Új privát üzeneted érkezett!

szia nora1988
na most akkor beparáztattuk egymást, mert én meg ezen a mellfájás- elmúláson vagyok kiakadva, 9 hetes koromra sitty sutty elmúlt, eddig nagyon fájt,most meg már alig érzem...van valakinek esetleg ilyen tapasztalata? úgy betojtam el is rohanok gyorsan orvoshoz, nem jó ez hoyg olyan ideges vagyok, hogy már kékek az ujjam végei, amúgy a Duphastonon ne parázz szerntem, mert az Utrogestanon olvastam konkrétan azt  hoyg késlelteti a vetélést, a Duphastonra nincsen ráirva....

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


ígérem, hogy most még megnézetem és utána esküszöm nem parázok többet (-: tudom, hogy jobb lenne neki ha nem aggódnék...nem is értem, honnét ez a nagy aggódás....gyorsan megnézetem és ha minden rendben van gondolatban iszom egy pohár pezsgőt és megnyugszom
az a durva hogy ráadásul dolgozom, de mondanom sem kell, hogy nem tudok odafigyelni

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


azt szeretném még kérdeezni Tőled Nóra, hogy Neked amúgy volt szívhang az előzőnél, és úgy történt a baj, a hetedik héten vagy pedig nem is volt regisztrálva még a szívverés?

matrijoska
Székesfehérvár
 
 

 
 

Neeeem, nem volt szívhang, még szikhólyag sem és embrió sem. Egy üres, eldeformálódott petezsák volt csak :( 6+3 hetesen voltam először dokinál, pontosan egy héttel később meg már elment a baba. Ezt azért lehetett előre sejteni már az első vizsgálat után is. A dokim sem akart álomba ringatni. Azért én reménykedtem, de hát, mondanom sem kell, hogy végigizgultam minden egyes napot.

Szerencsére túlvagyok rajta testileg, lelkileg, most meg egyszerűn lubickolok a terhesség minden pillanatában :) Annyira vágytunk erre a kis Csodára. És gyorsan jött, úgyhogy maradnia kell, kötelező :) :)

Ha megnyugtat, akkor irány a doki és akkor tudsz egy kicsit lazítani végre :) Minden rendben lesz! Nyugi! :)

Nóri
nora1988
 
 


jaj hát nagyon gratulálok, ezúttal biztos, hoyg minden rendben lesz, lubickoljál csak. először nekem sem volt még szivhang, én is hat és fél hetesen voltam jól be is tojtam...aztán kiderült hogy még nem is kellett volna hogy legyen,mert később fogant. lehet, hogy akkor kezdődtek ezek a parák...megijesztett az orvos. legközelebb meg mikormentem már kalapált a szive...11 mm es volt 7 hetesen, egyelőre nnyit tudok,mindjárt kiderül, most hogy állunk...

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Majd írj, hogy mi volt :) Ha kapsz képet, azt is szívesen fogadjuk szerintem ;)

Nóri
nora1988
 
 


viki12:te mivel foglalod le magad otthon??? én szeretnék valamit csinálni de csak az itthoni takarítás meg ilyesmik vannak.
nekem már van egy öt éves kislányom nagyon sok babaholmink van.én januárban szeretnék nekiállni a dolgoknak addig nem vásárolgatok semmit.
A szülésről felesleges olvasgatni én is ezt csináltam de hát erre nem lehet felkészülni.Nekem nehéz szülésem volt Fannival este fél hétkor mentem be és másnap reggel kilenckor lett meg. Elképzeltem hogy milyen lesz és hát nem olyan volt mint a képzeletemben.

babaybumm:tök jó a sok babás cucc az mindig jól jön mit dolgozol??

matrijoska:szerintem minden rendben van nekem sem fáj folyamatosan a cicim ez normális.van aki mindenféle tünet nélkül viseli a terhességet.

nora1988:10 nap az nagyon gyorsan elrepül.és minden oké odabent.én is néha kicsit stresszelek hogy mi lehet vele de felesleges.

nagylányom oviban én meg itthon.annyira nehezemre esik most itthon lenni semmi nem köt le.meg hát ez a táppénzes fizetés is olyan kevés hogy jó lenne valami mellékes állás vagy pénzkereseti lehetőség.valakinek van valami ötlete?



vikcy6
Pákozd
 
 


köszi a bíztatást lányok, még soha nem fórumoztam, nem is tudtam, hogy ilyen jól esik a bíztatás azoktól, akik ugyanabban a cipőben járnak,mint én
elugrottam gyorsan ebédidőben dokihoz, 5 ezerért megtudtam hogy jó hülye vagyok hogy aggódok, és jól van a pici
és azt is megtudtam hogy nem kötelező hányni (-:
úgyhogy most gondolatban betoltam egy pezsgőt és egy mohitót is (-: és nem aggódok többet

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Na, látod! :) Szuper! :) Mondjuk a te sikerélményed óriási bíztatás mondjuk nekem is, mert így még biztosabb vagyok abban, hogy velünk is mindeon oké, hiszen mi baj lehetne? :) Most aztán nyugi, pihengess és élvezd ezeket a heteket!

Amúgy a munkahelyeden már tudják, hogy ilyen nagyon rugalmasan tudtál ebédszünetben dokit látogatni? :)

Nóri
nora1988
 
 


Sziasztok lányok.én április23-ra vagyok kiírva.most várjuk az első babàt.7év várakozá,5inszem után lombikkal jött a csoda. Csatlakozhatok?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Kicsit még félve, de én is csatlakoznék. Vonalzót, a legkisebbnek, majd a jövő heti ultrahang után varázsolok, addig még babonából nem. Ja és nem tudom mikorra vagyok kiírva, mert a baba nagyobb a doki szerint mintahogy azt mi számoltuk. Remélem megvárja az április elejét, és nem rohan úgy mint a bátyuskája, mert most készülők visszamenni egy kicsit dolgozni, és jó lenne ha összejönne a 180 nap, hogy jobb legyen a Gyedem majd .


Azt hiszem, most hirtelen ennyi


 


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!


Csak halkan kopogtatok hozzátok, ne hogy megijedjetek. Sajnos az éjszaka folyamán elment a babám, így búcsúzni jöttem.  Megpróbálom a pozitív oldalát nézni és előre tekinteni, remélem, hamar újra a baba várok közé fogok tartozni.


Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok és drukkolok, hogy az első trimeszter minél hamarabb elteljen!!!!


Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
vipe
 
 


Vipe! Nagyon sajnálom! :( Teljesen átérzem a veled történteket. Kívánom, hogy mielőbb újra a babát várók táborát erősíthesd! 

Kissedi, Bebe! Üdv. köztünk :)

Nóri
nora1988
 
 


jaj istenem Vipe nagyon sajnálom, részvétem, átérzem min mehetsz most keresztül
legközelebb biztos sikerülni fog

Norának válasz: nem tudják még a melóhelyemen, nem is szándékozom még az orrukra kötni, majd, csak ha már nagyon muszáj lesz

simán kilógtam tegnap, próbáltak volna csak az utamba állni (-:
(nálunk ki lehet menni ebédelni a cégen kívülre, ezért ha 11 és 13 óra között megyek el, nem tűnik fel, maximum jóllakott és elégedett fejjel jövök vissza nem tűnik fel senkiek az a fél óra

majd október közepén végén mondom el, addig takargatom magam, egyelőre még nem feltűnő

nektek látszik már a poc? nekem még csak olyan mintha kicsit túlettem volna magam bablevessel

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!!

Kissedi,Bebe29:üdv.köztünk!!!

Vipe:őszintén sajnálom!!!! Kitartás neked!!!




vikcy6
Pákozd
 
 


Vipe: én, úgyan még csak most csatlakozom, de öszintén mondom, hogy nagyon sajnálom. Sírjál sokat, az segít ilyenkor. Legalább is nekem mindig segített a gyász. Bármennyire is azt mondja a sok idióta, hogy ilyenkor rázd meg magad és menj tovább. Amíg a lelked fáj, nem szabad tovább lépni. Nagyon szorítok nektek, hogy jobban legyél pár hét múlva, és minél előbb újra pocakosodj.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Én a 12. heti UH után már mondom is a tutit a főnökeimnek, mert őszintén szólva szeretnék hamar lelépni, legkésőbb február 1-jétől. Eleinte sokáig akartam dolgozni, de egyre inkább érzem úgy, hogy nem, én bizony hamar visszavonulót fújok és totálisan rákoncentrálok magunkra.

Én fogyok, nem hogy nőne a pocak. Néha puffadok, akkor brutális méretű, de kilóban egyre kevesebb vagyok... Hiába, mindent elvon tőlem a baba (hála Istennek :))

Amúgy szedek Gravidát, folsavat, meg magnéziumot (a Duphaston mellett), nagyon figyelek, hogy mit eszek, hogy igyak eleget stb. Talán ezért is van a fogyás...

Nóri
nora1988
 
 


Én szintén Gravidát Duphastont és Kálcium-Magnéziumot szedek, meg a pajzsmirigyemre az L-Thyroxint,
ugyanebben a cipőben járok én is hasügyileg, semmi has csak ha fel vagyok puffadva esténként, egész terhesformám van (-:
aztán reggelre elmúlik (-:

A mellfájás ügyre pont az ímént találtam egy cikket, ahol értelmesen le volt írva hogy a 8adik hét környékén enyhül a mellfájás...szóval ez azért normálisnak mondható.

Elég kevés jó könyvet találni ebben a témában, ezért ajánlok Nektek egyet, amit én már elolvastam, és a térdemet csapkodva röhögtem rajta (-: de nagyon hasznos amúgy, szerintem.
Ingyen le lehet tölteni a következő helyről:
http://www.scribd.com/doc/125904551/Bar ... rhessegrol

jó szórakozást!



matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Vipe nagyon sajnálom.Sok erőt!!Mi ma voltunk uh-n betöltötte picurka a 8.hetet.Crl 18.1mm.már làtszik a kéz és láb kezdemény.Olyan
szép :)

Kép
kissedi
 
 


az enyém ma 9 hetes, teganp mérték 2 cm esnek, a 12edik hetet várom nagyon, akkor talána mjd picit megnyugszom, ha rendben lesznek a vizsgálatok a 12edik héten.

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Ááááá.... én csak 9+3 hetesen fogom látni :( Ma vagyok 8+2 hetes. Olyan messzinek tűnik. Nem is értem, hogy miért csak három hét múlva hívott vissza a doki, bár inkább örülök ennek a körülménynek, mert amikor baj volt, egy hét múlva látni akart újra...

Fúúú, de nehéz lesz kibírni jövő hét szerdáig...

Nóri
nora1988
 
 


Én vagyok a legidősebb pocakos itt? Mindenféle szempontból. korom is  (38 ), meg én, a doki szerint, már a 11. hetet töltöttem ma be. Holnap már nagy laborra megyek, és a kombinált szűréshez (12.heti gentikai szűrés) már két hete levették a vért. Így jövő szerdán az uh után az eredményt is rögtön megmondják.
És, senkit nem akarok elkeseríteni, de nekem még most is fájnak a melleim :(. Már a pocakom is elkezdett nőni, de a csipőnacik még bírják. Mondjuk az is igaz, hogy nekem ez sokadik terhességem, mégha nem is lett mindegyikből olyan szépséges gyerek mint Áron és Ákos


Ja és kérdeztétek ki mit szed? Én folsavat és egy Trimeszter nevű vitamint


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Én 32 vagyok amúgy.ladeevit terhesvitamint szedek,magne b 6-ot.meg utrogestan hüvelykapszulát kell használni a 12.hétig a hormon miatt.

Kép
kissedi
 
 


Énnekem is a 12.héten lenne köv. Uh,de keresek egy nőgyógyászt akinél majd sz ülök.remélem ő is csinál uh-t és akkor nem kell 4 hétig várni, hogy lássam.eddig nekem a kaáli intézetbe kellett járnom,de ma elengedték a kezem.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok! Bocsi hogy eltűntem, de nagyon sok dolog volt.
Tök sokat dolgozok és hamar elfáradok. Köszi csajok a vitaminokal kapcsolatban az infókat. A Gravida mellett döntöttem a jód miatt. Azt mondják 6 hónapos korig nagyon fontos.  
én is csak fogyok. A gyümölcsöktöl ég a gyomorszájam. de most, ami bevált, az a citromos víz. 

Vipe: nagyon sajnálom,ami történt....:( kitartást és sok erőt.
larawik
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok :) 


Jó pár hozzászólűsról lemaradtam úgy tűnik. :) Örülök,hogy csatlakoznak hozzánk egyre többen. Sziasztok új lányok :) 


 


Vipe rettenetesen sajnálom ami történt :( :( Remélem minél előbb csatlakozhatsz újra . Kitartás. 


 


Valaki kérdezte,hogy mit melózok: Egy nagy újságos cégnél vagyok eladó. ( Inmedio ) Végülis nyugis, de van,hogy sokat kell hajolni meg pár csomag amit hoznak nagyon nehéz. Nem akarok sokáig így maradni már. Szept. ledolgozom utána már nem. Sok a 12 óra egy nap.  


Hányinger , hányás rendszeres látogató nálunk, a melleim nem vészesen fájnak, csak nőlnek és nőlnek. A pocak már alul látszik picit, de fogytam eddig kicsit. Alig várom már a 26-át, nekünk akkor lesz a 12 hetes UH. :) 


 


Bebe a trimeszterről olvastam már, gondolkoztam,hogy a trimeszter2. fogom a 4. hónaptól szedni. Árban mennyi ez ? Az elevittel semmi bajom, csak olvastam ,hogy más más trimeszterben más vitaminra és különbpző mennyiségüre van szüksége a babának. 


babybumm
 
 


Sziasztok!

Babybumm! Ez nagyon izgalmas időszak :) A 12. heti UH! Hú, tökre misztikus :) Bárcsak már mi is ott tartanánk :)

Amúgy neveken már gondolkoztatok? Nekünk a fiúnév már megvan a kapcsolatunk legeleje óta. Lányban nem tudunk dönteni. Éppen ma reggel kómásan benyögtem a egy "poénnevet", erre férjem kapott rajta és ahogy ismételgetem, egyre jobban tetszik nekem. De nem árulom el, csak majd ha ti is mondotok pár ötletet (ha van már)

Nóri
nora1988
 
 


babybumm: Drága a Trimeszter. Én csak a 12. hétig tervezem szedni, de 5000 Ft fölött volt a havi adag. Merthogy 2× kéne szedni naponta, de mindig elfelejtem, így a napi 1 ami befigyel. Viszont a gyógyszerész barátnőm nagyon jókat mesélt róla, és mivel 98 ezer volt az utolsó műtétem májusban, így azt mondtuk bámri jöhet csak a baba is megmaradjon.


Hányás itt is van, de engem az émelygés jobban zavar, és az hogy elszokott tartani 4-5 hónapig nekem. De legalább már lecsúszott 6 kg. Én hétfőn kezdenék újra, de előbb beszoktatom a kicsit a bölcsibe, csak utána megyek. Ja és vigig szeretnék dolgozni.


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!!!

Ma voltam vérvételen 8 ampulla vért vettek mikor megláttam ......
De túl vagyok rajta és majd 6 hét múlva kell újra az AFP .

Én elárulom nektek a neveket : Lány nevünk :Zsófia Fiú nevünk: Ádám mikor Fancsi született a Bence volt a favorit de már nem.

Kislányom ma itthon volt mert elrontotta a gyomrát és hasmenése volt.De ma meg már nem volt semmi baja.

Én elég jól vagyok émelygés van meg egyszer kétszer hányinger de ez most tűrhető.

Szept. 25-re kaptam időpontot 12 hetes UHra. még olyan messze van.

Ja egy tipp a hányingereseknek:barátnőm anno csak a popcornt tudta megenni mást nem mert minden kijött.



vikcy6
Pákozd
 
 


Irigykedem a mínusz kilókra én amúgy sem vagyok vékony de rólam egy kiló nem ment le.Én a hányinger ellenére tudok enni mert sokszor ha eszem akkor jobb.



vikcy6
Pákozd
 
 


Hát nekem mostanság nincs hányigerem. Volt a 7. héten azt hiszem. Délutánonként főleg. És ma vettem észre hogy a cicim sem olyan érzékeny mint volt. Remélem ez nem gond


Kép
kissedi
 
 


Vicky Nekem tegnap csak 4 ampulla vért vettek le! Mára már megvan az eredmény, minden okés. Vércsoport meghatározás majd később lesz kész. A vizeletemben van egy kis baktérium, de a háziorvos nem írt rá semmit.

Kép
kissedi
 
 


vicky6: nekem is volt honnan leficenni annak a 6 kilónak ez van.



Engem is ma csapoltak, de én oda se mertem nézni mennyit vettek le. A kombinált szűréshez 2 nagy ampullával vettek még 2 hete azt láttam.


Ki csináltat még kombinált tesztet?


Kissedi: örülj, hogy jól vagy és nem émelyegsz. Én nem tudok annyira keveset enni, hogy ne hányjak. Ez a kis baba paca, képes egy szem kekszet vissza küldeni. Egy szemet, amit a férjem kín keservesen süt nekem


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Nálunk a fiúnév egyéretlműen Ákos. Ezzel kapcsolatban tökéletesen egyetértettünk.

A lánynevekkel bajban vagyunk, ugyanis nem tudtunk közös nevezőre jutni, de a tegnapi "poénnév" részemről az Angéla volt. És férjemnek tetszett. Azóta emésztem és egyre jobban tetszik nekem is :)

Képzeljétek!
Tegnap felhívtam a dokimat, hogy akkor mennék jövő héten szerdán és közölte, hogy tele van aznapra, így csak pénteken tud fogadni  Mindegy, azon a két napon nem múlik semmi, de azért, na! Akkor leszek 9+5 hetes. Nagyon tolnám már előre a napokat.

Én úgy tervezem, hogy fogok csináltatni kombinált tesztet. Sokan ajánlják az integráltat, de én még nem tudom, hogy kell-e. Még alszok rá addig párat :)

Nóri
nora1988
 
 


kissedi, a cicifájás elmúlása nem gáz, megkérdeztem a dokit is...azt mondta ezek a dolgok jönnek mennek
én is nagyon megijedtem mert egyik napról a máskra ööszementek és elmúlt minden feszülés fájás, kétségbe estem és elrohantam ultrahagra, és mivel nekem ez volt az egyetlen tünetem, különösen nagyon hiányoltam
aztán másnap megtaláltam valahol hogy a nyolcadik héten sokaknak enyhül a feszülés, ez normális

több helyen megkérdeztem azt is hogy normális e hogy nincs hányinger, alig alig émelygek, konkrétan jobban vagyok mint "előtte", mindenhol azt mondták, hogy nem gáz, és egyáltalán nem hány mindenki
én inkább hánynék csak tudjam hogy jól van a baba

a legnagyobb bárcás baromságot a háziorvosom mondta, (szintén anya) hogy "azok hánynak akik nem akarják a gyereket"...hát ezen ledöbbentem...hogy 2013 ban valaki még ilyet mond...

azt el tudom fogadni hogy sem anyám sem a nagyanyám nem hányt, igy én se hányok, ilyen fajták vagyunk...anyám azt mondta "a terhesség alatt érezte a legjobban magát az életében"...lehet hogy ez "örökletes"

én mindenesetre megfogatam a tanácsot és nem izgulok nem aggódok, ameddig dobog a kicsi szív, nekem édes mindegy hogy hányok e vagy nem...de azért nagyon megnyugtató volt hoyg kéthetente ránézettem a babára...

én október elsején megyek a kombi tesztre, aznap leszek 12 hetes, alig várom...

amúgy én sztem 10 szer annyit eszek mint előtte, de még csak 2 kilót hiztam, sztem a többit eleszi a baba...

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


az integrált teszt amúgy szerintetek miben tud többet mint a kombinált tesztnél?
én arra jutottam, hogy annyival hogy kiszűri a nyitott gerincet is meg az edwards kórt

nade minden 7 ezredik terhesség súlytott csak ezzel szóval ez sztem nagyon ritka,
a nyitott geric meg hát...7 hónapot szedtem a gravidát mielőtt teherbe estem...ha jól tudom az pont ez ellen véd...nemde?

bízom benne, hogy nem lesz semmi baj, azért itt elég ritkán előforuló betegségeket szűrnek...

nekem fel se ajánlották az integráltat, csak a kombináltat...természetesen megcsináltatom,nem sajnálom azt a 9 ezer ft ot...ne ezen múljon


matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok. 

Ismét túl vagyunk ,egy reggeli dupla fogmosáson :D Őnagysága jókat lubickol bent ezek szerint, mert változó ,hogy melyik napszakban küld vissza valamit :) Reggel,este,napközben.. neki mind1 :) De ez már a 10. hét. Hétvégén töljük be pontosabban. :P Amúgy szerintem fogytam, bár a pocak már kezd nőlni, meg a melleim is a duplája lassan , mint volt, és a pofim is kikerekedett állítólag. 


 


Ami a neveket illeti nálunk szóbakerült először a Gréti ( i-vel ) mint lány név, és fiúban a Flórián. De módosult Dórára és Marcellra. Legalábbis most ez tűnik jónak, a vezetéknévhez. :) 


 


A Down-kór szűrést a dokim nem tartja indokoltnak a korom miatt, mert ha vmi nagyon gáz van akkor elküldenek a 12 hetes UH-nál úgyis. De Mi ragaszkodunk hozzá ,hogy szeretnénk, és nem érdekel az a 10ezer forint. Fogunk még ennél többet is költeni a babócára. Nem számít a pénz,ha róla van szó.  Bármire bármennyit kiadunk, csak tudjuk,hogy neki jó , és vele minden rendben van. Szóval mi megyünk erre a szűrésre. 


 


babybumm
 
 


kedves előttem szóló , akkor mi nagyjából ugyanott tartunk, én is hétvégén töltöm, tölteném a 10 hetet, csak a dottore átkalkulálta kicsit a korát a picurnak és kiderült, hogy 3 nappal fiatalabb lehet
bár én azért nem vagyok erről meggyőzve, én úgy érzem, tudom a napját a legyártásnak

szinte semmi hasat nem sikerült produkálnom még, se melleket (-: gondolom én majd a végére tartogatom a javát (-:

nálam még nem sejt senki semmit

nálatok volt már hogy valaki észrevette?, és "lebuktatok"?

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Kombinált, integrált szerintem tök mindegy. Kell egy alapos genetikai szűrés. És ez nem kor függő, sőt. Nekem már a nagynál is csináltak, pedig 27 voltam. Az én dokim azt mondja, hogy ez nem kortól függ, és ahogy az AFP-nek sincs semmi értelme, így annak se, hogy nőket ne szűrjenek olyan betegségekre, amelyek vérből és egy jobb utlrahang géppel egyszerűen szürhető, csak azért, mert 35 év alattiak. Én magán orvosi centrumba járok, ott Első genetikai utlrahang, magzati anomália szűrés a neve. És elég alapos. A 9 héten veszik le a vért, és a 12 hetén van egy bő egy órás ultrahang, amit 3 doki csinál, mondván, több szem, többet lát. Csinálnak ilyet az Istenhegyi géndiagnosztikai központban is amúgy. Ja és pl. magzatvíz vételről szósem volt Ákosnál, mert túl nagy a vetélés kockázata, és az ultrahang százszor megbízhatóbb, pedig már 35 fölött voltam.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


matrijoska nekem már van egy kis pocim. mondjuk nekem alapból nem nádszál alkatom volt. Én megmondta már a 6. héten, hogy mi a helyzet, mivel veszélyeztetett terhes vagyok, így nem dolgozom és a munkáltatómnak be kellett jelenteni.
Tegnap voltam egy nőgyógyásznál, akit kiválasztottam. Nagyon szimpatikus, alapos doki. Megvizsgált, kikérdezett és ami kérdésem volt, azt mindent elmagyarázott. Ajánlotta nekem is down szűrést. Majd a12. héten. Ez a kombinált teszt része???? Nálunk 20 ezerbe kerül, de megcsináltatjuk, úgy döntöttünk. Sajnos csak akkor láthatom újra babócát is, az meg még olyan messze van.
Nevet tekintve nekem a Balázs és az Adrienn tetszik. Apinak a Levente, úgyhogy még lesz harc.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Remélem csatlakozhatok hozzátok, bár én Május elejére vagyok az okos netes tesztek alapján datálva, de lányom is 1 hónappal korábban érkezett, ezért most se látom esélyét, hogy májusi babám legyen, hanem szerintem április lesz. Szóval befogadtok egy sereghajtót? :)

Ha igen akkor jövök majd mesélni, most nagyjából végig olvastalak titeket és nagyon szimpatikusak vagytok, Vipe-ot pedig nagyon sajnálom :( 

Szép napot!
mokus123
 
 


Mokus123 üdv felénk és boldog babavárást

Ki hol fog amúgy szülni? Tudjátok már? Vagy még válogatás van, már akinek lehet

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


én is megcsináltatom amúgy a kombináltat annak ellenére, hogy én nem vagyok még 35. én szívem szerint a világ összes tesztjét elvégeztetném (-:

amúgy bebe29, Tőled szeretném kérdezni, hogy a vért előre le kell vetetni vagy úgy is jó ha pontosan a betöltött 12 edik héten, amikor megyek az ultrahangra, akkor veszik le? nekem nem mondták hogy készer kéne menni...


matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Matrijoska nem tudom, hogy hol hogy csinálják. Mi úgy számoltuk, hogy 8+3 naposan voltunk elöször a dokimnál, de az uh gép kerek 9 hetet mondott így ott rögtön  megcsapoltak, és ennek az eredménye már ott lesz mikor szerdán megyünk a nagy ultrahangra. De hangsúlyozom, hogy ez egy magán intézmény. Hogy az államiban hogy megy nem tudom. De mikor Ákost vártam, akkor a fúrumos csajok azt hiszem azt mondták, hogy az ultrahangnál vették a vért. Ez nem olyan mint az AFP-hogy csak akkor jó az eredmény, ha pontosan azon a héten veszik le, hiszen a genetikai gubanc már a fogantatás pillanatában meg van. És 2 éve még sok kóházban ingyen csinálták, mert talán a Sejtbank támogatta, így erre is érdemes a neten rákeresni

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


közben rákérdeztem,mert a pontos időpontomat is elfelejtettem, ezért be kellett telefonálnom
egyszer az agyamat is elhagyom

egészen pontosan 12 hetesen megyek, aznap veszik le a vért is, kb két hét az eredmény
ezt amúgy "kombinált" tesztnek hivják, és 9 ezer ft

amúgy minden létezőt meg szeretnék csináltatni és 4d re is elmegyek természetesen, de megszúratni csak akkor engedem a hasamat, ha az orvosok szerint pozitív lesz az eredmény
ez amúgy állami intézmény, de privát orvosom is van, és egy harmadik független helyen is megcsináltatom a szűrést...szeretnék megnyugodni...
bár tudom,majd csak akkor fogok ha már kint van és ordít...

matrijoska
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok, 

Ma kezdtük a 10. hetet :) :) :) Lassan irány a 12 hets. Húúú alig várom már :) Olyan izgatott vagyok. Bebe kérdezted ,hogy hogy hol fogunk szülni. Magánrendelésre járunk, viszont a normál kórházi rendszerben fogunk szülni. Ki,hogy érzi magát? Pontosan milyen idősek a babócák odabent ? :)

babybumm
 
 


Sziasztok Üdv köztünk mokus123!!:-)

Hogy vagytok csajok??:)
Én olyan közepesen mostanság émelygés mellfeszülés van bőven de már eljutottam oda hogy nem baj mert így legalább nem annyira aggódom hogy egészséges e a babócánk..Most megyek csütörtökn ultrahangra már nagyon izgulok hogy mi lesz, remélem nőtt az én picikém...Tudom párom is mindig nyaggat hogy mit izgulok minden rendben lesz de mi anyukák tudjuk ez nem ilyen egyszerű!

Most élvezem hogy nem dolgozom végre próbálom kitölteni az időm..
Amúgy én a Szent Istvánban fogok szülni mert a fogadott magán dokim ott dolgozik..Halott valaki már valamit a kórházról??
Most hogy így mondjátok (tök jó amúgy hogy itt tudunk beszélgetni) rá fogok kérdezni erre a genetikai szűrésre az orvosomnál..
Lassan kezd visszatérni az étvágyam rövidebb időkre legalábbis, tegnap annyira bezabáltam hogy este már megbántam
Nekünk amúgy a lány nevünk Amira ez tuti mi már így is szólítjuk a kisasszoyt mert szerintünk az lesz, de ha fiú...hát arra páromnak Botond de nekem az nem annyira tetszik úgyh még vitázunk

Vipe:Nekem egy barátnőmmel történt ilyen de mintha a szívem szakadt volna bele, kitartást neked és hidd el nemsokára remélem megint itt leszel köztünk..


viki12
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok, Viki nekünk is a Botond a pót nevünk. Illetve a párom szeretné :) Én annyira nem vagyk kibélkülve vele egyenlőre,de egyre jobban tetszik.   Az esti zabálás és megbánás ismerős.. Minden este így járok :D 

Ti szeretnék levetetni az őssejtet? Én igen, utána is néztem már , vannak jó részletfizetési lehetőségek. Aztán meg sose lehet tudni , ne adja isten, de bármikor sor kerülhet rá,hogy kell vkinek a családban. 



Valaki segítene,hogy kell a vonalzót mindig beilleszteni? Automatikusan megy nektek v mindig másoljátok vhonnan ????  Kicsit béna vagyok ehhez  


babybumm
 
 


Viky: én elég jól ismerem az Istvánt. Mindkét fiú ott született, és ha még betudja a dokim magát könyörögni, akkor a legkisebb is ott jön a világra. A szülőszobák szépek, a szülésznők, hát nem mondom, hogy kedvesek mikor bemész, de azok lesznek, ha megtudják, hogy van saját szülésznőd . A gyeremekágyas rész nekem mindig bejött. A csecsemős nővérek ügyesek, kedvesek, csak baromira levannak terhelve, így neked kell mindenért menni és szólni. Ahogy vinni is kell mindent, semmit nem adnak. Se a babának, se neked. A közönség az ami érdekes, mert hát a 9. kerület, és központilag vannak fura alakok. Én sajnos kétszer is feküdtem ott a nőgyógyászaton is, az nagyon gáz volt. Ezért is döntöttünk úgy a májusi vetélésnél, hogy mégegyszer nem tesszük ki ennek magunkat, és magánklinikán csinálták a műtétet.


Babybumm: csináld meg a vonalzót, és ott kapsz egy kódot, azt kell a profilban beilleszteni az aláírás részhez, és jelőlni, hogy mindig jelenjen meg. Remélem érthető voltam


 


Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Ja és nekünk, szerintem megint fiúnk lesz, és én az Ábelt, a férjem az Ádámot szeretne. Mi mostmár maradunk az Á betűnél. Ha még is kislány, bár azt nem hiszem, akkor max A betű jöhet még szóba, vagy visszatérünk a Nórához, mert Ákosnál az volt a favorit név

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: