pitypang, vágom én is, hogy te is érted, hogy én nem, de azért így vicces, no... :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nutty: :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Köszi a táblát :)
A Honvéd kórház hivatalos neve ma ÁEK ;)

Nekem is van hasam. Egyre többen rákérdeznek, hogy babát várok-e 8) Aminek örülök, mert ilyen korán nekem egyik terhesség sem látszódott még. Fogytam két kilót, de a hasam nő, ez jó :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

Utrogestan
Ami nekem van, arra nincs ráírva, hogy oral vagy vaginal alkalmazásra... :wink:
Én valószínűleg a 35-36. hétig használni fogom...

Barbcsi
Éljen a kis Király!

Ircsi
Én is annál az orvosnál, szülésznőnél fogok szülni, aki éppen szolgálatban lesz. :wink:

Pitypang
Vigyázz magadra!

Tünde
Klassz a bölcső :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek :)

Engem kihagytatok a táblázatból :(

Kor 28, Lakhely Budapest, első baba, János kórház.

Ki hogy van ma? Én nagyon fáradtan, testileg és lelkileg is megviselve :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én álmosan. Nade ez van. Gyerekkel terhesen már nem olyan. Anno ilyenkor még simán aludtam. Volt, hogy délig is. :lol: :lol:

Én Pesti vagyok, és a Péterfyben fogok szülni. A kórház szar, de a szülésznőket nagyon ajánlom, és a dokim is álom. :oops:

Ééés ma betöltött 11. hét. Jöhet a pocakfotó!!!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Viki, nagy kalappal a nyelvvizsgához! Nem csodálom, hogy nem tudsz most a tanulásra figyelni, de szerintem ez megbocsájtható :wink: Én a mai napig a föld felett 10-20 centivel közlekedem a boldogságtól, hogy sikerült a beültetés, és növekszik a baba odabent. Én is megyek a hétvégén 2napos tanfolyamra Miskolcra, nem tudom, hogy fogok tudni egész nap a masszázsokra figyelni.
Barbcsi, gratulálok a szívhanghoz és az egészséges kis Királyhoz :)
Pitypang, nagyon sajnálom, hogy tegnap ilyen vacakul voltál. Valami lehetett tegnap, én is borzasztó kutyául volt, a fájt a fejem, émelyegtem egész nap. estére kicsit jobb lett (megittam fél liter kólát-próbáld ki, tényleg használ a hányingerre és a vérnyomásra is!!), de éjjel megint arra keltem, hogy lüktet, úgyhogy ma szerintem újra kólázok. Igyál sok folyadékot, várandósság alatt megnő a szervezet folyadékigénye!
Ronika, remélem, feladtad a lottót 8) ! A helyzet nálunk is hasonló az exférjemmel, begy kanyi gyerektartást sem fizet. A bíróság és a végrehajtó pedig tehetetlen, "nincs munkahelye". De már nem is bosszantom magam rajta, most annyira örülünk a kicsinek.
Nutty, köszi a gratulációt, aranyos vagy. Ezek a fellépések már rutinból mennek neki, így én sem szoktam izgulni, ellentétben a karate versenyeivel, amikor a szívinfarktus kerülget, míg nincs végeredmény :lol: . Szerencsére az is nagyon jól megy neki, országos versenyeket nyer, és még csak 10éves... Biztosan a Te Flórád is ügyesedik, és büszke lehetsz rá :wink:
Tündi, szurkolok a vizsgákhoz!! Tök jól néz ki a bölcső, nagyon aranyos, már bele is képzeltem a babátokat :wink: Most a végét várod a pocakosságnak, aztán mikor megszületik, hiányérzeted lesz, hogy nem mocorog odabent. Legalábbis én így voltam az eddigi babákkal. Míg bent volt, türelmetlenül vártam, hogy kibújjon, aztán meg hiányérzetem volt pár hónapig.
Lombikbaba, Neked mikor lesz uh? Hogy bírod a műtőt? A múltkori eset óta nem volt gond? A táblázatba beírhatod, hogy Szigetszentmiklóson lakom, és az Uzsokiban fogok szülni én is.
Panndi, nekem nem kérdeznek rá, hogy babát várok e, csak méregetik a pocakom :-) Nem teszel fel képet magatokról?
Rebelen, Neked miért kell olyan sokáig az Utro? Te hogy bírod a kórházban a munkát? Remélem, nem éjszakázol!
Kata, Izisz és a többiek: Ti hogy vagytok? Hogy bírjátok a frontokat?
Szép napot Nektek!!
Maci

Kép
maci80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: