Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! 
Nem rég teszteltem és pzitiv, nagyon örvendünk az új picinek. Eldöntöttem, hogy csak augusztusban megyek dokihoz, mikor már lát is valamit, de olyan nehezen telnek a napok. Gondoltam itt társakra lelek, kiknek szintén nincs más gondolatuk, mint hogy egy új élet van a pocijukban, aki fenekestül felforgatja a világukat. Ha igy van irjatok!
zsuzsa87
csikszereda
 
 


Nálunk március 1-e a céldátum...

Kép
 


Sziasztok!

Nekünk, ha minden jól megy március 9. a céldátum, de mivel nem félidőben fogant a gyermek, így egy héttel tuti kisebb :)
Eddig csak egy 3.9 mm-es petezsák látszódott ultrahangon, remélem hamarosan növekedésnek indul 
Kicsit izgulok, mert nem hittem hogy a június sikeres hónap lesz, félidőben voltam ultrahangon és nem láttak peteérésre utaló jelet, a nemvárt után 2 nappal pedig délutáni pisiből lett kétcsíkos a teszt :) el sem akartam hinni,még a mai napig hihetetlen.
Izgulok, félek, várakozok, reménykedek hogy minden okés lesz. 
 

 
 

@zsuzsa87: "Sziasztok! Nem rég teszteltem és pzitiv, nagyon örvendünk az új picinek. Eldöntöttem, hogy csak augusztusban megyek dokihoz, mikor már lát is valamit, de olyan nehezen telnek a napok. Gondoltam itt társakra lelek, kiknek szintén nincs más gondolatuk, mint hogy egy új élet van a pocijukban, aki fenekestül felforgatja a világukat. Ha igy van irjatok!"


Szia!

Én is hasonló cipőben vagyok :) Én is augusztusban megyek először dokihoz. 5 napja késik a mensi, volt két pozitív teszt :) mellnövekedés, érzékenység.

Te hogy viseled? van már tüneted? :)
 


Sziasztok!

nekem 25-én kellett volna megjönnie, de kedd reggel potitív lett az eredmény. Augusztus elejére kaptam időpontot, hogy már látszódjon is valami, demivel két vetélésen túl vagyok, rögtön hívtam a dokit, hogy akkor mennyit is kell beszednem melyik gyógyszerből? Én még nem merek örülni, mert mindkettőt korai szakaszban vesztettem el, de remélem, hogy mivel időben kezdtem el szedni mindent ami kell, rendben lesznek a dolgok. Csak félek a vizsgálattól nagyon.

 
 


Sziasztok! Nekem egy hete 21en kellett volna megjönnie. Aznap teszteltem. Halvány pozitív volt. 5hetes voltam tegnap.Hétfőn 25en újra teszteltem, akkor ket erős csík lett. 31 eves vagyok 4.baba lenne...nem mostanra terveztünk amúgy. 3fiam van es ok is kicsik még.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Szerdai

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én június 20-ra nem vártam, és nem is jött meg. Mensi szerint a tizedik hetet tapossuk. Kétpetéjű ikrek, elvileg március 4-e a terminus (de kb. egy héttel nagyobbak, mert a ciklus 10. napján volt tüszőrepedés). Ha Valentin napig bent maradnának, nagyon boldog lennék. Van már egy 3,5 éves kislányunk, de ő még nem tud a tesói érkezéséről.
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Mokuscica! Ikrek? Ez igazán izgalmas! Gratulálok!! Én nagyon szerettem volna anno ikreket,de így hogy van 3fiam most valahogy már nem! 8)
Rosszullétek vannak nálatok? Nekem csak 2napig volt még a tesztelés előtt,4hetesen. Ebből is tudtam hogy valami más lett.
Én holnap leszek 6hetes.
Nagyon vágyom egy kislányra.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


@yzabella84:


Hát igen, a rosszullétek igazán gyakoriak, de már nincsenek minden nap. Az előző két terhességemnél nem voltak ilyen durvák.Ha tippelnem kellene, arra tippelnék, hogy két lány lakik odabent. Kicsit meg vagyok ijedve, mert eszembe nem jutott a többes fogantatás, hiszen a család egyik ágán sem voltak ikrek. De természetesen azt kívánom, szülessenek meg élve és egészségesen mindketten (főleg, mert tavaly októberben elvesztettük a kisebbik lányunkat a terhesség 33. hetében)
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Nagyon sajnálom!! :cry:

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Volt valaki dokinál?
Anniel?
Zsuzsa87?
Felb5216

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok! Szabad csatlakozni? :) Második babámat várom, a ciklusom szerint elvileg március 8 lenne a kiírás, bár az uh szerint kisebb még a picur, úgyhogy majd meglátjuk. Van egy "nagyfiam", ő két éves. :) Örülök, hogy megtaláltalak titeket. :)

Kép
boribon9
Diósd
 
 


Üdv Boribon9! Sziasztok Midnenki. Már egy ideje figyelgetek itt, én márc. 30-ra leszek kiírva ha minden jól megy. Most vagyok 6hét+6 napos mensi szerint, múlt szerdán 10 mm petezsák és valami mocorgást mondott a doki, 10. héten megyek megerősíttetni a bébit :) Addig Prog. Exeltis és a Gravida a barátom.


Ki hogy van? Kár hogy sokaknál nincs cím. Van aki Kecskeméten tervezi világrahozni?



Szia Borbon9 és Bundasvocsok!
Én is ma vagyok 6+6napos holnap töltöm a 7hetet. Nekem március 29 lett a dátum. De én Pest megyei vagyok...viszinot6van több Kecskeméti és környéki ismerősöm. :)
Meg nem voltam dokinál. A héten már jó lenne eljutni csak egyedül vagyok most 3fiuval itthon 1,5hetig. Így nehéz.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én tegnap voltam dokinál 3.7 mm-es a magzat. 6+2 héten vagyok, de azt mondja a doki, hogy egy picit fiatalabb, nem pont a ciklus közepén történt valószínűleg.
 
 


Sziasztok! Ma voltam újra dokinál, mint kiderült tényleg kicsit kisebb, ma épp 9 hetes a kis pötty. :) Március 15-re írtak ki. 

yzabella, le a kalappal a 3 fiúhoz, nem vagy semmi! nekem egy fiam van, de így is jól elfáradok estére. :)

mokuscica, gratulálok az ikrekhez! részvétem az elveszített baba miatt, de ne aggódj, most biztosan minden rendben lesz! szurkolunk!

ki hogy van? voltatok már orvosnál?

Kép
boribon9
Diósd
 
 


Én még mindig nem. :( csak jövőheten csütörtökön tudok menni. 8hetesen nem túl késő? Eddig mindig 6-7hetesen szaladtam dokihoz.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


@yzabella84:


Szerintem nem késő, nekem azt mondta az orvos, hogy a 6. hét után, és a 10-11. hét előtt menjek először.

Kép
boribon9
Diósd
 
 


@boribon9:
Ákos jó megnyugodtam. :-)

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Akkor azt akartam írni :P

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Senki sehol?

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


En hétfőn megyek dokihoz. Nem egyszerű eljutnom itthonról. Délután jövök a hírekkel.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én március 12-re vagyok kiírva. Tegnap töltöttük a 11. hetet. Ma megyek orvoshoz. Hát én szenvedek a rosszullétektől, bár már mintha kezdene csillapodni.  Nyugtatnak, hogy a bűvös 12. hét környékén elmúlik, hát én bizakodó vagyok :)
 
 


@nikkis:

Üdv a csoportba nikkis!!
Rosszullétek nálam is vannak 4hetesen kezdődtek és ma vagyok 8+5napos és allandosult reggel kezdődik és egesznap tart.
Hogy mikor ér véget nem tudom...március 29e a mi datumunk.
:-( :oops:

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Ma voltam az első ultrahangon és vizsgálaton.
8+5napos az uh és a számolt idő szerint is.
18mm sajnos van egy 10x10mm nagyságú leválás amire kaptam Utrogestant.
Védőnő hazidoki és vizsgálatokra kelladd mennem a szokásos. Aztan a 12heti uh down-szuressel. Ti megcsinaltatajatok

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Jaj elküldtem véletlenül.

Szóval ti csinaltattok down-szűrést?
Ajánlották kaptam is időpontot szept 16ra. Majd kérdeztem ha mégsem szeretnénk mert úgy döntünk...ha akkor csak októberben lesz időpont?? Ezt nem értem. Nem fizetős állami uh 12.heti kötelező már nincs csak 13700ftos? Furi

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Jaj az uh kép lemaradt.
Jobb oldalt a feje...ket pötty a kezei és bal oldalt pocak és láb. 18mm

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Itt van.


Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


sziasztok! már egy ideje tervezek írni..március 25 a céldátumunk :) múlt héten voltunk orvosnál, 23mm, szeptember közepén megyünk a 12 hetes UHra és a kombinált tesztre. várom már a bűvös 12. hetet mert sokkal többet vagyok rosszul mint az elsőmmel.:)

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!
mindenkinek gratulalok!  Mi marcius 18-ra vagyunk kiirva. Nagyon varjuk, es izgulunk is, mert elso baba, raadasul kulfoldon elunk. Igyekszem minden infotokat magamba szivni, mert itt elegge mas az egeszsegugy, vedono pedig egyaltalan nincs. Szoval irjatok minel tobbet! 
6 hetesen voltam dokinal, akkor 6mm volt a baba,picit kicsi. Izgulok is, mert nehezen megy az eves a hanyinger miatt, de holnap minden kiderul, delutan lat a doki, immar 11 hetesen. 

 


sziasztok!
nekünk március 8-ra tippelik a szülés dátumát, most vagyunk a 13. hétben :)
szerintem hamarabb meg lesz, mert a 12. heti ultrahangon 4 nappal idősebbnek mondták a mérete alapján...

a down-szűrést megcsináltattuk, alacsony kockázat van, és a tarkóredő mérete is jó szerencsére :)

Nálatok mi a helyzet?
 


Sziasztok. Tegnap előtt voltam első uh vizsgálaton. Kèt petezsák az egyik 8 a másik 10mm. Mennyi rá az esèly hogy megmaradnak?Menyi idős lehetek?
erzsikeestibi
Karcag
 
 


Erzsi! Uh vizsgálaton nem mondtak? Én kb. 6hetesnek tippelem.

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok
megvolt  masodik vizsgalatunk is, eddig minden rendben. Mar tobb, mint 5 centis! 2 nappal hamarabbra is kerult a szuletesi datum, de gondolom ez minden vizsgalattal valtozik a baba merete miatt...
Rengeteg vert vettek, ebbol tortenik a genetikai vizsgalat, a Down-kor szures is, 4-5 nap mulva lesz eredmenyunk. Poci novoget, es az emelyges meg mindig tart, pedig mar 12. hetben vagyok. 
Nalatok?
 


Szia Sára!

Szerintem is ugrál még sokat a szülés dátuma, egyelőre nem is izgulok emiatt, olyan távoli még 
Az émelygés nagyjából elmúlt, bár van pár étel, aminek a gondolatától is felfordul a gyomrom...
Deréktájt már nektek sem kényelmesek a nadrágok??

 


En mar vagy egy eve szrajkolok a csonadragjaim ellen, igy egeszen hamar urugykent szolgalt, hogy beujitsak 2 terhesnadragot. Azt mondta a baratnom, el sem tudja kepzelni, milyen lehet egy kenyelmes farmer!  en mar tudom 
egyebkent nekem egeszen hamar nagy volt a pocakom, mostansag neha akkora, hogy siman kinezek 4-5 honaposnak. sok forumot olvastam, hogy csak azoknal latszodik mar az elso honapokban, akik husibbak, na en xs vagyok. tudom, ez meg nem a baba, de a tapasztaltabb ferfi/apukaszem is siman kiszurja a valtozast. 
 


Megtudtam a genetikai eredmenyeimet, nalunk minden rendben, down szures is negativ! Juhuuuu! Es mar tudjuk a nemet is, na azzal meg baratkozunk. :) de a lenyeg, hogy egeszseges! 
Varom a ti hireiteket is.
 


Jaj de jó! És kisfiú vagy kislány? :)
 


Sziasztok! 


Második baba, március 19 (12. heti ultrahang alapján) és 23 között. Remélem, hogy 23-a körül. ;)



mi kislanyt varunk. :)
tobbiek, ti hogy vagytok?
 


@erzsikeestibi:


Remélem, jól vagytok. Nekem 7 hetesen voltak az ikreim egyenkét 11 mm. Azóta van valami fejlemény?
Utoljára én múlt csütörtökön voltam UH-n, szépen megnőttek, 16-17 hetes méretűek voltak akkor. Egy kisfiú és egy kislány. Folyamatos izgalom az életem, mert még a pajzsmirigyem is rendetlenkedik (túlműködik), így kéthetente járok vérvételre meg az endokrinológiára, és állítgatját a gyógyszeremet.
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon sokáig el voltam keseredve, hogy bármire próbálok rákeresni ezt az oldalt adta ki, de a topikok nagyrésza 5-6 éve már nem is működik. Úgyhogy végre megnyugodtam, hogy a jelenben is használ még valaki fórumot rajtam kívül, mert a férjem rendkívül sokat dolgozik miattunk és jó lenne pár dolgot megkérdezni más kismamától is, mert még csak az első babócát várjuk.

Tehát jelen pillanatban ott tartunk hogy 13+3 nap, múlt héten voltam kombinált teszten, minden gyönyörű eredményt mutatott. majd hétfő reggel óta vérzek, pedig náthával már egy hete itthon fekszem. Se hematóma, se megerőltetés, mégis talán ma reggel volt az első amikor már 90%-ban normál színű a vizeletem. Így jelen pillanatban itthonfekvés van. A munkahelyemen is stresszes volt, lehet ez is közrejátszott. A baba elvileg jól van, nem fáj semmim, de azért kavarognak rendesen a gondolataim egyedül az ágyban egész nap. Hátha volt valakinek már ilyesmi tapaasztalata?! A doki egy picike fekete csíkott látott talán a méhlepény és a szervek között, talán az ürül ki.
 
 


Mi még mindig nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány, talán két hét múlva, a 18. heti UH-n kiderül...
Szerencsére nálam minden rendben, úgyhogy legalább emiatt nem kell izgulnom :)
Remélem, Nálatok is megjavulnak a dolgok!
 


Dejo, mennyi iker! mi is nagyon drukkoltunk, hatha... :) legalabb azota kiderult, hogy van a csaladban, legkozelebb mar lesz remeny.
beyyya, kitartas! minden rendben lesz!
 


@nicaragua:


Nem olyan nagy gond az pajzsmirigy túlműködés, nert kordában van tartva gyógyszerrel (és valószínű idegi alapon lett, nem is biztos hogy a terhesség miatt). Más egyéb rendben van, szépen nőnek, zárt a méhszáj is. A baj a lelkemmel van,mert még nem hevertem ki a az előző kislányom halva születését, ráadásul nagyon közeleg az évforduló (október 13), és emiatt egyre rosszabbul vagyok.
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Bocs, látom, nem is nekem írtad. Mindegy, lényeg, hogy most fizikálisan jól vagyunk.
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Rég írtam, holnap már 14 hetes leszek :) 12 hetesen minden oké volt UH tekintetében, vvt még nincs meg. Holnap elmegyek önszorgalomból egy terheléses vvt-re, mert IR-es vagyok elvileg, bár hónapok óta nem élek gyógyszerrel. Biztos ami tuti. :) március 30-ra írtak.


 



Sziasztok!
Én a 18. hétben járok, március 6-ra vagyok kiírva, de még mindig minden reggel hányok... azt mondta a Doktor Úr, hogy valószínűleg ez már így is marad. Van még valaki ilyen helyzetben??
Valaki, aki Szegeden szül márciusban? 
Első babás vagyok és már nagyon várom :)
A 16 hetesen fiúnak láttuk :)
 
 


Szia agi31! Én nem tartozok a csoprthoz, mi májusra várjuk a pincúrunkat, de néha belesek a tapasztaltabb kismamikhoz. :-)
Szóval a kérdésedre visszatérve, anyukám velem is és öcsémmel is kb a 4..-5.hónapig hányt minden reggel. Elvileg amig meg nem mozdul a baba. Nem tudom hogy függ össze a kettő, de neki ezt mondták. Igaz ez már 26 éve volt. :-)

Lilypie First Birthday tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: