Új privát üzeneted érkezett!

Glükóz: Este egy nagy pohárba rakjátok bele, és rá kell engedni kb 2-3 dl meleg (csapmeleg) vizet. Összekevergetni és ott hagyni a konyhapulton, reggelre kihűl. Én akkor szoktam bele egy egész citromot csavarni. így nekem minden alkalommal teljesen felolvadt és iható volt. Ja és én szívószállal ittam, így kevésbé érezni az ízét és lecsúszik simán.

Honey: igazából ez a betegség azt jelenti, hogy a szervezeted ellenálló az inzulinnal szemben. Ha eszel valamit, az felemeli a vércukrodat, amire a hasnyálmirigy termel inzulint, ami leviszi. Igenám, de ha a szervezeted ellenálló, akkor a hasnyálmirigy túltermel, hogy levigye a cukrot, és ahol zavar van, ott a sok inzulin le is viszi az éhgyomri alá. A túl sok inzulin sok problémát okoz a szervezetben (tünetek: elhízás, férfi hormon túlsúly a szervezetben, ezért szőrösödés, zsíros bőr, pattanások, zsíros haj, vagy hajhullás, petefészek ciszták, peteérés elmaradása, menstruáció elmaradása vagy a ciklus hosszabbodása, meddőség). Én úgy tudom, hogy minden ember hasnyálmirigye az élete során X inzulint tud termelni. Ha te folyamatosan túltermelsz, akkor egy idő után elfogy, ezért nem fog termelni és kialakul a kettes típusú cukorbetegség (mivel nincs inzulin, nincs, ami levigye a cukrot), az meg mint tudjuk elég szar ügy :( Mondjuk azt is mondta nekem a doktornő, hogy ha a laborleletek nem is igazolják, de a tünetek fennállnak, akkor is ki lehet mondani ezt a betegséget, mert lehet, hogy a határértéket nem lépi át az inzulin, de sok van, mert problémát okoz. Ellenkező esetben, hogy ha esetleg a labor kimutatja, de nem okoz tünetet, az nem tudom, hogy problémát okoz-e. Egyébként szülés után fél évvel lehet nézetni inzulint, mert terhesség alatt máshogy viselkedik a szervezet. Esetleg annyit megérhet, hogy megcsináltatod, mi meg majd jól kielemezzük, hozzáértők. De én most azt mondom, hogy ha semmilyen tüneted nincs, akkor nem biztos, hogy foglalkozni kell vele, tudomásul kell venni, hogy hajlamod van rá és egy kicsit tudatosabban étkezni és sportolni a jövőben.

Niksi, nekem 180 grammosat kell tartanom, mert nekem nem kell fogyni, ezért én a súlytartó diétát tartom.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki,
Köszi a részletes infót! Biztos meg fogom nézetni!! A felsorolt tünetek közül nekem semmi sincs, a peteérésemhez is kb vonatmenetrendet lehet igazítani. :lol:
De amúgy sokszor gondoltam rá, hogy ez nem okés! Az első terhességnél, terhelés után, mentem haza kocsival. Levert a hideg veríték és olyan rosszul lettem, annyira foktokban láttam hogy az út közepén ki kellett raknom az elakadásjelzőt, mert nem bírtam vezetni. Másodszor már felkészültebb voltam, vittem egy kakaot meg egy pogit és azonnal megettem a vizsgálat után, amikor éreztem hogy megint rosszul leszek.
4,1 volt az éhgyomri, és 3,2 a terheléses. Nem csoda ha rosszl lettem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, nekem 2 tünetem volt: az egyik ugyanaz, mint neked, azaz nagyon "jó" cukorérték, a másik pedig, hogy az állam rettentő pattanásos volt. Semmi más, mert nekem is simán fogant Zora, nem volt súlyproblémám sem. A bőröm miatt menten dokitól dokihoz, és így derült ki. Azóta olyan, mint a babapopsi. (Mikor fogamzásgátlót szedtem, akkor is szép volt persze, de az más kategória, már egy ideje nem játszik:)).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 

 
 

Oui,
És te tartasz diétát, szedsz valami?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Diétát nem tartom számolósan, de nem is tömöm a sütiket...
Merckformint szedek.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Rajtam kívül van még valakinek magas pulzusa? Kaptam rá gyógyszert, de így is éppen csak 100 alatt van. :( Tegnap megint fulladtam és 111 lett a pulzusom fekve...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Andi! És a vérnyomásod is magas? :shock: :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


nekem most a terhesség alatt az EKG-n mértek magas pulzust és elküldtek kardiológushoz, aki csinált szív uh-t, de nem látott eltérést, így nem kell béta blokkolót szednem

nálad is a terhesség hozza elő?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 11:07-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Nekem is magas a pulzusom, szintén 100 körül. Csak akkor 90 ha legalább fél órát ülök előtte. Ki tudja mennyi, amikor mozgok? Még nem mértem, de nem is merem. Mondtam a körzeti orvosnak még régebben, nem mondott rá semmit. A vérnyomásom normális, bár nagyon sokszor szerintem alacsonyabb. Ezért is szédülök folyton. De hát az orvosnál mindig jó, így nem foglalkoznak vele. A mozgás tényleg segít. Kösz a tanácsot ( még régebbről )! Talán ez az egyedüli, ami segít. Mozgás, mozgás és mozgás!
Szerintem, akkor van ilyen probléma, ha sokat stresszelsz és nem tudsz kikapcsolódni. Belső feszültség.
De lehet, hogy tévedek....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


A vérnyomásom most a gyógyszernek köszönhetően alacsonyabb, mint ami nálam normális.
Nórinál is volt problémám a pulzusommal, akkor is ezt a gyógyszert szedtem rá (Verapamil). De most sokkal fáradékonyabb vagyok, fulladok is, ami korábban sosem volt.
Olvastam, hogy tüdőbetegségek is okozhatnak magas pulzust. Én régebben asztmás voltam és a hörgőim egy része nem funkcionál normálisan. Később kinőttem, de egyre többször vannak allergiás időszakaim, ami miatt szinte mindig náthás vagyok. Lehet, hogy ez is okozza, mert erre most semmit nem használok?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Ercsi! Sajnos stresszből is kijutott mostanában elég sok!
Nem is részletezem, mennyit szív az ember igazságtalanul, mert mások nem végzik normálisan a munkájukat...

Persze próbálok a gyerekeimre koncentrálni, hogy ők ebből semmit se érezzenek.
Komolyan nem is gondoltam volna korábban, hogy az ember ennyire tud uralkodni az érzelmein, ha a gyereke miatt muszáj.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Zakariás vagyok. Az arcomat a párnácskámba fúrom, de a kukimat simán mutogatom.

A csaj, aki kiadta a szobát és a borostás, aki vele szokott lógni, hatalmas ujjongásba kezdett, amikor elkezdtem szopni az ujjam, pfff, nem túl bonyolultak...

Spanokra vigyázzatok!

Z.



Kép

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


nekem is azt mondta az ekg-s dok, h tachycardia-m van. a háziorvost nem zaklatta fel a tény, azt mondta, h lehet akár a vashiánytól is. utánanézve, terhesség alatt gyakori, vérszegénység, kevés folyadékbevitel is okozhatja a szokásos stressz faktoron kívül.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Andi, nekem nincs ilyen. Remélem, a gyógyszer segít!
Natasa, gratulálok Zakariáshoz!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Andi remélem helyrejön.

Tényleg az a gond a keringési és érrendszeri dolgokkal, hogy annyi minden okozhatja és általában előbb írnak fel gyógyszert, mint, hogy kiderítenék, hogy mi a kiváltó ok.
Csak ugye ez veszélyesebb annál, mint, hogy az ember kísérletezzen a gyógymódokkal, természetesebb megoldásokkal. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 11:08-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Natasa gratulálok, tényleg édi, ahogy szopizza az ujját.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 11:09-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, fontos:):

az idei tél amúgy is a szuper palack kabátoké, amibe még mi is bele fogunk férni!!

[url]http://glam.co.uk/2012/02/nyfw-aw-12-13-3-1-philip-lim/phillip-lim-rf12-7424/[/img][/url]

http://www.farfetch.com/shopping/women/burberry-prorsum-cocoon-coat-item-10112528.aspx

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Köszönöm a biztatást! :)

Natasa gratulálok! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Natasa :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Natasa,
gratulálok Zakariáshoz :D :D Jófej pasi :D

Andi,
dokid mit mond erre? Vigyázz akkor azért magadra!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi!

Dokim gyógyszert írt, elmondta, hogy mit okoz a magas pulzus ( a szív sokkal többet dolgozik, de kevesebb oxigén jut a szervekhez) és folyamatosan ellenőrzi. Legutóbb az adag növeléséről is egyeztettünk. Nem tudom, hogy ő tud-e még ezen kívül tenni. Az EKG-m rendben volt legutoljára, de ha így marad tovább lehet, hogy egyeztetnem kell a háziorvossal is.
Tegnap nagyon megijedtem ettől a fulladós dologtól.
Lehet, hogy ez a hülye meleg sem használ???

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, az biztos, hogy ez a hőmérséklet ingadozás nem tesz jót senkinek :( Én is elég fosul vagyok, szar a közérzetem :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! Neked elmúlt már a keményedés? Vagy enyhült legalább?
Én most azt vettem észre, hogy akkor fordul elő, ha többet sétálok, vagy állok (pl. bevásárlásnál). De az oldalt fekvéstől enyhül.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Natasa, nagyon aranyos, gratulálok!!!

Jó sok mindent írtatok az elmúlt héten... Próbálok visszaolvasni :)

Rólunk: Múlt szerda óta itthon vagyunk ugye a vérzés miatt, ami azóta hál' Istennek nincsen. Ma egész nap görcsölt a hasam, nem tudom, hogy ez most valami kaja miatt, vagy az időjárás engem is megvisel...
Holnap kell visszamennem a dokihoz, remélem minden rendben lesz és mehetek vissza dolgozni.

Addig mindenkinek kitartást!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Andi, ha fekszem, akkor jó. Ha felkelek, 1-2 óra múlva kb kezdem érezni :( Azt hittem, ha nem ülök, akkor nem lesz baj, remélem ez is elmúlik, mert nincs kedvem végig feküdni. Csinálhatnékom van a lakásban, közben meg itt fetrengek a szemétdomb közepén :roll: De azért sokkal jobb!

Livi, örülök, hogy jobban vagy! Reméljük a doki is megerősíti holnap, hogy minden rendben!

Lányok, mikor megyünk zártba? A másik topic ahova írunk még Danával, ott mostmár zártban vagyunk és valahogy olyan sokkal szabadabb. Hm? Szívesen bevállalom az intézkedést... Mit szóltok?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, neked is jobbulást, ma én sem találom a helyem... :(

Én nem vagyok nagy topic-os, leírnád, hogy ez pontosan mit jelent, hogy zárt? :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Zárt: ok! Már régebben is mondtam. Jó lenne.

Viki,
sajnálom, hogy tényleg szó szerint feküdnöd kell. Lehet, hogy egy-két hét ilyen pihi után azért majd enyhül, és tudsz többet mozogni.

Livi,
na remélem minden rendben lesz holnap! Majd írd meg!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


legyen zárt, aham.

Viki, gyere jógázni!
Livi, annyi minden történik a hasunkban, ki tudja, mi miért...reméljük minden a legnagyobb rendben.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Viki, tudom milyen rossz, ha sokat kell feküdni, de lehet, hogy jobb lesz pár nap, hét múlva. Ahogy írtad is, lehet, hogy az időjárás is befolyásolja a dolgot. Már ez a hülye idő is eleve megterheli a szervezetet, hát még így, hogy iszonyatos tempóban növekszik egy baba a pocakban...

A zárt topic részemről ok.

Livi, remélem jó híreket mond holnap a doki!

Noémi, akartam már kérdezni, hogy hogyan viseli Emese a bölcsit?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Natasa, azt mondta a doki, hogy akkor mehetek tornázni, ha már két hete nincs panaszom! Úgyhogy most ez is kilőve :(

Livi, ez azt jelenti, hogy csak az olvashat és írhat, tehát az látja csak a topicot, akit meghívunk, nyilván azok lesznek csak ott, akik aktív tagjai a közösség életének.

Igen, én is reménykedem, hogy jobb lesz egy idő után... Meg hogy jobban feltalálom magam és beosztva de csinálgatom a dolgokat.

Zugolvasók, gyertek elő ha szeretnétek még csatlakozni :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki,
úgy lehet megcsinálni, hogy más néven fusson a zárt, és ez itt maradhat. És akkor ha valaki nagyon akar csatlakozni még, az itt láthatja, hogy neked kell írni.

Andi,
még nem volt egyedül egy percet sem, szóval nem tudok nyilatkozni. Én tegnap este nem tudtam elaludni órákig, 60 percig sírtam, teljesen kivoltam. Mára jobb, de egész nap remegek. Emese szeret ott lenni, de hát majd meglátjuk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi, ezt most nem értem. A bölcsis dolog viselt meg, vagy mástól vannak ezek a tüneteid?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Noémi, ne sírj, ha a bölcsi miatt sírtál, majd megszokjátok :) De persze megértem, hogy nagyon nehéz lehet!

Persze, ez megmarad így itt, ide bárki bármikor írhat.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Ó igen, a bölcsi viselt meg. Csak végiggondoltam, hogy vasárnapról hétfőre mekkora határvonalhoz érkeztünk, és annyiannyi gondolat, mindenféle volt bennem, nagyon kimerített. Csak legyünk túl ezen a héten, aztán minden jobb lesz. :)

Hú, holnap, holnapután mekkora front jön, asszem meg fogjuk érezni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nekem is jò a zàrt.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Ez a keményedés tényleg érdekes, hogy mostanában milyen sokunknál jelentkezik... Én is néhány napja vettem észre, hogy sétáláskor bekeményedik az alhasam. Aztán, ha megállok, megszűnik. De szerencsére nem olyan mértékű, hogy emiatt ne lenne kedvem sétálni. És érdekes, hogy nem is erősödik: beáll egy szintre, amíg meg nem állok. Hmmm.... Fura...
Persze, a meleget is nagyon rosszul viselem. Csak úgy lesem az árnyékot. És ilyenkor dagad is a kezem meg a lábam is. Nektek nem? Hűvösebb időben semmi bajom. (Nem tudom, mi lenne, ha nyári babát várnánk...)

Andi: a 100-as pulzus még önmagában nem lenne vészes, de a fulladás miatt lehet, hogy érdemes lenne felkeresned egy pulmonologust - főleg, hogy korábban voltak asztmás jellegű problémáid.

Natasa: tényleg nagyon cuki a fiacskátok :)
ekruzs
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 4D UH-ról, nagyon jó a 4D Genesis!!! Csak ajánlani tudom! Meglett a terheléses cukor vizsgálat is, az éhgyomri az jó 3,7, de a 120 perces pont a max határon van ami 8,8.....még nem tudom, hogy mit mond rá a doki....szerdán kiderül. De talán nem nagy a baj! Viszont hoztam két szerintem jól sikerült képet! :roll:

Kép

Kép

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Jahh igen, a zárt topicban én is benne vagyok!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi, hogy állsz a magas pulzussal? :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noémi!
Abszolút megértem, hogy kiborultál! Én is sokszor gondolok rá, hogy mi lesz, hogy lesz, ha a kislányom óvodába kerül majd. De az ismerőseim mind azt mesélték, hogy az anyukákat jobban megviseli ez a dolog, mint a gyerekeket.
Én mostanában attól is kiborulok, hogy Nóri néha már nagylányosan rám szól, hogy ne puszilgassam össze-vissza, amikor ő mással foglalkozik...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Ekruzs!

A keményedés mostanában tényleg gyakoribbá vált a kismamáknál. Én arra gondolok, hogy ez a stresszesebb életmód miatt is lehet - amit már észre sem veszünk sokszor, mert mindig benne élünk.

A fulladást meséltem a dokinak múltkor, nem mondott rá semmi különösebbet, igaz akkor még nem figyeltem meg, hogy a pulzusom is magasabb ilyenkor. Fogok vele erről egyeztetni,tényleg jobb lenne utánajárni, hogy a terhességen kívül van-e más oka is.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Dana! Változatlan a dolog. Vasárnap óta nem volt komolyabb fulladás és a gyógyszerrel, illetve sok fekvéssel sikerül 100 alatt tartani. De ez az időjárás továbbra is megvisel. :(

Nagyon édes Alíz a képeken, nagyon szép kislány lesz ő is! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Simán lehet, hogy a a légúti panaszok nagyban befolyásolják a pulzust és a vérnyomást. Nekem tegnap egész nap be volt dugulva az orrom és amikor felmentem gyalog a másodikra nagyon kifáradtam, majd kiköptem a tüdöm és a szívem is ki akart ugrani.

Terhessêg alatt meg az ösztrogén miatt gyakori az orrdugulás, Te írtad is, hogy gyakori tüneted. Mivel nem kapsz rendesen levegőt a szervezetednek sokkal nagyobb erőbedobással kell működnie.

A februári topic már régóta zárt, nem én intéztem, de a szerkesztőnek kellett írni, meg kell egy felelős, aki hozzá tudja adni a tagokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 11:09-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Niksi! Én is abban bízom, hogy csak erről van szó!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, mikor mész dokihoz???


Másik! Vállalja valaki a zárt csoport kezelését? :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi, jobbulást, remélem kezdenek veled valamit! Egyébként nem lehet, hogy valamire allergiás vagy és azért fulladsz?

Dana, nagyon cuki Aliz :) Sajnos el kell keserítselek, de a cukor értéked nem jó és valószínűleg mindenképpen diétára leszel fogva a terhesség további részében. DE. Ne legyél emiatt elkeseredve, mert lesz egy csomó jó oldala is, megismersz új dolgokat, rájössz, hogy ha kiegyensúlyozottan étkezel, mennyire kiegyensúlyozott vagy te magad is, és nem leszel kívánós, tartani fogod a súlyodat (lehet, hogy még fogyni is fogsz), jobb lesz a közérzeted és mindkettőtök egészségesebb lesz! És még egy pozitívum: vagyunk itt páran, akik nagyon tudunk neked segíteni, hogy miket eszünk a diéta alatt, milyen termékeket használunk. Szóval ne idegeskedj!

Ekruzs, nekem is pont olyan, ahogy leírod, hogy bekeményedik és úgy marad! Nekem szerencsére nincsen dagadás, iszol eleget? Attól is lehet és téves, hogy ilyenkor nem szabad inni, sőt!

Én mostmár sokkal jobban, mára már tervezek egy csomó tennivalót, de azért fogok pihengetni közben rendesen!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana, igen, én vállaltam, hogy megcsinálom, amikor feltettem a kérdést!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Diszkomfortmentes szép napot mindenkinek!

Dana, gondolom most te is naphosszat nézegeted a képeket!:) amikor csinálták, nekem nagyon tetszett, de aztán visszanézve a dvd-t...
olyan zenék vannak alatta, h "Don't cry for me, Argentinaaaaa!" v Everything I do I do it for you" alatta meg nyomogatják, méregetik, forgatják a gyerekem. inkább levettem a hangot:)

egyszer emlékeim szt vki bemásolt egy kelengyelistát, de nem találtam visszakeresve. megvan vkinek vagy van vkinek vmi jó ilyen listája?

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Dana, nőgyógyászhoz csak okt. 5-én, de ma vagy csütörtökön elmegyek a védőnőhöz. Ma be akartam menni a háziorvoshoz, de tele volt már a parkoló is,úgyhogy majd máskor. Azt nem szeretem, hogy itt általában csak öregek vannak a rendelésen, akiknek 80 %-át alig tudja kirakni a doki, mert csak mesélik az életüket... Korábban azt hittem, hogy ezek az emberek csak a városi legendákban élnek, de sajnos nem....

Viki, biztos, hogy pár dologra allergiás is vagyok, de ezektől eddig csak az orrom dugult el és a szemem pirosodott be.
Most attól kifulladtam, hogy átsétáltam az 500 m-re lévő könyvtárba, ahol turi volt és kb. fél órát válogattam...

Natasa! Korábban írtunk pár dolgot Noémivel és páran hozzáírtak még fontos dolgokat. Ha gondolod, akkor leírhatom neked, amire emlékszem, illetve ami tapasztalatom szerint hasznos.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


hú, megköszönném. akkor még nem figyeltem annyira...

ezt a honeymoon linket találtam eddig:
http://divany.hu/poronty/2006/11/03/babakelengye

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: