Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Még nincs topik így csinálok egyet.
Várom mindenki jelentkezését egy kis dumcsira, akik 2016 májusára várják babájukat!

Üdv:Melinda

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Szia Melinda!

Én még nagyon halkan örülök!

Hétvégén nem kellene megjönnie, van már pozitív tesztem.

Te? Hol tartasz?

Kép
helgus22
 
 


Hogy kedvet csináljak írok magamról.

Már két gyremekem van Zsombor és Panni, mindketten ovisok. És a hetekban pozitiv tesztek sora készült, így ha a természet is úgy akarja, akkor nagycsalád leszünk :)
Dokihoz a jövő héten szeretnék elmenni, feltéve, hogy melo + család melett sikerül. Mert igen, második gyermekem 2 évesen bekerült a bölcsibe és azóta a munka világában próbálom magam hasznosítani.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 

 
 

Szia helgus22 :)

Nekem ez az 5. hetem. Nekem már meg kellett volna jönnie, de eddig még semmi (szerencsére) :)

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is gondoltam elindítani "ezt" a topikot, de még nem merek annyira örülni. Viszont, ha már itt van... ;-)
Rólam annyit, hogy 31 éves vagyok és (remélem) első babámat várom. Külföldön élünk, sajnos családból, baráti körből nem sok segítségre számíthatok, de már nagyon vártuk ezt az időszakot. Ha minden igaz, 5 hét +1 napnál járok. Kb egy hete csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Elmentem orvoshoz időpontot kérni, de csak 21-ére kaptam (mert hogy még nagyon pici, növesszem még). Addig szerintem megesz az izgalom :-D

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek! Halk gratuláció!

Bemutatkoznék én is...31 éves vagyok, 2 kisfiú anyukája. 8 és 2 évesek. Nekem is van egy Zsomborom és egy Csongorom!
Nem árulok el titkot, h minden vágyunk egy kislány, így mindent bevetettünk, tudatosan készültünk! Már csak reménykedek, h minden rendben legyen!

Orvoshoz én 30-án tervezek menni. Kértem időpontot már múlt héten...vagy rákszűrésre, vagy kíváncsiskodni :-D .

Csajok!
Mit éreztek? Vannak tüneteitek?

Kép
helgus22
 
 


Én ma kértem időpontot jövő héten kedden 15-én megyek. Remélem be is jutok, időben, mert utána fél 10-re meg egy ktelező oktatásra kell mennem a munkahelyemre... De még így is elég nagy szerencsém van ezzel a fejtágítással kapcsolatban, mert legalább a munkából nem kell elkérenem magam, mert aznap pont később kezdünk

Tünetek: nekem egyik babánál se voltak nagyon látványos, erős tüneteim... Max annyi, hogy többet megyek pisilni, nincs olyan éjjel, amikor ne kelnék fel. Émelygés akkor szokott lenni, ha két étkezés között hoszabb idő telik el, és a farkas éhség rámtör. Cici feszülés hááát a korábbi "mell nagyobbodásoknak" köszönhetően most pont belefér a böréb :D Teltebb, de nem feszül...




Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok! Először is mindenkinek csendben gratulálok :) Nem vagyok az az irogatós fajta, de kedvet kaptam, ahogy így olvastam a történeteiteket. Magamról: 29 éves vagyok és van egy 2 éves kisfiam Gergely és halkan örülök, mert eddig még nem jött meg és van egy pozitív tesztem is :)  Apukával terveztük, hogy még mielőtt a Gerinek 3. szülinapja lesz legyen kistestvére, eddig talán sikerült. Most vagyok 5 hetes és 3 napos. Pisilni nekem is sokat kell, a cicim belefér a ruhájába, mert még van helye nőni :) Elég gyakran fázok éjjel, de nagyon. Hosszú pizsomában alszom 23 fokos szobában vastag zoknival és kettő takaróval kell takaróznom, hogy ne fázzak. Nálatok is volt ilyen?
Dokihoz még nem kértem időpontot, de jövő héten tervezek menni.

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Egy halk gratuláció tőlem is a topik bővüléséhez ;-)
A tünetek nálam azzal kezdődtek, h párszor picit megszédültem és nagyon fáradékony lettem. Első baba lesz, még nem igazán tudom, h mit "kell" érezni, de a hasam szokott fészülgetni, szurkálni.
A legújabb viszont, akit észrevettem magamon az az édességek elutasítása! :O eddig nagyjából tudatosan kerültem, odafigyelek a táplálkozásra, életmódra, de azért ha igazán megkívántam nem vontam meg magamtól. Most viszont egyszerűen nem is esne jól. Beleharaptam egy palacsintába, majd odaadtam a férjemnek, mert alig bírtam lenyelni azt az egy kis falatot is.

dabida
Németország
 
 


Üdv Katus!
Észrevettétek, h 4-ből hármunknak 2 éves gyermeke van? :)

Melinda:
Mosolyogtam a cicis megjegyzéseden.
Én még szoptatok, így van töltelékem :D

Különösebb tünetem még nekem sincs. Általában 6-12 hétig jelentkezett nálam az émelygés.
A fázás rám is jellemző.

Vitaminnal hogy álltok? Én holnap veszek...
helgus22
 
 


Szia helgus :)

A vitaminokkal úgy, hogy az elsőnél szedtem femibiont, meg supradynt, de kb olyan 6-7 hónap körül elhagytam a femibiont, és csak a supradyn maradt. Nem tudom, hogy a femibiontól, v mitől de én cukros lettem, de miután elhagytam a femibiont megjavult, igaz elküldtek a diabetológiára is és kiírták a diétát, de nem hiszem, hogy ennyire rendbe rakna csak egy diéta. (terheléses cukrom a szülés előtt majdnem alacsonyabb volt, mint az éhgyomri). 
Így én most csak a supradynt szedem, összevetettem majdnem az összes terhesvitaminnal és 85%-ban tartalmazza azokat az elemeket amit kell és még több folsav is van benne, ami nem gond, mert a folsav vízben oldódik, így nehéz túladagolni.

Kinek milyen tapasztalatai voltak a vitaminokkal és ki mit szedett?

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Sziasztok, beàllnék a halkan örülők táborába :) Pozitìv tesztek tömkelegét rejti a szekrényem ;) Már dokinál is voltam, bár még nagyon pinduri, de nekem tavaly és idén is volt egy vetélésem, a tavalyi már 12 hetes volt, utòlag kiderült, hogy pajzsmirigy gondom van.. Most már szedek rá gyògyszert :) Bocsi a negatív antréért, de ez is én vagyok ;) Akkor jöjjön a pozitìv: Három gyerekem van, belőlük kettő saját, a párommal 3 éve vagyunk együtt és Ő lesz a közös baba ;) lehetne ez egy rejtvény is, de segìtek:) Van egy 17 éves nagylànyom, egy majdnem 9 éves kisfiam és 6 éves a kislányom, aki a páromé, de sajátomként szeretem és nevelem :) "Röviden" ennyi :D jah, 40 mùltam, de közel sem érzem magam annyinak ;) Tünetek: fura, mert egyik gyereknél sem produkáltam ilyeneket, vsak migrénem volt, de most... Hányinger, szédülés, álmossàg, ezt kìvánom azt nem, fùj de büdi, de finom az illata... Ciciben van hely még nekem is, na azt már várom :) Jò éjt Nektek!!!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Én az elsővel Elevitet szedtem, a másodikkal Ladeevitet. Azt vettem észre, h mikor elkezdtem őket, hányingerem lett tőlük.
Most a Hipp Natalt szeretném kipróbálni.

Kép
helgus22
 
 


Üdv ...
Hogy szólíthatunk? Kicsit bonyolult a nickneved :-D

Hány hetes vagy?

Sajnálom az előzményeket!
Most minden rendben lesz és szép nagy család lesztek! ;-)

Kép
helgus22
 
 


Helgus, nagyon köszönöm :) legyen az eleje, Jadey ;) 5+4 nap, körülbelül :) A kocsit már tavaly lecseréltük hét személyesre, ùgyhogy nincs mese ;) :D Szép napot Nektek!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is a csoporthoz, már több mint egy hete pozitívat teszteltem. Orvosnál még nem voltam, de 7 teszt is pozitív lett.   Számolásom szerint ma vagyok 4 hét 5 napos. Elvileg május 13-14 körül lesz meg a baba 
juli707
Szombathely
 
 


Üdv mindenkinek aki csatlakozott :)

Megérte elindítani a topikot :D

Jadey Zugló melyik részén laktok?

Vitmain: mindkét gyereknél végig szedtem. Elsőnél várandóság előtt már szedtem folsavat, aztán amikor kiderült, hogy jön Zsoma akkor Elevit szedtem, a másodiknál, Panninál Gravidát szedtem. Most még a folsavat szedem. Jövő héten megkérdezem, a dokit, hogy melyiket javasolja. Pont számolgattam 4 éve voltam várandós a csajszimmal, biztos változott ez is a 4 év alatt...

Tesz: jó hallani, hogy nem csak én gazdagítom a teszt gyártó cégeket. A férjem már kerekíti a szemét, amikor tesztet lát... És az els kettővel is 10-es nayságrendű teszteket csináltam....


Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Hűűű! Én vagyok itt az egyetlen, aki csak 1 tesztet csinált? :shock:
Ti elteszitek emlékbe?

dabida
Németország
 
 


a két digitálisat nem, mert az már le is merült, de a többit igen. Meg le is vannak fényképezve a biztonság kedvéért. 
juli707
Szombathely
 
 


Èn is lefotòztam, abbòl kiindulva, hogy a nagylànyommal amit csináltam 18 éve elég furin nèz ki :) Dabida, èn biztonsàgi jàtèkos vagyok :) Molme, Öv utca környénye. Te is? :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Èn is lefotòztam, abbòl kiindulva, hogy a nagylànyommal amit csináltam 18 éve elég furin nèz ki :) Dabida, èn biztonsàgi jàtèkos vagyok :) Molme, Öv utca környénye. Te is? :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Bocsi, 2x ment el :) mondjuk jobb, mint ha egyszer sem ;)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Fotót én is csináltam róla :lol:
Tüneteket általában produkálok, a többit meg majd meglátjuk 21én. Már nagyon várom!
Mondjuk nálunk kb 3ezer Ft körül van egy teszt, ennyire én azért nem szeretném őket gazdagítani :-D

dabida
Németország
 
 


Én sem egy tesztet csináltam mai napig összesen van 3 pozitív
Várom már én is a dokit csak nem akarok túl korán menni így várok 15-hez képest még egy hetet.
Én fotót nem csináltam a tesztekről

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Én sem egy tesztet csináltam mai napig összesen van 3 pozitív
Várom már én is a dokit csak nem akarok túl korán menni így várok 15-hez képest még egy hetet.
Én fotót nem csináltam a tesztekről

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Én a DM- ben vettem 2db van egyben 400ft összesen ;) Csak ha valaki esetleg még kényszert érezne :D

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Nem Magyarországon élünk, itt 9€ alatt még nem láttam tesztet. Amikor legutóbb otthon voltunk, akartam venni párat, de a férjem lebeszélt, hogy minek, anélkül is ki fog derül, ha jön a baba.
Így maradt ez az egy, de legalább pozitív :-) :-) :-)

dabida
Németország
 
 


Ha megírod a címedet privát üzenetben, szívesen postàzok neked :) Bár szerintem is egy teszt is teszt ;)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Nagyon köszönöm a kedvességed! Viszont ismerve a posta sebességet... na mindegy.
Nagyon várjuk az orvosi vizsgálatot és hogy az uh-képeket gyűjtögethessük! :-)

dabida
Németország
 
 


Szìvesen :) De szòlj, ha meggondolod magad ;)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Tudom.milyen kint "egyedül", én 18 éve éltem kint, a nagylányomat ott vártam.

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Én a tesztelést lh teszttel kezdtem...ugye jóstesztként is lehet használni. Előbb érzékeli a hcg-t, mint a terhességi. Mikor 2 erős vonalam lett, akkor csináltam hcg-t is. Így nekem 3 tesztem van, de többet én sem fogok.

Úgy érzem nagyon lassan fognak telni a napok!
Én 3 hét múlva megyek dokihoz. Tanultam az eddigi esetekből, így nem izgatom magam feleslegesen.
Második terhességem nem kezdődött zökkenőmentesen, sokat stresszeltem. Hetente jártunk vérvételre, uh-ra. 2 héttel kisebb volt minden érték...ugye menzeszhez számítva. Végül annyi történt, h nem középidőben fogant, hanem nem várt előtt 3 nappal. Nem gondoltam volna, h lehetséges! 42.héten indított szülésem volt, így tuti így történt!
Most türelmesen várok! :D

Kép
helgus22
 
 


Nekem olyan esetem volt, elmentem dokihoz megmondta h szerinte mennyi idős terhes vagyok és az alapján mentünk az első vizsgálatokra amit mondott. Igen ám csak a 12 hetes uh-n kiderült h majd 2 héttel idősebb aztán az uh-s kora alapján mentem vizsgálatokra ami jó is volt végig mindenhol. Csak h közeledett a vége és megértük rávenni a szülésznőmmel az orvost h két héttel hozza előre a szülés várható idejét. Megtette és a kiírt nap előtt 4 nappal született meg.
Ebből kiindulva én is várok de baromi lassan fog menni az idő

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Szülésznőt v csak orvost fohadtatok v mindkettőt?

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Harmadszorra se fogadunk szülésznőt, csak orvost. Nekünk elegendő volt így.

Kép
helgus22
 
 


Tegnap délutánra sikerült nekem is benyelnek a gyerekektől egy jó kis hányós vírust. Pannim kezdte szerdán, csütörtök reggel a Zsomi, délután én... De egész gyorsan végig ment mindenkinél a betegség. Délután olyan 4-5 fele kezdtem rosszul lenni, aztán éjfélkor már nem volt bajom... Ma meg már csak egy kicsit fáradt vagyok... És a gyerekeken is ezt látom, hogy már nincs is bajuk. Már csak apa maradt ki a jóból :D

Jadey mi a Thököly úton lakunk a Róna utca Amerikai között :)

Nekem egyik gyereknél se volt fogadott dokim, se szülésznőm... Nem éreztem szükségességét. Amire kellett elég volt az "sztk"-s ellátás. Mindkét gyereknél normálisak voltak a dokik, szülésznők, akikkel összehozott a sors.  Nem hinném,hogy mos a harmadiknál fogok fogadni bárkit is...

A doki nekem most is valószínű csak annyi lesz, hogy megviszgál, ad papírt egy terhességi tesztre a saját laborjukba, aztán a kész eredménnyel kell visszamennem kb 2 hét múlva és amajd akkor kukkant be. Legalábbis eddig így volt... De sajnos az a doki, akihez a terhes gondozásra jártam már átment egy másik kerületbe :( A mostani orvosok közül egyet ismerek, akinél a fiamat szülte. Alapból ő nem volt nekem szimpatkus soha, de a szülésnél, amikor bementünk nagyon normális volt, lehet, hogy most inkbb hozzá járok majd.




Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Hát ez a mennyi idős, nálam is érdekes pont lesz. A gyógyszer abbahagyása után nem állt be a ciklusom (szerencsére nem is volt sok), az utolsó csak 22 napos volt. A netes kalkulátorok szerint augusztus 18án fogant, de én azt teljesen kizárom. szerintem majdnem 1 héttel korábban sikerült összehoznunk. Vagy esetleg annyival később :lol: Ebben a hónapban pont nem sok esélyt láttunk abban, hogy sikerüljön.

dabida
Németország
 
 


Engem megnyugtat a tudat, h van egy orvosunk, akit ismerek 18 éves korom óta és bármikor bizalommal fordulhatok hozzá.
Minden hónapban jártunk hozzá a magánrendelésére (uh+vizsgálat), a kötelező uh-okat pedig megcsinálta a kórházban. 4d uh-ot is ő csinált nekünk. Mindkét terhességemnél ráhúztam...így mindennap jártunk nst-re. Befektetett, mindennap jött megvizsgálni...hol magzatvizet nézett, hol áramlást...maximálisan odafigyelt ránk. Tudtam mikor mi vár ránk...ezt sajnos sok szobatársamról nem mondhattam el.
Tehát most sem gondolkodunk másként!

Kép
helgus22
 
 


Mivel mi tudatosan készültünk, h kislányunk legyen, így napra pontosan tudom, mikor fogant! Aztán majd kiderül mennyire volt sikeres :D

Kép
helgus22
 
 


Én a kórházba fogok járni orvoshoz, ezelőtt egyszer voltam nála, akkor szimpatikusnak tűnt. Itt a kórházban egyedül neki van rendelése nőgyógyászként. Még nem igazán ismerem ki magam az itteni egészségügyben, de ha jól veszem észre, itt nincs külön magánrendelés. Vagyis minden orvos olyan, mint egy magándoki. Ha van biztosításod, akkor az általában állja a költségeket, ha nincs, komoly árakat kell fizetni. Csak időpontot lehetetlenség kapni bárkihez. Amikor először nőgyógyászt kerestem egy sima mindenrendbenvane vizsgálathoz, akkor 3 hónappal későbbre kaptam volna időpontot. Csak épp lemondta valaki és úgy épp be tudtam menni. Viszont lelkiismeretes, kedves orvosokkal találkoztam eddig, akik nem szenvednek eszközhiányban vagy bármi ilyesmi.

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!


Ha minden jól megy,márpedig miért ne menne úgy,akkor én is májusi babával vagyok várandós. Közel 1 hét alatt 5-6 pozitív teszten vagyok túl. Dokinál még nem voltam,kicsit várok még ezzel. :) Boldog babavárást Nektek is! 

nedryenn
 
 


@helgus22: "Én az elsővel Elevitet szedtem, a másodikkal Ladeevitet. Azt vettem észre, h mikor elkezdtem őket, hányingerem lett tőlük. Most a Hipp Natalt szeretném kipróbálni."


Az Elevittel volt valami problémád esetleg? Én a Hipp Natallal kezdtem,végül most lecseréltem,mert annyira vas utóíze van,hogy a hányinger kerülgetett. :D
nedryenn
 
 


Üdv nedryenn! Halk gratula :-)

Igen...az Elevittől szorulásom volt rettentően.
Azért vettem most én is Hipp-et, mert állítólag az nem okoz ilyen problémát.
De szerintem a következő adag már Femibion lesz. Megkérdezem még a dokimat...

Kép
helgus22
 
 


nedryenn gratula és üdv.

A doki kérdés tudom, hogy egy kényes kérdés. Én meg voltam elégedve az ellátással, soha nem éreztem szükségét magán dokinak... Vizsgálatok alkamával általában ugyanahoz mentem, minden infot megadott, a szülészeten meg tartottak szülés felkészítőt, így teljes volt a kép. Amikor kellett szorosabb kontroll, akkor sűrűbben visszarendelt a doki, több vizsgálatot kért, stb...

Valahol egy pár hónapja olvastam egy terhes vitaminokkal kapcsolatos összehasonlítást, rákeresek aztán belinkelem. Tök jól látszik táblázatosan melyik milyen összetevőket tartalmaz.




Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 



Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Köszönjük Melinda!

Kép
helgus22
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Nekem munkával telik a hétvége, de valószínűleg ezek az utolsó napjaim ;-)
Vitaminnak én eddig "gyúrós" vitamincsomagot szedtem plusz magnéziummal, porcerősítővel és c-vitaminnal, mivel eddig heti 4szer látogattam a konditerem súlyzós részlegét a férjemmel. Ezt persze most pihentetem. A vitamint viszont folytatom, aztán az első vizsgálatkor megmutatom a dokimnak, hogy ő mit szól hozzá. Szeretném ezt folytatni, nincsenek vele rossz tapasztalataim (székrekedés, kellemetlen íz vagy bármi) és van is benne minden.

dabida
Németország
 
 


A hétvégék nálunk is mozgalmasan telnek általában.
Szombaton általában vásárlás, főzés takarítás, amit most szerencsére mivel itthon voltam még pénteken meg tudtam csinálni... Így most mi ágy nézőben voltunk, Alapvetően megrendelni akartunk egy bútor boltban egy sarok kanapét magunknak, de mivel műszaki okok miatt zárva volt, így elmentünk megnézni egy másik boltot, ahol sokmindent megnéztünk, nem csak magunknak ágyat, hanem a gyerekeknek is. Ugyanis a kis pocaklakónk megörökli a bátyóka ágyát, így a nagytesónak kell másikat venni... Izgi nagyon... Főleg, hogy jövőre Zsomi más suliba megy, így valami kombi, vagy emeletes ágy kellene neki, a hely meg persze korlátozott... Na mindegy ezzel még egy pár körünk lesz....

Ma meg elmentünk a gyerekekkel a Holnemvolt Parkba. Nagyon élvezték a gyerekek, jókat mókáztunk...

Én kedden megyek dokihoz :) Várom már, hogy tőle is kapjak egy megerősítést...

Na meg lassan a melóba is szólnom kellene... A főnököm a kardjába fog dölni.... Ő volt a főnököm akkor is, amikor a fiammal lettem várandós.



Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok! Orsi vagyok, és május közepére várom a babát.  Most vagyok 4hét+5 napos terhes. Nem ez az első terhességem, sajnos tavaly december közepén a 10.héten elvesztettünk egy babát, ami nagyon megviselt minket. :( Egy kicsit félek is, hogy nehogy újra megtörténjen, de azért bízok benne,  hogy most minden rendben lesz.

A héten 2 tesztet is csináltam, mindkettőnél a 2. csík kicsit halvány volt, de látszott, és gondolom, hogy ez a lényeg. :) Jövő hét pénteken megyünk orvoshoz, remélem ő is megerősíti.

Tüneteim nekem is elsősorban a mellfájdalom, mellnagyobbodás, teltségérzet. Hányingerem még nincs, Néha érzek apró szúrkálódást az alhasamban, illetve a méhnél, ez ugye normális? És tegnap fájdogált a farcsontom is egy kicsit. VAlamint folyamatosan úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Nektek is vannak ilyen tünetek?

Szép napot!
Orsi
jorsi1985
Nádudvar
 
 


Üdv Orsi!

Nyugodj meg...szerintem normális, amit érzel! Nekem most nincs ilyen tünetem, de az első fiúnknál gyakran volt. Semmi gond nem volt belőle! Nő a méh, nyúlnak a szalagok, a szervezet emlékeztet még a menzeszre.

De izgalmas csajok...mármint, aki már jövő héten dokihoz megy!

Mi sem unatkozunk sosem...2 gyerek mellett hogy is lehetne :D
Annyi, h én itthon vagyok, nem dolgozok. Nem is terveztem visszamenni.
Én nagyon szeretem ezt az időszakot...csak a gyerekek, háztartás. :)

Kép
helgus22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: