Új privát üzeneted érkezett!

@zorbi:
Szerintem ez a csoportnév jól hangzik. :)
De ha létrehozod ezt a csoportot akkor erre rá is tudunk keresni, ugye? És akkor tudnánk csatlakozni. :)

Kíváncsi leszek mi lesz az ultrahangon nálatok. :) hátha esetleg megmutatja magát és kiderül a neme. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mano86:


9 hetesen már kiderülhet? hu, most elkedztem mégjobban izgulni :)))

megcsináltam a csoportot, ha titkos, akkor nem tudtok rákeresni, pont azért mert titkos :D
szóval megírjátók a neveteket privátban és akkor hozzáadok mindenkit.
nekem annyi, hogy nem szeretném, ha millióan lennék, akkor pont elveszik a varázsa annak, ami itt még itt megvan. MÁs mit gondol?
zorbi
 
 


@zorbi: "@mano86:9 hetesen már kiderülhet? hu, most elkedztem mégjobban izgulni ))megcsináltam a csoportot, ha titkos, akkor nem tudtok rákeresni, pont azért mert titkos szóval megírjátók a neveteket privátban és akkor hozzáadok mindenkit.nekem annyi, hogy nem szeretném, ha millióan lennék, akkor pont elveszik a varázsa annak, ami itt még itt megvan. MÁs mit gondol?"





szóval megírjátók a neveteket privátban és akkor hozzáadok mindenkit.

mrmint ez nem kijelentés :D :D
zorbi
 
 

 
 

@zorbi:
Szerintem a 9 hét még korai ahoz, még a 12 is necces :-) De hogyhogy most mész ultrahangra?
Jovoheten sokan megyunk leskelodni, majd remelem mindenkinek lesz képe is, amit tud itt mutogatni! :lol:
szono
 
 


@szono:


mert amikor mútkor voltam, akkor nem az orvosomnál voltam én picit prtekciósan vagyok az orvosomnál és látni akar :D 
szóval kész a csoport lányok, írjatok nevet és akkor beleteszek mindenkit :)
igen a 9 heteset még én sem hallottam máshol, azért is csodálkoztam....
zorbi
 
 


@zorbi:
Lehet azt hittek 12. mert 9 hetesen nem szoktak menni ;-) De nagyon jo neked hogy mehetsz idő közben is!! :lol:
szono
 
 


@szono:


tudom, hogy nem szoktak menni. de két hete voltunk ügyeleten, amikor akadt egy kis gond és ott azt mondták, hogy két hét múlva menjünk. A doki tudja, hogy 9 hetes vagyok, nem ő mondta, hogy lehet látni fogom a nemét, hanem itt valaki :) 

Te szeretenél a facebookos csoporthoz csatlakozni?
zorbi
 
 


@zorbi:
Értem én! :lol: És csak jó, hogy mehetsz többet, en hetente is mennék, ha lehetne! :lol:
Igen, persze, hogy szernék! Írok majd privit, csak epp fogorvosnal ülök, mert azt is kell... fujjj... :-P
szono
 
 


@szono:


kitartás...nekem is el kell majd mennem :(

mindenki más, aki nem láttam 2017 BABANET nyári babák a csoport neve, de mivel titkos nem tudtok rákeresni :( ha zárt lenne, akkor meg más is látja, csak a tartalmát nem.
zorbi
 
 


lányok, azért nem tudok senkit felvenni a csoportba, mert nem vagyunk ismerősök. csak úgy tudnám, ha nyilvános csoport lenne, vagy másnak ötlete?
zorbi
 
 


@zorbi:

Jaj bocsi, én azt hittem már a 12.hetire mész. 9 hetesen még nem lehet megmondani. Én a 12 hetesen voltam és ott mondták meg. Mondjuk mi most magán helyre mentünk el, mert kisfiamnál a kórházban a 12 hetesen nem mondtak semmit a neméről. De most nagyon kíván si voltam hogy ki lakik odabent. :) De az a 3 hét is hipp hopp elrepül ès utána hátha megmutatja magát.

Kép
mano86
Budapest
 
 


csináld meg nyilvánosra 1 napra mindenki belép utána zároljuk. úgy nem lehet?
pukkancs
Milánó
 
 


@pukkancs:
Szerintem lehet így is. Vagy ha zárt a csoport akkor is lehet csatlakozni, nem? Csak a titkos csoportba nem lehet belépni ismeretlenül.

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mano86:


nem tudok létrehozni csoportot csak ha valakit belerakok...mivel senki nem az ismerősöm nem engedi.zárt és titkos csoportot nem lehet csak két emberrel létrhozni.
ha valakinek van kapacitása hozza létre a csoportot, nekem ma már nem lesz rá időm :(
2017 babanet nyári babák névben egyeztünk meg.
amint megvan én csatlakozom, csak írjátok meg légyszi.
zorbi
 
 


LÉTREHOZTAM!!!! vááá hulye facebook :D

itt a link, keressetek rá a csoport nevén, remélem tudtok csatlakozni!!!! 
https://www.facebook.com/groups/1707034632944653/
2017 BABANET nyári babák
zorbi
 
 


@zorbi:
2017 babanet júliusi babák, csatlakoztam én is. :) de akkor lehet majd nyári babák a neve? Mert én pl júniusra várom. De ez csak részletkérdés, tudom. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@zorbi:
Az lemaradt az üzenetemből, hogy köszönjük a csoport létrehozását. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mano86:


eddig ketten megtaláltak remélem te vagy az egyik :)
hat azt hiszem nem mindenki júlisura varja, meg ezt nem én fogom eldönteni :)
zorbi
 
 


Én majd csatlakozom pár hét múlva, mikor "hivatalos" lesz, nem szeretném hogy ismerősök meglássanak a tagok között, én még csak a szűk családnak mondtam el :-) De tök szupi hogy lesz facebook csoport :-)
szofi88
 
 


@szofi88:


ezt nem látják ismerősök...
zorbi
 
 


A csoportot bárki megtalálhatja és a tagokat is látja, csak a bejegyzéseket nem. Én így is látlak titeket, hogy még csatlakoztam..
De hamarosan mindenképp :-)
szofi88
 
 


Lemaradt egy "nem" :-)
szofi88
 
 


De én annyira nem értek hozzá, csak ez volt kiírva :-) De ha azt mondjátok tényleg nem látják ismerősök, akkor jövök én is :-)
Köszi!
szofi88
 
 


@zorbi: ha tudsz linket rakni és működik akkor a csoport csak zárt. Ha esetleg titkos csoport lenne akkor csatlakozok én is :) annak az a hátránya,hogy neked kell az adott embereket beleraknod,és azt csak úgy tudod,ha ismerősök lesztek :) van egy titkos csoportom, tökéletesen működik és mindenki nyugodt mert nem latják az ismerősök,hogy tagja :) ha kell segítség szólj,szívesen segítek :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:


szivesen rakom titkosra, de nekem arra nincs kapacitasom h en menedzseljem... ha atveszed az adminsagot akkor persze :)
zorbi
 
 


@devilstimi:


raktam linket és a csoport zárt.
nekem az elég szürreális, hogy csak úgy rákeresnek ismerősök, hogy 2017 nyári babák vagy júliusi és minket keresgetnek..... :D
zorbi
 
 


@lhekszi:

Köszi a választ! A 2xfelet hány nap alatt hagytad abba?

@mano86:
Jól értem, hogy akkor 4 nap alatt hagytad abba az utrot?

@zorbi:
9 hetesen szerintem még nem derülhet ki a baba neme. A 12. hét a leghamarabb, de csak akkor, ha a baba nem szégyenlős, a doki ügyes és a gép is profi. :)
Nekünk múltkor megmondták volna a 12. heti UH-n, csak akkor nem akartuk tudni, meglepetést akartunk.  Most viszont majd kifúrja a kíváncsiság az oldalamat, hogy kisfiú vagy kislány lakik odabent. Három hét múlva talán megtudom...

@szofi88:
Jól tudod, a zárt csoportra bárki rátalálhat és láthatja a tagokat. A hozzászólásokat viszont csak akkro tudja olvasni, ha belépett a csoportba. Én néha olyat is látok, hogy rámegyek egy-egy ismerősöm adatlapjára és látok néhány csoportot (zártat is), aminek a tagja. Ezért vacilálok én is a csatlakozással mielőtt meglenne a 12. heti genetikai eredménye (utána mesélnénk el nagyobb körben).


Ööö, és akkor most melyik a mi csoportunk?  
2017 BABANET nyári babák - amit zorbi írt ki
vagy
2017 babanet júliusi babák - amihez mano86 csatlakozott
Csak hogy hogy keressem majd... 

Kép
Kép
mynona
 
 


a júliusi, elírtam.
zorbi
 
 


@zorbi:
Nem keresnek rá,viszont latják hogy a tagja vagy. Mármint ha rámennek pl.a profilodra simán kimutatja hogy milyen csoportok tagja vagy :) vagyis nemtudom :D nah mindegy is :) atgondolom és lehet majd bevállalom a csatlakozást :) végülis mi bajunk lehet tőle :D

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@mynona:
Igen, épp ezért várok vele még én is :-)
Nah, akkor három hét múlva talán kiderül :-D Én majd január elején megyek a 12 hetesre, már nagyon várom!
szofi88
 
 


Ehh, lehet én is bevállalom az "idő előtti" csatlakozást. 

Amúgy most, hogy már van néhány tag, nem lehet titkossá tenni?
Én benne vagyok néhány titkos csoportban, de mikor felvettek, tuti nem voltam az admin ismerőse. Fogalmam sincs hogy zajlott az egész. 

Kép
Kép
mynona
 
 


@mynona:


de, akkor titkositom...te mar benne vagy?
zorbi
 
 


titkosra allitottam, viszont innentol fogalmam sincs hogy lehet csatlakozni
zorbi
 
 


Nem vagyok még benne. És most már nem is találom. Úgy tűnik sikerült a titkosítás. 
Elküldöm neked itt priviben a FB adatlapom linkjét, megpróbálsz hozzáadni?

Kép
Kép
mynona
 
 


Megkaptad a privit, zorbi? Mert én nem látom a kimenők között. 

Kép
Kép
mynona
 
 


Akkor mi már lehet hogy kimaradunk.. :-(
szofi88
 
 


Biztos nem! :) Valszeg vissza lehet állítani zárttá, ha így titkosan mégsem megy a csatlakozás.

Kép
Kép
mynona
 
 


Benn vagyok!  Köszönöm a felvételt! És azt is, hogy titkosítottátok! 

Kép
Kép
mynona
 
 


Ěn is elküldeném az adatlapom linkjét, megpróbálsz hozzáadni? :oops:
szofi88
 
 


Hu, de elvesztettem itt a fonalat! :lol:
szono
 
 


Én is elvesztettem a fonalat, most akkor hol lehet csatlakozni, vagy hogyan? :D és titkos lett végül, vagy zárt?

Lilypie Pregnancy tickers
mrsbig
 
 


Titkos, azért nem látjuk már a linken sem..talán zorbi még fel tud minket venni :-)
szofi88
 
 


Írok a csajoknak.
andreacsilla
Sárvár
 
 


Sziasztom!
Aki még nem tudott csatlakozni küldje el privát üzenetben a facebook nevét, vagy még jobb lenne ha a facebook adatlapjának a linkjét devilstiminek, Ő az admin, és amint gép közelbe kerül a mai nap folyamán fel tud venni titeket a csoportba! :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


Képzeljétek tegnap voltam dokinál, 10hetesnek mondta, és mozog már keze, lába :-) nagy a boldogság :-)
Megpróbálom elküldeni az fb adataimat én is, hogy bekerüljek a csoportba
addienn
 
 


@addienn:


Ez szuper hír, én 27-én megyek megint, akkor leszek 10 hetes :-) Már nagyon várom!!
szofi88
 
 


sziasztok! 10 napja kellett volna megjönnie, volt 2 pozitív tesztem. Most pedig volt egy kis vérzésem. Inkább barnás és fáj a hasam, mint mikor megjönne. Ilyen szokott lenni? Nagyon megijedtem.

lindus91
 
 


@lindus91:
Menj el orvoshoz amint tudsz! Reméljük semmi baj nincs!
szono
 
 


Sziasztok :) A legegyszerűbb módja a csatlakozásnak úgy lesz, ha írtok nekem facen :) Sajnos mindent megtettem és böngésztem, de nem megoldható hogy be tudjalak titeket rakni anélkul hogy ne legyetek ismerosok. 
Itt a link a profilomra:
https://www.facebook.com/timea.g.dicso
írjatok egy uzit és jeloljetek be :) (az uzi azért fontos hogy tudjam hogy a csopiba jelentkeztek :) )
utána beraklak a csoportba :) 
Konnyebb lesz úgy, mert ide nem tudok mindig feljonni :) 
Szép napot :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@lindus91:
Szerintem is keresd fel a dokidat, hogy megvizsgáljon. Reméljük minden rendben lesz.

Kép
mano86
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: