Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Akkor röviden rólam/rólunk...van egy 2,5 éves kislányom, akinek az apukájától 10 hónapja külön élek (már előtte 3 hónappal szakítottunk csak különköltözni nem tudtunk). Jelenlegi páromnak külföldre kellett mennie sajnos és még nem tudni mennyi időre, persze ez az előtt volt, hogy megtudtuk volna a minike létét, úgyhogy most megy a fejvakarás...nagyon félek és sokszor kiborulok, dehát majd talán már jövőhéten kiderülnek a pontos adatok apáról és akkor nyugodtabb lehetek. Lehet nem kellene egyből elmesélnem nektek, de sajnos valamelyik nap már eszembe jutott, hogyha 5-6 évig nem tud hazajönni normálisan, akkor vajon mi lesz velem két gyerekkel és hogy fogok megbírkózni velük, a hétköznapokkal, a problémákkal és mindehez még hozzájön, hogy apának amúgy egészségügyi problémái is vannak, tehát lehet hogy ez az első és utolsó esélyünk közös gyerekre, szóval most az életem nehéz...pláne, hogy jövőhéten költözünk anyukámhoz, mert elegem lett abból, hogy 120at fizetek az albira, egyedül és így nem fogom tovább bírni és nem is akarom....szóval még egy költözés is előttem úgy hogy egész nap rosszul vagyok 3 napja, szinte csak szendvics és krumpli az amit meg bírok enni, de azt 2 óránként ennem kell...
Minike elvileg ma 6 hetes és 4 napos, de dokihoz csak két hét múlva tudok menni, nekem valahogy most eszembe se jut, hogy baj lehet vele...a mellem már a kétszerese az eddigi méretemnek, szóval mostmár abbahagyhatná az is a növekedést :)
Én a bajcsyban szültem fogadott dokinál és szülésznőnél és most is így szeretném, csakhát a x-ből költözünk a XV-be és a dokinénim magánrendelése a mamutnál van, szóval ezen még ráérek gondolkozni.
Amúgy informatikus vagyok és imádom a munkámat is :)

Nevek....hú, de nagyon messze van még :) és a lányomnál alapból tudtam, hogy mi lesz a neve, szóval nekem még ez nagyon távoli jövő...legalább a jövőhét vége, hogy a költözésen túl legyek...itt ülök és el se tudom képzelni hogy fogjak neki a pakolásnak vagy hogyan kellene a forgatókönyvet megcsinálnom :)
mokus123
 
 


Hűű hát neked nem egyszerű az életed az biztos :S Szerintem egy gyors forgatókönyv nem rossz ötlet, én mindent megtervezek előre. És ha felborul akkor vége a világnak :S Egy biztos nem szabad aggódni és idegeskedni semmin. Majd midnen alakul úgy ahogy alakulnia kell. Lehet ,hogy egyik nap felébredsz és olyan ötlet jut eszedbe ami megoldás minden problémátokra. :) Csak pozitívan, tudod.. vonzás törvénye. :) Minden rendben lesz. ;)    Tolna megyéból v Baranyából senki nincs? Én vagyok egyedül a lenti környékről ? :)    Nálunk ma egyedül ülős este van ,apuci elment szülinapozni a barátokkal. :S Néha kell neki is ,hogy kieressze a gőzt. Ezerrel dolgozik amióta tudja ,hogy apuka . :)  A héten utána járunk ,hogy milyen juttatást kaphatok októbertől. Meg az esküvőt is meg kell sürgetni mielőtt nagy pocakom lenne. Úgyhogy ilyen gyors lefolyású fél napos akármicsoda lesz most. Családok , tanők , egy kaja utána meg torta és viszlát. Majd ha lesz pénz rendesen , akkor lesz templomi meg fehér ruhás meg lakodalom. :)    Jó vasárnapozást mindenkinek. Rám egy rakás házimunka és egy iroda berendezése vár. :S 

babybumm
 
 


Sziasztok!!

Mokus123: együttérzek veled én is pár hete rosszullétekkel tarkítva költöztem...hát nem egy leányálom de hidd el túl leszel rajta és utánna tök jó lesz!!

Mi esküvő ügyben úgy döntöttünk hogy várunk és majd ha megszületett a baba!:) Akart a párom is egy sima kis esküvőt hogy legalább a papír meglegyen de inkább úgy döntöttünk hogy mivel én nagy esküvőt szeretnék és most még rendesen koccintani se tudnánk így várunk!!

Én most 2 napja nem voltam rosszul de mivel úgy szokott lenni hogy 2 nap szabad 2 rosszullét így holnap gondolom jön

Ma írtam össze egy csomó kérdést a doki néninek úgyh csütörötkön kap
Olvasgattam is ma a kórházról és valóban jókat írnak úgyhogy megnyugodtam csak teljen már el ez 1 2 hét akkor kevésbé fogok aggódni meg el akarjuk már mondani a szülőknek is!!

Viszont ezt a hetet csak azért nem várom mert 2 vérvétel is lesz ami a halálom de hát a lányomért mindent!
Én a vasárnapot azzal töltöm hogy elmegyek megszépülni történetesen rakatok műszempillát!Valakinek van csajok?? Igazából azért is szeretnék mert nincs mostanában hangulatom meg időm sminkelgetni úgyh így talán egyszerűbb lesz!!
puszi lányok

viki12
Budapest VII. kerület
 
 

 
 

Sikerült remélem a vonalzós dolog köszi babybum most megnézem!;-))

viki12
Budapest VII. kerület
 
 


Nincs mit Viki, remélem nekem is sikerült. Legalábbis tegnap este kirakta :D Csütörtök óta nem hánytam, csak hányingerem volt ,meg öklendeztem párat. De az napközben szinte már megszokott jelenség. :D Lehet így a 12 hét körül már kezd alábbhagyni??? Nem bánnám :P Pedig csak 2 hét volt a rosszulléteké, meg előtte 2 a görcsölésé. Nálunk egyikőnk sem akar nagy esküvőt. Meg nem is akkora a család meg a barátikör,hogy legyen nagy lagzi. Az is max 70 fő lenne, most meg 13ra leredukáltuk. :D Smink??? hahahah hetek óta ki se nyitottam a sminkes dobozomat :D PArfüm??? Na az mégképp nem vettem le a polcról, csak takarításnál. :D Örülök,hogy túlélek minden napot, igaz olyan vagyok mint ez zombi. De majd a 2. trimeszterben, már ha jobb lesz akkor hajrá kismami szépítkezés. :P Kinél lesz az első baba?

babybumm
 
 


Sziasztok!

Nagy boldogsággal jelentem, hogy ma vagyok pontosan 9 hetes terhes :) Ezt még kimondani is gyönyörű. Szerencsére minden tünetem megvan, talán még erősödött is, a hányinger mindenképpen (bár még nem láttam viszont a reggelimet egyszer sem :)).

Én a Dél pestiben fogok szülni, ott szerződéses orvos a dokim, sokan nagyon dicsérik a szülészetet, kíváncsi leszek. Bár a dokimban maradéktalanul megbízom, így igazából oly mindegy, hogy hol szülök, csak ő legyen ott a szülésnél :D

Én pénteken megyek csak dokihoz (szerdára már nem fértem be), így 9+5 hetesen láthatom a babánkat, kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődött 3 hét alatt :)

A vonalzót még nem vágom, de talán rájövök és én is tudok szerkeszteni magamnak egyet...

Nóri
nora1988
 
 


Mokus nem egyszerű az életed. De ne izgulj biztos minden oké lesz.
Nekem le kellett csökkentenem már a magne b6-ot, szerencsére és már annyira nem vagyok éhes. Eddig szinte állandóan éhes voltam. Most viszont délutánonként újra előjött az émelygésem.
Tegnap nekem nagyon megtetszett a Ditta név, de apa nem lelkesedett...

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!!!!

Mokus123:üdvözöllek!! kitartás neked biztos minden rendben lesz és hamar túl leszel ezen az időszakon.

Babybumm:Esküvő de jó

Kisedi:aranyos név a Ditta

bocsi hogy nem reagálok de ez a hétvégém ramatyul sikerült.Minden nap fáj a hasam remélem mielöbb elmúlik.

Jók a vonalzók amiket készítettetek.

Egyébként én Székesfehérváron fogok szülni innen nincsen senki ahogy láttam.

Holnap már 11.hét kezdődik jupppppiiiiiiii






vikcy6
Pákozd
 
 


Vikcyt, ki a dokid fehervaron? vagy sztk-ra jarsz?
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Szeretnék, hozzátok csatlakozni, ha nem gond. most találtam rá a fórumra. 2014.04.05-re várom első babánkat, ma vagyok 11 +1 hetes. Már megjött az első labor eredményeim és sajnos nem jó, mert a májfunkció emelkedést mutat így a jövő héten megyek kontroll laborra és hasi UH-ra. De bizom benne, hogy már javuló tendenciát fog mutatni a következő labor és az UH-n nem találnak semmit. A héten lesz az EKG és belgyógyászati vizsgálatom is. Aztán szeptember 24-én megyek 12. hetes UH-ra.
Amúgy 29 éves vagyok, a fiú és lány nevekben még nem vagyunk biztosak, most a nyerő fiú nevünk Dávid, a lány pedig Elíz, de lehet Kinga lesz még nem dölt el.



minimanostar
Szekszárd
 
 


sziasztok csajok
én is székesfehérvári vagyok amúgy...örülök, hogy van még innen valaki

tegnapra nőtt egy kis hasam, örömmel tapasztalom, eddig nem volt semmi de már nem nagyon lehet letagadni (-: holnap leszek 10 hetes. legközelebb 11 hetesen lát az orvos, már alig várom.

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!!

minimanosztár:üdv.köztünk!!! :)

matrijoska:de jó hogy te is a környékről vagy ki az orvosod???

reginand:Dr.Bácskai József



vikcy6
Pákozd
 
 


Vicky6 hat en pont most leptem le tole :(
Orulok h. te elegedett vagy vele..
Tovabbi jo babavarast:)
20140211131327
 
 


én a B Ervint választottam, nagyon kedves
B Józsefet nem ismerem

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


én amúgy a CSNK - ban is választottam egyet, mivel mindenképpen meg kell jelenni az "sztk" .s rendelésen is pár alakalommal, mondom inkább választok valakit. nehogy valamelyik ősbunkóhoz kerüljek.
aztán történetesen akit én választottam az is egy ősbunkó, de legalább jó orvos, legalábbis azt hallottam róla.

nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én választott orvosomnak inkább egy jómodorú és gyengéd orvost választottam, neki könnyeben meg tudok nyíllni a szó szoros és tágabb értelmében is
azt nem tudom hogy mennyire jó orvos de sztem fehérváron szinte csak jó orvosok vannak
legalábbis jobb nekem ha ezt hiszem

de az sztk -s rendelésen meg úgy voltam vele hogy nem baj ha egy bunkó az illető vagy nem tetszik a modora, a lényeg hogy jó diagnoszta legyen, nem kell vele barátkoznom, pénzt úgyse adok neki szóval mindegy

ezen kívül még egy harmadik helyen is megnézetem majd a babát 4d vel, ott is otthagyok 12 ezret, gondolom, ott is kinyalják körbe körbe
lehet, hogy nyers vagyok, de sajnos ezek tapasztalapon alapuló megfigyeléseim
szumma szummárum én nem bízok meg "csak" az sztk s ingyenes orvosi ellátásban, de nem bízk meg a "csak" luxusprivátmagáncsillivilli rendeléskben sem, különböző okokból....ezért úgy döntöttem hogy innen onnan amonnan is választok egyet
igyekeztem úgy választani, hoyg akit sokan dicsérnek, vagy akiről jókat halottam, akihezvisszajárnak szülni a nők stb
a magánrendelésen jó doki van régi uh géppel, az sztk ban meg jó gép van de ki tudja milyen felületes orvossal
a privár magánrendelőben ahol a 4d t csinálják meg a gép is jó meg az orvosd is ráér velem foglalkozni, de az meg drága

úgyhogy én a 3at kombinálom, egy életem egy halálom, egy terhességet tervezek, 31 éves vagyok, nem rek rá szórakozni, rááldozom amit kell, csak legyen minden rendben

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


azt akartam Tőletek kérdezni, hogy tapasztalja esetleg rajtam kívül valaki más is hogy nem hányingere van hanem hamenése? én már 3adszor tapasztalom ezt, most már 2 napja tart
olyan a gyomrom mintha jól berúgtam volna tegnap, de amúgy nincsen hányingerem...

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!

Matrijoska:tényleg nagyon jó orvosok vannak fehérváron.A Blaskó Ervinről is csak jót hallottam.
4D-re én is megyek majd 24.hét körül szerintem.

Ma voltam egy leletemért holnap meg megyek a védőnőhöz.Annyira rossz  az idő hogy egyszerüen nincs kedvem kimenni.
Most pogácsát sütök utánna pedig olvasok.

Szép napot mindenkinek!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok, bocsi,hogy nem jelentkeztem a napokban. De kibéreltünk egy irdát, és oda kellett hurcolkodni meg berendezni stb.. Ezer és egy dolgunk volt. Plusz még otthon takarítani. :/ Vasalást húzom még csüt.ig. Persze mindezt betegen. Sajnos sikerült megfázni v vmi hasonló. Hányinger, fejfájás,nátha,torokfájás,hideg rázás.. Na és,hogy az egészet tetőzzem 2 napot 12 órázok így. :( :( Nagyon oda vagyok... Nincs más vágyam, mint feküdni az ágyikómban a melegben és semmit sem csinálni. Persze nagyon nem vehetek be semmit sem, hogy jobban érezzem magam, így marad a meleg gyümölcs tea meg a meleg leves. Az előbb már nem bírtam és bevettem egy B6-ot meg egy quarelint ( dokim mondta h szedhetem nyugodtan ekkora korban , és az algopirin tegnap semmit sem ért ) Kicsit úgy is érzem mintha hőemelkedésem lenne. Persze a tesocban az üzletsoron nyomatják a klímát mintha muszáj lenne... Csajok ,ha tehetitek maradjatok otthon helyettem is , és ne csináljatok semmit. :) Főleg ilyen időben :)  Na de nem panaszkodok tovább. Hogy érzitek magatokat? Nem visel meg titeket ez a front ? Babócák hogy vannak ? Ki mikor megy dokihoz? Felmerült bennem egy ötlet ,hogy az UH képek közül néha feltölthetnénk 1-1 a fórumra. :) Én szívesen meg lesném más porontyokat :)

babybumm
 
 


abybumm az a legdurvább, hogy egy napra vagyunk kiírva 

aztán nehogy emelgess ám, meg próbáld meg nem nagyon kiemríteni magad, én a nagy lustaság hive vagyok, most legalább van is rá okom

nekem sajnos értékelhetetlen ultrahangkpet adott a drága jó doktor, 2ezerér egy fekete luk közepén egy halvány fehér folt látszik, állítólag az a baba feje, pedig a 9edik héten már kivehetőnek kellene azért lennie a babának...megmutatta a képen, egész jól látszott, de mire lefotózta hát, ha bableves lenne a képen azt is elhinném
nem baj majd a 4d-n úgysis adnak mindenféle felvételt

nálam amúgy mindig kisebbnek mérték a babát mint lennie kéne
találtam egy táblázatot a neten amiben fel van sorolva hogy melyik héten melyik nap hány milliméteresnek kéne lenni a crl- nek, de nekem mindig kisebb szegényke, először 1 mjad 2 aztán 3 milliméterrel, most már gondolom még nagyobb az eltérés. a doki azt mondta rá nem számít. nektek van ilyen tapasztalatotok? (később nem foganhatott, szóval az nem jöhet szóba nálam)

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Martijoska nekem is kisebbnek mérte a doki ,de nem baj. Nem lehet egyrészet ilyen kis korban még pontos adatokat mérni. Másrészt meg nem minden gyerkőc egyformán fejlődik.Vannak kisebb vannak nagyobb babák. Van aki korán érő típus van aki későn érő. A 12 hets UH-n lehet majd nagyjából pontos értéket adni. Körülbelüli most az a 4 cm lehet a hétvégére. Kb mint a hüvelykujjam :) Mini pindur pandúr :) Ne esss kétségbe a méretet illetően. Nem szabad, amíg van szívhang és nem mondanak semmi elrettentőt addig nincs baj vele. Lehet a terhesség végén majd jobban összeszedi magát. :) Te is április 12-re vagy kiírva? :) Tök jó. Barátnőm is :) Érdekes,hogy egy napra vagyunk :) Majd kiderül ki akar előbb kibújni :) Bár ott tartanánk már. :P Amikor voltam utoljára dokinál ( 8 hetes UH azept. 3. ) azt mondta,hogy a CRL : 14 mm .. Megnéztem a táblázatot : http://www.ikresek.hu/tanacsadok/2-tana ... ti-meretek és itt ez 7 hetesnek felelt meg. Szóval no para :) Te nem szeretnél vonalzót készíteni ? :)

babybumm
 
 


Helló Lányok!

9+2 - ahogy a vonalzómon is látható. Annyira imádom ezt az állapotot, hogy elmondani sem tudom. Tiszta lázban vagyok már, pénteken megyek UH-ra. Állandóan csak arra gondolok, hogy milyen lehet, mekkora lehet, vajon mozgolódik-e már stb. :) Tisztára fanatikusan rajongok ezért a pár cm-es kis nokedliért :)

Remélem, kapok UH-képet, bár sajnos a dokimnál ez nem divat... Ha kapok képet, hozom nektek!

Én amúgy egészen jól vagyok. Irodai munkát végzek, de tele van vele a nemlétezőm :( Semmi megerőltetőt nem csinálok, de mégis annyira vágyom haza minden nap. Most már lassan vághatom a centit, ugyanis férjemmel közös megegyezés alapján úgy döntöttünk, hogy én már január 1-jétől nem szeretnék dolgozni, így lényegében, nagyon lesarkítva 3,5 hónapot kell csak kibekkelnem. Na, mindegy! Nem panaszkodom, mert amúgy tök családbarát a melóhely, de azért mégis...

Babybumm! Vigyázz magadra!!!! Minden elismerésem a tiéd, hogy ilyen energikus vagy.

Matrijoska! Ne aggódj a méretek miatt, minden baba más, ahogy más-más súllyal jönnek a viágra, úgy a fejlődés során is más-más értékeket mutatnak. Nyugi! :)

Nóri
nora1988
 
 


Helló Lányok!

Babybumm: Látom te is szekszárdi vagy, mondjuk én szekszárd mellőli faluból írok. Jobbulást kívánok neked. Én irodában dolgoztam, csak nekem a 6 héttől olyan hányás rohamaim voltak, hogy már nem tudom bejárni dolgozni, most már egy hete nem hányok, kezdem jobban is érezni magam. Én itthonról dolgozom a cégnek. Ha megkérdezhetem neked ki az orvosod? Nekem dr Kőszegi László, bár a magánrendelésén olyan ősi UH gép van, hogy nekem még soha nem mondta, hogy mekkora a baba mérete. Jövő héten már a 12 hetes UH-on többet fogok tudni ilyen téren is.

Holnap megyek EKG és belgyógyászati vizsgálatra a házi orvosomhoz.



minimanostar
Szekszárd
 
 


minimanostar: Én a Bakóhoz járok magánrendelésre. nála nagyon jó az Uh, először voltam adott képet. Mondta,hogy leközelebb vigyek pendriveot, és teszi arra képeket, és azt hivatok elő így amit akarok. 7000 egy alaklom nála, de a rendelő nagyon kulturált, a doki nagyon normális. meg vagyok vele elégedve. Merre felé laktok? hány hetes vagy? Mikor kell menned a 12 hetesre? Te nem szeretnél vonalzót készíteni? :)

babybumm
 
 


minimanostar: Én a Bakóhoz járok magánrendelésre. nála nagyon jó az Uh, először voltam adott képet. Mondta,hogy leközelebb vigyek pendriveot, és teszi arra képeket, és azt hivatok elő így amit akarok. 7000 egy alaklom nála, de a rendelő nagyon kulturált, a doki nagyon normális. meg vagyok vele elégedve. Merre felé laktok? hány hetes vagy? Mikor kell menned a 12 hetesre? Te nem szeretnél vonalzót készíteni? :)

babybumm
 
 


bocsi mindenkitől kétszer küldte el vmi miatt

babybumm
 
 


jaj köszi babybumm most kicsit megnyugtattál...nekem 9 hetesen volt 20 mm, most majd 11 heteen nézik meg kedden,kiváncisan várom mekkora az úrfi, (mert tuti fiú lesz)
lényeg hoyg legyen meg mindene és legyen egészséges...nagyo izgulok
én magam is elég kicsinyke vagyok...nem csoda ha nem egy mamut nő bennem...

úgy döntöttünk az urammal hogy megcsináltatjuk a kombi tesztet is meg csináltatunk egy 4d -t is.
ha már lúd, legyen kövér.

jaj nora én is nagyon izgatott vagyok...tényleg elmondható erre az állapotra hogy az ember életének a legszebb és legizgalmasabb 9 hónapja, leszámítva azt hogy nagyon aggódok állandóan.
de tényleg hihetetlen érzés, soha nem éltem még át hasonlót. nagyon várom már hogy lássam.
páromon is minden nap látom ahogy szokja a szerepét...nagyon édes...
nagyon durva amúgy hogy én is pont igy vagyok vele mint te, hogy jan.1ig akartam csak dolgozni pedig irodai munkám van...de valahogy úgysem tudok koncentrálni rá szal tökmindegy ha meg még elkezd rúgdosni is,,,nem hiszem hogy kibírnám a 9 órát egy helyben.
viszont nagyon nagy kiesést jelentene az a 60 százalékos táppénz...úgyhogy most várakozó álláspontra helyezkedtem...meglátjuk mennyire birom...és addig csinálom mig jól esik
nokedli, ez jó...én kesudiónak hivtam (-: mostmár magzat úrnak
(-:







matrijoska
Székesfehérvár
 
 


olvasok is majd vissza, de nem ma meg volt a 12 hetes gentikai szűrés ma, és estére megkaptuk a genetikai kockázat elemzést is. Így ma végre nyugodt szívvel megyek szundizni Minden a legnagyobb rendben, baba szép, ügyes és nagyon formás. Lányos zavarunkban elfeljtettük megkérdezni a nemét, így ez még pár hét izgalmat jelent. Viszont több mint 1 órát nézegettük a vizsgálat alatt.


Elkészült a vonalzóm is ma végre, és jó látni, hogy már hárman vannak.


Kicsit más nem akarja, aki kezdte a fórumot, zártá tenni. Én nem szívesen teszek föl ide pl. egy ultrahang képet, úgyhogy bárki látja akinek kedve van hozzá.


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Az a baj ,hogy aki a csopit létrehozta, az az hölgyike nem írt még ide egy sort sem, azóta. SZóval passzolok. Egy ötlet volt,csak a kép. De ha nem hát nem :) Örülök,hogy minden rendben veletek. Alig várom már,hogy mi is menjünk jövő csütörtökön. Ez a kötelező kórházi volt nektek? Ilyenkor már meg tudják mondani a nemét??? :O Azt hittem majd, csak 16 hét körül. Mi hétfőn megyünk a védőnőhöz. Meg hétfőn délután lesz előadás amit a védőnők me ga dokik meg pszichológus tart .. mindig más s téma. Hétfőn kezdődik. 6 alkalom lesz. Szeretnék elmenni mindegyikre :) Mekkora a picikétek? :)

babybumm
 
 


zárt csoport: gontoltam, hogy küldök egy üzenetet Évilánynak, aki a csoportot létre hozta, de elmúlt a bátroságom, mert, hogy úgy eltünt, és nem szívesen gyalogolnék bele valamibe, vagy tépnék föl egy sebet, ami még fáj


Így arra gondoltam, hogy mostmár vagyunk itt páran, akik próbálunk rendszeresen jönni, hozzunk létre egy másik zárt csoportot, és valaki vállalja föl, hogy ő a csoport vezető. Akkor ő tud adni azoknak csatlakozási lehetőséget, akik még jönnének újak. Ide meg írunk, egy lezáró üzenetet, hogy milyen néven találja a zárt csoportot. Bocsánat, hogy ilyen körülményes vagyok, de pár hét múlva lesz itt olyan téma is, amit nem biztos, hogy ország világ előtt szeretnénk megbeszélgetni.


Oda már szívesen rakok föl, akkor én is, bármiylen képet, kint és benti gyerekről is


 


Vizsgálat: én nem járok kórházba, majd csak szülni megyünk oda (remélem, még bevállalja a dokim), mindent egy magán orvosi centrumban csinálnak, így a vizsgálat is egy kicsit más itt. Ezzel a géppel simán látja a nemét, de nem is kérdeztük, majd október 15-én megyünk újra, akkor megnézi, de nekem teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány. mindkét nemhez van egy csomó ruha, játék


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!!!

Bebe29:nekem is szimpibb a zárt csoport én benne vagyok ha a többiek is :)



vikcy6
Pákozd
 
 


vicky: létre hozod? Én nem szívesen vállanám be


  1. nem tudom, hogy kell,

  2. egy hét múlva már dolgozom újra , és nem tudom mit fogok csinálni. Ha új területre keveredek, akkor lehet, hogy nem lesz mindig net a gépemen

    Ígérem, ha meg van a zárt csoport azonnal töltöm az uh képet. Már amelyiken látszik, hogy nem egy ufó, hanem egy 6 cm baba


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Na sziasztok, 

csináltam egy zárt csopit . 2014. Áprilisi babák :) néven. Megpróbálok midnenkit felvenni. Úgy állítottam,hogy őj tagok jelentkezését is várjuk. SZóval, ha nem tudok esetleg senkit hozzáadni , akkor jelentkezzetek !!!!! :)

babybumm
 
 


babybumm: én várom hogy beengedj!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Na azt hiszem mindenkit felvettem :

vikcy6 


larawik


matrijoska


nora1988


viki12


kissedi


bebe29


mokus123


reginand


minimanostar


 


Ezentúl oda írjatok :) :) 


babybumm
 
 


Sziasztok! 
Egy 5 perces gondolatébresztő kérdőív kitöltésével nagyon sokat segítenétek egy várandóssággal kapcsolatos kutatásban.Az alábbi linken találjátok:

https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform

Kérlek töltsétek ki minél többen!Köszönöm! :-)

Ha nem nyílik meg akkor ezt írjátok be a link mezőbe, köszönöm :-)

https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform
adoula
 
 


sziasztok

összeszedtem valami ramaty vírust, szerda éjjelre ledöntött....először azt hittem, babaúr jelez mikor éjjel 2- kor hányni kezdtem, aztán mikor még reggel 9- kor is epét hánytam, felment a lázam meg jött a hasmenés...iszonyat fájt a fejem, akkor már gyanítottam, hogy ez valami más lesz...
felhívtam a háziorvosomat, de azt mondták nem vegyek be semmit 38,5- ig, mivel nem értem el a 38 -at sem egész nap, csak 37,9- ig ment fel, így nem vettem be gyógyszert....mondanom se kell estére már sírtam a fejfásától meg a derékfájástól...én nem is tudtam hogy ez így tud fájni ha nem vesz be az ember fájdalomcsillapítót...isten áldja ezúton is a gyógyszereket (-: hiányoznak (-:

mára már jól vagyok, immunrendszer győzött, reggelre vizesre izzadam az ágyat de már semmi bajom...de azért dolgozni még nem mentem

arra jutottam hogy talán nem ártott a babának ez a "kis" egynapos hőemelkedés, az meg hogy nem vettem be gyógyszert arra jó, hogy legalább azon nem kell aggódnom...állítólag 38- nál lehet már bevenni 1 szem Algopyrint de nekem a doki csak 38,5 -nél mondta hogy vegyem be...

alig várom már az október 1- et, amikor is megcsinálják a 12 hetes UH-t. azt mondjátok akkor ha szerencsém lesz, lehet hogy már 4d vel lehet látni a nemét??? annyira nálunk sem számít de azért vicces lenne tudni hogy mire készüljünk (-: sztem fiú lesz, kiváncsi vagyok bejön- e a megérzés...

nem tudom, szerintetek nem árt neki ez a sok ultrahang? engem szinte minden héten megnéztek, most meg majd egy órát nézegetik a kombinált tesztnél, utána meg a 4d vel is sztem egy órát nyúzzák biztosan...majd azért rákédezek az orvosnál...
(van egy olyan érzésem hogy az sztk s rendelésen nem fog egy óra hosszatt tartani, csak úgy sitty sutty megnézik azt kész, kivncsian várom.)

sok vita tárgya volt nálunk ez hogy milyen vizsgálatokat végeztessünk el, pénz kérdése is mert nagyon sokba kerül magán úton intézni.
viszont nem bízok meg az sztk ban, mert még egy citológiát vagy egy belső vizsgálatot se végeztek rajtam idáig, se hüvelyi uh-t nem csináltak, se emlővizsgálatot, semmit....5ször voltam már pedig.
3mp es hasi UH- n megállapítoták hogy ver a szive és már ki is tesékeltek a rendelőből, még a kérdéseimet se tehettem fel.
8 ezer ft ot fizetek azért hogy feltehessem a kérdéseimet magán úton, sztem azért ez durva.
na ennyit a panaszkodásról mára (-:

remélem mindenki jól van és nőnek a hasak (-: már elkezdjük keresni a párommal a kismamboltokat mert lassan minden kiskabátot blézert és nagykabátot kihízok (-:

én szívesen teszek majd fel UH képet de egyelőre ami van az használhatatlan (-:

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Matrijoska !!!! Létre hoztunk egy zárt csoportot . Mindenki oda ír ezentúl !!!! Ott várunk téged is :) 2014. Áprilisi babák :)  néven van a csoport !!!!

babybumm
 
 


Sziasztok,

Most vettem észre ezt a topikot. Én is 2014 04 hónapra várom a kislányom Szofit. Nehezen jött össze két évet vártunk rá, mert PCOS vagyok. Az első három hónap rázós volt, de már jól vagyunk mindketten :)
sekina
 
 


Létre hoztunk egy zárt csoportot . Mindenki oda ír ezentúl !!!! Ott várunk téged is :) 2014. Áprilisi babák :)  néven van a csoport !!!! Jelentkezni tudsz :) 

babybumm
 
 


Kedves Kismamák!


Ne haragudjanak, hogy ezzel zavarom Önöket.


A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának végzős szülésznő hallgatója vagyok.


Diplomamunkám elkészítéséhez kérném a segítségüket egy kérdőív kitöltésével. Témája az alternatív vajúdásra / szülésre irányuló ismeretek és igények felmérése.

Körülbelül 5 percet vesz igénybe, teljesen anonim, az adatokat összesítve mutatom be szakdolgozatomban.


Köszönöm, hogy a kérdőív kitöltésével hozzájárulnak munkámhoz! :)

https://docs.google.com/forms/d/1yH9JHe ... 4/viewform

queenbee
 
 


@queenbee:


Szia! Kitöltöttem!
amaranth
Budapest
 
 


@queenbee:


Szia! Kitöltöttem!
amaranth
Budapest
 
 


Sziasztok! Április végére várom a babámat. Kisfiú lesz. Első gyermek, így nagy az izgalom a családban. Budapesten élek, és a SOTE II.- n fogok szülni.
amaranth
Budapest
 
 


Kedves Amaranth, ez a topic eléggé kihalt, és a másik zárt topic is leállt, mivel a társaság átköltözött a facebookra. Nálunk is első baba lesz, én április 4-re vagyok kiírva, és szintén Budapesten szülök. Nálunk kislány lesz és mi is nagyon izgulunk.
hellokitty
 
 


sziasztok lányok :) de jó hogy itt is van valaki, én ki lettem zárva a zárt csoportból mert túl keveset szóltam hozzá...ezt nem tartom túl fairnek de mindegy.
nálunk is első, most április 13 a céldátum, és a Margit kórházban szülök :)

Lilypie Maternity tickers
sugarplumfairy
 
 


Szia, sajnálom én is, kicsit diktatótikus volt a vezetés, de sose bánd : ) Én a Róbert Károlyban szülök majd. Babakelengyével hogy álltok?
hellokitty
 
 


kicsit nagyon :) de annyira nem bánkódom :9 bevallom azóta folyton a júniusiakat olvasom, ott rengeteg a tapasztalt anyuka, sokat tanulok tőlük :)
most vettem a héten bodykat meg ma kaptam is egy párat a nővéremtől, úgyhogy lassan a ruhák meglesznek. ezeken kívül apróságok vannak meg, kád, meg a pelenkázó meg a kiságy. de babakocsi még nincs :( meg nyilván még ezer dolog ami most nem jut eszembe :D
ti?

Lilypie Maternity tickers
sugarplumfairy
 
 


Nálunk minden megvan kivéve pont a babaruhákat : ) azzal még várunk kicsit. A védőnő szerint nem kell elsietni, mert mi van ha egy óriásbébit szülök : ) Az igazság az, hogy még megvárom én is milyen rucik jönnek be az ismerősöktől. Akkor már nektek is szinte minden megvan : ) A babakocsi az sok fejtörést okoz, az biztos. A te babucid tényleg 1.4 kiló, ami a vonalzón van? Nálunk csak 1,2 kg volt a 29. héten, lehet akkor mégsem lesz óriásbébi : ) Kisfiú lesz vagy kislány? Nálunk lány lesz.
hellokitty
 
 


mi iscsak most vettünk ruhákat, meg ugye kaptam, de sajnos túl sok ismerős nincs akitől még kaphatok úgyhogy ebben magunkra vagyunk utalva...de úgy általában a családban körülnézve, és átlagolva, nagyon remélem hogy az 56-62es ruhák azért jók lesznek :D hát majd kiderül. azért nem akarok nagyon sokat venni én se, mert mi van ha nem jó..viszont ruha meg kell :) még a kórházba is kell bevinni, mert nincs elég ruhájuk odabent..
ezt csak a vonalzó számolja, nem tudom mennyi lehet pontosan, de könnyen meglehet hogy eléri már ezt a súlyt, ilyenkor sokat híznak :) 3 hete volt 1001 g:) jövő héten megyünk UHra, úgyhogy majd akkor beszámolok :)
nálunk is lány :) legalábbis azt mondták, de megmutatni nem tudták, mert mindig úgy helyezkedik..szóval 100%ig biztos csak akkor lesz ha már kint lesz :D

Lilypie Maternity tickers
sugarplumfairy
 
 


Nálunk is bizonytalan a baba neme, mert két doki két különböző véleményr mondott, de a lány a valószínűbb, így nálunk is biztos csak akkor lesz, ha megszületik : ) Várom a beszámolót majd a babátokról. Te dolgozol még? Én mondjuk ülő munkát végzek, és nem megerőltető, de azt tervrzem, hogy végig dolgozni fogok. Szoktál a szülésről álmodni? Én mostanában többször is azt álmodtam, hogy megszületett a baba : ) már nagyon várjuk, hogy találkozzunk vele.
hellokitty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: