Új privát üzeneted érkezett!

Ha áprilisra várod a babát, csatlakozz! :)
lilacitrom
Budapest
 
 


Szia!
Ma teszteltem pozitívat! 

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Szia Antifor! Grat.:) Én júliusban teszteltem pozitivat, 2 hete voltam dokinál, szerdán az első uh. is megvolt. Nem biztos, h április lesz a baba, március 30. környékén fogok szülni. Majd irj, h mi ujsag veletek!

Kép
Kép
esztis
 
 

 
 

Szia Esztis! Neked is gratulálok! :) Vizsgálatra csak 25-én megyek, az még egy örökkévalóságnak tűnik. Neked az első babád lesz? Hogy viseled a várandósságot?

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Sziasztok! :-)

Először is gratulálok mindenkinek, aki babát vár!!
Én már június óta szedem az inofolicot és más vitaminokat is. Úgy terveztük a férjemmel, hogy ősszel belevágunk a projektbe, de mivel már 3 éve házasok vagyunk, természetesen addig sem vigyázunk nagyon....
Most 3 napja késik.... Kíváncsi vagyok mi lesz. Remélem itt a helyem közöttetek! :-)
picilany23
 
 


Szia picilány 23!
Reméljük, hamarosan lehet Neked is bátran gratulálni! :)
Tüneteid vannak? Írj majd a fejleményekről!

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Reggeli rosszulleteken kivul jol viselem, az is hamar elmulik ha eszek vmit. Mar van egy 7 eves lanyom. februar ota probalkoztunk a babaval. En 2.-an megyek az elso terhesgondozasra de en is alig birom kivarni :D

Kép
Kép
esztis
 
 


Reggeli rosszulleteken kivul jol viselem, az is hamar elmulik ha eszek vmit. Mar van egy 7 eves lanyom. februar ota probalkoztunk a babaval. En 2.-an megyek az elso terhesgondozasra de en is alig birom kivarni :D

Kép
Kép
esztis
 
 


Sajnos a ma reggeli teszt negatív lett.... A pajzsmirigyem nem a legjobb, szedek is rá gyógyszert, de a peteérésem a 21-23. napon szokott lenni. De a tesztnek már ki kellene mutatnia... Persze még mindig késik, a melleim megduzzatdak már pár napja, a szokásos pattanások, amik menzeszkor jeletkeznek, már el is múltak...
Szóval még mindig várok. És bár babában ebben a ciklusban már nem reménykedem, azért remélem nincs más bajom sem.
picilany23
 
 


@picilany23:


Fel a fejjel! A Te babád tudja, hogy mikor kell neki jönnie, mikor lesz minden a legjobb az ő fogadásához.


Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Antifor, hogy vagy? Vannak már babás tünetek?:)

Kép
Kép
esztis
 
 


Sziasztok lányok!

Gratula a pozikhoz! :)
Én 17-én teszteltem pozit, az első gyógyszermentes hónapban! :) Majdnem kétszer olyan hosszú volt most a ciklusom mint eddig. Az 50. napon volt a pozi teszt és másnap az UH-on kiderült, h kb. 4hetes vagyok még csak. Jövőhéten megyek a következő UH-ra, nagyon várom már! Igazából én ezt a korai szakaszt kihagytam volna, most még nagyon izgulok, h minden rendben legyen és meg is maradjon a pici!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


sziasztok! először is gratulálok mindenkinek!én kb egy hete vagyok tudatában a dolognak.picit félek is :D

szandika901108
Kecskemét
 
 


Szia payne! En is aggodtam, pedig nem az elso baba, de mostmar kicsit megnyugodtam. Ma vagyok 9 hetes. Ha az uh-n mindent rendbe talaltak akkor mar nagy valoszinuseggel nem lesz gond. En holnap megyek haziorvoshoz, csutortokon vervetelre. Szandika, neked is grat:) mitol felsz?:D

Kép
Kép
esztis
 
 


@esztis:


Köszönöm kérdésed, szerintem úgy vagyok, ahogy ilyenkor illik lenni. :)
Tüneteim: nagyon erős hányiger, eddig csak ma reggel hánytam, ételundor, szagundor, cicim már nem érzékeny, de nagyot nőtt, fáradtság, szétszórtság, hamar elérzékenyülök. Voltak menstruációs jellegű tüneteim, na attól az elején nagyon megijedtem. Mostanra megszoktam. Egyre többet pisilek.
Elvileg ma vagyok 6+4 napos. Ma mentem volna az első vizsgálatra, amit már annyira, de annyira vártam. Utoljára az államvizsgám előtt izgultam így. :) Elmaradt, épp szülést vezetett a doki. Holnap megyek.
Mesélj Te is! :)


Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Payne és Szandika!
Az izgalom és a félelem nálam is megvolt/van. Terveztük és akartuk a babát, de mikor megtudtam, h sikerült, akkor az azért baromi ijesztő is! Hiszem, h meg kell gyászolni kicsit a baba előtti időt, ami gondolom nem csak 1 lépéses búcsú lesz. 
Meg az izgalom, h minden rendben legyen. Most, h erősödnek a tüneteim, kicsit megnyugodtam, de az első ultrahangot úgy várom. Azt hiszem, meghallgatni a szívhangját ... csodálatos lesz. És persze rettegek kicsit, h mi van ha nem lesz szívhang. Próbálok pozitív lenni, egyre jobban megy. :)

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Sziasztok!

Várom nagyon azt a jövőheti UH-ot! Jó lenne egy szívhangot hallani, azért megnyugodnék kicsit. Nekem meg igazából alig vannak tüneteim, mármint a brutál érzékenységen kívűl. Normális esetben is elsírom magam bármin ami egy kicsit is megható vagy aranyos, na most aztán pláne! De kimondottan reggeli rosszuléteim nincsenek, aminek egyébként örülök, de most olyan kicsit mintha nem is lennék babás... Mellem érzékenyebb mint szokott, tehát azért akad egy-két dolog amit tünetnek lehet mondani, csak nem akarom bebeszélni sem magamnak, hogy azért érezzem, mert "kell".
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok! KB másfél hete tudom, hogy babánk lesz. Holnap kezdem a 7. Hetet. Most egy kicsit meg vagyok ijedve. Pénteken voltam dokinál, pont vizsgálat előtt vettem észre, hogy kicsi barnázásom van. rögtön szóltam is neki, de azt mondta minden rendben van. Szívhang még nem volt. Szombaton délután jóval erősebb lett, irány az ügyelet. Doki megvizsgált, eddig semmi gond, zárt méhszáj stb.De még mindig barnázás. Most pénteken kell visszamennem. Remélem most is minden rendben lesz és már szívhang is lesz. Hányinger, mellfájdalom van, estére mindig erősödik. Ha minden rendben lesz április végén már a kezemben tarthatom. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de jólesett kiírni magamból. Gratulálok minden babásnak :-)
melcsi83
Németország
 
 


Payne: Szerencsere nekem sincs eros hanyingerem, kicsi van minden reggel, ennem kell es elmulik. Nekem a 2 hettel ezelotti Uh-n nem hallgattuk szivhangot, azt mutatta csak a doki, h a kepernyon az a pulzalas a szive. Antifor,a tunetek megvannak, jol van a baba is:) En ezert orulok a reggeli kis hanyingeremnek es a ketszer akkora cicimnek, innen tudom h minden oke:) Melcsi, sztem ne aggodj, pihenj sokat. Sokan barnaznak az elejen, es a dokid szerint minden rendben. En a lanyommal a 17. het korul barnaztam par napig.

Kép
Kép
esztis
 
 


Köszi a biztató szavakat :-) Pihenek, de azért nem tudok teljesen megnyugodni. Első baba lesz, akire 2 éve várunk. És hipp-hopp mikor nem is számítottam rá megjelenik a pocimba. :-) Dokit kérdeztem a sárgatest hormonról,hogy esetleg nem lehet-e az a baj, de lebeszélt a bogyókról.Bár már én is úgy hiszem az nem lehet baj, mert délutánra úgy fájnak a melleim, alig tudok hozzáérni. Úgy olvastam ez is attól a hormontól van. A hányingerem is egyre erősebb, főleg délután az is. Úgy szeretném már én is hallani a kis szívét! Remélem holnap!
melcsi83
Németország
 
 


Köszi a biztató szavakat :-) Pihenek, de azért nem tudok teljesen megnyugodni. Első baba lesz, akire 2 éve várunk. És hipp-hopp mikor nem is számítottam rá megjelenik a pocimba. :-) Dokit kérdeztem a sárgatest hormonról,hogy esetleg nem lehet-e az a baj, de lebeszélt a bogyókról.Bár már én is úgy hiszem az nem lehet baj, mert délutánra úgy fájnak a melleim, alig tudok hozzáérni. Úgy olvastam ez is attól a hormontól van. A hányingerem is egyre erősebb, főleg délután az is. Úgy szeretném már én is hallani a kis szívét! Remélem holnap!
melcsi83
Németország
 
 


Sziasztok!

Melcsi, mindenkép írj, h mi volt a dokinál!
Hiányoltam a hányingert, 2 napja majdnem le kellett szálnom a buszról munkából hazafelé, este 8kor! :-P Tegnap viszont szinte semmi nem volt, a hasamat éreztem párszor feszűlgetni! Viszont sokat iszom és nem is erőltetve! Mindig gondom volt az ivással, volt h egész nap csak kávét ittam és nem voltam szomjas se. Most 2-2,5 l folyadékot megiszok az tuti!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Payne, Doki szerint minden rendben van. 3.34 mm a kicsi és a doki látott már pulzáló mozgást. Hát én nem, erre azt mondta, hogy kell hozzá egy kis fantázia :-) De szerintem inkább rutin :-D Barnázgatás is mintha enyhülne. Hányinger nekem is van, néha nagyon erős, de alapból nem vagyok hányás, remélem most se leszek.
Nálam most előjött a derékfájás. Nem korai ez kicsit? Úgy érzem elszakadt a derekam és az egész medencém. Szép is az első baba, semmit nem tudok mire számíthatok :-)
Az ivászattal én is így voltam. Mondjuk most is, de próbálok minél többet inni. a tejjel vagyok îgy, literszám tudnám inni, pedig eddig nem voltam oda érte.
melcsi83
Németország
 
 


Hű,először köszönöm a bíztató szavakat,nagyon aranyosak vagytok ! A félelmem oka,hogy volt már egy vetêlêsem a 12 hét után.kb 2 éve.meg persze h minden rendben legyen :)
szandika901108
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek reggel UH-ra és kb. 6 hetes vagyok most. :) Talán meg tudja mondani az orvos kicsit pontosabban, bár ezt nem tudom. Fogalmam nincs mikor volt  peteérésem... :P
Várom már, kíváncsi vagyok mit látunk majd holnap!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Payne! Mi újság? Várjuk a fejleményeket :-)
melcsi83
Németország
 
 


Sziasztok!

Nem volt UH! A XX. kerületi sztk-ban nincs UH, kaptam egy beutalót a dél pestibe 10.-ére. :( Csodás ez az egész egészségügy, komolyan. Most voltam itt előszőr, budafokra jártam eddig az éves szűrésre. Viszont Erzsébeten lakok jelenleg, tehát ez sokkal közelebb van. 2 hete 5 órát vártam budafokon, hogy bejussak egy 5 perces vizsgálatra, plusz 2 óra utazás, mindezt hajnalban. Jó, gondoltam majd most megnézem ezt, ami itt van gyalog 5percre. Itt is vártam vagy 1 órát, bejutok és kiderül, h még meg UH-zni sem tudnak ott csak a kórházban. 10 nap múlva. 
A kövi terv, hogy holnap munka után irány budafok és ott legalább megnéetem magunkat, h egyáltalán minden rendben van e. Bár most telefonon az asszisztens azt mondta, hogyha nem ott lakok terhesgondozásra nem is mehetek oda, de ezt majd holnap elmondják, hogy hogy van.
Csalódott vagyok most nagyon.... Ezt az UH-ot várom 2hete. :(
Igazából magánrendelőbe kéne menni, de az alkalmankét 15ezer azért kicsit húzos, főleg 2hetente.
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is, első babámat várom, április 30-ra vagyok kiríva, jelenleg 5+3 napos vagyok és izgatottan várom a jövő hétfőt, akkor megyek először dokihoz és bízom benne, hogy lesz szívhang :) 
Minden nap tesztelek és örülök, ahogy erősödik a vonalka. 
Cicik fájnak, hőm 37.5, alhasi szurkák, érzetek vannak, érzékenyebb vagyok kicsit az átlagosnál és aluszékonyabb, de egyelőre ennyi, úgy érzem jól van a babó :) 




hunnybunny
 
 


Hát igen a magyar egészségügy :-( Szomorú ez a helyzet. De annál nagyobb lesz az örömöd payne, ha majd meglátod az UH képet :-)
Hunnybunny gratulálok a babához. Ezek a tünetek nekem is megvannak.plusz hányinger és most kicsit fájdogál a derekam is. Én április 20-ra vagyok kiírva. :-)
melcsi83
Németország
 
 


@antifor:


Antifor! Köszönöm a kedves szavakat! Nincs csüggedés, várjuk szeretettel és türelmesek vagyunk!
Viszont nagyon drukkoltam, de látom, nem jutottál be dokihoz. Azóta mi a helyzet?

Gratulálok a többi kismamának is!! :-)
picilany23
 
 


Köszi Melcsi, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a babáddal, de ez tök jó jel, hogy múlik. Van még, vagy elműlt teljesen? 
Én mindig kis félelemmel nézem a bugyit pisilésnél, mert sajnos múlt hónapban volt egy nagyon korai le sem írom mi. Úgyis tudjuk. Na akkor én is barnáztam és másnap reggel már elöntött a vér. úgyhogy most rettegtem az első héten, de most már kicsit nyugodtabb vagyok. Igazán persze majd hétfőn nyugszom meg szerintem, ha már látom is, és főként, ha szívhang is lesz már. 6+2  napos leszek akkor, remélem már lesz. 

De most olvaslak, hogy neked még a 7-en sem volt, mikor először mentél, ugye? Szóval bármi lehet.. 
Kinek mikor fogant meg.. 
Amúgy ez a derékfájdalom nálam már az első nap óta van picit, mikor görcsölgetett még kicsit a pocak, mintha hátrafelé ment volna a fájdalom a derékba. Nagyon enyhén még néha érzem, de már szinte semmit. 
Ez most nagyon kellemes időszak, mert konkrét bajom nincs, nem fáj semmi, nincs hányinger sem, néha érzem a babát, és este nagyon jókat alszom :) Remélem végig ilyen csodálatos lesz :)

Drukk mindannyiónknak :)
hunnybunny
 
 


@picilany23:


Nagyon kedves vagy, hogy gondoltál ránk! :)
Másnap végülis bejutottam a dokihoz. Azt mondta, hogy minden rendben. Szívhangot nem hallgattunk (lehet, h mert az ő gépe olyat nem tud), csak apró pulzálással jelezte, hogy ott van. Nagyon nagy megkönnyebbülés volt hallani, h minden ok. 3 hét múlva megyek megint. Addig marad a fáradtság és a rosszullét. :)

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam UH-ra! 9mm! :) Szívverést nem néztünk sajnos. Talán majd legközelebb, akkor már a XX. kerületi dokihoz kell menjek. Jövőhétre úgyis kaptam beutalót UH-ra innen is! :P Most jönnek majd az egyéb vizsgálatok is, vérvétel, meg EKG, illetve a védőnőhöz is el kell menni.
Április 18ra tippelte a doki! :D
Most már kicsit nyugottabb leszek talán, és végre elkezdem elhinni, hogy babánk lesz! :D
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Jajj de jó, látom mindenki lassan elhiszi a babásságot, örülök, hogy minden rendben veletek és hogy szépen nőnek a babák :)


Én nagyon be vagyok fosva a hétfői dokitól, egyben nagyon várom is, nagyon remélem, hogy minden rendben. Ma vagyok 5+5 napos. Cicik nappal fájdogálnak, pocit néha érzem, hőm 37.5-37.7 körül alakul napközben és este zsákként dőlök el 9-kor. Na és éjjel megyek pisilni persze, ami eddig sosem játszott. 
Annyira reménykedem benne, hogy minden oké.. fárasztó ez a sok aggódás..

hunnybunny
 
 


Hunnybunny, minden rendben lesz hétfőn! :) Csak győzd kivárni! :)
Fáradtság az nekem is megvan, hulla vagyok nap végére. Plusz kicsit szétszort is vagyok az elmúlt napokban.
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Köszi drága vagy. Legtöbbször attól borulok ki, hogy nem érzek semmit :) 
Ha nem fáj az a baj, ha fáj az :D wááá :)
2 nap a dokiig, féllábon is kibírom :)

Egyébként ti sokat teszteltetek? Nekem egész sorozat van, minden reggel csináltam, a mait kivéve, de már bánom :) Amíg nincs vérvétel, a hcg változást azért szépen mutatja az is. 

Nektek az 5 hét végére már teljesen egyforma volt a két csík? erősségre? Már aki még olyankor tesztelt :)
hunnybunny
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a csoporthoz, ha megengeditek. Én még csak kedden teszteltem egy határozott, de halvány pozitívat, de természetesen késik is már 4 napja, tehát gyanus a dolog. Nekünk már a második babánk lenne, ha tényleg úgy van. Bár számolgatásaim szerint Ő már inkább májusi baba lesz, mint áprilisi. De, mivel Ti nagyon szimpik vagytok így gondoltam ide írok. Dokihoz még nem megyek, várok még 2-3 hetet vele.

Lilypie Pregnancy tickers
zsuzsmi
 
 


Örömmel látunk Zsuzsmi! Üdv itt! :-) És gratula! :-D Régóta próbálkoztatok?
Hunnybunny, 4et csináltam. Az első kettő még negatív volt (nem csoda akkor volt még csak peteérés kb), aztán 2 erős pozi egymás után két nap! Első nap nem is reggel, de kiugrott a két csík! 4-5 hét között voltam akkor! :-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Payne, kedves vagy! Én is szeretnék gratulálni mindenkinek, aki ebben a cipőben jár. Nekünk most ez a 2. próbálkozás volt és úgy néz ni ok. Az lányom 3. próbálkozásra jött össze annak idején. Mondtam is, hogy egy 3. babához majd még próbálkozni sem kell, csak úgy itt terem majd. Bár szeretnénk megállni kettőnél. :)

Lilypie Pregnancy tickers
zsuzsmi
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha nem gond, ha minden igaz első babámat várom, nagyon izgulok pozitiv tesztem az van illetve hanyinger hányás roszullét is szagundor is megvan a főzés egyre nehezebb. Jövő héten szerdán megyek első vizsgálatra remélem minden rendben lesz. Neten kalkulatorba néztem az alapján 7 hetes terhes vagyok és április 24-e körül kellene meglennie nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz és semmi gond nem lesz nagyon várjuk már. Üdv. Mindenkinek és akik már biztosan tudják nekik gratulálok és boldog babavárást kívánok remélem én is boldogabb leszek ennél is jövő héten mert már láthatom is. :)
nicky2214
Pannonhalma
 
 


Üdv Nicky! Gratula! :-D
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok! Gratulálok az újaknak, látom jöttetek páran, míg nem voltam fenn! :) 
 
Hunnybunny, én 1 tesztet csináltam, 1 nap késés után, már akkor erős pozitiv volt, de azért rá egy hétre csináltam még egyet...:D

El se hiszem, h jövőhéten vége az első trimeszternek. 15.-én megyek a 12 hetes UH-ra. 

Szerdán voltam az első terhesgondozáson, ott is megnézték UH-n, már teljesen baba formája van, és össze-vissza kapálózott.

Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de Én már a várárolgatásnak is nekiláttam, persze még csak apróságokat, vagy ami épp nagyon-nagyon megéri :D 

Kép
Kép
esztis
 
 


nicky: Én talán most szombaton főztem először normális ebédet mióta terhes vagyok. Egyrészt a meleg miatt sem volt kedvem a tűzhely mellett állni, meg vhogy gyomrom se volt hozzá.

Kép
Kép
esztis
 
 


Sziasztok!
Múlt héten teszteltem azonnal erős pozitívat, kalkulátorok alapján máj 2-3, de tuti, hogy korábban lehetett, így szerintem áprilisi babó lesz, ezért jelentkeztem ide hozzátok :-) Szerdán megyek először uh-ra, irtóra izgulok, már aludni sem tudok. Múlt hét szerdán egész nap erős hányingerem volt, azóta nagyon haloványan, ritkán. Inkább csak az állandó megjövős érzés van, izgulok nehogy valami gond legyen.
berill78
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!
Esztis, hogy rohan az idő! Már a harmadán túl leszel mindjárt! :) Nem is olyan hosszú az a 9 hónap, pikk-pakk itt lesz a baba! :) Én még csak nézelődök, hogy mi mindent kell majd beszerezni a babónak. Minden olyan cuki!!! :)
A hányinger most úgy látszik nálam is alábbhagyott kicsit. Az elmúlt napokban alig érezhetően volt csak. Maradt a hasfeszülés és a cici érzékenység. ;)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Esztis köszönöm a biztató szavakat akkor van még mire néznem. De jó már neked lassan ennek a résznek a végén vagy ... én meg még csak most kezdem de így legalább tudom hogy minden reggel hogy még ott van :) Ami megéri azt meg is kell venni.

Berill78 veled vagyok én is holnap megyek du dokihoz már aligvárom másra ss tudok gondolni csak hogy minden rendben lesz ott lesz fogom látni szóval már kész vagyok én mindig azt hittem ez olyan öröm felhőtlen boldogság de nem csak ez hanem rengeteg kétely félelem és idegeskedés van még az emberben lehet csak az elején de bennem kavarog mknden de közbe meg annyira örülök neki ez az egy biztos :)
nicky2214
Pannonhalma
 
 


@berill78:


Emlékszem ezekre a napokra. A "megjövős érzéstől" először nagyon megijedtem, aztán persze gyorsan utána olvastam. Közben meg a várakozás arra a napra, amikor végre elmehettem a dokihoz... nagyon szadi. :) Képzeld, én úgy jártam, h 2 héttel előtte foglaltam időpontot az orvoshoz, meg is érkeztem, amikor kellett, de elmaradt a rendelése, mert éppen szülésen volt. Másnap tudtam menni, már teljesen elcsigázottan, és sajnos aznap már a párom nélkül, de tényleg megkönnyebbülés volt.
A doki óta meg az van, h kb minden nap rosszul vagyok (hányinger, szagundor, stb.), de ha meg mégis van 1 könnyebb napom, azonnal elkezdek izgulni, h minden rendben van-e Őpocaklakóságával. :)

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


@esztis:


Nahát! A 12. hét olyan misztikusnak és hatalmas mérföldkőnek tűnik, legalábbis innen, a 8. hétről nézve. :)

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


@payne:


Ti hányadik hétben vagytok?
Cicifeszülés? Én mostanra (8. hét) már ki is nőttem a melltartóméretemet.  A tüneteim meg nem akarnak enyhülni. A párom már kezdi unni, h nekem mostanában minden nagyon büdi. :D

Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Sziasztok lányok!
Antifor, kb 7+4 nap. :-) Kicsit izgulok is, h elmúlt a hányingeres időszak, de remélem minden rendben van a babóval és növöget szépen! Holnap megint UH!! :-D Tök jó, h két kerületben is elkezdtem járni, így most 1-2 hetente megyek! ;-) Kiélvezem! A holnapi után sztem már csak 1hónap múlva kell majd.
Berill, Nicky, meséljetek mi volt a dokinál!
payne
Budapest XX. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: