Új privát üzeneted érkezett!

Maci, köszi a drukkot. Igazából már nem érdekel, vagy sikerül, vagy nem...

Jó, hogy te a föld felett jársz, engem rettenetes kétségek gyötörnek, kicsit megzuhantam... Nektek nem volt ilyen? Gondolom megijedtem a változástól...
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Pitypang
Nagyon rosszul hangzott a rosszulléted, ahogy leírtad! :(
Én is csomót szédülök, nem bírok tartósan melegben ácsorogni, mert leesik a vérnyomásom. Múltkor a védőnőnél 90/60 volt...így már semmin nem csodálkozom. Előző terhességemnél is ez volt, bár ott úgy emlékszem csak a vége felé. Ma megyek a nőgyogyimhoz a leleteimmel, gondoltam, hogy rákérdezek, hogy ez mennyire normális.
Én is szoktam néha kólát inni, az tényleg használ, pedig összességében nagyon nem szeretem. De a teától ég a gyomrom, kávét soha nem szerettem, így marad a kóla. :?

Barbcsi
Gratula a szívhanghoz és az óriási méretekhez! :lol:
Olyan jó, hogy van UH és láthatjuk őket, ahogy nőnek és ficánkolnak! :D

Fairytale
Szuper jó a bölcső! Nagyon tetszik! Nekünk még megvan Bence kiságya, szerencsére jó állapotban, csak matracot kell bele vennünk + ágyneműt (vagy inkább hálózsákot) és már lakható is lesz! :D

Lombikbaba
Köszi a táblázatot, olyan jó megint egy ilyenbe szerepelni! :)

Viki
Drukk a nyelvvizsgához!
Mi a baj? Mi miatt aggódsz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Kuglofka, köszi a drukkot.

Nem tudom, egyszerűen mindenféle kétség gyötör, és megmagyarázhatatlanul rossz kedvű vagyok :S Tegnap sírtam is egy csomót, de meg nem tudom mondani, hogy min, és nagyon megijedtem, hogy ilyen kis flúgos vagyok :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 

 
 

Háááát, azt mondják, hogy terhesség alatt gyakran előfordulnak érzelmi viharok, szóval ha megnyugtat...tutira nem vagy flúgos! :)
Próbálj meg vidám dolgokra gondolni, esetleg nézz meg valami vígjátékot, lényeg, hogy próbálj meg pozitív lenni. Tegnap én is feszültebb voltam, lehet, hogy a front miatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Voltam ma a leleteimért a dokinál, és olyan rendes volt, mondta, hogy nézzük meg UH-n, ha már ott vagyok, szóval megnéztük 3 cm-s, és nagyon vert a szíve :lol: És pénzt sem fogadott el, szóval ez a potyaUH most jól jött :D

Feldobta a napomat :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és egy héttel fiatalabb a koránál kb, ez végig így volt, anno így volt Zsófinál is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jaj de jó hír :)
viki1983
Budaörs
 
 


Panndi: De jó! :)

Viki: én az előző alkalommal voltam nagyon gyakran idegbeteg.
Egyszer azt kiabáltam a férjemnek, hogy "takarodj". :oops: :oops: :oops: Rosszabb voltam,m int az áprilisi időjárás. Nyugi. :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


KEDVES FÓRUMOZÓK!

Ne haragudjatok de ha van 1percetek kérünk segítsetek szavazataitokkal!!!!

"PCOS. Nem nem valami új termék vagy ilyesmi...
a PCOS egy Ezerarcú betegség, amely minden tizedik nőt érint, de csak minden ezredik hallott róla.
Okos döntésekkel, helyes életmóddal azonban kezelhető, eléhetővé válik a gyermekáldás és elkerülhetővé válik a cukorbetegség kialakulás.
Fontos lenne, hogy minél több érintetthez eljusson az információ. Ezért támogatom én is önkéntes munkámmal a PCOS Szívügy Alapítványt, és támogatom most szavazatommal Kulics Márti Főállású Angyal-jelöltet és Szívügyem a PCOS projektét.

Márti most a 4. helyen áll, már a 3. helyen bejutna a döntőbe. Mivel segíthetsz ? SZAVAZZ Kulics Márti Szívügyem a PCOS porjektjére (a linken találod)!

https://apps.facebook.com/foallasuangya ... t=3&ref=nf "
kiscsiga123
csiga
 
 


arcképet itt tőlem ne várjatok:D sok a rosszakaróm sajna:(


Ronika,Vera, ha nem úgy intéznéd a dolgaidat ahogy, sztem nem lenne rosszakaród! Nem kellene siránkozni, kölcsönkérni, ha utána meg nem vagy hajlandó rendezni a dolgaidat :twisted: Mindenki pénzből él és felháborít amit csinálsz, hogy kisírod másokból a pénz és utána még te vagy felháborodva, ha vissza szeretnék kérni. :twisted:

Szóval csak óvatosan Ronikával, Verával!
verzso
 
 


***
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verzso 2012.05.17 08:04-kor.
verzso
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verzso 2012.05.17 08:05-kor.
verzso
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára verzso 2012.05.17 08:05-kor.
verzso
 
 


Sziasztok!

Pandi
De jó!!!! :D

Én is voltam tegnap dokinál. Visszavittem a leleteimet és, ha már ott voltam megnézett UH-on is.
Hááát, két héttel ezelőtt 17 mm volt Pindúrunk, most meg már 38 mm. Elvileg 9+4-nél tartottam tegnap, de azt mondta az orvos, hogy mérete alapján beötlött 10. hét. Egyenlőre nem módosította a korát, majd, ha a 12. heti UH-on is ezt mondják a kórházban, akkor. Anno Bence is nagyobb volt, szóval nem meglepi. Lehet, hogy azért van, mert rövidebb a ciklusom és a peteérésem viszonylag korán volt...gondolom ez lehet az oka a méretbeli eltérésnek. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


---
verzso
 
 


Pannndi, Kuglofka: örülök, hogy minden rendben volt az UH-on :lol:
Pitypang: hogy vagy? Tegnap már kicsit könnyebb volt?
Viki: ne aggódj, nem kattantál be, ez teljesen normális ebben az állapotban. Én is mindenen bőgök, a gyerek művészeti estjét is végigpityeregtem, és a megható filmeken is sírok.
Tényleg nézz sok vígjátékot, én a beültetés után 6 hétig csak azokat néztem otthon :-)
Szép napot mindenkinek!

Kép
maci80
 
 


Sziasztok!

Panndi, már nem ÁEK az ÁEK. Egy vicc, de nemrég átnevezték (megint), Honvédkórházra, így, egyben. Mondjuk én mindenkinek MÁV-kórházat mondok egyébként, azt tutira mindenki tudja, hogy melyik. :D Gratulálok a méretekhez! :)

Viki, én pont így, 5-6 hetesen totál ki voltam fordulva magamból, szerintem csak a hormonok, meg a vizsgahelyzet, pár nap múlva tuti jobb lesz! És ha jól esik, gyere, írd ki magadból!

Kuglofka, neked is gratula a szép méretekhez!

Másfél hét után először vagyok itthon egyedül a lányommal, hát nem mondom, hogy pihentető, de már úgy hiányzott egy "sima" hétköznap...Voltunk védőnőél státuszon, és nagyon jófej volt, mondtam neki, hogy most nem tudom emelgetni a kisasszonyt segítségképp, de rögtön értette, mi a helyzet, és megbeszéltük, hogy ha a lelkemnek jobban esik, akkor ráérek a 12. hetes uh után menni... Holnap megyünk ultrahangra, remélem dübörögni fog az a kis szívecske, plusz hozni fogja az elvárt növekedést a lurkó. :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Sziasztok:)
csajok holnap genetika:D ma csak az sztkban voltam de ott csak beutalót kaptam a kórházba de nem megyek oda mivel kombináltra megyünk holnap.

akinek tudtam ment üzi;)

puszika holnap jövök hírekkel.
Vendég
 


Viki
Bocs, hogy kimaradtál! Nem szándékos volt! :oops: :cry:
Kétségeket próbáld meg kibeszélni... Pároddal szoktatok beszélgetni a babáról? hogy milyen lesz az életetek hármasban?

Lányok!
Ha a táblázatból valakinél kimarad, javítani kell valamit, akkor inkább PÜ-ben írjátok meg! Akkor kisebb az esélye, hogy átsiklom valami fontos adat felett!!!!!!

Tünde
Pocakfotó??????
Vizsgákkal, hogy állsz?

Maci
Múltkori eléggé kirívó eset volt. Bírom a műtőt. Főleg, hogy csak hetente 2 napot dolgozom :wink:
Majd hétfőn megyek ellenőrzésre, akkor lesz UH is :lol:

Kuglófka
Méretbeli eltérés adódik abból, hogy minden baba más!!!! Nem pontosan egyforma ütemben fejlődnek!
Én órára pontosan tudom, hogy mikor fogantak a babáim, de mégis van az UH-s méeretek alapján 1-2 napos eltérés... és a két egyidős babám között is hoz ki az UH pár napos eltérést...
UH-s kort akkor érdemes figyelembe enni inkább, ha 7-10 napnál több az eltérés :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ronika5, Vera és lányok!

Elszomorít, hogy annyira se vetted a fáradságot, hogy válaszolj a megkeresésemre (privire), de azt látom, hogy a hazudozásra a lányoknak privibe van időd (érthető, hogy nyíltan nem mered felvállalni amit írsz)
Mivel más lehetőséget nem hagytál, kénytelen vagyok nyilvánosságra hozni, hogy milyen ember is vagy te valójában, hogy legalább ők ne essenek neked áldozatul!

Közel 4 éve adtam neki 60000 Ft-ot és olyan is akadt, aki 100000-et adott, hogy a felgyülemlett tartozását kiegyenlítse az önkormányzat felé és nagyobb lakásba költözhessenek, természetesen önkormányzatiba. Fél éves visszafizetésben állapodtunk meg, a fél év letelt pénz meg nem volt, azóta 25000-et kaptam vissza és még mindig 35000-el tartozik, (a másik lánynak még többel). És nem csak mi vagyunk így, rengeteg embert fejt már meg.
Én nem vagyok milliomos, egyszerűen lakásvásárlás előtt álltunk így volt spórolt pénzünk és bíztam a verában, hogy időben visszafizeti. Hát nem kellett volna, mert nem fizette vissza, azóta vettünk lakást, most is törlesztjük az adósságunkat, közben a férjemnek 1 évig nem volt munkája, de a verát ezek a dolgok nem érdekelték. Én kezem-lábam törtem volna, hogy visszafizessem ha valaki rajtam így segít és kamatmentesen ennyi pénzt kapok, ő meg arra se vette a fáradságot, hogy időnként megkeressen, hogy te hülye nem tudok fizetni, még kis türelmet kérek.
Ahelyett, hogy az adósságát törlesztette volna felelőtlenül csinált még egy gyereket (ha egyáltalán valóság, amit mond és tényleg terhes, nemcsaj újabb balekokat keres), akit már előre sajnálok.
Ezek után gondolom mindenki számára érthető az is, hogy kik is vera "rosszakarói" és miért is kell neki bujkálni. Az ő helyében én sem merném felvállalni az arcomat az biztos!
Én rátok bízom, hogy elhiszitek, amit írtam, vagy sem, végülis az én helyzetemen már úgysem változtat.
Vera: te viszont tudd, hogy nem hagyom ezt annyiban és nemcsak hogy nyugodtan nem tudsz tőlem másokat bepalizni ezek után, de más következményei is lesznek a csalásaidnak. Tudod, ha egy becsületes nő lennél sok gyerekkel, akin az igyekezetet és a jóindulatot látom, hogy legalább megpróbálja rendezni az adósságait, akkor hagynám az egészet, úgy fognám fel hogy segítettem valakin, aki rászorult. De te mindenkit kihasználsz és felelőtlenül hozol döntéseket és a tisztességet, becsületet még hírnévből sem ismered. Így a felelőtlen életed finanszírozásában én nem kívánok részt venni.

Üdv mindenkinek!
Enikő
isareniko1
Pécel
 
 


Sziasztok!

Kérem vissza a nyarat!

Akkor a zárt topik lesz? Vagy hogyan gondoltátok? Párhuzamosan írunk ide is, oda is?
Azokat kizárjuk, akik még nem mertek, nem tudtak csatlakozni????
Benem egy csomó kérdés felmerült....
Egy biztos, én a zártban se írok másképpen, mint itt... és amit írok, ami képet felteszek, azt nyiltan is vállalom!!!!!

Tünde
Néztem a blogodat! Nagyon édes kislányod van :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Én köszi, de a zárt topicot kihagyom egyelőre. Ennyi helyre nem tudok írni, ide még lehet, hogy sokan jönnek a 12. hét után.

És ne azért menjünk zártba, mert EGY valaki úgy gondolja, hanem mert a többség úgy gondolja. Engem nem érdekelnek mások ilyen jellegű magánügyei, én maradok itt, ha valaki marad velem, annak örülök :) Szerintem még korai a zárt...

Nutty, azta, igazad van! Megnéztem az utolsó leletemet, tényleg Honvédkórház :D Bocsi. De ez azért vicces :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én támogatom a zárt topik ötletét, ha valaki később szeretne csatlakozni, nincs akadálya.

Uh-soknak: :lol: Úgy várom, hogy én is mehessek! Május 30-ig kell még várnom... :(

Maci, köszi, már sokkal jobban vagyok!

Lombikbaba: lenne hozzád egy trombózisos kérdésem:
Neked mikor, miért és hogyan derült ki ez az egész? Nálad Leiden van, ugye? A terhesség előtt is szuriztál?
Pü-ben is jó a válasz, bárhogy, nagyon várom. A nővéremnek Leiden-mutációja van, heterozigóta, és babát szeretnének. Mellette van neki PCO és IR is. Megígértem, hogy megkérdezlek a dolgokról... :oops: :oops: :oops:
Előre is köszönöm!

Viki, hogy vagy?

Én is kérek nyári időt, meleget!!!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Én 29-én megyek. Bár most épp nyugodt vagyok :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Pitypang, köszönöm a kérdésed :) Annyira ki voltam borulva, hogy tegnap egyetlen percet sem aludtam, rosszul lettem (nekem van sajnos egy pánikos múltam...). Úgyhogy ma voltam kineziológusnál és helyre rakott. Fizikailag most sem vagyok a legjobban, mert tegnap éjjel nem tudtam aludni és alig tudtam enni valamit egész nap, és gyötör a gyengeség és a hányinger, de lelkileg ennek ellenére is minden oké :)

Megmondom őszintén, hogy sokat gondolkodtam azon, hogy ezt leírjam-e ide, vagy akárhova. De aztán úgy döntöttem, hogy vállalom ezt a részét is, nem "titkolom" a gyengeségemet, mert csak rosszabb lenne.

Sajnos számítottam rá, hogy ezekben az időkben, amikor ennyi minden új történik velem, nem úszom meg, hiába vagyok gyógyult már a mindennapokban :) De most megint megerősödtem, hogy mindenből van kiút, hogy mindent meg lehet oldani :)

Megyek aludni, mert tegnap éjjel nem sikerült és nagyon rámfér :)

Szép estét nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én 24-én és nagyon remélem, hogy végre meghallgathatom, ahogy dobog a szíve <3
viki1983
Budaörs
 
 


viki, úgy lesz!!!! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hahó...

Na panndi, akkor miben maradunk, hol szülünk? :shock: :D

Zárt-topik: nekem igazából mindegy, én nyíltan nem szívesen teszek fel "privát" dolgokat, de ez még a munkámból ered, sose lehet tudni... :)

Viszont az is igaz, hogy pl. régen a babavárós nlc-s topikoknak szerintem addig volt "varázsa", amíg nyíltak voltak, be lehetett kukkantani az egy hónappal előrébb járókhoz, lehetett tanácsot adni az egy hónappal hátrébb járóknak, a közös dolgok, privát fotók, mindenféle hasznos tartalmak meg mentek egy közös postafiókba vagy tárhelyre, és így megvolt az intimitás is, egyébként pedig mindenki annyira vállalta nyilvánosan a magánéletét, amennyire ő azt jónak tartotta.

Akárhogy is dönt a csapat, én igazodom ehhez, de szerintem is deklaráltan közös döntésnek kell születnie ebben.

Nyári idő jöhetne ide is, mondjuk 30 fok felett rosszul lettem a napokban, de remélem ez csak idő kérdése, és elmúlik... szívás lenne így a nyár. :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Viki, sose fogod elfelejteni azt a hangot! :wink:

Kép
nutty
Budapest
 
 


Ja, és Viki, ha nem is bírsz enni, tessék a folyadékra figyelni, egyébként meg tökre bátor vagy, és ügyesen, menni fog ez a 9 hónap, hatalmas kaland vár rád-rátok! :)

Kép
nutty
Budapest
 
 


Iza, Panndi
Egyetértek!

Pitypang
Amikor a sikertelenségek okát vizsgáltuk a lombikok során akkor derült ki. A belgyógyász professzorban merült fel, főleg azután, hogy elmeséltem, hogy a szüleim fiatalon, tromboembólia miatt haltak meg.
Akkor kezdtem a véralvadásgátlót, mikor a lombikhoz kezdődött a stimuláció.

Viki
1. A pánikbetegség egy BETEGSÉG!!!! Nem kell titkolni, nem kell miatta szégyenkezni, erről te nem tehetsz!!!! Inkább értékenendő, hogy eljutottál oda, hogy felismered, hogy ez nem egészséges és segítséget kérsz a leküzdéséhez!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


A zárt topikot nem sürgetni akartam, nekem is jó itt, tudok alkalmazkodni. Képet nem szívesen teszek fel, de kibírom. :)

Lombikbaba, köszönöm szépen!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


tisabelle: Köszi. Édes-édes! :D

A vizsgákkal még sehogy. Jövőhéten kezdek. Jelenleg zhzgatok.

Fotót nem teszek fel, mert elég gázak. :D Szarul festek. Kijött egy csomó pattanásom, meg örökké kócós, és nyomott vagyok.

Viki: UH nekem is 24-e. Akkor majd együtt jövünk a képekkel. Remélem kiderül, hogy kisfiú lesz- :lol: lány már van. :D

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok.

Nekem sajna éltek vissza képemmel nyitott topikban ezért nyitottam a zártat ott nem tudnak visszaélni semmivel sem.
Azt azért látni a topikok pörgéséből hogy szinte mindenki átmegy egyéb okokból zártba:) Nekem jó itt is meg ott is de ott fényképet legalább fel tudok rakni:) itt meg max csak az ujjaim járnak a billen:D Sőőt ha le tudom videóztatni majd a szülést azt is szívesen felrakom oda:D:D:D Egy élmény lesz alig várom már:)

2-ikos fiacskám ügye is kezd rendeződni felvették egy sportosztályba:) örül neki.

alig várom legyen vége ennek a tanévnek és se köszönés se semmi nélkül elhúzunk abból az osztályból. Szenvedjenek azzal a tanárral a többiek:D Mert mindenki panaszkodik csak csesznek tenni is ellene.

Holnap uhu majd jövök képekkel:) a zártba raktam pocakfotót:) 12 hetesit.

hihetetlen holnap belépek a 13-ik hétbe:D

Viki
ezt a betegséget nem szabad szégyenleni és sajnálom hogy ebben szenvedsz én nem tudom ez milyen érzés.

Én ma hivatalosan is hallássérültnek lettem titulálva. A jobb fülemen a lik nem akar összeforrni és sajnos műteni sem lehet mert olyan helyen van perforálódva hogy nem tapadna meg a plasztika. Ez van. Jövőhéten megyek hallásvizsgálatra hogy mennyire romlott ezzel a hallásom a jobb fülemen.
Vendég
 


Jó reggelt!

Maci
Utro: progeszteron-pótlás megelőzheti a késői vetélést, a koraszülést. (és az előzményem miatt javasolta ezt most a doktor... ha ez az ára, hogy kisbabám legyen, akkor én akár örök életemre hajlandó vagyok használni)
Munkát egészen jól bírom. Kismama-műszakban dolgozom :lol: :wink: Egy ambuláns rendelőben, ahol szájsebészeti beavatkozásokat végeznek. Nem megerőltető munka. Éjszakai műszakra kismamákat nem osztanak be!!!!
Anyaságvédelmi előírásokat itt nagyon szigorúan veszik!

Viki
Jobbulást a lelkednek! A betegséged miatt ne szégyenkezz! Inkább legyél büszke arra, hogy nem a struccpolitikát választottad, hanem képes vagy szembenézni a bajaiddal!

Zárt/nyilt topik
Amit leírok, abban nincs semmi olyan, amit ne vállalhatnék fel bármikor. Képeket is simán tesek fel!
(olyan képek úgyse készülnek, kerülnek fel sehova, amit nem lehet vállani... van bennem egy adag prüdség :oops: )
Ha egy ZÁRT topikba meg simán veszünk fel új tagokat, annak mi értelme? Nem úgy kellene, hogy egy összeszokott, egymást valamelyest ismerők "csukódnak be"? (legalábbis a lombikos fórum így működött)

Tünde
Sok sikert a zh-hoz! Mit tanulsz?
Rózi nagyon helyes babácska! :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Idézem Ronika privijét:
Van veled valami ügyem?? Nem hiszem!!! Ezért lécci ne szólj bele abba ami nem a Te dolgod!!!!!

Vagy neked ez kényszer??? Mert akkor elnézem ha kényszerbeteg vagy amiatt hogy bele kell üssed más ember dolgába az orrodat. Ez csak azokra tartozik akiknek köze van hozzá! Neked meg semmi nulla zéró!!!


Képzeld, Vera, hogy ha barátaimat csapják be ilyen galád módon, akkor igenis van közöm hozzá!!! Az energiádat pedig inkább arra fordítanád, hogy törekedj rendezni a tartozásod, mint nekem írogatsz privit :twisted:

verzso
 
 


Na jól van, azt hiszem részemről itt vége. Ez az, ami kicsit sem hiányzik az életemből, hogy más hülyeségit olvasgassam. Ronika: nem válaszolok a prividre, mert ez az egész ügy NEM ÉRDEKEL!

Sajnálom, hogy ez a fórum ide jutott, azt is sajnálom, hogy az NLC-s fórum is ronikás, és előbb-utóbb ott is eljönnek majd ezek a dolgok, de nekem ez sok.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát sajnálom kismamák hogy egyesek nem tisztelik másnak a várandósságát és ilyen dologgal bemocskolják a topikot. (és itt nem magamra várandósságát értettem)

szólok a modinak törölje ezeket az ide nem illő dolgokat és akkor mehet minden ugyan úgy ahogy eddig.

Verzso ment újfent privi és én tőlem bemásolgathatod semmit titkolni valóm nincsen ezzel én csak tiszteletbe tartom másnak a várandósságát amit Te itt nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.05.18 07:34-kor.
Vendég
 


panndi nem fog oda is eljutni mert ide se kellett volna. Én se akartam ezt. Nah mindegy, kiváncsi leszek marad e valaki vagy ennyire nagy befolyással volt ez a kis közjáték.

a szükséges lépéseket megtettem hogy eltűnjenek az ide nem illő hozzászólások.

Most megyek egy gyönyörű dolgot látni és érezni. Más mindent kiszűrök.

Majd jövök az eredményekkel ugyan is genetikai uhura megyek végre.

u.i: a zárt csoportot töröltem:)
Vendég
 


NA most akkor mi van??? :shock: Nekem totál mindegy, hogy zártba nyomjuk, vagy nyitottban, én is teljesen alkalmazkodóképes vagyok. Egy biztos! Kettőt tuti nem tudok egyszerre követni és nagggyon sajnálnám, ha megoszlana már most az elején a társaság.

A másik meg! Nem érdekel senki magánügye. Bocsánat, de az idegenek akik ide írogatnak befejezhetnék, és bocsánat Ronika, de úgy néz ki mégiscsak valamit neked kellene lépned....

Panndi!

Most ez mit jelentett???? Nem tudom milyen privit kaptál, de nehogy már még te tűnj el!!! Én megkedveltelek, oldjuk már meg valahogy ezt a problémát. :(

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


NA, olvasom, egyszerre írtunk. Remélem most már senki idegen nem fog írogatni és tudunk a várandósságunk szépségeiről és problémáiról beszélgetni. :wink:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz nincs semmi változás minden marad itt. A zártat töröltem :) az intézkedéseket megtettem:)

a privi amit Panndinak írtam semmi olyan amit titkolnék csak nem akarom a topikot a dolgaimmal terhelni ezért privit írtam de be is másolhatom.

Ennyi:)
Vendég
 


:D nah tényleg elindultam a kombináltra mert elkésem:D majd jövök a hírekkel és képpel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.05.18 12:23-kor.
Vendég
 


Vera, Én tisztelem a fórumozókat, pont azért írtam le mit csináltál fórumtársaiddal és miért kell titkolnod magad.

Az kimardt az írásainkból, hogy fórumtársainkat nyúltad le pénzzel. Van egy nagyon összetartó csapat a 2008 decemberi kismamák (már zártban vagyunk), Veránk ottani két anyukától "kért" kölcsön amit sajnos a mai napig nem adott vissza nekik.

DE nem fogok többet írni, remélem sikerült felnyitni néhány ember szemét és megakadályozni, hogy valaha is kölcsönadjon Verának, mert sajnos nem érdemli meg a segítséget :(

További boldog babavárást kívánok!
És ne haragudjon senki, hogy betolakodtunk, csak óvni akartunk benneteket!

verzso
 
 


Sziasztok!

...én vagyok a másik 2008-as fórumtárs, aki máig is vár a pénzére (70.000.-), vagy legalább egy telefonra, SMS-re, privire, hogy bocs, vagy elnézést, de még mindig inkább más dolgokra költöm a pénzemet - még ha nem sok is - ahelyett, hogy törlesszek.
Tényleg csak figyelmeztetni szeretnénk benneteket, hogy ne essetek ugyanabba a hibába, amibe mi, a jószándékú segíteni akarók.

Vera!

Tényleg tiszta lelkiismerettel írsz boldog várandósságodról, mint szerelmetek gyümölcséről, anélkül, hogy drága párodról, új életed társáról egy szót nem írsz, csak "apuka" titulussal illeted őt?
...te tudod legjobban, hogy amit csinálsz, azt kis hazánkban büntetik. Biztos, hogy ezt nyilvánosan akarod?

Elnézést a többiektől, de ezt már nem tarthattam magamban.

Vigyázzatok!!!
coca
Balatonlelle
 
 


Coca, Verzso

Sajnálom a sérelmeiteket, DE ez egy teljesen más fórum, kérlek, hogy ne itt beszéljétek már ezt meg! Úgy gondolom, hogy felfogta mindenki, amit Verzso már írt (többször is)! Ez a fórum a baba várásról szól és nem arról, hogy ki kinek nem adott vissza pénzt! Nem hiszem, hogy bárki ezt akarná olvasni itt!
Arra meg aztán végképp semmi szükség, hogy egymás után írogassatok ide, a korábbi írót megerősítve!

Köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok!

Dia vagyok, a Babanet főszerkesztője. Kaptam egy levelet az egyik topiklakótól, hogy probléma adódott az egyik ideíró emberrel, segítsek. Elmondanátok, hogy pontosan mi a szitu? Mert próbálom követni az eseményeket, de nem értem.:)

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok, a pocakomban egy másfél centis ketyegő szívű törpicseket láttunk ma... :)

Nem volt egy nagy vizuális élmény, mert az előzmények miatt mindenki kerüli a hüvelyi uh-t, amit tulajdonképpen nem bánok, csak épp üres volt a hólyagom, és a hasfalam se lett vékonyabb. :) És most próbálok nem agonizálni azon, hogy 13 nap alatt csak 12 mm-t nőtt az embrió :), tudom, hülyeség, mérnök a férjem, kiválóan felvilágosított már mindenféle méréstechnikai hibahatárokról :lol: . Ha két hét múlva is szépen dobogni fog a szívecskéje, akkor talán leesik egy nagyobb kő a szívemről, addig pedig továbbra is sok szépre és jóra gondolok. :oops:

Kép
nutty
Budapest
 
 


sziasztok :)))

hogy ti milyen sokat tudtok irni :)))

én egy kicsit lemaradtam....


1 pici cuki babácska, aki jelenleg 1,73 cm, a 7.het első napján (14dikén volt uh.-nk) :)))

majd valamikor megpróbállak titeket vissza olvasni

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Írtam Diának privit, ha nem haragszotok, megpróbáltam tárgyilagosan leírni a problémánkat.

Nem akarok okoskodni, de szerintem ignoráljunk minden ide nem illő dolgot, és Én személy szerint megkérlek Ronika, hogy ne magyarázkodj, és ne itt reagálj, ha esetleg a régi "barátaid" itt zaklatnak továbbra is.

Természetesen csak a magam nevében nyilatkozom, de nagyon szomorú vagyok, hogy van aki azért hagy itt minket, mert nem érdekli a balhé. Remélem gyorsan lecseng a dolog és újra visszatér pl. panndi is. (meg ki tudja ki tűnt el csak úgy egy hang nélkül...)


Nnnnna részemről ennyi!

A reggeli rosszullétről annyit, hogy nekem mindig ebéd után kezdődik és estére csak fokozódik, úgy zuhanok az ágyba mindig. MA kicsit mintha enyhébb lenne, de jól kihasználtam a délelőttöt. ;)

Tündi!

NE is mondd! Én a 12. hétig mindig úgy éreztem, hogy legszívesebbben ki sem lépnék az utcára. NAponta kéne hajat mosnom úgy zsírosodik (de legalább még nem hullik), szerencsére pattanásaim nincsenek, mert nekem inkább száraz a bőröm, az a bajom, de mindenhol, ilyenkor duplán szárazabb. A sarkam is úgy ki van repedezve, mint még soha, még a pedikűröshöz is ciki elmenni, pedig muszáj lesz, mert ha nem még rosszabb lesz a helyzet. De tudom, hogy ha túl leszek a 12. héten elmúlik a hányinger is és kivirulok. :) Már alig várom!! Férjem is. :D ;)

Viki!

HAjrá!! Kitartás!! Nem semmi amúgy, ahogy így olvasom, hogy milyen betegséged volt/van. (nem értek hozzá, hogy ebből bármikor ki lehet egyáltalán gyógyulni???) Szóval nem semmi, mert szerintem a várandósság maga is egy tudatmódosult állapot, ahogy a lányok írták ilyenkor mindenfajta flúgosnak tűnő dolog rendben van. :) Főleg első babánál, amikor nem is számítasz rá és még ha olvasod is, akkor sem tudod igazából milyen az és depis leszel tőle. Úgyhogy minden oké, ne aggódj!!! ;) (aztán ha megszületik a pici, megint jön egy ilyen időszak, de addigra valamelyest majd felkészülhetsz rá) Hiába örülsz neki, sokszor nem fogsz mégsem örülni, minden új lesz, szopik, nem szopik, miért sír, megváltozik az egész életed!!! De ezen is hamar túl lehet lenni és jó, hogy van kihez fordulj! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: