Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza a kórházból. :)
Norina 2014.05.14-én 19:32-kor született 2840 grammal és 51 centivel. Normál, hüvelyi szüléssel. Nem mondom, hogy könnyű volt, de megérte megszenvedni érte. Reggel 8kor folyt el a magzatvíz, de fájások sehol sem voltak, így egy hüvely tablettával meghozták őket. Lassan tágult a méhszáj, egész nap kínlódtam vele. Kemény fájások voltak, viszont rendszertelenek és este még mindig csak 1,5 ujjnyira tágultam. Aztán jött az oxi és onnan 1,5 óra alatt megszületett a kis drágánk. A kitolásra összeszedtem a már nem létező energiámat is és 3. tolásra kint volt.

Meg is mutatom Nektek:




Ő a mi kis tündérkirálylányunk. :)

Veletek mi a helyzet lányok? Készültök már? Nekem szerencsére már minden össze volt készítve hetek óta, ami szuper volt, mivel egyáltalán nem számítottam rá, hogy 3 héttel előbb érkezik. És bevallom őszíntén, hogy azért reggel arra ébredni, hogy elfolyt a víz, ami ráadásul szép piros volt....hát....rémisztő volt, hiába tudtam, hogy egyszer eljön ez. A kocsiban a kórház felé, még a sírás is kitört rajtam.. De a párom egy áldás volt mellettem. Mondjuk ő meg a szülőszobán pityeredett el, hogy nem akarja, hogy így szenvedjek és segíteni szeretne. Pedig én még csak nem is kiabáltam, végig halkan viseltem ezt a sok órát.

nady
 
 


Gyönyörű a kislányod Nady :) Gratulálok :) Fantasztikus vagy hogy képes voltál halkan végig csinálni :)

Én szerdán megyek kenet vételre ha oké akkor hívom a lombikos dokit és megmondom hogy ha megjön most már tényleg vágjunk bele :D
reni87
Kecskemét
 
 


Szia Nady!
Szívből gratulálok Nektek a kicsi szépségetekhez!!!Nagyon szép baba.Ügyesek voltatok mindketten,a kicsi lány már nagyon szeretett volna veletek találkozni.
Reni szurkolok Nektek holnap,hogy minden rendben legyen.
Velünk nem sok minden történt,majd pénteken hívom a dokit időpontért a 32 hetes ultrahangra,és akkor elintézem a 3 pontos vérvételt is.Nadyákból kiindulva lassan majd összekészítem a kórházi csomagot,hogy ne maradjon az utolsó pillanatra.Hédi nekem is a 38. héten érkezett.
A kicsikénknek is venni kell mégegy pár dolgot,azokat is szeretném beszerezni,mert nem akarom arra az időszakra hagyni amikor már kánikula lesz,vagy már nem bírom majd magam.
Röviden ennyi,kíváncsi vagyok a többiekkel mi a helyzet.Írjatok magatokról csajok!
Sziasztok.
szabcsi382
 
 

 
 

Sziasztok!


Nady, szívből gratulálok csodaszép kislányotok megszületéséhez! Biztos nagyon ügyes lehettél, le a kalappal előtted! Még mindig hihetetlen, mintha csak most lett volna, hogy gyakorin beszéltük, hogy kellene egy fórumot csinálni. :)
Ha lesz pár perced, mesélj nekünk a friss anyai élményeidről. :)


Reni, mikor tudod meg, hogy meghettek-e a lombikos dokihoz? Nagyon drukkolok.

Szabcsi, én is a kánikula miatt szeretném elrendezni ezeket a dolgokat. Nekünk is úgy néz ki, már szinte minden megvan, csak még nincs egy helyen, de a kánikula egyik napról a másikra érkezett, és úgy érzem, kicsit meg fog viselni így az utolsó hetekben.
Én holnap megyek vérvételre, ez lesz az utolsó. :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Tegnap voltan dokinál egy hét múlva megyek az eredményért....ha jó (de miért ne lenne az...) hívom a lombikos dokit :) és akkor kiderül..
reni87
Kecskemét
 
 


Köszönöm szépen Csajok, tündérek vagytok! :)

Reni, nagyon-nagyon szorítok Nektek, de rendben lesz, mert rendben KELL lennie! ;)

Szegcsig, tényleg nagyon gyorsan elrepült ez a 9 hónap. Pont tegnap támadt kedvem nosztalgiázni és végig olvastam a gyakorin a hozzászólásokat. Libabőrös lettem. El sem hiszem, hogy sikerült, hogy nekem is megadatott végre. Még mindig nem tudom felfogni. Csak nézem, ahogy alszik itt mellettem a teraszon és még mindig felfoghatatlan, hogy anya lettem. 
Hogy meséljek egy kicsit: nem volt biztos, hogy haza engednek minket a kórházból, mert Norci több, mint 10%-át lefogyta a születési súlyának bent, ezért kérdéses volt, hogy mi lesz. Sajnos nem indult be rendesen a tejem és így ő sem érzett rá, hogy hogyan is kellene szopizni. Persze nem kaphatott se tápszert, se semmilyen folyadékot ennek ellenére sem, mert ugye most az a szuper "hitvallás", hogy anyatejen kívül semmit nem kaphat. De így meg rettegtem, hogy kiszárad. 3. napra már annyit fogyott, hogy az egyik csecsemős nővér titokban becsempészett nekem egy bimbóvédőt, hogy próbáljam meg azzal (amit ugye szintén nem díjaznak, mert nem természetes érzet a babának), hátha könnyebben a szájban tudja tartani, mert ugye annak van egy kis tartása. Feltettem és láss csodát, a babám elkezdett rendesen szopizni. De mindezt csak titokban lehetett. Szóval lányok, szívből tanácsolom, hogy vigyetek magatokkal a kórházba bimbóvédőt, hátha kelleni fog. Nekem sincs befelé forduló mellbimbóm, se nem volt sebes, egyszerűen csak mivel nem volt tejci, nem érzett rá, hogy hogyan ne csússzon ki a szájából. De ettől függetlenül még mindig nem evett, így ugyanez a nővér azt mondta egyik éjjel, muszáj megállítani a fogyást, lépni kell, még ha nem is tehetné. Másnap volt a hazamenetel napja, azt mondta éjjel 3 óránként adunk egy kis tápszert a babának, hogy megálljon a fogyás és legyen a gyomrában valami. Ennek köszönhetően másnap azt látták bent, hogy hopsz, megállt a fogyás, sőt láss csodát, 1 éjszaka alatt még szedett is fel egy picit. Így haza engedtek minket. Persze addigra Norci kicsit be is sárgult, de szerencsére a vérvétel eredménye még lehetővé tette, hogy eljöjjünk. De ha nincs ez a csecsemős nővér, akkor még tuti mindig ott lennénk. 
Aztán ahogy hazaértünk, még aznap estére beindult a tejem és Norci azóta már mindent bepótolt, többet eszik, mint az átlag. :) Olyan 20-25 grammot kellett volna bent ennie, ehelyett ő max 5-öt tudott, viszont itthon átlag 40-50-et bekajál. :) Hatalmas szerencse volt, hogy az a csecsemős nővér a segítségünkre sietett...ő volt az egyetlen.

nady
 
 


Ez hihetelen amúgy...oké hogy a babának az anyatej a legjobb de ha nem tud szopizni inkább hagyják kiszárarni...nem normálisak....
reni87
Kecskemét
 
 


Teszem hozzá, ez nekünk is szörnyű élmény volt és a picinek is. 3 napig sírt, nem tudtuk megnyugtatni, szegénykém úgy sírta álomba magát mindig. Nyilván éhes volt. Ha apa nem lett volna velünk éjjel-nappal (mert családi szobában voltunk), nem tudom, hogy hogy bírtam volna, mert ez lelkileg elég embert próbáló volt. :(

nady
 
 


Azóta bezzeg gyönyörűen eszik, éjjelente csak 1x ébred fel és jó kedvű, mosolygós, kiegyensúlyozott baba. :)

nady
 
 


Nady, elhiszem, hogy szönyű lehetett az a pár nap. Szegény picukra, milyen éhes lehetett, de most már gondolom minden helyre jött, és ez a lényeg.
Várunk bármilyen élményt, tapasztalatot! Olyan jó őket olvasni. :)
Nekünk is már csak 1 hónapunk van hátra a aszülésig. :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Csajok! Következő mensivel indul a mandula :) :) :) ez kb pünkösd :)
reni87
Kecskemét
 
 


Uuuuuuu Reni!!!!!! Ez fantasztikus hír! !!! De örülök Nektek, nagyon szorítok! ;)

nady
 
 


Jajjj de jóóóó!!! Végre valahára!!! Úgy örülök!  Jó lesz végigkövetni a csoda létrejöttét más szemszögből is! :)


Hajrá! :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Sziasztok !
Reni nagyon örülök Nektek,ezerrel drukkolunk!!!
Nady nem semmi megpróbáltatáson mentetek át a kórházban,de nagyon örülök,hogy azóta minden oké.
Szegcsig jól vagytok,nagyon telik az idő lassan mi is sorra kerülünk.
Én a héten elkezdtem az NST-t,a cukor miatt már a 32. héttől mennem kell.Hála az égnek nagyon aktív volt,majd egy hét múlva megyünk legközelebb.A cukromat is ellenőrízték,minden ok.Ja és megcsinálták a 32. heti uh-ot is,a doki azt mondta nagyon tetszik neki a baba,átlagos méretekkel.
A jövőhéttől próbálok lassan mindent elkészíteni,mert nem akarom utolsó pillanatra hagyni.Lesz mit csinálni.
Szegcsig te hogy állsz ezen a téren?
Mindenkinek szép napot,írjatok magatokról!
Nady ha van időd teszel fel képet Norináról?
Sziasztok.
szabcsi382
 
 


Szabcsi! 2 napja pakoltam be a bőröndbe,  és egy sporttáskába. A bőrönd megy majd az osztályra, addig meg marad a kocsiban, a sporttáskába pedig a szülőszoba dolgok mentek. Persze még nem 100%-os, pl hálóingem még egy darab sincs. A baba kórházi ruháit, plusz textilpelusokat, takarót, amiket viszünk be, külön polcon van a szekrényben. Nem akarom, hogy bőrönd szaguk legyen.
Elhiszem, hogy nem akarod ezeket a feladatokat a végére hagyni. Most egy picit jobb is, hogy lehűlt a levegő, több energiám van. Neked is?

Nady!  Igen, nagyon várjuk a képet a kicsi lányról! :) 50-es méreteket hord Norina? :)
Hihetetlen, hogy már két hetes kisbaba!! :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Lányok, annyira klassz, hogy már Ti is a pakolásnál tartotok. Veletek izgulok és értetek. :)
Hihetetlen, hogy máris eljutottunk idáig, mennyire gyorsan repül az idő. Egyáltalán nem tűnt 9 hónapnak.
Örülök, hogy mindenki jól van. :)
Nekem a szülés előtt 2 nappal lett szopis hálóingem, de még az S-es is akkora volt rám, hogy 3x belefértem volna. Egyszerűen utáltam. :P :D Bevittem a kórházba, de végül Apa pólójában voltam (ami nagy és kényelmes) meg egy rövidnaciban. Mondjuk szerencsém volt, mert rögtön a szülés után már vígan mászkáltam, simán tudtam ülni gond nélkül, pedig volt gátmetszés. Így nekem nem irritálta a naci a sebemet.
Norcira az 50-es ruhák jók, bár többnyire 56-osaink vannak, mert 50-esből nincs túl nagy választék a boltokban. De lassacskán majd csak belenövünk. :)

És akkor néhány kép Norináról:





nady
 
 


Micsoda kis tündérke :) <3
reni87
Kecskemét
 
 


De édes picukra!! :) És már most mosolyog! :) Nady, hogy csináltad, hogy ilyen jól tűrted a gátmetszést? Istenem, de irigyellek! Remélem, hasonlóban lesz nekem is részem nemsokára. :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Köszi Lányok! :) <3
Szegcsig, szerencsém volt, úgy volt, hogy nem is kell vágni, de aztán a biztonság kedvéért a dokim úgy döntött, hogy egy kicsit mégis rásegít, csak hogy megadja az irányt, nehogy repedjen. De őszíntén szólva én eldöntöttem már a bemenetelkor, hogy én akkor is lábon jövök ki, ha törik, ha szakad és hogy nem fogok nyavajogni vagy elhagyni magam. Nem engedte a büszkeségem.. :) Most már biztos vagyok benne, hogy minden fejben dőlt el. ;)

Tegnap voltunk 3 hetesek és elértük a 3 kilót is!!! Ami szép teljesítmény a doki szerint, mivel 2550-nel jöttünk ki a kórházból.




Veletek mi a helyzet? Hol tartotok? Éreztek már valamit? Pocak leszállt már valakinél? Állítólag van, akinek hetekkel előbb elindul lefelé. Hogy viselitek a nagy pocit?
Reni, nagy már az izgalom? Párod hogy éli meg, hogy már ilyen közel jártok?

nady
 
 


Picit izgulok...Ő meg aggodik értem...de igazán akkor lesz izgi amikor beültetik a babókat :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Nady annyira szépséges Norina,nagyon kiegyensúlyozottnak látszik.Gratulálok ahhoz,hogy ilyen szépen gyarapszik.
Mi holnap töltjük a 34.hetet.Már kétszer voltam NST-n minden rendben volt.Mocorog olyankor rendesen.Ma elkezdtem kimosni a kisruháit,holnap az egyik felét már vasalom és teszem a helyére.Megszeretném holnap venni neki az ágyneműt és a hétvégén már a kiságyat is a helyére szeretném tenni.Fészkelődök már rendesen.
Remélem még kb. 4 hetet pocaklakó marad,majd meglátjuk.A környékünkön olyan sokan megszültek hamarabb,ettől én is tartok,de megbeszélem a kis picúrommal,hogy még várjon kicsit.
nady,ha elfolyik a magzatvíz mi a teendő?Irány a kórház azt tudom,de mehetünk kocsival,vagy mentőt kell hívni?
Remélem a többiek is jól vannak.
Sziasztok!
szabcsi382
 
 


Köszi szépen Szabcsi, tündér vagy :)
Akkor már szépen haladsz a teendőkkel, végülis most már a véghajrában vagy. :) Remélem a picid szófogadó lesz és kivárja a kiírt időpontot. Norci sajna kicsit akaratos volt és előbb jött...és ez mostanra sem változott. :D :D
Nekem a doki azt mondta, ha elfolyik a víz, akkor menni kell, mert fertőzés lehet belőle. Mikor elfolyt a víz, a párom felhívta, mondta is, hogy menjünk akkor be, nem kell kezünket-lábunkat törni, csak nyugodtan. Kérdeztem, hogy még egy gyors zuhany belefér-e, azt mondta, hogy igen. Mivel nem voltak fájások, még zuhanyoztam, hajatmostam, addig a párom bepakolta a cuccokat a kocsiba, ellátta a kutyusokat és utána indultunk. A víz elfolyása után kb 1,5 órával értünk be. Nyugodtan mehettek kocsival. De az is lehet, hogy Nálad előbb jönnek majd a fájások és csak később folyik el a víz. Olyankor érdemes otthon megvárni az 5-7 perces fájásokat és csak utána indulni. Legalábbis az én dokim ezt mondta.

nady
 
 


Szia Nady.
Köszi az információkat,igen tudom,hogy a fájásokkal jó várni amíg 5-7 percesek lesznek.Képzeld Hédivel eleve 5 percesekkel indult.Én is még lefürödtem,mert azt mondták,ha múlik a fájdalom,akkor az csak jóslófájás volt.De nem múlt így mi is mentünk utána a kórházba.
Ez a hirtelen meleg eléggé megvisel megint.Ma már a babakocsit is kitisztítottuk,lassan alakulunk.
Szegcsig veletek mi újság?
Sziasztok.
szabcsi382
 
 


Sziasztok!


Velünk minden a legnagyobb rendben. A kórházi pakkok el vannak készítve. Mondjuk ami mostanában gyötör, az a fekvéskor érezhető feszülés a bordámnál. Babám teljesen ráfekszik, és annyira feszít, hogy úgy érzem, szétroppannak a csontjaim.
Amúgy minden okés. Vettünk adamo hintát, fel is állítottuk. Sőt képzeljétek, garázstakarítás alatt ráleltünk egy bébi pihenőszékre. Még párom kisfiáról maradt meg, csak évekig azt hittük, hogy üres a doboza. :)
Az én dokim is 5 perceseket mond. Nagyon kíváncsi vagyhok, hogy nálunk mi lesz a menetrend. Gyakren jóslózok, de ezek nagyon enyhék, most már nem is félek tőlük. Magnéziumot még szednem kell csütörtökig, akkor megyek orvoshoz, felír pár homeos bogyót, és szerintem málnalevél teát is innom kell majd.


Most nézem, Norina lassan 1 hónapos lesz?! :) Ez csodálatos. Nady, mennyire van időd a bébi mellett magadra, vagy a párodra, esetleg a háztartásra? Hogy bírja a kicsi ezt a meleget?


Reni, elmúlt a pünkösd, van valami friss híred? :) 


 


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Holnap megyek a dokihoz lesz egy méh vizsgálat ami picit kellemetlen de így tudja alaposan megnézni hogy majd hova rakja a bébiket...meg gondolom felírja a szurikat, tegnapra mondta elsőnek hogy manjek csak anyuéknál voltunk és csak délutánra tudtunk volna pestre érni akkor meg már nem voltak ott így holnap megyünk...picit félek a vizsgálattól van ai azt írja elég rossz van aki meg sem érzi...ilyesm vizsgálatom még nem volt, de minden más nőgyógyászati vizsgálatál azt tapasztaltam edig hogy meg sem érzem...:) (lehet csak ügyes a doim :D ) úgy számolom kb 3 hét és a babák a pocimba leszenek...remélem nem jön közbe semmi.
Most kapok majd egy csomó hormon és hogy ne legyek túlstimulálva (ne legyen hatalmas a petefészkem és a hasamban ne legyen folyadék) rengeteg fehérjét kell ennem...husit leginkább kb napi fél kilót :D szeretem a húst de azt akkor is nehéz lesz ivitelezni mert ebben a melegben nem igazán kívánom...modjuk a csirkecici paradicsommal mozzarellával és hasolók jöhet...már beterveztem csomó finomságot...szerintem a párom külön örül ennek az étrendnek :D
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok.
Reni megy nektek a drukk,remélem nem volt nagyon kellemetlen a vizsgálat.Mindent bele,remélem nemsokára arról számolsz be,hogy a baba vagy babák már növekednek a pocidban.
Szegcsig,örülök,hogy minden oké veletek.Már én is abbahagytam a magnéziumot biztos ami biztos.Az alvás már nekem is elég kényelmetlen.
Ma voltam nst-n,minden rendben van.Várom hogy kicsit alább hagyjon a hőség,mert elég lassan mozgok ebben az időben.
Nady tényleg Norina hogy bírja ezt a hőséget?Szopizik?

szabcsi382
 
 


A hüvely uh kellemetlen volt, de ez a méhszondázás amitől féltem...meg sem éreztem :) kb 3 hét és a pocimban leszne a babák :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

De jó így olvasgatni, hogy kivel mi történik. :) Jó lenne, ha később sem halna ki a kis topicunk, és folytatnánk a tapasztalat cserét akkor is, ha már a Ti babócáitok is megszülettek. 
Mostanában ritkábban jutok hozzá a nethez, de mindig gondolok rátok és olvaslak Titeket. ;)

Szabcsi! A kislányoddal tényleg egyből 5 perces fájásaid voltak? Az nem semmi. Mondjuk én egyáltalán nem tudom, hogy mikor hány percesek voltak, nem mértük, csak emlékszem, hogy volt mikor a kádban ültem, hogy 1-2 percre bealudtam a 2 fájás között. :) Aztán már egymást érték.
Örülök, hogy minden rendben volt az nst-n, jó kis babuci. :)

Reni! Ez fantasztikus!!! Komolyan mondom, veled együtt vártam ezt a pillanatot! Meg persze azt, hogy végre ilyen híreket kapjunk Rólad. 3 hét!!! Csodálatos, hogy már ennyire közel jártok.

Szegcsig! Akkor a párod már gyakorlott apuka, biztos nagy segítség lesz. ;) Képzeld, még a szülés előtti hetekben én is azt hittem, hogy jósló fájásaim vannak, pedig így túl a szülésen biztosra veszem, hogy köze sem volt hozzá. :D Inkább valami kis enyhe méh összehúzódás lehetett. De ha tudtam volna, milyenek az igazi fájások, biztos nem hittem volna jóslónak őket. :D

Jól viseljük a meleget, bár nem mondom, hogy nem volt pár nyűgösebb napunk mostanában. De szerencsére az éjszakákat nem érintette. :) Norci rájött, hogy meg tud fordulni az ágyában, így ha melege van elforog és keresztbe fekszik, vagy fejjel lefelé. :D 
Így:



De leginkább a teraszon szeret sziesztázni:



Őszintén szólva nem mondhatom, hogy kevesebb időm jut magamra vagy a háztartásra, mindent ugyanúgy meg tudok csinálni, mint előtte. Igaz, hogy most néha meg kell szakítanom 1-1 folyamatot, de ez semmiség. Igazán nincs okom panaszkodni. Most hétvégén is egész nap kint grilleztünk meg napoztunk a párommal a kertben, ő meg békésen aludt a babakocsiban. ;)

nady
 
 


Sziasztok!
37+4hetesen ,+30kg rám ... Nagyon nehéz! Már várom ,hogy kibújjon ... A pocakom lakója egy "kis"lány akit ma ultrahangon 3900g-ra becsültek :-D
krisztinam
 
 


 


Sziasztok!


Nady, én már nem is tudom, mik azok a jóslók. Van, aki azt mondja, hogy enyha fájás jellegűek, van, aki szerint a keményedés is annak számít. Nos, sajnos vagy nem sajnos nekem még keményedésem nem volt, viszont alhasi, mensi jellegű görcsöm igen. Tegnap azt hittem, hogy beindult valami (méhszáj nyílás esetleg), mert eléggé éleseket nyilalgatott a hüvelyebe, ki is esett a villa a kezemből egyszer, de ma vizsgálat a doki, és teljesen zárt vagyok még. Azt mondta, hogy így nem lesz jó. 3200 gr saccolták, én azt hittem, hogy az sok, de a dokim, aki súlymániás, csak annyit mondott, hogy most már megszülethet! :) Bárcsak jönne, már nagyon várom. A bokám olyan szinten bedagad már napi szinten, hogy inkább rá se nézek. :(


Norina olyan kis édes. Mit gondolsz, Rád vagy inkább az apukájára hasonlít?


 


Krisztinam! Te is vizesedsz? Esetleg gond van a cukroddal, hogy ennyi kg felszökött? Minden jót kívánok Nektek, és egy könnyű szülést. Szerintem a Te babád is már megérett a kinti léthez! :)


Egyébként engem 38 hetesnek könyvelnek jelenleg.


 


Szabcsi! Ma én is voltam nst-n. Először. Képzeld, ébreszteni kellett a kisfiamat, jól megnyomkodta a pocakomat, az nekem is fájt egyébként, de nem nagyon hatott, és egy ilyen kis rúd féleséggel sokkolta, vagy nem is tudom. Szegény kicsimnek úgy felment hirtelen a pulzusa, hogy csak na. 


Írjatok, mi a helyzet nálatok?


 


 


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Sziasztok!
Végre megérkezett a lehűlés,amit már nagyon vártam.Most jobban is érzem én is magam.
Olyan izgalmasak ezek az utolsó hetek.A  héten már a kiságy is a helyére fog kerülni,a kisrucik már a szekrényben.
Holnap védőnőhöz megyek,szerda nst.
Szegcsig te pontosan mikorra is vagy kiírva?
Nady,olyan szép a kislányotok és már nagyon sokat nőtt.
Krisztinam kitartás,már lassan a végén jártok ti is!
sziasztok.
szabcsi382
 
 


Szabcsi, június 30-a a mi dátumunk. :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Szegcsig, nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül mekkora súllyal fog születni a babátok. Nekem tökéletesen eltalálta a doki az utolsó vizsgálat során, viszont az unokatesóméknál 3500 grammot mondtak, 2 hétten később mégis csak 2800-zal született a kisfiúk.
Uhhh..ne is említsd...a lábdagadást utáltam a legjobban. :S Szörnyű volt, kényelmetlen és ráadásul ha ránéztam...pfff... :D :D
Nekem a végefelé sokat keményedett a hasam, néha már igen kellemetlen volt. Viszont emlékszem, a szülés előtti nap mondtam a páromnak, hogy olyan érzésem van lent a hüvelynél, mint mikor gyerekkoromban feltörte a bicaj nyerge. :D Valószínűleg akkor már nagyon lent lehetett a kis buksija és az volt az a nagyon nyomó érzés.
Milyen rúd volt az nst-n? Mi volt az? Ilyet még nem is hallottam.
Hogy kire hasonlít Bigyókat (ahogy mi hvjuk)? Szerintem teljesen apukája, belőlem kicsi sincs benne, szóval nálunk az apa kiléte nem is lehet kérdés, viszont hogy ki lehet az anyukája...? :D :D ;)

De inkább döntsétek el ti, hogy hasonlít-e rám:




Szabcsi, köszönjük szépen! :) A kis lehűlésnek mi is örülünk, sokkal jobban alszunk éjjelente. ;)
Tényleg nagyon izgi a véghajrá, veletek együtt izgatottan várom már, hogy láthassam a piciket.

nady
 
 


Nady! Nagyon cuki ez a kép is! Olyan szép anyuka vagy! :) Norina milyen pici és édes, igazi gyönyörűség.
Legközelebb meg fogom kérdezni a szülésznőt, vagy a dokimat, hogy az a sokkoló mi volt, állítólag, úgy olvastam, hogy ultahangot bocsát ki, de majd kiderül. Én is nagyon kíváncsi leszek az igazi súlyára, most azt érzem, hogy még nincs 3 kg, de ki tudja. Azóta nálam semmi, annyire szeretném már látni, fogni, érezni a babám, remélem én sem fogom túlhordani. 


Köszönjük a drukkot!


 


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Sziasztok! :) Szép estét mindenkinek :D Végre egy év után sikerült összehoznunk :) 18hetes kismama vagyok,nagyo örülünk neki,s nagyon várjuk már a picikét.Csak ez az allergia ne lenne..""ebbe bele lehet bolondulni"" nagyon rossz =/ de ezt leszámítva semmi panaszom :)
kicsi888
 
 


:) Hétfőn leszívják a petécskéket majd másnap telefonálni kell mennyi termékenyülnt meg és szerintem szerdán vagy csütörtökön kerülnenek a bébikék a pocimba :) Majd még írok :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok lányok,látom mindenkinél zajlik az élet.
Sajna nálunk sem múlt el ez a pár nap nyugodtan.
Kedden elkezdtem hányni,ment a hasam,mint utóbb kiderült benyeltem egy vírust.Rohanás a kórházba a doki utasítása szerint,ahol kiderült,hogy vannak fájásaim és a méhszáj is kinyílt.Egész éjszaka szülőszoba,infúzió,tüdőérlelő a kicsinek és hála az égnek sikerült leállítani a szülést.
Ma a dokim nagy lelkűen hazaengedett,de a lelkemre kötötte,hogy szigorú fekvés.Nagyon remélem még egy darabig bennt marad a drágánk.Egyébként teljesen jól van,olyan 2500 g-ra saccolják az ultrahang szerint.
Reny szurkolok Nektek.
Nady nagyon aranyos  a fotó,szépek vagytok.
Mindenkinek kellemes hétvégét!!!
szabcsi382
 
 


reni, nagyon szurkolok nektek, őszintén remélem, hogy sikerül egyből!
annyi tanácsot adnék kéretlenül, hogy kérdezd majd meg a biomókusokat,hogy apa biopsziáját hány részletben fagyasztották és mennyit használtak el belőle :)
kiváncsian várom a fejleményeiteket, hogy hány petécskének lehet szurkolni a randiján, a sikereseknek, meg, hogy szépen osztódjanak ;) sok sikert, figyelem a fejleményeidet, örömmel segìtek, bármi kérdésed van az eljárással kapcsolatban, eléggé kiművelődtem, amikor nemrég túlestünk az első alkalmon :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Mi pesten a Krioban fagyasztottunk és ott meg mondták hogy 2*4 és a intézetben meg kértek 2 ampullát szóval marad még 6 de azért köszi a tanácsot :)
reni87
Kecskemét
 
 


Egyébként Helenka te hogy vagy? mikor indultok megint?
reni87
Kecskemét
 
 


18. napomon vagyok, köv. ciklus középidő uh, és már írja is az utána következő stimura a receptet :) már szedem az inofolic-ot, méhpempőzök és júliustól terhesvitamin

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Csak az a baj, hogy elsőre sem velem volt a baj. A szervezetem toppon volt, de ugye a hozott anyag meg biopszia révén rossz minőségű, amellett, hogy 10-ből 9 pontot ért el az értékelésen... Sajnos erre most is számítani kell, a sok szupercucc mellett, amit szedek


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


7 petét szívtak le ma :) holnap kell telefonálni hogy hányan termékenyültek meg :)
reni87
Kecskemét
 
 


Picikénk itt van a pocimban :) csak egyetlene maradt...de Ő jó erős lesz :)
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! Hogy felpörögtek az események!!!! Úgy örülök!!! :) Mikor fogsz tesztelni legkorábban?
Ez nagyon izgi. :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


9.-én :) Szegcsig Te hogy vagy? nagy már az izgalom?
reni87
Kecskemét
 
 


Nagyon-nagyon drukkolok! Biztosan erős bébi lesz! :)
Igen, mondhatjuk. Csomag készen áll, tegnap vizsgált a doki, 1 ujjnyira nyitva vagyok, végre valahára. 2 napja volt egy érzésem, hogy talán beindul valami, de aztán mégsem. Most ismét úgy érzem magam, mint akinek hónapjai vannak még a szülésig. :)


 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Reni! Nagyon-nagyon gratulálok...persze csak halkan, az igazi üdvrivalgás majd akkor jön, mikor a kezedben lesz a pozi teszt. Biztos, hogy ez a babó titeket választott. ;)

Szegcsig!!! Uuuuu de izgi!!! Akkor most már biztos nincs sok hátra. Picit sem félsz?
Az, hogy nyitva a méhszáj, nem veszélyes? Nem értek hozzá, csak kérdezem. Nem kell feküdnöd? Vagy nincs fertőzés veszély?
Akkor neked már "1 ujjnyival" rövidebb lesz a vajúdás. ;)

nady
 
 


Nady! Ááá, dehogy veszélyes. Ilyenkor már az a jó, ha minél előbb kitágul az ember lánya, hogy ne szüléskor kelljen erre még pluszban várni. Képzeld, hétfőn még sehogy sem álltam, totál zárt volt, szerdára nyílt ki, de a dokim szerint még van hova "fejlődni". :) A szülésznőm szerint ezen a héten nem babázunk még, de én legszivesebben már most szedném a cókmókomat.  :)

 Pregnancy Ticker
szegcsig
 
 


Milyen bátor vagy, le a kalappal! Én nem voltam....sőt. .. :D
Szuper, akkor legalább tényleg előrébb vagy. ;) Csak nem tudtam, hogy ilyenkor nem áll-e fent fertőzés veszély pl.
Annyira kíváncsi vagyok már a picidre. Mindenképp értesíts, ha akció van! ;)

nady
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: