Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezennel megnyilik a 2013 áprilisi babák topikja. Osszuk meg oromeinket egymassal! Boldog babavarast mindenkinek!

Kép

Kép
editmk
 
 


halihóó ...van itt valaki?
Most megyek csütörtökön dokihoz,miután a tesztem pozitív és minden tünet babára vall :) boldog vagyok...egyébként 36 éves vagyok, három fiúgyermek édesanyja :) mindenkinek ugyanennyi jót :D
angeltina
Ásotthalom
 
 


 
 

nekem is 1-én kellett volna megjönnie :) de már akkor pozitív lett a teszt és a többi tünet is igen erős volt :D Én holnap du megyek dokihoz,hogy tudjam hivatalosan is :)
gratulálok! neked első baba? Vagy van már viszonyítási alapod?...nekem szöges ellentéte az eddigi tapasztalatomnak :) ezért bízom benne,hogy kiscsaj lesz :)
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok,

Jajj de jo, hogy gyulnek a babasok :-). Nekem Juli 28-an lett pozitiv a teszt, azota teszteltem meg es az is pozi lett.
Most eppen fulgyulladassal kuszkodok, ugye gyogyszerezni nem lehet, ezert lassan gyogyulgat.Mikor mentek dokihoz?

Kép

Kép
editmk
 
 


Sziasztok :)
Én alig várom a holnapot,mert akkor megyek orvoshoz,aki remélem megerősíti az örömünket :D Bár csak a körzeti dokit látogatom meg,mert az általam fogadott orvos szabin van.De egy papírra,amin rajta lesz a baba megléte elég ahhoz,hogy utána felkeressem a védőt :D ...utána persze már a fogadott orvoshoz megyek,aki már mindent tud rólam(három szülés és 1 méhen kívüli után)
Kicsit lehet hogy sietősre vettem a figurát,de most vagyok szabin és mindent el akarok intézni mire visszamegyek és közlöm a hírt a főnökömmel :D (aki kb dob 1 hátast) :lol:
editmk:Sajnálom,hogy beteg lettél,de kitartást kívánok és jobbulást.Tudom milyen rossz dolog ez a betegség,de nekem sokat segített az aloe vera :) ....csak sajna utána kiderült egy másik probléma is a fülemben,amin viszont már nem segített az sem :cry:
De ennek a tudatában élem tovább az életem,hisz a gyerekeim és a férjem a fontos........és attól egészséges maradtam,csak folyton zúg a fülem és ez bizonyos halláskárosodást okozott.
Minden esetre pihenj sokat és gyógyulj,hisz 1 újabb élet növekszik benned :D
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Angeltina: nekem van már egy majd 6éves kisfiam, és egy 17hónapos kislányom:)
Majd írj, hogy mi volt a dokinál!

Editmk: sajnálom a fülgyulladást, jobbulást neked! Te mikor mész majd dokihoz?én kb. 2hét múlva gondoltam, előbb azért nem, mert úgyis visszarendelne szívhangra...

84mia
 
 


minden oké,de két hét múlva újra kell mennem a szívhang miatt. Nekem azért volt fontos,h tudjam jó helyen van-e mert volt méhenkívülim is :))
Veletek mizu? Mindenki jól van?
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a kis csapatotokhoz! Úgy néz ki, hogy sok viszontagság után a kislányomnak lesz kistestvére, sőt... a mai UH szerint kistestvérei :lol: :lol: :lol:
Ahogy számoltam, április 11-e körül várható az érkezésük elvileg...
Vendég
 



Lauren86:NAGYON GRATULA :D DUPLÁN...Nagyon vigyázz magadra és a picikre ...milyen érzés tudni,hogy ketten vannak?
84mia: :D a tünetek....hát a szokásoson felül(mellfeszülés ezerrel, érdekes teltségérzés ott lent) :D a fiúkkal nem ismert émelygés, undor a kajától(sokszor du jövök rá,hogy csak ittam)...csipkerózsika módjára tudnék aludni mindig(még jó,hogy szabin vagyok) :D de mindezt nagyon imádom is :D ...és egy kis reményt ad arra,hogy bízzak a kiscsajban :D
mindenkinek sok-sok örömöt és egészséget :D
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina: akkor drukk a kiscsajhoz, beléd beszélem én ha arról van szó :lol: te is belém beszélhetnél egy csajost, én is azt szeretnék :wink:
Álomkór nálam is megvan,mellfeszülés is,meg néha émelygés!
Meddig tervezel dolgozni? egyébként mivel foglalkozol?

84mia
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok!
Nekem 2-án kellett volna megjönnie, de már 1-jén halvány pozit teszteltem, azóta a mai teszten már erősebb a 2. csík, mint a kontroll :D
Én 20.-a hetében szeretnék dokihoz menni, első körben én is azt szeretném tudni, jó helyen van-e a pici! :)

Már van egy 20 hónapos lányunk, mondhatnám, hogy jó lenne egy öcsi, de ha lányka lesz természetesen annak is nagyon örülök majd! :)
A férjem mondjuk kislányt álmodott meg, kiváncsi leszek.... :)

Tünet nekem egyelőre csak enyhe mellérzékenység, gyakori pisilés, kicsit fáradékonyabb vagyok, és egészen elképesztő dolgokon majd el sírom magam (pl. szép hal úszásán) :shock: :lol:

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


üdv az új kismamának.. :) gratulálok a kis jövevényhez :)
hogy mivel foglalkozom: területi gondozó vagyok és ha ezen múlna már most kiírnának mivel ilyen a munkám.De úgy gondolom,ha a vezetőnőm engedi a papírmunkát akkor szeretnék év végéig :) nem szeretek otthon ülni és várni.... :D talán így sikerül majd lekötni magam,miközben vigyázok magunkra :)
angeltina
Ásotthalom
 
 


Editmk: hogy van a füled? Remélem minden jól alakul neked is :) :) :)
angeltina
Ásotthalom
 
 




sziasztok. Én csak 1 tesztet csináltam meg másodikán(kizepesen erősre) és utána már a tünetek erősödése miatt nem.Dokihoz azért mentem mert nekem már volt méhenkívülim és ugyan ott más jel is jelentkezett mégis tudni akartam. :) még nem volt szívhang,de jó helyen van és kíváncsi is voltam én is :D
minden jót és várom kivel mi van :D
angeltina
Ásotthalom
 
 


84mia, angeltina: Igazából én is akár azonnal mennék dokihoz, nagyon aggódtam már Nórinál is, hogy csak jó helyen legyen! Én egyelőre még nem tudom eldönteni melyik dokihoz menjek, de hétfőig mindenképpen kitalálom az időpont miatt...
Én is várom a fejleményeket (és az újabb kismamikat!) :)
Mindenki vigyázzon magára! :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Sziasztok!

Én szinte minden héten megyek most doktorhoz. IVF-es babáink lesznek... a kislányom után volt már 3 terhességem, de sajnos baba nem született eddig... most nagyon bizakodó vagyok. Bár előjött az UH után egy csomó aggodalom bennem... kockázatos az ikerterhesség :cry: :?

Terhességi tünetek
Állandóan álmos vagyok... boltban sorbanállás közben is tudnék aludni :oops: :wink:
Közben éhes is vagyok folyamatosan, bár közben érzékeny lettem a szagokra, émelygések is előjöttek.
Vendég
 


Lauren86: szorítok,hogy minden rendben legyen :) nagyon vigyázz magadra :) és pihenj sokat.
Dormira:sajna az én dokim is szabin van,ezért úgy döntöttem,h a körzeti is megfelel erre :D mire kiélesedik már itt lesz a saját orvosom is :)
örülök,hogy szaporodunk és együtt örülhetünk.nekem ez sokat jelent,mert még nem mondtuk senkinek :) ez olyan:"nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek" és közben egyre jobban várom ki mit ír....mert jó megosztani és együtt örülni :)) jó éjt mindenkinek.
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni :) augusztus 1.én teszteltem pozitívat a 3.babámat várom ,35éves vagyok 2 édes kisfiú anyukája Danika 7éves lesz ,Dávidka 3,5.
múlt héten már voltam dokinál a bizti kedvéért nem bírtam ki hogy tudjam jó helyen vane.3mm petezsáknak vélhető dolgot látott de többet nem talán jöv. héten...kedden megyek :)
Angeltina:ha jól olvastam akkor pont egy idősek vagyunk vagyis nekem is utolsó menzesz júli.1. :) te mikor mész dokihoz?gratula a 3fiúcskádhoz mi is szeretnénk ha kislány lenne de végül is mindegy nem bánnám ha még 1 szerelem fiú :)
gratula minden kismaminak!
írjatok ki hogy érzi magát nekem ma kicsit rosszabb reggelente szédelgek és rossz a gyomrom a fiúkkal is ez volt más nem :)

szép napot mindenkinek!
tünös
 
 


Szia Tünös :) mi is és a leendő babáink is egyidősek :) éés remélhetjü,hogy lányok :D ? Persze csak egészséges legyen,... :) most csütörtökön voltam és 23-án megyek újra :) most még csak a körzetihez utána majd a magánhoz :) Gratulálok a fiaidhoz :) nekem 16,13,9 évesek.
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Tünös Szia!,nekem is az utolsó mensi júli 1 :D

Hogy vagytok?

Nekem délelőtt nagyon hányingerem volt,de már elmúlt!

Többiek merre vagytok?

84mia
 
 


84mia:örülök,hogy visszanéztél. Mizu veled? :) a rosszullétek nagyon ott vannak nekem is :) orvosnál voltál-e? Én 23-án megyek vissza,de a tünetek sokasodnak :) még jó h szabin vagyok,de mi lesz a jövőhéten :)
Tünös: veled mi újság?
És többiek hol vagytok???
angeltina
Ásotthalom
 
 





Sziasztok! én ma dolgoztam de egyre nehezebb ,gyenge vagyok erőtlen és nappal álmos éjjel meg nem tudok jól aludni :( reggeltől délig állt. szarul vagyok szédelgek ,rossz a gyomrom aztán jobb majd este fele megint kicsit szédelgek (szédült tyúk vagyok :lol: )
elv. csüt. megyek dokihoz remélem lesz szívhang már és holnap elakartam menni egy másikhoz de nincs és férjecském azt mondta várjam ki ne pattogjak :) de én olyan türelmetlen vagyok... :oops:

ti hogy vagytok?
84mia:te mikor mész dokihoz elsőnek?

szép estét mindenkinek! :)
tünös
 
 


Sziasztok!

Én tegnap kértem időpontot, 30-ára kaptam :(
Jó messze van még, de hamar telik az idő úgyis! :)

Mi most betegek vagyunk, lánykám kezdte a torokfájás-náthát, én folytatom :( Szerencsére lázam nincs, ma kezdődik az orrfolyás úgy érzem! :?

Tüneteim meg a cici-érzékenységen, meg gyakori pisilésen kívül nem nagyon vannak, néha álló helyzetben nagyon megszédülök, meg fáradékonyabb vagyok, bár ez betudható a megfázásnak is.

Lányommal ilyenkor már rendesen émelyegtem és a konyha közelébe se mehettem a szagérzékenység miatt.

Remélem nem lesz gond!!!!

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


84mia:Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen :D Én alig várom a 23-át amikorra vissza vagyok rendelve :D Igazándiból most kezdem csak fokozatosan felfogni,hogy újra babázni fogok.Holnap megyek genetikára,mert a múlt hónapban vettek vért(akkor még nem volt baba :D de azért remélem minden rendben van ott is)
Tünös:Nem vagy egyedül a fáradékonysággal...néha úgy kezdek bele dolgokba nagy lendülettel és félúton már legszívesebben otthagynám,mert ingerült és fáradt vagyok :roll: Nem tudom mi lesz velem a munkahelyen a jövőhéten :lol: vagy elalszok vagy kiútálnak a hisztim miatt(olyan dolgokon felhúzom magam,amin máskor esetleg nevetek :( pedig a munkám a türelemről szólna)
Dormira:Sajnálom,hogy lebetegedtetek :( de remélem mihamarabb átvészelitek és minden rendben lesz.Nekem a fiúkkal semmi bajom nem volt :lol: (azt hittem nem is tudom meg milyen a terhességi rosszullét :lol: ...mert nem gondoltam,hogy vállalok még babát,csak sóvárogtam eleinte :lol: )
Most viszont még örülök is a rosszulléteknek :lol: egy kis reményt ad a kiscsajhoz :lol:
Na megyek,mert festjük a nagyfiam szobáját :roll: ...bár már az is idegesít,hogy emiatt felfordulás van és úgy érzem nem haladunk :roll: :roll:
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Tünös:21-én megyek dokihoz!Hú még 1hét, de hosszú lesz kivárni! Éjjel én sem alszok jól, aztán persze napközben meg egész nap álmos vagyok :roll:

Angeltina:kitartást a festéshez, hát a felfordulás sajna vele jár...

84mia
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznek en is ha lehet.
33 eves vagyok es a masodik babankat varjuk.
A kislanyom 1 eves es lombikbaba. Kisteso is lombik, de ettol fuggetlenul utolso mensitol szamoljak a terhesseget (juni 30)
Meg nem voltam ultrahangon, Aug 27-ere kaptam idopontot...jo messze van, de remelem gyorsan eltelik az ido.
Nekem nem igazan vannak tuneteim, a kislanyommal sem voltak.

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok!

ica üdv közöttünk!
angeltina köszi, a lányom már egész jól van, csak az orra folyik még kicsit (orrszívás brrr), én meg egész jól vagyok, a torkom már nem fáj, orrfolyás meg nagyon gyenge.. lehet a terhesvitamin is segít?! :D
Kitartást a festéshez, mi is akartuk idén a konyha-nappali-közlekedő kombót, de lebeszéltem a férjem :) Nóri lassan úgyis rájön milyen jó a falra is rajzolni, meg el is akarjuk adni a házat majd fesse az új tulaj :) csak jönne már!!! :(
Most hogy mondjátok én sem alszom valami jól már jó pár napja (szerintem kb beágyazódás óta :? ) :roll:
És... elkezdődött a valamit nagyon megkívánok és amint elkészül már kell a francnak című műsor... Nórinál is ez volt kb ilyen időtájt... ki is volt készülve a férjem tőle (neki kellett megenni :lol: )

Valaki megy mostanság dokihoz?

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 



sziasztok :)
Ica üdv közöttünk :) minden jót kívánok nektek.Bocsi,ha kíváncsi vagyok,de elsőre sikerültek a beültetések? Csak 1 ismerősöm miatt kérdezem.
Dormira: Örülök,ha jól vagytok.(tudom milyen a picivel ilyenkor :( )
84mia:A festést nagyon szerettem mindig,mert imádtam dekorálni is,de most a hormonjaim nem az örömöt engedték látni :) Alig vártam,hogy visszapakoljunk :D mostmár kezdek megnyugodni :) VÉGE :) végre :D
Remélem mindenki jól van :) várom ám,hogy kinek mit mond majd a doki. A férjem ma volt a genetikán a vérvételi eredményért(amit még baba előtt vettek) kicsit hiányoltak engem is miután közölte,h jön a baba :) de mibe sem kerülnek ezek a vizsgálatok :(
angeltina
Ásotthalom
 
 


Dormira, biztos a terhesvitaminok is segitenek ilyenkor, na meg a sok folyadek es c-vitamin

Angeltina, ugyesek vagytok ha maris vege! :)
Ablakpucolas is lesz festes utan (en azt uuuugy utalom!)

Kislanyunk 4. alkalomra sikerult, kisteso viszont elsore! :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Lauren, mikor kukucskalod meg az ikreket? :)
Olyan izgalmas ikreket varni....az elet szules utan ket picivel meg meg izgibb :) gondolatban en is jatszom az ikrek gondolataval, de tudom hogy para lennek ha kiderulne hogy ketten vannak odabent
Az 1 eves kislanyom lekoti a napom minden percet, el sem tudom kepzelni mit csinalnek ha ketto lenne belole :lol: :shock:

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Én csak tegnapelőtt teszteltem egy pozitívat, kicsit sokkolt, még szokjuk a gondolatot, de örülünk nagyon, csak eléggé át kell szervezni az életünket. Egy hét és fél éves Rékám, egy 5 és fél éves Nándim és egy 3 és fél éves Misim van.

Lauren, majd együtt aggódunk, én a negyedik császár miatt :) Rendben lesznek az ikrek!

Dokihoz majd szeptemberben valamikor, ha már intézményben lesz az aprónép, de még azt sem tudom, hová, kihez. Addig meg várom a tüneteket, még nem hatalmasodtak el, de mellplasztikára várhatóan nem kell mennem most egy pár hónapig nekem sem, illetve nagy örömöm, hogy nem akarok folyton enni. És gyakran megszédülök.

Nekem most a legnagyobb intéznivaló, hogy kiderítsem, hogy kaphatok tgyást, gyedet, mert nagyon kusza a munka-oldal most nálam :)
kikocska
 
 


Ica79:már a takarításon is túl vagyok :) a mérgelődésem tárgya pedig,hogy kipróbáltuk a festékfújót :( nekünk nem jött be,a régi jó kis hengerrel jobbanhaladunk és sóórolósabb is :) de biztos jó vmire :D még a dekorációs festés van hátra,de azt majd később(spanyol zászló,a fiam focista :) )
kikocska:örülök,h benéztél hozzánk :) hát tényleg gyorsan jött a baba :) Én már a nagyok után csak sóvárogtam baba után és csak kaptunk az égtől :) viszont a gondolatot én is csak szokom még :) de boldog vagyok :)
Lauren:veled mizu? Hogy vagytok?
angeltina
Ásotthalom
 
 


Ica79:már a takarításon is túl vagyok :) a mérgelődésem tárgya pedig,hogy kipróbáltuk a festékfújót :( nekünk nem jött be,a régi jó kis hengerrel jobbanhaladunk és sóórolósabb is :) de biztos jó vmire :D még a dekorációs festés van hátra,de azt majd később(spanyol zászló,a fiam focista :) )
kikocska:örülök,h benéztél hozzánk :) hát tényleg gyorsan jött a baba :) Én már a nagyok után csak sóvárogtam baba után és csak kaptunk az égtől :) viszont a gondolatot én is csak szokom még :) de boldog vagyok :)
Lauren:veled mizu? Hogy vagytok?
angeltina
Ásotthalom
 
 


Kikocska, az intezmenyek utvesztoje borzaszto....szerintem tobb helyen is kerdezz a tema felol mert nekem az a tapasztalatom hogy az asztal tuloldalan levok sem tudjak a valaszt es csak tippelgetnek.
Mi 7 evig kint eltunk Londonba, Olivia itthon szuletett es sem a magyar allamtol, sem az angoltol meg egy filler csaladi potlekot (vagy barmi mast) nem kaptunk meg. A gyerek mar tobb mint 1 eves.... :roll:
A magyar kapasbol elutasitott hogy menjek oda ahol dolgoztam (bar alanyi jogon jar...ezt az osszes kisebbseg tudja, de ok nem!) az angol meg azert nem akarja adni mert mar nem ott elunk (es ugye 18 evig olyannak penzt adni aki nem ott el az luxus)
A 4. csaszar veszeleztetettnek szamit nem? Olivia is csaszaros volt es en anno megkerdeztem a nogyogyaszomat hogy hanyszor szulhetek (mert nagy csaladot szeretnenk) es akkor azt mondta hogy 3, de ha minden remek utana akkor akar 4 is!

Angeltina, ugyesek vagytok :D
Teleshoppos festekfujoval festettetek?

Csajok, nem akartok vonalzot(kat) csinalni hogy konyebb legyen eszbe tartani az adatokat? Nemsokara egyre tobben leszunk... :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok,

Udvozlet az ujonan csatlakozottaknak, es jobbulast a betegeskedoknek!

Huu, hat en megszenvedtem a fuleimmel, de mar kutya bajom, szegeny kicsi lanyom, meg nem latott betegnek, folyton kerdezgette, hogy, anya faj a fuled? es apolt egyem meg :)

Nalam a tunetek kimerulnek folyamatos emelygesben, hat mar azt sem tudom mit egyek, vagy mit ne...

Dokihoz 21-en megyek. Kicsit el vagyok veszve az itthoni orvoshoz jarasban, mivel Villo kulfoldon szuletett, es ott teljesen mas a rendszer. Na majd csak rajovok mi hogy van.

Szep napot mindenkinek!

Kép

Kép
editmk
 
 


Sziasztok kismamik! üdv minden új kismaminak :)
tegnap dolgoztam de alig bírtam 3napja iszonyat szarul vagyok délután 2-3ig :cry: hányinger szédülés,fáj a fejem nagyon és olyan gyenge vagyok...úgyhogy szerintem kiíratom magam 26.ig utánna meg szabin leszek amúgy is mert egyszerűen nem tudok fentlenni pláne nem dolgozni(ikea vendéglátás)
ti hogy vagytok?
ma megyek dokihoz drukkoljatok hogy legyen szívhang és minden ok legyen,már olyan hülye rémképeim vannak hogy hiába vannak erős tüneteim attól még lehet üres a petezsák!tudom hülyeség ilyenre gondolni de sajnos összeolvastam a neten :oops:

kikocska:terveztétek a 4.babát?barinőmnek is a 4. baba jött csak úgy de minden supi volt 2fiú 2lány és 4évente a sors megoldotta :)
gratulálok a picurkáidhoz!! :)
tünös
 
 


Sziasztok!
Én és pocaklakóm szeretnénk a kis közösségetek része lenni.
Második babámat várom /április 4/ nagylányom 3,5 éves igazi cserfes rosszcsont! :D
Rosszullétek engem is gyötörnek,főként este...alig bírok aludni forog az ágy!
liliom4
Dánia
 
 


Ica, igen, veszélyeztetett, lehet, hogy az utolsó két hétben be kell majd feküdnöm, és a 38. betöltött héten biztos kiszedik majd, ez már Misinél is így volt. Ha császár után sikerül természetesen szülnöd, akkor akármennyi is lehet, sok ismerősömnek sikerült. Csak a sok műtétet nem szeretik. Nagyon sokat jártam utána az elmúlt 7 évben a kérdésnek :)

Angeltina, hát, igen, jönni akart :) Nem terveztük. Nagyon vágytam rá, de minden észérv ellene szólt, még jó, hogy nem mi döntöttünk. Négyet terveztünk ezelőtt 11 évvel, mikor összeházasodtunk, de aztán a sok császár miatt meg a gerincem miatt megijedtünk. Így viszont, hogy nem a mi döntésünk, örömmel vállaljuk a nehézségeket. Már nézzük az autókat meg tervezzük a gyerekszobát, hogy hogy rendezzük át. Még együtt vannak egy nagy 30nm-es szobában, oda kell majd bezsúfolni a csöppet is :)

Tünös, meglátod, minden rendben lesz! Netet óvatosan kell olvasgatni. :)
kikocska
 
 


Ja,, Liliom, próbálj meg oldalt fekve aludni, hátha úgy nem forog annyira. Legalábbis én hanyatt szédülök legjobban.
kikocska
 
 


Kikocska:
-Köszi a tippet,de már próbáltam így is úgy is.Semmi nem segít...de ez az idő is lassacskán elmúlik.
Első terhességemnél kutya bajom sem volt...azt sem tudtam mi az a rosszullét...most kapok belőle bőven.Így fiúra tippelnék! :wink:

Mi is tervezgetjük hogy alakítsuk át a szobácskát 2csöppnek,főleg ha az egyik fiú.
Meg persze tekintettel lenni a nagyra ,hogy ne érezze úgy hogy elvettük a szobáját..

Vonalzókban valaki járatos?Nekem valahogy nem sikerül... :?
liliom4
Dánia
 
 


Üdv Liliom :) gratula a picihez :)
84mia:örülök,hogy jól vagytok,biztos édes volt a picikéd ahogy ápolt(ezt anyától tanulta :) )
Kikocska: igen,teljesen át szerveződik az élet 4 gyerekkel :) mondjuk nálunk már nagyok a többiek(majdnem új lesz babázni :) ) autó,hát mi egy éve vettünk fiat multiplát(6 szem) nekünk bevált,pedig akkor még csak tervbe sem volt baba.De nagyon szeretjük :D
Tünös:minden rendben lesz :) de azért várom,hogy mit mondanak :)
egyébként ez a bürokrácia felháborító :( azért érdekekne,hogy egyesek hogy bírnak mindent kisírni az államtól a dolgozó átlagembert meg elküldik a fenébe :( Ha nem vagy elég felkészült elhajtanak.
JA! Nekem javasoltak genetikai vérvételt a korom miatt (9000 ft) miért kérnek azért is pénzt de gondolkozom rajta.Szerintetek?
angeltina
Ásotthalom
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angeltina 2012.08.17 05:32-kor.
angeltina
Ásotthalom
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: